نحوه نصب Morpheus TV در FireStick

>

توسعه دهندگان تلویزیون Terrarium پایان روزها را برای این برنامه باورنکردنی که از آن بسیار دوست داشتیم اعلام کردند. این حامی است که ما هنوز با آن سر و کار داریم. اما ، در دنیای پخش ، برنامه ای که فسخ می شود چیز جدیدی نیست. بسیاری از برنامه ها مورد توجه قرار می گیرند ، محبوب می شوند و روزی از بین می روند. سقوط تلویزیون Terrarium در حال حاضر ضرر بزرگی است ، اما من اطمینان دارم که راهی برای ادامه کار خواهیم یافت.

خوشبختانه گزینه های بسیاری برای تلویزیون Terrarium وجود دارد که می توانید برای تماشای قسمت ها و فیلم های مورد علاقه خود استفاده کنید. در این راهنما یاد خواهیم گرفت که تلویزیون مورفئوس را روی FireStick / Fire TV / Fire TV Cube نصب کنیم. یکی از بهترین گزینه های تلویزیون Terrarium.

Morpheus TV یک برنامه تقاضا است ، دقیقاً مانند Terrarium TV. این شهر از یک کتابخانه رسانه ای چشمگیر برخوردار است و دارای برخی از قراضه های با کیفیت بالا و با کیفیت می باشد تا بهترین لینک های قابل پخش را برای شما به ارمغان آورد. این برنامه سبک وزن با استفاده از منابع FireStick آسان است ، عملکردی روان ارائه می دهد و رابط کاربر پسندی دارد.

سلب مسئولیت: توسعه دهنده تلویزیون Morpheus پایان پشتیبانی از این برنامه را اعلام کرده است. هنگامی که برنامه را اولین بار بعد از نصب اجرا می کنید ، متوجه اخطار پروژه می شوید. با این حال ، همچنین می گوید که شما می توانید فیلم ها و نمایش های موجود را پخش کنید تا زمانی که اسکرابر موجود باشد. 

اگر نمی خواهید با برنامه رها شده بروید ، پیشنهاد می کنم کلون آن را با نام Morph TV تهیه کنید ، که به طور مرتب برای محتوای تازه و تجربه پخش صاف به روز می شود. 

مراحل نصب تلویزیون Morpheus در FireStick

نصب Morpheus TV تنها چند دقیقه طول می کشد تا در FireStick ، ​​Fire TV یا Fire TV Cube نصب شود. اولین کاری که باید انجام دهید این است که اطمینان حاصل کنید برنامه ها از منابع ناشناس در تنظیمات دستگاه روشن است تا APK شخص ثالث برنامه هایی مانند Morpheus TV را بپذیرد. مراحل زیر ذکر شده است:

1. روی FireStick خود فعال کنید و از صفحه اصلی انتخاب کنید تنظیمات در بالا.

نحوه نصب تلویزیون مورفئوس در firestick

2. وقتی مجموعه گزینه های زیر را می بینید ، پیش بروید و باز کنید دستگاه

دستگاه در تنظیمات: morpheus tv

3. بعد ، کلیک کنید گزینه های توسعه دهنده

گزینه های برنامه نویس در firestick

4. اگر برنامه ها از منابع ناشناس خاموش است ، روی آن کلیک کنید تا روشن شود

تلویزیون مورفئوس

اکنون می توانید با نصب شروع کنید. بگذارید چگونه به شما نشان دهم.

توجه کاربران FireStick: قبل از ادامه مطلب بخوانید

دولت ها و ISP ها در سراسر جهان بر فعالیت های آنلاین کاربرانشان نظارت می کنند. اگر محتوای دارای حق نسخه برداری را در Fire TV Stick خود پیدا کردید ، می توانید با مشکل جدی روبرو شوید. در حال حاضر ، IP شما برای همه قابل مشاهده است. من اکیداً به شما توصیه می کنم که FirePick خوب VPN بدست آورید و هویت خود را پنهان کنید تا تجربه تماشای فیلم شما اتفاق بدی نیفتد.

من استفاده می کنم ExpressVPN که سریعترین و امن ترین VPN در صنعت است. نصب بر روی هر وسیله ای از جمله Amazon Fire TV Stick بسیار آسان است. همچنین با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر خدمات آنها را دوست ندارید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید. ExpressVPN همچنین معامله خاصی دارد که در آن می توانید 3 ماه رایگان دریافت کنید و 49 درصد در برنامه سالانه پس انداز کنید.

در اینجا دلایلی وجود دارد که شما باید همیشه از VPN استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که نمی توانید پرونده های APK را مستقیماً از طریق یک مرورگر وب در FireStick خود بارگیری و از بین ببرید ، مانند سایر دستگاه های Android. بنابراین به برنامه ای نیاز دارید که چنین بارگیری را تسهیل کند.

بارگیری بهترین برنامه جانبی برای FireStick است. بنابراین ، ابتدا پیش بروید و Downloader را ابتدا بر روی دستگاه خود نصب کنید. شما می توانید این کار را از فروشگاه آمازون انجام دهید (با استفاده از عملکرد جستجو در صفحه اصلی FireStick).

هنگامی که Downloader دارید ، آن را باز کنید و مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: آنچه اکنون باید ببینید صفحه اصلی Downloader با صفحه است خانه در سمت چپ.

روی قسمت URL در سمت راست کلیک کنید

نحوه دریافت Morpheus TV با استفاده از برنامه بارگیری

گام 2: اکنون URL زیر را وارد کنید http://bit.ly/morp166 و کلیک کنید برو 

morpheus tv on firestick

مرحله 3: در جایی که صفحه وب زیر باز است به بخش مرورگر برنامه Downloader هدایت می شوید. حرکت به پایین و کلیک کنید بارگیری MORPHEUS TV.APK را بارگیری کنید دکمه.

سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader

مرحله 4: سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader

نصب morpheus tv apk در firestick

مرحله 5: هنگامی که پرونده APK بارگیری شد ، برنامه Downloader به طور خودکار شروع به نصب می کند. در اینجا پنجره بعدی است که باید ببینید. به پایین سمت راست این صفحه بروید و ضربه بزنید نصب

نحوه نصب تلویزیون morpheus در firestick

نصب مورفوس تلویزیون در FireStick حدوداً یک دقیقه زمان خواهد برد. وقتی این کار تمام شد, برنامه نصب شده است اعلان نشان داده شده است.

در حالی که می توانید با کلیک کردن ، برنامه TV Morpheus TV را مستقیماً از این پنجره اجرا کنید باز کن, پیشنهاد میکنم کلیک کنید انجام شده و به رابط Downloader برگردید تا APK Morpheus TV را حذف کنید.

وقتی برنامه نصب شد ، دیگر نیازی به پرونده APK نیست. با پاک کردن آن می توانید فضای کمی را ذخیره کنید.

نحوه تهیه تلویزیون morpheus روی آتش

کلیک حذف

morpheus tv برای فیلم ها

کلیک حذف از نو

apk morpheus tv apk را از firestick حذف کنید

شما با موفقیت TV Morpheus را در FireStick نصب کرده اید و همچنین پرونده APK را حذف کرده اید.

کاوش در تلویزیون مورفئوس

پیش بروید و برنامه را باز کنید. اگر آن را در صفحه اصلی FireStick مشاهده نمی کنید ، به برنامه های خود بروید & بخش کانال. برنامه را در آنجا پیدا خواهید کرد.

هنگامی که برنامه را برای اولین بار بعد از نصب اجرا می کنید ، از آن استقبال می کنید پروژه قطع شد پیام همانطور که قبلاً هم گفته ام ، برنامه تلویزیون Morpheus قطع شده است. اما این فقط بدان معنی است که هیچ ضایعات و محتوای جدیدی اضافه نمی شود. تا زمانی که دستگاههای پخش کننده موجود کار می کنند ، می توانید فیلم ها و نمایش های موجود را همچنان تماشا کنید.

کلیک خوب

morpheus tv پایین

پنجره بعدی یک منو با گزینه های فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، بارگیری ها و تنظیمات به شما ارائه می دهد.

نحوه استفاده از تلویزیون Morpheus

وقتی روی فیلم ها کلیک می کنید ، مجموعه جدیدی از گزینه ها را مشاهده می کنید: Trending، Popular، Search و غیره.

پیش بروید و با کلیک کردن بر روی هر گزینه مورد نظر خود ، عمیق تر شوید. تمام عناوین فیلم میزبان تلویزیون Morpheus را در اینجا مشاهده خواهید کرد.

نحوه تماشای فیلم در تلویزیون Morpheus

اگر روی نمایشگرهای تلویزیونی در صفحه اصلی برنامه کلیک کنید ، فهرست زیر ظاهر می شود.

تماشای برنامه های تلویزیونی در تلویزیون Morpheus

دسترسی به تلویزیون Morpheus از صفحه اصلی FireStick

همیشه می توانید از برنامه های خود به برنامه های خود دسترسی داشته باشید & ناحیه کانالهایی که با فشار دادن طولانی به آن می توانید دسترسی داشته باشید خانه روی دکمه روی ریموت خود کلیک کنید برنامه ها.

در برنامه های شما & در قسمت کانال ها ، متوجه خواهید شد که فقط برنامه های ردیف های برتر در صفحه اصلی شما ظاهر می شوند. برنامه هایی که اخیراً نصب شده اند در ردیف پایین قرار می گیرند. بنابراین ، ممکن است در صفحه اصلی ظاهر نشوند.

اگر می خواهید تلویزیون Morpheus را روی صفحه اصلی FireStick منتقل کنید ، کاری است که می توانید انجام دهید:

  • نماد تلویزیون Morpheus را در برنامه های خود انتخاب کنید & کانالها
  • دکمه منو را از راه دور FireStick خود فشار دهید. این دکمه با سه خط افقی است
  • در سمت راست پایین صفحه تلویزیون ، اکنون یک منو مشاهده خواهید کرد. کلیک حرکت و به صورت دستی نماد تلویزیون Morpheus را به یکی از ردیف های برتر منتقل کنید. یا کلیک کنید به جلو بروید برای قرار دادن آیکون در نقطه اول در ردیف اول.

بسته شدن

Morpheus TV به راحتی یکی از گزینه های مناسب برای تلویزیون Terrarium است. این برنامه در صورت تقاضا فقط با چند کلیک دکمه ها فیلم ها و نمایش های مورد علاقه خود را برای شما به ارمغان می آورد. من تلویزیون Morpheus را سریعتر از اکثر برنامه های دیگر در همان دسته پیدا کرده ام. همچنین پیوندها را سریعتر واکشی می کند. متاسفانه ، تلویزیون مورفئوس نیز متوقف شده است زیرا توسعه دهنده آن دیگر نمی تواند از آن پشتیبانی کند. اما نکته خوب این است که تا زمان در دسترس بودن اسکرابر ، جریان آبگیری جریانات ادامه خواهد یافت. من معتقدم که برنامه باید چند ماه دیگر خوب باشد.

مربوط:

چگونه فرار از زندان FireStick را انجام دهیم
بهترین برنامه ها برای FireStick
نحوه نصب سینما APK
نحوه نصب تلویزیون تیتانیوم

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me