نحوه تهیه تلویزیون سورتمه در FireStick

>

این راهنما نحوه تنظیم و استفاده از Sling TV را در FireStick به شما نشان می دهد. Sling TV ، مشابه تنظیم تلویزیون ، یک برنامه تلویزیونی زنده است که برای سیستم عامل های Android ، iOS و وب در دسترس است.

اتصال تلویزیون کابل ارزان نیست. من مدتی است که نزدیک به 100 دلار در هر ماه برای اشتراک های مختلف هزینه کردم. و به ذکر نیست تجهیزات گران قیمت ای که برای اتصال خریداری کردم. ناامیدکننده تر این است که همه این موارد با یک قرارداد منعقد می شوند که من به راحتی نمی توانم از آن خارج شوم. خوشحالم که جریان پخش آنلاین تلویزیون چیزی بیش از این است که به خود جلب نشده است. این تبدیل به جریان اصلی شده است. اکنون می توانم تمام کانالهای مورد علاقه خود را از طریق اینترنت تماشا کنم و فقط بخشی از هزینه اشتراک ماهواره ای را برای من پرداخت می کنم.

اگر به فکر راه رفتن سیم هستید ، توصیه می کنم تلویزیون Sling را در نظر بگیرید. بازوی اینترنتی شبکه ظرفشویی ، Sling TV به شما امکان می دهد تلویزیون به صورت زنده در طیف گسترده ای از دستگاه ها را با قیمت ماهانه حداقل 20 دلار تماشا کنید. Sling TV کلیه کانالهای محبوب را به عنوان بخشی از بسته های ماهانه یا اشتراک های a-la-carte برای شما به ارمغان می آورد. در حالی که این سرویس عمدتاً مربوط به تلویزیون زنده است ، ده‌ها ماده درخواستی نیز در اینجا پیدا خواهید کرد.

Sling TV به هیچگونه تنظیم و تجهیزات خاصی احتیاج ندارد ، شما را به عقد قرارداد متصل نمی کند و به شما امکان می دهد کانال های مورد علاقه خود را با فشار یک دکمه جریان دهید. بنابراین ، من می گویم Sling TV است که ارزش کمی دارد. در این مقاله نحوه نصب و استفاده از Sling TV در FireStick را یاد خواهیم گرفت.

Sling TV چیست؟?

وقتی اولین بار از تلویزیون Sling شنیدم ، فکر کردم این یکی دیگر از دستگاه های Slingbox-esque یا احتمالاً سازنده Slingbox است که فقط محصول آنها را تغییر داده است. من کمی عمیق تر حفر شدم و دریافتم که تلویزیون Sling بسیار متفاوت از Slingbox است.

Slingbox فید را از اتصال تلویزیون کابلی موجود شما می گیرد و آن را در اینترنت قرار می دهد تا بتوانید از راه دور تلویزیون تماشا کنید. Slingbox برای کار به اشتراک تلویزیون کابلی نیاز دارد.

از طرف دیگر تلویزیون اسلینگ تلویزیون کابل را از معادله بیرون می آورد. این امکان را به شما می دهد تا مستقیماً کانالهای ماهواره ای را بر روی دستگاههای پشتیبانی شده جریان دهید - همانطور که قبلاً گفتم - بخشی از هزینه. علیرغم استفاده از مدل مبتنی بر اشتراك و ساختار قیمت گذاری پایدار ، Sling TV هزینه های كابل تلویزیون را به میزان قابل توجهی كاهش می دهد.

Slingbox برای راه اندازی یک دستگاه اضافی به شما نیاز دارد. Sling TV به هیچ وجه نیاز به تنظیم خاصی ندارد.

برای تماشای تلویزیون Sling از هرجای دنیا از یک VPN استفاده کنید

Sling TV فقط در ایالات متحده موجود است. اما ، هنوز ناامید نشوید. شما می توانید از یک سرویس VPN استفاده کنید و سرویس Sling TV با محدودیت جغرافیایی را بدون توجه به کدام بخش از جهان که در آن زندگی می کنید ، رفع انسداد کنید..

با استفاده از VPN ، می توانید در هر مکانی از جهان که سرویس VPN دارای سرور است ، واقعاً جغرافیایی کنید. می توانید یکی از سرورهای بسیاری در ایالات متحده را انتخاب کنید و از Sling TV لذت ببرید.

با استفاده از VPN همچنین می توانید از پرت کردن اینترنت جلوگیری کرده و از حداکثر پتانسیل اینترنت لذت ببرید.

من استفاده می کنم اکسپرس VPN و شخصاً آن را به شما توصیه می کنم. Express VPN سریعترین سرویس VPN است. همچنین FireStick دوستانه است و صدها سرور در سراسر جهان دارد (از جمله بسیاری از آنها در ایالات متحده).

ثبت نام در تلویزیون Sling

برای استفاده از سرویس تلویزیون Sling ، شما باید برای ثبت نام در یک حساب کاربری اقدام کنید و طرح را خریداری کنید. خبر خوب این است که تلویزیون Sling دارای یک آزمایش آزمایشی رایگان 7 روزه و کامل است. می توانید به مدت 7 روز کلیه کانال های موجود در برنامه خود را به صورت رایگان جریان دهید.

برخلاف برخی دیگر از سرویس های پخش مستقیم تلویزیون که برای شما هزینه اشتراک را از پیش پرداخت می کنند و اگر قبل از پایان دوره آزمایشی انصراف دهید ، پس از بازپرداخت پول ، بازپرداخت می کنید ، تلویزیون Sling برای دوره آزمایشی 7 روزه هیچ چیزی مبلغی را پرداخت نمی کند. شما فقط در صورت انتخاب تصمیم به ادامه خدمات در دوره آزمایشی ، صورتحساب شما صورت می گیرد.

ثبت نام از طریق وب (روش توصیه شده)

Sling TV به شما امکان می دهد از طریق درگاه وب خود با کارت اعتباری / بدهی خود ثبت نام کنید.

به https://www.sling.com از طریق رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود مراجعه کنید و مطابق تصویر زیر بر روی دکمه "تماشای 7 روز رایگان" کلیک کنید

تیرانداز تلویزیون تیراندازی

دستورالعمل های ساده را در صفحات وب بعدی دنبال کنید و در Sling TV ثبت نام کنید و حساب خود را ایجاد کنید. از شما خواسته می شود تا آدرس ایمیل خود را تهیه کرده و رمز عبور خود را ایجاد کنید. برای ورود به Sling TV در FireStick می توانید از ایمیل و رمز عبور استفاده کنید.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، برنامه ها و کانال های درج شده در وب سایت نشان داده شده است.

کانال های تلویزیون

شما باید یکی از برنامه های موجود را انتخاب کنید.

  • بسته های تلویزیونی Sling با 20 دلار شروع می شود. بسته بندی پایه کانالهای 30+ را با قیمت 20 دلار ارائه می دهد و "Sling Orange" نام دارد. طرح نارنجی فقط از 1 دستگاه پشتیبانی می کند.
  • طرح "Sling Blue" 25 دلار هزینه دارد و بیش از 45 کانال دارد. شما می توانید با استفاده از این برنامه از تلویزیون Sling در حداکثر 3 دستگاه استفاده کنید.
  • Sling TV همچنین دارای یک برنامه Orange + Blue است که بیش از 50 کانال را ارائه می دهد و 40 دلار قیمت دارد. یک برنامه ویژه اسپانیایی با نام "بهترین اسپانیایی" با 10 دلار وجود دارد.

همچنین می توانید همه موارد اضافی را در صفحه اصلی این وب سایت مرور کنید تا ذهن خود را جلب کنید و تعیین کنید که آیا می خواهید کانال یا معامله دیگری داشته باشید. "اضافی" همچنین شامل کانالهای حق بیمه مانند HBO است که هر ماه 15 دلار دیگر هزینه دارد. به تصویر زیر نگاه کنید.

بررسی تلویزیون sling

ثبت نام با استفاده از برنامه تلویزیون Sling

اگر قبلاً Sling TV را در FireStick بارگیری کرده اید ، می توانید مستقیماً از برنامه ثبت نام کنید. اما ، باید اطلاعات پرداخت خود را با حساب آمازون که با آن وارد FireStick شده اید ، به روز شود. می توانید اطلاعات پرداخت را در https://pay.amazon.com/us تأیید ، اضافه یا به روز کنید

با فرض اینکه اطلاعات پرداخت خود را به روز کرده اید و برنامه Sling TV را قبلاً در FireStick بارگیری کرده اید ، در اینجا نحوه ثبت نام در سرویس ها (در صورتی که قبلاً برنامه را بارگیری نکرده اید ، بخش بعدی نحوه نشان دادن نحوه نمایش) را نشان می دهد..

برنامه Sling TV را در دستگاه FireStick خود باز کنید و باید صفحه زیر را مشاهده کنید. برای شروع فرآیند ثبت نام ، روی "تماشای اکنون 7 روز رایگان" در پایین سمت راست کلیک کنید

برنامه های تلویزیون

برنامه مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی "ادامه" در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید.

لیست کانال های تلویزیون

در مرحله بعد ، گزینه انتخاب "موارد اضافی" به شما داده می شود. این در واقع لیست کانال های تلویزیونی A-la-carte Sling است که بخشی از برنامه معمولی نیست که ما فقط در مورد آن صحبت کردیم.

روی "افزودن" کنار گزینه موجود در لیست کلیک کنید تا آن را در اشتراک خود درج کنید.

اکنون دوباره روی دکمه "ادامه" در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید

hbo در تلویزیون تیرکمان

اکنون تنها کاری که باید انجام دهید اینست که برای ایجاد حساب کاربری خود و ارائه اطلاعات صورتحساب خود ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

با استفاده از آدرس ایمیل خود وارد سیستم می شوید و در طی فرایند رمزعبور ایجاد می کنید. آدرس ایمیل و رمز عبور برای ورود به سیستم Sling TV در FireStick استفاده می شود.

باز هم اطمینان حاصل کنید که اطلاعات پرداخت خود را در https://pay.amazon.com/us به روز کرده اید

نحوه نصب تلویزیون SLING در FireStick

اکنون ، من قصد دارم به شما نشان دهم که چگونه تلویزیون Sling را در FireStick بدست آورید. با بارگیری Sling TV در فروشگاه آمازون ، روش بارگیری و نصب ساده است. دیگر نیازی به کنار گذاشتن برنامه نیست.

مرحله 1: با استفاده از ریموت خود نماد "جستجو" را از صفحه اصلی FireStick انتخاب کنید. جستجو (نماد لنز) در گوشه بالا سمت چپ قرار دارد.

تیرانداز تلویزیون تیراندازی

مرحله 2: شروع به تایپ کردن در "تلویزیون Sling" (بدون نقل قول البته). وقتی چند حرف اول را تایپ کردید ، تلویزیون Sling را در پیشنهادات زیر مشاهده خواهید کرد. Sling TV را با استفاده از ریموت انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید.

تلویزیون تیراندازی در firestick

مرحله 3: نماد تلویزیون Sling در صفحه بعدی ظاهر می شود (در حال حاضر انتخاب شده است). آن را کلیک کنید!

چگونه می توان تلویزیون تیراندازی را در Firestick گرفت

مرحله 4: برای شروع بارگیری و نصب Sling TV در FireStick ، ​​روی دکمه "بارگیری" کلیک کنید. این بیش از یک یا دو دقیقه طول نمی کشد.

تیرانداز تلویزیون تیراندازی

مرحله 5: پس از پایان کار نصب ، باید دکمه "باز" ​​را ببینید. برای باز کردن برنامه سریعاً روی این دکمه کلیک کنید. همچنین می توانید برنامه را بعداً از ‘برنامه های خود باز کنید & بازی ها.'

تلویزیون تیراندازی باز در Firestick

نحوه نصب Sling TV FireStick است.

نحوه استفاده از تلویزیون سورتمه در آمازون Fire Stick

بگذارید اکنون به شما نشان دهم که چگونه به برنامه Sling TV در FireStick وارد شوید و نحوه کار Sling TV.

برنامه Sling TV را راه اندازی کنید و روی دکمه "ورود به سیستم" در گوشه سمت راست پایین صفحه کلیک کنید.

بسته های تلویزیون

با آدرس ایمیلی که هنگام ثبت نام تهیه کرده اید و رمز عبوری که در آن زمان ایجاد کرده اید ، وارد سیستم شوید.

ورود به سیستم تلویزیون سلنجر

اینگونه است که صفحه اصلی برنامه تلویزیون Sling در FireStick به نظر می رسد. صفحه فرود پیش فرض "تلویزیون من" است (گزینه موجود در نوار بالا).

در این بخش ، برای دسترسی سریع می توانید کانال ها را به موارد دلخواه خود اضافه کنید. این منطقه همچنین بر اساس سابقه مشاهده خود ، توصیه های کانال را نشان می دهد.

چطور تلویزیون کار می کند

اگر می خواهید در حال حاضر از راه دور ارتباط برقرار کنید ، روی گزینه "ON NOW" در بالا کلیک کنید. در اینجا می توانید آنچه را که اکنون از طریق ماهواره در کانال های مختلف پخش می شود مشاهده کنید. این منطقه به دسته های مختلفی از جمله ورزش ، سبک زندگی ، اکشن تقسیم می شود & ماجراجویی و موارد دیگر.

کانال های تلویزیون

اگر می خواهید برنامه برنامه ها را بطور مرتب مشاهده کنید ، روی گزینه "راهنمای" در بالا کلیک کنید.

در اینجا می توانید جدول زمانی را که در بالا نشان داده شده است و لیست کانال های سمت چپ را مشاهده می کنید. این منطقه نه تنها آنچه را که در حال حاضر از راه دور پخش می شود ، بلکه آنچه را که بعداً قرار است از راه دور پخش شود را نشان می دهد.

تلویزیون تیراندازی در firestick

Sling TV همچنین دارای یک بخش SPORTS ویژه است که در آن می توانید لیست کانال ها و برنامه های ورزشی مختلف از جمله بسکتبال ، هاکی ، بیس بال و موارد دیگر را مشاهده کنید.

جریان ورزشی در تلویزیون تیرکمان

نحوه اشتراک اشتراک تلویزیون اسلینگ

حتی اگر برنامه Sling TV FireStick دکمه "مدیریت" را داشته باشد ، شما را برای مدیریت حساب خود به صفحه وب نشان می دهد. این بدان معنی است که برای لغو اشتراک باید به حساب تلویزیون Sling خود در وب وارد شوید.

نحوه لغو تلویزیون تیرکمان در firestick

بنابراین ، کاری که شما باید انجام دهید این است که به www.sling.com/signin بروید و با مدارک معتبر تلویزیون Sling خود وارد شوید.

هنگام ورود به سیستم ، روی "تنظیمات" (نماد cog) در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

برنامه تلویزیون تیراندازی را لغو کنید

روی "حساب" در سمت چپ کلیک کرده و سپس روی دکمه "مدیریت حساب" در سمت راست کلیک کنید

حساب کاربری تلویزیون sling را مدیریت کنید

اکنون روی "لغو اشتراک" کلیک کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا حساب تلویزیون Sling را لغو کنید.

اشتراک مشترک تلویزیون را در firestick لغو کنید

رفع مشکلات TV Sling در FireStick

Sling TV معمولاً به آرامی در FireStick کار می کند و مشکلات زیادی وجود ندارد. اما ، من نمی گویم شما هرگز مشکلی را تجربه نخواهید کرد. به عنوان مثال ، گاهی اوقات فیلم ها به طور مکرر سیاه می شوند. این خاموشی بسیار مختصر اما ناامیدکننده است. من به شما خواهم گفت که چگونه از همین حالا در این مدت کوتاه عیب یابی کنید.

اگر به اینترنت با هر سرعتی بالاتر از 5 مگابیت بر ثانیه ارتباط دارید ، باتری نباید مشکلی ایجاد کند. اگر تجربه های بافر شما نادر است ، می تواند نوسان اینترنت یا مشکل موقتی سرور تلویزیون Sling باشد. با این حال ، هنگامی که بافر بیش از حد مکرر است ، بهتر است اتصال سریع اینترنت خود را به طور مرتب برای سرعت آزمایش کنید. می توانید سرعت را به صورت رایگان در www.speedtest.net تست کنید. حتی ممکن است مجبور شوید با ISP خود تماس بگیرید تا مشکل برطرف شود.

مربوط:

نحوه رفع بافر در Kodi
نحوه رفع بافر در تلویزیون Terrarium

دو روش عیب یابی معمول وجود دارد که بیشتر مشکلات برنامه را مراقبت می کنند. آنها همچنین آسان به دنبال هستند. در اینجا دو روش وجود دارد که همیشه باید از آنها استفاده کرد:

  1. راه اندازی مجدد FireStick: راه اندازی مجدد سیستم عامل و برنامه ها را تازه می کند
  2. برنامه را با مشکل حذف و نصب مجدد کنید (در مورد ما Sling TV است)

اگر Sling TV را در FireStick آهسته دیدید ، این احتمالاً به این دلیل است که داده های برنامه فضای کمتری را در فضای ذخیره سازی دستگاه صرف کرده است. این را می توان با پاک کردن داده ها و حافظه پنهان تلویزیون Sling برطرف کرد. این معمولاً به مشکلات خاموشی فیلم نیز اهمیت می دهد. در اینجا چگونه می توانید این موارد را برطرف کنید.

توجه: با پاک کردن داده های برنامه ، تمام تنظیمات شخصی و موارد دلخواه شما حذف می شود

از صفحه اصلی FireStick گزینه "تنظیمات" را در بالا و گزینه "برنامه ها" را باز کنید

سیلینگ تلویزیون آمازون مشکلات چوب آتش

به پایین بروید و "مدیریت برنامه های نصب شده" را کلیک کنید

تلویزیون sling آهسته در firestick

دوباره به پایین بروید و از لیست برنامه های نصب شده روی صفحه نمایش "Sling TV" کلیک کنید

چگونه برای حل مشکلات تلویزیون تیراندازی

اکنون روی "پاک کردن داده" کلیک کنید

پاک کردن داده های تلویزیون تیراندازی در firestick

دوباره روی "پاک کردن داده" کلیک کنید

پاک کردن حافظه پنهان تلویزیون در firestick

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، تمام داده ها از جمله Cache پاک شده است. حتی اگر گزینه دیگری برای پاک کردن حافظه پنهان وجود دارد ، نیازی به استفاده از آن ندارید.

بسته بندی کردن

Sling TV راه دیگری برای تماشای تلویزیون زنده در دستگاههای متصل به اینترنت شما است. و هنگامی که از Sling TV در FireStick استفاده می کنید ، احساس می کنید تماشای تلویزیون کابل ، اگرچه با قیمت پایین تر و بدون قرارداد. با 20 دلار جریان کابل در دستگاه آمازون خود است. در برخی از موارد اضافی پرتاب کنید (البته برای دلارهای اضافی) و کانالهای بیشتر ، کانالهای پریمیوم و معاملات ویژه دریافت خواهید کرد.

اکنون ، یک طرف تلنگر کوچک نیز برای داستان وجود دارد. به عنوان مثال ، Sling TV حداکثر 50 ساعت DVR را ارائه می دهد اما تنها هنگامی که تصمیم به انتخاب $ 5 بیشتر ، سرویس "Cloud DVR" گرفتید. علاوه بر این ، کانال های محلی Sling TV در همه مناطق در دسترس نیست.

با وجود این کمبودهای جزئی ، تجربه کلی تلویزیون زنده واقعاً کم نمی شود زیرا من هنوز چیزهای زیادی برای بازی کردن دارم. تعداد زیادی کانال ، محتوای تقاضا و مشاهده بدون دردسر وجود دارد. در کل ، تلویزیون Sling مثل یک اتفاق خوب برای من به نظر می رسد.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me