כיצד להתקין מקל טלוויזיה של אמזון פייר לראשונה

>

הצפייה בטלוויזיה משתנה במהירות על פני הגלובוס עם התבטאות בשירותי הזרמת וידאו כמו הולו, נטפליקס, הוטסטאר, אמזון פריים וכו '. DTH עשוי בקרוב להפוך לנחלת העבר וזה יהיה לתמיד. שירותי הזרמת וידאו לא רק מציעים תוכן הרבה יותר ויותר טוב, אלא גם נותנים לצופים בחירה אמיתית. הם יכולים לבחור ככל העולה על רוחם ממיליוני תכניות טלוויזיה, סרטים, סרטים תיעודיים וכו '. הערך האחרון בסרט סטרימינג הווידיאו הוא ה- Amazon Fire TV Stick.

FireStick הוא הצעה בלעדית של אמזון ומציע מגוון שירותים כמו Amazon Prime Video, Hotstar, Netflix, Gaana ורבים אחרים. אבל זה לא גולת הכותרת היחידה של ה- Fire Stick. ניחשת נכון. שלט ה- Fire Stick מגיע עם תמיכה באלכסה. אז אתה יכול פשוט לשבת על הספה שלך עכשיו ולשלוט בכל דבר דרך הקול שלך. מדהים, לא??

כיצד להתקין מקל טלוויזיה אמזון אש - -

אם אתה מתכוון לרכוש את Amazon Fire TV Stick או שכבר רכשת אותו ואתה דואג כיצד להגדיר אותו, אז נשען והירגע. אנחנו כאן כדי לעזור לך עם ההתקנה של Amazon Fire TV Stick בפעם הראשונה בטלוויזיה שלך. פשוט עקוב אחר הצעדים הבאים מקרוב והכל יהיה מסלול קוקה.

אך לפני שנתחיל במדריך זה, נספר תחילה על כמה מהדרישות המוקדמות. אלה הדברים שתידרש להם הגדר והפעל את ה- Amazon Fire TV Stick שלך. שימו לב שברור שהדברים האלה לא ייכללו בתיבת Fire Stick שלכם !!! אלו הם:

  • טלוויזיה תואמת: ברור שזו הדרישה העיקרית. תידרש לפחות HDTV עם יציאת HDMI כדי להשתמש ב- Fire Stick.
  • חיבור לאינטרנט: ל- Fire Stick אין קישוריות לאינטרנט משלו. תצטרך לחבר את ה- Fire Stick שלך לחיבור WiFi פעיל וחזק כך שהוא יכול להזרים כראוי סרטונים בהגדרה גבוהה.
  • חשבון אמזון: אחרון חביב, עליכם לרשום את ה- Amazon Fire Stick לחשבון אמזון שלכם. אם אתה מזמין את ה- Fire Stick מחשבון אמזון שלך, הוא כבר יהיה רשום באותו חשבון. אתה יכול אפילו לשנות את זה בכל עת שתרצה.

הוראות התקנת Fire Fire של אמזון

עכשיו כשכולכם מוכנים, בואו נתחיל. כך תגדיר לראשונה את ה- Amazon Fire TV Stick שלך. חילקתי את תהליך ההתקנה ל -4 חלקים רלוונטיים כדי להקל על הדברים.

חלק 1: תחילת העבודה

שלב 1: קח את שלך מכשיר מקל Fire Fire. תוכלו למצוא שם יציאת מיקרו-USB ו- HDMI. כעת חבר את כבל החשמל USB ליציאת המיקרו-USB של Fire Stick שלך ולחבר את הקצה השני של כבל החשמל למתאם הכוח..

חבר מקלות אש לכבל חשמל ומתאם חשמל

שלב 2: עכשיו חבר את מתאם החשמל לשקע חשמל. (הערה: מומלץ להשתמש במתאם הכוח ולא ביציאות ה- USB המופעלות שמציעות כמה טלוויזיות).

שלב 3: כעת חבר את ה- Fire Stick לכל יציאת HDMI בטלוויזיה. אנא זכור את מספר יציאת HDMI מכיוון שתידרש כעת להפעיל את ערוץ הקלט המקביל HDMI בטלוויזיה שלך.

הכנס מקלות אש ליציאת HDMI של הטלוויזיה

שלב 4: הפעל את הטלוויזיה שלך ופתח את ערוץ הקלט המקביל HDMI. תראה מסך טעינה עם הלוגו של Fire TV Stick. זה עלול לקחת זמן לטעינה בפעם הראשונה, אז אל תדאג.

שלב 5: עכשיו הגיע הזמן להגדיר את שלט ה- Fire Stick שלך. ראשית, הכנס את שתי סוללות ה- AAA הכלולות בתיבה.

הכנס סוללות מרחוק

כעת השלט צריך להתאים אוטומטית ל- Fire Stick. עם זאת, אם הוא אינו מתיישר אוטומטית, פשוט לחץ לחיצה ארוכה על כפתור הבית בשלט שלך למשך 10 שניות. זה ישלח את ה- Fire Stick שלך למצב גילוי וההתאמה תעשה.

לאחר שהשלט משודך ל- FireStick, לחץ על הפעל / השהה כדי להתחיל בתהליך ההתקנה

כיצד להתקין מקל אש אמזון 4k - -

שלב 6: FireStick יבקש מכם לבחור את השפה המועדפת עליכם. הדגש את השפה הרצויה באמצעות מקשי הניווט בשלט ולחץ על בחר / אישור על כפתור השלט להגדרת השפה.

הערה: Select / OK הוא הלחצן המעגלי בשלט הרחוק שבתוך כפתורי הניווט

הוראות התקנת מקל אש

חלק 2: חבר את האש של אמזון ל- Wifi

שלב 7: ה- FireStick שלך יסרוק כעת את רשתות ה- Wi-Fi הזמינות בטווח. כאשר אתה רואה את רשימת הרשתות, בחר את ה- Wi-Fi שלך והזן את ה- SSID והסיסמה שלך (במידת הצורך) כדי להתחבר

כיצד לחבר מקל אש אמזון ל- WiFi - -

חלק 3: רישום Fire TV / Stick באמצעות חשבון אמזון

שלב 8: עכשיו הגיע הזמן לרשום את המכשיר לחשבון אמזון שלך. מקל הטלוויזיה של אמזון פייר שלך יירשם מראש אם הזמנת אותו מאמזון. עם זאת, אם זה לא המקרה או אם ברצונך להירשם באמצעות חשבון אמזון אחר, אתה יכול פשוט לעקוב אחר ההוראות המופיעות על המסך לרישום או ביטול הרישום של ה- Fire TV שלך. (תוכלו ללמוד עוד על זה כאן.)

אם ה- FireStick שלך לא נרשם מראש, אתה אמור לראות את החלון הבא. אם יש לך חשבון אמזון, קדימה בחר באפשרות הראשונה. אם לא, צור תחילה חשבון אמזון על ידי לחיצה על אני חדש באמזון. 

הוראות התקנת מקל אש

שלב 9: ה- FireStick שלך יירשם כעת. המתן מספר שניות.

כיצד להתקין מקלות אש אמזון - -

חלק 4: פירוק תהליך ההתקנה

שלב 10: בסיום ההרשמה, FireStick ישאל אם ברצונך לשמור את סיסמת ה- Wi-Fi בחשבון אמזון שלך.

אם אתה משתמש בכמה מכשירי אמזון הרשומים באותו חשבון אמזון כמו FireStick, כדאי לבחור כן כדי לאפשר למכשירים אלה להתחבר במהירות לרשת ה- Wi-Fi שלך. אם אין לך מכשירים אחרים של אמזון ואפילו לא מתכוונים לקנות מכשירים בעתיד, ייתכן שתבחר באותה מידה לא 

אמזון אש מקל סיסמת wifi - -

שלב 11: אם ברצונך לאפשר בקרת הורים ב- FireStick שלך, לחץ על אפשר בקרת הורים במסך הבא. אם תעשה זאת, תתבקש להגדיר PIN בחלון הבא. יהיה עליך להזין את ה- PIN עבור מרבית הפעילויות ב- FireStick.

אם אינך זקוק לבקרת הורים, פשוט לחץ על אין בקרות הורים להמשיך.

בקרת הורים במקל הטלוויזיה אש אמזון 4k -

שלב 12:  כעת תוכל ללחוץ על התחל ולבחור באפליקציות / שירותי הסטרימינג שברצונך להתקין לפני שתתחיל לעבוד עם FireStick. אם ברצונך להתקין אותם מאוחר יותר, לחץ על לא תודה

כיצד להקים מכשירי טלוויזיה של אמזון כיבוי אש וטלוויזיה - -

אם יש לך FireStick 2nd Gen ללא לחצני בקרת טלוויזיה (לחצני עוצמה וכוח) בשלט הרחוק, זה כל מה שאתה צריך לעשות כדי להגדיר את המכשיר שלך.

אם יש לך FireStick חדש יותר עם כפתורי בקרה לטלוויזיה, המשך עם החלק 5 למטה

חלק 5: צמד מרחוק FireStick עם טלוויזיה

השלבים הבאים מיועדים רק למרחקים עם פקדי טלוויזיה. אם אין לך מרחוק עם לחצני עוצמת קול, אתה יכול לדלג על החלק הזה ולעבור לסעיף הבא.

שלב 13: כשתראה חלון זה, לחץ על הבא

הגדרת בקרת טלוויזיה באמצעות מקלות אש

שלב 14: לחץ על לחצני עוצמת הקול ועל עוצמת הקול של השלט הרחוק

ודא שהנקודות המרוחקות בטלוויזיה. לחצני בקרת הטלוויזיה משתמשים בפרופיל ה- IR עבור הטלוויזיה שלך. לפיכך, הטלוויזיה והשלט שלך צריכים להיות בקו הראייה כדי שפונקציות בקרת הטלוויזיה יפעלו.

אמזון טלוויזיה אש ו ההתקנה firestick 4k - -

שלב 15: לחץ כן אם שמעת את הצליל. אם לא, לחץ על NO כדי לחזור על התהליך

כיצד להגדיר אש 4K - -

שלב 16: כאשר השלט הרחוק של Fire TV סנכרן בהצלחה, ההודעה הבאה תופיע על המסך

כיצד להתקין מקל טלוויזיה של אמזון פייר לראשונה

הגדרת בהצלחה את FireStick שלך

כיצד להתחיל להשתמש במקל האש שלך

כעת, לאחר שה FireStick שלך מוגדר, תרצה להתחיל מייד. הנה כמה דברים מרגשים שתרצו לדעת שבטוח יציעו חוויית FireStick טובה בהרבה.

Jailbreak שלך FireStick

FireStick הוא מכשיר סטרימינג מדהים למדי. זה מאפשר לך לצפות בפרקים, בסרטים האהובים עליך ואפילו בטלוויזיה בשידור חי באמצעות אפליקציות כמו נטפליקס, הולו, אמזון פריים ורבים אחרים. אבל יש מגבלה קשה. שירותים אלה עולים לך כסף, מהסוג שיכול בקלות לשקע את התקציב שלך. יתר על כן, לא תוכל לקבל את כל מה שאתה רוצה לצפות בשירות אחד. עליכם להיות בעלי מספר מנויים וזה עולה אפילו יותר.

אבל, אתה יכול בקלות לפיצוץ ג'ייליסט פיירסטיק ולעולם לא תצטרך לדאוג לשלם אגורה כדי לצפות בסרטים, תוכניות, טלוויזיה חי וכמעט כל מה שאתה רוצה. פריצת Jail היא תהליך פשוט, מהיר, בטוח ומשפטי. זה למעשה מתקין Kodi ב- Fire TV Stick שלך ואז זורם תוכן באמצעות Kodi Addons ו- Kodi builds. בקיצור, זה נותן לך גישה למאגר ללא תוכן של תוכן חופשי.

כיצד לפתוח

התקן יישומי FireStick

אף מכשיר מדיה אינו טוב ללא האפליקציות שלו ו- FireStick תומך בעשרות כאלה. יש המון אפליקציות, הן בחינם והן בתשלום, שתוכלו להתקין ב- FireStick וליהנות משעות סטרימינג אינסופיות. חנות אמזון היא מאגר עצום של אפליקציות מגניבות כמו נטפליקס, הולו ואמזון פריים מובנית במכשיר שלך. אבל, אם זה לא מספיק, תוכלו לקבל המון אפליקציות מדהימות של צד שלישי המאפשרות לכם לצפות בסרטים ותוכניות בחינם.

FireStick פועל על אנדרואיד שהשתנה, אך בבסיסה הוא דומה לכל מכשיר אנדרואיד אחר. זו הסיבה ששפע של אפליקציות אנדרואיד של צד שלישי עובדות ללא רבב ב- FireStick שלך. רבים מהם ידידותיים מרחוק וכאלה שלא תמיד ניתן להשתמש בהם באמצעות עכבר עכבר ב- FireStick. התבונן באפליקציות הטובות ביותר של FireStick והתחל.

הישארו מוגנים באמצעות VPN

אני מאמין שלעולם לא אוכל לומר מספיק על כמה חשוב לנקוט בזהירות ולנקוט צעדים נאותים כדי להבטיח את בטיחותך המקוונת. האינטרנט חושף אתכם לעינים המסקרנות של ספק שירותי האינטרנט שלכם, של צדדים שלישיים כמו האקרים ואפילו של ממשלתכם. ניתן לאתר את כל הפעילויות המקוונות שלך בקלות. וכאשר אתה זורם סרטים ותוכניות בחינם דרך אפליקציות הצד השלישי, יש סיכוי שתנחת בצרות.

אני לא מתיר הפרות זכויות יוצרים. עם זאת, אני מקפיד לקפוץ על מושג הזכויות לפרטיותנו ולעולם אסור להתפשר עליו. לכן אני ממליץ להשתמש ב- VPN עם FireStick.

VPN מפנה מחדש את הפעילויות המקוונות שלך דרך שרת מוצפן ומוודא שהנוכחות שלך באינטרנט תישאר פרטית ואנונימית. אני ממליץ על ExpressVPN, מכיוון שהוא שירות ה- VPN המהיר והמהימן ביותר עבור Fire TV Stick. אתה יכול לבדוק את המדריך צעד אחר צעד להתקנה & השתמש ב- VPN ב- Fire Stick.

לחץ כאן כדי להשתחרר לשלושה חודשים ולחסוך 49% ב- ExpressVPN

סיכום

זהו זה. הגדרת בהצלחה את ה- Amazon Fire TV Stick שלך בפעם הראשונה ועכשיו יכולים ליהנות מהאוקיאנוס העצום של תכני המולטימדיה בעזרת אפליקציות שונות או מתהליך פריצת jail כפי שהצעתי לעיל. אני מקווה שזה עזר. בכל זאת, אם אתה נתקל בבעיות התקנה של אמזון פייר סטיק, אל תהסס ליידע אותי דרך פרק ההערות שלהלן. לפני שאתה עוזב, אל תשכח לבדוק את ההגדרות הטובות ביותר עבור Firestick שלדעתי כל משתמש צריך להגיש בקשה ברגע זה.

מדריכים קשורים:

  • כיצד לתקן בעיות מרחוק FireStick
  • כיצד למנוע התחממות יתר של Firestick
  • כיצד לאתחל / להפעיל מחדש את FireStick
  • כיצד להתקין את Mobdro ב- FireStick
  • כיצד להתקין את APK Cinema ב- FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me