نحوه تماشای Hotstar در ایالات متحده / انگلیس (انسداد خارج از هند)

>

در این راهنما ، من به شما نشان می دهم چگونه Hotstar را در ایالات متحده یا هر کشور دیگر تماشا کنید. من به شما کمک می کنم محتوای سرگرمی هندی از جمله Sports (Cricket) را در Hotstar در خارج از هند پخش کنید. در این مقاله دسترسی Hotstar به FireStick ، ​​Android ، iOS از طریق برنامه و رایانه های با استفاده از وب سایت رسمی پوشش داده می شود.

اگر می خواهید از هندوستان فیلم ، نمایش و محتوای ورزشی تماشا کنید ، معتقدم Hotstar بهترین گزینه برای شما است. Hotstar یک سرویس پخش آنلاین است که تلویزیون زنده و محتوای درخواستی از هند و همچنین فیلم ها و نمایش های دیگر کشورها از جمله ایالات متحده و انگلستان را برای شما به ارمغان می آورد. آنچه Netflix به جهان است ، Hotstar احتمالاً به هند است. این سرویس بیش از پنجاه هزار ساعت محتوای قابل پخش دارد.

Hotstar در هند نیز برای پخش مستقیم مسابقات کریکت مانند IPL a.k.a لیگ برتر هند و جام جهانی ICC بسیار محبوب است. گرچه Hotstar برای کریکت محبوبیت بیشتری دارد ، اما به ورزش های دیگر از جمله فوتبال ، تنیس ، هاکی ، بوکس و ... نیز می رود. این سرویس متعلق به STAR هند ، یکی از بزرگترین شبکه های رسانه ای در کشور است. STAR هند صاحب Star Sports است که مجموعه ورزشی این شرکت است. بیشتر telecast پوشش ورزشی در Star Sports برای پخش در Hotstar در دسترس است.

Hotstar به طور رسمی در ایالات متحده ، انگلستان و برخی از کشورهای دیگر در دسترس است. با این حال ، بسیاری از مطالب هند محدود جغرافیایی است. هنوز ناامید نشوید. در این پیاده روی ، من به شما نشان می دهم که چگونه می توانید بدون توجه به اینکه در کدام کشور یا قاره شما زندگی می کنید ، به محتوای موجود در Hotstar هند دسترسی پیدا کنید.. 

Hotstar را در ایالات متحده یا هرجای دنیا تماشا کنید

Hotstar یک برنامه سرگرمی هندی است و بیشتر فیلم ها ، نمایش ها ، جریان های ورزشی به هند محدود است. حتی اگر Hotstar به طور رسمی در برخی از کشورهای خارج از هند مانند ایالات متحده و انگلیس موجود باشد ، محدودیت در محتوا وجود دارد. همچنین ، خدمات Hotstar در خارج از هند هزینه های زیادی را نیز به همراه دارد.

در حالی که برای عضویت در خدمات سالانه Hotstar در هند برای دستیابی نامحدود به تمام محتوای حق بیمه ، تقریبا 15 دلار پرداخت می کنید ، در ایالات متحده باید سالانه 99.99 دلار بپردازید. نزدیک به 7 برابر بیشتر از آنچه که می توانید برای اشتراک سالانه Hotstar هدیه بپردازید). علاوه بر این ، شما حتی به کل کتابخانه مطالب نیز دسترسی پیدا نمی کنید.

خوشبختانه ، شما می توانید همه چیز را که هندی ها در Hotstar تماشا می کنند با همان قیمت تماشا کنید ، حتی اگر در ایالات متحده آمریکا یا هر کشور دیگری غیر از هند زندگی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید استفاده از یک سرویس VPN است.

VPN با اتصال شما به یکی از سرورهای هندی ، شما را واقعاً به هندوستان می رساند. این به شما امکان می دهد تا به نسخه هندی Hotstar دسترسی پیدا کنید. VPN همچنین اطمینان می دهد که تمام فعالیت های آنلاین شما نقاب شده است و اتصال اینترنت شما بی خطر است.

مدتهاست که از VPN استفاده می کنم. بعد از اینکه چندین سرویس VPN را امتحان کردم و آزمایش کردم ، سرانجام برای ExpressVPN که اکنون مدت مدیدی است از آن استفاده می کنم مستقر شدم. برای مدت زمان محدود ، ExpressVPN نیز فریبنده ای را ارائه می دهد 49٪ تخفیف + 3 ماه اضافی در برنامه سالانه خود.

من از ExpressVPN استفاده و توصیه می کنم زیرا بسیار پایدار ، سریع است و تقریباً 2000 سرور در سراسر جهان دارد. طراحی ExpressVPN برای همه سیستم عامل های معروف از جمله FireStick ، ​​Windows ، Mac ، Android ، iOS و غیره بهینه شده است.

نمی دانید که چگونه Hotstar را در ایالات متحده یا سایر کشورها تماشا کنید؟ این راهنما همه مواردی را که باید بدانید و با Hotstar شروع می کنید ، پوشش می دهد. خواندن را ادامه دهید! 

برای شروع استفاده از Hotstar در خارج از هندوستان به سرور هندی وصل شوید

اگر می خواهید بدانید که چگونه Hotstar را در خارج از هند تماشا کنید ، اولین کاری که باید انجام دهید اتصال به یک مکان هندی با استفاده از ExpressVPN است. مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله 1: کلیک اینجا برای دریافت ExpressVPN. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود. در این صورت ، شما خدمات ExpressVPN را دوست ندارید (که بسیار بعید است) ، می توانید در 30 روز اول درخواست بازپرداخت کامل کنید.

گام 2: برنامه ExpressVPN را از اینجا بارگیری و نصب کنید این لینک.

مرحله 3: برنامه ExpressVPN را راه اندازی کنید و به یکی از سرورهای هندی موجود وصل شوید. بر روی دکمه "انتخاب موقعیت مکانی" در صفحه اصلی ExpressVPN (یا پنجره اصلی) کلیک کنید

نحوه تماشای hotstar در آمریکا

مرحله 4: روی پنجره "ALL" کلیک کنید وقتی پنجره با لیست سرور ظاهر می شود (این پنجره با عنوان "ExpressVPN - VPN Locations") است

- اکسپند ‘آفریقا ، خاورمیانه & هند

- اکسپند "هند"

برای اتصال به سرور ، روی یکی از سرورهای موجود در لیست کلیک کنید

hotstar در ایالات متحده

اکنون که به یک سرور هندی متصل هستید ، می توانید با استفاده از حساب هندی ، تماشای تن محتوای رایگان موجود در Hotstar در ایالات متحده را شروع کنید.

برای Hotstar هند در ایالات متحده یا هر کشور دیگر ثبت نام کنید

توجه داشته باشید: تعداد زیادی محتوای رایگان در Hotstar موجود است که می توانید به صورت رایگان و بدون ثبت نام آنها را تماشا کنید و وارد شوید. بنابراین اگر به دنبال محتوای رایگان از Hostar هند هستید ، همه شما خوب هستید که یک بار از طریق VPN به سرور هندی وصل شوید. نشان داده شده در بالا) فقط به Hotstar.com بروید و فیلم های تلویزیونی / برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را تماشا کنید.

اگر می خواهید محتوای برتر را مانند مسابقات کریکت تماشا کنید ، مراحل زیر را برای ثبت نام حساب و اشتراک در خدمات دنبال کنید.

توجه داشته باشید: در صورت داشتن کارت اعتباری / بدهی هندی ، روش ثبت نام ذکر شده در زیر فقط کار خواهد کرد. Hotstar هند کارتهای صادر شده در خارج از هند را نمی پذیرد. اگر این یک مشکل است ، شما ممکن است بخواهید از کسی که می تواند از طرف شما پرداخت هند را انجام دهد ، کمک بگیرید. من متوجه شدم که برخی نکات جالب در Fiverr وجود دارد که در آنجا می توانید از طریق پرداخت هدیه به پول هندی کمک بگیرید. توجه داشته باشید که من به هیچ یک از این خدمات وابسته نیستم. 

پس از پرداخت هزینه تمام شده ، تمام کارهایی که باید انجام دهید اینست که ، VPN خود را روشن کنید و پخش جریان Hotstar هند را شروع کنید.

مرحله 1: هر مرورگری وب را باز کنید و به اینجا بروید

روی "برنامه خود را انتخاب کنید" کلیک کنید

hotstar usa

گام 2: یکی از برنامه های موجود (کلیه روپیه های ارز هندی) را انتخاب کنید. سه طرح زیر در حال حاضر در دسترس است:

 • INR 999 (تقریباً 15 دلار): این برنامه YEARLY است که به شما امکان می دهد برای مدت یک سال به کلیه محتوای برتر از جمله ورزش و سرگرمی دسترسی داشته باشید. این مقرون به صرفه ترین برنامه است
 • INR 199 (تقریباً 3 دلار): این برنامه ماهانه است که به شما امکان می دهد یک ماه سرگرمی و محتوای ورزشی برتر را تماشا کنید. این طرح به طور خودکار هر ماه تمدید می شود مگر اینکه تصمیم به لغو اشتراک داشته باشید
 • INR 365 (تقریباً 5.2 دلار): این برنامه VIP Hotstar است که به شما امکان دسترسی به کریکت ، F1 و لیگ برتر را می دهد. همچنین می توانید فیلم های برتر هندی را با این طرح تماشا کنید. علاوه بر این ، می توانید Special Hostar (اختصاصی Hotstar) و آخرین قسمت های پخش شده از نمایش های تلویزیونی (فقط هندی) را پخش کنید..

نحوه استفاده از hotstar در ایالات متحده

مرحله 3: برای ثبت نام نام ، آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. به جای آن ، می توانید با حساب Facebook خود ثبت نام کنید

نحوه تماشای hotstar در خارج از هند رایگان

مرحله 4: اکنون پرداخت را انجام دهید و دستورالعمل های صفحه را انجام دهید تا مراحل ثبت نام را انجام دهید.

برنامه های قیمت گذاری hotstar

تغییر منطقه برای بارگیری برنامه Hotstar در خارج از هند

بسته به کشور محل اقامت شما ، ممکن است مجبور شوید منطقه را برای بارگیری برنامه Hotstar تغییر دهید.

از طریق وب سایت به Hotstar دسترسی پیدا کنید

اگر می خواهید از طریق وب سایت آنها به Hotstar در ایالات متحده یا هر کشور دیگری ، از جمله انگلستان ، از طریق رایانه دسترسی داشته باشید ، نیازی به تغییر منطقه در هر یک از فروشگاه های برنامه ندارید..

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه ExpressVPN را روی رایانه خود باز کنید و به یک سرور هندی وصل شوید. بعد ، هر مرورگری را باز کنید و به www.hotstar.com بروید و وارد شوید. می توانید بلافاصله محتوای مورد علاقه خود را شروع کنید.

برای Hotstar در ایالات متحده

ایالات متحده یکی از کشورهای در دسترس Hotstar است. در اینجا لیستی سریع از سیستم عامل ها و در دسترس بودن برنامه ها آورده شده است:

اندروید: Hotstar به طور رسمی در فروشگاه Google Play در ایالات متحده آمریکا در دسترس است. اگر از Android استفاده می کنید ، لازم نیست منطقه را بارگیری کنید تا Hotstar را بارگیری کنید. می توانید آن را در تلفن های هوشمند و تبلت ها بارگیری کنید.

فروشگاه برنامه آمازون: Hotstar در فروشگاه App Amazon در ایالات متحده نیز موجود است. هیچ نیازی به تغییر منطقه نیست. می توانید به راحتی آن را در دستگاه های Amazon FireStick یا Fire TV دریافت کنید.

iOS: Hotstar دوباره در فروشگاه App Apple در ایالات متحده موجود است. تغییر منطقه لازم نیست. این دستگاه برای iPhone ، iPads و دستگاه های iPod Touch در دسترس است.

برای Hotstar در انگلستان

Hotstar نیز به طور رسمی در انگلیس موجود است و دو برنامه اشتراک زیر را ارائه می دهد:

 • 59.99 پوند در سال (با پس انداز 84 پوند)
 • 11.99 پوند در هر ماه

می توانید برای خدمات Hotstar UK در https://uk.hotstar.com/subscribe/get-started ثبت نام کنید

Hotstar UK به شما امکان می دهد نمایش های تلویزیونی هند ، فیلم ها ، کریکت و موارد دیگر را تماشا کنید. دقیقاً مانند Hotstar USA ، می توانید برنامه Hotstar UK را از فروشگاه های Google Play ، فروشگاه App Amazon یا فروشگاه App iOS دانلود کنید. شما انجام ندهید برای تماشای Hotstar در انگلستان ، باید منطقه را تغییر دهید.

عالیه. اما ، محتوای زیادی در مورد Hotstar هند در انگلستان محدود شده است. بنابراین ، به جای Hotstar UK ، ممکن است هنوز هم بخواهید Hotstar هند را تماشا کنید.

علاوه بر این ، Hotstar هند نسبت به همتای انگلستان بسیار ارزان تر است. برنامه سالانه آن INR 999 هزینه دارد ، یعنی تقریبا 10.5 پوند (تقریبا 6 برابر ارزان تر از اشتراک سالانه Hotstar UK). در INR 199 (تقریبا 2.1 پوند) ، برنامه ماهانه نیز ارزانتر است.

برای تماشای Hotstar Indian در انگلستان ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستورالعمل های ما را در این راهنما دنبال کنید.

نحوه تغییر منطقه در فروشگاه های مختلف برنامه

برای تماشای Hotstar در کشورهایی که سرویس به طور رسمی در دسترس نیست ، در اینجا سریع می خواهیم نحوه تغییر منطقه را در فروشگاه های مختلف برنامه مشاهده کنید.

فروشگاه Google Play

 • به اینجا بروید و با Google ID خود وارد سیستم شوید
 • روی گزینه "تنظیمات" در نوار کناری سمت چپ کلیک کنید
 • در اینجا می توانید کشور را به هند ویرایش کرده و تغییر دهید. همچنین ، آدرس to نام و آدرس را به آدرس هندی تغییر دهید. شما به راحتی می توانید آدرسهای هندی تصادفی را در اینجا تولید کنید.

فروشگاه اپل اپل

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد چگونگی تغییر کشور / منطقه در فروشگاه App ، به صفحه رسمی پشتیبانی اپل مراجعه کنید.

در اینجا خلاصه سریع است

 • "تنظیمات" را در دستگاه iOS خود باز کنید
 • روی نام خود ضربه بزنید
 • روی. iTunes ضربه بزنید& فروشگاه برنامه "
 • روی گزینه "مشاهده Apple ID" در پنجره باز شده ضربه بزنید
 • اگر از شما خواسته شد شناسه را تأیید کنید
 • روی گزینه "کشور / منطقه" ضربه بزنید
 • برای تغییر تنظیمات ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

فروشگاه آمازون

 • به دنبال این لینک به آمازون بروید
 • برگه "تنظیمات" را در سمت راست انتخاب کنید
 • بر روی دکمه "تغییر" در زیر "تنظیمات کشور" کلیک کنید.

نحوه نصب Hotstar و استفاده از آن با VPN

اکنون که می دانید چگونه می توانید منطقه را در Google Play ، Apple App Store و Amazon App Store تغییر دهید ، می توانید Hotstar را به راحتی در ایالات متحده ، انگلیس یا هر جای دیگر دنیا بارگیری و نصب کنید..

اکنون قصد دارم نحوه نصب و استفاده از برنامه Hotstar را در FireStick یا Fire TV به شما نشان دهم. این روش در سیستم عامل های دیگر نیز بسیار مشابه است. تنها تفاوت این است که به جای بارگیری برنامه از فروشگاه برنامه آمازون ، آن را از فروشگاه برنامه برای سیستم عامل های مربوطه خود بارگیری می کنید.

اگر از Android استفاده می کنید ، Hotstar USA را از فروشگاه Play بارگیری کنید. اگر یک دستگاه iOS دارید ، آن را از فروشگاه اپل اپل بارگیری کنید.

بیایید با روش FireStick شروع کنیم.

وقتی در صفحه اصلی FireStick هستید ، از ریموت استفاده کنید و از گزینه جستجوی (نماد لنز) در گوشه سمت چپ بالای صفحه انتخاب کنید

hotstar on firestick

نام برنامه (یعنی Hotstar) را با استفاده از ریموت یا هر وسیله ورودی دیگری که ممکن است از آن استفاده کنید تایپ کنید

نحوه نصب hotstar در firestick

برنامه Hotstar را از میان نتایج جستجو در زیر صفحه کلید روی صفحه انتخاب کنید

برنامه hotstar را در چوب تلویزیون آتش بگیرید

حالا روی نماد برنامه Hotstar در صفحه بعدی کلیک کنید

نحوه تماشای hotstar در خارج از هند

روی دکمه بارگیری کلیک کنید FireStick بارگیری برنامه را شروع می کند. پس از بارگیری برنامه ، نصب به صورت خودکار آغاز می شود.

hotstar usa

پس از نصب برنامه ، دکمه "Open" را روی صفحه مشاهده خواهید کرد.

توجه داشته باشید: برنامه را هنوز اجرا نکنید. قبل از شروع برنامه ، حتماً ExpressVPN را اجرا کرده و به یک سرور هندی وصل شوید. با این کار اطمینان حاصل می شود که Hotstar رابط هندی این برنامه را نشان می دهد.

پس از اتصال از طریق ExpressVPN به سرور هندی ، به برنامه های خود بروید & قسمت کانال ها و برنامه را از آنجا اجرا کنید.

hotstar در ایالات متحده

اگر Express VPN را روشن کرده اید و یک سرور هندی را انتخاب کرده اید (همانطور که اخیراً بحث کردیم) ، این همان چیزی است که صفحه اصلی Hotstar به نظر می رسد. برای یادگیری نحوه استفاده از Hotstar در ایالات متحده با رابط برنامه هندی ، خواندن را ادامه دهید.

نحوه تماشای hotstar در آمریکا

کریکت زنده و برنامه های دیگر با عنوان "حق بیمه" فقط با خریداری اشتراک Hotstar قابل تماشا هستند. اگر نمی دانید چگونه Hotstar را در خارج از هند به صورت رایگان تماشا کنید ، می توانید به جلو بروید و فیلم هایی را که به عنوان حق بیمه مشخص نشده اند ، پخش کنید. فیلم های رایگان ، رایگان هستند ، و حتی برای مشاهده آنها حتی نیازی به ثبت نام ندارید.

من سعی کردم یک مسابقه کریکت زنده را بدون ثبت نام در جریان بگذارم و این پیامی است که من دریافت کردم. برای تماشای این محتوا به برنامه ورزشی یا یکی از برنامه های حق بیمه دیگر نیاز دارم.

اگر قبلاً حساب کاربری ایجاد کرده اید و یک طرح حق بیمه خریداری کرده اید ، برای ورود به حساب خود ، روی دکمه "ورود به سیستم" کلیک کنید

hotstar تمام عضویت در ورزش

در اینجا پنجره ورود به سیستم است. اگر با استفاده از حساب Facebook خود وارد سیستم شده اید ، با همان حساب کاربری خود وارد شوید. اگر با آدرس ایمیل ثبت نام کرده اید ، پیش بروید و آدرس ایمیل و رمز عبور را وارد کنید و روی دکمه "ورود" کلیک کنید.

ثبت نام در hotstar از ایالات متحده آمریکا

نحوه تماشای Hotstar در ایالات متحده بدون VPN

همانطور که قبلاً به شما گفتم ، Hotstar به طور رسمی در ایالات متحده در فروشگاه Play ، App Store و Amazon Amazon موجود است.

به سادگی برنامه Hotstar USA را بارگیری کرده و آن را اجرا کنید. از شما خواسته می شود "وارد شوید" یا "ثبت نام کنید" در us.hotstar.com/activate و سپس کد نمایش داده شده روی صفحه را وارد کنید

ما قبلاً برای سرویس های Hotstar هند ثبت نام کرده ایم که می توانید با استفاده از VPN در ایالات متحده از آنها استفاده کنید. با این حال ، از آنجا که می خواهید بدون VPN از Hotstar در ایالات متحده استفاده کنید ، باید برای یک حساب کاربری جدید ثبت نام کنید.

شما نیاز به یک ثبت نام متفاوت در ایالات متحده دارید زیرا قیمت گذاری ، سیاست ها و شرایط خدمات به هند متفاوت است. به عنوان مثال ، در حالی که در هند Hotstar به سختی سالانه 15 دلار هزینه می کند ، در ایالات متحده 9.99 دلار در هر ماه یا 99.99 دلار در سال است..

برای من ، استفاده از VPN معنای بیشتری پیدا می کند زیرا نه تنها باعث صرفه جویی در من می شود بلکه به من امکان تماشای تمام محتوای محدود جغرافیایی را می دهد.

با این حال ، اگر هنوز مایل به پیشبرد خدمات Hotstar USA هستید ، به این قسمت بروید us.hotstar.com/activate و روی دکمه "ثبت نام" در زیر دکمه "ورود به سیستم" در این صفحه کلیک کنید

نحوه تماشای hotstar در آمریکا

می توانید از طریق حساب Facebook خود یا با یک آدرس ایمیل ثبت نام کنید. جزئیات مورد نیاز را وارد کنید و روی دکمه "ثبت نام" در پایین کلیک کنید

hotstar در ایالات متحده

اکنون اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد کرده و برای ثبت نام دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. همانطور که قبلاً نیز گفتم ، برنامه ماهانه برای 9.99 دلار است. اما ، شما همچنین یک جلسه آزمایشی رایگان یک هفته را تجربه می کنید.

hotstar usa

پس از پایان ثبت نام ، به طور خودکار وارد سیستم می شوید. بعدا می توانید وارد سیستم شوید us.hotstar.com/activate.

پس از ورود به سیستم ، کدی را که در صفحه برنامه Hotstar نمایش داده شده است در دستگاه خود وارد کنید.

اینگونه است که می توانید Hotstar را در ایالات متحده تماشا کنید بدون استفاده از خدمات VPN.

نحوه تماشای Hotstar در خارج از هند به صورت رایگان

Hotstar یک سرویس مبتنی بر اشتراکی است ، اما میزبان محتوای رایگان زیادی نیز هست. شما حتی برای مشاهده محتوای رایگان نیازی به ثبت نام ندارید. حتی اگر این کالاهای رایگان فقط در هند موجود باشد ، شما هنوز هم می توانید با استفاده از VPN آن را در خارج از هند مشاهده کنید.

 • ExpressVPN را بر روی دستگاه خود اجرا کرده و به سرور هندی متصل شوید.
 • اگر می خواهید آن را بر روی رایانه تماشا کنید ، به www.hotstar.com بروید و محتوای رایگان را باز کنید (با عنوان "Premium" عنوان نشده است).
 • اگر از برنامه Hotstar استفاده می کنید ، کافیست برنامه را باز کنید و تماشای محتوای رایگان را شروع کنید.

آره! اگر به یک VPN وصل شوید ، این کار بسیار ساده است.

برنامه کریکت Hotstar 2020

اگر از طرفداران بزرگ کریکت هستید ، Hotstar هند بهترین شرط بندی شما برای پخش مستقیم کریکت است. در زیر برنامه مسابقات کریکت در جریان و آینده در Hotstar قرار دارد.

 • جایزه رانجی - 9 دسامبر - سیزدهم مارس 2020

برای به روزرسانی بیشتر در مسابقات کریکت می توانید به این صفحه Hotstar مراجعه کنید.

بسته بندی کردن

بنابراین ، این چنین است که ما هاتاستار را در ایالات متحده ، انگلیس یا هر کشور دیگری که در آن زندگی می کنید تماشا می کنیم. مهمترین عنصر در همه اینها یک VPN است. یک سرویس VPN خوب می تواند ارتباط اینترنتی شما را جابجا کند ، به شما امکان می دهد به برنامه ها ، وب سایت ها ، فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و مواردی که دارای محدودیت جغرافیایی هستند دسترسی پیدا کنید. من از ExpressVPN طرفداری می کنم زیرا شخصاً مدتی است که از آن استفاده کرده ام. این راهنما به شما کمک می کند که انگار که در هند از آن استفاده می کنید از Hotstar در ایالات متحده یا هر کشور دیگر. خبر خوب این است که برخلاف Netflix ، Hotstar هیچ سرور VPN مسدود نکرده است. شما می توانید تقریباً از هر سرور هندی استفاده کنید و بدون هیچگونه مانعی از محتوای مورد علاقه خود لذت ببرید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me