כיצד להתקין טלוויזיה מורפיאוס ב- FireStick

>

מפתחי טלוויזיה חממה הודיעו על אחרית הימים עבור האפליקציה המדהימה הזו שכה התחבבנו עליה. זו מכה שאנחנו עדיין מתמודדים איתה. אבל, בעולם הסטרימינג, אפליקציה המופסקת אינה משהו חדש. אפליקציות רבות נכנסות לאור הזרקורים, הופכות פופולריות ויום אחד הן מורידות. טלוויזיה חממה יורדת היא הפסד גדול לעת עתה, אבל אני בטוח שנמצא דרך להמשיך הלאה.

למרבה המזל, ישנן אלטרנטיבות רבות של טלוויזיה חממה בהן תוכלו להשתמש בכדי לצפות בפרקים ובסרטים האהובים עליכם. במדריך זה נלמד להתקין טלוויזיה מורפיאוס ב- FireStick / Fire TV / Fire TV Cube; אחת החלופות הטובות ביותר לטלוויזיה.

טלוויזיה מורפיאוס היא אפליקציה לפי דרישה, ממש כמו טלוויזיה חממה. הוא מתהדר בספריית מדיה מרשימה ויש בו כמה מגרדים איכותיים ואיכותיים בכדי להביא לך את הקישורים הזורמים הטובים ביותר. אפליקציה קלה זו נוחה על משאבי FireStick שלך, מציעה ביצועים חלקים ובעלת ממשק ידידותי למשתמש.

הצהרה: מפתח הטלוויזיה מורפיוס הודיע ​​על סיום התמיכה באפליקציה. כשאתה מפעיל את האפליקציה בפעם הראשונה לאחר ההתקנה, תראה את ההודעה שהופסקה על הפרויקט. עם זאת, כתוב גם שאתה יכול להזרים את הסרטים והתוכניות הקיימים כל עוד המגרדים זמינים. 

אם אינך מעוניין ללכת עם האפליקציה הנטושה, אני מציע לקבל את השיבוט שלה בשם Morph TV, המתעדכן באופן קבוע לצורך התוכן הטרי וחוויית הסטרימינג החלקה.. 

שלבים להתקנת טלוויזיה מורפיאוס ב- FireStick

Morpheus TV לוקח כמה דקות להתקין ב- FireStick, Fire TV או Fire TV Cube. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להבטיח אפליקציות ממקורות לא ידועים מופעלת בהגדרות המכשיר כדי לקבל את ה- APK של צד שלישי של אפליקציות כמו Morpheus TV. להלן השלבים:

1. הפעל את ה- FireStick שלך ומסך הראשי בחר הגדרות בחלקו העליון.

כיצד להתקין טלוויזיה מורפיאוס על אש

2. כשאתה רואה את מערך האפשרויות שלהלן, קדימה לפתוח התקן

מכשיר בהגדרות: טלוויזיה מורפיאוס

3. הבא, לחץ על אפשרויות למפתחים

אפשרויות מפתחים בנושא מקלות אש

4. אם אפליקציות ממקורות לא ידועים כבוי, לחץ עליו כדי להפעיל אותו

Morpheus TV

כעת תוכלו להתחיל בהתקנה. תן לי להראות לך איך.

תשומת לב משתמשי FireStick: קרא לפני שתמשיך

ממשלות ו ספקי שירותי אינטרנט ברחבי העולם עוקבים אחר הפעילות המקוונת של המשתמשים שלהם. אם תמצא זרימה של תוכן המוגן בזכויות יוצרים ב- Fire TV Stick שלך, אתה עלול להסתבך בבעיות רציניות. נכון לעכשיו, ה- IP שלך גלוי לכולם. אני ממליץ לך בחום להשיג VPN טוב של FireStick ולהסתיר את זהותך כך שחווית הצפייה בסרט שלך לא תביא תפנית רעה.

אני משתמש ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר בענף. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל Amazon Fire TV Stick. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך אוהב את השירות שלהם, אתה תמיד יכול לבקש החזר. ל- ExpressVPN יש גם עסקה מיוחדת בה תוכלו השג 3 חודשים בחינם וחסוך 49% בתכנית השנתית.

להלן הסיבות שאתה חייב להשתמש ב- VPN כל הזמן.

זכור כי אינך יכול להוריד ולהוריד את קבצי APK ישירות דרך דפדפן אינטרנט ב- FireStick שלך, כפי שקורה במכשירי אנדרואיד אחרים. לכן אתה זקוק לאפליקציה שמאפשרת הורדה כזו.

ההורדה היא האפליקציה הטובה ביותר לטעינה בצד עבור FireStick. אז קדימה, התקן תחילה את ההורדה במכשיר שלך. אתה יכול לעשות זאת מחנות אמזון (באמצעות פונקציית החיפוש במסך הבית של FireStick).

כשיש לך Downloader, פתח אותו ובצע את הצעדים שלהלן:

שלב 1: מה שעליך לראות כעת הוא מסך הבית של ההורדה עם בית לשמאל.

לחץ על שדה ה- URL בצד ימין

כיצד להשיג Morpheus TV באמצעות אפליקציית ההורדה

שלב 2: כעת, הזן את כתובת האתר הבאה http://bit.ly/morp166 ולחץ ללכת 

מורפיוס בטלוויזיה

שלב 3: תנותב לחלק הדפדפנים באפליקציית Downloader שם דף האינטרנט הבא נפתח. גלול למטה ולחץ הורד את MORPHEUS TV.APK כפתור.

הורד morpheus tv apk על firestick - -

שלב 4: המתן ל- APK Morpheus TV להורדה ב- FireStick

התקנת טלוויזיה מורפיאוס apk על firestick - -

שלב 5: לאחר הורדת קובץ ה- APK, אפליקציית Downloader תיזום את ההתקנה בכוחות עצמה. הנה החלון הבא שעליך לראות. גלול מטה לפינה השמאלית התחתונה של מסך זה ופגע להתקין

כיצד להתקין טלוויזיה מורפיאוס על Firestick - -

ייקח בערך דקה עד להתקנת הטלוויזיה של מורפיוס ב- FireStick. כשזה נעשה, האפליקציה מותקנת הודעה מוצגת.

אמנם אתה יכול להריץ את אפליקציית הטלוויזיה מורפיאוס באופן מיידי מחלון זה על ידי לחיצה על פתוח, אני מציע לך ללחוץ בוצע ולחזור לממשק ההורדה כדי למחוק את APK Morpheus TV.

כאשר האפליקציה מותקנת, אין צורך יותר בקובץ APK. אתה יכול לחסוך מקום על ידי מחיקתו.

איך להשיג טלוויזיה מורפיאוס על מקל

לחץ על מחק

מורפיוס טלוויזיה לסרטים

לחץ על מחק שוב

מחק טלוויזיה APP מורפיאוס מקלות אש

התקנת בהצלחה את Morpheus TV ב- FireStick וגם מחקת את קובץ ה- APK.

חקר הטלוויזיה של מורפיוס

קדימה ופתח את האפליקציה. אם אינך רואה אותו במסך הבית של FireStick, עבור אל היישומים שלך & קטע ערוצים. תוכלו למצוא את האפליקציה שם.

כשאתה מפעיל את האפליקציה בפעם הראשונה לאחר ההתקנה, אתה מתקבל בברכה עם הפרויקט הופסק הודעה. כפי שכבר ציינתי, אפליקציית הטלוויזיה מורפיוס הופסקה. אך פירוש הדבר רק שלא יתווספו שריטות ותוכן חדשים. כל עוד המגרדים הקיימים עובדים, תוכלו להמשיך לצפות בסרטים והתוכניות הזמינים כעת.

לחץ על בסדר

מורפיאוס טלוויזיה למטה

החלון הבא מציע לכם תפריט עם האפשרויות סרטים, תכניות טלוויזיה, הורדות והגדרות.

כיצד להשתמש בטלוויזיה מורפיאוס - -

כשאתה לוחץ על סרטים אתה רואה קבוצה חדשה של אפשרויות: מגמות, פופולריות, חיפוש וכו '.

קדימה לחפור עמוק יותר על ידי לחיצה על כל אפשרות שתבחר. תוכלו למצוא את כל כותרות הסרטים של מארחי הטלוויזיה של מורפיוס כאן.

כיצד לצפות בסרטים בטלוויזיה מורפיאוס -

אם תלחץ על תכניות טלוויזיה במסך הראשי של האפליקציה, התפריט הבא יופיע.

צפה בתוכניות טלוויזיה בטלוויזיה מורפיאוס

גישה לטלוויזיה מורפיאוס ממסך הבית של FireStick

אתה תמיד יכול לגשת לאפליקציות שלך מהאפליקציות שלך & אזור ערוצים, אליו תוכלו לגשת על ידי לחיצה ארוכה על בית לחץ על השלט הרחוק שלך ולחץ על אפליקציות.

באפליקציות שלך & בחלק הערוצים, תבחין שרק האפליקציות בשורות העליונות מופיעות על מסך הבית שלך. האפליקציות שהותקנו לאחרונה ממוקמות בשורה התחתונה. אז יתכן שהם לא יופיעו על מסך הבית.

אם ברצונך להעביר טלוויזיה של מורפיוס למסך הבית של FireStick, הנה מה שאתה יכול לעשות:

  • בחר בסמל הטלוויזיה Morpheus באפליקציות שלך & ערוצים
  • לחץ על לחצן התפריט בשלט של FireStick שלך. זהו הכפתור עם שלושה קווים אופקיים
  • בחלק השמאלי התחתון של מסך הטלוויזיה תראה כעת תפריט. לחץ על מהלך \ לזוז \ לעבור ולהעביר ידנית את סמל הטלוויזיה מורפיאוס לאחת השורות העליונות. לחלופין, לחץ עבור לחזית להציב את הסמל במקום הראשון בשורה הראשונה.

לעטוף

טלוויזיה מורפיאוס היא בקלות אחת החלופות הבעלות ביותר לטלוויזיה חממה. אפליקציה זו לפי דרישה מביאה אליכם את הסרטים והמופעים המועדפים עליכם בלחיצות כפתורים בודדות. מצאתי את Morpheus TV מהר יותר מרוב היישומים האחרים באותה קטגוריה. זה גם שולף את הקישורים מהר יותר. למרבה הצער, Morpheus TV הופסק גם מכיוון שהמפתח שלה כבר לא יכול לתמוך בה. אבל, הדבר הטוב הוא שהוא ימשיך להביא את הנחלים עד שיהיו מגרדים זמינים. אני מאמין שהאפליקציה צריכה להיות טובה לעוד כמה חודשים.

קשורים:

כיצד Jailbreak פייר סטיק
האפליקציות הטובות ביותר עבור FireStick
כיצד להתקין APK קולנוע
כיצד להתקין טלוויזיה טיטניום

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me