گزینه های CotoMovies برای FireStick / Android

>

در این مقاله لیستی از بهترین گزینه های CotoMovies برای FireStick را پیدا می کنید. این گزینه ها همچنین در تمام دستگاه های Fire TV ، Android Boxes و سایر سیستم عامل های مبتنی بر Android مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها کار می کنند.

CotoMovies خوب بسته شده است. این اتفاق زمانی رخ داد که فیلمسازان خاصی تصمیم به اقدام قانونی علیه CotoMovies و سایر برنامه های جریان در TweakBox (یک فروشگاه برنامه شخص ثالث) گرفتند.

توسعه دهندگان CotoMovies گفته اند که قصد دارند در صورت لزوم اطلاعات کاربران خود را با مقامات به اشتراک بگذارند. شما ممکن است پوشش مفصل ما را در این قسمت بخوانید.

در حالی که ما هرگز نقض حق چاپ را تشویق نکرده ایم ، ما همیشه به کاربرانمان توصیه کرده ایم که در هنگام پخش از VPN استفاده کنند تا برای چنین حوادثی آماده باشند. VPN با مخفی کردن آدرس IP شما ، هویت آنلاین شما را پنهان می کند. به معنای آن ، برنامه هایی مانند CotoMovies راهی برای ورود و به اشتراک گذاری اطلاعات شما نخواهند داشت.

اگر از CotoMovies استفاده کرده اید ، اکنون باید به دنبال برنامه های مشابه باشید. خوشبختانه ، تعداد زیادی برنامه خوب در آنجا وجود دارد که احتمالاً می توانند تجربه بهتری نسبت به CotoMovies ارائه دهند. در حقیقت ، CotoMovies حتی از Real Debrid پشتیبانی نمی کرد. من در حال تنظیم برخی از بهترین برنامه هایی هستم که می توانند به عنوان گزینه های CotoMovies خدمت کنند.

گزینه های برتر CotoMovies

دوباره ، قبل از شروع استفاده از این برنامه ها ، مطمئن شوید که به یک VPN وصل می شوید. این برنامه ها همچنین ممکن است با سرنوشت مشابه در سرکوب های بعدی روبرو شوند.

1. Cinema HD APK

جایگزین های cotomoviesلیست "بهترین برنامه ها" وجود ندارد که بتواند بدون سینما HD APK تکمیل شود. این برنامه دارای یک کتابخانه بی پایان فیلم ها و نمایش های تلویزیونی در صورت تقاضا. این ویژگی یک رابط کاربر پسند و آسان برای استفاده دارد. سینما HD APK را نصب کنید و می توانید در هر زمان شروع به پخش کنید.

مجموعه مطالب به طور مکرر به روز می شود. هر وقت فیلم یا قسمت جدیدی وجود دارد ، معمولاً آن را طی چند ساعت از اکران می یابید. توسعه دهندگان همچنین همچنان مراقب بروزرسانی های منظم برنامه هستند تا از هرگونه اشکال و مراقبت های کلی در برنامه استفاده کنند.

Cinema HD APK یک برنامه سبک است. حتی در دستگاه های کم نظیر FireStick هموار عمل می کند. این به دلیل واکشی جریانهای با کیفیت بالا از چندین منبع شناخته شده است. می توانید محتوای را با وضوح حداکثر 1080p پخش کنید. این برنامه همچنین ورود به سیستم Debrid واقعی را ارائه می دهد تا بتوانید به لینک های با کیفیت برتر دسترسی داشته باشید. ورود به سیستم Trakt نیز موجود است

شک ندارم که سینما HD APK یکی از بهترین گزینه های CotoMovies را ایجاد می کند.

نحوه نصب سینما APK در FireStick

2. تلویزیون CyberFlix

برنامه های مشابه cotomoviesاگر به دنبال یک گزینه جایگزین با کیفیت بالا CotoMovies هستید ، ممکن است دوست دارید تلویزیون CyberFlix را نیز در نظر بگیرید. این برنامه همچنین با صدها فیلم و اپیزود ، یک برنامه پخش جریانی با تقاضا بسیار محبوب است.

علاوه بر این مجموعه عظیم رسانه ای ، CyberFlix TV کار فوق العاده ای برای کشیدن لینک های با کیفیت از چندین منبع در وب انجام می دهد. همچنین از جفت واقعی Debrid پشتیبانی می شود و وقتی این کار را کردید ، ده ها لینک برتر حق بیمه نیز دریافت می کنید.

محتوای جدید به طور مرتب اضافه می شود. بنابراین ، همیشه آخرین فیلم ها و قسمت های اخیراً پخش شده را پیدا خواهید کرد. توسعه دهندگان برنامه را به روز و نسخه های معمولی را نیز به روز می کنند. اگر از شما خواسته شده است که برنامه را به روز کنید ، حتماً این کار را انجام دهید.

تلویزیون CyberFlix نصب آسان و حتی استفاده راحت تر است.

نحوه نصب تلویزیون CyberFlix در FireStick

3. TeaTV

برنامه های مشابه cotomoviesTeaTV یکی دیگر از برنامه های محبوب جریان برای سیستم عامل اندروید است. این برنامه برای عملکرد بهینه در دستگاه های تلویزیونی مانند FireStick کدگذاری شده است. اکنون که CotoMovies خاموش است ، می توانید TeaTV را به عنوان جایگزین آن انتخاب کنید.

این برنامه یک مجموعه گسترده از فیلم ها و نمایش های تقاضا را برای شما به ارمغان می آورد. این تقریباً در مورد همه چیزهایی وجود دارد که می توانید به آن فکر کنید. کتابخانه محتوا به طور مداوم با جدیدترین فیلم ها به روز می شود. بنابراین ، شما همیشه چیز جدیدی را برای تماشا دارید.

خبر خوب این است که TeaTV همچنین از جفت شدن Trakt و Real-Debrid پشتیبانی می کند. این به افزایش تجربه کلی جریان شما کمک می کند.

TeaTV که یک برنامه سبک وزن است ، حتی اگر از آن در FireStick استفاده کنید ، تأثیر قابل توجهی در عملکرد دستگاه ندارد. همچنین کاملاً با ریموت FireStick سازگار است.

با در نظر گرفتن همه مواردی که در مورد این برنامه صحبت کرده ایم ، هر دلیلی برای این باور داریم که TeaTV یکی از گزینه های برتر CotoMovies است.

نحوه نصب TeaTV در FireStick

4. BeeTV

بهترین گزینه برای cotomoviesدر مقایسه با بسیاری از برنامه های دیگر در این لیست بهترین گزینه های CotoMovies ، BeeTV نسبتاً جدید است. با این حال ، این موفق شد در روزهای ابتدایی خود علامتی بسازد و از بین برنامه های برتر FireStick به طور مداوم شروع به کار کرد.

آنچه من بهترین دوست دارم BeeTV رابط بدون سر و صدا آن است. فقط برنامه را نصب کنید و شروع به پخش محتوای مورد علاقه خود کنید. این برنامه به عنوان یک سرویس پخش جوی در صورت تقاضا ، فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را نشان می دهد. و تعداد زیادی از آنها.

دقیقاً همانطور که انتظار دارید ، مجموعه مطالب با نسخه های جدید بارها و بارها (گاهی چندین بار در روز) تجدید و به روز می شوند. برای اطمینان از داشتن یک تجربه لذت بخش در جریان ، BeeTV از منابع قابل اعتماد و با کیفیت جریانی می گیرد. همچنین اگر می خواهید بهترین جریانهای ممکن را از آنجا دریافت کنید ، ایده خوبی است که برنامه را با Real Debrid جفت کنید..

رابط کاربری BeeTV کاملاً از راه دور است. برنامه جهت یابی رابط خود را بطور خودکار تنظیم می کند تا متناسب با نسبت ابعاد تلویزیون شما باشد.

نحوه نصب BeeTV در FireStick

5. تلویزیون تیتانیوم

جایگزین cotomoviesتلویزیون تیتانیوم نامی شناخته شده در دنیای استریم است. این برنامه در ابتدا فقط برای تلفن های همراه آندروید در دسترس بود. با این حال ، با افزایش محبوبیت جعبه های FireStick و Android TV ، توسعه دهندگان دوباره آن را برای دستگاه های تلویزیون رمزگذاری کردند. تلویزیون تیتانیوم با ریموت تلویزیون آمازون آمازون کاملاً سازگار است. رابط کاربری آن برای صفحه تلویزیون نیز مناسب است.

این برنامه دارای یک کتابخانه چشمگیر از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی است. چه به دنبال جدیدترین مطالب و چه از چند سال گذشته هستید ، شانس خوبی وجود دارد که آن را در تلویزیون تیتانیوم پیدا کنید. قسمت های جدید و فیلم ها نیز به طور مکرر اضافه می شوند تا مطمئن شوید که هرگز گزینه های جریان را از بین نمی برید.

برنامه کم حجم عملکرد بهینه را در FireStick ارائه می دهد. ناوبری سریع و پخش صاف را ارائه می دهد. تقریباً هر عنوان یا اپیزود به شما چندین لینک جریان می دهد. وقتی تیم تلویزیون تیتانیوم را با Real Debrid و Trakt سازگار می کنید ، اوضاع حتی بهتر می شود.

تلویزیون تیتانیوم در واقع یکی از برنامه های مشابه CotoMovies است.

نحوه نصب تلویزیون تیتانیوم در FireStick

6. CatMouse APK

برنامه هایی شبیه به فیلم های cotoAPK CatMouse نسبت به تمام برنامه های موجود در این لیست از گزینه های برتر CotoMovies جدیدتر است. با این حال ، برنامه در حال حاضر موج های زیادی ایجاد کرده است. ما آن را متوجه شدیم و بلافاصله آن را در لیست بهترین برنامه های FireStick درج کردیم. و ، ما معتقدیم که این لیست بدون ذکر CatMouse APK کامل نخواهد بود.

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا این برنامه را دوست داریم. برای مبتدیان ، CatMouse APK دارای یک کتابخانه رسانه ای گسترده با صدها فیلم و اپیزود تلویزیونی است. هرچند این کتابخانه راکد نیست. هر روز چیز جدیدی پیدا خواهید کرد.

این برنامه همچنین بسیار آسان برای حرکت و استفاده است. رابط کاربری از راه دور به شما امکان می دهد تا CatMouse APK را کاوش کنید بدون اینکه مشکلی ایجاد کند.

در جبهه جریان ، CatMouse همزمان با سایر برنامه های برتر این لیست مانند Cinema HD ، کار را انجام می دهد. لینک های رایگان زیادی برای پخش HD وجود دارد. با ورود به سیستم Real Debrid شگفت انگیزتر می شود.

اگر به دنبال جایگزینی CotoMovies هستید ، مطمئناً باید CatMouse APK را امتحان کنید.

نحوه نصب CatMouse APK در FireStick

7. UnlockMyTV

unlockmytvAPK for UnlockMyTV تقریباً همزمان معرفی شد. هر دوی این برنامه ها سریع جلب توجه کاربران را کردند.

با استفاده از فهرست گسترده فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی ، UnlockMyTV اطمینان حاصل می کند که می توانید ساعت های بی پایان ساعت را تماشا کنید. همانطور که انتظار می رفت ، تیم فعال در پشت این برنامه موارد اضافی جدیدی را خیلی زیاد اضافه می کند.

توسعه دهندگان UnlockMyTV همچنین اطمینان حاصل کنند که برنامه به خوبی نگهداری می شود. آنها مرتباً به روز می کنند و به روز می کنند نسخه های مختلف را برای از بین بردن اشکالات و بهبود عملکرد و تجربه کلی ، انجام دهند.

این برنامه همچنین از مجموعه ای با کیفیت از اسکرابر استفاده می کند. من این را می گویم چون در حال حاضر جریانهای بسیار خوبی را به خود جلب می کند. UnlockMyTV همچنین از Real Debrid پشتیبانی می کند تا بتوانید به راحتی به لینک های حق بیمه دسترسی پیدا کنید.

این برنامه مبتنی بر Android برای ارائه عملکرد برتر در زمینه های لمسی و همچنین دستگاه های تلویزیونی از جمله FireStick و Android TV Boxes شما طراحی شده است.

نحوه نصب UnlockMyTV در FireStick

8. Morph TV

بهترین برنامه ها برای firestickMorph TV کلون تلویزیون Morpheus است که زمانی اپلیکیشن بسیار پر طرفداری بود. ما معتقدیم که این یکی از بهترین گزینه های CotoMovies است که می توانید پیدا کنید.

نکته ای که هنگام شروع این برنامه توجه فوری شما را به خود جلب می کند رابط بی نظیر آن است. برنامه به جای اینکه بلافاصله به محتوا بپردازد ، از شما درخواست می کند که ابتدا دسته ها را انتخاب کنید. صفحه اصلی دارای دسته های جریان فیلم ها و نمایش های تلویزیونی است. بعد از آن یک صفحه نمایش دیگر وجود دارد که شما باید زیر مجموعه را انتخاب کنید (مانند Trending ، Popular و غیره)

این نوع رابط برای بسیاری جذاب است ، در حالی که برخی ممکن است حتی از آن بیزار باشند. با این وجود ، اگر ما در مورد اندازه کتابخانه محتوا و کیفیت جریان صحبت کنیم ، مطمئناً Morph TV شایسته یک نقطه در این لیست از بهترین گزینه های CotoMovies است.

با داشتن یک برنامه سازگار با راه دور ، Morph TV اطمینان می دهد که هیچ وقت مشکلی در کاوش و تعامل با برنامه در FireStick خود ندارید.

نحوه نصب Morph TV در FireStick

9. TVZion

بهترین برنامه های چوب آتش آمازونTVZion به طور مداوم بخشی از کاتالوگ بهترین برنامه های FireStick برای مدت طولانی است. این برنامه خط گسترده ای از مطالب تقاضا را برای شما ارائه می دهد. خواه دوست دارید فیلم بگیرید و یا تماشای برنامه های تلویزیونی کنید ، اینجا همه چیز وجود دارد.

توسعه دهندگان این برنامه همچنین به روزرسانی مطالب را به طور مکرر با فیلم ها و نمایش های جدید ادامه می دهند.

در مقایسه با سایر برنامه های موجود در این لیست بهترین گزینه های CotoMovies ، ممکن است TVZion در به دست آوردن لینک های با کیفیت خوب نباشد. با این حال ، برای کسب یک مکان به اندازه کافی خوب است. همچنین ، شما به راحتی می توانید این برنامه را با Real Debrid جفت کنید و بهترین جریان را در حد امکان دریافت کنید.

TVZion یک برنامه سبک وزن است. فضای کمی فضای ذخیره سازی را می طلبد و عملکرد بسیار چشمگیری را ارائه می دهد. این دستگاه برای دستگاه های کم رم مانند FireStick ایده آل است.

برنامه در حال دریافت به روزرسانی نسخه معمولی نیز هست. با گذشت سالها ، این اپلیکیشن پیشرفت های چشمگیری را در عملکرد و توانایی های جریان مشاهده کرده است.

نحوه نصب TVZion در FireStick

10. کدی

بهترین گزینه های cotomoviesKodi یک ارائه دهنده خدمات جریان (برخلاف برنامه های دیگر در این لیست) نیست. این دستگاه پخش رسانه ای است. حتماً از پخش کننده های رسانه ای مانند VLC شنیده اید. از بعضی جهات ، Kodi مانند آنها است. این فیلم ، فیلم ، موسیقی ، تصاویر و سایر رسانه ها را پخش می کند.

برای پخش بازی Kodi ، باید رسانه را از بیرون تهیه کنید. این می تواند ذخیره سازی محلی شما یا یک منبع آنلاین باشد.

در حقیقت ، زیبایی واقعی Kodi در توانایی آن در پخش رسانه های مورد علاقه شما از طریق اینترنت از طریق افزونه های مختلف نهفته است.

می توانید یک افزونه Kodi را به عنوان افزونه ای که دستگاه شما را به منبع رسانه آنلاین وصل می کند فکر کنید و به شما امکان می دهد تا محتوای را از طریق رابط Kodi پخش کنید. این افزونه های Kodi است که Kodi را به چنین ابزاری رسانه ای موفق تبدیل کرده است.

این که آیا از تماشای فیلم و نمایش ، تلویزیون زنده یا ورزش زنده ، مستند یا محتوا برای کودکان ، اخبار یا فیلم های YouTube لذت می برید ، می توانید این کار را از طریق Kodi انجام دهید. به همین دلیل ، ما Kodi را به عنوان یکی از بهترین گزینه های CotoMovies در نظر می گیریم.

اگر تازه وارد Kodi هستید ، ما راهنمای مبتدی را داریم که به شما در شروع کار کمک می کند. نصب Kodi در FireStick و شروع به پخش جریان بسیار ساده است. بنابراین ، اگر مطمئن نیستید که آیا می خواهید با پخش APK ها دیگر ادامه دهید یا خیر ، همیشه می توانید Kodi را امتحان کنید.

اکنون FireStick / Fire TV شما آماده است تا محتوای مورد علاقه شما را پخش کند. با این حال ، قبل از شروع ، من می خواهم به شما هشدار دهم که همه چیزهایی که آنلاین پخش می کنید ، برای ISP و دولت شما قابل مشاهده است. این بدان معناست که پخش فیلم های رایگان ، نمایش های تلویزیونی ، ورزش ممکن است شما را با مشکل قانونی روبرو کند. 

خوشبختانه ، یک روش احمقانه وجود دارد تا تمام فعالیتهای جریان خود را از ISP و دولت خود مخفی نگه دارد. تمام آنچه شما نیاز دارید یک VPN خوب برای Fire Stick است. VPN IP اصلی شما را که ماسک است ، ماسک خواهد کرد و به شما کمک می کند تا Surveillance Online ، پرتاب ISP و محدودیت های جغرافیایی محتوا را دور بزنید.

من شخصاً استفاده و توصیه می کنم ExpressVPN, سریعترین و امن ترین VPN است. با همه نوع برنامه های جریان سازگار است و نصب آن در Fire TV / Stick بسیار آسان است.

ما نقض قوانین حق چاپ را تشویق نمی کنیم. اما ، اگر به طور ناخواسته به جریان محتوای یک منبع نامشروع بپردازید ، چه اتفاقی می افتد؟ همواره تفاوت میان یک منبع مشروع و غیرقانونی ساده نیست.

بنابراین ، قبل از شروع پخش در Fire Stick / Fire TV ، بیایید ببینیم چگونه از ExpressVPN استفاده کنید تا فعالیت های جریان خود را از چشم کنجکاو مخفی نگه دارید.

مرحله 1: در ExpressVPN مشترک شوید اینجا. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود. یعنی ، شما می توانید برای 30 روز اول بطور آزاد استفاده کنید و اگر از عملکرد راضی نیستید (که بسیار بعید است) ، می توانید بازپرداخت کامل را درخواست کنید.

گام 2: ON TV Fire / Stick خود را روشن کنید و در سمت چپ افراطی به گزینه "جستجو" بروید. اکنون در نوار جستجو "Expressvpn" (بدون نقل قول) را تایپ کرده و وقتی در نتایج جستجو ظاهر می شود ExpressVPN را انتخاب کنید

expressvpn firestick را نصب کنید

مرحله 3: برای نصب برنامه ExpressVPN در Fire TV / Stick روی "بارگیری" کلیک کنید.

دریافت vpn فرار از زندان jailbroken

مرحله 4: برنامه را باز کنید و اطلاعات ورود به سیستم را که هنگام خرید اشتراک ExpressVPN ایجاد کرده اید ، وارد کنید. روی "ورود به سیستم" کلیک کنید

Expressvpn را در قسمت Firestick وارد کنید

مرحله 5: برای اتصال به یک سرور VPN روی نماد پاور کلیک کنید. این همه ارتباط شما با سریعترین و بهترین VPN برای FireStick ایمن است.

ExpressVPN را در FireStick متصل کنید

همچنین می توانید اطلاعات دقیق تری در مورد استفاده از ExpressVPN با Fire TV / Stick بخوانید.

سیم پیچ

بنابراین ، در اینجا لیستی از بهترین گزینه های CotoMovies آورده شده است. من اطمینان دارم که این برنامه ها بیشتر از این است که کفش CotoMovies را پر کنند. ما مرتباً این برنامه ها را آزمایش کرده ایم. اما اگر گزینه دیگری دارید که فکر می کنید بخشی از این لیست باشد ، از طریق بخش نظرات در زیر به ما اطلاع دهید.

مربوط:

بهترین گزینه های تلویزیون Terrarium
بهترین گزینه های Showbox
چگونه فرار از زندان Firestick
بهترین سایت های Putlocker

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me