ערוצי FireStick / Fire Fire הטובים ביותר של אמזון (2020)

>

במאמר זה, נסקור את מיטב ערוצי FireStick. ערוצים אלה נתמכים גם ב- Amazon FireStick 4K, Fire TV ו- Fire TV Cube.

ערוצי האש הטובים ביותר

Fire TV Stick הוא מכשיר סטרימינג פופולרי מאוד מסיבות שונות ומגוונות. הוא מציע לך אפשרויות בידור כמעט בלתי מוגבלות דרך אפליקציות וערוצים שונים. אמזון נקשרה עם מאות ספקי תוכן ורשתות טלוויזיה ומעניקה לך גישה לטונות של ערוצי FireStick.

אתה יכול לחקור את הערוצים של FireStick במגוון קטגוריות כולל סרטים, מופעים, ספורט, חדשות, ילדים, והרבה יותר. אתה יכול להוריד ולהתקין ערוצים אלה מחנות אמזון.

בנוסף לכל זה, FireStick תומך גם במגוון ערוצים או אפליקציות של צד שלישי, אותם ניתן לטעון בקלות על המכשיר שלך..

מכיוון שיש כל כך הרבה ערוצי טלוויזיה מסוג Fire שאפשר לבחור בהם, קל להתבלבל. לכן בחרנו ביד אחת מהטובות ביותר עבורך כך שקל לך לעשות את הבחירה.

ערוצי FireStick הטובים ביותר (צד שלישי)

FireStickTricks לא בודק אם החוקיות והאבטחה של אפליקציות וערוצים של צד שלישי המוזכרים בדף זה. איננו בבעלותנו או מפיצים אפליקציות אלה מהשרתים שלנו. מומלץ למשתמשים להשתמש באפליקציות / ערוצים בחינם לצורך הזרמת תוכן בלבד הזמין ברשות הרבים.  

אחת הסיבות לכך שאמזון פייר סטיק פופולרית כל כך היא מכיוון שהיא מאפשרת לכם לטעון בקלות את האפליקציות של צד שלישי. האפליקציות של צד שלישי הן כאלה שאינן זמינות בחנות אמזון. יש כמה אפליקציות נהדרות שם לסרטים, מופעים, טלוויזיה חי, ספורט ועוד. אם שמעתם אי פעם מחבר או קולגה שהם צופים בערוצים של פיירסטיק הפורע, אני בטוח שהם מדברים רק על הערוצים האלה.

תשומת לב משתמשי FireStick: קרא לפני שתמשיך

ממשלות ו ספקי שירותי אינטרנט ברחבי העולם עוקבים אחר הפעילות המקוונת של המשתמשים שלהם. אם תמצא זרימה של תוכן המוגן בזכויות יוצרים ב- Fire TV Stick שלך, אתה עלול להסתבך בבעיות רציניות. נכון לעכשיו, ה- IP שלך גלוי לכולם. אני ממליץ לך בחום להשיג VPN טוב של FireStick ולהסתיר את זהותך כך שחווית הצפייה בסרט שלך לא תביא תפנית רעה.

אני משתמש ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר בענף. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל Amazon Fire TV Stick. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך אוהב את השירות שלהם, אתה תמיד יכול לבקש החזר. ל- ExpressVPN יש גם עסקה מיוחדת בה תוכלו השג 3 חודשים בחינם וחסוך 49% בתכנית השנתית.

להלן הסיבות שאתה חייב להשתמש ב- VPN כל הזמן.

לקרוא: כיצד להתקין ולהשתמש ב- VPN ב- Amazon FireStick / Fire TV

1. APK קולנוע HD: זו אפליקציית סטרימינג לפי דרישה, שהיא ככל הנראה גם הפופולרית ביותר. האפליקציה הזו קיימת כמעט שנתיים והיא רק התחזקה. האפליקציה מכילה טונות של סרטים ותוכניות. זה מקבל קישורים באיכות הגבוהה ביותר מהמקורות הטובים ביותר באינטרנט. APK קולנוע HD מתיישב גם עם Real Debrid ו- Trakt. אין לי ספק שזה אחד מערוצי הצד השלישי הטובים ביותר של FireStick שם בחוץ.

כיצד להתקין קולנוע HD APK ב- FireStick

2. APK טלוויזיה טיטניום: זוהי גם פלטפורמת מדיה לפי דרישה ולא רחוק מדי מאחורי Cinema HD APK מבחינת הפופולריות. אפליקציה זו מביאה ספרייה שלמה של סרטים ותכניות טלוויזיה עם מאות שעות של בידור בחינם. טלוויזיה טיטניום עובדת מעולה ב- FireStick ובכל מכשירי Fire TV האחרים. אפליקציה זו מאפשרת לך קישורי סטרימינג משובחים ביותר ותומכת גם ב Real Debrid. אתה יכול גם להיכנס באמצעות חשבון ה- Trakt שלך.

כיצד להתקין טלוויזיה טיטניום ב- FireStick

3. APK BeeTV: BeeTV הוא מקור נהדר נוסף לבידור בלתי מוגבל. באמצעות אפליקציה זו תוכלו להזרים טונות של סרטים ותוכניות. תוכלו למצוא כאן כמעט את כל המהדורות החדשות. האפליקציה עובדת מעולה ב- FireStick. יש לו ממשק ידידותי למשתמש ותואם מרחוק. BeeTV שולף גם זרמים מהשורה הראשונה מהשרתים האיכותיים. אתה יכול גם לצוות אותו עם Real Debrid ו- Trakt. בסך הכל, אפליקציה נפלאה לפי דרישה שיש.

כיצד להתקין BeeTV ב- FireStick

4. מובדרו: זהו יישום טלוויזיה חי וכנראה הפופולרי ביותר. אפליקציה זו מציעה מערך גדול של ערוצי טלוויזיה בכבלים מארצות הברית ומספר מדינות אחרות. האפליקציה הקלה נוחה על משאבי המערכת שלך ועובדת בצורה חלקה על כל מכשירי ה- Fire TV. זו הסיבה שזה אחד הערוצים הצדדים השלישי הטובים ביותר עבור FireStick.

כיצד להתקין את Mobdro ב- FireStick

5. ספיר IPTV מאובטח: Sapphire Secure הוא שירות IPTV פופולרי המעניק לך גישה למאות ערוצי לוויין במחיר של עד $ 5 לחודש. זוהי אחת הדרכים החסכוניות ביותר לקבל גישה לטלוויזיה בכבלים מרחבי העולם כולל ארה"ב. גרסת ה- Fire TV של האפליקציה תואמת מרחוק לחלוטין והיא מציעה ניווט מהיר וחלק.

כיצד להתקין את Sapphire Secure IPTV ב- FireStick

אם אתה זקוק לאפליקציות נוספות בחינם עבור Fire Stick או Fire TV, תוכל לבדוק את רשימת האפליקציות הפופולריות שלנו. כמו כן, בדוק כיצד אתה יכול לשבור את ה- FireStick שלך לתוכן בחינם ללא הגבלה.

ערוצי FireStick הטובים ביותר (רשמיים)

כדי להקל עליכם את ההבנה, חילקתי את רשימת הערוצים בקטגוריות הבאות:

 • ערוצי FireStick הטובים ביותר לסרטים ותוכניות טלוויזיה
 • ערוצי FireStick הטובים ביותר לספורט
 • ערוצי FireStick הטובים ביותר לחדשות
 • ערוצי FireStick הטובים ביותר לילדים

הערה: להתקנת הערוצים הרשמיים הללו, הבאתי את ההוראות המפורטות בתחתית מדריך זה.

ערוצי FireStick הטובים ביותר לסרטים ותוכניות טלוויזיה

להלן הרשימה המהירה של ערוצי הטלוויזיה האש המובילים לסרטים ותוכניות טלוויזיה. תוכלו לקרוא עוד על כל ערוץ בחלק הבא של המדריך.

 1. HBO GO
 2. HBO עכשיו
 3. AMC
 4. א ב ג
 5. CBS כל גישה
 6. טלוויזיה TUBI (סרטים בחינם & טלוויזיה)
 7. זמן תצוגה
 8. מרכז קומדיה
 9. HULU
 10. נטפליקס
 11. STARZ
 12. שועל עכשיו
 13. א&ה
 14. טלוויזיה פלוטו
 15. HALLMARK סרטים עכשיו

1. HBO GO (בתשלום): זה מקום נהדר עבור מעריצי HBO להזרים מקוריים של HBO וטונות של סרטים, סרטים תיעודיים, תוכניות ספורט ומומחי קומדיה. הוא כולל גם שפע של סרטוני בונוס, כמו מאחורי הקלעים. HBO GO מגיע בחינם עם מנוי HBO שלך.

2. HBO עכשיו (בתשלום): הערוץ הזה גם נותן לך גישה לכל מה שהוא HBO, ממש כמו HBO GO. עם זאת, יש הבדל אחד גדול. אינך זקוק למנוי ערוצי הטלוויזיה של HBO עבור HBO Now. יש לו תוכניות מנוי משלה (וגם ניסיון חינם).

3. AMC (בתשלום): באמצעות ערוץ זה תוכלו לצפות במגוון המלא של מקורי AMC ותוכניות טלוויזיה אחרות המוגנות בזכויות יוצרים של AMC. אתה יכול להשתמש במנוי של טלוויזיה בלוויין AMC כדי להתחבר ליישום זה וליהנות מעונות מלאות. החדשות הטובות הן שאתה יכול לצפות במגוון בכורות לעונה וכמה תוספות מבלי להיכנס. אם אתה מנוי ל- AMC Premiere, אתה מקבל גישה לתוכן לפי דרישה.

4. ABC (בתשלום): ערוץ FireStick זה מרשת הטלוויזיה בכבלים המובילה של ארה"ב מאפשר לך ליהנות מזרם חי של פרקי ABC כמו גם טלוויזיה מתקבלת. עם זאת, הזרמת טלוויזיה חי מוגבלת רק לשווקים נבחרים ורק עם ספקי הטלוויזיה המשתתפים. כדי לצפות בפרקים האחרונים, עליך להתחבר עם אישורי החשבון מספק הטלוויזיה המשתתף.

5. CBS (רכישות בחינם, באפליקציה): ערוץ להורדה בחינם זה מאפשר לך גישה לפרקים מתקדמים כמו גם לזרם טלוויזיה חי של תכניות CBS. פרקי תפוס זמינים החל מהיום למחרת הם משודרים. בעוד שתוכל להשיג את האפליקציה בחינם, תדרוש רכישות בתוך האפליקציה עבור מספר תכנים מובלטים.

6. טלוויזיה בטובי (חינם): האפליקציה הזו לפי דרישה מעניקה לך גישה לטונות של סרטים ותכניות טלוויזיה בחינם. הוא כולל את הסרטונים הזמינים ברשות הרבים או את הסרטים להם הוא קיבל רישיון. למרות שלא תמצאו את הסרטים או תוכניות הטלוויזיה החדשות והפופולריות ביותר, יש מספיק דברים להישאר דבוקים למשך מספר שעות.

7. SHOWTIME (בתשלום): עם הערוץ הזה אתה זורם להזרים את תכניות הטלוויזיה המקוריות SHOWTIME, סרטים, סרטים תיעודיים, ספורט ועוד הרבה. זו אפליקציה לפי דרישה ללא סטרימינג טלוויזיה חי. אתה יכול להתחיל בניסיון חינם ואם תרצה להמשיך אתה יכול לקנות תוכנית מנוי. אינך זקוק למינוי רשת כבלים SHOWTIME עבור יישום זה. עם זאת, אם יש לך מנוי SHOWTIME, תרצה להשתמש SHOWTIME בכל עת אפליקציה במקום זאת (שהיא החלק של המנוי המקורי ולא עולה לך שום דבר נוסף)

8. קומדיה סנטרל (בתשלום): קבל את הגישה המלאה למגוון המלא של תוכניות טלוויזיה מקומי סנטרלי עם ערוץ זה כולל סאות 'פארק, התוכנית היומית עם טרבור נוח, דטרויטרים, ומספר תוספות סטנדאפ. האפליקציה ניתנת להורדה בחינם אך דורשת רכישות בתוך האפליקציה כדי לבטל את נעילת מרבית הסרטונים הפופולריים.

9. הולו (בתשלום): ערוץ זה מעניק לך גישה לספרייה ענקית של סרטים ותוכניות על פי דרישה וכל המקוריים הבלעדיים בהולו. ניתן גם להוסיף סטרימינג לטלוויזיה בשידור חי תמורת עלות נוספת. יתר על כן, תוכלו להזרים רשתות פרימיום כמו Showtime, HBO, Starz ו- Cinemax לקבלת מנוי חודשי נוסף

10. נטפליקס (בתשלום): השם שלא צריך שום הקדמה. Netflix הוא שירות המנויים הגדול בעולם להזרמת סרטים, מופעים, סרטים תיעודיים והרבה יותר. המנוי של נטפליקס מעניק לך גישה לטונות של מקורי נטפליקס. זהו ערוץ FireStick חובה לכל חובב סטרימינג.

11. Starz (בתשלום): ערוצי FireStick אלה מאפשרים לך גישה למוצרי המקור של רשת Starz, לתוכניות טלוויזיה, סרטים והרבה יותר. האפליקציה מאפשרת לכם להזרים ולהוריד קטעי וידאו. אתה יכול להיכנס לאפליקציית FireStick באמצעות המנוי שלך לרשת התחל מספק הטלוויזיה שלך (למעט Comcast Xfinity). אם אין לך מנוי לרשת Starz, אתה עדיין יכול להשתמש באפליקציה על ידי תשלום 8.99 $ לחודש (יש גם ניסיון חינם למשך 7 ימים).

12. FOX עכשיו (חינם): אפליקציה זו זורמת גם לתוכן לפי דרישה וגם לתוכן Live. זה נותן לך גישה לפרקים ולהצגות FOX מלאים, כמו The Masked Singer, MasterChef, 9-1-1, Empire, ועוד. בנוסף, תוכלו לצפות גם בספורט חי המשודר ברשת FOX, כולל MLB וכדורגל. הערוץ כולל תוכן מוגבל בחינם. כדי לחקור את הטווח השלם, נדרשת רכישה בתוך האפליקציה.

13. א&E (חינם): עם ה- A&E ערוץ FireStick, אתה יכול לצפות במגוון המלא של A&תוכניות דואר וכמה ניצבים וסצינות שנמחקו שמעולם לא שודרו בטלוויזיה. אתה יכול להזרים פרקים מלאים של מופעים פופולריים כמו 60 Days In, מלחמות אחסון, Live PD ועוד הרבה.

14. פלוטו טלוויזיה (חינם): זה ללא ספק אחד הערוצים הטובים ביותר של FireStick אם אתם מחפשים תוכן בחינם. הוא כולל עשרות ערוצי טלוויזיה בשידור חי חינם ויותר מאלף סרטים לפי דרישה. אתה יכול להתחיל להשתמש בטלוויזיית פלוטו מייד מבלי להיכנס לחשבון. עם זאת, אם תבחר להיכנס באמצעות חשבון הטלוויזיה Pluto שלך, תהיה לך גישה להיסטוריית הצפייה והעדפות בין מכשירים..

15. סרטי סימן ההיכר עכשיו (בתשלום): בין אם אתה חובב Hallmark ובין אם לא, אתה תאהב את ערוץ ה- FireStick הזה. יש בו אוסף עצום של תוכן מהספרייה של Hallmark. הוא כולל את כל סרטי ההולמרק, התוכניות ומספר מבצעים ההולמרק. יש גם ניסיון חינם למשך 7 ימים, למקרה שתרצה לבדוק את האפליקציה קודם לפני שאתה קונה תוכנית מנוי.

ערוצי FireStick הטובים ביותר לספורט

להלן רשימת הערוצים המובילים של Fire Stick לתכני ספורט:

 1. NFL
 2. ספורט שועל
 3. ESPN
 4. NBC SPORTS
 5. כרטיס ה- NFL יום ראשון
 6. CBS STORAM STREAM & צפה בשידור חי
 7. ספורט שועל ללכת
 8. טלוויזיה FUBO
 9. MLB At Bat
 10. NBA
 11. NHL
 12. UFC
 13. דו"ח מפלג חי
 14. דזן
 15. ערוץ טניס

1. NFL (רכישות בחינם באפליקציה): בין אם תרצו לצפות בשיא או בחדשות האחרונות, בערוץ NFL FireStick יש את הכל מכוסה. עם המון סרטונים מרגשים, אפליקציית ה- NFL הרשמית הזו היא פינוק לחובבי NFL. זה גם מעודכן אותך עם הניקוד והאירועים הגדולים לאורך העונה. האפליקציה ניתנת להורדה בחינם אך דורשת רכישות בתוך האפליקציה עבור סוגים מסוימים של סרטונים

2. פוקס ספורט (רכישות בחינם, באפליקציה): פוקס ספורט הוא חובה עבור חובב הספורט בארצות הברית. הוא כולל טונות של סרטונים בלעדיים שלא תמצאו בשום מקום אחר. בין אם אתה חובב אגרוף, NFL, MLB, כדורגל, NASCAR, כדורסל או NCAA, ערוצי פוקס ספורט עבור Fire TV Stick מכסים את הכל. תוכלו למצוא גם שפע זרמים הקשורים לגולף וכדורגל. ועכשיו, BTN הוא גם חלק מהערוץ הזה.

3. ESPN (רכישות בחינם באפליקציה): שום רשימת ספורט אינה שלמה ללא אזכור ה- ESPN. ערוץ FireStick זה מאפשר לך גישה מסביב לשעון ל- ESPN, ESPN +, ESPN 2, ESPN 3, ESPNews, ESPNU, SEC Network & SEC Network +, ESPN Deportes, והרבה יותר. תוכלו להזרים מופעי אולפנים ומגוון של ספורט חי באמצעות האפליקציה הזו. הוא כולל גם מחליפים למשחקים, מופעי ספורט ועוד. ESPN ניתן להוריד ערוץ בחינם, עם רכישות בתוך האפליקציה.

4. NBC ספורט (בתשלום): זהו אחד מערוצי הספורט הטובים ביותר עבור FireStick. הערוץ הזה מכסה את כל מה ש- NBC משודרת וגם הרבה תוספות. אם יש לך כניסה לרשת NBC מספק הטלוויזיה שלך, אתה יכול להזרים הכל בחינם. אם אינך מנוי רשת, אתה יכול לקנות את המנוי של NBC Sports Gold לסטרימינג מקוון. עם ערוץ הספורט NBC תוכלו לצפות בסבב ה- PGA, הפתוחה הצרפתית, פרמייר ליג, ה- NFL Sunday Night Football, ועוד מספר ענפי ספורט אחרים..

5. כרטיס NFL יום ראשון (בתשלום): אתה צריך את כרטיס ה- NFL Sunday כדי להיכנס לערוץ FireStick זה. אתה יכול לקבל אחד מ https://nflst.directv.com/amazonfiretv. עם ערוץ זה תוכלו לצפות באירועים בלעדיים של DirectTV כולל משחקי העונה הרגילה של יום ראשון. האפליקציה מאפשרת לך גם לבדוק את הסטטיסטיקות והציונים ולצפות בדגשים.

6. זרם ספורט CBS & צפו בשידור חי (חינם): נקרא גם CGS Sports HQ, ערוץ FireStick זה מביא לך את הזרמת הספורט סביב השעון. האפליקציה חינמית לחלוטין ואינה מצריכה הרשמת טלוויזיה או רכישות בתוך האפליקציה. אתה יכול לראות טונות של דגשים, חזרה, תצוגה מקדימה של משחק ועוד. אתה גם מקבל גישה לניתוח על ידי המומחים ואפילו המלצות ההימורים. הערוץ משתרע כמעט על כל ענפי הספורט הגדולים כולל NFL, MLB, NCAA, WNBA, מכללת כדורגל, PGA Golf, NHL, ועוד.

7. Fox Sports GO (חינם): אם אתה רוצה לצפות בספורט האזורי האהוב עליך בטלוויזיה שלך, Fox Sports Go הוא אחד מערוצי הספורט הטובים ביותר שיש ל- FireStick. באמצעות אפליקציה זו תוכלו לעקוב אחר הקבוצות האזוריות המועדפות עליכם, להזרים ספורט חי ולקבל גישה לתכנות מקורית.

8. טלוויזיה Fubo (בתשלום): ערוץ FireStick זה מביא מגוון ערוצי ספורט במקום אחד לסטרימינג קל. טלוויזיה Fubo כוללת יותר ממאה ערוצי ספורט ויותר מ- 30 מהם מכסים ספורט חי. זה נותן לך גישה ל- NBC, FOX, רשת הספורט של CBS, CBS, NFL Network, לרשת הספורט האזורית, NBCSN, NBA TV, FS1 והרבה יותר. בנוסף, אתה יכול לצפות בזרם חדשות בשידור חי וסרטים על פי דרישה ותכניות טלוויזיה.

9. MLB At Bat (חינם): או פשוט MLB.TV הוא החנות המובילה ביותר לכל הדברים שקיימת MLB. אם אתה חובב MLB וחותך כבל בו זמנית, ערוץ FireStick זה הכלי המושלם עבורך. אפליקציה זו מעלה משחקי בייסבול חיים ואירועים בזמן שהם משודרים. זה עובד בטלוויזיית Fire שלך ​​כמו גם במכשירי Kindle כף יד.

10. NBA לטלוויזיות כיבוי (בתשלום): זהו ערוץ ה- FireStick הרשמי של NBA למכשירי FireStick, מכשירי טלוויזיה Fire ו- Amazon Kindle. כעת תוכל לעקוב אחר המשחקים והקבוצות המועדפים עליך ב- FireStick באמצעות אפליקציה זו. זה נותן לך גישה מלאה למשחקי NBA חיים לאורך כל העונה הרגילה. תזדקק למינוי NBA League Pass כדי להיכנס לאפליקציה זו.

11. NHL (רכישות בחינם, באפליקציה): אם אתה חסיד הליגה הלאומית להוקי, אתה וודאי תיהנה מאפליקציית NHL הרשמית הזו עבור FireStick. ערוץ ספורט זה עבור FireStick מאפשר לכם להזרים את המשחקים המועדפים עליכם בשידור חי. אתה יכול גם לראות דגשים ושפע של תוספות.

12. UFC (בתשלום): UFC היא חדשות נהדרות עבור חובבי MMA. עם UFC Fight Pass אתה מקבל גישה לספריית UFC Fight, לילות UFC Fight, מדגישים, מחליפי PPV, תכניות טלוויזיה, ומספר מקוריים. זה גם מאפשר לך להזרים את כל אירועי ה- PPV של UFV. האפליקציה גם מאפשרת להתעדכן בלוח הזמנים של הטלוויזיה ובחדשות האחרונות.

13. דווח על Bleacher בשידור חי (רכישות בחינם באפליקציה): ערוץ הספורט הזה של פיירסטיק מכסה מגוון של פעילויות ספורט טלוויזיה בשידור חי, כולל NBA League Pass, ליגת האלופות של אופ"א, ליגת אירופה, דן פטריק שואו, כל האבקות עלית, והרבה יותר.

14. DAZN (בתשלום): ערוץ הזרמת ספורט מבוסס מנויים זה עבור FireStick זמין בארה"ב ו 8 מדינות נוספות (כולל יפן, קנדה, איטליה, ברזיל). על פי ויקיפדיה, האפליקציה הזו מציעה יותר מ -250 מיליון שעות סטרימינג בכל שנה. הוא משתרע על יותר מ -70 ליגות ספורט מרכזיות, אירועי ספורט, וכמה תחרויות קטנות. הסיקור כולל ליגת אירופה של אופ"א, ליגת האלופות של אופ"א, NHL, NFL, כדורגל ליג'ור ליג ', גביע העולם בכדורסל של פיב"א, פרמייר ליג ועוד..

15. ערוץ טניס (חינם & שולם): עבור תומכי הטניס, ערוץ הספורט של FireStick זה הוא ניסיון חובה. זה מכסה הרבה משחקי טניס Live וכולל גם טונות של סרטונים לפי דרישה, מחליפים והדגשים. אבל לא הכל כאן בחינם. אם אתה רוצה לחקור את האפליקציה למלוא הפוטנציאל שלה, אתה יכול להיכנס עם המנוי שלך לטלוויזיה בכבלים או לקנות את המנוי טניס פלוס.

ערוצי החדשות הטובים ביותר של FireStick

 1. חדשות CBS - FIRE TV
 2. חדשות פוקס
 3. CNN GO
 4. חדשות ABC
 5. CNBC - FIRE TV
 6. חדשות NBC
 7. NEWSY - FIRE TV
 8. MSNBC
 9. חדשות ה - BBC
 10. רשת חדשות אמריקה אחת (OAN)
 11. NPR ONE FOR FIRE TV
 12. חדשות על
 13. עסקי שועל
 14. אלג'זירה
 15. חדשות שמיים

1. חדשות CBS - Fire TV (חינם): ערוץ החדשות של FireStick זה מכסה חדשות לאומיות כמו גם עולמיות. עולם, חדשות ארה"ב, מדע / טכנולוגיה, פוליטיקה, בידור, בריאות, פשע, הם חלק מקטגוריות החדשות שאתה יכול לבחור מהן. עם CBSN, אתה זורם מסביב לשעון של חדשות בשידור חי. מלבד חדשות, אתה מקבל גישה גם למקורות מקור שונים של CBS כולל CBSN AM ואדום & כחול.

2. פוקס ניוז (חינם): חברה בת לקבוצת פוקס ניוז, ערוץ פוק ניוז פירסטיק היא רשת חדשות בחינם שמעניקה לך גישה חיה לחדשות חדשות, דיונים באולפנים, תכניות אירוח והתראות חדשות. האפליקציה ניתנת להורדה בחינם אך מציעה כיסוי מוגבל מרשת החדשות של פוקס. אתה יכול לצפות בסיקור חי של אירועים מסוימים, כמה תוכניות חדשות לפי דרישה וסרטונים מבוססי נושאים.

3. CNN Go (חינם + בתשלום): CNN Go ניתן להוריד בחינם ערוץ החדשות של FireStick עם הרבה תוכן בחינם. עם זאת, כשאתה נכנס עם המנוי שלך לטלוויזיה בכבלים, אתה מקבל גישה מלאה לערוץ ה- CNN החי, קטעים מהירים של החדשות המובילות, סדרת המקור של CNN, פרקים באורך מלא ועוד.

4. חדשות ABC (חינם): ערוץ ה- FireStick של ABC News מביא לכם את הזרמת סיפורי החדשות המובילים של היום, זרמי חדשות חיים, חדשות חדשות ומגוון מבצעים. ערוץ זה מאפשר לצפות בתוכניות פופולריות כמו 20/20, Good Morning America, ועוד.

5. CNBC - כיבוי טלוויזיה (חינם + בתשלום): ערוץ החדשות העסקיים של CNBC FireStick מאפשר לך להזרים חדשות בשידור חי ופרקים באורך מלא אם אתה מחובר למנוי שלך לטלוויזיה בכבלים. אתה יכול להישאר מעודכן עם מידע עסקי בזמן אמת וכיסוי של השוק הפיננסי. זה גם נותן לך גישה למספר מופעים פופולריים כולל הרווח, המעשה, דיל או אין דיל, המוסך של ג'יי לנו ועוד רבים אחרים. גם אם לא תיכנס עם הרשמת הטלוויזיה בכבלים שלך, אתה יכול לצפות בחדשות חיות מוגבלות, קטעי וידיאו, כמו גם חדשות חדשות.

6. חדשות NBC (בתשלום): עם ערוץ החדשות של NBC עבור FireStick, אתה יכול לחיות זרם MSNBC, חדשות NBC בשידור חי, וכמה תוכניות פופולריות אחרות לאחר הכניסה למנוי שלך לטלוויזיה בכבלים. אתה גם מקבל גישה לחדשות, האירועים והסיפורים שהיית רוצה לצפות בהם. אתה יכול גם להזרים פרקים באורך מלא, לקבל ניתוח חדשותי מפורט ועוד.

7. Newsy - כיבוי טלוויזיה (חינם): הרשת טוענת למסור את החדשות כפי שהיא אמורה להיות - מאה אחוז נקי מדעות. ערוץ החדשות של FireStick זה מאפשר לך להזרים מגוון של תוכן שקשור לחדשות בטלוויזיה שלך.

8. MSNBC (בתשלום): אתה יכול לחקור את כל מגוון התוכן החדשות של MSNBC על ידי כניסה עם מנוי הטלוויזיה שלך. אם לא תיכנס, אתה עדיין יכול לקבל ניסוי יומי וגישה מלאה של 15 דקות. בערוץ הטלוויזיה הזה של פייר מופיעים תוכניות פופולריות ואנשי טלוויזיה, כולל רייצ'ל מדאו, המילה האחרונה עם לורנס אודונל, צ'אק טוד, ניקול וואלאס, סטיב קורנאקי, ועוד.

9. חדשות ה- BBC (חינם + בתשלום): ערוץ FireStick זה מביא את הכיסוי הגלובלי של רשת BBC לטלוויזיה שלך מבלי שתצטרך לקבל מנוי לטלוויזיה בכבלים. בין אם אתם מעוניינים בעסקים, בידור או כל נושא פופולרי אחר, יש כאן כל מה שתוכלו להזרים. זה גם נותן לך גישה לתכניות טלוויזיה באורך מלא וסיפורים מובילים.

10. רשת חדשות אמריקה אחת (רכישות בחינם בתוך האפליקציה): אחד המקורות האמינים ביותר לחדשות גלובליות ולאומיות במגוון נושאים מעניינים, כולל בידור, עסקים ועוד. ערוץ החדשות של FireStick ניתן להורדה בחינם, אך עליך לרכוש מנוי חודשי בסך 4.99 $ כדי לגשת לתוכן. האפליקציה אינה מציעה שום תוכן בחינם.

11. NPR One for Fire TV (חינם): אם אתה מעוניין יותר להקשיב לחדשות מאשר לצפות, ערוצי FireStick זה מהרדיו הציבורי הלאומי (NPR) הם מה שאתה רוצה. ערוץ NPR One FireStick מאפשר לכם להזרים את הפודקאסטים האחרונים, תכניות הרדיו והרבה יותר. אתה רק צריך להיכנס באמצעות חשבון NPR והכל כאן בחינם.

12. NewsON (חינם): אם אתם מחפשים חדשות בחינם, NewsON הוא אחד הערוצים הטובים ביותר של אמזון פיירסטיק להורדה. ערוץ זה מביא אליכם טונות של קטעי חדשות של חדשות מקומיות והמון מהדורות חדשות לפי דרישה. הוא מכסה יותר מ- 175 ערוצי חדשות מקומיים מכל רחבי ארה"ב. מה שהכי מדהים הוא שאתה לא צריך שום מנוי לטלוויזיה בכבלים כדי להשתמש באפליקציה זו. למעשה, זה לא דורש התחברות כלל.

13. פוקס ביזנס (חינם + בתשלום): אם אתה נכנס לחדשות עסקיות, פוקס ביזנס הוא ערוץ ה- FireStick שעליך לנסות. ערוץ זה מציע סיקור חדשותי חי מרשת פוקס ביזנס וכן מערוץ פוקס ניוז. הערוצים החיים הם בחינם למשך 10 דקות בכל יום. כדי להמשיך לצפות, עליך להיכנס עם ספק הטלוויזיה שלך. אתה יכול גם להזרים תכניות טלוויזיה רבות בהשתתפות כולל FBN: am, Varney Co., בוקר עם מריה, After the Bell, Bulls & Bears, The ערב לערוך, והרבה יותר. אתה יכול גם לחפש את התוכן מבחינה נושאית כולל אבטחת סייבר, מימון אישי, עסקים קטנים, טכנולוגיה, כלכלה, הוצאות ממשלתיות וכו '..

14. אל ג'זירה (חינם): אם אתם מחפשים חדשות וסיפורים מרחבי העולם, נסו את ערוץ אל ג'זירה ב- FireStick. הגרסה האנגלית של ערוץ חדשות פופולרי זה מקטאר, המזרח התיכון, כוללת מגוון של תוכן כולל טלוויזיה בשידור חי, בחירות העורך, סרטים תיעודיים, תכניות שיחות, תכניות מגזיני חדשות ועוד. ערוץ FireStick זה בחינם לחלוטין. זה לא דורש שום כניסה או הרשמה לטלוויזיה.

15. Sky News (רכישות בחינם, באפליקציה): הערוץ הזה הוא דרך נהדרת להעביר סטרימינג בשידור חי של סקיי ניוז ב- FireStick. מלבד חדשות חדשות, אתה יכול גם להזרים תוכן בקטגוריות שונות אחרות, כולל חדשות, ארה"ב חדשות, עולם, חדשות בבריטניה, טכנולוגיה, בידור ומשפחה מלכותית. יש כמה רכישות בתוך האפליקציה. עם זאת, יש הרבה דברים בחינם בערוץ החדשות הזה של FireStick.

ערוצי FireStick הטובים ביותר לילדים

 1. PBS ילדים
 2. GoNoodle
 3. ניק ג'וניור.
 4. טלוויזיה פוקימון
 5. כיף עם רובלוקס

1. PBS ילדים (חינם): כעת תוכלו לגשת לסדרות הטלוויזיה המועדפות עליכם מ- PBD Kids בערוץ PBS Kids Video FireStick. ערוץ זה כולל מאות קטעי וידאו מדהימים והרבה מופעים מהערוץ הפופולרי PBS Kids. יהיה עליך להיכנס באמצעות חשבון PBS Kids שלך. אם אין לך אחד, עבור לאתר PBSKids.org וצור אותו. ערוץ PBS Kids FireStick יבחר אוטומטית את התחנה המקומית על סמך מיקומך. אתה יכול לשנות את הערוץ בכל עת שתרצה.

2. GooNoodle (חינם): זהו אחד משירותי החינוך הפופולריים ביותר ברחבי ארצות הברית. אפליקציה זו מיועדת לכל - ילדים, משפחות, כמו גם מחנכים. ערוץ GooNoodle FireStick מביא אליכם מאות קטעי וידאו חינוכיים ופעילויות מהנות לילדים ומשפחות. אתה יכול לבחור קטעי וידאו מקטגוריות שונות ומעניינות, כולל הכי חדש ב- GoNoodle, מוצג בבית הספר, NTV: Noodle Television, The Best Tees, Blazer Flesh, GoNoodle House Party, Moose Tube, Awesome Sauce, and רבים נוספים.

3. ניק ג'וניור עבור Fire TV (חינם + בתשלום): כדי להזרים פרקים באורך מלא והרבה מקורי ניק ג'וניור, התקן את ערוץ ה- FireStick הזה עכשיו. הוא כולל מופעים פופולריים כמו סיור PAW, Guppies Bubble, Mysty Playdate של ראיין, הרמזים של Blue & אתה, שימר וברק, טופ כנף, פפה חזיר, שבר שבור, תחביב, צמצמתי את הילדים, והרבה יותר. הרבה דברים כאן הם בחינם. עם זאת, כדי לבטל את נעילת כל התוכן המלא ולחוויה ללא מודעות, עליך להיכנס עם ספק הטלוויזיה שלך.

4. טלוויזיה של פוקימון (חינם): זהו ערוץ הפוקימון הרשמי למכשירי FireStick ו- Fire TV. אפליקציה זו מאפשרת לכם לצפות בסרטי הפוקימון והפרקים המועדפים עליכם בחינם לחלוטין. ערוץ FireStick זה לילדים מאפשר לכם להזרים הכל מבלי להיכנס. עם זאת, בכדי לשתף את חווית הצפייה שלכם בכל המכשירים הנתמכים, מומלץ להיכנס. אם אין לכם חשבון, תוכלו להירשם בקלות לרשמית אתר אינטרנט.

5. כיף עם Roblox (חינם): אם אתה רוצה לבנות משחקי Roblox משלך, ערוצי FireStick אלה בהחלט יעזרו מאוד. גם אם אתם לא מחפשים לעצב משחקים כלשהם, אתם עדיין תוכלו ליהנות מכמה סרטוני הדרכה ומדריכות Roblox מרתקות. ערוץ זה מיועד לילדים ובני נוער בטווח הגילאים 12-15. עם זאת, ביליתי עצמי די טוב עם האפליקציה הזו כמבוגר. האפליקציה חינמית לחלוטין. אין רכישות בתוך האפליקציה שתפתיע אותך. זה גם לא דורש שום כניסה. אתה יכול להתחיל להזרים מייד.

כיצד להתקין ערוצי FireStick מחנות אמזון

ישנן שתי דרכים בהן תוכלו להתקין ערוצי FireStick הזמינים באופן רשמי בחנות האפליקציות של אמזון:

 • שיטה 1: חפש את הערוצים בנפרד
 • שיטה 2: חקור את ערוצי הטלוויזיה Fire לפי קטגוריות

השיטות מודגמות להלן

שיטה 1: חפש את ערוצי הטלוויזיה Fire בנפרד

לשם כך תצטרך להשתמש באפשרות החיפוש של FireStick. להלן השלבים:

1: במסך הבית של FireStick בחר לחפש (פינה שמאלית עליונה)

ערוצי האש הטובים ביותר

2: חפש את הערוץ שאתה רוצה להתקין (נניח HBO GO)

לחץ עליו בתוצאות החיפוש

לחפש ערוצי אמסטרדם

3: לחץ על סמל הערוץ בחלון הבא

רשימת ערוצי הטלוויזיה של אמזון אש

4: לחץ הורד או לקבל לחצנים בהתאם למה שמוצג על המסך

כיצד להגדיר ערוצים על מקלות אש

5: לחץ פתוח להפעיל את הערוץ

כיצד להשיג ערוצי אש

שיטה 2: דפדף והתקן את הערוצים לפי קטגוריות

להלן השלבים:

1: בחר את אפליקציות אפשרות ממסך הבית של FireStick

ערוצי מקל האש הטובים ביותר

בחר את קטגוריות תחת אפליקציות

קטגוריות הערוצים הטובות ביותר לאש

2: בחר את הקטגוריה שאתה רוצה לדפדף בערוצים (נניח סרטים & טלוויזיה)

להדליק ערוצי טלוויזיה לסרטים וטלוויזיה

3: לחץ על הערוץ שברצונך להתקין (נניח ABC)

שלבים להתקנת ערוצי Firestick

4: לחץ הורד או לקבל תלוי במה שאתה רואה על המסך שלך

הורד ערוצי אש

5: לחץ פתוח כאשר התקין הערוץ

מיטב ערוצי האש של אמזון

מסיימים

זוהי רשימת מיטב ערוצי FireStick שלנו. ערוצים אלה מאפשרים לך לצפות בתכני טלוויזיה לפי דרישה כמו גם בשידור חי. אם אתה חושב שהחמצנו משהו, יידע אותנו דרך פרק התגובות למטה.

לחץ כאן כדי לקבל טריקים לחיתוך כבל חשאי ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me