כיצד להתקין את Google Play ב- Fire TV Stick (Aptoide)

>

במדריך זה אני אדבר איתך על קבלת Google Play במכשירי FireStick ו- Fire TV. חנות Google Play היא מאגר האפליקציות הנפוץ ביותר עם אלפי אפליקציות, משחקים וכלי עזר. אוסף האפליקציות העצום וקלות השימוש הם הגרסאות הגדולות ביותר שלו. אבל, חנות Play אינה זמינה בכל פלטפורמות האנדרואיד. לדוגמה, למכשירי FireStick ו- Fire TV של אמזון יש Amazon Store והם אינם תומכים ב- Play Store. למרבה הצער, מלאי האפליקציות של אמזון אינו כה גדול וזו הסיבה שמשתמשי FireStick לעיתים קרובות מחפשים אפשרויות אחרות.

חנות Play אינה זמינה רשמית במכשירי אמזון אלה. אז האם יש דרך לטעון אותה בצד? התשובה היא כן! עם זאת, כאן אני הולך לספר לכם על משהו שהוא טוב יותר מ- Google Play ב- FireStick. במדריך זה אכיר לכם את חנות האפליקציות של צד שלישי בשם Aptoide TV, שהיא האלטרנטיבה הטובה ביותר של חנות Play ומותאמת במיוחד לפלטפורמות מכשירי Fire..

חנות משחק

כיצד להתקין את Google Play ב- Fire Stick (אלטרנטיבי)

התהליך לטעינה מהצד חנות Play ב- FireStick הוא מייגע, ארוך ומפותל, נוטה לתקלות ולעיתים קרובות לא עובד. היית מבלה שעה וחצי ללא הועיל. אני לא רוצה לבזבז את זמנך. אתה יכול לקבל הכל מ- Aptoide שאתה יכול מ- Google Play ואף יותר מכך. Aptoide TV פועלת לרוב ללא שגיאות ב- FireStick. יש לו גם אוסף מכובד של אפליקציות עבור FireStick שתזדקק אי פעם. אז בואו ונלמד כעת כיצד להתקין ולהשתמש בחנות האפליקציות של Aptoide.

האם אתה מודאג מפרטיותך המקוונת?

לפני שנמשיך, יש עניין אחד חשוב שאני רוצה להפנות את תשומת ליבך אליו. פרטיות מהווה דאגה עצומה בנוף האינטרנט העולמי. ככל הנראה צופים ומעקב אחריכם על ידי האקרים וגונבי זהויות ואפילו ממשלתכם ושל ספק שירותי האינטרנט שלכם. לכן הגיוני מאוד למצוא דרך להישאר בעילום שם ולשמור על פרטיותך בטווח הדיגיטלי של האינטרנט.

השג לעצמך VPN עכשיו ותיהנה משקט נפשי. VPN מצפין את כל התנועה מהמכשירים שלך ומציע אנונימיות מלאה. VPN גם מבטיח שלא תהפוך לקורבן של מצערת באינטרנט, תרגול שהופך במהירות ליותר נפוץ מיום ליום.

לקרוא: כיצד להתקין ולהשתמש ב- VPN ב- FireStick

הכן את FireStick לטלוויזיה בצד האחורי של Aptoide

Aptoide, האלטרנטיבה המבטיחה ביותר של Google Play ב- FireStick, היא חנות אפליקציות של צד שלישי ולא מפתיעה שהיא לא מתארחת בחנות אמזון. מכיוון שאנו נשיג את האפליקציה מחוץ לחנות הרשמית, נצטרך להורות ל- FireStick לאפשר את ההתקנה. אפשרות היישומים ממקורות לא ידועים מושבתת כברירת מחדל.

להלן השלבים המהירים להפעלת התקנת אפליקציות של צד שלישי

שלב 1: השתמש במקשי הכיוון המרוחק כדי לבחור הגדרות ממסך הבית של FireStick. אפשרות זו נמצאת בשורת התפריטים העליונה. כעת, נווט אל Device כפי שמוצג בתמונה למטה:

לפתוח הגדרות מכשיר

שלב 2: בחר באפשרות אפשרויות מפתחים במסך הבא שאחריו

זיקוק אפשרויות מפתח

שלב 3: בסעיף אפשרויות המפתחים סמן את האפשרות יישומים ממקורות לא ידועים ולחץ על כפתור הבחירה בשלט שלך

כיצד להתקין את Google Play ב- Fire TV Stick (Aptoide)

שלב 4: כשאתה רואה את ההנחיה הבאה, התעלם מהאזהרה ולחץ על 'הפעל'. זה נכון שכמה אפליקציות של צד שלישי עלולות לגרום נזק למכשיר שלך. עם זאת, אפליקציות כמו Aptoide הן בעלות מוניטין ובטיחות לחלוטין. אין צורך לדאוג.

לאפשר אפליקציות ממקורות לא ידועים

עכשיו אתה מוגדר להתקין את Aptoide (או לצורך העניין כל אפליקציה של צד שלישי) על המכשיר שלך.

שלבים להתקנת אלטרנטיבה לחנות Play (חנות Aptoide) ב- FireStick

כעת אראה לך כיצד להתקין את חנות Google Play במכשיר האמזון Fire Stick שלך (ה- Aptoide האלטרנטיבי ליתר דיוק). תוכל להתקין אפליקציה זו באמצעות אפליקציית Downloader כמו גם אפליקציית ES Explorer (עם מחשב ובלי מחשב)

מדוע שתי אפליקציות, אולי תשאלו. Downloader הוא האפליקציה הפופולרית ביותר להטענת צד לאפליקציות של צד שלישי ב- Fire Stick. עם זאת, האפליקציה אינה זמינה בכל מקום בחנות אמזון והיא חייבת להיות טעינה בצד לכמה אזורים. מצד שני, ניתן להוריד את סייר הקבצים ES מחנות אמזון ללא קשר למדינה או אזור.

כיצד להתקין Aptoide באמצעות Downloader (שיטה 1)

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להשיג את אפליקציית Downloader אם אין לך את זה כבר. תוכלו למצוא אותו בחנות אמזון, ואם לא, בדקו כיצד להתקין את Downloader.

לאחר התקנת אפליקציית ההורדה, הנה הדרך בה תוכלו להשתמש בה להתקנת Aptoide ב- Fire Stick או Fire TV.

שלב 1: הפעל את אפליקציית ההורדה ממסך הבית של Fire Stick (אם העברתם את סמל האפליקציה לכאן).

השתמש ביישום ההורדה כדי להתקין את Google Play

אם אינך יכול לראות את האפליקציה במסך הבית, לחץ לחיצה ארוכה על כפתור הבית בשלט הרחוק ובחר 'אפליקציות'. תראה את רשימת כל היישומים שלך. גלול מטה אל Downloader והפעל אותו.

שלב 2: ממסך הבית של Downloader, וודא שבאפשרות הבית בסרגל הצד השמאלי נבחרת

הורד גוגל פליי APK מקל אש - -

שלב 3: תראה את הסמן מהבהב בשדה ה- URL. לחץ על הלחצן 'בחר' בשלט הרחוק שלך כדי להעלות את לוח המקשים שעל המסך. הזן את כתובת האתר https://www.firesticktricks.com/store ולחץ על כפתור 'עבור' בלוח המקשים (או על לחצן ההפעלה בשלט הרחוק שלך). התבונן בתמונה למטה. זה הקישור להשיג את Aptoide, אלטרנטיבה ל- Google Play ב- FireStick.

הורדת APK של גוגל

שלב 4: קובץ ה- APK של Aptoide יתחיל להוריד אוטומטית לאחסון המכשיר שלך

כיצד להתקין aptoide על מקל האש - -

שלב 5: לאחר סיום ההורדה, תראה את המסך הבא. המשך ללחוץ על כפתור המטה בשלט הרחוק שלך עד שלחצן 'הבא' בצד ימין למטה ישתנה ל- 'התקן'; ואז הדגש את לחצן 'התקן' ולחץ עליו.

aptoide על מקלות אש

שלב 6: מסך התקדמות ההתקנה יופיע אפוא. לאחר סיום ההתקנה, תקבל את ההתראה 'אפליקציה מותקנת' יחד עם הכפתורים 'בוצע' ו'פתוח '.

חנות גוגל פלייסטיישן

שלב 7: לחץ על כפתור 'בוצע' מכיוון שאיננו רוצים לפתוח את האפליקציה עדיין (אך אם אתה באמת רוצה לפתוח את האפליקציה מייד, קדימה לחץ על 'פתח'; השיחה שלך!)

שלב 8: כעת תראה את תיבת הדו-שיח הבאה. אינך צריך ללחוץ על כפתור 'התקן' שכן האפליקציה כבר מותקנת. במקום זאת, לחץ על כפתור 'מחק' כדי להסיר את קובץ ה- APK. איננו זקוקים לו יותר וזה ייקח את שטח האחסון שלא לצורך.

חנות גוגל פלייסטיישן

זהו זה! התקנת בהצלחה את אפליקציית Aptoide, אלטרנטיבה של Google Play ב- FireStick.

התקן את Aptoide ב- FireStick באמצעות סייר הקבצים ES ללא מחשב (שיטה 2)

: זוהי שיטה חלופית. אין צורך לבצע את הצעדים הבאים אם כבר התקנת את Aptoide באמצעות האפליקציה Downloader. יתר על כן, סייר הקבצים של ES יעלה כעת $ 9.99 לחודש אם ברצונך להשתמש בתכונה של העמסת הצד.

אם אינך יכול להשיג את ההורדה או שאינך רוצה לטעון אותו בצד, או פשוט להעדיף את Explorer File File טוב יותר, אני אראה לך כיצד להשתמש באחרון להתקנת אפליקציית Aptoide ב- Fire TV Stick.

סייר הקבצים של ES פופולרי באופן נרחב וכפי שכבר אמרתי, הוא זמין יותר מאשר Downloader, לכן רק הגיוני לכלול שיטה זו.

ישנן שתי דרכים להתקין את Google Play ב- Fire Stick חלופה, האחת עם המחשב והשנייה ללא.

השיטה ללא המחשב היא קלה ומהירה יותר (אך דורשת מנוי פרימיום של 9.99 $ לחודש). נדבר תחילה על שיטה זו. במקרה שהורדת במקרה את ה- APK של Aptoide למחשב, ייתכן שתרצה לבדוק את השיטה השנייה בהמשך.

להלן שיטת ES Explorer שאינה דורשת שום מחשב.

שלב 1: פתח את סייר הקבצים ES, נווט אל כלים בסרגל הצד השמאלי והרחיב אותו. מתפריט המשנה כלים, בחר 'מנהל הורדות' ולחץ על הלחצן '+' בתחתית

aptoide על מקלות אש

שלב 2: כעת תראה את תיבת הדו-שיח הורדה

חנות גוגל פלייסטיישן

שלב 3: בשדה נתיב הזן את כתובת האתר https://firesticktricks.com/store. בקטע שם, הזן כל שם שתרצה אך הפוך אותו לרלוונטי לאפליקציה שהותקנו. נתתי לו את השם Aptoide TV כמו שמה של האפליקציה שאני מתקין.

חנות משחק

שלב 4: כעת לחץ על כפתור הורד עכשיו והמתן להורדת ה- APK

לאחר ההורדה, לחץ על כפתור 'פתח קובץ' כדי להריץ את קובץ ה- APK. זה יתחיל בתהליך ההתקנה.

חנות גוגל פלייסטיישן

שלב 5: כעת, כשאתה רואה את ההנחיה הבאה, לחץ על 'התקן'.

חנות משחק

שלב 6: במסך הבא, לחץ על כפתור ה'מטה 'בשלט הרחוק מספר פעמים עד להדגיש כפתור בתחתית. כפתור 'הבא' בפינה השמאלית התחתונה ישתנה לכפתור 'התקן'. לחץ עליו כדי להמשיך

התקן את גוגל פליי ללא שורש - -

שלב 7: הנה מה שתראה בעת התקנת האפליקציה. אם ברצונך להפעיל את האפליקציה באופן מיידי, לחץ על כפתור 'פתח'. אחרת, לחץ על כפתור 'בוצע'. אתה יכול להריץ את היישום מאוחר יותר מ- Apps & מדור המשחקים

כיצד להניח את הצד על מקל הטלוויזיה

זה יהיה הכל! כעת, נראה כיצד להתקין את Google Play באפליקציית התחליפים של FireStick, Aptoide באמצעות סייר הקבצים והמחשב.

כיצד להתקין Aptoide על FireStick באמצעות סייר הקבצים ES עם מחשב

תזדקק למחשב. Windows, Mac או Linux - כל אחד יעשה!

וודא שהמחשב שלך ו- FireStick מחוברים שניהם לאותה רשת Wi-Fi.

אז הנה אנחנו מתחילים!

במחשב שלך: ראשית, הורד את קובץ ה- APK של Aptoide במחשב שלך מ https://www.firesticktricks.com/store

ב- FireStick: עכשיו, קבל את אפליקציית סייר הקבצים ES מחנות אמזון במכשיר ה- FireStick שלך. פשוט בחר באפשרות חיפוש בפינה השמאלית העליונה של מסך הבית של Fire Stick, חפש את סייר הקבצים ES ופעל לפי ההוראות הפשוטות על המסך להתקנתו..

שלב 1: הפעל את סייר הקבצים ES מהיישומים שלך & מדור המשחקים. גלול מטה לתפריט רשת שבסרגל הצד השמאלי והרחיב אותו. בחר כעת ניהול מרחוק מבין אפשרויות הרשת הזמינות (תמונה למטה)

השתמש ברשת כדי לטעון אפליקציות למקלות אש

שלב 2: כעת, לחץ על כפתור 'הפעל' הגדול. כעת תראה כתובת FTP. שלי הוא ftp://192.168.1.7:3721/

הכתובת שלך תהיה שונה. רשום כתובת זו. יהיה עליך להזין אותו במחשב האישי שלך. זה יאפשר לך לנהל את כל קובצי ה- FireStick והתיקיות שלך מהמחשב שלך

כיצד להשתמש בכתובת ftp להתקנת אפליקציות על מקל הטלוויזיה

שלב 3: במחשב שלך: חזור עכשיו למחשב שלך ופתח כל תיקיה. הקלד את כתובת ה- FTP של ה- Fire TV Stick שלך שאתה רואה במסך ES Explorer בשורת הכתובת של חלון התיקיות במחשב ולחץ על Enter. זה יפתח את תוכן ES File Explorer במחשב האישי שלך.

התמונה למטה נלכדה ב- Windows 10. אבל זה יעבוד באותה מידה גם ב- Mac ו- Linux.

כיצד להתקין גוגל פליי על מקל האש באמצעות מחשב - -

שלב 4: כעת, העתק את ה- APK של Aptoide עבור Fire Stick שהורדת קודם לכן במחשב שלך. והדבק אותה בכל תיקיית סייר הקבצים של ES שפתחת עם כתובת FTP בשלב הקודם. תוכל אפילו ליצור תיקיה חדשה במידת הצורך.

אני תמיד בוחר בתיקייה 'הורד' כדי להעתיק את קובץ ה- APK מהמחשב שלי. איכשהו, זה יותר הגיוני בעיניי. אבל, זו רק אני! הבחירה שלך כולה!

להוריד גוגל פליי APK על מקל האש - -

שלב 5: ב- FireStick: חזור ל- FireStick ופתח את ES File Explorer אם הוא עדיין לא קיים.

נווט אל התפריט 'מקומי' בצד שמאל והרחיב אותו. בחר באפשרות הבית השנייה (לא זו עם תמונת הבית). ראה את התמונה למטה לקבלת יותר בהירות.

התקן את גוגל פליי אמזון אש

שלב 6: כעת השתמש בשלט כדי לנווט לתיקיה 'הורד' בצד ימין של המסך

חנות אפליקציות למקל טלוויזיה אש

שלב 7: פתח את התיקיה ותראה כאן את קובץ ה- APK של Aptoide (זוכר? שמרתי את הקובץ הזה בתיקיה הורד. אם העתקת אותו לתיקיה אחרת, בחר בהתאם)

התקן aptoide במקל הטלוויזיה של אמזון אש

שלב 8: לחץ על כפתור 'בחר' בשלט ה- FireStick שלך כדי להריץ קובץ APK זה. לחץ על כפתור 'התקן' כשתראה את ההנחיה 'מאפיינים' (תמונה למטה)

התקן טלוויזיה aptoide על מקל טלוויזיה אמזון אש

שלב 9: עכשיו עסק כרגיל! נווט לתחתית המסך הבא ולחץ על 'התקן' בצד ימין למטה כדי לאשר את הפעולה שלך ולהתקין את האפליקציה.

כיצד להתקין את Google Play ב- Fire TV Stick (Aptoide)

שלב 10: כאשר האפליקציה מותקנת, זה מה שרואים לפני. אם ברצונך להפעיל את Aptoide TV מייד, לחץ על 'פתח' או לחץ על 'בוצע' כדי לפתוח אותה מאוחר יותר..

כיצד להתקין את Google Play ב- Fire TV Stick (Aptoide)

כיצד להשתמש ב- Google Play (אלטרנטיבי) ב- Fire TV Stick

התקנת את האלטרנטיבה של Google Play בטלוויזיה Fire ללא שורש. עכשיו, קדימה והפעל אותה!

אתה בטח כבר יודע שאתה יכול לגשת לכל היישומים שלך ב'אפליקציות שלך ' & קטע המשחקים. פשוט לחץ לחיצה ממושכת על כפתור 'הבית' בשלט הרחוק וכשאתה רואה את התפריט הבא, בחר 'יישומים'.

כיצד להשתמש ב- Google Play על מקל הטלוויזיה Fire - -

זה מגניב! עם זאת, האפליקציות שהותקנו לאחרונה לא מופיעות במסך הבית וברשימת האפליקציות, הן בתחתית. תרצה להעביר את היישומים המשמשים לעתים קרובות לראש במקום גישה מהירה.

כפי שאתה יכול לראות, Apptoide נמצא ממש בתחתית הרשימה. אבל, אתה יכול להעלות אותו בקלות. גלול מטה ובחר Aptoide.

כיצד להוריד יישומים על אש מקומית באמצעות aptoide tv - -

כעת, לחץ לחיצה ממושכת על לחצן 'בחר' בשלט הרחוק שלך. לחלופין, תוכלו ללחוץ על כפתור התפריט (שלושה קווים אופקיים) בשלט הרחוק ולבחור 'העבר' מהתפריט שמופיע בצד ימין למטה כמוצג בתמונה למטה:

העבר את היישום aptoide לראש הדף

המשך ללחוץ על כפתור הכיוון 'למעלה' בשלט שלך עד שיישום Aptoide נמצא בשורה העליונה.

כעת לחץ על לחצן 'בחר' כדי להפיל את סמל היישום של Aptoide בשורה העליונה. חזרו למסך הבית של FireStick ותמצאו שם את סמל ה- Aptoide!

עכשיו, כך נראה מסך הבית של Aptoide. כל השאר די פשוט. אתה יכול לחפש כל אפליקציה באמצעות הפונקציה 'חיפוש' בצד שמאל למעלה. קדימה, חקור את Aptoide והורד את כל האפליקציות הדרושות לך.

חנות משחק

מתפתל

אז הנה, כך אנו מורידים את החלופה לגוגל פליי ב- FireStick. למרות שיש דרך לעקוף להוריד את חנות Play במכשירי Fire שלך, היא נמשכת לאורך זמן ולא עובדת לרוב. ניסיתי את זה בעצמי המון פעמים ולעיתים קרובות נותרתי מתוסכל. אני לא רואה טעם לנסות לעשות זאת קשה להשיג את Google Play ב- FireStick כשאוכל להשיג את כל האפליקציות הטובות ביותר עבור FireStick שהייתי צריך אי פעם מאפטויד. יתר על כן, חנות Play אינה מתוכננת ומותאמת לעבודה בפלטפורמת Fire Stick. אפילו, רוב האפליקציות שלה לא יעבדו. קבל את Aptoide והצליח לעקוף את כל הטרדות.

לחץ כאן כדי לקבל טריקים לחיתוך כבל חשאי ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me