כיצד להתקין את הסרטים החדשים ביותר HD על

>

במדריך זה תלמד להתקין את הסרטים החדשים ביותר HD APK ב- FireStick. הסרטים החדשים ביותר HD הוא אפליקציית בידור לסרטים ותכניות טלוויזיה לפי דרישה.

בשלב זה, יש סיכוי סביר שאתה כבר יודע שטלוויזיית חממה אינה זמינה עוד באופן רשמי. אתה יכול להשתמש בגרסה המתוקנת של Terrarium TV, אך היא לעולם לא תתעדכן עם התוכן החדש. זה היה איזשהו פטירה פתאומית ועצובה של אפליקציה מדהימה. אבל, הכל לא אבוד. חיפשתי למצוא חלופות טובות לטראריום וגיליתי חבורה של אפשרויות ברות-קיימא.

הסרטים החדשים ביותר HD מציעים מגוון רחב של סרטים ותוכניות טלוויזיה. זו אפליקציה קלה שנשארת קלה על ה- FireStick שלך. לכן, חשבתי שאוכל לתת לזה סיכוי כחלופה לטלוויזיה חממה. היישום אינו תואם לחלוטין לרחוק FireStick. עם זאת, אם אתה משתמש בו עם כפתור העכבר, תהיה לך חוויה הגונה. בואו נראה כיצד להתקין את הסרטים החדשים ביותר HD ב- FireStick.

הסרטים החדשים ביותר HD: הוראות התקנה ל- FireStick

לפני שתוכל להתקין אפליקציה כלשהי ב- FireStick מחוץ לחנות אמזון, עליך לאפשר את ה- אפליקציות ממקורות לא ידועים. לכן, להתקנת אפליקציית HD החדשה ביותר לסרטים, הנה מה שאתה צריך לעשות:

1. הפעל את מכשיר ה- FireStick שלך וכשהוא נטען, בחר הגדרות אפשרות מסרגל התפריטים בחלקו העליון (במסך הבית של FireStick)

כיצד להתקין את הסרטים החדשים ביותר HD על

2. כעת, נווט אל האופציה התקן ולפתוח אותו

התקן את הסרטים החדשים ביותר HD ב- FireStick

3. הבא, לחץ על אפשרויות למפתחים 

הסרטים החדשים ביותר HD ב- FireStick

4. אם אפליקציות ממקורות לא ידועים מכובה כרגע, תצטרך להפעיל אותו. לחץ על האפשרות להפעיל אותה

לחץ על אפליקציות ממקורות לא ידועים בנושא מקלות אש

5. בחר כעת להדליק כאשר החלון הבא מופיע באזהרה שאפליקציות של צד שלישי מהמקורות הלא ידועים עלולות לגרום נזק למכשיר שלך. זה נכון לאפליקציות שלא נבדקו אך לא לסרטים החדשים ביותר HD. זו אפליקציה בטוחה.

כיצד להשיג סרטים חדשים ביותר ב- HD ב - FireStick - -

הגדרת בהצלחה את מכשיר ה- FireStick שלך כדי לאפשר ליישומי צד ג 'מהמקורות הלא ידועים. הבה ונמשיך כעת בתהליך ההתקנה.

תשומת לב משתמשי FireStick: קרא לפני שתמשיך

ממשלות ו ספקי שירותי אינטרנט ברחבי העולם עוקבים אחר הפעילות המקוונת של המשתמשים שלהם. אם תמצא זרימת תוכן המוגן בזכויות יוצרים ב- Fire TV Stick שלך, אתה עלול להסתבך בבעיות חמורות. נכון לעכשיו, ה- IP שלך גלוי לכולם. אני ממליץ לך בחום להשיג VPN טוב של FireStick ולהסתיר את זהותך כך שחווית הצפייה בסרט שלך לא תביא תפנית רעה.

אני משתמש ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר בענף. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל Amazon Fire TV Stick. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך אוהב את השירות שלהם, אתה תמיד יכול לבקש החזר. ל- ExpressVPN יש גם עסקה מיוחדת בה תוכלו קבל חינם 3 חודשים וחסוך 49% בתכנית השנתית.

להלן הסיבות שאתה חייב להשתמש ב- VPN כל הזמן.

טעינת צד של כל אפליקציה ב- FireStick היא בעיקר תהליך של שני חלקים - בחלק הראשון אתה מוריד את ה- APK של האפליקציה, בחלק השני אתה מתקין את ה- APK הזה. השלבים הבאים יכסו את שני החלקים יחד עבור הסרטים החדשים ביותר HD APK.

מתחילים:

6. קדימה התקן את ה- אפליקציית ההורדה מחנות אמזון. אתה זקוק לאפליקציה הזו מכיוון שהיא תעזור לך להוריד ולהוריד את הסרטים החדשים ביותר HD APK למכשיר ה- FireStick שלך. אינך יכול להוריד APK ישירות מדפדפן אינטרנט בטלוויזיה Fire או ב- FireStick.

התקנת יישום זה נמשכת מספר דקות בלבד. פשוט בחר באפשרות החיפוש במסך הבית של FireStick וחפש את האפליקציה Downloader

7. הפעל את אפליקציית ההורדה לאחר התקנתה. כך נראה מסך הבית של האפליקציה הזו.

כפי שאתה רואה, בצד השמאלי יש סרגל צד עם שלל אפשרויות. האפשרות העליונה בית כבר נבחר. אתה פשוט צריך לנווט לצד ימין ולחץ על שדה הטקסט עבור כתובת אתר

הורד את הסרטים החדשים ביותר ב- HD על

8. כעת אתה רואה חלון חדש עם האותיות והמספרים. השתמש בלוח המקשים הזה כדי להקליד את כתובת האתר הבאה: https://www.firesticktricks.com/nmhd

כשתסיים, היכה ב- ללכת או פשוט לחץ על לחצן הפעל / השהה בשלט של FireStick שלך

הורדת הסרטים החדשים ביותר

9. ההורדה תתחיל ליצור את החיבור לשרת שאליו מצביעת ה- URL. בעוד כמה רגעים, הסרטים החדשים ביותר של HD APK יתחילו להוריד ב- FireStick

הורד הסרטים החדשים ביותר hd apk על

ההורדה לא צריכה לארוך יותר מדקה שכן הסרטים החדשים ביותר HD הם אפליקציה קטנה.

10. הבא, לחץ להתקין כדי להתחיל להתקין את האפליקציה ב- FireStick

כיצד להתקין את הסרטים החדשים ביותר ב- HD על

כאשר מותקנת אפליקציית HD החדשה ביותר, תקבל הודעה על כך בחלון הבא: האפליקציה מותקנת

בתחתית, יש שתי אפשרויות. כצפוי, פתוח כפתור ישיק את אפליקציית הסרטים החדשים ביותר HD. אבל אני הולך ללחוץ בוצע. זה יאפשר לי לעבור ליישום Downloader ולמחוק את קובץ ה- APK של הסרטים החדשים ביותר HD.

מדוע אני מוחק את הקובץ הזה? מכיוון שהיישום מותקן כעת. קובץ APK אינו מועיל. זה תרגול טוב להמשיך ולנקות את אחסון FireStick בכל פעם שאתה מקבל את ההזדמנות. בדרך זו היא תישאר לא מסודרת.

קבל סרטים חדשים ביותר על מקל

כאשר אתה רואה את הדברים הבאים במסך FireStick שלך, לחץ על מחק

firestick הכי חדש סרטי HD

שוב, לחץ מחק

הסרטים החדשים ביותר

הנה לך! אפליקציית APK הסרטים החדשה ביותר הותקנה בהצלחה במכשיר ה- FireStick שלך. בשלב הבא, אנו לומדים כיצד לגשת ליישום זה ולהשתמש בו.

הסרטים החדשים ביותר ב- FireStick: כיצד לגשת

סביר להניח שכבר תדעי את הדרך שלך במכשיר שלך וכיצד לגשת לאפליקציות שהתקנת לאחרונה. אבל, הרבה מהקוראים שלי מתקשים לאתר את האפליקציות לאחר ההתקנה. לכן, הרשו לי להסביר במהירות כיצד לגשת לסרטים החדשים ביותר HD (או כל אפליקציה) ב- FireStick.

ניתן לגשת לכל היישומים המותקנים והענן שלך מהקטע הנקרא האפליקציות שלך & משחקים. כדי להגיע לשם, בצע את הצעדים שלהלן:

 • לחץ לחיצה ארוכה על כפתור הבית בשלט הרחוק של המכשיר שלך (כ 3-4 שניות)
 • כאשר מוצג חלון הקופץ, לחץ על האפשרות הראשונה אפליקציות
 • הנה זה, רשימת כל היישומים שלך ב- FireStick שהתקנת
 • עבור לתחתית הרשימה והפעל את אפליקציית הסרטים החדשים ביותר HD

האם שמת לב כי אפליקציית הסרטים החדשים ביותר HD שהרגע התקנת נמצאת בתחתית האפליקציות שלך & רשימת משחקים? זו הסיבה לכך שלא תוכלו למצוא את האפליקציה במסך הבית של FireStick.

האפליקציות ב 2-3 השורות הראשונות מופיעות על מסך הבית. אז אם ברצונך לגשת לאפליקציית הסרטים החדשים ביותר HD ממסך הבית, הנה מה שאתה צריך לעשות:

 • בחר באפליקציית HD החדשה ביותר לסרטים באפליקציות שלך & משחקים
 • לחץ לחיצה ארוכה על בחר כפתור בשלט או פשוט לחץ על מקש התפריט בשלט ולחץ מהלך \ לזוז \ לעבור אפשרות שמופיעה בתפריט המוקפץ בפינה השמאלית התחתונה של המסך
 • העבר את האפליקציה לשורה העליונה (או אחת משלוש השורות הראשונות)
 • לחץ שוב על לחצן הבחירה כדי לשחרר את האפליקציה
 • כעת חזרו למסך הבית של FireStick והפעילו משם את אפליקציית HD החדש ביותר

כיצד להשתמש באפליקציית HD החדשה ביותר לסרטים

אפליקציית ה- HD החדשה ביותר כוללת ממשק רגיל ומוכר למראה. זה מסוג הממשקים הנפוצים ביישומים כאלה. לכן, אם השתמשת בטלריום Terrarium או לייקים, לא אמור להיות לך שום קושי כלל להשתמש באפליקציה זו.

הפעל את האפליקציה וזה מה שאתה רואה. אם גרסה חדשה של האפליקציה זמינה, הנחיה להתקנת אותה גרסה חדשה תופיע באופן בולט בחלקו העליון של מסך הבית של האפליקציה. אני ממליץ להתקין את העדכון במהירות מכיוון שהוא לא רק יאפשר לכם להיפטר מההנחיה המעצבנת אלא גם יתן לכם את הגרסה המעודכנת ביותר של האפליקציה..

כיצד להשתמש בסרטים החדשים ביותר HD ב - FireStick - -

מסך הבית של האפליקציה מציג את הכותרות האחרונות שנוספו וגם את הכותרות המוצגות בקטגוריות שונות. מסך ברירת המחדל נפתח לתכניות טלוויזיה.

יש תפריט בפינה השמאלית העליונה, שתוכל להשתמש בו כדי לעבור בין סרטים & תוכניות טלוויזיה. בתפריט אפשרויות נוספות, כולל עדכון חדש, קריקטורות, רשימת צפייה, פרסום אחרון, היסטוריה ועוד.

אתה יכול גם לעבור להגדרות האפליקציה מהתפריט

כיצד להשתמש בסרטים החדשים ביותר

בצד שמאל למעלה של האפליקציה נמצאת אפשרות החיפוש (סמל עדשות). לחץ על סמל זה כדי לחפש סרטים או תכניות עם מילות מפתח. לדוגמה, אתה יכול להקליד את שם הסרט או השחקן כדי לחפש את תוכן הווידיאו הקשור

הסרטים החדשים ביותר HD הוא אפליקציה תואמת מרחוק של אמזון FireStick. אבל שמתי לב שלפעמים זה לא מגיב טוב לפקודות המרוחקות. כדי לחסוך מעצמך כל תסכול ולהפוך את הדברים לחלק יותר, אני ממליץ להשתמש ב- Mouse Toggle עם האפליקציה הזו. החלפת עכבר תקל על חייך בהרבה הסרטים החדשים ביותר HD.

מתפתל

הסרטים החדשים ביותר HD הם לא האפליקציה הטובה ביותר לפי דרישה עבור FireStick מכיוון שהיא לא ממש טובה עם השלט. עם זאת, יש לו אוסף מוצק של סרטים ותוכניות וזה עובד בסדר אם יש לך עכבר. לכן שמתי את זה כאחת החלופות לטלוויזיה חממה. אם אינך אוהב את היישום הזה, ישנם כמה אחרים שתוכל לנסות. להלן הרשימה המומלצת שלנו:

 • HQ FreeFlix
 • קודי
 • מורף טלוויזיה
 • OneBox HD
 • חלופות לתיבת התצוגה

לחץ כאן כדי לקבל טריקים לחיתוך כבל חשאי ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me