نحوه نصب SportsDevil بر روی Kodi

>

در این راهنما نحوه نصب افزونه SportsDevil را بر روی Kodi 18 Leia و Kodi Krypton 17.6 به شما نشان می دهم. دستورالعمل های ارائه شده در اینجا می تواند برای نصب SportsDevil در تمام دستگاههای پشتیبانی شده با Kodi از جمله Amazon FireStick ، ​​iOS شامل ، اما محدود به آن استفاده نشود. & تلفن های همراه آندروید ، ویندوز & مک. 

SportsDevil روزگاری به عنوان مقدس مقدس عاشقان و علاقه مندان به ورزش شناخته می شد. این NFL ، NBA ، NHL ، لیگ برتر انگلیس ، کریکت ، فوتبال ، هاکی ، UFC یا هر ورزش مهم دیگر ، SportsDevil همه را پخش کرد. یک چیزی برای همه بود. افزونه هم اکنون تنها یادگارهای جلال گذشته خود را زندگی می کند. با این حال ، شما هنوز هم می توانید جریان های ورزشی کافی را پیدا کنید تا چسبندگی خود را حفظ کنید. با استفاده از این افزودنی Kodi می توانید تقریباً هر رویداد ورزشی ورزشی را به صورت زنده پخش کنید. شما می توانید فیلم ها را با کیفیت تصویر مختلف مانند 480p ، 720p ، 1080p تماشا کنید.

ممکن است بسیاری از وب سایتهای داخل SportsDevil توسط ISP شما مسدود شوند ، بنابراین شما نیاز به یک VPN مناسب برای Kodi برای دور زدن آن دارید (لطفا توجه داشته باشید که ما هرگز خوانندگان خود را به دسترسی به موارد غیرقانونی تشویق نمی کنیم ، بنابراین دسترسی به این موارد را به خود شما می توانید بررسی کنید. در مورد مسائل حقوقی مربوط به Kodi در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.)

SporstDevil را می توان با نصب رپو از مسیر منبع یا با بارگیری فایل فشرده بر روی Kodi نصب کرد. هر دو روش در این راهنما ارائه شده است.

: بسیاری از فیلم ها در دسته بندی های مختلف پخش نمی شوند. با این حال ، بسیاری از آنها هنوز هم بازی می کنند. 

سلب مسئولیت: این آموزش صرفاً برای مقاصد آموزشی است و ما استفاده از افزودنیها را برای استفاده غیرقانونی یا دسترسی به مطالب غیرمجاز به هیچ وجه تشویق نمی کنیم. بنابراین اختیار خوانندگان توصیه می شود.

نحوه نصب SportsDevil Kodi Addon در FireStick و PC

SportsDevil هنوز یک افزونه بسیار محبوب Kodi است و می توان آن را از بسیاری از مخازن بارگیری کرد. در این آموزش ، ما SportsDevil را با استفاده از repo EzzerMacs نصب خواهیم کرد ، اما شما می توانید از هرگونه استفاده استفاده کنید.

توجه کاربران KODI: قبل از ادامه مطلب بخوانید

Kodi Addons / Build ها محتوای جریان نامحدود را ارائه می دهند ، اما در صورت گرفتار رایگان فیلم ها / نمایش های تلویزیونی / ورزشی ، می توانید شما را با مشکل قانونی روبرو کنید. به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود همیشه در هنگام پخش آنلاین ، یک VPN را وصل کنند. یک Kodi VPN خوب هویت شما را پنهان می کند ، مانع نظارت دولت ، محتوای جغرافیایی مسدود شده و ISP می شود (که به پخش بدون بافر نیز کمک می کند).

من از ExpressVPN استفاده می کنم که سریعترین و امن ترین VPN است. نصب بر روی هر دستگاه از جمله Amazon FireStick بسیار آسان است. شما 3 ماه رایگان دریافت می کنید و 49٪ برنامه های سالانه خود را پس انداز می کنید. همچنین ، با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر راضی نبودید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید.

برای دریافت 3 ماه رایگان و 49٪ صرفه جویی در ExpressVPN ، اینجا را کلیک کنید

بخوانید: نحوه نصب و استفاده از Kodi VPN

پیش نیاز نصب

شما باید منابع ناشناخته را در تنظیمات Kodi فعال کنید تا نصب SportsDevil که یک افزونه شخص ثالث است ، اجازه دهید. این مراحل را دنبال کنید:

  • روی Kodi کلیک کنید تنظیمات از صفحه اصلی (بالا سمت چپ)
  • کلیک سیستم اگر از Kodi Leia استفاده می کنید یا تنظیمات سیستم در Kodi Krypton
  • انتخاب کنید مواد افزودنی در سمت چپ و در سمت راست روشن کنید منابع ناشناخته
  • کلیک آره برای روشن نگه داشتن گزینه

پس از اتمام این کار ، مراحل زیر را برای نصب SportsDevil Kodi Addon دنبال کنید.

مرحله 1: Kodi را روی رایانه شخصی یا Amazon Fire TV راه اندازی کنید و باز کنید تنظیمات همانطور که در عکس زیر نشان داده شده است.

sportsdevil Kodi

گام 2: حالا برو مدیر فایل.

kodi sportsdevil

مرحله 3: اکنون روی باز کردن کلیک کنید منبع را اضافه کنید.

repo sportdevil

مرحله 4: به محض کلیک روی باز کردن منبع را اضافه کنید, یک پنجره بازشو ظاهر می شود. کلیک  در آن پنجره در پنجره زیر ، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، آدرس اینترنتی زیر را وارد کنید: - http://www.lvtvv.com/repo/

از لینک استفاده کنید http://ezzer-mac.com/repo

منبع Kodil دیگر در دسترس نیست

sportdevil kodi addon

مرحله 5: در فهرست بازشوی بعدی ، از نام منبع رسانه خواسته می شود. فقط وارد شوید کدیل مطابق شکل زیر لطفاً تأیید کنید که همه چیز را به درستی قرار داده اید زیرا بسیار مهم است و سپس کلیک کنید خوب.

نحوه نصب افزونه sportsdevil در کدی

مرحله 6: اکنون مخزن بارگیری می شود. اکنون با فشار دادن چند بار به فضای پشتی به منوی اصلی Kodi برگردید و باز کنید مواد افزودنی منو.

kodi sportsdevil

مرحله 7: اکنون روی باز کردن کلیک کنید نصب بسته بندی (نماد جعبه باز در بالا سمت چپ همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است).

SportsDevil Kodi

مرحله 8: اکنون روی باز کردن کلیک کنید از فایل پستی نصب کنید.

sportsdevil Kodi

مرحله 9: اکنون انتخاب کنید کدیل یا هر نام منبع دیگری را که قبلاً انتخاب کرده اید دنبال کنید repository.kodil-1.3.zip repository.EzzerMacsWizard.zip

kodi addon sportsdevil

مرحله 10: این کار نصب مخزن EzzerMacs را شروع می کند. نصب فقط چند ثانیه طول می کشد. اکنون به منوی قبلی برگردید و این بار انتخاب کنید از مخزن نصب کنید بجای  از فایل پستی نصب کنید.

نحوه نصب sportsdevil در کدی

مرحله 11: اکنون روی باز کردن کلیک کنید مخزن Kodil مخزن جادوگر EzzerMacs و سپس افزودنیهای ویدیویی را انتخاب کنید. در اینجا تعداد افزودنیهای زیادی را مشاهده خواهید کرد ، بنابراین کافیست تا پایین جستجو کنید تا SportDevil را پیدا کنید.

SportsDevil Kodi

مرحله 12: روی باز کردن SportsDevil کلیک کنید. در فهرست بعدی ، را انتخاب کنید نصب. ممکن است چند هشدار ظاهر شود ، اما آنها را نادیده بگیرید. اگر نصب را از منابع ناشناخته روشن نکرده اید ، به منوی تنظیمات منتقل می شوید ، کافیست آن را روشن کرده و دوباره به اینجا برگردید. پس از کلیک روی نصب ، نصب شروع می شود.

kodi sportsdevil

(فقط Kodi Leia) پس از کلیک بر روی نصب ، باید کلیک کنید خوب روی پنجره ظاهر شده بعدی

مرحله 13: این کار نصب را شروع می کند. پس از نصب فقط می توانید به منوی افزودنی ها بروید و در بخش افزودنی های ویدیویی SportsDevil را در آنجا پیدا کنید. حالا کافیست آن را باز کنید و از World Sports Sports with SportsDevil در رایانه شخصی یا Amazon Fire TV خود لذت ببرید.

kodi sportsdevil

این یکی از روش های نصب SportsDevil در Kodi بود. این روش محبوب ترین است. با این حال ، یک روش دیگر برای نصب افزونه ها بر روی Kodi وجود دارد. این مستقیم تر و کوتاه تر است ، اما در FireStick کار نخواهد کرد.

قبل از شروع پخش با Kodi Addons / Builds ، می خواهم به شما هشدار دهم که هر آنچه در Kodi پخش می کنید برای ISP و دولت شما قابل مشاهده است. این بدان معنی است که پخش محتوای دارای حق چاپ (فیلم های رایگان ، نمایش های تلویزیونی ، ورزش) ممکن است شما را با مشکل قانونی روبرو کند.

به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود که در هنگام پخش ، یک VPN را وصل کنید. یک VPN برای Kodi با غلبه بر ISP ، ضریب نظارت دولت و محدودیت های جغرافیایی در افزودنی های محبوب. من همیشه وصل می شوم ExpressVPN در تمام دستگاه های جریان من و به شما پیشنهاد می کنم همین کار را انجام دهید.

ExpressVPN سریعترین و امن ترین VPN است. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود. یعنی ، شما می توانید برای 30 روز اول بطور آزاد استفاده کنید و اگر از عملکرد راضی نیستید (که بسیار بعید است) ، می توانید بازپرداخت کامل را درخواست کنید.

توجه داشته باشید: ما نقض قوانین حق چاپ را تشویق نمی کنیم. اما ، اگر به طور ناخواسته به پخش محتوای یک منبع نامشروع بپردازید ، چه اتفاقی می افتد؟ همواره تفاوت میان یک منبع مشروع و غیرقانونی ساده نیست.

بنابراین ، قبل از شروع پخش در Kodi ، در اینجا نحوه دریافت محافظت از VPN در 3 مرحله ساده آورده شده است.

مرحله 1: اشتراک ExpressVPN را دریافت کنید اینجا.

گام 2: کلیک اینجا برای بارگیری و نصب برنامه ExpressVPN در دستگاه خود.

مرحله 3: برای اتصال سرور VPN روی نماد پاور کلیک کنید. این همه ارتباط شما با سریعترین و بهترین VPN برای Kodi امن است.

expressvpn را برای kodi وصل کنید

نحوه نصب SportsDevil بر روی Kodi (PC)

برای به دست آوردن SportsDevil در PC از روش فوق استفاده کنید و همچنین روش زیر دیگر کار نمی کند.

مرحله 1: این روش مستلزم بارگیری مستقیم مخزن از یک فایل پستی است. این فایل پستی را از این لینک بارگیری کنید http://www.lvtvv.com/repo/repository.kodil-1.3.zip و دایرکتوری را که فایل zip را ذخیره کرده اید به خاطر بسپارید.

گام 2: اکنون Kodi را در رایانه شخصی یا Fire TV خود راه اندازی کنید و باز کنید مواد افزودنی همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

نحوه نصب sportsdevil در کدی

مرحله 3: حالا برو به سمت نصب بسته بندی (نماد جعبه باز در بالا سمت چپ مانند تصویر زیر) و آن را باز کنید.

SportsDevil Kodi

مرحله 4: اکنون روی باز کردن کلیک کنید از Zip File نصب کنید و به دایرکتوری که فایل zip را ذخیره کرده اید بروید و آن را انتخاب کنید. این به طور خودکار مخزن Kodil را بر روی Kodi شما نصب می کند. پس از اتمام نصب ، یک پیام پاپ آپ در سمت راست بالا خواهید دید که افزونه به روز شده است.

SportsDevil Kodi

مرحله 5: اکنون به مرحله 3 برگردید و باز کنید نصب بسته بندی. این بار روی باز کلیک کنید از مخزن نصب کنید.

نحوه نصب sportsdevil در کدی

مرحله 6: اکنون روی باز کردن کلیک کنید کدیل مخزن و سپس انتخاب کنید افزودنیهای ویدیویی. 

Kodi SportsDevil

مرحله 7: اکنون به زیر بروید تا SportsDevil را پیدا کنید و طبق پیروی از دستورات آن را طبق روش فوق نصب کنید.

kodi SportsDevil

مرحله 8: Voila ، Sports Devil با موفقیت روی Kodi شما نصب شده است. اکنون بنشینید و از NFL ، NBA ، کریکت ، هاکی ، UFC یا هر ورزش مهم دیگر در تلویزیون یا رایانه شخصی آمازون خود لذت ببرید..

نحوه نصب sportsdevil در کدی

برای نصب Sportsdevil در Kodi 18 Leia یا Kodi 17.6 Krypton می توانید از هر دو روش فوق استفاده کنید. پس از انجام این کار ، اقیانوس از رویدادهای ورزشی در اختیار شما خواهد بود. فقط می توانید روی نیمکت خود بنشینید و از ورزش های مورد علاقه خود لذت ببرید. اما برای همه این موارد ، باید توجه داشته باشید که یک Kodi VPN را در بالاترین اولویت قرار دهید.

مشابه هر نرم افزاری ، Kodi نیز عاری از اشکالات نیست. رایج ترین موضوعات گزارش شده توسط کاربران ، جریان بافر و کند است. اگر با هر مشکلی روبرو هستید ، در اینجا چگونگی رفع بافر Kodi آورده شده است.

ویدئو: نحوه نصب Sportsdevil Kodi Addon

اگر در نصب افزونه Sportsdevil در Kodi با مشکل روبرو هستید ، فیلم زیر را بررسی کنید.

نصب SportsDevil انجام نشد

چند دلیل وجود دارد که نصب افزونه می تواند شکست بخورد و ما باید هر یک به یک نگاه کنیم ، از پایه شروع کنیم.

اساسی ترین جنبه عیب یابی تعیین و رفع هرگونه مسائل محلی است. بنابراین ، مطمئن شوید که دستگاه دسترسی به اینترنت دارد. سعی کنید برنامه دیگری که از اینترنت استفاده می کند را اجرا کنید یا یک وب سایت را در یک مرورگر باز کنید. اگر هیچ ارتباطی وجود ندارد ، قبل از نصب SportsDevil مشکلات اینترنت را حل کنید. در صورتی که اینترنت خوب کار کند و افزونه هنوز نصب نشود ، ما باید راه حل های دیگر را بررسی کنیم.

اغلب ، مشکل با سرور جایی که مخزن در آن قرار دارد ، وجود دارد. ما یاد گرفتیم که Sports Devil را از مخزن EzzerMacs نصب کنیم ، که تاکنون یکی از مخازن پرکاربرد این روزها است. اما ، معلوم است که خرابی نیز وجود دارد. بنابراین ، اگر در طی مراحل نصب قادر به اضافه کردن مخزن EzzerMacs به عنوان منبع نباشید ، احتمال وجود دارد که مشکلی برای سرور ایجاد شود. و هنگامی که مشکلات سرور وجود دارد ، بهترین کاری که می توانید انجام دهید اینست که منتظر بمانید تا دوباره عملیاتی شود.

همچنین راه اندازی مجدد دستگاه شما را توصیه می کنم ، که همچنین Kodi را راه اندازی مجدد کرده و فایل های سیستم را تازه می کنید. بارها و بارها یک راه اندازی مجدد ساده مسئله را برطرف می کند.

اگر به نظر نمی رسد که چیزی کار کند و مطمئن باشید سرور خوب کار می کند ، ممکن است نیاز به تنظیم مجدد Kodi و نصب مجدد افزونه Sports Devil داشته باشید. تنظیم مجدد Kodi تمام داده ها و افزودنی های شما را پاک می کند. اما می توانید با تهیه نسخه پشتیبان از داده های Kodi ، بخشی از آن را نجات دهید.

SportsDevil Not Working

SportsDevil در مخزن EzzperMacs میزبان است و این منبع معمولاً افزونه‌های معتبری دارد. اما ، هر افزونه Kodi پتانسیل ایجاد مشکلات را دارد ، هر چند که نادر باشد.

اگر SportsDevil بعد از نصب کار نمی کند ، اولین چیزی که می خواهید بررسی کنید این است که دستگاه شما هنوز به اینترنت دسترسی دارد.

اگر اینترنت واقعاً کار کند و SportsDevil نباشد ، ممکن است دوباره مسئله سرور وجود داشته باشد. و همانطور که قبلاً نیز گفتم ، اگر سرور مقصر باشد ، انتظار تنها راه حل است.

در صورتی که به اندازه کافی صبر نکرده اید که بعید به نظر می رسد مشکل سرور باشد ، می خواهید برخی از عیب یابی های محلی را امتحان کنید.

از Kodi خارج شده و دستگاه را راه اندازی مجدد کنید. راه اندازی مجدد بسیاری از مشکلات را حل می کند و احتمالاً SportsDevil نیز برطرف می شود.

اگر این کار نمی کند ، با رفتن به صفحه اصلی Kodi ، SportsDevil را حذف کنید > مواد افزودنی > افزونه های ویدئویی و سپس دوباره نصب کنید. این احتمال وجود دارد که برخی پرونده ها خراب یا خراب باشند. برای نصب مجدد این افزونه ، همان مراحل نصب را که در بالا توضیح دادم ، دنبال کنید.

و وقتی هیچکدام از اینها کار نکند ، تنظیم مجدد کدی ممکن است آخرین راه حل باشد.

در صورت دریافت پیام خطای خاص ، توصیه می کنم از صفحه عکس بگیرید و آن را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید. من تمام تلاش خود را برای حل مسئله خواهم کرد. همچنین ممکن است بخواهید ورود به سیستم Kodi را بررسی و به اشتراک بگذارید. به تعیین علت دقیق مشکل کمک خواهد کرد.

مربوط:

  • بهترین ساخته های Kodi
  • نحوه فرار از زندان آمازون FireStick
  • نحوه نصب Exodus Redux در Kodi

اینجا را کلیک کنید تا ترفندهای برش بند ناف را مستقیماً به صندوق ورودی خود وارد کنید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me