چگونه برای اولین بار TV TV Amazon Fire را تنظیم کنید

>

تماشای تلویزیون به سرعت در سراسر جهان تغییر می کند و خدمات مربوط به پخش فیلم های ویدئویی مانند Hulu ، Netflix ، Hotstar ، Amazon Prime ، و غیره را نشان می دهد. سرویس های پخش فیلم نه تنها محتوای بسیار بهتر و بهتری ارائه می دهند بلکه یک انتخاب واقعی را به بینندگان می دهند. آنها می توانند از بین میلیون ها نمایش تلویزیونی ، فیلم ، مستند و غیره هر آنچه را که می خواهید انتخاب کنند آخرین ورودی در بخش پخش فیلم ویدیویی Amazon Fire TV Stick است..

FireStick یک سرویس انحصاری آمازون است و خدمات زیادی مانند Amazon Prime Video ، Hotstar ، Netflix ، Gaana و بسیاری دیگر را ارائه می دهد. اما این تنها برجسته Fire Stick نیست. درست فکر کردی از راه دور Fire Stick با پشتیبانی الکسا ارائه می شود. بنابراین می توانید همین حالا روی مبل خود بنشینید و همه چیز را از طریق صدای خود کنترل کنید. شگفت انگیز است ، اینطور نیست?

نحوه نصب چوب تلویزیون آمازون آتش

اگر قصد خرید Amazon TV TV Stick را دارید یا قبلاً آن را خریداری کرده اید و نگران چگونگی تنظیم آن هستید ، پس بنشینید و استراحت کنید. ما در اینجا برای کمک به شما در راه اندازی Amazon Fire TV Stick برای اولین بار در تلویزیون خود هستیم. فقط این مراحل را از نزدیک دنبال کنید و همه چیز یک خزنده خواهد بود.

اما قبل از شروع این آموزش ، اجازه دهید ابتدا چند مورد از پیش نیازها را برای شما بازگو کنیم. این مواردی است که شما به آنها نیاز دارید Amazon TV TV Stick خود را تنظیم و اجرا کنید. لطفاً توجه داشته باشید که این موارد ظاهراً در Fire Stick Box شما درج نخواهند شد! اینها هستند:

  • یک تلویزیون سازگار: این آشکارا اصلی ترین شرط است. برای استفاده از Fire Stick حداقل به HDTV نیاز دارید.
  • اتصال اینترنت: Fire Stick به هیچ وجه اتصال به اینترنت ندارد. شما باید Fire Stick خود را به یک اتصال WiFi فعال و قوی متصل کنید تا بتواند فیلم های با کیفیت بالا را به درستی پخش کند.
  • حساب آمازون: آخرین و مهم نیست ، شما باید Amazon Fire Stick خود را به حساب آمازون خود ثبت کنید. اگر Fire Stick را از حساب آمازون خود سفارش دهید ، قبلاً در آن حساب ثبت شده است. حتی می توانید در هر زمان که بخواهید آن را تغییر دهید.

دستورالعمل های تنظیم آتش آمازون آمازون

اکنون که همه آماده شده اید ، شروع کنیم. در اینجا نحوه تنظیم اولین بار استیک آمازون آمازون آمازون آورده شده است. من فرآیند راه اندازی را به 4 قسمت مربوط تقسیم کرده ام تا کارها آسان تر شوند.

قسمت 1: شروع کار

مرحله 1: خودت را دستگاه استیک آتش تلویزیون. در آنجا می توانید یک درگاه میکرو USB و یک HDMI پیدا کنید. اکنون سیم برق USB را به درگاه میکرو USB Fire Fire Stick خود وصل کرده و انتهای دیگر سیم برق را به آداپتور برق وصل کنید.

firestick را به سیم برق و آداپتور برق وصل کنید

گام 2: اکنون آداپتور برق را به پریز برق وصل کنید. (توجه: توصیه می شود از آداپتور برق استفاده کنید و نه از پورت های USB که توسط چند تلویزیون ارائه می شود).

مرحله 3: اکنون Fire Stick را به هر درگاه HDMI تلویزیون خود وصل کنید. لطفاً شماره پورت HDMI را به خاطر بسپارید ، زیرا اکنون لازم است کانال ورودی HDMI مربوطه را در تلویزیون خود روشن کنید.

firestick را در بندر HDMI تلویزیون وارد کنید

مرحله 4: تلویزیون خود را روشن کنید و کانال ورودی HDMI مربوطه را باز کنید. صفحه بارگیری را با آرم Fire TV Stick مشاهده خواهید کرد. ممکن است بار اول بارگیری شود ، بنابراین نگران نباشید.

مرحله 5: اکنون زمان آن رسیده است که Fire Stick را از راه دور تنظیم کنید. ابتدا دو باتری AAA موجود در جعبه را وارد کنید.

باتری های راه دور را وارد کنید

اکنون ریموت باید به طور خودکار با Fire Stick جفت شود. اما اگر به طور خودکار جفت نشد ، فقط 10 ثانیه دکمه Home را روی ریموت خود فشار داده و نگه دارید. با این کار Fire Stick به حالت Discovery Mode ارسال می شود و جفت شدن انجام می شود.

هنگامی که ریموت با FireStick جفت شد ، را فشار دهید پخش توقف دکمه برای شروع فرایند تنظیم

چگونگی تنظیم 4k چوب آمازون

مرحله 6: اکنون FireStick از شما می خواهد که زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. با استفاده از کلیدهای ناوبری روی ریموت ، زبان مورد نظر را برجسته کرده و آن را فشار دهید را انتخاب کنید / خوب برای تنظیم زبان روی دکمه از راه دور کلیک کنید.

توجه داشته باشید: Select / OK دکمه مدور در ریموت محصور شده در داخل دکمه های پیمایش است

دستورالعمل های نصب چوب آتش آمازون

قسمت دوم: آمازون Fire Stick را به Wifi وصل کنید

مرحله 7: اکنون FireStick شما شبکه های Wi-Fi موجود را در این محدوده اسکن می کند. هنگامی که لیست شبکه ها را می بینید ، Wi-Fi خود را انتخاب کرده و SSID و رمز عبور خود را (در صورت لزوم) برای اتصال وارد کنید

نحوه اتصال چوب آتش آمازون به وای فای

قسمت سوم: TV TV / Stick را با یک حساب آمازون ثبت کنید

مرحله 8: اکنون زمان آن رسیده است که دستگاه خود را در حساب آمازون خود ثبت کنید. اگر شما آن را از آمازون سفارش داده اید از قبل آمازون آمازون آمازون از قبل ثبت نام کنید. با این حال ، اگر اینگونه نباشد یا می خواهید از طریق حساب آمازون دیگری ثبت نام کنید ، می توانید دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا TV Fire خود را ثبت کنید یا دوباره ثبت کنید. (شما می توانید در اینجا بیشتر در مورد آن بیاموزید.)

اگر FireStick شما از قبل ثبت نشده است ، باید پنجره زیر را مشاهده کنید. اگر یک حساب آمازون دارید ، پیش بروید و گزینه اول را انتخاب کنید. اگر اینطور نیست ، ابتدا با کلیک کردن ، یک حساب آمازون ایجاد کنید من جدید آمازون هستم. 

دستورالعمل های نصب چوب آتش آمازون

مرحله 9: FireStick شما اکنون ثبت نام خواهد کرد. چند ثانیه صبر کنید.

نحوه تنظیم amazon firestick

قسمت 4: پیچاندن روند تنظیم

مرحله 10: پس از پایان ثبت نام ، FireStick از شما سؤال می کند که آیا می خواهید رمز Wi-Fi خود را در حساب آمازون خود ذخیره کنید.

اگر از چندین دستگاه آمازون استفاده کرده اید که در همان حساب آمازون با FireStick ثبت شده اند ، انتخاب خوبی است آره به این دستگاهها اجازه دهید به سرعت به شبکه Wi-Fi شما متصل شوند. اگر دستگاه آمازون دیگری ندارید و حتی قصد خرید آن در آینده را ندارید ، ممکن است به همین ترتیب انتخاب کنید نه 

رمز عبور وای فای آمازون

مرحله 11: اگر می خواهید کنترل والدین را در FireStick خود فعال کنید ، کلیک کنید کنترل والدین را فعال کنید در صفحه بعدی در صورت انجام چنین کاری ، از شما خواسته می شود که یک پین را در پنجره بعدی تنظیم کنید. برای بیشتر فعالیت ها در FireStick باید پین را وارد کنید.

اگر به کنترل والدین احتیاج ندارید ، کلیک کنید بدون کنترل والدین برای ادامه.

کنترل والدین در تلویزیون TV آتش 4k آمازون

مرحله 12:  اکنون می توانید بر روی شروع کار کلیک کرده و برنامه ها / خدمات پخش را که می خواهید نصب کنید قبل از شروع کار با FireStick انتخاب کنید. اگر می خواهید بعداً آنها را نصب کنید ، کلیک کنید نه ممنون

نحوه تنظیم دستگاه های تلویزیون آتش نشانی amazon firestick و fire

اگر FireStick 2nd Gen را دارید که دکمه های کنترل تلویزیون (دکمه های ولتاژ و پاور) را روی ریموت ندارید ، این تنها کاری است که باید برای تنظیم دستگاه خود انجام دهید.

اگر FireStick جدیدتر با دکمه های کنترل تلویزیون دارید ، با قسمت 5 در زیر ادامه دهید

قسمت 5: جفت از راه دور جفت FireStick با تلویزیون

مراحل زیر فقط برای Remote هایی با کنترل تلویزیون است. اگر دکمه های صدا از راه دور ندارید ، می توانید این قسمت را پرش کرده و به قسمت بعدی بروید.

مرحله 13: وقتی این پنجره را می بینید ، کلیک کنید بعد

کنترل تلویزیون را در firestick تنظیم کنید

مرحله 14: دکمه های Volume Up و Volume Down را از راه دور خود فشار دهید

اطمینان حاصل کنید که نقاط از راه دور در تلویزیون. دکمه های کنترل تلویزیون از مشخصات IR برای تلویزیون شما استفاده می کنند. بنابراین ، تلویزیون و ریموت شما برای کارکردن توابع کنترل تلویزیون باید در خط دید باشد.

تلویزیون آتش نشانی آمازون و راه اندازی 4k firestick

مرحله 15: کلیک آره اگر صدا را شنیدید اگر اینطور نیست ، NO را بزنید تا روند را تکرار کنید

نحوه تنظیم Firestick 4k

مرحله شانزدهم: هنگامی که کنترل از راه دور Fire TV با موفقیت همگام سازی شد ، پیام زیر را روی صفحه مشاهده خواهید کرد

چگونه برای اولین بار TV TV Amazon Fire را تنظیم کنید

شما FireStick خود را با موفقیت تنظیم کرده اید

نحوه شروع استفاده از Fire Stick

اکنون که FireStick شما تمام شده است ، می خواهید بلافاصله شروع به کار کنید. در اینجا نکاتی جالب وجود دارد که شما می خواهید بدانید که مطمئناً تجربه بسیار بهتری را در FireStick ارائه می دهند.

فرار از زندان FireStick خود را

FireStick یک دستگاه پخش رسانه ای عالی است. به شما امکان می دهد قسمت ها ، فیلم ها و حتی تلویزیون زنده مورد علاقه خود را از طریق برنامه هایی مانند Netflix ، Hulu ، Amazon Prime و بسیاری موارد دیگر تماشا کنید. اما ، یک محدودیت جدی وجود دارد. این خدمات برای شما هزینه ای دارند ، نوعی که می تواند به راحتی بودجه شما را از بین ببرد. علاوه بر این ، شما نمی توانید آنچه را که می خواهید از یک سرویس تماشا کنید ، دریافت کنید. شما باید چندین اشتراک داشته باشید و هزینه آن حتی بیشتر است.

اما ، شما به راحتی می توانید FireStick فرار کنید و هرگز نگران پرداخت سکه برای تماشای فیلم ، نمایش ، تلویزیون زنده و هر چیزی که می خواهید نباشید. فرار از زندان فرایندی ساده ، سریع ، ایمن و قانونی است. در واقع Kodi را در Fire TV Stick شما نصب می کند و سپس با استفاده از Kodi Addons و Kodi Build ها محتوای را جریان می دهد. به طور خلاصه ، این امکان را به شما می دهد تا به یک استخر بی محتوای از محتوای رایگان دسترسی پیدا کنید.

نحوه جیلبریک FireStick

برنامه های FireStick را نصب کنید

هیچ دستگاه رسانه ای بدون برنامه های آن خوب نیست و FireStick ده ها تن از آنها را پشتیبانی می کند. تعداد زیادی برنامه وجود دارد ، چه رایگان و چه با هزینه ، شما می توانید در FireStick خود نصب کنید و از ساعت های بی پایان جریان لذت ببرید. فروشگاه آمازون انبار عظیمی از برنامه های جالب مانند Netflix ، Hulu و Amazon Prime است که در دستگاه شما ساخته شده است. اما ، اگر این کافی نباشد ، می توانید بارها از برنامه های شگفت انگیز شخص ثالث دریافت کنید که به شما امکان می دهد فیلم ها و نمایش ها را به صورت رایگان تماشا کنید.

FireStick با اندروید اصلاح شده اجرا می شود ، اما در هسته اصلی آن تقریباً شبیه به هر دستگاه Android دیگری است. به همین دلیل است که تعداد زیادی از برنامه های شخص ثالث اندرویدی بی سیم و بی سیم در FireStick شما کار می کنند. بسیاری از آنها از راه دور دوستانه هستند و مواردی که نمی توانند همیشه با استفاده از Mouse Toggle در FireStick استفاده شوند. به بهترین برنامه های FireStick ما نگاهی بیندازید و شروع به کار کنید.

با VPN محافظت بمانید

من اعتقاد دارم که هرگز نتوانستم به اندازه کافی در مورد چقدر اهمیت دادن به احتیاط و اقدامات مناسب برای اطمینان از ایمنی آنلاین خود بگویم. اینترنت شما را در معرض دید ناخوشایند ISP ، اشخاص ثالث مانند هکرها و حتی دولت خود قرار می دهد. تمام فعالیت های آنلاین شما به راحتی قابل ردیابی است. و هنگامی که فیلم ها و برنامه های رایگان را از طریق برنامه های شخص ثالث پخش می کنید ، احتمال اینکه دچار مشکل شوید وجود دارد.

من نقض حق چاپ را محکوم نمی کنم. اما من کاملاً از مفهوم حقوق حریم شخصی خود حمایت می کنم و هرگز نباید به خطر بیفتد. بنابراین ، من توصیه می کنم از یک VPN با FireStick استفاده کنید.

VPN فعالیتهای آنلاین خود را از طریق سرور رمزگذاری شده مجدداً هدایت می کند و اطمینان می دهد که حضور شما در اینترنت خصوصی و ناشناس باقی می ماند. من ExpressVPN را توصیه می کنم ، زیرا سریعترین و مطمئن ترین سرویس VPN برای Fire TV Stick است. می توانید این راهنمای گام به گام را برای نصب بررسی کنید & از یک VPN در Fire Stick استفاده کنید.

برای دریافت 3 ماه رایگان و 49٪ صرفه جویی در ExpressVPN ، اینجا را کلیک کنید

نتیجه

خودشه. شما برای اولین بار با موفقیت برنامه TV Fire Amazon TV را تنظیم کرده اید و اکنون می توانید با کمک برنامه های مختلف یا فرایند فرار از زندان همانطور که در بالا پیشنهاد کردم ، از اقیانوس گسترده ای از محتوای چندرسانه ای لذت ببرید. امیدوارم این کمک کرد با این وجود ، اگر با مشکلات راه اندازی Amazon Fire Stick روبرو هستید ، احساس راحتی کنید و از طریق بخش نظرات زیر به من اطلاع دهید. قبل از ترک ، فراموش نکنید که بهترین تنظیمات را برای Firestick بررسی کنید که معتقدم هر کاربر اکنون باید اعمال کند.

راهنماهای مرتبط:

  • چگونه مشکلات Remote FireStick را برطرف کنیم
  • نحوه جلوگیری از گرم شدن بیش از حد Firestick
  • نحوه راه اندازی مجدد / راه اندازی مجدد FireStick
  • نحوه نصب Mobdro در FireStick
  • نحوه نصب سینما APK در FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me