Amazon با بروزرسانی جدید Fire TV Stick از شما جاسوسی می کند

>

مدتی پیش آمازون به روزرسانی های جدیدی را برای دستگاه های FireStick و Fire TV ارائه نکرد. صادقانه بگویم ، شاید حتی در مورد به روزرسانی FireStick من اطلاع نداشته باشم ، توجه نکردم که گزینه "دستگاه" در تنظیمات به "TV Fire من" تغییر نام داده شده است. "اما این تغییری نیست که ما در اینجا می خواهیم صحبت کنیم..

به روزرسانی تغییراتی در تنظیمات حفظ حریم خصوصی ایجاد شده است که به طور پیش فرض ، آمازون را قادر می سازد داده های دستگاه و برنامه کاربردی را برای آنچه که این شرکت می گوید ، جمع آوری کند ، «اهداف بازاریابی و بهبود محصول» را جمع آوری کند. و دستگاه های TV Fire. به عبارت دیگر ، آگاه نیست که آمازون به شما بی گمان باشد تا به شما جاسوسی کند.

این بروزرسانی بر همه دستگاه های موجود FireStick که اخیراً به روز شده اند تأثیر می گذارد ، در حالی که دستگاه های جدید با بروزرسانی از پیش نصب شده همراه هستند.

من مطمئن نیستم که چگونه از این داده ها استفاده می شود و اگر می توانستم با آمار استفاده از دستگاه خود به آمازون اعتماد کنم. آنچه من مسلم هستم این است که من بدون در نظر گرفتن قدم و اعتبار آن ، به اشتراک گذاری داده های خود با هر سازمانی راحت نیستم.

اما خبرهای خوبی هم هست. آمازون ممکن است بی سر و صدا این تنظیمات را از گذشته شما کند ، اما به شما امکان می دهد آنها را خاموش کنید. می توانید این تنظیمات حریم خصوصی را غیرفعال کنید و از اشتراک داده ها با آمازون جلوگیری کنید. من به شما خواهم گفت چگونه.

توجه داشته باشید: در حالی که می توانید آمازون را از جمع آوری اطلاعات استفاده خود باز نگه دارید ، فعالیت های آنلاین شما هنوز در معرض ISP ، دولت و چندین نهاد شخص ثالث قرار دارند. یک VPN بدست آورید و از صد درصد حریم شخصی آن لذت ببرید.

جاسوسی amazon firestick

برای بروزرسانی FireStick (اگر قبلاً بروزرسانی نشده است) بررسی کنید

همانطور که قبلاً گفتم ، تنظیمات حریم خصوصی جدید فقط روی دستگاههایی که آخرین نسخه را دارند یا دستگاههای با نام تجاری جدید (مانند Fire TV Stick 4K) تأثیر می گذارد..

می خواهید بررسی کنید که آیا دستگاه شما با جدیدترین نسخه سیستم عامل به روز است یا خیر. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

 • به FireStick بروید تنظیمات

جاسوسی از شما

 • کلیک دستگاه (یا تلویزیون آتش من)

Firestick جاسوسی کاربران

 • کلیک در باره

جاسوسی آتش سوزی

 • انتخاب کنید برای بروزرسانی سیستم بررسی کنید

جاسوسی از شما

اگر به روزرسانی جدید موجود است ، پیش بروید و آن را نصب کنید. بله ، این کار را انجام دهید حتی اگر تنظیمات حریم خصوصی جدید را به دستگاه شما اضافه کند. ما به هر حال می خواهیم این تنظیمات را غیرفعال کنیم. توصیه می شود جدیدترین به روزرسانی ها را در FireStick یا Fire TV خود نصب کنید.

از جاسوسی در شما آمازون جلوگیری کنید

اکنون بیایید تنظیمات حریم خصوصی را غیرفعال کنیم و از جمع آوری داده های استفاده آمازون جلوگیری کنیم:

 • باز کن تنظیمات از صفحه اصلی FireStick
 • کلیک اولویت ها

از جاسوسی بر شما متوقف شوید

 • وقتی گزینه های زیر را مشاهده کردید ، کلیک کنید تنظیمات حریم خصوصی

داغ برای تغییر تنظیمات حریم خصوصی در firestick

 • اکنون باید دو گزینه را ببینید - داده استفاده از دستگاه و داده های کاربرد برنامه را جمع آوری کنید. دور زدن خاموش هر دو گزینه

حریم خصوصی را در Firestick خاموش کنید

 • اکنون دکمه پشتی FireStick را از راه دور خود فقط کلیک کنید یک بار برای بازگشت به صفحه قبلی
 • کلیک نظارت بر داده ها

غیرفعال کردن نظارت بر داده ها بر روی Firestick

 • کلیک نظارت بر داده ها دوباره روشن کنید و آن را خاموش کنید (اگر روشن باشد)

نظارت بر داده را خاموش کنید

فعالیتهای جریان خود را خصوصی نگه دارید

حتی اگر داده های استفاده از دستگاه / برنامه و نظارت بر داده ها را خاموش کرده اید ، فعالیت های آنلاین شما هنوز خصوصی نیستند. ISP و دولت شما ممکن است به راحتی از طریق Fire Stick یا هر وسیله دیگر به آنچه در حال پخش و دسترسی آنلاین هستند دسترسی پیدا کنید. من ExpressVPN را در تمام دستگاههای جریان خود متصل می کنم و پیشنهاد می کنم همین کار را انجام دهید.

ExpressVPN سریعترین و امن ترین VPN در تاریخ است. این برنامه برای همه دستگاه ها از جمله آمازون TV TV / Stick اختصاص داده شده است. در اینجا نحوه دریافت سریع ExpressVPN در Fire TV / Stick آورده شده است.

مرحله 1: در ExpressVPN مشترک شوید اینجا. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود. یعنی ، شما می توانید برای 30 روز اول بطور آزاد استفاده کنید و اگر از عملکرد راضی نیستید (که بسیار بعید است) ، می توانید بازپرداخت کامل را درخواست کنید.

گام 2: ON TV Fire / Stick خود را روشن کنید و در سمت چپ افراطی به گزینه "جستجو" بروید. اکنون در نوار جستجو "Expressvpn" (بدون نقل قول) را تایپ کرده و وقتی در نتایج جستجو ظاهر می شود ExpressVPN را انتخاب کنید

expressvpn firestick را نصب کنید

مرحله 3: برای بارگیری و نصب برنامه ExpressVPN برای Fire TV / Stick روی "دریافت" کلیک کنید.

Expressvpn را در Firestick دریافت کنید

مرحله 4: برنامه را باز کنید و اطلاعات ورود به سیستم را که هنگام خرید اشتراک ExpressVPN ایجاد کرده اید ، وارد کنید. روی "ورود به سیستم" کلیک کنید

Expressvpn را در قسمت Firestick وارد کنید

مرحله 5: برای اتصال به یک سرور VPN روی نماد پاور کلیک کنید. این همه ارتباط شما با سریعترین و بهترین VPN برای FireStick ایمن است.

ExpressVPN را در FireStick متصل کنید

همچنین می توانید اطلاعات دقیق تری در مورد استفاده از ExpressVPN با Fire TV / Stick بخوانید.

سیم پیچ

ای کاش آمازون کمی در مورد این تغییرات آیندگان بود. اما ، اگر این شرکت ها در انتخاب اطلاعات شخصی ما از زیر زیر بینی ما ، ارتباط برقرار کنند ، باعث نگرانی ما خواهد شد. خوشبختانه ، هنگامی که شما به طریقی تشخیص داده اید که در حال جاسوسی هستید ، آمازون این گزینه را برای شما فراهم می کند که از وقوع آن جلوگیری کنید. من می خواهم بشنوم که شما نسبت به این تغییرات چه احساسی دارید. در صورت تمایل به ما اطلاع دهید از طریق بخش نظرات زیر.

راهنماهای محبوب

چگونه فرار از زندان FireStick را انجام دهیم
بهترین افزونه های Kodi
بهترین ساخته های Kodi
APK سینما
بهترین برنامه ها برای FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me