כיצד להתקין Showbox ב- FireStick

>

Showbox הוא אחד האפליקציות הפופולריות ביותר של צד שלישי על פי דרישה לפלטפורמת אנדרואיד. אפליקציה זו מאפשרת לך גישה לספריית מדיה ענקית של סרטים ותכניות טלוויזיה. כאשר הטלוויזיה של חממה נעלמת, אתה בטח מחפש כמה מהחלופות שלה. Showbox הוא חלק מהחלופות הטובות ביותר שלנו לטלוויזיה חממה.

אפליקציה זו קיימת כבר זמן מה והיא מגובה על ידי צוות מפתחים פעיל. תבחין כי התוכן החדש מתווסף ל- Showbox די באופן קבוע. האפליקציה מאפשרת לך לשחק את התוכן ב- SD, HD ובאיכות HD מלאה. זוהי אפליקציה קלילה כמעט שלא משפיעה על ביצועי המכשיר.

יש דבר אחד חשוב שאתה צריך לדעת על Showbox. הוא תוכנן לפלטפורמת הנייד של אנדרואיד והוא לא ממש ידידותי למרחוק. כדי לנווט באפליקציה זו בצורה חלקה ב- FireStick, תזדקק למצב עכבר. אל תדאג אם זה נשמע מבלבל. אני מכסה כל חלק בנפרד. אני אראה לך תחילה כיצד להתקין Showbox משוק Aptoide. בהמשך, אגיד לך כיצד להתקין את עכבר העכבר. נתחיל!

עדכון: Showbox הושבת ואינו עובד על FireStick או על מכשירי Fire TV אחרים. אנא קבל את אחת היישומים הדומים האחרים מהרשימה שלנו עם החלופות הטובות ביותר לתיבת התצוגה.

Showbox ב- FireStick: מדריך התקנה

תן לנו להגדיר תחילה את תצורת FireStick / Fire TV / Cube שלך ​​כדי לאפשר לה לקבל את האפליקציות של צד שלישי, כמו Aptoide ו- Showbox. נדרש רק שינוי קטן בהגדרת האבטחה.

כשאתה מפעיל את FireStick ונמצא על מסך הבית, השתמש בשלט הרחוק כדי לבחור הגדרות מסרגל התפריטים בחלקו העליון

  כיצד להתקין Addon Covenant ב- Kodi

כיצד להתקין תיבת תצוגה על אש

כעת בחרו ופתחו התקן מתוך מערך האפשרויות הבא

תיבת הראווה HD על מקלות אש

פתוח אפשרויות למפתחים

תיבת תצוגה לאש

בחר ולחץ אפליקציות ממקורות לא ידועים כדי להפעיל אותו אם הוא מושבת

אפליקציית תיבת הראווה

קדימה לאשר את הפעולה שלך על ידי לחיצה על להדליק. אל תדאג לגבי הודעת האזהרה. גם Showbox וגם Aptoide הם אפליקציות בטוחות

להוריד תיבת אש

מכשיר ה- FireStick שלך מוכן כעת. אתה יכול להתקין כל אפליקציה של צד שלישי שתרצה.

התקן את Aptoide ב- FireStick

Aptoide היא חנות אפליקציות של צד שלישי, המשמשת כחלופה לחנות אמזון ב- FireStick. בשוק האפליקציות הזה יש עשרות אפליקציות מגניבות שלעולם לא תמצאו בחנות אמזון.

הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות הוא להתקין את חנות האפליקציות של Aptoide במכשיר שלך. עם התקנת Aptoide תוכלו להשיג Showbox ועוד מגוון אפליקציות מדהימות ב- FireStick.

Aptoide היא חנות אפליקציות אנדרואיד, המיועדת בעיקר למובייל אנדרואיד. יתכן שחלק מהיישומים כאן לא יתקינו או שלא יעבדו כמו שצריך ב- FireStick. אבל, עדיין יש לו המון אפליקציות למכשיר זה.

תשומת לב משתמשי FireStick: קרא לפני שתמשיך

ממשלות ו ספקי שירותי אינטרנט ברחבי העולם עוקבים אחר הפעילות המקוונת של המשתמשים שלהם. אם תמצא זרימה של תוכן המוגן בזכויות יוצרים ב- Fire TV Stick שלך, אתה עלול להסתבך בבעיות רציניות. נכון לעכשיו, ה- IP שלך גלוי לכולם. אני ממליץ לך בחום להשיג VPN טוב של FireStick ולהסתיר את זהותך כך שחווית הצפייה בסרט שלך לא תביא תפנית רעה.

אני משתמש ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר בענף. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל Amazon Fire TV Stick. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך אוהב את השירות שלהם, אתה תמיד יכול לבקש החזר. ל- ExpressVPN יש גם עסקה מיוחדת בה תוכלו השג 3 חודשים בחינם וחסוך 49% בתכנית השנתית.

  כיצד להתקין Equinox Build על Kodi

להלן הסיבות שאתה חייב להשתמש ב- VPN כל הזמן.

התקן את Showbox ב- FireStick באמצעות Aptoide Store

להלן השלבים להתקנה מהירה של Showbox ב- FireStick באמצעות שוק Aptoide:

1. הפעל את Aptoide ומסך ברירת המחדל נפתח עם בחירת העורכים אפשרות משמאל שנבחרה כבר. תראה חבורה של אפליקציות המוצגות בצד ימין. יש סיכוי סביר שתמצא את אפליקציית Showbox בחלון זה

הורד את תיבת הראווה apk על מקלות אש

אתה יכול גם ללחוץ יישומים מובילים אפשרות משמאל. פרק זה כולל גם את אפליקציות ה- Android הפופולריות ביותר.

תיבת הראווה

אם אינך מוצא את Showbox בתוך אחת משתי האפשרויות, לחץ בחירת העורכים אפשרות נוספת ותראה את סמל החיפוש בצד שמאל למעלה. לחץ על אפשרות זו וחפש את האפליקציה.

2. לחץ על סמל התיבה

תיבת הראווה apk

3. כעת לחץ על להתקין כפתור

הורד את תיבת הראווה על אש

4. מופיעה הודעת אזהרה שאומרת של- Showbox יש תלות של שירותי גוגל ומכאן שהיא עשויה לא לעבוד במכשיר ה- FireStick שלך. אל תדאג. אנו ניתן לאפליקציה הזו לעבוד באמצעות כפתור העכבר.

לחץ על בסדר

התקן apk showbox על אש

המתן להשלמת ההורדה

תיבת תצוגה לאש

5. לאחר הורדת האפליקציה, מופיעה הפקודה הבאה. גלול מטה אל הבא כפתור בצד ימין למטה. כשאתה מנווט אל הכפתור הבא הוא משתנה ל להתקין

כיצד להתקין תיבת הראווה על מקל הטלוויזיה האש - -

6. לחץ על להתקין להמשיך

התקן את תיבת הראווה בטלוויזיה

המתן לאפליקציית Showbox להתקנה ב- FireStick

איך להשיג ארגז תצוגה על מקל האש - -

ז. אחרי רגע, האפליקציה מותקנת הודעה תופיע. לחץ על פתוח כדי להפעיל את האפליקציה. אם ברצונך להפעיל את היישום מאוחר יותר, לחץ על בוצע. אתה תמיד יכול לפתוח את האפליקציה מ האפליקציות שלך & ערוצים.

הוסף תיבת ראווה על מקלות אש

זה יהיה הכל!

חשוב: התקן את עכבר העכבר לשימוש בתיבת התצוגה

זכור את הודעת האזהרה שאפטויד השליכה על המסך שלך ואמרה של- Showbox יש תלות בשירותי Google וייתכן שלא יפעל במכשיר ה- FireStick שלך.?

  כיצד להתקין Beast TV IPTV על Firestick

Showbox אינו מיועד בעיקר עבור FireStick. זה לא בדיוק ידידותי מרחוק. אינך יכול לנווט סביב האפליקציה באמצעות השלט הרחוק של אמזון FireStick בלבד. כדי להשתמש באפליקציה זו, מה שאתה צריך זה יישום נוסף שנקרא עכבר עכבר.

אפליקציית החלפת העכבר גורמת למצב עכבר להופיע על מסך ה- FireStick שלך. ניתן להשתמש במצביעה זו כדי ללחוץ על אלמנטים שונים של Showbox, אליהם הפונקציה הרגילה הרגילה שלך לא יכולה להגיע. המצביע מתמרן באמצעות לחצני הניווט של השלט. קדימה התקן את עכבר העכבר ב- FireStick באמצעות הקישור למטה.

כיצד להתקין עכבר על עכבר טלוויזיה מקל

כאשר מותקנת אפליקציית עכבר העכבר, פתח אותה והפעל את שירות החלפת העכבר. כדי להעלות את מצביע העכבר, כל שעליך לעשות הוא ללחוץ במהירות על הפעל / השהה כפתור בשלט הרחוק שלך פעמיים.

באמצעות עכבר-עכבר ב- FireStick שלך, אתה יכול להשתמש ב- Showbox בכל שאר היישומים שאינם ידידותיים-מרחוק.

לעטוף

כשטלוויזיה של חממה הייתה בחיים, בקושי היה לי צורך לחפש אחר אפליקציה אחרת לפי דרישה. עכשיו כשטלוויזיה של חממה נעלמה, נאלצתי לחקור אפיקים אחרים. נכון שלא הרבה אפליקציות יכולות להתקרב לפלטפורמת הבידור יוצאת הדופן הזו שמשמשת אותנו לא מעט זמן. עם זאת, עדיין יש לנו צרכי בידור ויש למלא אותם.

יתכן ש- Showbox אינו הבחירה הגדולה ביותר עבור FireStick מכיוון שהוא דורש אפליקציית עכבר נוסף של העכבר כדי לתפקד. עם זאת, זו אפשרות קיימא המאפשרת לך לצפות בשפע של סרטים ותוכניות. מלבד Showbox, מומלץ גם לשקול את האפליקציות הבאות:

  • בטל נעילת APK של הטלוויזיה
  • OneBox HD
  • קולנוע APK
  • CatMouse APK
  • קודי

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me