چگونه مشکلات Remote FireStick را برطرف کنیم

>

اگر ریموت Firestick در حال کار یا جفت شدن نیست ، در صفحه سمت راست قرار دارید.

یک شب ، من در حال تماشای یکی از فیلم های مورد علاقه من در دستگاه FireStick بودم. من تقریباً در نیمه راه فیلم بودم که تصمیم گرفتم سریع استراحت کنم و یک نوشیدنی را از یخچال انتخاب کنم. من برای مکث فیلم از راه دور Fire Stick را از تلویزیون دور کردم ، اما هیچ اتفاقی نمی افتد. من بارها و بارها دکمه ها را فشار می دادم اما دستگاه پاسخ نمی دهد و فیلم فقط پخش می شود. من به این امید که راه اندازی مجدد ممکن است فقط این کار را انجام دهد ، من این منبع تغذیه را از منبع تغذیه بیرون کشیدم.

FireStick به طور عادی دوباره راه اندازی مجدد شد ، اما ریموت کار نمی کند. چند دقیقه بیشتر طول کشید تا بفهمم که مشکلی با ریموت Fire Stick وجود دارد. اگر دچار مشکلات مشابه شده اید و از راه دور Amazon Fire Stick کار نمی کند ، می خواهید آنرا برطرف کنید. بنابراین ، در اینجا نگاهی به علل مختلف و راه حل های آنها کشف شده است. خواندن را ادامه دهید! 

FireStick Remote Not Working

من دلایل مشترکی را ذکر کرده ام که باعث ایجاد مشکلاتی در ارتباط با راه دور FireStick / Fire TV / Fire TV Cube می شود. آنها را یک به یک بروید و من مطمئن هستم که ریموت شما دوباره کار خواهد کرد.

از راه دور firestick کار نمی کند

1. باتری های از راه دور Fire Stick را بررسی کنید

آمازون Fire Stick Remote یکی از لوازم جانبی بسیار گرسنه است. بعد از مدتی استفاده از FireStick و بیش از چند بار مشکلی برای تخلیه باتری ، با اطمینان می توان گفت که اگر ریموت کار نمی کند ، این احتمال زیاد وجود دارد که باتری ها تمام نشده باشند..

باتری بدون هشدار از بین می رود. اگر از راه دور Fire Stick شما به طور ناگهانی کار خود را متوقف کند (آزار دهنده وسط شب که حتی باتری یدکی ندارید) ، من شرط خود را روی باتری قرار خواهم داد.

راستش ، من هنوز مطمئن نیستم چرا از راه دور اینقدر باتری مصرف می کند. بعضی اوقات ، باتری فقط در عرض دو هفته خشک می شود. از راه دور Fire Stick از الکسا ، تشخیص صدا و فناوری فرمان صوتی استفاده می کند. برخی ممکن است بخواهند سرزنش را بر روی الکسا پین کنند. اما ، به نظر نمی رسد که ریموت همیشه گوش می دهد. برای شروع گوش دادن ، باید دکمه Alexa را از راه دور نگه دارید.

با وجود دلایل ، تنها راه حل احتمالی استفاده از باتری های قلیایی با کیفیت خوب و نگه داشتن لوازم یدکی مفید است. باتری های قلیایی بهترین دور هستند و آنها از راه دور Fire Stick را طولانی ترین کار نگه می دارند. اگرچه ، فقط هیچ قلیایی خریداری نکنید. مارک تجاری را از یک تولید کننده معتبر خریداری کنید.

یک هفته پیش ، حتی ممکن است باتری قلیایی قابل شارژ را حتی در صورتی که با مشکل من مواجه نبودم ، توصیه کنم باتری قابل شارژ داشته باشم. یکی از باتریهای از راه دور به بیرون درز کرد و باقی مانده سفید در کانکتور انباشته شد. حتی باتری با نام تجاری جدید هم کار نکرد تا اینکه مواد سفید را جدا کردم.

اگر در مورد باتریهای قابل شارژ مطمئن نیستم ، ببخشید. این همچنین من را به این نکته می رساند که ایده خوبی است که باتری ها را جدا کرده و هرگونه باقیمانده باتری را از نشت باتری در کانکتورها بررسی کنید. تمیز کردن آنها ممکن است دوباره از راه دور Fire Stick را دوباره کار کند.

و ، یک چیز دیگر که تقریباً فراموش نکردم آن را بگویم. احتمالاً قبلاً می دانستید که باتری های ‘+” (به علاوه) و ‘-‘ (منهای) به پایان می رسد. اتصالات موجود در محفظه باتری نیز دارای + و - طرف هستند. طرف باتری باید با + کانکتور تنظیم شود (و منهای به طور خودکار تراز می شوند). من باتری ها را به روش اشتباه قرار داده ام و خودم را برای مدتی با ریموت درگیر کردم.

اگر از راه دور آمازون Fire Fire Stick حتی پس از تمیز کردن اتصالات باتری و استفاده از باتری های جدید هنوز کار نمی کند ، خواندن راه حل های بیشتر را ادامه دهید!

2. آیا FireStick Remote را از قبل جفت کرده اید?

معمولاً خارج از جعبه از راه دور FireStick با دستگاه از قبل زوج تهیه می شود. در صورت عدم جفت شدن ، مجبور خواهید بود این کار را بطور خودکار انجام دهید. یا اگر از راه دور جدید / جایگزین FireStick شما کار نمی کند ، احتمال اینکه به طور صحیح جفت نشوید وجود دارد.

جفت گیری ساده است. مراحل زیر را دنبال کنید.

  1. FireStick را به درگاه HDMI تلویزیون خود وصل کنید.
  2. هم FireStick و هم تلویزیون خود را روشن کنید.
  3. وقتی FireStick بوت می شود ، حداقل 10 ثانیه دکمه "صفحه اصلی" را از راه دور نگه دارید.
  4. این کار از راه دور آمازون FireStick را جفت می کند و باید شروع به کار کند.

اگر جفت نشد ، 10-20 ثانیه دوباره دکمه خانه را فشار داده و نگه دارید. در بسیاری موارد ، کاربران مجبور بودند چندین بار این فرایند را برای یک جفت شدن موفق تکرار کنند.

آتش از راه دور چوب آمازون

FireStick می تواند به حداکثر 7 دستگاه بلوتوث از جمله کنترل از راه دور متصل شود. اگر قبلاً 7 دستگاه را به هم وصل کرده اید ، باید حداقل یکی از آنها را جدا کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

  • تنظیمات را از صفحه اصلی FireStick انتخاب کنید. گزینه تنظیمات در نوار منوی بالا قرار دارد
  • کنترل کننده های باز & دستگاه های بلوتوث در صفحه بعدی
  • لیست تمام دستگاه های متصل را مشاهده خواهید کرد. فقط دستگاه مورد نظر خود را خنثی کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

لطفاً به خاطر داشته باشید که اگر ریموت در اولین تلاش با دستگاه FireStick شما جفت نشد ، دوباره امتحان کنید. معمولاً بار اول به هم متصل می شود ، اما در موارد نادر ممکن است 2-3 تلاش انجام شود. اگر این مسئله همچنان ادامه دارد ، باید راه حل بعدی شماره 3 را برای تنظیم مجدد و تعمیر از راه دور امتحان کنید. این برای بسیاری از کاربران کار کرده است.

3: دکمه های FireStick کار نمی کنند

دکمه ها معمولاً وقتی کار نمی کنند که ریموت با دستگاه FireStick شما به درستی جفت شود. نگه دارید خانه حداقل 10 ثانیه دکمه روی ریموت را بزنید تا دوباره آن را جفت کنید.

اگر هنوز کار نمی کند ، مراحل تنظیم مجدد ریموت خود و جفت شدن مجدد آن با FireStick را دنبال کنید:

توجه: مراحل ذیل FireStick خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی نکنید. آنها به راحتی تنظیم از راه دور شما را مجدداً تنظیم و Unair کرده و دوباره آنرا با FireStick جفت می کنند

1- FireStick خود را از منبع تغذیه جدا کنید (آداپتور را از پریز برق یا دستگاه FireStick جدا کنید)

2- اکنون حداقل 20 ثانیه دکمه های زیر (همه آنها را با هم) نگه دارید:
- دکمه بازگشت
- دکمه منو
- قسمت سمت چپ حلقه ناوبری

دکمه های از راه دور firestick کار نمی کنند

3- باتری ها را از راه دور FireStick خاموش کنید

4- روی FireStick خود روشن کنید و صبر کنید تا صفحه اصلی تلویزیون را ببینید

5- باتری ها را دوباره در ریموت FireStick خود قرار دهید

6- 1-2 دقیقه صبر کنید

7- از راه دور FireStick شما باید قبلاً جفت شده باشد. اگر زوج نبوده است ، دکمه را نگه دارید خانه حداقل 10 ثانیه را فشار دهید

4. آیا Fire Stick Remote شما سازگار است?

این سوال برای کسانی که مشکلی با مشکل در خارج از جعبه از راه دور دارند ، نیست. من در مورد راه دورهایی که جداگانه خریداری شده صحبت می کنم. دامنه مناسبی از راه دورهای داخلی و همچنین شخص ثالث وجود دارد که با FireStick کار می کنند & دستگاه های تلویزیون آتش نشانی.

FireStick همچنین از کنترلرهای بازی آمازون و شخص ثالث پشتیبانی می کند که می توانند به عنوان Remote برای تعامل با دستگاه استفاده شوند. هر محصول رسمی آمازون که به وضوح سازگاری خود با FireStick را بیان می کند ، با دستگاه شما کار خواهد کرد. اما اگر به فکر خرید ریموت کنترل شخص ثالث یا کنترل بازی هستید ، حتماً مطمئن شوید که طراحی شده است تا با دستگاه Fire TV یا FireStick کار کند..

همچنین چند تکرار ارزان از راه دور با همان طراحی و چیدمان وجود دارد. این محصولات به راحتی از اصل خارج می شوند اما در نهایت کارایی ندارند. قبل از خرید از راه دور Amazon Fire Stick ، ​​صحت فروشنده را بررسی کنید.

5- آیا FireStick Remote شما آسیب دیده است? 

اگر محصول اصلی را دارید ، باتری های جدید را نیز در آن قرار داده اید و تمام راه حل های دیگر را نیز امتحان کرده اید ، احتمالاً این زمان است که احتمال آسیب دیدن ریموت را در نظر بگیرید.

در این صورت ، تنها گزینه خرید ریموت تعویض است. خبر خوب این است که از راه دور جایگزینی هزینه زیادی ندارد. شما می توانید آنها را با حدود 10 دلار خریداری کنید. برو و آن را در آمازون جستجو کنید. گزینه های زیادی خواهید یافت. همچنین ممکن است یک ریموت سفارشی با دکمه های اضافی و اختصاصی برای Netflix و برنامه های دیگر پیدا کنید. برخی از راه دورها دارای کنترل صدا نیز هستند.

به یاد داشته باشید که از راه دور سفارشی لزوماً از آمازون نیست. این محصول را با رتبه بالا (حداقل 4) و بررسی های مثبت خریداری کنید.

6. برنامه از راه دور آمازون آتش تلویزیون آمازون - نسخه پشتیبان تهیه کنید 

آمازون TV TV از راه دور هنوز کار نمی کند؟ یا ، شما فقط در نیمه شب از باتری فرار کرده اید و هیچ باتری یدکی وجود ندارد.

این لازم نیست دستگاه FireStick شما را بی فایده جلوه دهد. شما هنوز می توانید با استفاده از برنامه Remote TV Amazon Fire TV دستگاه را کنترل کنید.

amazon firestick از راه دور کار نمی کند

این برنامه تلفن هوشمند خود را به یک ریموت تبدیل می کند و به شما امکان می دهد درست مانند آنچه که با ریموت فیزیکی انجام می دهید با FireStick ارتباط برقرار کنید.

برنامه Amazon Remote Remote TV Fire برای سیستم عامل های iOS و سیستم عامل iOS در دسترس است. پیش بروید و برنامه را بارگیری کنید و آن را با دستگاه FireStick یا Fire TV خود تنظیم کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که تلفن هوشمند و دستگاه FireStick به همان شبکه Wi-Fi وصل شده اند.

7. راه حل های عمومی دیگر

دلایل دیگری نیز وجود دارد که ممکن است باعث ایجاد مشکلات از راه دور شود. اینها معمولاً بعید است ، اما از من تبرئه می شود که آنها را ذکر نکنم.

  • فاصله از راه دور آمازون Fire Stick از دستگاه عاملی است که باید در نظر بگیرید. ریموت هنگامی که در فاصله 10 فوتی دستگاه قرار داشته باشد به خوبی کار می کند. اگر اتاق یا سالن بزرگی دارید ، ریموت را به تلویزیون نزدیک کنید ، در محدوده آن.
  • از راه دور FireStick از طریق بلوتوث و نه اشعه مادون قرمز به دستگاه متصل می شود. این بدان معناست که ریموت و FireStick لازم نیست در خط دید یکدیگر باشند. اما نگه داشتن دستگاه در داخل کابینت یا محفظه ممکن است مانع سیگنالها شود. این ایده خوبی خواهد بود که آن را در فضای باز بیرون بیاوریم تا ببینیم آیا این چه چیزی باعث ایجاد مشکل شده است یا خیر
  • سعی کنید وسایل برقی زیادی را در نزدیکی FireStick نگه ندارید زیرا این امر ممکن است باعث ایجاد تداخل در سیگنال شود.

توجه کاربران FireStick: قبل از ادامه مطلب بخوانید

دولت ها و ISP ها در سراسر جهان بر فعالیت های آنلاین کاربرانشان نظارت می کنند. اگر محتوای دارای حق نسخه برداری را در Fire TV Stick خود پیدا کردید ، می توانید با مشکل جدی روبرو شوید. در حال حاضر ، IP شما برای همه قابل مشاهده است. من اکیداً به شما توصیه می کنم که FirePick خوب VPN بدست آورید و هویت خود را پنهان کنید تا تجربه تماشای فیلم شما اتفاق بدی نیفتد.

من استفاده می کنم ExpressVPN که سریعترین و امن ترین VPN در صنعت است. نصب بر روی هر وسیله ای از جمله Amazon Fire TV Stick بسیار آسان است. همچنین با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر خدمات آنها را دوست ندارید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید. ExpressVPN همچنین معامله خاصی دارد که در آن می توانید 3 ماه رایگان دریافت کنید و 49 درصد در برنامه سالانه پس انداز کنید.

در اینجا دلایلی وجود دارد که شما باید همیشه از VPN استفاده کنید.

نتیجه

تمام مشکلات از راه دور Fire Stick که تاکنون تجربه کرده ام همیشه مربوط به باتری ها بوده است. ریموت باتری را سریعتر از آنچه دوست دارم تخلیه می کند. بنابراین ، من همیشه قطعات را نگه می دارم. من همچنین برنامه Amazon Remote Remote TV Fire را بر روی تلفن خود به عنوان پشتیبان نصب کرده ام. در این مقاله ، من سعی کرده ام که تمام دلایل ممکن را که می تواند شما را به مسائل از راه دور و تمام راه حل های ممکن تبدیل کند ، بپوشانم. اگر تجربیات جدید یا متفاوتی دارید ، خیلی دوست دارم که آن را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید. ممنون که خوندید!

مربوط:

نحوه جیلبریک FireStick
نحوه به روزرسانی Kodi در FireStick
بهترین VPN برای FireStick
بهترین برنامه های Fire Fire Stick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me