نحوه نصب ماوس Toggle در FireStick / TV TV

>

برنامه های خاص Android برای دستگاه های لمسی در نظر گرفته شده اند و به طور صحیح در دستگاه Fire TV Stick با کنترل از راه دور شما کار نمی کنند. این کار کاربران FireStick را از برخی برنامه های خوب محروم می کند. دلیل اصلی عدم استفاده از چنین برنامه هایی به این دلیل است که آنها با ریموت Amazon FireStick شما سازگار نیستند. اما اگر راهی وجود داشته باشد که بتوانید از ماوس با FireStick استفاده کنید ، می توانید برخی از این برنامه ها را کار کنید.

می توانید نشانگر موس را در رابط FireStick خود قرار دهید بدون اینکه یک موس فیزیکی را به آن متصل کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید برنامه Toggle Mouse است. در این راهنما یاد خواهیم گرفت که Mouse Toggle را در FireStick نصب کنیم. می توانید با استفاده از دکمه های ناوبری روی ریموت خود ، نشانگر ماوس را مانور دهید. برای کلیک کردن روی یک شی ، فقط نشانگر را روی آن معلق بگیرید و دکمه را فشار دهید انتخاب کنید دکمه روی ریموت.

توجه کاربران FireStick: قبل از ادامه مطلب بخوانید

دولت ها و ISP ها در سراسر جهان بر فعالیت های آنلاین کاربرانشان نظارت می کنند. اگر محتوای دارای حق نسخه برداری را در Fire TV Stick خود پیدا کردید ، می توانید با مشکل جدی روبرو شوید. در حال حاضر ، IP شما برای همه قابل مشاهده است. من اکیداً به شما توصیه می کنم که FirePick خوب VPN بدست آورید و هویت خود را پنهان کنید تا تجربه تماشای فیلم شما بد بد نشود.

من استفاده می کنم ExpressVPN که سریعترین و امن ترین VPN در صنعت است. نصب بر روی هر وسیله ای از جمله Amazon Fire TV Stick بسیار آسان است. همچنین با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر خدمات آنها را دوست ندارید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید. ExpressVPN همچنین معامله خاصی دارد که در آن می توانید 3 ماه رایگان دریافت کنید و 49 درصد در برنامه سالانه پس انداز کنید.

در اینجا دلایلی وجود دارد که شما باید همیشه از VPN استفاده کنید.


خواندن:
نحوه نصب و استفاده از VPN در FireStick

برنامه تغییر حالت ماوس برای Fire TV Stick: راهنمای نصب

بیایید ابتدا دستگاه FireStick خود را تنظیم کنیم تا به شما امکان دهد برنامه های شخص ثالث را نصب کنید. برنامه Mouse Toggle که قصد نصب آن را داریم همچنین یک برنامه شخص ثالث است. مراحل زیر را دنبال کنید:

  نحوه نصب و استفاده از Stremio در FireStick / Android Box

مرحله 1: دستگاه FireStick خود را روشن کنید و باز کنید تنظیمات از صفحه اصلی (گزینه تنظیمات در نوار منو در بالای صفحه است)

ضرب و شتم ماوس برای تلویزیون آتش

گام 2: هدایت به دستگاه و آن را در صفحه بعدی باز کنید

ضرب و شتم ماوس در firestick

مرحله 3: الان باز است گزینه های توسعه دهنده

نحوه نصب ضربان ماوس بر روی firestick

مرحله 4: ببینم برنامه ها از منابع ناشناس خاموش یا روشن است. اگر خاموش است ، آن را کلیک کنید تا روشن شود.

موشواره firestick را ضامن کنید

مرحله 5: یک پیام اخطار به شما اطلاع می دهد تا درباره خطرات فعال کردن برنامه ها از منابع ناشناخته به شما اطلاع دهد. این پیام را نادیده بگیرید. شما قصد دارید برنامه Mouse Toggle را که شخصاً از آن استفاده کرده ام ، نصب کنید. این یک برنامه امن است.

کلیک روشن کن

برنامه ها از منابع ناشناخته در چوب تلویزیون آتش

FireStick شما اکنون هر برنامه شخص ثالث را نصب خواهد کرد. بیایید با Mouse Toggle شروع کنیم.

مرحله 6: اولین چیزی که شما نیاز دارید یک برنامه لودر جانبی است. FireStick اجازه بارگیری مستقیم فایلها از مرورگر را نمی دهد. من توصیه می کنم بارگیری کننده برنامه این یک ابزار بارگیری بسیار مفید برای FireStick است. Downloader را در FireStick نصب کنید و آن را راه اندازی کنید. به راحتی می توانید این برنامه را از فروشگاه آمازون دریافت کنید

مرحله 7: صفحه اصلی Downloader به این شکل به نظر می رسد. همانطور که می بینید ، خانه گزینه سمت چپ قبلاً کلیک شده است. در سمت راست ، فیلدی وجود دارد که می توانید URL منبع را از جایی که Mouse Toggle بارگیری می شود وارد کنید.

روی این قسمت URL کلیک کنید

برنامه بارگیری کننده

مرحله 8: وقتی صفحه کلید روی صفحه را مشاهده می کنید (مطابق با دستگاه خود) URL زیر را وارد کنید (به تصویر زیر نگاه کنید):

برای Fire Stick Gen 1 ، Fire Stick Gen 2 ، Fire TV 1 ، Fire TV 2 ، Cube Fire TV - https://www.firesticktricks.com/mouse

اگر FireStick 4K ، Fire TV 3 یا Fire TV Edition دارید از این لینک استفاده کنید - http://bit.ly/mousefire

اصابت برو بعد از وارد کردن URL

ضامن ماوس برای آتش تلویزیون APK

مرحله 9: به برنامه Downloader اجازه دهید پرونده APK Mouse Toggle را بارگیری کند. ممکن است چند دقیقه طول بکشد.

بارگیری ماوس apk را در firestick بارگیری کنید

مرحله 10: نکته خوب در مورد Downloader این است که شما نیازی به اجرای دستی APK دریافت شده را ندارید. این فایل را اجرا می کند و نصب را به صورت خودکار شروع می کند. اکنون باید فوریت زیر را مشاهده کنید.

کلیک نصب

ماوس آتش سوزی

مرحله 11: اکنون صبر کنید تا Mouse Toggle APK روی دستگاه نصب شود

مرحله 12: تأیید نصب را با برنامه نصب شده است سریع نشان می دهد.

وقتی کلیک کنید باز کن در اینجا ، شما برنامه Mouse Toggle را فوراً راه اندازی می کنید. اما ، بعداً برنامه را اجرا و استفاده خواهیم کرد.

  Blokadaを使用してFireStickで広告とポップアップをブロックする方法

ابتدا کلیک کنید انجام شده و به برنامه Downloader برگردید. من به شما نشان خواهم داد چگونه Mouse Toggle APK را که بارگیری کرده اید حذف کنید. پس از نصب فایل های APK مورد نیاز نیست. بگذارید کمی فضا را آزاد کنیم.

ضرب و شتم ماوس برای firestick

مرحله 13: کلیک حذف

ضرب و شتم ماوس

مرحله 14: کلیک حذف یک بار دیگر

ضامن ماوس apk

شما با موفقیت پرونده APK را از FireStick حذف کرده اید.

نحوه دسترسی و استفاده از ماوس Toggle در FireStick

به همه برنامه هایی که در FireStick نصب می کنید می توانید از برنامه های شما & کانالها بخش. در اینجا نحوه دستیابی به اینجا آورده شده است:

  • را فشار داده و نگه دارید خانه دکمه روی FireStick از راه دور خود را برای حدود 5 ثانیه
  • هنگامی که صفحه منو ظاهر می شود ، کلیک کنید برنامه ها
  • شما در برنامه های خود هستید & کانالها

اکنون با استفاده از ریموت خود که در آنجا برنامه Mouse Toggle را پیدا خواهید کرد ، به پایین بروید. به یاد داشته باشید که هنگام نصب یک برنامه ، نماد آن در پایین برنامه های شما ظاهر می شود & کانالها نکته دیگر این که برنامه های اخیراً نصب شده در صفحه اصلی FireStick شما ظاهر نمی شوند.

برای انتقال هر برنامه به صفحه اصلی ، نماد آن را در برنامه های خود انتخاب کنید & بخش کانال ها و کلید منو را از راه دور فشار دهید. اکنون بر روی Move کلیک کرده و نماد را به یکی از ردیف های برتر منتقل کنید.

اکنون نحوه استفاده از Mouse Toggle را به شما نشان خواهم داد.

ابتدا ، برای اینکه برنامه Mouse Toggle کار کند ، ADB Debugging باید روشن باشد. در اینجا چگونه می توانید آن را روشن کنید: صفحه اصلی FireStick > تنظیمات > دستگاه > گزینه های توسعه دهنده > اشکال زدایی ADB

برنامه را از برنامه های خود باز کنید & بخش کانال. اینگونه برنامه به نظر می رسد. فقط یک صفحه وجود دارد.

ضرب و شتم ماوس برای چوب تلویزیون آتش

حتماً سرویس ماوس را فعال کنید گزینه روشن است اگر دوست دارید سرویس ماوس در راه‌اندازی FireStick اجرا شود ، گزینه دوم را روشن کنید. توصیه می کنم آن را ادامه دهید. Mouse Toggle فقط یک برنامه 2 مگابایت است و نگه داشتن آن در تمام مدت بر عملکرد دستگاه تاثیری ندارد.

هنگامی که سرویس ماوس فعال است ، وضعیت در سمت چپ پایین صفحه باید بگوید آغاز شده.

اگر وضعیت روشن است راه افتادن در این صورت ممکن است لازم باشد Debugging ADB را خاموش و روشن کنید. برای خاموش و روشن کردن آن ، ممکن است روی دکمه ADB SETTINGS در برنامه کلیک کنید. 

  FireStick / Android BoxにStremioをインストールして使用する方法

صفحه برنامه را بر روی Firestick ضامن کنید

این تقریباً مربوط به رابط کاربری است. بگذارید اکنون به شما نشان دهم که چگونه با استفاده از نشانگر ماوس با هر برنامه کاربردی استفاده کنید.

من از Showbox HD به عنوان نمونه استفاده می کنم زیرا این برنامه با ریموت FireStick قابل پیمایش نیست. صفحه اصلی Showbox HD در اینجا است:

نحوه استفاده از ضامن ماوس برای چوب تلویزیون آتش

همانطور که می بینید ، منوی گوشه بالا سمت چپ وجود دارد. بدون ضرب و شتم موش نمی توانم به آن برسم. اما ، هنوز هیچ نشانگر ماوس روی صفحه تلویزیون من وجود ندارد. بنابراین ، چگونه من آن را به وجود آورد?

برای نمایش نشانگر ماوس ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سرعت کلید را فشار دهید پخش توقف دکمه روی از راه دور آمازون FireStick خود را دو برابر.

من این کار را کردم و نشانگر ماوس را روی منو مانور دادم. در حال حاضر من فقط نیاز به فشار دادن انتخاب کنید روی دکمه روی از راه دور کلیک کنید.

نحوه استفاده از ضرب و شتم ماوس در firestick

فهرست زیر ظاهر می شود اکنون می توانم از نشانگر ماوس استفاده کنم تا روی منو پیمایش شود و روی هر موردی که می خواهم کلیک کنید.

ضرب و شتم ماوس برای تلویزیون آتش

من روی فیلم ها کلیک کردم و به صفحه حاوی لیست فیلم ها هدایت شدم. باز هم ، می توانم از نشانگر ماوس برای باز کردن هر فیلمی که دوست دارم استفاده کنم.

لطفاً توجه داشته باشید که نشانگر موس پس از چند ثانیه در حالت بیکار بودن ناپدید می شود. فقط کافی است دوبار دکمه Play / Pause را بر روی ریموت فشار دهید تا آن را برگردانید.

نحوه پیمایش صفحات با استفاده از ماوس Toggle?

اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که با فشار دادن دکمه Play / Pause روی ریموت دو بار نشانگر Mouse Toggle را روی صفحه نمایش بگذارید.

اکنون ، به سرعت دکمه های زیر را روی یکی از راه دور خود به همان ترتیب فشار دهید:

  • پخش توقف
  • ناوبری پایین

مکان نما بزرگتر و سریعتر می شود و به شما امکان می دهد صفحات را پیمایش کنید.

بسته بندی کردن

Mouse Toggle به شما امکان می دهد از برنامه هایی مانند Showbox در FireStick استفاده کنید ، که در غیر این صورت ناسازگار هستند. هنگامی که نشانگر ماوس روی صفحه ظاهر می شود ، می توانید آن را با استفاده از دکمه پیمایش روی ریموت حرکت دهید. می توانید به موارد داخل یک برنامه ناسازگار دسترسی پیدا کنید که عملکرد از راه دور معمولی قادر به انجام آن نیست. Mouse Toggle یک برنامه سبک وزن است و معتقدم هر کاربر FireStick باید آن را داشته باشد.

مربوط:

نحوه جیلبریک FireStick
نحوه تنظیم مجدد Kodi در FireStick
نحوه نصب Catmouse APK در FireStick
نحوه نصب Morphix TV در FireStick
نحوه نصب UnlockMyTV در FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me