הצהרת אחריות

>

עודכן לאחרונה: 15 בפברואר 2018

המידע המופיע באתר https://www.firesticktricks.com/ ("השירות") מיועד למטרות מידע כללי בלבד..

Fire Stick Tricks אינו נושא באחריות לטעויות, מחדלים או דיוק מלא בתכני השירות.

בשום מקרה לא יישא האחריות של Fire Stick Tricks לכל נזק מיוחד, ישיר, עקיף, תוצאתי או מקרי או נזק אחר כלשהו, ​​בין אם בפעולה של חוזה, או עוולה אחרת לרבות רשלנות, הנובעת או בקשר לשימוש. של השירות או תוכן השירות. Fire Stick Tricks שומרת לעצמה את הזכות לבצע תוספות, מחיקות או שינויים בתכנים בשירות בכל עת שלאחר מועד הפרסום המקורי באתר ללא כל הודעה מוקדמת..

תוכנת Fire Stick Tricks אינה מתחייבת כי האתר נקי מוירוסים, תוכנות זדוניות או רכיבים מזיקים אחרים. האתר משתמש בעוגיות לחוויה חלקה וטריקים של Fire Stick לא יהיו אחראים בשום דרך אם תוכנות זדוניות / תוכנות כופר או התקפה אחרת יתרחשו לשימוש באתר..

Fire Stick Tricks שומרת לעצמה את הזכות לעכב כל מידע שהוא עשוי לראות לנכון ובשום אופן לא תהיה אחראית לכל נזק שנגרם עקב אי-גילוי המידע. יתר על כן, Fire Stick Tricks אינו אחראי לכל נזק למידע או שירות הניתן גם אם הודיעו לנו Fire Stick Tricks על הנזקים האפשריים.

שום דבר שמתארח ב- Fire Stick Tricks לא צריך להתפרש כניסיון להציע או לתת חוות דעת או שירות משפטי. האתר אינו מתחייב לתוקף ואינו נושא באחריות לאותנטיות או לאמיתות של תוכן כלשהו המתפרסם עליו..

לעיתים האתר עשוי לארח תוכן שאינו מתאים לכל הקהלים, כולל ילדים. במקרים אלה מומלץ לשיקול הצופים.

שימוש בתוכן פיראטי / זכויות יוצרים

אנו (טריקי אש) לא תומכים בשום דרך, מקדמים או מעודדים פעילות בלתי חוקית או פלילית. הזרמת / הורדת תוכן זכויות יוצרים אינה חוקית ואסור לתרגל אותה. אזכור של כל תוכן בלתי חוקי / פיראטי באתר, אם קיים, קורה, יש לפרש אותו אך ורק למטרות חינוכיות ואינפורמטיביות. אנו מרתיעים מאוד מהפירטיות ומייעצים בקפדנות לקוראינו להימנע ממנה בכל מחיר.

הדרכות שנמצאות ב- Fire Stick Tricks מיועדות אך ורק למטרות חינוכיות ומיועדות לתוכן הזמין ברשות הרבים. מדריכים / הדרכות אלה אסור לשמש לכל פעילות בלתי מורשית או בלתי חוקית.

Fire Stick Tricks לא יכולים להיות אחראים לתוצאות משפטיות שעשויות להיות למשתמשים עקב הזרמת / הורדתם הבלתי חוקית או פעילויות אחרות. מומלץ למשתמשים לבדוק את החוקים המקומיים שלהם לגבי הזרמת תוכן פיראטי ואנו ממליצים לקוראים שלנו להקפיד על קפידה על החוקים העירוניים שלהם.

טריקים של Fire Stick אינם מארחים או מקשרים בין תוכן זכויות יוצרים.  

expressvpn

זכויות יוצרים על מוצרים / סמלים

אמזון היא הבעלים החוקיים של זכויות יוצרים של Fire TV Stick. Kodi היא תוכנת קוד פתוח אשר רשומה ומתוחזקת על ידי המפתחים הרשמיים שלה באתר Kodi.tv. אנו בשום אופן לא קשורים לאמזון או לקודי (לשעבר XBMC). כלים / אפליקציות או גרפיקה אחרים המוזכרים / משמשים באתר זה הם זכויות היוצרים של המפתחים / הבעלים שלהם. "טריקים של Fire Stick" אינם מתיימרים להחזיק בזכויות יוצרים ובבעלות על Amazon Fire TV Stick, Kodi, או כלים / אפליקציות אחרות המוזכרות באתר..

הצהרת קישורים חיצוניים

https://www.firesticktricks.com/ אתר עשוי להכיל קישורים לאתרים חיצוניים שאינם מסופקים או מתוחזקים על ידי או בשום צורה הקשורה ל- Fire Stick Tricks..

קישורים אלה ניתנים לנוחיות ולמטרות מידע בלבד; הם אינם מהווים אישור או אישור של Fire Stick Tricks עבור מוצרים, שירותים או חוות דעת של התאגיד או הארגון או האדם. Fire Stick Tricks אינו נושא באחריות לדיוק, לחוקיות או לתוכן של האתר החיצוני או לזה של קישורים הבאים. אנא צרו קשר עם האתר החיצוני לקבלת תשובות לשאלות הנוגעות לתוכן שלו.

שימו לב כי טריקים של Fire Stick אינם מבטיחים את הדיוק, הרלוונטיות, העיתוי או השלמות של מידע כלשהו באתרים חיצוניים אלה..

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me