תנאי השירות

>

תנאים

"תנאים והגבלות" אלה מסדירים ושולטים על הגישה והשימוש שלך באתר www.firesticktricks.com, כניסתך לאתר זה או השימוש בו, רואים שהוא הסכמתך הבלעדית ל"תנאים והגבלות "אלה ו"מדיניות הפרטיות" שלנו.

אנו ממליצים בחום לקרוא את "התנאים וההגבלות" הבאים לפני השימוש באתר זה, אם אינך מסכים ל"תנאים והגבלות "אלה, מומלץ לא להשתמש באתר האינטרנט שלנו" טריקים מסוג Fire Stick ".

השימוש בכל מונח כמו "אנחנו", "שלנו", "אנחנו" וכו ', ב"תנאים והגבלות "זה, ייחשב כמייצג של"טריקים מקל”. והשימוש בכל מונח כגון "אתה", "שלך" וכו 'ב"תנאים והגבלות "זה ייחשב כמייצג המשתמשים של"טריקים מקל".

שימוש כללי:

"טריקים מקל"הוא בלוג מקוון שכותב בעיקר על" Amazon Fire TV "," Amazon Fire TV Stick "," רשתות פרטיות וירטואליות (VPNs) ", ואפליקציה" Kodi "יחד עם הרבה תוספות של צד שלישי שניתן להתקין עליהן היישום "Kodi" והמשתמשים רשאים להזרים סרטים מקוונים, תכניות טלוויזיה, ספורט באמצעות תוספות אלה בחינם. ה "טריקים מקל" מספקת רק מאמר הדרכה או הדרכה כיצד להתקין ולהשתמש בתוספות ויישומים כאלה, אך בשום אופן אין ל- "Fire Stick Tricks" שום קשר ליישומי "Kodi" כאלה או עם כל התוספות הזמינות או הקשורות ל- "Kodi". יישום וה- "טריקים מקל" אינו מקשר ומארח כל תוכן המוגן בזכויות יוצרים בבלוג שלנו.

אם תבחר להשתמש או לבקר ב"טריקים של Fire Stick "(" האתר ") ובכל אחד מתכונות האתר, זה ייחשב כהסכמתך הבלעדית לציית לכל התנאים של" תנאים והגבלות "אלה..

אנו עשויים לשנות, לשנות, להוסיף או לבטל חלקים כאלה "תנאים" בכל עת, אשר ייכנס לתוקף באופן מיידי עם פרסום הפרסום. על המשתמש לדאוג לבחון את אלה "תנאים" לפני כל שימוש באתר ובשימוש רציף באתר "טריקים מקל אש," זה ייחשב כהסכמתך הבלעדית לשינויים כאלה.

זכויות יוצרים:

כל התוכן כולל, אך לא רק, לוגו, תמונה, סימן מסחרי, סימן שירות, עיצוב, אייקון, גרפיקה, וידאו, מאמרים, תוכן וכל מידע אחר שמשתמשים באתר זה הם העבודה המקורית של "טריקים מקל" מוגן על ידי חוק זכויות היוצרים ההודי 1957 וחוק קניין רוחני אחר החלים.

"טריקים מקל" אינו תומך בשום דרך, מקדם או מעודד פעילות בלתי חוקית או פלילית כלשהי. הזרמת / הורדת תוכן זכויות יוצרים אינה חוקית ואסור לתרגל אותה. אזכור של כל תוכן בלתי חוקי / פיראטי באתר, אם קיים, קורה, ואז יש לפרש אותו אך ורק למטרות חינוכיות ואינפורמטיביות. אנו מרתיעים מאוד מהפירטיות ומייעצים בקפדנות לקוראינו להימנע ממנה בכל מחיר.

"טריקים מקל"לא יכול להיות אחראי לתוצאות משפטיות שעשויות להיות למשתמשים עקב הזרמת / הורדה בלתי חוקית או פעילויות אחרות. מומלץ למשתמשים לבדוק את החוקים המקומיים שלהם בנוגע לזרמת תוכן פיראטי ואנו ממליצים לקוראים שלנו להקפיד על קפדנות לחוקים הטריטוריאליים שלהם..

"טריקים מקל" לחשוף ולהסכים כי אמזון היא הבעלים החוקיים של זכויות היוצרים Fire TV Stick. כלים / אפליקציות או גרפיקה אחרים המוזכרים / משמשים באתר זה הם זכויות היוצרים של המפתחים / הבעלים שלהם. "טריקים מקל" אל תטען כי יש לך זכויות יוצרים ובעלות על Amazon Fire TV Stick או כלים / אפליקציות אחרות המוזכרות באתר.

אין לשנות, להעתיק, להפיץ, למסגר, לשכפל, לפרסם מחדש, להוריד, להציג, לפרסם, להעביר, או למכור בכל צורה שהיא או בכל דרך שהיא, כולה או חלקה, ללא אישורנו. אתה רשאי להוריד או להדפיס עותק של כל חלק מהתוכן כולל הדרכות ומאמרים מאתר האינטרנט שלנו, רק לשימוש אישי או לא מסחרי או חינוכי. אינך רשאי לפרסם מחדש כל תוכן מתוכנו בשום מקום אחר באינטרנט או באקסטרא-נט או לשלב את המידע בכל מאגר נתונים או אוסף אחר. כל שימוש אחר בתוכן אסור בהחלט.

כל שימוש אישי או מסחרי בכל תוכן, תמונה, עיצוב, לוגו, סרטונים, סימן מסחרי, סימן שירות או כל מידע אחר המוכנס באתר זה אסור בהחלט לשימוש בלתי מורשה. כל שימוש בלתי מורשה בתכנים, תמונה, סימנים מסחריים, סימן שירות, לוגו, אייקון, גרפיקה, תוכנה וכל מידע אחר המופיע באתר זה www.firesticktricks.com, יראו כהפרה של חוק זכויות היוצרים ההודי 1957 או אחר החלים. דיני קניין רוחני בהודו ודיני קניין רוחני טריטוריאלי של המשתמש או משפט בינלאומי רלוונטי אחר .

פרטיות:

אתה יכול להציג את מדיניות הפרטיות שלנו המקושרת בתחתית כל עמוד. על ידי שימוש באתר או בבלוג, כל המדיניות הנוגעת לך או לאחד ממשתמשי האתר שלנו תתבצע על ידי "מדיניות הפרטיות" שלנו שתוכנס בתחתית האתר שלנו..

פעילויות אסורות:

בשימוש באתר שלנו עליכם להתנהג בצורה שלווה, אזרחית, זהירה ומכבדת בכל עת. יתר על כן, לא תעשה זאת ואסור בתכלית האיסור:

התנהג בצורה נוקבת על ידי, בין השאר, התחזות לאדם; א) להטריד או לגייס כל חבר או משתמש אחר באתר "Fire Stick Tricks"; ב) להפיץ "ספאם"; ג) "מסגרת" או "מראה" כל חלק באתר; ד) לשנות, להתאים, להעניק רישיון משנה, לתרגם, למכור, לפרק או לפרק בדרך אחרת חלק כלשהו של "טריקים מקל"או את תוכנו או כל תוכנה המשמשת באתר זה, או להניע אחרים לעשות זאת. ה) להשתמש, להעביר או להפיץ, באופן ישיר או עקיף, (למשל גרוט מסך) בכל דרך או מדיה בכל תוכן או מידע המתקבל באתר www.firesticktricks.com. השתתף בכל פעילות שבכל דרך שהיא נחשבת לבטלה או בלתי חוקית על פי כל דין.

מגבלת האחריות:

האחריות של "Fire Stick Tricks" תוגבל לך או לכל אדם אחר בגין נזקים או הפסדים ישירים, עקיפים או מיוחדים, הנובעים מהשימוש באתר שלנו..

אחריותנו להפרת "תנאים והגבלות" אלה תוגבל עבורך, אם הפרה כזו קשורה לשימוש הכללי באתר שלנו ובאלו "תנאים".

ביחס לשימוש באתר שלנו:

  1. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל או להגביל את הגישה או הנראות או הגישה שלה למשתמשים בכל עת.
  2. בשום מקרה אף אחד מהצדדים לא נמצא בסיכון או מחויב לאסיפה הבאה הכוללת צדדים שלישיים בגין הטבות אובדן, הזדמנות, עסק, רצון טוב או מוניטין, בין אם בחוזה, בנזיקין, וזאת ללא קשר לעובדה שהתחנך לסבירות הסיכוי שיהיה כזה פוגע מראש.
  3. האחריות של "Fire Stick Tricks" תוגבל לך או לכל אדם אחר בגין נזקים או הפסדים ישירים, עקיפים או מיוחדים, הנובעים מהשימוש או אי יכולת להשתמש באתר..
  4. אלה "תנאים" יוגבל, במידה ואובדן או נזק כלשהם יופיעו בגלל גניבת רכוש השייכת למשתמשים או בגלל אובדן או נזק כלשהו, ​​בהם יש למשתמשים תרומה כלשהי לאובדן או נזק כאמור.
  5. אתה מאשר ומסכים כי "טריקים מקל אינה אחראית או אחראית לכל תוכן מאיים, משמיץ, מגונה, פוגעני או בלתי חוקי או התנהגות של גורם אחר או כל פגיעה בזכויותיו של אחר, לרבות זכויות יוצרים. אם אינך מרוצה מתנאי "התנאים וההגבלות" ו- "מדיניות הפרטיות" שלנו, הסעד היחיד והבלעדי העומד לרשותך הוא להפסיק את השימוש באתר שלנו..
  6. "Fire Stick Tricks" שומר לעצמו את הזכות, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לחקור ולנקוט צעדים משפטיים מתאימים נגד כל מי שמפר את "התנאים וההגבלות" ו- "מדיניות הפרטיות" שלנו..

מגבלות משפטיות:

מכיוון שתחומי שיפוט מסוימים אינם מאפשרים לחלק מההכללות או המגבלות כפי שנקבעו ב"תנאים והגבלות "אלה, ייתכן שחלק מההכללות או המגבלות הללו לא חלות עליך. במקרה זה, האחריות תוגבל ככל האפשר מבחינה משפטית על פי החקיקה החלה. "Fire Stick Tricks" רשאי להגיש "תנאים והגבלות" אלה בסרגל לכל טענה, פעולה, הליך או תביעה שהובאה על ידך, נגדנו בכל עניין הנובע מתלונה או אחרת בגין "תנאים והגבלות" זה..

ניהול סכסוכים:

כל המחלוקות, הטענות או התלונות או השימוש בהן באתר האינטרנט שלנו, ינוהלו תחילה על ידי מרכז התמיכה שלנו. אם העניינים מתקדמים לשלב משפטי, אז עורך הדין שלנו יקבע זמן לשיחה עם המשתמש.

עד כמה כל תלונה, מחלוקת או מחלוקת הנוגעת לשימוש באתר "Fire Stick Tricks" או ביחס להפרת קניין רוחני של אדם או חברה כלשהי, אינם ניתנים לבחירה על פי חוקים רלוונטיים או אחרת, אתה ו- "Fire Stick Tricks". "שניהם מסכימים כי כל טענה או מחלוקת בנוגע לאתר שלנו תיפתר באופן בלעדי בהתאם ל"תנאים והגבלות" אלה.

חוק וסמכות שיפוט:

"תנאים והגבלות" אלה ינוהלו על ידי ויפורשו בהתאם לחוקים ההודיים הרלוונטיים ולחוקים בינלאומיים אחרים אשר וכאשר הם חלים וצריכים לאכוף את "תנאים והגבלות" אלה ואת "מדיניות הפרטיות" שלנו.

אם חלק כלשהו מ"תנאים והגבלות "אלה ייחשב כבלתי חוקי, בטל או שאינו ניתן לאכיפה, הרי שהחלק הזה ייחשב כניתוק ולא ישפיע על תוקפו ואכיפתם של החלקים הנותרים.

שיפוי:

כל המשתמשים ישוינו, יגןו ויחזיקו בתופעה כזו של "טריקים מסוג Fire Stick" ונציגיה, שותפים, עובדים או ממשיכי דרכם, והקצאות מותרות ונגד כל טענות, הפסדים, הוצאות, נזקים, התחייבויות ועלויות הנובעות מכל תביעה. , פעולה, חקירה או הליך שנעשה או הוחל על ידי צד ג 'כלשהו עקב השימוש שלך ב"הקשר "או הקשורים אליו.טריקים מקל"בניגוד ל"תנאים והגבלות" זה ו / או כל הפרה אחרת של "תנאים והגבלות" אלה על ידך ו / או כל הפרה של מצגיהם ואחריותך המפורטים ב"תנאים והגבלות "אלה..

שונות:

הוראות שונות אלה הן חלק כמעט מכל "תנאים והגבלות" מקוונים כדי להבטיח את אכיפתם. אתה מסכים כי לא קיים ביניכם לבין "Fire Stick Tricks" שום מיזם משותף, שותפות, עבודה או סוכנות, כתוצאה מ"תנאים והגבלות ".

יש לנו את שיקול הדעת המוחלט, להעביר או להקצות את כל זכויותינו או חלקן בזכויות "תחת" תנאים והגבלות "אלה, וזכותנו להאציל או להשתמש בקבלני צד ג 'למילוי חובותינו וחובותיו תחת" תנאים והגבלות "אלה. בקשר לשימוש באתר / בבלוג שלנו.

קישור צד שלישי:

האתר "טריקים מקל" עשוי להכיל קישורים לאתרי אינטרנט או משאבים של צד שלישי. אתה מאשר ומסכים כי איננו אחראים או אחראים לזמינות או לרמת הדיוק של אתרים ומשאבים כאלה או לתכנים, מוצרים או שירותים באתרים או משאבים אחרים או זמינים מאותם אתרים או משאבים אחרים..

קישור לסוג אתרים או משאבים מסוג זה אינו מביא אלינו קשר כלשהו לאתרים או משאבים כאלה או לתוכן, למוצרים או לשירותים הזמינים מאתרים או משאבים כאלה. האחריות הבלעדית שלך לקחת על עצמך את כל הסיכון הנובע משימושך באתרים או משאבים כאלה או בתכנים, מוצרים או שירותים באתרים או משאבים כאלה או זמינים..

שינוי או שינוי:

"Fire Stick Tricks" שומר לעצמו את הזכות לשנות, לעדכן ו / או לשנות את כל המדיניות המפורטת באתר. שינויים ותיקונים כאלו נכנסים לתוקף מייד עם הפרסום או הפרסום באזורים הרלוונטיים באתר. השימוש הרציף שלך באתר זה מעיד על הסכמתך לשינויים ולתיקונים כאלה. אנו עשויים לשנות או להפסיק את הגישה שלנו עם או בלי להודיע ​​לך וללא אחריות כלפיך או לצד שלישי כלשהו. אנא הקפד לבדוק את המדיניות שלנו לעתים קרובות.

שאלונים ויצירת קשר:

"טריקים של Fire Stick" הם בעלי סמכות השיפוט הבלעדית לספק את ההסבר ל"תנאים והגבלות "אלה. אל תהסס אם יש לך שאלות לגבי "תנאים והגבלות" אלה. ליצירת קשר, השתמש בכתובת הדוא"ל המוזכרת למטה:

אימייל: [מוגן בדוא"ל]

אתר אינטרנט: www.firesticktricks.com

FYI: שימו לב שניתן לשנות את תוכן עמוד זה ללא הודעה מוקדמת.

תנאי שירות אלה עודכנו לאחרונה ביום ראשון, 8 ביולי 2018

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me