نحوه نصب TeaTV در FireStick

>

وقتی چندی پیش برای اولین بار وارد TeaTV شدم ، این برنامه را دوست داشتم اما توجه زیادی به آن نکردم زیرا قبلاً از تلویزیون Terrarium در Fire TV Stick استفاده می کردم. من صددرصد از تلویزیون Terrarium راضی بودم و از این رو احساس کمتری به گزینه دیگری می کردم. با این حال ، این در حالی است که من از دوستانم و در تالارهای آنلاین شنیدم درباره تلویزیون چای.

در حالی که TeaTV یکنواخت در تلفن های هوشمند Android کار می کرد ، دقیقاً دوستانه از راه دور FireStick نبود. این احتمالاً یکی از بزرگترین دلیل عدم چسبیدن به آن است. چند روز پیش ، هنگامی که فهمیدم تلویزیون Terrarium در حال تبلیغ قیمت نهایی adieu است ، من بلافاصله شروع به جستجوی گزینه های دیگر کردم. طولی نکشید که TeaTV را به خاطر بسپارم و خوشحالم که این کار را کردم.

من آخرین نسخه TeaTV را در FireStick نصب کردم و خوشحال شدم که متوجه شدم این اپلیکیشن تغییر یافته است و اکنون با کنترل از راه دور کاملاً سازگار است. TeaTV یک رابط حرفه ای به دنبال ، روان بودن ناوبری و سهولت باورنکردنی استفاده را ارائه می دهد. این برنامه همیشه یک کتابخانه رسانه ای محکم داشت و اکنون خوشحالم که می توانم از آن به عنوان یک گزینه جایگزین تلویزیون Terrarium استفاده کنم.

من TeaTV را در FireStick به عنوان یکی از مناسب ترین گزینه های TTV توصیه می کنم. این یک خانه رسانه ای کامل است. در این راهنما یاد می گیریم TeaTV را در FireStick یا Fire TV یا Fire TV Cube نصب کنیم. خواندن را ادامه دهید!

توجه کاربران FireStick: قبل از ادامه مطلب بخوانید

دولت ها و ISP ها در سراسر جهان بر فعالیت های آنلاین کاربرانشان نظارت می کنند. اگر محتوای دارای حق نسخه برداری را در Fire TV Stick خود پیدا کردید ، می توانید با مشکل جدی روبرو شوید. در حال حاضر ، IP شما برای همه قابل مشاهده است. من اکیداً به شما توصیه می کنم که FirePick خوب VPN بدست آورید و هویت خود را پنهان کنید تا تجربه تماشای فیلم شما اتفاق بدی نیفتد.

من استفاده می کنم ExpressVPN که سریعترین و امن ترین VPN در صنعت است. نصب بر روی هر وسیله ای از جمله Amazon Fire TV Stick بسیار آسان است. همچنین با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر خدمات آنها را دوست ندارید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید. ExpressVPN همچنین معامله خاصی دارد که در آن می توانید 3 ماه رایگان دریافت کنید و 49 درصد در برنامه سالانه پس انداز کنید.

در اینجا دلایلی وجود دارد که شما باید همیشه از VPN استفاده کنید.


بخوانید: نحوه نصب بهترین VPN در FireStick

TeaTV در FireStick: روش های نصب

Tea TV یک برنامه شخص ثالث است و جزئی از فروشگاه Amazon نیست. این باید به دستگاه FireStick شما متصل شود. FireStick برخلاف موبایل یا رایانه لوحی معمولی Android ، به شما امکان نمی دهد APK های برنامه ها را مستقیماً از طریق مرورگرهای محبوب بارگیری کنید. Sideloading در FireStick نیاز به برنامه های ویژه دارد. در اینجا دو برنامه کاربردی در این راهنما آورده شده است:

 1. بارگیری کننده
 2. اکسپلورر فایل ES

برنامه ها را از منابع ناشناخته فعال کنید

من با روش نصب شروع می کنم. اما قبل از آن ، شما باید FireStick را فعال کنید تا برنامه های شخص ثالث را با روشن کردن برنامه ها از منابع ناشناخته بپذیرد. در اینجا کارهایی که شما باید انجام دهید:

  CotoMovies ทางเลือกสำหรับ FireStick / Android

1. باز کردن تنظیمات از صفحه اصلی FireStick (نوار منو در بالا)

نحوه نصب teatv در firestick

2. کلیک کنید MyFireTV یا دستگاه

نحوه نصب TeaTV در FireStick

3. باز کنید گزینه های توسعه دهنده

گزینه های برنامه نویس در firestick

4. اگر برنامه ها از منابع ناشناس غیرفعال / خاموش است ، با کلیک کردن روی آن روشن کنید

چگونه می توان teatv را در Firestick گرفت

5. کلیک کنید روشن کن برای نادیده گرفتن این پیام هشدار دهنده و تأیید عملکرد شما.

منابع ناشناخته را در firestick فعال کنید

روشن کردن برنامه ها از منابع ناشناخته دستگاه شما را فقط در معرض تهدید قرار می دهد. منبع APK Tea TV که قصد دارم با شما به اشتراک بگذارم بی خطر است. من شخصاً برنامه را از این منبع نصب کردم.

Tea TV را در FireStick با استفاده از Downloader نصب کنید

Downloader برنامه ای است که sideloading را در FireStick تسهیل می کند. من آن را یکی از ملزومات FireStick می دانم و این یکی از اولین برنامه هایی است که من هنگام تنظیم دستگاه خود نصب می کنم.

برای بارگیری این برنامه ، به صفحه اصلی FireStick خود بروید. از صفحه اصلی انتخاب کنید جستجو کردن در سمت چپ سمت چپ اکنون برنامه را جستجو کرده و آن را نصب کنید.

پس از برنامه ، مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: Downloader را اجرا کنید و روی قسمت URL در سمت راست صفحه اصلی خود کلیک کنید (برنامه با برگه اصلی سمت چپ انتخاب شده به طور پیش فرض)

teatv on firestick

گام 2: وقتی صفحه کلید روی صفحه ظاهر می شود ، URL زیر را وارد کنید و کلیک کنید برو:

https://www.firesticktricks.com/tea

teatv on firestick

مرحله 3: برنامه بارگیری کننده به URL سرور متصل می شود و به بارگیری APP TeaTV در FireStick اشاره می کند

teatv on firestick

مرحله 4: هنگامی که بارگیری APK انجام شد ، برنامه Downloader نصب را آغاز می کند. آنچه اکنون باید ببینید ، فوریت زیر است که از شما می خواهد در صورت تمایل به نصب TeaTV در FireStick تأیید كنید.

می توانی ببینی بعد دکمه در سمت راست پایین با استفاده از ریموت FireStick به این دکمه بروید

teatv apk را در firestick نصب کنید

مرحله 5: دکمه Next به تغییر می کند نصب دکمه. بنابراین ، اکنون کلیک کنید نصب

teatv را روی چوب تلویزیون آتش نصب کنید

مرحله 6: نصب TeaTV در FireStick چند لحظه طول خواهد کشید. پس از اتمام ، پنجره زیر با نمایش داده می شود برنامه نصب شده است تائیدیه

TeaTV نصب شده است. در صورت تمایل می توانید کلیک کنید باز کن در گوشه پایین سمت راست و آن را اجرا کنید. اما ، من پیشنهاد می کنم کلیک کنید انجام شده به طوری که می توانید به برنامه Downloader برگردید و APP TeaTV را حذف کنید.

چرا APK را حذف کنید؟ زیرا APK پس از نصب برنامه فایده ای ندارد. حافظه FireStick را با پاک کردن پرونده های غیر ضروری پاک کنید.

راهنمای فیروزتیک teatv

 مرحله 7: کلیک حذف

Firestick teatv برنامه

مرحله 8: کلیک حذف از نو

teatv را روی firestick نصب کنید

اینگونه است که شما از برنامه Downloader برای کنار گذاشتن TeaTV در FireStick استفاده می کنید.

نحوه استفاده از FireStick با TeaTV "ایمن"

قبل از شروع پخش با TeaTV در Fire Stick ، ​​می خواهم به شما هشدار دهم که هر آنچه را که در TeaTV پخش می کنید برای ISP و دولت شما قابل مشاهده است. این بدان معنی است که پخش محتوای دارای حق چاپ (فیلم های رایگان و نمایش های تلویزیونی) ممکن است شما را با مشکل قانونی روبرو کند.

خوشبختانه ، می توانید فعالیتهای پخش / مرور آنلاین خود را با VPN پنهان کنید. یک شبکه خصوصی مجازی VPN a.k.a به شما کمک می کند تا از دور زدن ISP ، نظارت دولت و محدودیت های جغرافیایی محتوا دور شوید..

  FireStickに最新のムービーHDをインストールする方法

ما نقض قوانین حق چاپ را تشویق نمی کنیم. اما ، اگر به طور ناخواسته به پخش محتوای یک منبع نامشروع بپردازید ، چه اتفاقی می افتد؟ همواره تفاوت میان یک منبع مشروع و غیرقانونی ساده نیست.

من با استفاده از ExpressVPN در Fire Stick ، ​​موبایل و رایانه شخصی من. پس از تلاش چندین VPN با پرداخت و رایگان می توانم بگویم ExpressVPN سریعترین و امن ترین VPN است. در اینجا نحوه شروع استفاده از ExpressVPN در FireStick و فعالیتهای جریان خود را از چشم کنجکاو پنهان می کنید.

مرحله 1: در ExpressVPN مشترک شوید اینجا. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود. یعنی ، شما می توانید برای 30 روز اول بطور آزاد استفاده کنید و اگر از عملکرد راضی نیستید (که بسیار بعید است) ، می توانید بازپرداخت کامل را درخواست کنید.

گام 2: ON TV Fire / Stick خود را روشن کنید و در سمت چپ افراطی به گزینه "جستجو" بروید. اکنون در نوار جستجو "Expressvpn" (بدون نقل قول) را تایپ کرده و وقتی در نتایج جستجو ظاهر می شود ExpressVPN را انتخاب کنید

برای پخش ایمن از Expressvpn در firestick استفاده کنید

مرحله 3: برای نصب برنامه ExpressVPN در Fire TV / Stick روی "بارگیری" کلیک کنید.

برنامه teatv در firestick

مرحله 4: برنامه را باز کنید و اطلاعات ورود به سیستم را که هنگام خرید اشتراک ExpressVPN ایجاد کرده اید ، وارد کنید. روی "ورود به سیستم" کلیک کنید

نحوه دریافت expressvpn روی چوب تلویزیون آتش

مرحله 5: برای اتصال به یک سرور VPN روی نماد پاور کلیک کنید. این همه ارتباط شما با سریعترین و بهترین VPN برای FireStick ایمن است.

expressvpn را روی چوب آتش متصل کنید

همچنین می توانید اطلاعات دقیق تری در مورد استفاده از ExpressVPN با Fire TV / Stick بخوانید.

TeaTV در Fire TV Stick با استفاده از ES File Explorer

ES File Explorer برنامه دیگری است که به طور گسترده به عنوان لودر جانبی برای FireStick استفاده می شود. باز هم ، می توانید این برنامه را از فروشگاه آمازون بارگیری کنید. فقط کافی است آن را در گزینه جستجو در صفحه اصلی FireStick جستجو کنید.

: ES File Explorer دیگر ویژگی sideloading را به صورت رایگان ارائه نمی دهد. باید ماهانه 9.99 دلار بپردازید. اگر در منطقه شما موجود است از برنامه Downloader استفاده کنید. رایگان است.

پس از نصب ES File Explorer ، مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: ES File Explorer را راه اندازی کنید. نوار منو را در سمت چپ با گزینه های قابل ارتقا مشاهده خواهید کرد. حرکت به پایین و کلیک کنید ابزارها. کلیک کردن آن را گسترش می دهد. حالا روی گزینه اول کلیک کنید مدیریت دانلود

بارگیری teatv در firestick با استفاده از فایل کاوشگر es

گام 2: اکنون به سمت راست ES Explorer بروید و در پایین کلیک کنید +جدید

راهنمای نصب teatv

مرحله 3: کادر گفتگوی زیر باید با دو بخش نشان داده شود

 • مسیر
 • نام

teatv for firestick

مرحله 4: موارد زیر را در قسمت های بالا وارد کنید:

 • مسیر: https://www.firesticktricks.com/tea
 • نام: teatv

در حقیقت ، در قسمت Name می توانید نامی را که دوست دارید وارد کنید. این بی نتیجه خواهد بود. کلیک اکنون بارگیری کن

بارگیری teatv for firestick

مرحله 5: صبر کنید تا ES File Explorer به سرور متصل شود و APA TeaTV را در Fire TV Stick یا Cube بارگیری کنید.

APK teatv

مرحله 6: وقتی این کار تمام شد ، کلیک کنید پرونده را باز کنید وقتی از شما خواسته شد

teatv on tv tv fire و مکعب تلویزیون آتش

مرحله 7: بعد کلیک کنید نصب

نحوه نصب teatv در firestick

مرحله 8: اکنون به قسمت اعلان نصب هدایت می شوید. تا پایین گوشه پایین سمت راست بروید بعد تغییر دکمه به نصب. کلیک نصب برای ادامه

از چوب آتش استفاده کنید

حال ، تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که FireStick را برای نصب TeaTV صبر کنید ، که بیش از یک یا دو دقیقه طول نکشید. پیام تأیید زیر را هنگام نصب برنامه مشاهده خواهید کرد

  FireStickまたはFire TVを再起動/再起動する方法

مرحله 9: کلیک باز کن و برنامه را اجرا کنید. کلیک انجام شده برای بازگشت به ES File Explorer. ممکن است برنامه را بعداً از برنامه های خود اجرا کنید & کانال (که من به شما خواهم گفت که در بخش بعدی چگونه است)

برنامه چای تلویزیون firestick

نحوه استفاده از TeaTV در Fire TV Stick

همه برنامه های شما در داخل نگه داشته می شوند برنامه های شما & کانالها. در اینجا نحوه بازدید از این بخش آورده شده است:

 • را فشار داده و نگه دارید خانه برای چند ثانیه روی ریموت خود را فشار دهید
 • وقتی منوی پاپ آپ را مشاهده کردید ، کلیک کنید برنامه ها
 • این باز می شود برنامه های شما & کانالها

وقتی اینجا هستید ، به پایین بروید ، نماد برنامه TeaTV را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید تا برنامه باز شود. این نحوه دسترسی به برنامه ها از برنامه های شما است & کانالها.

اگر نماد آن در صفحه اصلی FireStick بود ، می توانید سریعتر به TeaTV دسترسی پیدا کنید. برای انتقال نماد به صفحه اصلی ، مواردی است که شما باید انجام دهید:

 • به برنامه های خود بروید & کانالها
 • برنامه TeaTV را برجسته کنید
 • را فشار داده و نگه دارید انتخاب کنید برای چند ثانیه روی ریموت خود را فشار دهید یا دکمه منو را از راه دور خود فشار داده و کلیک کنید حرکت در گوشه پایین سمت راست منو که در تلویزیون شما ظاهر می شود
 • اکنون نماد TeaTV را به یکی از دو ردیف برتر منتقل کنید
 • با فشار دادن روی نماد در مکان مورد نظر رها کنید انتخاب کنید دکمه FireStick از راه دور را فشار دهید
 • به صفحه اصلی FireStick برگردید و نماد TeaTV را در زیر برنامه های خود پیدا خواهید کرد & دسته کانال ها

اکنون بیایید برنامه TeaTV را در FireStick اجرا کنیم.

هنگامی که برای اولین بار برنامه را باز می کنید ، سلب مسئولیت زیر نمایش داده می شود. کلیک تایید کنید برای ادامه.

نحوه استفاده از teatv در firestick

اکنون از شما خواسته شده است که زبان زیرنویس مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای ادامه بر روی زبان مورد نظر خود کلیک کنید. ممکن است بعداً آن را در تنظیمات برنامه تغییر دهید.

نحوه استفاده از teatv برای firestick

اگر می خواهید در TeaTV Subreddit مشترک شوید ، بر روی گزینه Next کلیک کنید لغو را کلیک کنید

teatv را روی چوب آتش کاوش کنید

در اینجا نحوه نمایش صفحه اصلی TeaTV در FireStick آورده شده است. همانطور که مشاهده می کنید ، TeaTV یک رابط نرم و صاف و آسان برای استفاده ارائه می دهد. محتوای پرطرفدار را در صفحه بازشو پیدا خواهید کرد. برای تماشای بیشتر می توانید از گزینه filter برای انتخاب انواع ژانرها و دسته بندی ها استفاده کنید. همچنین می توانید برای جستجوی هر فیلمی با نام ، هنرمند ، کارگردان و غیره از تابع جستجو در گوشه بالا سمت چپ استفاده کنید. همچنین می توانید به دنبال نمایش های تلویزیونی و اپیزودها باشید.

نحوه نصب و استفاده از teatv در firestick

بسته شدن

TeaTV یک برنامه سرگرمی فوق العاده محبوب است که میزبان فیلم ها و نمایش های در صورت تقاضا را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد. احتمالاً برنامه نزدیکترین چیزی است که تلویزیون Terrarium پس از خاموش شدن از آن باز است. TeaTV بسیاری از اسکرابر فعال از برخی سرورهای با کیفیت بالا ارائه می دهد. این برنامه سبک وزن فقط راه حل مناسب برای تمام نیازهای شما در صورت تقاضا است. در این راهنما یاد گرفتید که TeaTV را در FireStick نصب کنید. در صورت داشتن هرگونه سؤال یا نظری ، در بخش نظرات در زیر به ما اطلاع دهید.

مربوط:

نحوه نصب Morph TV در FireStick
نحوه فرار از زندان Fire TV Stick
نحوه نصب Mobdro در FireStick
نحوه نصب Kodi در Fire Stick

اینجا را کلیک کنید تا ترفندهای برش بند ناف را مستقیماً به صندوق ورودی خود وارد کنید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me