نحوه نصب Kodi در آمازون FireStick

>

در این راهنمای گام به گام ، من به شما نشان می دهم که طی 2 دقیقه Kodi 18.5 Leia را در FireStick چگونه نصب کنید. همین راهنما برای Firestick 4K ، Fire TV و Fire TV Cube نیز کار خواهد کرد. قبل از شروع مراحل نصب ، اجازه دهید با یک معرفی مختصر شروع کنیم.


نحوه نصب kodi در firestickAmazon Fire TV / Stick قبلاً بازار جریان فیلمبرداری را با طوفان در دست گرفته است. از زمان ظهور این صحنه ، به لطف سهولت فوق العاده در استفاده و پشتیبانی از خدمات تفریحی مشهور مانند Netflix ، iPlayer بی بی سی ، هاتستار ، آمازون پرایم ویدئویی و بسیاری دیگر ، مانند هات کیک به فروش رسیده است. برای صعود به همه اینها ، FireStick آمازون از پشتیبانی Alexa برخوردار است. بنابراین کافی است روی مبل خود دراز بکشید و فقط با استفاده از صدای خود حرکت را در همه چیز شروع کنید. شما حتی لازم نیست انگشتان خود را بلند کنید. خیلی عالی نیست!!!

با این حال ، هرچه که جذاب به نظر می رسد ، فقط یک مشکل جزئی وجود دارد. اگرچه مقدار زیادی از محتوای چندرسانه ای بدون هزینه در دسترس است ، اما محتوای برتر با برچسب قیمت های برتر ارائه می شود. این قطعاً برای اکثر کاربران زحمت دارد و بزرگترین دلیل نصب کاربران Kodi در Firestick است. Kodi یکی از بهترین برنامه های Amazon Fire Stick است که دنیای جدیدی از محتوای چندرسانه ای رایگان را که حتی ممکن است در منطقه شما در دسترس نباشد ، باز می کند یا دارای یک برچسب قیمت گزاف است.

اگر قبلاً از Kodi در Fire TV یا Fire Stick خود استفاده می کنید و به دنبال یک به روزرسانی ساده برای 18.5 Leia هستید ، باید این را بخوانید - نحوه به روزرسانی Kodi در FireStick.

توجه داشته باشید: ما برای استفاده از نرم افزار / سخت افزار / خدمات برای دسترسی به محتوای غیرقانونی تشویق نمی کنیم. لطفاً یک قاضی خوب در مورد اقدامات خود باشید.

نحوه نصب Kodi در FireStick

Kodi for Fire Stick فرصت های جریان زیادی را ارائه می دهد. محتوای چندرسانه ای ارائه شده توسط Kodi در واقع خیره کننده است. اگر تصمیم گرفتید فرار از زندان Amazon Fire Stick, شما فقط در جای مناسب هستید شما در حال یادگیری هستید نحوه نصب Kodi در FireStick تا حد امکان.

توجه کاربران FireStick: قبل از ادامه مطلب بخوانید

دولت ها و ISP ها در سراسر جهان بر فعالیت های آنلاین کاربرانشان نظارت می کنند. اگر محتوای دارای حق نسخه برداری را در Fire TV Stick خود پیدا کردید ، می توانید با مشکل جدی روبرو شوید. در حال حاضر ، IP شما برای همه قابل مشاهده است. من اکیداً به شما توصیه می کنم که FirePick خوب VPN بدست آورید و هویت خود را پنهان کنید تا تجربه تماشای فیلم شما اتفاق بدی نیفتد.

من استفاده می کنم ExpressVPN که سریعترین و امن ترین VPN در صنعت است. نصب بر روی هر وسیله ای از جمله Amazon Fire TV Stick بسیار آسان است. همچنین با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر خدمات آنها را دوست ندارید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید. ExpressVPN همچنین معامله خاصی دارد که در آن می توانید 3 ماه رایگان دریافت کنید و 49 درصد در برنامه سالانه پس انداز کنید.

در اینجا دلایلی وجود دارد که شما باید همیشه از VPN استفاده کنید.


خواندن:
نحوه نصب و استفاده از بهترین VPN برای FireStick

مرحله 1: FireStick خود را برای نصب Kodi آماده کنید

اول از همه ، اگر اخیراً Fire TV یا FireStick خود را خریداری کرده اید ، در اینجا نحوه تنظیم Fire Stick برای اولین بار آورده شده است. اکنون که Stick خود را با موفقیت تنظیم کرده اید ، آن را برای نصب Kodi آماده کنید. باید چهار ترفند درست کنید. اشکال زدایی ADB را فعال کنید ، برنامه ها را از منابع ناشناخته روشن کنید ، داده استفاده از دستگاه را خاموش کنید و جمع آوری داده های استفاده برنامه را خاموش کنید. با پیروی از این مراحل می توانید به راحتی همه این موارد را انجام دهید:

شماره 1: فقط به حرکت کنید تنظیمات روی TV TV / Stick خود قرار دهید. سپس را انتخاب کنید تلویزیون / دستگاه آتش من و انتخاب کنید گزینه های توسعه دهنده

نحوه نصب kodi در firestick

شماره 2: حالا شما باید دو کار را انجام دهید. اول از همه, اشکال زدایی ADB را فعال کنید (اختیاری) و سپس روشن کنید برنامه ها از منابع ناشناس (اجباری)

firestick kodi

شماره 3: اکنون به حرکت کنید تنظیمات و باز اولویت ها > تنظیمات حریم خصوصی. اکنون ، فقط خاموش کنید داده استفاده از دستگاه و داده های کاربرد برنامه را جمع آوری کنید

amazon firestick kodi

اکنون تلویزیون آمازون آمازون تنظیم شده است. اکنون ما یک قدم نزدیکتر به نصب Kodi هستیم.

مرحله 2: برنامه بارگیری را دریافت کنید

این روش محبوب ترین ، ساده ترین و سریعترین روش برای نصب Kodi در Fire TV Stick است. اگر تمام مراحل را با دقت دنبال کنید ، بیش از 2 دقیقه طول نمی کشد. Downloader یک برنامه شگفت انگیز است و به صورت رایگان در فروشگاه برنامه آمازون در دسترس است. این امر باعث می شود روند نصب Kodi بسیار روان و راحت انجام شود.

فقط به فروشگاه App Amazon بروید و جستجو کنید "بارگیری کننده" برای این. برای رفتن به فروشگاه آمازون ، را انتخاب کنید جستجو کردن در گوشه سمت چپ بالای صفحه اصلی FireStick گزینه خود را انتخاب کنید.

نحوه نصب kodi در amazon firestick

هنگامی که برنامه Downloader را در Fire TV یا Fire Stick خود بارگیری و نصب کردید ، ما فقط یک قدم فاصله داریم تا Kodi را نصب کنیم.

مرحله 3: Kodi را در FireStick نصب کنید

در این مرحله یاد می گیریم Kodi 18.5 Leia را در Amazon Fire TV Stick خود بارگیری و نصب کنیم. برای کسانی که آگاهی ندارند ، Leia 18.5 آخرین نسخه پایدار در تاریخ است.

شماره 1. برنامه Downloader را که اخیراً نصب کرده اید راه اندازی کنید و روی کادر URL (جایی که می گوید) کلیک کنید http: //)

نصب KODI FIRESTICK

شماره 2: اکنون یک صفحه کلید پاپ آپ ظاهر می شود

برای نصب Kodi Leia 18.5, وارد https://www.firesticktricks.com/kapk روی "برو" کلیک کنید.

شماره 3: این روند بارگیری را شروع می کند.

نحوه نصب kodi در firestick

شماره 5: پس از اتمام بارگیری ، روی "نصب"

کدی 18.o را در Firestick راه اندازی کنید

شماره 6: منتظر اتمام بارگیری باشید

نحوه نصب kodi 18.0 در firestick

شماره 7: پس از نصب Kodi ، پیام نصب شده برنامه را می بینید. کلیک باز کن برای شروع برنامه Kodi اگر می خواهید بعداً آن را باز کنید ، کلیک کنید انجام شده

کدی را روی firestick نصب کنید

شما برنامه Kodi را در صفحه اصلی خود پیدا نمی کنید ، بنابراین فقط به آن بروید تنظیمات -> برنامه های کاربردی -> برنامه های نصب شده را مدیریت کنید -> کدی -> راه اندازی

همچنین ممکن است دکمه پایین را فشار دهید خانه کلید / دکمه روی ریموت خود را برای 5 ثانیه کلیک کنید و کلیک کنید برنامه ها برای دسترسی به Kodi ، روی صفحه پاپ آپ قرار بگیرید.

نحوه استفاده از Kodi در FireStick

اکنون که Kodi را نصب کردید ، زمان آن رسیده است که می دانید چگونه از آن در Fire Stick برای سرگرمی ایمن و صوتی استفاده کنید. با Kodi ، به دنیای عظیم محتوای رایگان اعم از فیلم گرفته تا نمایش تلویزیونی و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت.

اما ، قبل از شروع استفاده از Kodi در Fire TV / Stick خود ، می خواهم به شما هشدار دهم که هر آنچه در Kodi جریان دارید برای ISP و دولت شما قابل مشاهده است. اگر به تماشای محتوای دارای حق چاپ (فیلم رایگان ، نمایش های تلویزیونی ، ورزشی) گرفتار شدید ، ممکن است در مشکلات جدی حقوقی قرار بگیرید.

خوشبختانه ، راهی برای ادامه لذت بردن از محتوای مورد علاقه خود از طریق Kodi وجود دارد بدون اینکه نگران این باشید که چه کسی به دنبال آن است. آنچه شما باید استفاده کنید یک سرویس VPN قابل اعتماد است که کلیه فعالیت های اینترنتی شما را از طریق وب سایت محافظت می کند. یک VPN به شما کمک می کند تا از اینترنت پرتاب ، نظارت آنلاین و محدودیت های جغرافیایی در اینترنت دور شوید.

من شخصاً استفاده و توصیه می کنم ExpressVPN. این سریعترین VPN است ، که مهمترین چیز برای یک تجربه روان روان است.

ما هرگز نقض حق چاپ را تبلیغ یا تشویق نمی کنیم. اما ، ما نمی خواهیم که شما هم به مشکلات و مشکلات برسید. علاوه بر این ، ما به حق حفظ حریم خصوصی اعتقاد داریم و طرفدار قدرتمند آن است.

بنابراین ، قبل از شروع استفاده از Kodi در Fire TV / Stick ، ​​بیایید ببینیم چگونه از ExpressVPN استفاده کنید تا فعالیت های جریان خود را از چشم کنجکاو مخفی نگه دارید.

مرحله 1: کلیک اینجا برای عضویت در سرویس ExpressVPN. ضمانت برگشت پول 30 روزه ، کامل و بدون سؤال وجود دارد. اگر از آن راضی نیستید (که دلیل نمی بینم) ، می توانید ظرف 30 روز اول درخواست بازپرداخت کامل کنید.

گام 2: روشن کردن TV TV / Stick خود و حرکت به ذره بین (نماد جستجو). آن را در سمت چپ افراطی خواهید یافت. اکنون شروع به تایپ کردن "Expressvpn" (بدون نقل قول) در نوار جستجو کنید و هنگامی که در نتایج جستجو ظاهر شد ، ExpressVPN را انتخاب کنید

expressvpn firestick را نصب کنید

مرحله 3: برای بارگیری و نصب برنامه ExpressVPN در Fire TV / Stick روی "دریافت" کلیک کنید

دریافت vpn فرار از زندان jailbroken

مرحله 4: پس از نصب ، برنامه ExpressVPN را راه اندازی کنید و با شناسه ایمیل / رمز عبوری که در هنگام خرید اشتراک ExpressVPN ایجاد کرده اید وارد شوید.

Expressvpn را در قسمت Firestick وارد کنید

مرحله 5: اکنون برای اتصال به یک سرور VPN روی نماد پاور کلیک کنید (تصویر زیر را ببینید). همچنین می توانید همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، مکان مورد نظر خود را تغییر دهید. این همه ارتباط شما با سریعترین و بهترین VPN برای FireStick ایمن است.

expressvpn را روی چوب آتش متصل کنید

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد استفاده از ExpressVPN با FireStick بخوانید.

اکنون که فعالیت های آنلاین شما خصوصی است ، وقت آن است که یاد بگیرید چه کاری را باید بعد از Kodi در Fire TV Stick انجام دهید. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، هیچ محتوای ای در مورد Kodi پیدا نمی کنید زیرا این یک دستگاه پخش رسانه ای ساده است. برای پخش فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی یا ورزش ، باید افزونه ها و ساخت های مختلف Kodi را نصب کنید. اگر کاملاً تازه وارد هستید ، در اینجا راهنمای مبتدیان گام به گام من برای استفاده از Kodi است.

نمی دانید که چگونه می توانید بهترین TV Addi / Stick را ایجاد کنید؟ پیوندهایی را که در زیر مشاهده می کنید به شما کمک می کند افزونه ها و ساختهای معروف را نصب کنید که خوب کار می کنند و جریان های با کیفیت را به خود جلب می کنند.

 • نحوه نصب Exodus Redux
 • نحوه نصب Venom Addon
 • نحوه نصب FEN Addon
 • نحوه نصب Titanium Build
 • نحوه نصب No Limits Magic Build

همچنین بخوانید: راهنمای قطع سیم کشی FireStick برای فیلم های رایگان ، تلویزیون ، ورزش & بیشتر

راهنمای ویدیو برای نصب Kodi در آمازون FireStick

شما Kodi را با موفقیت در Fire Stick نصب کرده اید. اگر این روش کار نکند ، می توانید روش های دیگری را که در زیر آورده شده امتحان کنید.

نحوه دریافت Kodi در FireStick با استفاده از روش های جایگزین

Downloader یک برنامه قابل اعتماد است و شما به طور معمول نباید با نصب Kodi در FireStick از طریق آن مشکل خاصی داشته باشید اما اگر اتفاقی برای اشتراک حق بیمه برنامه مدیریت فایل با نام ES File Explorer داشته باشید ، ممکن است بخواهید از آن استفاده کنید.

ES File Explorer دیگر از sideloading رایگان برنامه های شخص ثالث پشتیبانی نمی کند. شما به یک اشتراک حق بیمه نیاز دارید که در هر ماه 9.99 دلار هزینه خواهد داشت. از طرف دیگر ، Downloader صد درصد رایگان است. اگر قبلاً Kodi را در FireStick با استفاده از روش Downloader نصب کرده اید (همانطور که در بالا ذکر شده است) ، می توانید از این بخش پرش کنید).

Kodi را در FireStick با استفاده از ES File Explorer نصب کنید

در راهنمای نحوه نصب می توانید اطلاعات بیشتری در مورد برنامه ES File Explorer کسب کنید & از ES File Explorer در FireStick استفاده کنید.

در اینجا مراحل نصب Kodi در Amazon Fire TV Stick آورده شده است:

 1. بر روی Amazon TV TV Stick خود روشن کنید
 2. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات > تلویزیون آتش من
 3. باز کن گزینه های توسعه دهنده
 4. روشن کن برنامه ها از منابع ناشناس
 5. به صفحه اصلی Fire Stick بروید و به "جستجو کردن"نماد در سمت چپ بالای صفحه نمایش شما.
 6. نوع "اکسپلورر فایل ES"و هنگامی که در نتایج جستجو نشان داد ، روی آن کلیک کنید.
 7. برای نصب برنامه ES File Explorer در FireStick دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید
 8. پس از نصب برنامه ، آن را راه اندازی کنید. حالا به بخش درست بروید که در آن چندین نماد مشاهده می کنید. نماد بارگیری را انتخاب کنید و کلیک کنید
 9. کلیک +جدید در پایین
 10. پاپ آپ ظاهر می شود. وارد https: // www.firesticktricks.com/kapk در بخش Path و هر نام مورد نظر خود را در قسمت Name بگذارید
 11. کلیک اکنون بارگیری کن
 12. صبر کنید تا Kodi در FireStick بارگیری شود
 13. کلیک باز کردن پرونده
 14. کلیک نصب وقتی از شما خواسته شد
 15. کلیک نصب از نو
 16. این همه اکنون Kodi در TV FireStick / Fire شما نصب شده است.

نحوه نصب Kodi در FireStick با استفاده از AppStarter

اگر به نوعی قادر به نصب Kodi APK در Amazon Fire TV Stick خود با استفاده از روشهای فوق نیستید ، باید این مورد را امتحان کنید. AppStarter امکان نصب برنامه های شخص ثالث را فراهم می کند و از این رو روند نصب Kodi را بسیار ساده و روان می کند.

نیازی به گفتن نیست ، شما مجبور خواهید شد بار دیگر برنامه ها را از منابع ناشناخته روشن کنید و همانطور که در روش اول گفته شد ، جمع آوری داده های کاربرد برنامه را خاموش کنید. پس از انجام این کار ، برنامه Downloader را همانطور که در شکل اول نشان داده شده است ، نصب کنید.

پس از آن فقط این مراحل را دنبال کنید تا بتوانید Kodi را در Fire Fire Stick خود با استفاده از AppStarter به راحتی نصب کنید:

مرحله 1: برنامه Downloader را راه اندازی کنید

گام 2: روی کادر URL که می گوید کلیک کنید http: //

راهنما کد Firestick

مرحله 3: اکنون یک پنجره جدید ظاهر می شود. وارد https: //firesticktricks.com/as4.apk و کلیک کنید برو

نحوه بارگیری kodi در firestick

مرحله 4: پس از بارگیری AppStarter ، روی "نصب."

نحوه نصب kodi 18 leia در firestick

مرحله 5: پس از نصب AppStarter ، آن را راه اندازی کنید.

مرحله 6: برای نصب Kodi ، ابتدا به "به روزرسانی ها"در منوی سمت چپ AppStarter. اکنون روی "نصب"در سمت راست جایی که Kodi را نشان می دهد.

نحوه نصب kodi در تلویزیون آتش نشانی آمازون

Kudos هنگامی که با موفقیت فرار از زندان Amazon Fire Stick خود را شکستید و Kodi را با استفاده از AppStarter نصب کردید. با این حال ، اگر این ترفند نیز کارساز نیست و شما قادر به فرار از زندان Amazon Fire Stick نیستید ، می توانید به روش بعدی بروید.

Kodi را در Amazon Fire TV Stick With FileLinked نصب کنید

FileLinked ابزاری موثر برای به اشتراک گذاری فایل است که می توانید از آن برای بارگیری برنامه ها در FireStick نیز استفاده کنید. در اینجا نحوه نصب Kodi در FireStick با استفاده از برنامه FileLinked آورده شده است.

مرحله 1: اولین کاری که می خواهید انجام دهید نصب FileLinked در FireStick است

گام 2: راه اندازی FileLinked

مرحله 3: وقتی صفحه زیر را می بینید ، کد را وارد کنید 54780130 و کلیک کنید ادامه هید

کد کد filelinked برای firestick

مرحله 4: کلیک کنید بر روی دانلود نماد کنار نسخه Kodi که مایل به نصب آن هستید

نصب کدی در firestick

مرحله 5: پس از اتمام بارگیری ، روی دکمه Play کنار نسخه فایلی که بارگیری کرده اید کلیک کنید. برای نصب Kodi در FireStick ، ​​دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید

نحوه نصب kodi در firestick

سؤالات متداول

کدی ایمن است & مجاز?

Kodi به خودی خود صددرصد امن و قانونی است. شما می توانید Kodi را از فروشگاه های برنامه رسمی در دستگاه های مختلف مانند Google Play Store برای Android و Microsoft Store برای Windows 10 بارگیری کنید. این فروشگاه های برنامه هرگز میزبان یک برنامه نا امن و غیرقانونی نخواهند بود. با این حال ، به خاطر داشته باشید که Kodi به برخی از افزونه های شخص ثالث اجازه داده است که محتوای دارای حق چاپ را پخش کنند. پخش چنین محتوا قانونی نیست.

چه چیزی را می توان در Kodi تماشا کرد?

شما می توانید فیلم ، برنامه های تلویزیونی ، ورزشی ، تلویزیون زنده ، مستند ، محتوای بچه ها ، انیمه ها و هر چیزی را که می توانید به آن فکر کنید تماشا کنید.

به یاد داشته باشید که Kodi هیچ محتوای خاصی را در خود ندارد. شما باید از طریق افزونه های Kodi منبع را تهیه کنید. به معنای واقعی کلمه صدها مورد اضافی برای انواع ویدیوهایی که دوست دارید پخش کنید وجود دارد. Kodi هم از افزونه های رسمی و هم از افزونه های شخص ثالث پشتیبانی می کند. برای تجربه بهتر می توانید از ساخت Kodi نیز استفاده کنید.

آیا می توانید Kodi را در Fire TV Cube نصب کنید?

بله ، می توانید Kodi را در Fire TV Cube نصب کنید. همه دستگاه های تلویزیون آتش (FireStick 2nd Gen، Fire Stick 4K و Fire TV Cube) دارای سیستم رابط و ناوبری یکسان هستند. دستورالعمل های نصب برای Kodi استفاده شده در این راهنما همچنین در مورد Fire TV Cube نیز اعمال می شود.

آخرین نسخه کد برای Firestick چیست؟?

Kodi Leia 18.5 جدیدترین نسخه Kodi است. این نسخه در نوامبر 2019 منتشر شد و برخی از رفع اشکالات جزئی و تغییرات زیبایی را ارائه داد.

نتیجه

این همان است امیدوارم با دستورالعمل های فوق الذکر تجربه صافی داشته باشید. اکنون به عقب بنشینید و از مطالب چند رسانه ای شگفت انگیز ارائه شده توسط Kodi لذت ببرید. با این حال ، ما به شما توصیه می کنیم که از دسترسی به محتوای دزد دریایی یا غیرقانونی محتاط باشید. اگر تازه وارد Kodi هستید ، در اینجا راهنمای مبتدی من در مورد نحوه استفاده از Kodi است. همچنین ، چگونگی استفاده از دبرید واقعی را برای کشیدن پیوندهای با کیفیت جریان و بررسی اجتناب از مشکلات بافر Kodi ، بررسی کنید. اگر در آینده با هرگونه خطایی روبرو شدید ، می توانید Kodi را در FireStick تنظیم مجدد کنید و به همان اندازه جدید خواهد بود.

تمام این روشها برای نصب Kodi توسط من مورد آزمایش و آزمایش قرار گرفته است و کاملا خوب کار می کنید.

اگر شما از هر راه بهتر دیگری می دانید Kodi را در FireStick نصب کنید یا به دنبال هر یک از این مراحل مشکلی دارید ، در نظرات زیر احساس راحتی کنید تا نمایش داده شد.

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me