نحوه نصب Showbox در FireStick

>

Showbox یکی از محبوب ترین برنامه های شخص ثالث در صورت تقاضا برای سیستم عامل Android است. این برنامه به شما امکان دسترسی به یک کتابخانه رسانه ای عظیم از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را می دهد. با از بین رفتن تلویزیون Terrarium ، باید به دنبال برخی از گزینه های آن باشید. Showbox بخشی از بهترین گزینه های تلویزیون Terrarium است.

این برنامه مدتی است که در دسترس است و توسط تیمی فعال از توسعه دهندگان پشتیبانی می شود. متوجه خواهید شد که محتوای جدید کاملاً مرتب به Showbox اضافه می شود. برنامه به شما امکان می دهد تا محتوا را با کیفیت SD ، HD و با کیفیت Full HD پخش کنید. این یک برنامه سبک وزن است و تقریباً هیچ تاثیری در عملکرد دستگاه ندارد.

یک نکته مهم وجود دارد که شما باید در مورد Showbox بدانید. این سیستم عامل برای پلت فرم تلفن همراه آندروید طراحی شده است و واقعا دوستانه از راه دور نیست. برای حرکت صاف به این برنامه در FireStick ، ​​به یک Mouse Toggle نیاز خواهید داشت. نگران نباشید اگر گیج کننده به نظر برسد. من هر قسمت را جداگانه پوشش خواهم داد. من ابتدا نحوه نصب Showbox را از بازار Aptoide به شما نشان خواهم داد. بعداً نحوه نصب Mouse Toggle را برای شما تعریف خواهم کرد. بیایید شروع کنیم!

به روز رسانی: Showbox خاموش شده است و در FireStick یا سایر دستگاه های TV TV Fire کار نمی کند. لطفاً یکی از برنامه های مشابه دیگر را از لیست بهترین گزینه های Showbox ما دریافت کنید.

Showbox در FireStick: راهنمای نصب

بگذارید ابتدا FireStick / Fire TV / Cube را پیکربندی کنیم تا به آن اجازه دهد برنامه های شخص ثالث مانند Aptoide و Showbox را بپذیرد. فقط یک تغییر جزئی در تنظیمات امنیتی لازم است.

هنگامی که FireStick را روشن می کنید و در صفحه اصلی هستید ، از انتخاب از راه دور خود استفاده کنید تنظیمات از نوار منو در بالا

نحوه نصب showbox در firestick

اکنون انتخاب و باز کنید دستگاه از مجموعه گزینه های زیر

showbox hd on firestick

باز کن گزینه های توسعه دهنده

showbox for firestick

را انتخاب کنید و کلیک کنید برنامه ها از منابع ناشناس اگر غیرفعال باشد آن را روشن کنید

برنامه showbox firestick

پیش بروید و با کلیک کردن اقدام خود را تأیید کنید روشن کن. نگران پیام هشدار نباشید. Showbox و Aptoide برنامه های بی خطر هستند

showbox بارگیری چوب آتش

اکنون دستگاه FireStick شما آماده است. شما می توانید هر برنامه شخص ثالث مورد نظر خود را نصب کنید.

Aptoide را در FireStick نصب کنید

Aptoide یک فروشگاه برنامه شخص ثالث است که به عنوان جایگزینی برای فروشگاه Amazon در FireStick عمل می کند. این بازار برنامه دارای ده ها برنامه جالب است که هرگز در فروشگاه آمازون پیدا نمی کنید.

اولین کاری که می خواهید انجام دهید نصب فروشگاه برنامه Aptoide بر روی دستگاه شما است. با نصب Aptoide ، می توانید Showbox و انواع دیگر برنامه های جذاب دیگر را در FireStick دریافت کنید.

Aptoide یک فروشگاه برنامه اندرویدی است که در اصل برای موبایل های اندرویدی طراحی شده است. ممکن است برخی از برنامه های اینجا نصب نشوند یا ممکن است به درستی در FireStick کار نکنند. اما ، این برنامه هنوز تعداد زیادی برنامه برای این دستگاه دارد.

توجه کاربران FireStick: قبل از ادامه مطلب بخوانید

دولت ها و ISP ها در سراسر جهان بر فعالیت های آنلاین کاربرانشان نظارت می کنند. اگر محتوای دارای حق نسخه برداری را در Fire TV Stick خود پیدا کردید ، می توانید با مشکل جدی روبرو شوید. در حال حاضر ، IP شما برای همه قابل مشاهده است. من اکیداً به شما توصیه می کنم که FirePick خوب VPN بدست آورید و هویت خود را پنهان کنید تا تجربه تماشای فیلم شما اتفاق بدی نیفتد.

من استفاده می کنم ExpressVPN که سریعترین و امن ترین VPN در صنعت است. نصب بر روی هر وسیله ای از جمله Amazon Fire TV Stick بسیار آسان است. همچنین با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر خدمات آنها را دوست ندارید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید. ExpressVPN همچنین معامله خاصی دارد که در آن می توانید 3 ماه رایگان دریافت کنید و 49 درصد در برنامه سالانه پس انداز کنید.

در اینجا دلایلی وجود دارد که شما باید همیشه از VPN استفاده کنید.

Showbox را با استفاده از فروشگاه Aptoide در FireStick نصب کنید

در اینجا مراحل نصب سریع Showbox در FireStick با استفاده از بازار Aptoide آورده شده است:

1. Aptoide را راه اندازی کنید و صفحه پیش فرض با صفحه باز می شود انتخاب سردبیران گزینه سمت چپ که قبلاً انتخاب شده است. یک دسته از برنامه های برجسته را در سمت راست مشاهده خواهید کرد. یک فرصت عادلانه وجود دارد که بتوانید برنامه Showbox را در این پنجره پیدا کنید

سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader

همچنین می توانید کلیک کنید برنامه های برتر گزینه سمت چپ. این بخش همچنین دارای محبوب ترین برنامه های اندرویدی است.

سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader

اگر Showbox را در هر یک از دو گزینه پیدا نکردید ، کلیک کنید انتخاب سردبیران دوباره گزینه را انتخاب کنید و نماد جستجو را در بالا سمت چپ مشاهده خواهید کرد. روی این گزینه کلیک کنید و به دنبال برنامه باشید.

2. روی نماد Showbox کلیک کنید

APK showbox

3. اکنون روی کلیک کنید نصب دکمه

بارگیری showbox در firestick

4. یک پیام اخطار ظاهر می شود که می گوید Showbox وابستگی های Google Services دارد و از این رو ممکن است در دستگاه FireStick شما کار نکند. نگران نباش ما این برنامه را با استفاده از Mouse Toggle کار خواهیم کرد.

کلیک خوب

showbox apk را در firestick نصب کنید

منتظر اتمام بارگیری باشید

showbox for firestick

5. وقتی برنامه بارگیری شد ، اعلان زیر ظاهر می شود. به پایین بروید بعد دکمه در سمت راست پایین هنگامی که به دکمه Next حرکت می کنید به آن تغییر می کند نصب

نحوه نصب showbox در تلویزیون TV fire

6. کلیک نصب برای ادامه

showbox را در تلویزیون آتش نصب کنید

صبر کنید تا برنامه Showbox در FireStick نصب شود

نحوه نمایش showbox روی چوب آتش

7. بعد از مدتی, برنامه نصب شده است اعلان ظاهر می شود کلیک باز کن برای راه اندازی برنامه اگر می خواهید برنامه را بعداً اجرا کنید ، کلیک کنید انجام شده. همیشه می توانید برنامه را از برنامه های شما & کانالها.

showbox را در Firestick اضافه کنید

اون همشه!

نکته مهم: ماوس Toggle را برای استفاده از Showbox نصب کنید

پیام اخطار Aptoide را که روی صفحه نمایش شما پرتاب شده است به خاطر بسپارید که Showbox دارای وابستگی به خدمات Google است و ممکن است در دستگاه FireStick شما کار نکند.?

Showbox در درجه اول برای FireStick طراحی نشده است. دقیقاً دوستانه از راه دور نیست. شما نمی توانید فقط با ریموت آمازون FireStick در اطراف برنامه حرکت کنید. برای استفاده از این برنامه ، آنچه شما نیاز دارید یک برنامه اضافی به نام Mouse Toggle است.

برنامه Mouse Toggle باعث می شود ضرب و شتم ماوس روی صفحه FireStick شما ظاهر شود. از این نشانگر می توان برای کلیک بر روی عناصر مختلف Showbox استفاده کرد که عملکرد از راه دور معمولی شما نمی تواند به آن برسد. نشانگر با استفاده از دکمه های ناوبری از راه دور مانور داده می شود. جلو بروید و با استفاده از لینک زیر ، Mouse Toggle را در FireStick نصب کنید.

نحوه نصب Mouse Toggle در Fire TV Stick

وقتی برنامه Mouse Toggle نصب شد ، آن را باز کنید و سرویس ضامن ماوس را فعال کنید. برای به وجود آوردن نشانگر ماوس ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سرعت کلید را فشار دهید پخش توقف دکمه روی ریموت خود را دو برابر.

با استفاده از Mouse Toggle در FireStick ، ​​می توانید از Showbox از همه برنامه های دیگر که دوستانه از راه دور نیستند استفاده کنید.

بسته شدن

وقتی تلویزیون Terrarium زنده بود ، من به سختی نیازی به جستجوی برنامه های درخواستی دیگر نداشتم. اکنون که تلویزیون Terrarium از بین رفته است ، من مجبور شده ام راه های دیگر را کشف کنم. درست است که بسیاری از برنامه ها نمی توانند به این بستر تفریحی استثنایی نزدیک که مدتی به ما خدمت کرده اند نزدیک شوند. با این حال ، ما هنوز نیازهای سرگرمی داریم و آنها باید برآورده شوند.

Showbox ممکن است بهترین گزینه برای FireStick نباشد زیرا نیاز به یک برنامه اضافی Mouse Toggle برای عملکرد دارد. اما ، این یک گزینه مناسب است که به شما امکان می دهد فیلم ها و نمایش های زیادی تماشا کنید. علاوه بر Showbox ، ممکن است بخواهید برنامه های زیر را نیز در نظر بگیرید:

  • باز دانلود APK
  • OneBox HD
  • APK سینما
  • باز دانلود APK
  • کدی

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me