نحوه نصب جدیدترین فیلم های HD در FireStick

>

در این آموزش ، شما می توانید جدیدترین فیلم HD APK را در FireStick نصب کنید. جدیدترین فیلم های HD برنامه سرگرمی برای فیلم ها و نمایش های تلویزیونی در صورت تقاضا است.

در این زمان ، یک فرصت عادلانه وجود دارد که می دانید تلویزیون Terrarium دیگر به طور رسمی در دسترس نیست. می توانید از نسخه وصله شده Terrarium TV استفاده کنید ، اما هرگز با محتوای جدید به روز نمی شود. این مرگ ناگهانی و غم انگیز یک برنامه باورنکردنی بود. اما همه چیز از دست نرفته است. من در تلاش بوده ام تا گزینه های خوب تلویزیون Terrarium را بیابم و مجموعه ای از گزینه های مناسب را کشف کرده ام.

جدیدترین فیلم های HD طیف گسترده ای از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را ارائه می دهد. این برنامه سبک وزن است که بر روی FireStick شما آسان می ماند. بنابراین ، من فکر کردم که ممکن است به عنوان یک گزینه جایگزین تلویزیون Terrarium فرصتی به آن بدهم. برنامه کاملاً سازگار با ریموت FireStick نیست. با این حال ، اگر از آن با استفاده از Mouse Toggle استفاده کنید ، تجربه مناسبی خواهید داشت. حال ببینیم چگونه جدیدترین فیلم های HD را در FireStick نصب کنیم.

جدیدترین فیلم های HD: دستورالعمل های نصب برای FireStick

قبل از اینکه بتوانید از خارج از فروشگاه آمازون برنامه ای را در FireStick نصب کنید ، باید اجازه دهید برنامه ها از منابع ناشناس. بنابراین ، برای نصب جدیدترین برنامه HD HD ، کاری که باید انجام دهید در اینجا آمده است:

1. دستگاه FireStick خود را روشن کنید و هنگام بارگیری ، گزینه را انتخاب کنید تنظیمات گزینه از نوار منو در بالا (در صفحه اصلی FireStick)

نحوه نصب جدیدترین فیلم های HD در FireStick

2. حالا به گزینه بروید دستگاه و بازش کن

جدیدترین فیلم های HD را در FireStick نصب کنید

3. بعد ، کلیک کنید گزینه های توسعه دهنده 

جدیدترین فیلم های HD در FireStick

4. اگر برنامه ها از منابع ناشناس در حال حاضر خاموش است ، باید آن را روشن کنید. برای فعال کردن آن روی گزینه کلیک کنید

برنامه ها را از منابع ناشناس در firestick کلیک کنید

5- اکنون را انتخاب کنید روشن کن هنگامی که پنجره زیر با این اخطار ظاهر می شود که برنامه های شخص ثالث از منابع ناشناس می توانند به دستگاه شما آسیب برساند. این برای برنامه هایی که آزمایش نشده اند اما برای جدیدترین فیلم های HD صادق نیست. این یک برنامه ایمن است.

نحوه بدست آوردن جدیدترین فیلم های HD در FireStick

شما با موفقیت دستگاه FireStick را تنظیم کرده اید تا به برنامه های شخص ثالث از منابع ناشناس اجازه دهید. بگذارید اکنون مراحل نصب را شروع کنیم.

توجه کاربران FireStick: قبل از ادامه مطلب بخوانید

دولت ها و ISP ها در سراسر جهان بر فعالیت های آنلاین کاربرانشان نظارت می کنند. اگر محتوای دارای حق چاپ را در Fire TV Stick خود پیدا کردید ، می توانید با مشکل جدی روبرو شوید. در حال حاضر ، IP شما برای همه قابل مشاهده است. من اکیداً به شما توصیه می کنم که FirePick خوب VPN بدست آورید و هویت خود را پنهان کنید تا تجربه تماشای فیلم شما بد بد نشود.

من استفاده می کنم ExpressVPN که سریعترین و امن ترین VPN در صنعت است. نصب بر روی هر وسیله ای از جمله Amazon Fire TV Stick بسیار آسان است. همچنین ، با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر خدمات آنها را دوست ندارید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید. ExpressVPN همچنین معامله خاصی دارد که در آن می توانید 3 ماه رایگان دریافت کنید و 49 درصد در برنامه سالانه پس انداز کنید.

در اینجا دلایلی وجود دارد که شما باید همیشه از VPN استفاده کنید.

بارگیری جانبی هر برنامه در FireStick در اصل یک فرآیند دو بخشی است - در قسمت اول APK برنامه را بارگیری می کنید ، در بخش دوم آن APK را نصب می کنید. مراحل زیر هر دو بخش را برای جدیدترین فیلم HD APK پوشش می دهد.

اینجا می رویم:

6. پیش بروید و نصب کنید برنامه بارگیری از فروشگاه آمازون. شما به این برنامه احتیاج دارید زیرا به شما کمک می کند تا جدیدترین فیلم HD APK را روی دستگاه FireStick خود بارگیری کرده و از آن جدا کنید. شما نمی توانید APK را مستقیماً از یک مرورگر وب در Fire TV یا FireStick بارگیری کنید.

نصب این برنامه فقط چند دقیقه طول می کشد. فقط گزینه جستجو را در صفحه اصلی FireStick انتخاب کرده و برنامه Downloader را جستجو کنید

7. برنامه نصب را هنگام نصب آن اجرا کنید. این همان چیزی است که صفحه اصلی این برنامه به نظر می رسد.

همانطور که می بینید ، سمت چپ دارای نوار کناری با دسته ای از گزینه ها است. گزینه برتر خانه قبلاً انتخاب شده است شما به سادگی باید به سمت راست بروید و روی URL برای URL کلیک کنید

دانلود جدیدترین فیلم های hd در firestick

8- اکنون یک پنجره جدید با حروف و اعداد مشاهده می کنید. برای تایپ کردن آدرس اینترنتی زیر از این صفحه کلید استفاده کنید: https://www.firesticktricks.com/nmhd

وقتی تمام شد ، ضربه بزنید برو دکمه یا به سادگی دکمه Play / Pause را از راه دور FireStick خود فشار دهید

جدیدترین فیلم ها hd apk download

9. بارگیری کننده شروع به برقراری ارتباط با سروری می کند که URL به آن اشاره دارد. در چند لحظه ، جدیدترین فیلم HD APK برای بارگیری در FireStick شما شروع خواهد شد

جدیدترین فیلم های hd apk download on firestick

بارگیری نباید بیش از یک دقیقه طول بکشد زیرا Newest Movies HD یک برنامه کوچک است.

10. بعد ، کلیک کنید نصب برای شروع نصب برنامه در FireStick

نحوه نصب جدیدترین فیلمهای hd در firestick

با نصب جدیدترین برنامه HD فیلم ها ، با پنجره زیر مطلع خواهید شد که می گوید: برنامه نصب شده است

در پایین ، دو گزینه وجود دارد. همانطور که انتظار می رفت ، باز کن دکمه جدیدترین برنامه HD فیلم ها را راه اندازی می کند. اگرچه ، من می خواهم کلیک کنم انجام شده. این به من امکان می دهد تا به برنامه Downloader بروم و جدیدترین پرونده HD APK را حذف کنم.

چرا من این پرونده را حذف می کنم؟ زیرا برنامه اکنون نصب شده است. فایل APK فایده ای ندارد. این یک کار خوب است که هر زمان که فرصتی بدست آورید ، از حافظه FireStick پاک نکنید. به این ترتیب بدون بند باقی می ماند.

جدیدترین فیلم های hd روی چوب آتش را دریافت کنید

وقتی موارد زیر را در صفحه FireStick خود مشاهده کردید ، کلیک کنید حذف

جدیدترین فیلم های firestick hd

دوباره کلیک کنید حذف

جدیدترین فیلم ها hd tv tv

آنجا بروید! برنامه جدیدترین فیلم HD APK با موفقیت در دستگاه FireStick شما نصب شده است. در مرحله بعدی ، ما می آموزیم که چگونه به این برنامه دسترسی پیدا کرده و از آن استفاده کنید.

جدیدترین فیلم های HD در FireStick: چگونه به آن دسترسی پیدا کنیم

احتمالاً راه خود را در اطراف دستگاه خود و نحوه دسترسی به برنامه هایی که اخیراً نصب کرده اید می دانید. اما بسیاری از خوانندگان من بعد از نصب مشکل در یافتن برنامه ها دارند. بنابراین ، اجازه دهید من به شما اجازه دهید سریعاً نحوه دسترسی به جدیدترین فیلم های HD (یا هر برنامه) در FireStick را معرفی کنم.

از بخش نامیده شده به کلیه برنامه های نصب شده و cloud شما قابل دسترسی است برنامه های شما & بازی ها. برای رسیدن به آنجا مراحل زیر را دنبال کنید:

 • دکمه Home را از راه دور دستگاه خود فشار دهید (حدود 3-4 ثانیه)
 • هنگامی که پنجره بازشو نمایش داده می شود ، روی گزینه اول کلیک کنید برنامه ها
 • در اینجا ، لیست تمام برنامه های FireStick شما نصب کرده است
 • به پایین لیست بروید و برنامه جدیدترین فیلم HD را اجرا کنید

آیا متوجه شده اید که جدیدترین برنامه HD Movies که به تازگی نصب کرده اید ، در پایین برنامه های شما قرار دارد & لیست بازی ها؟ به همین دلیل نمی توانید برنامه را در صفحه اصلی FireStick پیدا کنید.

برنامه های موجود در 2-3 ردیف برتر در صفحه اصلی نشان داده می شوند. بنابراین ، اگر می خواهید از صفحه اصلی به جدیدترین برنامه HD HD دسترسی پیدا کنید ، کاری است که شما باید انجام دهید:

 • جدیدترین برنامه HD Movies را در برنامه های خود انتخاب کنید & بازی ها
 • طولانی فشار دهید انتخاب کنید بر روی ریموت دکمه بزنید یا به سادگی کلید منو را از راه دور فشار دهید و کلیک کنید حرکت گزینه ای که در منوی پاپ آپ در سمت راست پایین صفحه نمایش داده می شود
 • برنامه را به ردیف بالا (یا هر یک از سه ردیف اول) منتقل کنید
 • دکمه Select را دوباره فشار دهید تا برنامه آزاد شود
 • اکنون به صفحه اصلی FireStick برگردید و برنامه جدیدترین HD HD را از همانجا اجرا کنید

نحوه استفاده از جدیدترین برنامه HD فیلم

جدیدترین برنامه HD Movies دارای رابط کاربری و آشنا معمولی است. این نوع رابط رایج در میان این برنامه ها است. بنابراین ، اگر از تلویزیون Terrarium یا موارد دلخواه استفاده کرده اید ، به هیچ وجه نباید با استفاده از این برنامه مشکلی داشته باشید.

برنامه را اجرا کنید و این همان چیزی است که می بینید. اگر نسخه جدیدی از برنامه موجود است ، سریعاً نصب آن نسخه جدید در نیمه اول صفحه اصلی برنامه نمایش داده می شود. توصیه می کنم به روزرسانی را به سرعت نصب کنید زیرا این امر نه تنها به شما اجازه می دهد تا از شر سریع آزار دهنده خلاص شوید بلکه نسخه جدیدترین برنامه را به شما ارائه می دهد.

نحوه استفاده از جدیدترین فیلم های HD در FireStick

صفحه اصلی برنامه آخرین عناوین اضافه شده و همچنین عناوین برجسته را در دسته های مختلف نمایش می دهد. صفحه پیش فرض برای نمایش های تلویزیون باز می شود.

یک منوی در بالا سمت چپ وجود دارد که می توانید از آن برای جابجایی بین فیلم استفاده کنید & برنامه های تلویزیونی. این منو گزینه های دیگری نیز دارد ، از جمله به روزرسانی جدید ، کارتون ، لیست تماشایی ، انتشار اخیر ، تاریخچه و موارد دیگر.

همچنین می توانید از منو به تنظیمات برنامه بروید

نحوه استفاده از جدیدترین برنامه های hd فیلم در چوب تلویزیون آتش

در بالا سمت راست برنامه گزینه جستجو (نماد لنز) است. برای جستجوی فیلم یا نمایش با کلمات کلیدی ، روی این نماد کلیک کنید. به عنوان مثال ، می توانید نام فیلم یا بازیگر را تایپ کنید تا به دنبال محتوای ویدیوی مرتبط باشید

جدیدترین فیلم های HD برنامه ای سازگار با از راه دور آمازون FireStick است. اما ، من متوجه شده ام که گاهی اوقات به خوبی به دستورات از راه دور پاسخ نمی دهد. برای اینکه خود را از هرگونه ناامیدی و هرچه نرم تر کردن مسائل خودداری کنید ، توصیه می کنم با این برنامه از Mouse Toggle استفاده کنید. Mouse Toggle با جدیدترین فیلم های HD زندگی شما را بسیار آسان تر می کند.

سیم پیچ

جدیدترین فیلم HD بهترین برنامه تقاضا برای FireStick نیست زیرا با ریموت کاملاً مناسب نیست. با این حال ، این مجموعه کاملی از فیلم ها و نمایش ها را دارد و اگر ماوس موجی داشته باشید همیشه کار می کند. بنابراین ، من آن را به عنوان یکی از گزینه های دیگر برای تلویزیون Terrarium قرار داده ام. اگر این برنامه را دوست ندارید ، چند مورد دیگر وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید. در اینجا لیست پیشنهادی ما ذکر شده است:

 • FreeFlix HQ
 • کدی
 • تلویزیون مورف
 • OneBox HD
 • گزینه های Showbox

اینجا را کلیک کنید تا ترفندهای برش بند ناف را مستقیماً به صندوق ورودی خود وارد کنید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me