آیا تلویزیون Terrarium قانونی و ایمن است؟

>

برنامه های پخش آنلاین رسانه ها برای نسل آنلاین چیز جدیدی نیست. یکی از برنامه های مشهور Terrarium TV که جایگزین بسیار خوبی برای Showbox ، Mobdro و Playbox HD است. این برنامه مبتنی بر Android به شما کمک می کند به طور رایگان به کل کتابخانه آخرین فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و همین موارد دسترسی پیدا کنید. اما سوال مهم این است که آیا تلویزیون Terrarium قانونی است و استفاده از آن امن است?

برنامه های ذکر شده در بالا به شما امکان می دهد دقیقاً مانند شخص ثالث Kodi Addons به مطالب پرداخت شده به صورت رایگان بپردازید ، بنابراین تعجب می کنید که آیا پخش فیلم های رایگان در Terrarium قانونی است یا خیر ، منطقی است. علاوه بر این ، آیا این امر تهدید امنیتی را برای دستگاه شما به صورت بدافزار ایجاد می کند؟ ما به طور مفصل بحث خواهیم کرد که چگونه ممکن است هر دو جنبه برنامه Terrarium روی شما تأثیر بگذارد ، و اگر این کار را انجام داد ، چگونه با آن مقابله کنیم.

استفاده از تلویزیون terrarium قانونی و ایمن است

آیا تلویزیون Terrarium قانونی است?

در حالی که منابع کمی وجود دارد که لیست عظیمی از نمایش ها و فیلم های اصلی مانند نتفلیکس ، هولو ، آمازون پرایم و غیره را در اختیار شما قرار می دهند ، ممکن است کمی جیب شما را سنگین کنند. از طرف دیگر ، تلویزیون Terrarium یک راه حل کم هزینه برای آن ارائه می دهد اما این ممکن است یک مشکل قانونی باشد. همیشه اینطور نیست. کشورهای مختلف قوانین مختلفی دارند و شما بسته به موقعیت مکانی خود ممکن است در امان باشید یا دچار مشکل شوید. همچنین ، برنامه تلویزیون Terrarium به طور رسمی در فروشگاه Google Play در دسترس نیست زیرا فروشگاه Play موجب پخش محتوای پخش شده از منابع غیرمجاز نمی شود.

شما باید درک کنید که برنامه هایی مانند Terrarium TV محتوای محافظت از حق چاپ را به صورت رایگان به شما ارائه می دهند و این به خودی خود خلاف قانون است ، امیدوارم در همه جا. در عوض ، مطابق با وب سایت Terrarium TV ، خدمات آنها به هیچ وجه غیرقانونی نیستند زیرا از فناوری جریان استفاده می کند تا محتوا را فشار دهد و نه P2P ، مانند تورنت. در کنار آن ، اگر برنامه تلویزیون Terrarium را نصب کردید ، می توانید "از تلویزیون Terrarium با خطر خود استفاده کنید" را ببینید که با کلمات روشن ذکر شده است.

در حکمی اخیر دیوان عدالت اروپا ، اظهار شد كه كسب و توزیع محتوای محافظت شده از حق چاپ توسط شخص ثالث به هر طریق و بدون رضایت دارنده حق چاپ ، كاملاً غیرقانونی است (انتشار مطبوعاتی همان در دسترس است در پایین این صفحه). بنابراین ، بسته به منطقه ای که از برنامه TV Terrarium استفاده می کنید ، ممکن است دچار مشکل شوید. همانطور که گفته می شود بهتر از ببخشید ایمن است.

چگونه می توانم خودم را از دردسر جلوگیری کنم?

اکنون که می خواهید فقط برای پخش آنلاین محتوا از هرگونه مشکل قانونی در امان باشید ، باید چند کار انجام دهید. همچنین ، تمام موارد ذکر شده در اینجا برای همه برنامه های مشابه تلویزیون Terrarium اعمال می شود که به شما اجازه می دهد محتوای را به صورت رایگان پخش کنید. برای شروع ، باید راهی برای پنهان کردن هویت آنلاین خود ، یعنی آدرس IP خود پیدا کنید.

و بهترین کار برای انجام این کار چیست؟ بله ، البته ، از VPN استفاده کنید. یک VPN خوب به شما امکان می دهد محتوای آنلاین و جریان را از تلویزیون Terrarium دریافت کنید بدون آنکه به جهانیان بگویید آدرس IP واقعی شما ، حتی ISP خود را بدانید. علاوه بر این ، اتصالات ایجاد شده از طریق VPN رمزگذاری شده اند که به VPN اجازه می دهد هویت شما را ایمن نگه دارد. سرویس VPN که انتخاب کرده اید ، ترافیک را از طریق رایانه شما از طریق سرورهای آنها طی می کند و یک مکان ناشناس را به شما می دهد. این بهترین و احتمالاً تنها چیزی است که می توانید از خود محافظت کنید.

پس از تلاش چندین ارائه دهنده VPN خودم ، با اطمینان می گویم که هیچی بهتر از ExpressVPN نیست. خود ارائه دهنده آنقدر اطمینان دارد که 30 روز ضمانت برگشت پول را به شما ارائه می دهد. در اینجا لیست توصیه های بهترین VPN ها وجود دارد.

بنابراین ، قبل از شروع پخش با تلویزیون Terrarium ، در اینجا نحوه محافظت از VPN در 3 مرحله ساده آورده شده است.

مرحله 1: اینجا کلیک کنید برای دریافت اشتراک Express VPN.

گام 2: اینجا کلیک کنید برای بارگیری و نصب برنامه ExpressVPN در دستگاه خود.

مرحله 3: برنامه را راه اندازی کنید و برای اتصال سرور VPN روی نماد پاور کلیک کنید. این همه ارتباط شما با سریعترین VPN ایمن است.

expressvpn را برای kodi وصل کنید

اگر کاربر آمازون Fire Stick هستید ، نحوه نصب و استفاده از VPN در Fire TV Stick آورده شده است.

نحوه نصب تلویزیون Terrarium در Fire Stickتلویزیون Terrarium در FireStick

استفاده از تلویزیون Terrarium بی خطر است?

برای این موضوع ، شما باید اطمینان داشته باشید که تلویزیون Terrarium کاملاً بی خطر است ، به شرطی که برنامه از یک منبع قابل اطمینان نصب شده باشد. از آنجا که برنامه از فروشگاه Google Play در دسترس نیست ، همیشه توصیه می شود آن را از وب سایت رسمی تلویزیون Terrarium بارگیری کنید یا از فروشگاه های برنامه شخص ثالث قابل اعتماد مانند apkmirror.com استفاده کنید. این برنامه وقتی از بدافزارها ، ویروس ها و باج افزارها کاملاً تمیز است.

اگر هنوز نسبت به امنیت دستگاه و داده های خود کمی تردید دارید ، باید بدانید که تلفن اندرویدی شما قبلاً از آن جنبه مراقبت می کند. Google Play Protect بر روی تمام تلفن های مدرن نصب شده است که مرتباً همه برنامه های نصب شده در دستگاه را برای هرگونه کار اسکن می کنند. همچنین ، در صورت استفاده از رایانه شخصی برای آرامش خاطر ، می توانید یک نرم افزار ضد ویروس را اجرا کنید.

نتیجه

حجم گسترده ای از مطالب در اینترنت موجود است و شما باید از محلی که در حال پخش و یا بارگیری از آن هستید آگاه باشید. محتوا احتمالاً از حق نسخه برداری محافظت می شود و دسترسی به آن از طریق برنامه هایی مانند تلویزیون Terrarium قانونی نخواهد بود. اگر به هر حال فیلم ها / برنامه های تلویزیونی رایگان را از این برنامه ها پخش می کنید ، حتماً برای محافظت از خود ، هر قدم (مهمتر از همه VPN) را انجام دهید. پخش یک فیلم آنلاین ارزش افزودن مشکل قانونی را ندارد.

مربوط

  • چگونگی رفع مشکلات Buffering TV Terrarium
  • آیا این موضوع با Jailbreak FireStick غیرقانونی است?
  • آیا VPN ها قانونی هستند?
  • آیا کدی قانونی است?
  • بهترین برنامه های تلویزیونی استیک آمازون آمازون

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me