האם טלוויזיה חממה חוקית ובטוחה לשימוש?

>

אפליקציות הזרמת מדיה מקוונת אינן דבר חדש עבור הדור המקוון. אפליקציה אחת פופולרית כזו היא טלוויזיה חממה שהיא אלטרנטיבה נהדרת ל- Showbox, Mobdro ו- Playbox HD. אפליקציה מבוססת אנדרואיד מסייעת לך לקבל גישה לספרייה כולה של הסרטים, תכניות הטלוויזיה האחרונים וכדומה, בחינם. אך השאלה החשובה היא, האם הטלוויזיה הטראריטית היא חוקית ובטוחה לשימוש?

האפליקציות שהוזכרו לעיל נותנות לך גישה לתוכן ששילם אחרת בחינם ממש כמו קודי Addons של צד שלישי, אז הגיוני לתהות אם זה חוקי להזרים סרטים בחינם בטלוויזיית חממה. יתר על כן, האם הוא מהווה איום אבטחה כלשהו על המכשיר שלך בצורה של תוכנה זדונית? נדון בפירוט כיצד ההיבטים של אפליקציית Terrarium עשויים להשפיע עליך או לא, ואם כן, כיצד להתמודד עם זה.

הוא טלוויזיה חממה חוקית ובטוחה לשימוש

האם טלוויזיה חממה חוקית?

אמנם ישנם לא מעט מקורות שמספקים לכם רשימת ענק של תוכניות וסרטים מקוריים כמו נטפליקס, הולו, אמזון פריים וכו ', אך הם עשויים לקבל קצת יותר מדי כבד מכיסכם. לעומת זאת, טלוויזיה חממה מספקת פיתרון בעלות נמוכה, אך זה עשוי להוות בעיה משפטית. זה לא המקרה תמיד. למדינות שונות יש כללים שונים וייתכן שאתה בטוח או בצרות תלוי במיקומך. כמו כן, אפליקציית הטלוויזיה Terrarium אינה זמינה רשמית בחנות Google Play מכיוון שחנות Play אינה מקדמת סטרימינג של תוכן ממקורות לא מורשים..

עליכם להבין שהאפליקציות כמו Terrarium TV מספקות לכם תוכן המוגן בזכויות יוצרים בחינם וזה כשלעצמו מנוגד לחוק, בתקווה בכל מקום. נהפוך הוא, כמו באתר Terrarium TV, השירות שלהם אינו חוקי כלל וכלל שכן הוא משתמש בטכנולוגיית סטרימינג כדי לדחוף תוכן ולא P2P, כמו טורנטים. יחד עם זאת, אם אתה מתקין את אפליקציית הטלוויזיה Terrarium, אתה יכול לראות "השתמש בטלוויזיה Terrarium על אחריותך" המוזכרת במילים ברורות..

בפסק הדין שנערך לאחרונה על ידי בית הדין האירופי, צוין כי השגת והפצת התוכן המוגן בזכויות יוצרים על ידי צד ג 'בכל דרך שהיא ללא הסכמת בעל זכויות היוצרים אינה חוקית לחלוטין (הודעה לעיתונות על אותו ניתן להשיג בכתובת בתחתית עמוד זה). לכן, תלוי באזור ממנו אתה משתמש באפליקציית הטלוויזיה Terrarium, אתה עלול להיות בצרות. כפי שנאמר, זה טוב יותר מאשר להצטער.

איך אני מונע מעצמי להסתבך?

עכשיו כשרוצים להיות בטוחים מלהסתבך בכל סוג של צרות משפטיות רק לצורך הזרמת תוכן באופן מקוון, תצטרך לעשות כמה דברים. כמו כן, כל הדברים המוזכרים כאן יחולו על כל האפליקציות הדומות ל- Terrarium TV המאפשרות להזרים תוכן בחינם. ראשית, תצטרך למצוא דרך להסתיר את זהותך המקוונת, כלומר את כתובת ה- IP שלך.

ומה הדבר הטוב ביותר לעשות זאת? כן, כמובן, השתמש ב- VPN. VPN טוב יאפשר לך להיכנס לאינטרנט ולזרום תוכן מ- Terrarium TV מבלי ליידע את העולם שלך את כתובת ה- IP שלך, ואפילו לא את ספק שירותי האינטרנט שלך. מלבד זאת, החיבורים שבוצעו באמצעות VPN מוצפנים המאפשרים ל- VPN לשמור על זהותכם. שירות ה- VPN שתבחר ינתב את התנועה מהמחשב דרך השרתים שלהם, ויאפשר לך מיקום אנונימי. זה הדבר הטוב ביותר וכנראה הדבר היחיד לשמור על עצמך.

לאחר שניסיתי בעצמי מספר ספקי VPN, אני בטוח לומר שאין טוב יותר מ- ExpressVPN. הספק עצמו כל כך בטוח שהוא מציע לך אחריות להחזר כספי של 30 יום. להלן רשימת ההמלצות שלנו על מיטב ה- VPN הטוב ביותר.

אז לפני שתתחיל לזרום עם Terrarium TV, כך תקבל הגנה מפני VPN בשלושה שלבים פשוטים.

שלב 1: לחץ כאן לקבלת מנוי אקספרס VPN.

שלב 2: לחץ כאן להוריד ולהתקין את אפליקציית ExpressVPN במכשיר שלך.

שלב 3: הפעל את האפליקציה ולחץ על סמל הכוח לחיבור שרת VPN. זה הכל. החיבור שלך מאובטח כעת עם ה- VPN המהיר ביותר.

חבר Expressvpn לקודי

אם אתה משתמש ב- Amazon Fire Stick, הנה כיצד להתקין VPN ב- Fire TV Stick ולהשתמש בו.

כיצד להתקין טלוויזיה חממה על מקלטלוויזיה חממה ב- FireStick

האם בטכנולוגיית Terrarium בטוחה לשימוש?

לצורך העניין עליכם להיות סמוכים ובטוחים כי הטלוויזיה Terrarium בטוחה לחלוטין להתקנה, בתנאי שהאפליקציה הותקנה ממקור אמין. מכיוון שהאפליקציה אינה זמינה מחנות Google Play, מומלץ תמיד להוריד אותה מהאתר הרשמי של Terrarium TV או להשתמש בחנויות האפליקציות של צד שלישי מהימנים כמו apkmirror.com. האפליקציה עצמה נקייה לחלוטין בכל מה שקשור לתוכנות זדוניות, וירוסים ותוכנות כופר.

אם אתה עדיין מרגיש קצת ספקן לגבי בטיחות המכשיר והנתונים שלך, עליך לדעת שטלפון ה- Android שלך כבר דואג להיבט זה. Google Play Protect מגיע המותקן בכל הטלפונים המודרניים הסורקים באופן קבוע את כל האפליקציות המותקנות במכשיר אחר כל דבר כזה. כמו כן, אתה יכול להריץ תוכנת אנטי-וירוס אם אתה משתמש במחשב האישי שלך.

סיכום

יש עומס עצום של תוכן זמין באינטרנט ועליך להיות מודע למקום ממנו אתה זורם או מוריד. ככל הנראה התוכן יהיה מוגן בזכויות יוצרים, וקבלת גישה אליו דרך אפליקציות כמו Terrarium TV לא תהיה חוקית. אם בכל זאת אתה זורם סרטים / תכניות טלוויזיה בחינם מהיישומים האלה, הקפד לעשות כל צעד (והכי חשוב VPN) כדי להגן על עצמך. לא כדאי להזרים סרט באופן מקוון לא כדאי להסתבך בצרות משפטיות.

קשורים

  • כיצד לתקן בעיות חוצץ בטלוויזיה חממה
  • האם זה לא חוקי ל- Jailbreak FireStick?
  • האם VPNs חוקיים?
  • האם קודי משפטי?
  • אפליקציות הטלוויזיה הטובות ביותר של חברת Fire Fire

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me