סקירת קוביית הטלוויזיה של האש – האם זה באמת מה שציפית?

>

Fire TV Cube הוא פשוט Fire TV 2017 עם חומרה מעט משודרגת ומכיל Echo Dot מובנה, עוזר הרמקול המופעל על ידי Alexa, בהצטיינות וירטואלית..

מה טוב:

  • שטח אחסון מוגבר (מ- 8 GB ב- Fire TV 2017 לעכשיו ל- 16 GB)
  • מתאם אתרנט מחוץ לקופסה
  • שילוב הד הד

מה לא טוב:

  • מפרט חומרה זהה לזה של Fire TV 2017 למעט אחסון רב יותר
  • אינו כולל כבל HDMI. יש לקנות בנפרד
  • יקר יותר מ- Fire TV 2017 & הד משולבת משולבת

ניכר שאמזון מנסה להפוך את אלכסה לשם ביתי. האינטגרציה של אלקסה עם רבים ממכשירי האודיו והווידיאו המובילים שלה אינה סוד. טלוויזיה האש & לשורת המכשירים של FireStick יש כבר את יכולות ה- Alexa. עכשיו הדברים אמורים להיות מרגשים יותר כאשר אמזון מתחתנת עם Fire TV, Alexa ו- Echo Dot בחבילה אחת שממותגת כ Fire TV Cube ומספקת לך את זה במחיר שלא היית קורא לזה בזול. זמין במחיר של $ 119 בזמן שאני כותב את הסקירה הזו, נראה כי קוביה נופלת לאט בקנה אחד עם Apple TV. אבל, למרות שיש רק סכום של 60 דולר להתעדכן במחיר (מכיוון שאפל TV מתומחרת ב -179 דולר), יש הרבה דברים שכדאי לכסות בפיצ'רים ומפרטי חומרה.

זה לא יהיה הוגן להשוות את Cube עם Apple TV, מכיוון שהם שני סוגים שונים של מכשירים. בסקירה זו של Fire TV Cube אני אפרט אותה עם גאדג'טים משפחתיים יותר, Fire TV (2017) ו- Echo Dot.

ביקורת קוביית טלוויזיה אש

חומרה ראשונה! 

תחילה חומרה מכיוון שעל זה נבנית כל חוויית המשתמש. אני אקח את אמזון Fire TV 2017 כאמת המידה להשוואה מכיוון שזה היה האיטציה האחרונה בקו המכשירים של Fire TV לפני Cube..

Fire TV Cube אורז את Echo Dot, הרמקול החכם הפופולרי שכבר, אשר ה- Fire TV של 2017 לא עושה. אבל, לעת עתה, אנו מחליקים את Echo Dot הצידה ומתבוננים ביכולות החומרה העיקריות של Fire TV Cube כמכשיר מדיה.

Fire TV Cube הוא בדיוק גרסת ה- Fire TV שלך משנת 2017, אך עם אחסון רב יותר. מכשיר זה מציע אחסון פנימי של 16 ג'יגה-בייט לעומת Fire TV, שיש בו רק 8 ג'יגה-בייט. למרות שקוביה מכפילה את נפח האחסון, 16 ג'יגה-בייט זה לא הרבה עבור אלה שאוהבים להוריד ולשמור קטעי וידאו. אבל, כמו שאר מכשירי ה- Fire TV, תוכלו להרחיב את האחסון באמצעות מתאם ה- OTG.

מלבד האחסון המוגבר, כל שאר מפרט החומרה נשאר זהה. לקוביה יש מעבד זהה של 1.5 ג'יגה הרץ כמו Fire TV, זיכרון RAM של 2 ג'יגה-בייט ו- Wi-Fi ל- MIMO. מכשיר זה תומך גם ב- HDR10 ואינו תואם ל- HDR10 + ממש כמו Fire TV, מנגן קטעי וידאו 4K ומציע איכות שמע קול דולבי אטמוס..

קוביה מתחברת לטלוויזיה באמצעות HDMI. עם זאת, קשה להאמין שהוא לא שולח את כבל HDMI מהקופסה. כשאתה משלם 120 דולר עבור מכשיר כזה, זה הכי פחות שהיית מצפה. הייתי מאוכזב באמת לגלות עובדה זו כשפרקתי את קוביה. אם אין לך כבר כבל HDMI, אתה לא יכול להתחיל לצפות בסרטונים מייד. אפילו FireStick, הזול ביותר בקו הטלוויזיה Fire של מכשירי מדיה, מגיע עם סיומת HDMI. אז, הוסף את כבל HDMI לעגלת הקניות כשאתה קונה Fire TV Cube.

כמעט שכחתי להזכיר. קוביה שולח מתאם אתרנט בקופסה לקישוריות קווית. זהו שדרוג נוסף מ- Fire TV, הדורש מתאם אתרנט נוסף של $ 14.99 לחיבור אינטרנט קווי.

שניהם, ל- Cube ו- Fire TV 2017, הם בעלי אותו שלט רחוק בדיוק. קיוויתי שאמזון תוסיף סוף סוף את כפתור בקרת הנפח, אם כי לא.

עכשיו הד נקודה

Fire TV ו- Echo Dot (שני מכשירים נפרדים) ביחד יכולים לעשות כמעט כל מה שקוביית ה- Fire TV יכולה. למעשה, תוכלו לקנות את המשולבת במחיר של 94.99 דולר באמזון. קוביה עולה לך כ- $ 22 נוספים ומעניק לך 8 GB נוספים ויציאת אתרנט מובנית.

אם כבר בבעלותך אחד ממכשירי Echo Dot, Fire TV Cube לא הגיוני כל כך. הד הדוט כגאדג'ט נפרד יכול לעשות כמעט כל מה ש- Echo Dot בקוביה יכול. אתה יכול לשלוט על שלל מכשירים חכמים ומכשירי חשמל ביתיים עם שילוב Alexa כולל הטלוויזיה שלך, קונסולות המשחק, התאורה, והרבה יותר.

יש אתגר נוסף, לשמור על שתי נקודות הד בסמיכות. אם אתה משתמש באותה מילת ערה, שתיהן עשויות להגיב לאותן פקודות בו זמנית ויגרמו לבלבול רב, במיוחד כאשר שתיהן שוכנות בסמיכות. עדיף לשמור את שני מכשירי האלקסה האלה בחדרים נפרדים או לשנות את מילת העקיצה על אחד מהם אם אתה מתכוון להמשיך להשתמש בהם באותו החדר..

עם זאת, Fire TV Cube Echo Dot טוב בלהקשיב לפקודות שלך ולבצע אותן. אבל, הכוח האמיתי של מכשיר כזה טמון ביכולתו לשמוע בתנאים לא כל כך אידיאליים. זה המקום בו אקו דוט באמת מאיר. זה יכול לשמוע ולהכיר את הפקודות שלך מרחבי החדר ואפילו באמצעות מוזיקה רועשת. בחנתי באופן אישי את Echo Dot עם הקולנוע הביתי שלי והתוצאות היו מענגות. מגובה של מעל מטר וחצי ומוזיקה רועשת למדי, זה יכול היה לשמוע אותי ולבצע את הפקודות שלי.

"אלקסה, הגביר את עוצמת הקול"

"אלקסה, כבה את עוצמת הקול"

"אלקסה, תנגן את הרצועה הקודמת"

"אלקסה, תנגן את הרצועה הבאה"

נסה לא לשמור את הקוביה קרוב מדי לרמקול המתנפנף, או שתצטרך לצעוק את הריאות שלך בשביל אקו דוט כדי לשמוע אותך.

סקרנתי לדעת איך אקו דוט יעבוד עם ממשק Fire TV Cube שכן האלקסה ב- Fire TV 2017 הציעה פונקציונליות מוגבלת. Echo Dot פתח במהירות את כל האפליקציות שביקשתי מהן, לקח אותי להגדרות, חיפשתי אפליקציות, עזר לי להוריד אפליקציות ועוד שלל דברים אחרים. אבל, מעט התאכזבתי מהאופן בו זה טיפל בבקשותי לנווט ברשימת היישומים במסך הבית כמו גם באפליקציות שלך. & קטע הערוצים. היה לי טוב יותר עם השלט מאשר לקבל פקודות מתמסגרות שאלכסה לא יכלה לבצע.

אבל, לא התייאשתי. ידעתי שהיכולות של Echo Dots משתרעות הרבה מעבר לממשק של הקוביה וזה יכול לעשות הרבה יותר בשבילי.

נתקלתי באתגר נוסף עם אלכסה. כשביקשתי ממנה לפתוח את Netflix, Hulu, Downloader או ES Explorer, זה השיק את היישומים האלה מייד. כאשר ציוויתי עליה לנהל את קודי, מובדרו וטלוויזיה, היא תמהה ולא הצליחה לפתוח את האפליקציות האלה. מה ההבדל? האפליקציות שאלכסה יכולה להיפתח במהירות הורדות כולם מחנות האפליקציות של אמזון. היישומים שלא היו יכולים לטעון אותם ב- FireStick. עם זאת, אלכסה היא חכמה מספיק כדי לפתוח את היישומים של App Store, אך לא מספיק חכמה כדי להפעיל את האפליקציות של הצד השלישי והעמוסות בצד.

ל- Fire TV Cube יש את אותו רמקול הדו 0.6 אינץ 'כ- Echo Dot בסך 50 דולר. זהו רמקול בסיסי ללא פצעים וללא תמיכה בדולבי. איכות הצליל מקובלת כשאתה רוצה ליהנות ממוזיקה בווליום נמוך ואינך רוצה להפעיל את הרמקולים הגדולים שלך שכן הם יצרכו יותר כוח.

Wraping Up - סקירה על קוביית טלוויזיה באש

אם יש לך Fire TV 2017, קניית Fire TV Cube לא הגיונית במיוחד. אני מעדיף לקנות מתאם Echo Dot בסך 50 $ ומתאם אתרנט ל- 15 $ ועדיין לחסוך יותר מ- 50 $. אם אתה רוצה יותר אחסון, אתה תמיד יכול לקנות מתאם OTG בנפרד. מתאם OTG באיכות טובה יעלה לך בכל מקום בין $ 5 ל -10 $. ואל תשכח שהקוביה לא תשלח כבל HDMI בתיבה. אתה צריך לקנות אותו בנפרד. כבל בגודל 6 מטר עולה בערך 8 $.

אני מאמין שאמזון הייתה יכולה לארוז מכשיר יותר בשרני ממה שהיא נשלחת תמורת 120 דולר. למען האמת, לא אכפת לי לשלם 10 $ נוספים עבור מעבד חזק יותר. כל מכשירי הטלוויזיה של ה- Fire קצת אטים.

אם כבר לא בבעלותך טלוויזיה Fire, אני חושב ש- Fire TV Cube יכול להיות התחלה טובה. מכיוון שהוא מועך שני מכשירים לאחד, ההתקנה שלך תהיה פחות עמוסה. Echo Dot מיטיב עם Cube כמו שהוא בנפרד. אתה יכול לשלוט במכשירים החכמים שלך, בטלוויזיה, במערכות הקולנוע הביתי ובמערך רחב של מכשירים חכמים.

קשורים:

כיצד לפתוח
אפליקציות Fire Stick הטובות ביותר
ה- VPN הטוב ביותר ל Fire Stick
כיצד להתקין את Google Play ב- Fire TV Stick
כיצד להתקין טלוויזיה חממה ב- Fire Stick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me