כיצד לתקן בעיות חוצץ בטלוויזיה חממה

>

רבים מהקוראים שלנו שאלו אם יש לנו פיתרון לסוגיות חוצץ הטלוויזיה. נראה שהמקרים החוצצים נעשו קבועים יותר מבעבר. לאמיתו של דבר, התחלתי להתנסות בסוגיות הללו בזמן האחרון. אין להכחיש שטרריום TV היא אחת האפליקציות הטובות ביותר של אמזון פייר סטיק לצפייה בסרטים ותכניות טלוויזיה לפי דרישה. יש בו כמעט כל כותרת שאפשר לבקש. אבל נכון גם שלפעמים תיתקל בבעיות חיץ אלה. אם אתה עומד בפני חציצה באפליקציית הטלוויזיה Terrarium, המשך לקרוא.

כיצד לתקן בעיות חוצץ בטלוויזיה חממה

חציצת טלוויזיה חממה

אין תיקון אחד שמטפל בסוגיות טלוויזיה חממה. עם זאת, לאחר מספר ניסויים ושגיאות, הצלחתי להקל על המאגר ולהפוך את החוויה שלי עם האפליקציה למהנה יותר. במאמר זה אני משתף אתכם בדרכים השונות שפעלו עבורי. אני בטוח שהם יעבדו גם בשבילך.

הערה: אם אתה משתמש חדש ועדיין אין לך טלוויזיה חממה, בדוק קישור זה – כיצד להתקין טלוויזיה חממה ב- FireStick

בדוק את מהירות חיבור האינטרנט שלך

הזרמה מקוונת בימינו דורשת לפחות מהירות אינטרנט של 5 מגהביט לשנייה, אך עבור הזרמת Full HD לפחות 10 מגהבייט לשנייה ועבור הזרמת 4K, מומלץ לפחות 20 מגהביט לשנייה. החדשות הטובות הן שרוב ספקי שירותי האינטרנט הסלולריים והפסי הרשת מציעים מהירות אינטרנט גבוהה יותר מזו. למעשה, ספקים מסוימים מציעים מהירות גבוהה עד 100 מגהביט לשנייה אפילו לחיבורים למגורים. במהירות כה גבוהה אתה עשוי לחשוב שלעולם אסור לך להיתקל בבעיות חוצץ בטלוויזיה. אבל, למרבה הצער, זה לא תמיד המקרה.

אם אתה נתקל בבעיות חיץ בטלוויזיה Terrarium לעיתים רחוקות בלבד, יש סיכוי שהאינטרנט שלך נתקל בבעיות לסירוגין מסוף הספק שלך. במקרים כאלו, בדרך כלל מטפלים בבעיה בנדנד והיא קצרת חיים.

אני ממליץ לך לבדוק את מהירות חיבור האינטרנט שלך כדי לקבוע אם יש לך רוחב פס מינימלי. יש המון אפליקציות ואתרים המאפשרים לך לבדוק את המהירות בחינם. Ookla הוא שירות בדיקות המהירות הפופולריות ביותר. אתה יכול להוריד את אפליקציית Ookla במכשיר Android או iOS שלך או לבקר באתר האינטרנט שלהם http://www.speedtest.net/ כדי לבדוק את המהירות.

  כיצד להתקין ולהשתמש בסייר הקבצים ES ב- FireStick

אם תוצאות הבדיקה מציגות מהירות נמוכה באופן עקבי, יכולה להיות בעיה בחיבור האינטרנט. יתכן שתצטרך לשדרג את התוכנית שלך או את הנתב שלך. בכל מקרה, צור קשר עם ספק שירותי האינטרנט שלך ומצא את הפיתרון.

זרם מהשרתים המומלצים של טלוויזיה חממה

Terrarium TV מביא את קישורי הזרימה מעשרות שרתים המוצבים ברחבי העולם. אבל יש כמה שרתים שהאפליקציה עצמה ממליצה עליהם. ראה את התמונה למטה לרשימת השרתים המומלצים.

חציצת טלוויזיה חממה

אני באופן אישי חוויתי שהשרתים האלה מהירים יותר ובקושי אני חווה בעיות חוצץ בטלוויזיה בטריה.

הקופץ בתמונה יופיע בכל פעם שתלחצו על הכותרת. אתה יכול לסמן את האפשרות ‘אל תראה שוב’ בתחתית כך שהיא לא תופיע בפעם הבאה. לפני שבדקתי אפשרות זו, רשמתי את כל השרתים המומלצים מכיוון שידעתי שלא אוכל לזכור את כולם. אז אני מציע לך לעשות את אותו הדבר.

בעיות שרת טלוויזיה

אם מהירות האינטרנט שלך אינה בעיה ואתה עדיין נתקל בבעיות טלוויזיה חממה, נראה כי יכולה להיות בעיה בשרת בו מתארח התוכן.

כידוע, Terrarium TV אינה מארחת שום תוכן משלה. אפליקציה זו היא אגרגטור שמביא מספר קישורים לתוכן מסוים משרתים שונים. כשאתה פותח קישור, המכשיר שלך מתחיל לנסות להזרים את התוכן מהשרת אליו מצביע הקישור.

טלוויזיה חממה מנסה להביא את הקישורים הטובים ביותר לעבודה. אבל לפעמים זה גם מראה את הקישורים הרעים. קישור לא טוב יכול להיות שרת חווה השבתה או האטה. כתוצאה מכך אתה נתקל בבעיות חיץ בטלוויזיה.

כאשר יש בעיה בשרת, לא ניתן לעשות הרבה כדי לתקן את המאגר. עם זאת, מה שתוכלו לעשות הוא לפתוח קישור נוסף לשרת אחר ויש סיכוי סביר שתטפלו בבעיה.

שמתי לב שבעיות הטלוויזיה החממות בדרך כלל עולות כשאני מנסה להזרים תוכן HD מלא. וזה לא קשור למהירות האינטרנט שלי או ליכולת המכשיר שלי להזרים סרטי HD או תוכניות מקוונות; הבעיה היא בשרת שאינו מסוגל לטפל בבקשות סטרימינג מרובות.

השתמש בנגן המדיה הימני עם טלוויזיה חממה

בטראריום TV אין נגן מדיה משלה. בטח שמתם לב שכאשר אתם מריצים טלוויזיה של Terrarium, היא מבקשת מכם להתקין נגן מדיה מועדף לקבלת ביצועי סטרימינג טובים יותר. למעשה, האפליקציה אפילו אומרת שללא הנגן המועדף אתה עלול להיתקל בבעיות חוצץ.

  כיצד להתקין Plex על FireStick ו- Android TV Box

כשהתחלתי להשתמש בטראריום בטלוויזיה הייתי מתעלמת מהקופצים המבקשים שאשיג נגן מדיה אחר. חשבתי שזה לא יהיה נחוץ. אבל אז התחלתי לשים לב שטראריום TV לא עובד כמו שצריך ואני נתקל בבעיות חוצץ באופן קבוע. זה הרגע בו החלטתי להתקין את נגן המדיה של בחירת הטלוויזיה של Terrarium. ולמרות שהוכח לי שלא בסדר, הייתי מודה שהיה הבדל בולט בביצוע. הרבה קישורים שאגרו לפני כן פעלו בצורה חלקה לאחר התקנת הנגן החדש.

בעוד שטרריום TV תואם למספר נגני מדיה, כולל VLC ו- MX Player, היא עדיין עשויה לבקש ממך להתקין נגן אחר. למעשה, הגרסה האחרונה של Terrarium TV אינה מרימה קישורים אם אין לך את ה- YesPlayer (ראה את התמונה למטה).

טלוויזיה חממה לא עובדת

לכן, התקן את YesPlayer ותוכל לטפל בבעיות החיץ בטלוויזיה. נגן מדיה זה זמין בחנות Play כמו גם בחנות אמזון.

השתמש ב- VPN והימנע ממצערת אינטרנט

האם אתה יודע שהרבה משתמשי אינטרנט בארצות הברית הופכים לקורבן של מצערת אינטרנט והם אף פעם לא מודעים לכך? מצערת אינטרנט היא פרקטיקה נפוצה בקרב ספקי שירותי אינטרנט (ISP).

אם הזרמת מקוונת צורכת את החלק הגדול ביותר בפעילות המקוונת שלך, ספק שירותי האינטרנט שלך עשוי לצמצם את מהירות האינטרנט לפחות ממה שמוצע בתוכנית האינטרנט שלך. אינני אומר שהנוהג הזה אינו חוקי. אבל, אני מרגיש שזה לא מוסרי. בדרך כלל ספקיות האינטרנט כוללות סעיף בתנאים שלהן & תנאים הקובעים כי כמות השימוש בנתונים כתוצאה מהזרמת מקוון עולה מתחת לערך מסוים עלולה לגרום לקיצוץ המהירות.

למרבה הצער, לעתים קרובות אנו מתגעגעים להדפסים הקטנים האלה. וגם אם קראתי את הסעיף, עדיין הייתי רוצה ליהנות מהאינטרנט למלוא הפוטנציאל שלו. למרבה המזל, יש דרך למנוע מצערת אינטרנט. התחל להשתמש בשירות VPN וזה יסתיר את כל פעילויות האינטרנט שלך. בדרך זו ספק האינטרנט שלך לעולם לא יידע אם אתה צופה בסרט באופן מקוון או מוריד קבצי נתונים.

אני משתמש ב- ExpressVPN כבר זמן מה וממליץ לך עליו. זה מהיר, אמין וידידותי טלוויזיה לטריה.

  כיצד להסתיר את כתובת ה- IP שלך

 נקה את נתוני אפליקציות הטלוויזיה של חממה

ישנה פתרון בעיות נוסף בטלוויזיה חממה שתוכל לנסות להימנע מבעיות המאגר. אתה יכול לנקות את נתוני הטלוויזיה של Terrarium ולשחזר אותם להגדרות ברירת המחדל. זה נראה כאילו אתה משתמש בטראריום טלוויזיה בפעם הראשונה.

כמובן, ניקוי נתונים פירושו לאבד את כל ההגדרות האישיות שלך. אבל, כמעט ולא קיימות הגדרות טלוויזיה חממה שצריך לשמור. פשוט רשמו את כל השינויים שביצעתם והחילו את השינויים בהמשך.

כשאנחנו בעניין, אני ממליץ גם לנקות את מטמון הטלוויזיה Terrarium בעת מחיקת הנתונים. אפליקציה שהוסרה מטמון יכולה להתחיל לחולל פלאים.

אם אתה משתמש ב- Terrarium TV ב- Android, פתח את ההגדרות ועבור לאפשרות Apps (הנתיב עשוי להשתנות מעט בין מכשירים). בחר טלוויזיה חממה והקש על הכפתורים כדי לנקות את הנתונים והמטמון.

אם אתה משתמש ב- Terrarium TV ב- FireStick, הנה כיצד לנקות את הנתונים ואת המטמון:

מספר 1. בחר הגדרות (בסרגל העליון) ממסך הבית

מס ‘2. לחץ על ‘יישומים’

מס ‘3. גלול מטה ופתח את ‘נהל יישומים מותקנים’

מס ‘4. גלול מטה לאורך כל הדרך ולחץ על ‘טלוויזיה חממה’. כפי שניתן לראות בתמונה למטה, גודל הנתונים הוא 40.82 מגה בייט והמטמון הוא 110 מגה

בעיות טלוויזיה חממה

מספר 5. כעת לחץ על ‘נקה נתונים’ (מתחת לאפשרות זו ‘נקה זיכרון מטמון’. אך אינך צריך להשתמש בהם שכן ניקוי הנתונים גם ינקה את המטמון כפי שמוצג בתמונות למטה)

בעיות חיץ בטלוויזיה חממה - -

מס ‘6. לחץ שוב על ‘נקה נתונים’ במסך הבא

טלוויזיה חממה ממשיכה להקפיא

מס ‘7. כעת, לחץ פעם אחת על לחצן הקודם כדי לחזור למסך הקודם. כפי שניתן לראות בתמונה למטה, הנתונים והמטמון נמחקו

פתרון בעיות בטריה חממה

מסיימים

אני מקווה שמאמר זה עזר לך לטפל בבעיות חוצץ הטלוויזיה. למרות ש- Terrarium TV היא אפליקציה פופולרית להפליא לתוכן לפי דרישה, השרתים ממנו היא מביא את הזרמים הם אולי לא תמיד נהדרים. לכן, אם אתם מתמודדים עם בעיות המאגר, בעיית השרת היא סבירה יותר מכל בעיה מקומית בחיבור האינטרנט שלכם או במכשיר שלכם. מבחינתי בחירת זרם אחר עובדת בדרך כלל. אחרי הכל, זה היופי של טלוויזיה חממה – להביא קישורים מרובים במקום אחד. אם אתה מתמודד גם עם בעיות דומות ב- Kodi, אל תשכח לבדוק את התיקונים האפשריים למאגר Kodi.

קשורים:

כיצד להתקין Kodi ב- FireStick
כיצד להתקין אקסודוס ב- Kodi
איך להשיג כתוביות על קודי
כיצד לאפס את קודי

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me