כיצד להתקין את SportsDevil ב- Kodi

>

במדריך זה, אני אראה לכם כיצד להתקין את addon SportsDevil ב- Kodi 18 Leia ו- Kodi Krypton 17.6. ניתן להשתמש בהוראות המופיעות כאן להתקנת SportsDevil בכל המכשירים הנתמכים בקודי כולל, אך לא רק, אמזון פיירסטיק, iOS & מוביילים אנדרואיד, Windows & מק. 

SportsDevil נחשב בעבר לגביע הקדוש של אוהבי ספורט וחובבי הספורט. יהיה זה NFL, NBA, NHL, פרמייר ליג אנגלית, קריקט, כדורגל, הוקי, UFC או כל ענף ספורט אחר גדול, SportsDevil הזרם את הכל. היה משהו לכולם. המוסף חי כעת רק את שרידי תהילת העבר שלו. עם זאת, ייתכן שעדיין תמצאו זרמי ספורט מספיקים כדי להדביק אתכם. אתה יכול לחיות זרם כמעט כל אירוע ספורט גדול באמצעות תוסף זה של Kodi. אתה יכול לצפות בסרטונים בסגולות תמונה שונות כמו 480p, 720p, 1080p.

רבים מאתרי האינטרנט של SportsDevil עשויים להיחסם על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך, כך שתצטרך VPN טוב כדי שקודי יעקוף את זה (שים לב שלעולם אנו לא מעודדים את הקוראים שלנו לגשת לחומרים לא חוקיים, אז גש אל אלה על אחריותך בלבד. אתה יכול לבדוק למידע נוסף על הסוגיות המשפטיות הנוגעות לקודי כאן.)

ניתן להתקין את SporstDevil על Kodi באופן ישיר על ידי התקנת הריפו מנתיב המקור או על ידי הורדת קובץ ה- zip. שתי השיטות הללו פורטו במדריך זה.

: סרטונים רבים לא זורמים בקטגוריות שונות. עם זאת, רבים מהם עדיין משחקים. 

הצהרה: הדרכה זו מיועדת אך ורק למטרות חינוכיות ואיננו מעודדים את השימוש בתוספות לשימוש לא חוקי או גישה לתכנים לא מורשים בכל דרך שהיא. לכן מומלץ שיקול דעת של הקוראים.

כיצד להתקין את SportsDevil Kodi Addon ב- FireStick ובמחשב

SportsDevil הוא עדיין תוסף קודי פופולרי מאוד וניתן להוריד אותו מהרבה מאגרים. במדריך זה אנו נתקין את SportsDevil באמצעות ריפו EzzerMacs, אך אתה חופשי להשתמש בכל.

שימו לב משתמשי KODI: קרא לפני שתמשיך

Kodi Addons / builds מציעים תוכן זרימה בלתי מוגבל, אך עלול גם להכניס אותך לצרות משפטיות אם תיתפס בהזרמת סרטים / תכניות טלוויזיה בחינם / ספורט. למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר תמיד VPN בזמן הזרמת אונליין. VPN טוב של Kodi מסתיר את זהותך, עוקף מעקב ממשלתי, תוכן חסום גיאוגרפי ומצערת ספק שירותי אינטרנט (מה שמסייע גם בזרימה ללא מאגר).

אני משתמש ב- ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל אמזון פיירסטיק. אתה מקבל בחינם 3 חודשים וחוסך 49% מהתכניות השנתיות שלו. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך מרוצה, אתה תמיד יכול לבקש החזר.

לחץ כאן כדי להשתחרר לשלושה חודשים ולחסוך 49% ב- ExpressVPN

קרא: כיצד להתקין ולהשתמש ב- VPN של Kodi

תנאי הכרחי להתקנה

עליך לאפשר את המקורות הלא ידועים בהגדרות Kodi כדי לאפשר התקנה של SportsDevil, שהוא תוסף של צד שלישי. בצע את הצעדים הבאים:

  • לחץ על קודי הגדרות ממסך הבית (למעלה משמאל)
  • לחץ על מערכת אם אתה משתמש בקודי ליה או הגדרות מערכת על קודי קריפטון
  • בחר תוספות משמאל ומימין פנו מקורות לא ידועים
  • לחץ על כן כדי להפעיל את האפשרות

לאחר סיום זה, בצע את הצעדים הבאים להתקנת SportsDevil Kodi Addon.

שלב 1: הפעל את קודי במחשב האישי שלך או בטלוויזיה של אמזון פייר ופתח את הגדרות בתפריט כמוצג בתמונה למטה.

ספורט קודי

שלב 2: עכשיו המשך אל מנהל קבצים.

קודי ספורט ספורט

שלב 3: כעת לחץ על פתח הוסף מקור.

ריפו ספורט ספורט

שלב 4: ברגע שאתה לוחץ על פתיחה הוסף מקור, יופיע חלון מוקפץ. לחץ על  על החלון הזה. בחלון הבא, הזן את כתובת האתר הבאה כפי שאתה רואה בתמונה למטה: - http://www.lvtvv.com/repo/

השתמש בקישור http://ezzer-mac.com/repo

מקור קודיל אינו זמין עוד

ספורט קודי אדיון

שלב 5: בתפריט המוקפץ הבא, תתבקש לשם מקור המדיה. פשוט הקלד קודיל כפי שמוצג מטה. אנא וודא ששמת את הכל נכון כיוון שהוא מאוד קריטי ואז לחץ בסדר.

כיצד להתקין תוסף sportsdevil על קודי - -

שלב 6: עכשיו המאגר יורד. כעת חזרו לתפריט הראשי של קודי על ידי לחיצה על המרחב האחורי מספר פעמים ופתחו תוספות תפריט.

קודי ספורט ספורט

שלב 7: כעת לחץ על פתח מתקין חבילות (סמל התיבה הפתוחה בצד שמאל למעלה כמוצג להלן).

ספורט דיוויל קודי

שלב 8: כעת לחץ על פתח התקן מקובץ Zip.

ספורט קודי

שלב 9: בחר כעת קודיל או כל שם מקור אחר שבחרת קודם ואחריו repository.kodil-1.3.zip repository.EzzerMacsWizard.zip

קודי אדיון ספורט רעב

שלב 10: זה יתחיל בהתקנת מאגר EzzerMacs. ההתקנה תארך מספר שניות בלבד. כעת חזרו לתפריט הקודם והפעם בחרו התקן מהמאגר במקום  התקן מקובץ Zip.

כיצד להתקין Sportsdevil על קודי - -

שלב 11: כעת לחץ על פתח מאגר קודיל מאגר אשף EzzerMacs ואז בחר תוספות וידאו. כאן תוכלו לראות המון תוספות, אז פשוט גללו מטה עד שתמצאו את SportsDevil.

ספורט דיוויל קודי

שלב 12: לחץ על פתח את SportsDevil. בתפריט הבא, בחר להתקין. כמה אזהרות עשויות לצוץ, אך התעלמו מהן. אם לא הפעלת את ההתקנה ממקורות לא ידועים, תועבר לתפריט ההגדרות, פשוט הפעל אותה וחוזר לכאן. לאחר שתלחץ על התקנה, ההתקנה תתחיל.

קודי ספורט ספורט

(Kodi Leia בלבד) לאחר לחיצה על התקן, תצטרך ללחוץ בסדר על הקופץ שיופיע הבא

שלב 13: זה יתחיל בהתקנה. לאחר התקנתו תוכלו פשוט לעבור לתפריט ההרחבות ולמצוא את SportsDevil שם בקטע הרחבות הווידיאו. עכשיו פשוט פתח אותו ותיהנה מעולם הספורט עם SportsDevil במחשב האישי שלך או בטלוויזיה Fire Fire של אמזון.

קודי ספורט ספורט

זו הייתה אחת השיטות להתקנת SportsDevil על Kodi. זו השיטה הפופולרית ביותר. עם זאת, קיימת שיטה אחת נוספת להתקנת הרחבות ב- Kodi. זה ישיר וקצר יותר, אבל זה לא יעבוד ב- FireStick.

לפני שתתחיל לזרום עם Kodi Addons / Builds, אני רוצה להזהיר אותך שכל מה שתזרימי על Kodi גלוי לספק האינטרנט שלך וממשלתך. המשמעות היא שהזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים (סרטים בחינם, תכניות טלוויזיה, ספורט) עלולה לגרום לך לצרות משפטיות.

למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר VPN במהלך סטרימינג. VPN ל- Kodi יעקוף את מצערת ספק שירותי האינטרנט, מעקב ממשלתי והגבלה גיאוגרפית על תוספות פופולריות. אני תמיד מתחברת ExpressVPN בכל מכשירי הסטרימינג שלי ואני מציע לך לעשות את אותו הדבר.

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. כלומר, אתה יכול להשתמש בו בחופשיות במשך 30 הימים הראשונים, ואם אתה לא מרוצה מהביצועים (וזה מאוד לא סביר), אתה יכול לבקש את ההחזר המלא..

הערה: איננו מעודדים הפרה של חוקי זכויות היוצרים. אבל, מה אם בסופו של דבר תזרים תוכן ממקור לא לגיטימי שלא בכוונה? לא תמיד קל להבין את ההבדל בין מקור לגיטימי ללא חוקי.

אז לפני שתתחיל להזרים ב- Kodi, הנה איך לקבל הגנה מ- VPN בשלושה שלבים פשוטים.

שלב 1: קבל את המנוי ל- ExpressVPN כאן.

שלב 2: לחץ על כאן להוריד ולהתקין את אפליקציית ExpressVPN במכשיר שלך.

שלב 3: לחץ על סמל החשמל כדי לחבר שרת VPN. זה הכל. החיבור שלך מאובטח כעת עם ה- VPN המהיר והטוב ביותר עבור Kodi.

חבר Expressvpn לקודי

כיצד להתקין את SportsDevil ב- Kodi (PC)

השתמש בשיטה שלעיל כדי לקבל את SportsDevil למחשב, כמו כן השיטה הבאה אינה עובדת יותר.

שלב 1: שיטה זו כוללת הורדת המאגר ישירות מקובץ Zip. הורד קובץ Zip מקישור זה http://www.lvtvv.com/repo/repository.kodil-1.3.zip וזכרו את הספרייה בה שמרתם את קובץ ה- zip.

שלב 2: כעת הפעל את Kodi במחשב האישי שלך או בטלוויזיה Fire ופתח תוספות תפריט כמוצג בתמונה למטה.

כיצד להתקין Sportsdevil על קודי - -

שלב 3: עכשיו פנה אל מתקין חבילות (סמל התיבה הפתוחה בצד שמאל למעלה כמוצג להלן) ופתח אותו.

ספורט דיוויל קודי

שלב 4: כעת לחץ על פתח התקן מקובץ מיקוד ופנה לספרייה בה שמרת את קובץ ה- zip ובחר אותו. זה יתקין אוטומטית את מאגר ה- Kodil ב- Kodi שלך. לאחר סיום ההתקנה, תראה הודעה מוקפצת בצד ימין למעלה האומרת שהתוסף מעודכן.

ספורט דיוויל קודי

שלב 5: עכשיו חזור לשלב 3 ופתח מתקין חבילות. הפעם לחץ על פתח התקן מהמאגר.

כיצד להתקין Sportsdevil על קודי - -

שלב 6: כעת לחץ על פתח קודיל מאגר ואז בחר תוספות וידאו. 

Kodi SportsDevil

שלב 7: כעת גלול למטה עד שתמצא את SportsDevil והתקן אותו כפי שנעשה בשיטה שלעיל על ידי ביצוע ההוראות בלבד.

קודי ספורטביל

שלב 8: Voila, Devil Sports הותקן בהצלחה ב- Kodi שלך. עכשיו נשען ותיהנה מ- NFL, NBA, קריקט, הוקי, UFC או מכל ענף ספורט אחר אחר בטלוויזיה או במחשב האישי שלך באמזון..

כיצד להתקין Sportsdevil על קודי - -

אתה יכול להשתמש בכל אחת משתי השיטות שהוזכרו לעיל כדי להתקין את Sportsdevil על Kodi 18 Leia או Kodi 17.6 Krypton. ברגע שזה ייעשה, אוקיינוס ​​של אירועי ספורט עומד לרשותכם. אתה יכול פשוט לשבת על הספה שלך וליהנות מהספורט האהוב עליך. אבל לכל זה, כדאי לשקול לקבל VPN של Kodi בעדיפות הגבוהה ביותר.

בדומה לכל תוכנה, גם קודי אינו חף מאגים. הסוגיות השכיחות ביותר המדווחות על ידי המשתמשים הן זרימת אימים ואטיות. אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, הנה כיצד לתקן חציצה של Kodi.

וידאו: כיצד להתקין את Sportsdevil Kodi Addon

אם אתה נתקל בבעיות בהתקנת ההרחבה של Sportsdevil ב- Kodi, עיין בסרטון הווידאו שלהלן.

התקנת SportsDevil נכשלה

ישנן כמה סיבות לכך שהתקנת addon עלולה להיכשל ואנחנו צריכים להסתכל על כל אחד אחד, החל מהבסיסי.

ההיבט הבסיסי ביותר של פתרון בעיות הוא קביעת כל בעיות מקומיות ומחיקתן. לכן, וודאו כי למכשיר יש גישה לאינטרנט. נסה להריץ כל אפליקציה אחרת המשתמשת באינטרנט או לפתוח אתר בדפדפן. אם אין קשר, פתר את בעיות האינטרנט לפני שתמשיך בהתקנת SportsDevil. במקרה שהאינטרנט עובד בסדר וה addon עדיין לא יתקין, נצטרך לבדוק פתרונות אחרים.

לעיתים קרובות הבעיה היא בשרת בו נמצא מאגר המידע. למדנו להתקין את Sports Devil ממאגר EzzerMacs, שהוא ללא ספק אחד המאגרים הנפוצים ביותר בימינו. אבל, ידוע שיש גם הפסקות זמן. לכן, אם אינך מצליח להוסיף את מאגר EzzerMac כמקור במהלך תהליך ההתקנה, רוב הסיכויים שיש בעיה בשרת. וכאשר יש בעיות שרת, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לחכות שזה יפעל שוב.

הייתי ממליץ גם לאתחל את המכשיר שלך, שגם יאתחל מחדש את קודי וירענן את קבצי המערכת. פעמים רבות אתחול פשוט פותר את הבעיה.

אם נראה כי שום דבר לא עובד ואתה בטוח שהשרת עובד בסדר, יתכן שתצטרך לאפס את Kodi ולהתקין מחדש את addon Sports Devil. איפוס Kodi מוחק את כל הנתונים והתוספות שלך. אבל, אתה יכול להציל חלק מזה על ידי גיבוי הנתונים של קודי.

SportsDevil לא עובד

SportsDevil מתארח במאגר EzzperMacs ולמקור זה בדרך כלל יש את התוספים המהימנים. אבל, לכל תוספת של קודי יש פוטנציאל להיתקל בבעיות, נדירות ככל שיהיו.

אם SportsDevil אינו פועל לאחר ההתקנה, שוב הדבר הראשון שתרצה לבדוק הוא שלמכשיר שלך עדיין יש גישה לאינטרנט.

אם האינטרנט אכן עובד ו- SportsDevil אינו, יכול להיות שוב בעיה בשרת. וכמו שאמרתי קודם, אם השרת הוא האשם, ההמתנה היא הפיתרון היחיד.

במקרה שחיכית מספיק זמן עד שלא סביר שתהיה בעיה בשרת, תרצה לנסות לפתור בעיות מקומיות.

צא מקודי והפעל מחדש את המכשיר. ההפעלה מחדש פותרת בעיות רבות וסביר להניח שתתקן גם את SportsDevil.

אם זה לא עובד, הסר את ההתקנה של SportsDevil על ידי מעבר למסך הבית של Kodi > תוספות > הוסף את הווידיאו ואז התקן אותו מחדש. יש סיכוי שקבצים מסוימים עלולים להיות פגומים או שבורים. עקוב אחר אותו תהליך התקנה שתיארתי לעיל כדי להתקין מחדש את התוסף הזה.

וכאשר אף אחד מהם לא עובד, איפוס קודי עשוי להיות המפלט האחרון.

במקרה שאתה מקבל הודעת שגיאה ספציפית, אני ממליץ לך לצלם את המסך ולשתף אותו בקטע התגובות. אני אנסה כמיטב יכולתי לפתור את הבעיה. יתכן שתרצה לבדוק ולשתף את קובץ היומן של Kodi. זה יעזור לקבוע את הגורם המדויק לבעיה.

קשורים:

  • קודי בונים הכי טובים
  • כיצד לפוצץ את הכלים של אמזון פיירסטייק
  • כיצד להתקין Exodus Redux ב- Kodi

לחץ כאן כדי לקבל טריקים לחיתוך כבל חשאי ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me