10 טיפים וטריקים של FireStick למתחילים לחיתוך כבל

>

במדריך זה, אני מספק את מיטב הטיפים והטריקים של FireStick לחותכי הכבלים. טריקים אלה פועלים בכל מכשירי ה- Fire TV, כולל Fire TV Stick 2nd Gen, FireStick 4K ו- Fire TV Cube.

טיפים וטריקים הכי טובים של אשFireStick הוא ככל הנראה מכשיר הזרימה הטוב ביותר כיום. זה חסכוני, מהיר וידידותי למשתמש במיוחד. המכשיר עובד עם מגוון רחב של פלטפורמות סטרימינג כולל נטפליקס, הולו, דיסני + ועוד. יתר על כן, זה מאפשר לך להוריד, להתקין ולהשתמש ביישומי צד שלישי שונים בקלות.

עם זאת, ישנן דרכים רבות בהן תוכלו לשפר את החוויה הכוללת בעזרת כמה טיפים וטריקים קטנים ושימושיים. על זה דיברנו בפוסט הזה.

אני משתמשת במכשירי Fire TV מזה מספר שנים. אני חותך חוטים והטיפים שגיבשתי במאמר זה עזרו לי להפיק את המירב מהמכשיר שלי. אני מקווה שזה יעזור לך באותה דרך.

טיפים וטריקים הטובים ביותר של FireStick עבור חותכי חוטים

אז הנה הנה רשימת הטיפים המובילים שלי ל- FireStick. אלה פשוטים, בטוחים וקלים ליישום.

1. Jailbreak FireStick

10 טיפים וטריקים של FireStick למתחילים לחיתוך כבלJailbreak את ה- FireStick שלך כדי להפיק ממנו את המרב. עם זאת, איננו מדברים על תהליך הפריצה של Jail כמקובל בטלפון שלך. Jailbreaking FireStick הוא תהליך פשוט ונטול סיכון. כל שעליך לעשות הוא לטעון לצדדים מסוימים של אפליקציות של צד שלישי, פריצת ג'יל.

כשאתה פורץ את ה- FireStick שלך בכוח, אתה מאפשר לעצמך גישה בלתי מוגבלת לסרטים, מופעים, ספורט, חדשות והרבה יותר.

אינך דורש שום ידע טכני כדי לשבור את המכשיר שלך. אפילו הדיוט כמוני יכול לעשות זאת תוך מספר דקות.

עברו על המדריך המפורט שלב אחר שלב כיצד לפרוץ את Jail FireStick שלכם ולחקור את העולם הזרם האינסופי.

2. השתמש בטלפון שלך כשלט רחוק עבור FireStick

אם ברשותך טלפון אנדרואיד או iOS, אתה יכול להשתמש בו כבקר מרחוק עבור FireStick שלך. אתה רק צריך להוריד את האפליקציה Amazon Fire TV מחנות Google Play או Apple App Store.

טריקים מקלות אש וטיפים לחותכי חוטים

האפליקציה מרחוק הטלוויזיה של אמזון פייר כוללת את אותם פקדים כמו השלט הרחוק הפיזי שלך (למעט כפתורי עוצמת הקול וכוח ההפעלה עבור הטלוויזיה שלך). במקום טבעת הניווט ולחצן Select / OK, לאפליקציה המרוחקת למכשירים ניידים יש משטח מגע. אתה יכול להחליק את משטח המגע למעלה / למטה או שמאלה / ימינה כדי לנווט ב- FireStick, כמו גם בכל היישומים המותקנים. כדי ללחוץ, פשוט הקש על מקום כלשהו בלוח המגע.

אם השלט של FireStick שלך לא עובד או שאתה פשוט רוצה שלט חלופי, אפליקציית Fire TV יכולה להיות יעילה למדי. זה עובד עם FireStick 2nd Gen, Fire TV Stick 4K, כמו גם Fire TV Cube.

3. התקן את עכבר העכבר כדי לנווט באפליקציות מסוימות

האפליקציות הטובות ביותר למקל טלוויזיה אשAPKs מסוימים אינם מיועדים לטלוויזיה או ל- FireStick שלך. הם מיועדים למכשירי מגע, כמו הטלפון הנייד שלך. אתה עדיין יכול לטעון אותם בצד על מכשיר ה- FireStick / Fire TV שלך. עם זאת, יהיה קשה - אפילו בלתי אפשרי - לנווט באפליקציות כאלה. הניווט המרוחק שלך פשוט לא יגיע לקטעים מסוימים, לא משנה כמה תנסה.

במקרים כאלה, אתה יכול להתקין אפליקציה של צד שלישי בשם עכבר עכבר. אפליקציה זו מציגה מצביע עכבר ב- FireStick. אתה יכול לנווט מצביע זה עם השלט שלך. ניתן להשתמש ב מצביע זה כדי להגיע ולחיצה על אותם קטעים באפליקציות השונות שאליהם לא תגיע מרחוק FireStick שלך.

אני ממליץ על עכבר Toggle כאחת מהיישומים החייבים. למעשה, הוא כולל גם את רשימת היישומים הטובים ביותר עבור FireStick.

כיצד להתקין את עכבר Toggle ב- FireStick

4. כיול את תצוגת הטלוויזיה כך שתתאים לסרטונים

אם אתה חושב שהסרטונים לא מכוילים כראוי לגודל מסך הטלוויזיה שלך, יש דרך לתקן זאת. בין אם הסרטונים מכווצים ובין אם הם מבצעים סריקה יתר על המסך, כיול יעזור לכם להתאים לגודל המסך. למרבה המזל, אינך צריך לעשות את זה בכל פעם שאתה רוצה לצפות במשהו; אתה רק צריך לעשות את זה פעם אחת.

להלן השלבים לכיול מסך FireStick עם הטלוויזיה שלך:

 1. פתח את ה הגדרות ב- FireStick (בחר אותו בסרגל התפריטים בחלקו העליון)
 2. לחץ על תצוגה & נשמע
 3. לחץ על תצוגה
 4. לחץ על כיול תצוגה
 5. לחץ על לחצני למעלה או למטה בשלט כדי להתאים את התצוגה

הטובים ביותר טריקים וזיקיז חוטרים

5. השתמש ב- VPN לחוויית סטרימינג בטוחה וטובה יותר

סטרימינג פרטיאני מאמין ש- VPN הוא חובה לחותכי הכבלים. ראשית, זה שומר עליך. זה מסתיר את זהותך המקוונת בזמן הזרמה ומרחיק אותך מהעיניים המסקרנות של מעקב ממשלתי, האקרים, צדדים שלישיים ואפילו ספק שירותי האינטרנט שלך. VPN הופך חשוב יותר כשאתה זורם תוכן בחינם מאפליקציות כמו Cinema APK ו- Kodi.

שנית, VPN עוזר לך לקבל גישה בלתי מוגבלת לתוכן חסום גיאוגרפי בפלטפורמות הסטרימינג הפופולריות כמו נטפליקס, הולו וכו '..

וחשוב למדי, עם VPN אתה יכול להימנע ממצב מהיר וליהנות מסטרימינג ללא חיץ.

אני משתמש תמיד ב- ExpressVPN ב- Firestick ובמכשירי סטרימינג אחרים שלי. זהו VPN מהדירוג ופועל ללא דופי עם מכשירים בשליטה מרחוק. אם אינך משתמש כבר ב- VPN, אני ממליץ לך בחום לנסות זאת. ExpressVPN מגיע עם אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום, מה שאומר שאתה יכול להשתמש בו בחופשיות במשך 30 הימים הראשונים ולקבל החזר מלא אם אתה לא רוצה להמשיך. בזכות עסקת החג המיוחדת, היא זמינה גם בהנחה של 49% על מחירה הרגיל.

קרא: כיצד להתקין ולהשתמש ב- VPN ב- Amazon Firestick ו- Fire TV

6. השתמש באלכסה לשליטה קולית ולחיפוש קולי

לחצן קול מרחוקזה יכול להיות טריק שימושי FireStick עבור חותכי הכבלים. אתה בטח כבר יודע שה- FireStick שלך מגיע עם מכשיר AI מובנה ומתוק מדבר בשם Alexa. זה יכול לענות על הרבה מהשאלות שלך, כמו "איך מזג האוויר במנהטן" או "מצא לי מאפיות מהשורה הראשונה בסינסינטי".

עם זאת, זה יכול לעשות הרבה יותר מאשר רק לענות על השאלות שלך. אלכסה יכולה גם לפתוח עבורכם אפליקציות סטרימינג - אפילו לחפש כותרת. משמעות הדבר שאינך צריך להשתמש בשלט הרחוק שלך ב- FireStick כל הזמן.

שימו לב שאלכסה עובדת רק עם האפליקציות הרשמיות מחנות אמזון. הוא לא יפתח עבורכם אפליקציות של צד שלישי.

7. חבר אוזניות / רמקולים Bluetooth ל- FireStick

אתה יכול לחבר אוזניות Bluetooth או רמקול ל- FireStick שלך. אם אתה רוצה לצפות בסרט בשעת לילה מאוחרת ולא רוצה שאנשים סביבך יופרעו, אתה יכול לחבר אוזניות Bluetooth. לחלופין, אם אתם מחפשים חווית שמע קולנועית משהו, תוכלו להתאים את הרמקולים החיצוניים התואמים ל- Bluetooth איתכם FireStick.

להלן הצעדים לעשות זאת:

 • הפעל את האוזניות או הרמקול שלך. הפעל את ה- Bluetooth וודא שהוא במצב 'ניתן לגלות'
 • פתח את ה- FireStick הגדרות ממסך הבית
 • לחץ על האפשרות בקרים & התקני Bluetooth
 • לחץ על התקני Bluetooth אחרים
 • לחץ על הוסף התקני Bluetooth
 • המתן בזמן ש- FireStick סורק אחר התקני ה- Bluetooth הזמינים
 • המכשיר שלך יופיע בטלוויזיה שלך בעוד מספר שניות. לחץ על המכשיר שלך כדי להתאים אותו לטלוויזיה FireStick / Fire שלך

טיפים לאש חותך לחוטבי חוט

8. אפס אפליקציות (נקה נתונים / נקה מטמון)

כחותך חוטים, יתכן וחווית שאפליקציות מסוימות מתחילות להתנהג בצורה לא תקינה ללא סיבה נראית לעין. זה יכול לקרות לאפליקציות של חנות אמזון כמו גם לאפליקציות של צד שלישי.

לעתים קרובות תקבל את ההצעה להסיר ולהתקין מחדש את יישום הבעיה כדי לפתור את הבעיה. למעשה, טכניקת פתרון בעיות זו עובדת לרוב. עם זאת, לפני שתעבור לתהליך הארוך של הסרת ההתקנה וההתקנה מחדש של האפליקציה, מומלץ לאפס תחילה את האפליקציה (או אפילו למחוק זיכרון מטמון). זה עשוי לחסוך לך זמן.

כשאתה מאפס את האפליקציה, אתה משחזר אותה להגדרות היצרן המקוריות. כך תוכלו לעשות זאת:

 • עבור אל ה- FireStick הגדרות ממסך הבית
 • לחץ על יישומים
 • פתח את האפשרות נהל יישומים המותקנים
 • בחר באפליקציית הבעיה מרשימת האפליקציות שמופיעה במסך הבא
 • לחץ על נקה מטמון (אם אתה רק רוצה לנקות את המטמון ולא לאפס את האפליקציה)
  לחץ על נקה נתונים אם ברצונך לאפס את האפליקציה (פעולה זו תנקה את המטמון)
 • לחץ על נקה נתונים שוב (אם בחרת בניקוי נתונים בשלב הקודם)

טיפים וטריקים של אמזון

9. העבר / הראה סרטונים על FireStick

אתה יכול להעביר / לשקף תוכן ממכשירים אחרים אל FireStick. שיקוף עובד עם מוביילים, טאבלטים, כמו גם מחשבים.

הפלטפורמה עליה אתה מנגן את הווידאו חייבת לתמוך בפיצ'ר הקאסט כדי שזה יעבוד. כמו כן, FireStick והתקן הליהוק שלך חייבים להיות מחוברים לאותה רשת Wi-Fi.

לדוגמה, YouTube תומך בקאסט או שיקוף. אם אתה מנגן סרטון YouTube במחשב או בנייד שלך, לחץ על אפשרות ההצגה ובחר ב- FireStick שלך. הסרטון יתחיל להתנגן בטלוויזיה.

להטיל אש

כן, זה כל מה שאתה צריך לעשות. אני נהנה מהתכונה הזו כחותך חוטים. אני יכול להפעיל סרטונים רבים בפלטפורמות שונות שלא אוכל להשיג ב- FireStick שלי.

10. קבל מנוי IPTV

זה כנראה אחד הטריקים הטובים ביותר של FireStick עבור חותך כבלים המחפש דרך להזרים ערוצי טלוויזיה בכבלים במחיר שווה לכל נפש..

ישנם כמה שירותי IPTV המדורגים הגבוהים ביותר שמעניקים לך גישה למאות ערוצי לוויין למנוי בתשלום. שירותים אלה מציעים פתרון IPTV חסכוני בהשוואה לספקי שירותי הכבלים האחרים.

התבונן ברשימה של מיטב ספקי שירותי ה- IPTV שרכבנו. תוכלו למצוא גם את הקישור למדריכי ההתקנה עבור כל שירות.

לידיעתך, לא אימתנו את האותנטיות של ספקי שירותים אלה. היה שופט טוב על מעשיך והזרם רק מהמקורות המשפטיים. השתמש תמיד ב- VPN כדי לשמור על פרטיותך ואנונימיותך.

בונוס: קבל דבריד וטרקט אמיתי

Real Debrid ו- Trakt הם שני שירותים שונים. Real Debrid הוא מבקר פרימיום שעובד עם אפליקציות שונות של צד שלישי ומספר תוספות קודי. זה נותן לך גישה למספר קישורי סטרימינג חדשים ואיכותיים כאשר אתה מבקש להפעלת הווידיאו (סרטים ופרקים). לדעתי נדל דבריד הוא חובה לחותכי הכבלים.

קרא: כיצד להגדיר ולהשתמש בפועל Real Debrid

טראקט עובד גם עם הרבה אפליקציות של צד שלישי ותוספות קודי. שירות זה מאפשר לך לסנכרן את נתוני הזרימה שלך בפלטפורמות מדיה שונות. זה יסנכרן את היסטוריית הצפייה, רשימת המשאלות (או הסרטונים שסימנת לצפייה בהמשך) ועוד. אם אתה משתמש בפלטפורמות סטרימינג מרובות במכשירים מרובים, טראקט הוא אפשרות טובה להיעזר בה.

קרא: כיצד להגדיר ולהשתמש בטרקט

מסיימים

אז זו הרשימה הטובה ביותר שלי עם טיפים וטריקים של FireStick לחותכי חוטים. אם אני נתקל בטריק נהדר חדש, אדאג שהוא יתווסף לרשימה מייד. אם גיליתם משהו מדהים והוא כבר לא ברשימה זו, אנא הרגישו חופשי ליידע אותי דרך פרק התגובות למטה. אני אעריך את זה מאוד.

נושאים מעניינים נוספים:

עליך לשנות את הגדרות Firestick כעת
כיצד להגדיר את Firestick בפעם הראשונה
כיצד לעדכן את קודי ב- Firestick
כיצד להתקין Kodi ב- Firestick
כיצד להתקין את Sapphire Secure IPTV

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me