چگونه می توان مشکلات بافر تلویزیون Terrarium را برطرف کرد

>

بسیاری از خوانندگان ما این سؤال را مطرح کرده اند که آیا ما برای رفع مشکلات بافر تلویزیون Terrarium راه حلی داشتیم یا خیر. به نظر می رسد نمونه های بافر نسبت به گذشته عادی تر شده اند. در واقع ، من نیز اخیراً تجربه این مسائل را تجربه کرده ام. تکذیب وجود ندارد که تلویزیون Terrarium یکی از بهترین برنامه های Fire Fire Stick برای تماشای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی در صورت تقاضا است. این تقریباً در مورد هر عنوانی است که می توانید از آنها بخواهید. اما ، این نیز صحیح است که گاهی اوقات شما به این مشکلات بافر می افتید. اگر هم اکنون در برنامه تلویزیون Terrarium با بافر روبرو هستید ، ادامه مطلب را بخوانید.

چگونه برای رفع مشکلات رفع اشکال در تلویزیون Terrarium

بافر تلویزیون تراریوم

هیچ مشکلی برای مراقبت از مسائل تلویزیون Terrarium وجود ندارد. با این حال ، بعد از چندین آزمایش و خطا ، من توانستم بافر را کاهش داده و تجربه خود را با برنامه لذت بخش تر کنم. در این مقاله روش های مختلفی را که برای من کار کرده است با شما به اشتراک می گذارم. من اطمینان دارم که آنها برای شما نیز کار خواهند کرد.

توجه داشته باشید: اگر کاربر جدید هستید و هنوز تلویزیون Terrarium ندارید ، این لینک را بررسی کنید - نحوه نصب تلویزیون Terrarium در FireStick

سرعت اتصال به اینترنت خود را بررسی کنید

پخش آنلاین این روزها حداقل به سرعت 5 مگابیت در ثانیه نیاز دارد ، اما برای پخش کامل HD حداقل 10 مگابایت و برای پخش 4K ، حداقل 20 مگابیت در ثانیه توصیه می شود. خبر خوب این است که بیشتر ارائه دهندگان خدمات اینترنت همراه و باند پهن سرعت اینترنت را بالاتر از این ارائه می دهند. در حقیقت ، برخی از ارائه دهندگان حتی برای اتصالات مسکونی سرعت تا 100 مگابیت بر ثانیه را ارائه می دهند. با چنین سرعتی زیاد ، ممکن است فکر کنید که هرگز نباید مسائل بافر تلویزیون Terrarium را تجربه کنید. اما ، متاسفانه ، همیشه اینگونه نیست.

اگر فقط به ندرت به مشکلات بافر تلویزیون Terrarium رسیدگی می کنید ، این احتمال وجود دارد که اینترنت شما برخی از مشکلات متناوب را از پایان ارائه دهنده شما تجربه کند. در چنین مواقعی ، معمولاً از مشکل در باطن مراقبت می شود و عمر کوتاهی دارد.

توصیه می کنم سرعت اینترنت خود را بررسی کنید تا حداقل پهنای باند را داشته باشید یا خیر. تعداد زیادی برنامه و وب سایت وجود دارند که به شما امکان می دهند سرعت را به صورت رایگان تست کنید. Ookla محبوب ترین سرویس تست سرعت اینترنت است. می توانید برنامه Ookla را در دستگاه Android یا iOS خود بارگیری کنید یا به وب سایت آنها http://www.speedtest.net/ مراجعه کنید تا سرعت را تست کنید.

اگر نتایج آزمون سرعت کم نشان می دهد ، ممکن است در اتصال به اینترنت مشکلی ایجاد شود. شاید نیاز باشد که برنامه یا روتر خود را به روز کنید. در هر صورت با ISP خود تماس بگیرید و راه حل را پیدا کنید.

پخش از سرورهای پیشنهادی Terrarium TV

Terrarium TV لینک های جریان ده ها سرور مستقر در سراسر جهان را از بین می برد. اما ، برخی از سرورهایی که خود این برنامه توصیه می کند وجود دارد. برای مشاهده لیست سرورهای توصیه شده ، به تصویر زیر مراجعه کنید.

بافر تلویزیون تراریوم

من شخصاً تجربه کرده ام که این سرورها سریعتر هستند و به سختی می توانم هرگونه مشکلات بافر تلویزیون Terrarium را تجربه کنم.

هر بار کلیک بر روی عنوان ، پنجره بازشده در تصویر ظاهر می شود. می توانید گزینه "دوباره نشان ندهید" را در پایین بررسی کنید تا دفعه دیگر ظاهر نشود. قبل از بررسی این گزینه ، من به همه سرورهای توصیه شده توجه کردم زیرا می دانستم که نمی توانم همه آنها را به خاطر بسپارم. بنابراین ، من پیشنهاد می کنم همین کار را انجام دهید.

مشکلات سرور تلویزیون Terrarium

اگر سرعت اینترنت شما مشکلی ندارد و هنوز با مشکلات تلویزیون Terrarium روبرو هستید ، به نظر می رسد در سرور محل نگهداری محتوا مشکلی ایجاد شود.

همانطور که ممکن است بدانید ، تلویزیون Terrarium هیچ محتوای خاصی را در خود ندارد. این برنامه یک جمع کننده است که پیوندهای مختلفی به یک محتوای خاص از سرورهای مختلف دارد. وقتی پیوند را باز می کنید ، دستگاه شما تلاش می کند تا محتوای آن را از سروری که پیوند به آن اشاره دارد ، پخش کند.

تلویزیون Terrarium سعی در ایجاد بهترین لینک های کاری دارد. اما ، گاهی اوقات به پایان می رسد که پیوندهای بد را نشان می دهد. پیوند بد می تواند برای سرور باشد که خرابی یا کند شدن را تجربه می کند. در نتیجه با مشکلات بافر تلویزیون Terrarium روبرو می شوید.

وقتی مشکلی در سرور وجود دارد ، نمی توانید کارهای زیادی برای رفع بافر انجام دهید. با این حال ، آنچه شما می توانید انجام دهید این است که پیوند دیگری به سرور دیگر باز کنید و یک احتمال منصفانه وجود دارد که شما از این مشکل مراقبت کرده باشید.

من متوجه شده ام که مشکلات تلویزیون Terrarium معمولاً وقتی مطرح می شود که سعی می کنم محتوای کامل HD را پخش کنم. و هیچ ارتباطی با سرعت اینترنت من یا توانایی دستگاه من برای پخش فیلم های HD آنلاین یا نمایش ها ندارد. مشکل با سرور است که قادر به انجام چندین درخواست جریان نیست.

با استفاده از Media Player مناسب با تلویزیون Terrarium

Terrarium TV پخش کننده رسانه ای خاص خود را ندارد. حتما توجه کرده اید که وقتی تلویزیون Terrarium را اجرا می کنید ، از شما می خواهد یک پخش کننده رسانه دلخواه را برای عملکرد بهتر جریان نصب کنید. در واقع ، برنامه حتی می گوید که بدون پخش کننده مورد نظر ، ممکن است مشکلات بافر را تجربه کنید.

هنگامی که من برای اولین بار شروع به استفاده از تلویزیون Terrarium کردم ، من از پنجره های بازشو نادیده می گیرم که از من می خواستند یک دستگاه پخش رسانه ای متفاوت بگیرم من فکر کردم که لازم نخواهد بود. اما ، پس از آن من متوجه شدم که تلویزیون Terrarium به درستی کار نمی کند و من مرتباً در حال مسائل بافر هستم. این زمانی است که من تصمیم گرفتم تا پخش کننده رسانه انتخاب تلویزیون Terrarium را نصب کنم. و ، حتی اگر من اشتباه ثابت شد ، اعتراف می کنم که تفاوت قابل توجهی در عملکرد وجود دارد. بسیاری از پیوندها که قبل از نصب پخش کننده جدید بافر شده اند ، راحت اجرا می شوند.

اگرچه تلویزیون Terrarium با چندین دستگاه پخش رسانه ای از جمله VLC و MX Player سازگار است ، اما هنوز هم ممکن است از شما بخواهید که پخش کننده دیگری را نصب کنید. در حقیقت ، در صورت نداشتن YesPlayer ، آخرین نسخه تلویزیون Terrarium هیچ پیوندی را پخش نمی کند (به تصویر زیر مراجعه کنید).

تلویزیون terrarium کار نمی کند

بنابراین YesPlayer را نصب کنید و شاید بتوانید از مشکلات بافر تلویزیون Terrarium مراقبت کنید. این دستگاه پخش رسانه ای در فروشگاه Play و همچنین فروشگاه آمازون در دسترس است.

از VPN استفاده کنید و از پرتاب اینترنت جلوگیری کنید

آیا می دانید که بسیاری از کاربران اینترنت در ایالات متحده قربانی ضربات اینترنت می شوند و آنها حتی هرگز از آن آگاهی ندارند؟ پرتاب اینترنت شیوه ای متداول در بین ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) است..

اگر پخش آنلاین بیشترین بخش فعالیت آنلاین شما را مصرف کند ، ISP شما ممکن است سرعت اینترنت را به کمتر از آنچه در برنامه اینترنت شما ارائه می شود کاهش دهد. من نمی گویم این عمل غیرقانونی است. اما ، احساس می کنم غیر اخلاقی است. معمولاً ISP ها یک شروط در شرایط خود دارند & شرایطی که بیان می کند میزان استفاده از داده به دلیل پخش آنلاین در زیر مقدار مشخصی افزایش می یابد ممکن است منجر به کاهش سرعت شود.

متأسفانه ، ما اغلب از دست این چاپ های خوب برمی خوریم. و حتی اگر این بند را خوانده ام ، بازهم می خواهم از اینترنت با تمام توان استفاده کنم. خوشبختانه راهی برای جلوگیری از ریزش اینترنت وجود دارد. استفاده از یک سرویس VPN را شروع کنید و تمام فعالیت های اینترنتی شما را پوشش خواهد داد. به این ترتیب ، ISP شما هرگز نمی داند که آیا شما یک فیلم را بصورت آنلاین مشاهده می کنید یا پرونده های داده را بارگیری می کنید.

مدتی است که از ExpressVPN استفاده کرده ام و همین موارد را به شما توصیه می کنم. این تلویزیون سریع ، قابل اعتماد و Terrarium است.

 داده های برنامه تلویزیون Terrarium را پاک کنید

عیب یابی تلویزیون Terrarium دیگری وجود دارد که می توانید سعی کنید از بافر جلوگیری کنید. می توانید داده های تلویزیون Terrarium را پاک کرده و آن را در تنظیمات پیش فرض بازیابی کنید. به نظر می رسد که شما برای اولین بار از تلویزیون Terrarium استفاده می کنید.

البته پاک کردن داده ها به معنای از دست دادن تمام تنظیمات شخصی شما است. اما ، تقریباً هیچ تنظیمات تلویزیون Terrarium وجود ندارد که باید حفظ شود. فقط به تمام تغییراتی که ایجاد کرده اید توجه داشته باشید و بعداً آن تغییرات را اعمال کنید.

در حالی که ما در آنجا هستیم ، من همچنین توصیه می کنم هنگام پاک کردن داده ها ، حافظه نهان تلویزیون Terrarium را پاک کنید. برنامه با حذف حافظه نهان ممکن است شروع به کار با شگفتی کند.

اگر از Android Terrarium در Android استفاده می کنید ، تنظیمات را باز کنید و به گزینه برنامه بروید (مسیر ممکن است کمی در دستگاه ها متفاوت باشد). Terrarium TV را انتخاب کرده و روی دکمه ها ضربه بزنید تا داده ها و حافظه پنهان پاک شود.

اگر از TV Terrarium در FireStick استفاده می کنید ، نحوه پاک کردن داده و حافظه پنهان آورده شده است:

شماره 1 از صفحه اصلی تنظیمات (در نوار بالای) را انتخاب کنید

شماره 2 روی "برنامه ها" کلیک کنید

شماره 3 "مدیریت برنامه های نصب شده" را به پایین حرکت کرده و باز کنید.

شماره 4 از پایین حرکت کنید و روی "Terrarium TV" کلیک کنید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، اندازه داده ها 40.82 MB و Cache 110 مگابایت است

مسائل مربوط به تلویزیون terrarium

شماره 5 اکنون روی "پاک کردن داده" کلیک کنید (در زیر این گزینه "پاک کردن حافظه پنهان" است. اما لازم نیست از آن استفاده کنید زیرا پاک کردن داده ها حافظه نهان را نیز همانطور که در تصاویر زیر نشان داده شده است).

مشکلات بافر تلویزیون terrarium

شماره 6 دوباره روی "پاک کردن داده" در صفحه بعدی کلیک کنید

تلویزیون terrarium انجماد را حفظ می کند

شماره 7 حالا یکبار دکمه برگشت را فشار دهید تا به صفحه قبلی برگردید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، Data و Cache حذف شده اند

عیب یابی تلویزیون terrarium

در حال چاپ کردن

امیدوارم این مقاله به شما در مراقبت از مسائل بافر تلویزیون Terrarium کمک کند. حتی اگر Terrarium TV یک اپلیکیشن فوق العاده محبوب برای محتوای درخواستی باشد ، سرورهایی که از آن پخش می شوند ممکن است همیشه عالی نباشند. بنابراین ، اگر با مشکلات بافر روبرو هستید ، مشکل سرور بیشتر از هر مسئله محلی با اتصال به اینترنت یا دستگاه شما است. برای من ، انتخاب جریان دیگری معمولاً مؤثر است. از همه اینها زیبایی تلویزیون Terrarium است - پیوندهای متعدد در یک مکان. اگر در مورد Kodi نیز با مشکلات مشابه روبرو هستید ، فراموش نکنید که اصلاحات احتمالی برای بافر کدی را بررسی کنید.

مربوط:

نحوه نصب Kodi در FireStick
نحوه نصب Exodus در Kodi
نحوه دریافت زیرنویس در Kodi
نحوه تنظیم مجدد Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me