چگونه می توان برنامه ها را در FireStick با برنامه بارگیری بارگیری کرد

>

در این مقاله ، ما فقط با همه چیزهایی که می توان در مورد برنامه Downloader برای FireStick بدانید یاد خواهیم گرفت. این یکی از بهترین برنامه های FireStick است که در حال حاضر روی چندین میلیون دستگاه اجرا می شود و برای محافظت از برنامه ها در FireStick ضروری است. به همین دلیل ، این چیزی بیش از یک زیر بخش - که در قسمت نوشتارهای دیگر به عنوان بخش کوچکی قرار دارد - شایان توجه است. ما با یک معرفی سریع برنامه (گویا به آن نیاز دارد) شروع می کنیم ، و در ادامه مراحل نصب آن و سپس نحوه بارگیری برنامه های با استفاده از آن را دنبال می کنیم. در پایان ، ما همچنین می دانیم که چگونه برنامه Downloader را روی آن دسته از دستگاه های FireStick نصب کنید که در آن در فروشگاه Amazon موجود نیست. خواندن را ادامه دهید!

قسمت اول: برنامه Downloader برای FireStick چیست?

با نامگذاری این برنامه ، Downloader توسط AFTVnews برنامه ای است که به شما امکان می دهد تا فایل ها را از وب روی دستگاه های Fire Stick و Fire TV خود بارگیری کنید. اگر URL دارید که به یک فایل در اینترنت اشاره می کند ، می توانید آن URL را وارد کنید و بدون نیاز به باز کردن صفحه وب ، مستقیماً فایل ها را بارگیری کنید. این برنامه همچنین دارای یک مرورگر داخلی است که می توانید برای بارگیری پرونده ها از صفحات وب یا وب سایت ها استفاده کنید. شما همچنین می توانید از مرورگر برای گشت و گذار در اینترنت مانند هر مرورگر وب دیگری استفاده کنید. به شما امکان می دهد موارد دلخواه ، صفحات نشانک را نیز اضافه کنید.

نحوه بارگیری برنامه ها در firestick

در حالی که Downloader می تواند هر پرونده ای را برای شما بارگیری کند ، بیشترین کاربرد آن برای بارگیری و بارگذاری جانبی برنامه های APK برای برنامه های شخص ثالث است که در فروشگاه Amazon پیدا نمی کنید. پس از بارگیری یک فایل APK ، Downloader نصب را به صورت خودکار از داخل برنامه شروع می کند. لازم نیست از برنامه خارج شوید و APK را با هر مدیر پرونده پیدا کنید. پس از نصب APK ، این گزینه را نیز به شما می دهد تا APK را از درون برنامه حذف کرده و فضای دستگاه را آزاد کنید. به عبارت ساده ، بارگیری بارگیری جانبی را برای شما بسیار راحت می کند.

این برنامه به شما امکان می دهد با استفاده از ریموت FireStick با رابط و پیمایش ارتباط برقرار کنید ، نیاز به اتصال یک صفحه کلید یا موس را از بین می برد. رابط بصری است ، مناسب برای از راه دور دستگاه ، سهولت در پیمایش و استفاده را دارد. دیگر نیازی به عادت کردن به رابط برنامه Downloader نیست.

Downloader یک برنامه سبک وزن است و از 2MB تجاوز نمی کند (براساس آخرین نسخه موجود در زمان نوشتن این مقاله.) نه فضای دستگاه محدود زیادی را مصرف می کند و نه منابع.

بارگیری برای دانلود و استفاده کاملاً رایگان است. شما به هیچ یک از خریدهای درون برنامه پنهان نخواهید رسید. آنچه که بارگیری را حتی باورنکردنی تر می کند این است که علی رغم اینکه این ویژگی غنی است ، اما بدون آگهی است. آنچه انتظار دارید تجربه ای روان و بدون درز باشد.

البته ، Downloader کمک مالی اهدا می کند. اما ، کمک های مالی اختیاری است. اهدای یا عدم کارایی برنامه ، ویژگی ها یا تجربه برنامه را تغییر می دهد. من برنامه را دوست دارم و از آن مکرر استفاده می کنم. بنابراین ، من به عنوان یک ژست حسن نیت ، کمک خود را کردم. این کاملا انتخاب شماست!

قبل از اینکه به برنامه های جانبی در FireStick بپردازیم ، ابتدا نحوه دریافت برنامه Downloader را در Fire TV Stick خود بررسی کنید..

همچنین بخوانید: نحوه جیلبریک FireStick

قسمت دوم: نحوه نصب برنامه Downloader در FireStick

برنامه بارگیری به طور رسمی در فروشگاه آمازون در دسترس است. لازم نیست که آن را روی دستگاه خود بارگذاری کنید. در اینجا نحوه نصب برنامه آمده است:

شماره 1 اگر قبلاً آنجا نبودید به صفحه اصلی Fire TV / Stick بروید

شماره 2 با استفاده از ریموت خود را به حرکت در نماد جستجو در نوار منو در بالای صفحه. نماد جستجو را در سمت چپ مشاهده خواهید کرد

شماره 3 اکنون با استفاده از صفحه کلید روی صفحه "Downloader" (بدون نقل قول) تایپ کنید (برای حرکت به حروف از ریموت استفاده کنید.

برنامه بارگیری کننده

شماره 4 باید پیشنهادات برنامه را در لیست مشاهده کنید و با شروع تایپ کردن نشان داده می شود. وقتی «بارگیری» را در لیست مشاهده می کنید ، آن را انتخاب کرده و باز کنید

شماره 5 اکنون باید "Downloader" را در زیر ‘APPS ظاهر کنید & بخش بازی ها. پیش بروید و روی آن کلیک کنید

شماره 6 اکنون برای بارگیری و نصب برنامه روی دکمه "دریافت" کلیک کنید. شما باید بیش از چند دقیقه برنامه داشته باشید

بارگیری برنامه نصب چوب tv fire

پس از نصب برنامه ، دوباره آن را در برنامه ها مشاهده خواهید کرد & بخش بازی ها و احتمالاً در صفحه اصلی در میان برنامه های اخیراً نصب شده.

نحوه برنامه های بارگیری در Fire TV / Stick با استفاده از برنامه Downloader

اکنون که برنامه را نصب کرده اید ، به شما نشان می دهم که می توانید در عرض چند دقیقه برنامه های خود را در TV TV Fire یا FireStick کنار بگذارید. اما قبل از آن ، در اینجا چند مورد اضافی وجود دارد که زندگی شما را آسان تر می کند.

از کجا می توانم آیکون برنامه را پیدا کنم?

برنامه Downloader ممکن است یا ممکن است در صفحه اصلی ظاهر نشود. همیشه می توانید به لیست برنامه ها بروید و برنامه را از آنجا باز کنید. اما ، داشتن برنامه در صفحه اصلی راحت تر است. من نیاز به استفاده از این برنامه به طور مکرر دارم و دوست دارم این کار را فقط با چند کلیک انجام دهم.

اگر برنامه روی صفحه اصلی نیست ، اینگونه می توانید آن را به آنجا منتقل کنید:

 • دکمه Home را از راه دور FireStick فشار داده و نگه دارید تا یک منو ظاهر شود
 • "برنامه" را از فهرست انتخاب کنید
 • اکنون باید لیست تمام برنامه های نصب شده خود را مشاهده کنید
 • نمادهای برنامه اخیراً نصب شده در پایین هستند. کلید "پایین" را روی ریموت خود نگه دارید تا تمام راه را به پایین حرکت دهید
 • برنامه "Downloader" را انتخاب کنید
 • اکنون گزینه های روی راه دور را فشار دهید و وقتی یک منو در پایین سمت راست ظاهر شد ، گزینه "Move" را انتخاب کنید.
 • کلید "بالا" را از راه دور فشار دهید و نماد Downloader را تا انتهای ردیف بالا بکشید
 • "انتخاب" را از راه دور خود فشار دهید تا پس از انتخاب موقعیت مورد نظر برای برنامه ، نماد را آزاد کنید
 • اکنون می توانید به صفحه اصلی برگردید. برنامه "Downloader" درست در اینجا است!

شروع به کار با Downloader- JavaScript را فعال کنید

هنگامی که برای اولین بار برنامه را باز می کنید ، ممکن است پنجره باز شده "یادداشت های مربوط به Downloader" را مشاهده کنید. اگر می خواهید ادامه دهید و آن را بخوانید ، یا برای ادامه به سادگی روی "OK" کلیک کنید.

اکنون ، قبل از شروع کار با Downloader ، یک برنامه کوچک ترفیع در برنامه وجود دارد که به شما پیشنهاد می کنم - JavaScript را فعال کنید. در صورت عدم کنترل این گزینه ، برخی از وب سایت ها به درستی در Downloader بارگیری نمی شوند.

همچنین بررسی کنید: بهترین VPN برای FireStick

در اینجا نحوه فعال سازی JavaScript آورده شده است:

شماره 1 بارگیرنده را باز کنید

شماره 2 در نوار کناری سمت چپ باید گزینه "تنظیمات" را مشاهده کنید. آن را انتخاب کنید

تنظیمات بارگیری Firestick

شماره 3 کادر کنار فعال کردن JavaScript در تنظیمات را علامت بزنید.

نحوه فعال کردن جاوا اسکریپت در بارگیری

شماره 4 هنگام مشاهده پیام هشدار ، روی "بله" کلیک کنید. باز هم ، نگران اخطار نباشید. من همیشه این گزینه را بررسی می کنم و هرگز مشکلی را تجربه نکرده ام. در واقع ، بیشتر مرورگرها به طور پیش فرض JavaScript را فعال می کنند

بارگیری جاوا اسکریپت را فعال کنید

استفاده از برنامه های Downloader به Sideload برنامه ها در FireStick - در آخر!

سرانجام ، به جایی می رسیم که می بینیم که چگونه برنامه Downloader به بارگیری APK ها کمک می کند و بارگیری برنامه های جانبی در Fire TV Stick. ساده و سر راست است.

ابتدا می آموزیم که از URL مستقیم فایل ها بارگیری کنیم. سپس می آموزیم که چگونه یک فایل را از یک وب سایت بارگیری کنید.

بارگیری / نصب APK ها در FireStick با URL مستقیم

اجازه دهید ابتدا از گزینه "صفحه اصلی" استفاده کنیم ، که به ما امکان می دهد مستقیماً پرونده ها را با استفاده از نشانی های اینترنتی که در آن پرونده ها قرار دارند بارگیری کنیم.

شماره 1 روی "صفحه اصلی" در نوار کناری سمت چپ کلیک کنید. این گزینه درست در بالا قرار دارد.

شماره 2 در سمت راست ، مکان نما را در حال چشمک زدن در قسمت URL می بینید. برای برجسته کردن قسمت ، دکمه "Select" را از راه دور خود فشار دهید. صفحه کلید روی صفحه نمایش ظاهر می شود. اگر کادر URL از قبل جمع شده است ، ابتدا آن را پاک کنید.

بارگیری کننده آتش چوب

شماره 3 اکنون کافیست URL فایل را وارد کرده و صفحه کلید روی صفحه را فشار دهید (توجه داشته باشید که URL باید مستقیماً به پرونده ذخیره شده در سرور و نه یک صفحه وب اشاره کند. ما بخش بعدی را برای بارگیری فایل ها از یک وب سایت داریم).

شماره 4 بارگیری به صورت خودکار شروع می شود. پس از بارگیری پرونده ، اگر این پرونده APK است ، روی "نصب" در پایین کلیک کنید.

کدی را روی firestick نصب کنید

شماره 5 با شروع نصب برنامه شروع می شود. پس از نصب برنامه ، پیام اعلان را تأیید می کنید که وضعیت را تأیید می کند. شما همچنین دو دکمه را در پایین مشاهده خواهید کرد - انجام شد & باز کن.

شماره 6 اگر می خواهید بعداً برنامه نصب شده را باز کنید ، "انجام شد" را انتخاب کنید. روی "باز کردن" کلیک کنید تا برنامه بلافاصله باز شود.

شماره 7 با کلیک بر روی "انجام شده" ، یک پنجره بازشو در رابط Downloader مشاهده خواهید کرد. دکمه "حذف" را فشار دهید تا پرونده APK از حافظه خود حذف شود. دیگر به آن احتیاج ندارید. بنابراین ، اینگونه است که می توانید بدون نیاز به استفاده از هر مدیر فایل ، پرونده APK را از درون Downloader پاک کنید.

شماره 8. برای تأیید حذف پرونده ، "پرونده ها" را از گزینه های سمت چپ انتخاب کنید. پرونده ای که فقط حذف کرده اید در اینجا ظاهر نمی شود. اگر فایلی ندارید ، این بخش می گوید: "هیچ پرونده ای در پوشه بارگیری یافت نشد."

بارگیری فایل ها / نصب APK ها از وب سایت ها

شما ممکن است لینک مستقیم به پرونده مورد نظر برای بارگیری آن را نداشته باشید. مشکلی نیست. برنامه Downloader دارای یک مرورگر داخلی است که به شما امکان می دهد از وب سایت ها بازدید کرده و از لینک های بارگیری در صفحات وب بارگیری کنید.

شماره 1 گزینه "مرورگر" را در منوی سمت چپ در رابط Downloader انتخاب کنید

مرورگر firestick

شماره 2 اکنون ، کلید "انتخاب" را از راه دور فشار دهید تا صفحه کلید روی صفحه نمایش ظاهر شود. اگر نوار آدرس از قبل جمع شده است ، "پاک کردن" را در صفحه کلید روی صفحه نمایش فشار دهید. اکنون آدرس وب سایت / صفحه وب را از جایی که قصد بارگیری فایل را دارید تایپ کرده و Go (صفحه کلید روی صفحه) را فشار دهید. من URL وب سایت Kodi را تایپ کردم.

نحوه استفاده از Downloader Fire Stick

شماره 3 اگر صفحه به درستی در مرورگر نمایش داده نمی شود ، روی منوی همبرگر در بالا سمت راست کلیک کنید (سه خط افقی که به صورت عمودی یکی از دیگری قرار گرفته است). منوی همبرگر در کنار دکمه Go نوار آدرس (و نه در صفحه کلید روی صفحه نمایش) قرار دارد. اکنون گزینه "حالت تمام صفحه" را از میان گزینه ها انتخاب کنید.

شماره 4 برای پیمایش صفحه و رفتن به لینک بارگیری از کلیدهای راه دور بالا / پایین استفاده کنید. روی لینک بارگیری کلیک کنید بارگیری پرونده شروع خواهد شد. اگر این پرونده APK است ، روی "نصب" در سمت چپ پایین کلیک کنید

دانلود kodi apk for firestick

شماره 5 هنگامی که اعلان "برنامه نصب شده" ظاهر می شود ، می توانید برای انجام دوباره برنامه به Downloader ضربه بزنید یا بر روی نصب کلیک کنید تا برنامه ای که بارگیری کرده اید نصب شود.

کدی را روی firestick نصب کنید

برنامه Downloader را در فروشگاه برنامه FireStick نمی توان یافت?

آیا برنامه Downloader نمی توانید پیدا کنید؟ بارگیری در فروشگاه های آمازون در همه مناطق موجود نیست. این بزرگترین امکان است که چرا نمی توانید برنامه را ببینید و آن را از فروشگاه رسمی برنامه بارگیری کنید.

می توانید حساب کاربری موجود در آمازون را در منطقه خود ثبت کنید و با یک حساب جهانی Amazon.com به FireStick وارد شوید.

همچنین بخوانید: نحوه نصب Kodi در FireStick

حساب آمازون خود را تغییر دهید و با یک حساب کاربری جدید ثبت کنید

همانطور که قبلاً گفتم ، اگر Downloader در فروشگاه Amazon در منطقه شما ثبت نشده باشد ، ممکن است از حساب موجود آمازون در FireStick خارج شوید و دوباره با یک حساب جدید Amazon.com ثبت نام کنید.

این بدان معنی است که شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری جدید در Amazon.com با یک آدرس ایمیل متفاوت از آنچه در حال حاضر از حساب موجود استفاده می کنید ، شده است. و هنگام ثبت نام در یک حساب کاربری جدید ، فراموش نکنید که ایالات متحده آمریکا را به عنوان منطقه خود انتخاب کنید.

من این روش را توصیه نمی کنم. ثبت سفارش ، تمام برنامه ها ، داده ها و سابقه موجود را حذف می کند. دوباره شروع می کنید برای کسانی که به تازگی استفاده از FireStick را شروع کرده اند ، کار بزرگی نیست. با این حال ، اگر مدتی از دستگاه استفاده کرده اید ، این یک دردسر بزرگ است. انتخاب همه شماست!

البته اگر با یک دستگاه جدید شروع به کار کردید ، با یک حساب جدید Amazon.com و نه در حساب دامنه محلی آمازون خود ثبت نام کنید.

در اینجا مراحل ثبت نام یا ثبت نام حساب آمازون آورده شده است:

 1. "تنظیمات" را از نوار منو در بالای صفحه اصلی FireStick انتخاب کنید
 2. اکنون "حساب من" را انتخاب کنید و یکی از دو مورد زیر را مشاهده خواهید کرد:
  • اگر FireStick را با حساب آمازون خود ثبت نکرده اید ، گزینه "ثبت نام" را خواهید دید. این گزینه را انتخاب کرده و با حساب Amazon.com خود وارد سیستم شوید
  • دستگاه هایی که قبلاً ثبت شده اند ، نام مرتبط با حساب آمازون را نشان می دهند. نام حساب را انتخاب کنید و روی گزینه "Deregister" کلیک کنید. از حساب موجود خارج خواهید شد اکنون می توانید با یک حساب کاربری دیگر وارد سیستم شوید.

همچنین بخوانید: نحوه نصب تلویزیون Terrarium در FireStick

بسته بندی کردن

این کمابیش هر آنچه را که باید در مورد برنامه Downloader بدانیم وجود دارد. شما این برنامه را در فروشگاه آمازون پیدا خواهید کرد و هنگامی که نمی کنید ، همیشه می توانید آن را کنار بگذارید یا از دور ثبت نام مجدد ما در مورد آنها استفاده کنید. این برنامه به سرعت به یکی از محبوب ترین ابزارهای بارگیری و نصب برنامه ها و خدمات شخص ثالث در FireStick تبدیل شده است. Downloader سهولت استفاده و راحتی فوق العاده ای را ارائه می دهد. فقط با چند کلیک ، می توانید هر برنامه جانبی را روی دستگاه FireStick خود بارگذاری کنید. همچنین می توانید از Downloader برای نصب انواع دیگر فایل ها مانند موسیقی ، فیلم ها و موارد دیگر استفاده کنید. در کل ، Downloader یک برنامه ضروری در هر دستگاه FireStick است.

مربوط:

نحوه به روزرسانی Kodi در Fire Stick
نحوه نصب Durex Kodi Build
نحوه رفع بافر بر روی Kodi
نحوه نصب Exodus روی Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me