چگونه می توان برنامه ها را در جعبه تلویزیون اندیشه بارگیری کرد

>

در این راهنما ، من چگونه می توان برنامه های جانبی را در جعبه های TV TV Android نشان داد. من روشهای جداگانه ای را برای جعبه های سیستم عامل واقعی تلویزیون TV Android و جعبه های تلویزیون Android Stock ارائه داده ام. تفاوت این جعبه های اندرویدی در بخش اول این پست توضیح داده شده است. 

شما می توانید طیف گسترده ای از جعبه های تلویزیون اندرویدی را در بازار پیدا کنید. با این حال ، فقط دو دسته گسترده وجود دارد که می توانید همه این جعبه ها را در آن قرار دهید - جعبه های سیستم عامل واقعی تلویزیون TV Android و جعبه های تلویزیون Android Stock.

هر دو نوع جعبه پشتیبانی از Google Play Store را ارائه می دهند. شما می توانید بسیاری از برنامه های رسمی را از فروشگاه Play ، مانند Netflix ، Hulu ، Plex و غیره بارگیری کنید ، اما پتانسیل واقعی هر دستگاه پخش با برنامه های شخص ثالث که از طریق فروشگاه رسمی در دسترس نیست ، مورد کاوش قرار می گیرد. اینگونه برنامه ها باید به صورت جانبی و یا به صورت دستی روی دستگاه شما نصب شوند. این دقیقاً مربوط به این راهنماست.

آنچه در این پست خواهیم گذرید اینست:

- فعال کردن منبع ناشناخته (برای اجازه sideloading)
- درک انواع مختلف جعبه تلویزیون اندرویدی
- چگونه می توان برنامه ها را در جعبه های سیستم عامل واقعی تلویزیون Android Android کنار گذاشت
- چگونه می توان برنامه ها را در جعبه های تلویزیونی Android Android سهام گذاشت
- چگونه می توان برنامه ها را با استفاده از رایانه شخصی در Android Box خود بارگذاری کرد (برای هر دو نوع جعبه کار می کند)

توجه: سیستم عامل Android TV "واقعی" یک اصطلاح رسمی نیست. من از کلمه "True" استفاده کرده ام تا به شما کمک کند تا بین دو نوع جعبه تمایز قائل شوید. 

منبع ناشناس برای برنامه های Sidelload را در جعبه تلویزیون اندیشه فعال کنید

بله ، تا زمانی که منابع ناشناس را در تنظیمات امنیتی فعال نکنید ، نمی توانید برنامه سوم را روی جعبه Android خود نصب کنید. این امر در مورد هر دو نوع جعبه صدق می کند - جعبه های سیستم عامل واقعی تلویزیون TV Android و جعبه های Android Android.

تصاویر زیر از Mi Box گرفته شده است. با این حال ، مراحل فعال کردن منابع ناشناخته تقریباً در هر دو نوع جعبه تلویزیون اندرویدی تقریباً یکسان است. در اینجا کارهایی که شما باید انجام دهید:

1- کلیک کنید تنظیمات در صفحه اصلی جعبه تلویزیون اندرویدی خود (از بالا سمت راست در Mi Box)

نحوه بارگذاری برنامه ها روی جعبه های تلویزیون اندرویدی

2- به پایین حرکت کرده و کلیک کنید امنیت & محدودیت های (بعضی از دستگاهها فقط می توانند بگویند امنیت)

برنامه بارگیری در جعبه تلویزیون اندرویدی

3- کلیک کنید منابع ناشناخته

توجه: اگر دستگاه شما با سیستم عامل Android قدیمی تری کار می کند ، می توانید در این صفحه ضامن را پیدا کنید تا منابع ناشناس را به صورت جهانی برای همه برنامه ها فعال کنید. فقط منابع ناشناس را روشن کنید. در فوریتی که در زیر آمده است ، YES را کلیک کنید. لازم نیست مراحل بعدی را دنبال کنید.

بارگیری را در تلویزیون اندرویدی نصب کنید

4- اکنون ، شما ممکن است منابع ناشناس را به صورت جداگانه برای هر برنامه ای که قصد استفاده از آن را برای اهداف جانبی دارید استفاده کنید.

به عنوان مثال ، ما از برنامه های Downloader ، مرورگر و مدیر فایل در این راهنما استفاده کرده ایم

نحوه بارگذاری برنامه ها روی جعبه های تلویزیون اندرویدی

درک انواع جعبه های تلویزیون اندرویدی

درک انواع مختلف جعبه های تلویزیون اندرویدی برای تعیین روش های جانبی برای اعمال هر یک از این مهم ها بسیار مهم است. فقط دو نوع جعبه اندرویدی وجود دارد که باید خودمان را نگران کنیم:

1. سیستم عامل واقعی تلویزیون آندروید
2. جعبه آندروید سهام

بیایید کمی بیشتر درباره آنها بیاموزیم:

1. سیستم عامل واقعی تلویزیون آندروید: این دستگاه هایی هستند که بر روی سیستم عامل اندروید کاملاً برای تجربه تلویزیون تنظیم شده اند. سیستم عامل True TV معمولاً در تلویزیون های هوشمند با رابط داخلی Android موجود است. آنها همچنین در بین مارک های مشهور فروش جعبه های تلویزیون اندرویدی ، مانند Mi Box و Nvidia Shield متداول هستند.

از آنجا که سیستم عامل Android TV مخصوص برنامه های تلویزیون طراحی شده است ، آنها نسخه مخصوص Google Play Store را نیز دارند. می توانید نسخه تلویزیونی سرویسهای پخش محبوب مانند Netflix و Hulu را بارگیری کنید.

دستگاه هایی با سیستم عامل واقعی تلویزیون اندرویدی ظاهراً پرهزینه تر هستند. با این حال ، آنها از مواد طراحی با کیفیت بالا استفاده می کنند ، کاملاً به ریموت پاسخگو هستند و رابط کاربری کاربر پسند تری دارند.

2. جعبه آندروید سهام: این نوع جعبه ای است که در سیستم عامل اندروید مشابه (یا حتی مشابه آن) با آنچه در Android Mobiles و Tablet ها استفاده می شود اجرا می شود. Nougat ، Oreo و جدیدترین Pie برخی از رمزگذاری شده ها هستند که به نسخه های مختلف سیستم عامل اندرویدی اختصاص یافته اند.

اگر از یک تلفن Android و یک جعبه TV TV Android استفاده می کنید ، در صورت یافتن هر دو نسخه مشابه سیستم عامل Android ، تعجب نکنید. با این حال ، جعبه های تلویزیون معمولاً از جدیدترین نسخه ها استفاده نمی کنند.

فقط تعداد معدود دستگاه هایی با آخرین نسخه Android 9 Pie همراه هستند. در واقع ، اندروید 8 Oreo نیز بسیار نادر است. بیشترین دستگاه های تلویزیونی همزمان با نوشتن این برنامه ، روی Android 7 Nougat اجرا می شوند.

بیشتر جعبه های Android برای جهت یابی بهتر با صفحه بزرگتر تلویزیون خود از نسخه اصلاح شده سیستم عامل Android استفاده می کنند. با این حال ، در اصل آن ، تقریباً یکسان هستند.

در حالی که این جعبه ها کار اصلی را انجام می دهند ، اما اغلب از مواد ارزان قیمت ضعیف طراحی می شوند. رابط کاربری همچنین به همان اندازه که دوست دارید از راه دور پاسخگو نیست. آنها همچنین مناسب کسانی نیستند که دوست دارند از طریق سرویس های پخش رسمی و رسمی مانند Netflix ، Hulu و غیره جریانی کنند ، به این دلیل است که نسخه موبایل این برنامه ها را از فروشگاه Google Play بارگیری می کنند. برنامه های تلفن همراه برای دستگاه های لمسی در نظر گرفته شده است. آنها بسیار دوستانه از راه دور نیستند.

با این وجود ، به دلیل کم هزینه بودن و در دسترس بودن آسان آنها ، هنوز هم کاملاً محبوب هستند.

توجه: قبل از ادامه مطلب بخوانید

دولت ها و ISP ها در سراسر جهان بر فعالیت های آنلاین کاربرانشان نظارت می کنند. اگر محتوای دارای حق چاپ را در دستگاه خود جریانی یافتید ، می توانید با مشکل جدی روبرو شوید. در حال حاضر ، IP شما برای همه قابل مشاهده است. من اکیداً به شما توصیه می کنم که یک VPN خوب بدست آورید و هویت خود را پنهان کنید تا تجربه دیدن فیلم شما به نوعی بد نباشد.

من استفاده می کنم ExpressVPN که سریعترین و امن ترین VPN در صنعت است. نصب بر روی هر وسیله ای از جمله Amazon Fire TV Stick بسیار آسان است. همچنین ، با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر خدمات آنها را دوست ندارید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید. ExpressVPN همچنین معامله خاصی دارد که در آن می توانید 3 ماه رایگان دریافت کنید و 49 درصد در برنامه سالانه پس انداز کنید.

  • نحوه نصب VPN در FireStick / TV TV
  • نحوه نصب VPN در سایر دستگاههای پخش کننده

چگونه می توان برنامه ها را در جعبه های سیستم عامل واقعی تلویزیون اندیشه بارگیری کرد

اول مقدمه کمی.

هر دو ، True Android TV OS Box Box و Android TV Box Box از Google Play Store پشتیبانی می کنند. با این حال ، هر دو نسخه مختلفی از فروشگاه دارند.

برنامه های بسیاری وجود دارد که بین این دو دستگاه مشترک نیست. یکی از آنها:

بارگیری کننده

Downloader ابزاری جانبی است که برای دستگاه های Android مانند Android TV Boxes ، FireStick و غیره طراحی شده است. این برنامه از طریق Play Store برای دستگاههای واقعی سیستم عامل Android TV مانند Mi Box و Nvidia Shield در دسترس است..

این است نه موجود در سهام Android از جمله دستگاه های Android TV ، موبایل و رایانه لوحی. برای دستگاه های Android TV Stock ، من روش نصب مرورگر را بطور جداگانه در این راهنما ارائه داده ام.

اکنون می خواهیم برنامه Downloader را نصب کرده و از آن برای جدا کردن برنامه در جعبه سیستم عامل Android TV استفاده کنیم. مراحل زیر را دنبال کنید:

توجه: تصاویر زیر در Mi Box گرفته شده است 

1- جعبه تلویزیون اندیشه خود را روشن کنید و منتظر بمانید تا صفحه اصلی بارگیری شود

2- انتخاب و باز کنید فروشگاه Google Play

بارگیری را در تلویزیون اندرویدی نصب کنید

3- در گوشه بالا سمت چپ بر روی گزینه Search (ذره بین) کلیک کنید

برنامه های جانبی در جعبه تلویزیون اندرویدی

4- از ویژگی صوتی و جستجوی آن استفاده کنید AFTVNEWS

یا به سادگی AFTVNEWS را در کادر جستجو تایپ کنید

توجه: به دلایلی دستگاه تلویزیون شما با نام برنامه دنبال برنامه نمی رود

5- ردیفی را که برنامه ها را در نتیجه جستجو نشان می دهد ، برجسته کنید. Downloader را در ردیف انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید

توجه: بارگیری کننده ممکن است اولین برنامه در نتایج جستجو باشد یا نباشد. اگر نه ، به سمت راست حرکت کنید تا زمانی که آن را پیدا کنید

نحوه بارگذاری برنامه ها روی جعبه های تلویزیون اندرویدی

6- کلیک کنید نصب در پنجره بعدی

بارگیری را در تلویزیون اندرویدی نصب کنید

7- منتظر بمانید که برنامه Downloader روی دستگاه شما بارگیری و نصب شود

8- کلیک کنید باز کن برای اجرای Downloader

توجه: همچنین ممکن است بعداً آن را از سیستم اجرا کنید برنامه ها بخش در پنجره اصلی جعبه تلویزیون اندیشه شما

برنامه های جانبی در جعبه تلویزیون اندرویدی

9- هنگامی که برنامه Downloader برای اولین بار افتتاح شد ، ممکن است از شما درخواست اجازه کند. کلیک اجازه

نحوه بارگذاری برنامه ها روی جعبه های تلویزیون اندرویدی

10- اکنون پنجره اصلی برنامه Downloader بارگیری می شود. اگر در اولین اجرا یک پنجره را مشاهده می کنید ، دکمه عقب را فشار دهید تا آن را رد کنید
متوجه خواهید شد که برگه Home در قسمت سمت چپ به طور پیش فرض انتخاب شده است
در بخش درست ، شما فقط باید مورد نظر خود را وارد کنید آدرس اینترنتی و کلیک کنید برو

مهم!!! اطمینان حاصل کنید که URL مستقیماً به فایل APK اشاره دارد و نه یک صفحه وب. بارگیری مبتنی بر مرورگر در جعبه سیستم عامل Android TV پشتیبانی نمی شود

11- بیایید سینما HD APK را برای اهداف نمایشی بارگیری کنیم. URL را وارد کنید https://www.firesticktricks.com/cinema و کلیک کنید برو

برنامه بارگیری در جعبه تلویزیون اندرویدی

توجه: همچنین ممکن است نسخه کوتاه URL را تایپ کنید که می تواند firesticktricks.com/cinema باشد

برنامه های جانبی در جعبه تلویزیون اندرویدی

12- صبر کنید در حالی که سینما HD APK در دستگاه Android TV شما بارگیری می شود

نحوه بارگذاری برنامه ها روی جعبه های تلویزیون اندرویدی

13- کلیک کنید نصب هنگامی که از شما خواسته شد در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید

برنامه بارگیری در جعبه تلویزیون اندرویدی

14- منتظر باشید برنامه نصب شده است اطلاع

کلیک انجام شده

توجه: ما برای حذف پرونده Cinema APK ، که دیگر نیازی به آن نیست ، به پنجره برنامه Downloader بازگشتیم. برنامه را بعداً از قسمت برنامه ها اجرا خواهیم کرد. با این حال ، اگر می خواهید همین حالا برنامه را اجرا کنید ، روی OPEN کلیک کنید

برنامه های جانبی در جعبه تلویزیون اندرویدی

15- کلیک کنید حذف

نحوه بارگذاری برنامه ها روی جعبه های تلویزیون اندرویدی

16- کلیک کنید حذف از نو

برنامه بارگیری در جعبه تلویزیون اندرویدی

17- از برنامه Downloader خارج شوید و به صفحه اصلی جعبه تلویزیون اندرویدی خود برگردید. کلیک برنامه ها

توجه: در Mi Box در قسمت سمت چپ ، در ردیف بالا قرار دارد. اگر در همان مکان در دستگاه شما نیست ، آن را پیدا کنید. پیدا کردن آن دشوار نخواهد بود.

بارگیری را در تلویزیون اندرویدی نصب کنید

18- اکنون APK Cinema را باز کنید و تماشای محتوای مورد علاقه خود را شروع کنید

برنامه های جانبی در جعبه تلویزیون اندرویدی

بنابراین ، اینگونه برنامه ها را در Android OS Box Box Android کنار می گذارید.

چگونه می توان برنامه ها را در جعبه های تلویزیون اندرویدی بصورت آنلاین بارگیری کرد

همانطور که قبلاً نیز گفتم ، برنامه Downloader از طریق فروشگاه Google Play روی سیستم عامل تلفن همراه آندروید در دسترس نیست. از این رو ، آن را در جعبه های تلویزیونی سهام Android Android نیز موجود نیست.

خوشبختانه ، دستگاه های تلویزیون سهام امکان بارگیری مرورگر را دارند (مانند تلفن های همراه و تبلت های اندرویدی).

برای کنار گذاشتن برنامه ها ، تنها کاری که باید انجام دهید استفاده از مرورگر از پیش نصب شده یا بارگیری یکی از محبوب ترین آنها مانند Google Chrome یا Firefox از Google Play Store.

تصاویر زیر را از جعبه تلویزیون اندروید X96 Mini گرفته ام. دستگاه شما ممکن است رابط کاربری یکسان ، مشابه یا متفاوت داشته باشد. با این وجود ، روش کمابیش مشابه است.

1- یک فرصت خوب وجود دارد که ممکن است از قبل مرورگر داخلی داشته باشید. معمولاً از صفحه اصلی دستگاه در دسترس است. اگر در صفحه اصلی نیست ، ممکن است از آن به آن دسترسی پیدا کنید برنامه ها بخش کشو

2- برخی از دستگاه ها با یک یا چند مرورگر محبوب مانند Chrome یا Firefox از قبل نصب شده اند.

اگر نمی خواهید از مرورگر داخلی استفاده کنید و مرورگر مورد نظر از قبل نصب نشده است ، روی Google Play Store روی پنجره اصلی کلیک کنید ، مرورگر را جستجو کرده و آن را نصب کنید

3- برو به برنامه ها بخش را اجرا کرده و مرورگر را اجرا کنید

نحوه بارگذاری برنامه ها روی جعبه های تلویزیون اندرویدی

4- نوار آدرس مرورگر را انتخاب کرده و URL را تایپ کنید https://www.firesticktricks.com/cinema

برخی از مرورگرها نسخه کوتاه شده URL را نیز می پذیرند firesticktricks.com/cinema

برنامه های جانبی در جعبه تلویزیون اندرویدی

5- منتظر بمانید تا APK بارگیری شود

6- پس از بارگیری APK ، اگر مرورگر از شما درخواست کرد كه APK را اجرا كنید ، می توانید فوراً نصب را شروع كنید. اگر چنین فوری وجود ندارد ، به مرحله بعدی بروید

7- اکثر جعبه های Android (هر دو سیستم عامل Stock و Android TV) با یک برنامه مدیر فایل (یا مرورگر پرونده) از پیش نصب شده اند. ممکن است آن را در صفحه اصلی بیابید یا می توانید به بخش برنامه ها بروید.

اگر برنامه مدیر فایل ندارید ، می توانید یکی را از فروشگاه Google Play نصب کنید

8- برنامه مدیر فایل را اجرا کنید و پوشه را در حافظه داخلی خود که APK در آن بارگیری شده بود باز کنید. معمولاً پرونده های APK در داخل بارگیری می شوند بارگیری ها پوشه به طور پیش فرض

نحوه بارگذاری برنامه ها روی جعبه های تلویزیون اندرویدی

9- برای شروع نصب ، به سادگی پرونده APK را اجرا کنید

برنامه بارگیری در جعبه تلویزیون اندرویدی

10- کلیک کنید نصب

بارگیری را در تلویزیون اندرویدی نصب کنید

11- پس از اتمام نصب ، کلیک کنید باز کن و برنامه را اجرا کنید. همچنین ممکن است بعداً از کشو برنامه ها به برنامه دسترسی پیدا کنید

نحوه بارگذاری برنامه ها روی جعبه های تلویزیون اندرویدی

اینگونه است که شما با استفاده از یک مرورگر ، برنامه ها را در جعبه های تلویزیونی Android موجود در کنار هم قرار می دهید.

برنامه های بارگیری در جعبه تلویزیون اندیشه با استفاده از رایانه شخصی

اگر URL مستقیماً به APK اشاره دارد ، می توانید به راحتی برنامه ها را در جعبه های سیستم عامل واقعی TV TV Android خود کنار بگذارید. اما اگر URL یک صفحه وب را باز کند که در آن شما باید روی پیوند کلیک کنید تا APK را بارگیری کنید ، در دستگاه سیستم عامل Android TV کار نمی کند. به این دلیل است که این دستگاهها از بارگیری مرورگر پشتیبانی نمی کنند.

در این حالت ، شما می توانید با استفاده از رایانه برنامه ها را روی جعبه سیستم عامل تلویزیون خود کنار بگذارید. برای این کار باید شرایط زیر را رعایت کنید:

- سیستم عامل Android TV TV و رایانه شما باید به همان شبکه Wi-Fi وصل شوند
- شما باید یک برنامه مدیر فایل را در Box TV Android خود داشته باشید که دارای ویژگی اتصال PC است

در اینجا مراحل بارگیری برنامه های کاربردی روی دستگاه شما با استفاده از رایانه آمده است:

1- از آنجا که می خواهید فایل APK را بارگیری کنید و APK را بارگیری کنید ، به رایانه خود به URL در مرورگر خود دسترسی پیدا کنید

2- مطمئن شوید جعبه تلویزیون و رایانه Android شما به همان Wi-Fi وصل شده اند

3- فروشگاه Google Play را در جعبه تلویزیون خود باز کنید و به جستجوی برنامه مدیر فایل با ویژگی اتصال PC (مانند موارد دیگر) بپردازید فرمانده پرونده)

مدیر فایل را نصب کنید

برنامه های جانبی در جعبه تلویزیون اندرویدی

4- برنامه مدیر فایل که تازه نصب کرده اید را باز کنید. قابلیت اتصال به کامپیوتر (یا انتقال فایل PC) را پیدا کنید

نحوه بارگذاری برنامه ها روی جعبه های تلویزیون اندرویدی

5- اجازه دسترسی به پرونده به برنامه مدیر فایل را بدهید

6- فعال کردن اتصال به کامپیوتر (برخی از برنامه های مدیر فایل به طور خودکار این ویژگی را لحظه دسترسی به ویژگی اتصال به کامپیوتر فعال می کنند)

بارگیری را در تلویزیون اندرویدی نصب کنید

7- اکنون باید یا آن را ببینید http مسیر یا ftp بسته به مدیر پرونده ای که در کادر Android خود دارید ، بسته به مسیر باشد

همچنین گزینه Allow all Connections PC ورودی را در پایین فعال کنید

برنامه های جانبی در جعبه تلویزیون اندرویدی

8.1- اگر مدیر فایل نمایش داده می شود http مسیر ، مرورگر را روی رایانه خود باز کنید و به مسیر دسترسی پیدا کنید
اکنون می توانید به تمام پوشه های Android TV Box در مرورگر خود در رایانه دسترسی پیدا کنید

شما همچنین باید گزینه را پیدا کنید بارگذاری پرونده ها در جایی در صفحه وب

پرونده APK را که قبلاً بارگیری کرده اید روی رایانه خود پیدا کنید. آن را در یکی از پوشه های جعبه تلویزیون اندیشه خود بارگذاری کنید

چگونه می توان برنامه ها را در جعبه تلویزیون اندیشه بارگیری کرد

8.2- اگر مدیر فایل به شما یک مورد داده است ftp هر پوشه را روی رایانه خود باز کرده و وارد شوید ftp مسیر را در نوار آدرس آن پوشه قرار دهید

اکنون می توانید تمام پوشه های Android TV Box خود را روی رایانه مشاهده کنید

اکنون می توانید فایل APK را در رایانه خود در یکی از پوشه های Android Box کپی کنید

9- اکنون به جعبه تلویزیون اندرویدی خود برگردید

برای دسترسی به پوشه ای که فایل APK را از رایانه خود کپی کرده اید ، از مدیر فایل استفاده کنید

بیایید بگوییم که شما فایل را در پوشه بارگیری ها کپی کرده اید

نحوه بارگذاری برنامه ها روی جعبه های تلویزیون اندرویدی

10- پرونده APK را انتخاب و کلیک کنید

توجه: با استفاده از روشی که در ابتدا ارائه کرده ام ، منابع ناشناخته را برای برنامه مدیر فایل فعال کنید. اگر این کار را نکرده اید ، برخی از درخواست ها را مشاهده می کنید که به شما امکان می دهد قبل از نصب آن را فعال کنید

بارگیری را در تلویزیون اندرویدی نصب کنید

11- کلیک کنید نصب وقتی از شما خواسته شد

برنامه های جانبی در جعبه تلویزیون اندرویدی

12- منتظر نصب برنامه باشید

نحوه بارگذاری برنامه ها روی جعبه های تلویزیون اندرویدی

خوب ، اینگونه است که ما با استفاده از رایانه ، برنامه های خود را در Android TV Box کنار هم قرار داده ایم

بسته بندی کردن

از آنجا که دو نوع Android Boxes با تکنیک های مختلف جانبی جانبی وجود دارد ، تمایل به کمی مشکل دارد. در حالی که جعبه Android امکان بارگیری مرورگر را دارد ، جعبه های سیستم عامل Android TV مانند Mi Box و Nvidia shield هیچ پشتیبانی از مرورگر ندارند.

در Mi Box ، Nvidia Shield یا تلویزیونهای دارای سیستم عامل Android داخلی ، می توانید برنامه Downloader را از فروشگاه Google Play نصب کنید. این برنامه به شما امکان می دهد تا برنامه های شخص ثالث را از URL که به طور مستقیم به APK اشاره دارند ، کنار بگذارید.

اگر URL برای یک صفحه وب با پیوند APK دارید ، می توانید ابتدا APK را در رایانه خود بارگیری کنید. بعداً ، می توانید از یک ابزار File Manager در سیستم عامل Android TV TV یا Android TV برای اتصال به رایانه خود و انتقال فایل APK به دستگاه استفاده کنید. به نظر می رسد کمی پیچیده است ، اما این چیزی است که ما تا زمانی که پشتیبانی مرورگر به جعبه سیستم عامل Android TV شما اضافه نشده است ، نداریم.

چیزهایی با جعبه های تلویزیون اندرویدی اندکی آسانتر می شوند زیرا می توانید پرونده ها را مستقیماً از طریق مرورگر بارگیری کنید ، چه URL مستقیماً به APK اشاره شود یا نه..

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me