خاتمه محبوب Kodi Addons: این کارهایی است که می توانید انجام دهید

>

در این پست نحوه ادامه پخش و تماشای محتوای مورد علاقه خود را بعد از خاموش شدن اخیر افزونه های محبوب Kodi یاد خواهید گرفت.

خاموش کردن افزونه های کدی

در پی دستگیری یک توسعه دهنده افزونه Kodi ، بسیاری از توسعه دهندگان دیگر مغازه های خود را به ظاهر مقدماتی بسته اند. Supremacy Repository اندکی بیش از یک هفته قبل تعطیل شد ، در حالیکه مخازن محبوب دیگر مانند Maverick TV ، 13Clowns و Eggman به زودی این خواستگاری را دنبال کردند.

خاموش کردن محبوب Addi Kodi

در نتیجه ، چندین افزونه بسیار مورد استفاده و محبوب بلافاصله آفلاین شد و کاربران را در حالت سردرگمی قرار داد. در اینجا لیست افزونه های برجسته که دیگر در دسترس نیستند:

- تلویزیون ماوریک
- برتری (شامل همه افزونه های Supremacy)
- 13 دلقک
- Gen-X
- در Flix
- بیش از حد
- سرنوشت
- یودا
- هیولا مونچ

توجه: افزونه‌های Magic Dragon و Yoda Kodi از طریق مخازن جدید موجود است و ما راهنماهای نصب را به روز کردیم. اما ، از آنجا که مخازن والدین آنها دیگر در دسترس نیست ، ما نمی توانیم اعتبار آنها را تضمین کنیم. 

بنابراین ، اکنون چه کاری انجام می دهیم?

از آنجا که اینها پرکاربردترین افزونه های Kodi برای پخش جریان بودند ، یافتن گزینه های مناسب به نوعی کار شده است. اما نگران نباشید! ما شما را پوشانده ایم ما لیست خود را از بهترین افزونه های Kodi با چندین افزونه جدید و جدید به روز کردیم. برای فیلم ها ، سریال های تلویزیونی ، تلویزیون زنده ، ورزش و موارد دیگر گزینه های جریانی بسیار جالبی را در این لیست مشاهده خواهید کرد.

قبل از شروع ، می خواهم به شما یادآوری کنم که اقدامات حقوقی علیه ارائه دهندگان افزونه Kodi انجام می شود. با این حال ، سرکوب ممکن است فقط برای توسعه دهندگان محدود نشود. احتمال زیادی وجود دارد که کاربرانی که از این منابع شخص ثالث پخش می شوند نیز شکایت کنند.

برای ماندن در سمت امن ، توصیه می کنم هنگام پخش جریان ، از یک VPN استفاده کنید. من شخصاً از ExpressVPN در تمام دستگاههای پخش کننده من از جمله FireStick ، ​​جعبه تلویزیون اندروید ، موبایل استفاده می کنم & کامپیوتر من پیشنهاد میدم که همین رو انجام بدی.

در این ماه ، ExpressVPN همچنین 49 درصد تخفیف + 3 ماه اضافی را در برنامه سالانه خود ارائه می دهد.

اکنون که فعالیت های جریان شما خصوصی است ، در اینجا برخی از توصیه های ما آمده است:

1. خروج Redux: این افزونه تعداد زیادی فیلم و نمایش را ارائه می دهد. آخرین باری که من بررسی کردم ، در حال کشیدن تعدادی جریان کار بود.

نحوه نصب Exodus Redux در Kodi

2. 7 از 9: با داشتن یک کتابخانه گسترده از مطالب و دسته متنوع جریان ، 7 از 9 به یکی از موارد مورد علاقه ما تبدیل شده است. این یک افزونه همه در یک با فیلم ، سری ، ورزش ، تلویزیون زنده و موارد اضافی است

نحوه نصب 7 از 9 در Kodi

3. بی حد و مرز: افزونه دیگری با طیف گسترده ای از دسته های جریان از جمله فیلم ها و نمایش های معمولی شما و همچنین تلویزیون زنده ، ورزش ، انیمه و موارد دیگر.

نحوه نصب کدی آدون Limitless

4. کره سینمای سینما: این یکی دیگر از گزینه های سودمند برای افزونه های Kodi است که تعطیل شده است. کره سینمای کره دارای کتابخانه گسترده ای از مطالب در صورت تقاضا است. در دو نوع ارائه می شود: یک کلیک و چند جریان.

نحوه نصب کره سینمای کره بر روی Kodi

چرا APK ها را برای جریان امتحان نمی کنید?

سرکوب ها در گذشته و موارد اخیر نشان می دهد که Kodi مطمئن ترین انتخاب جریان نیست. اگرچه هنوز ده ها مورد کار دیگر وجود دارد ، شما نمی توانید مطمئن باشید که آیا آنها هنوز هم در دسترس فردا هستند (یا حتی لحظه بعدی).

از طرف دیگر ، جریان APK ها نسبت به این حملات دیجیتالی توسط پلیس دیجیتال نسبتاً آسیب پذیر نیستند. تعداد زیادی APK در خارج از کشور وجود دارند که در دوران سختی به سر می برند. بنابراین ، چرا آنها را به عنوان جایگزین احتمالی (حتی جایگزینی) برای Kodi در نظر نگیریم.

در اینجا برخی از برنامه های کاربردی را توصیه می کنیم:

1. Cinema HD APK: Cinema APK معروف به کتابخانه محتوای عظیم ، رابط کاربری پسند و با کیفیت بالا ، یک انتخاب آسان برای کسانی است که به دنبال تماشای فیلم و نمایش های تلویزیونی هستند.

نحوه نصب سینما APK در FireStick

2. تلویزیون CyberFlix: با داشتن فهرست گسترده رسانه ها و سهولت استفاده ، تلویزیون CyberFlix یکی از APK های مورد علاقه ما برای فیلم ها و سریال های مورد نیاز است. این برنامه رایگان است و مدتی است که در آنجا بوده است.

نحوه نصب تلویزیون CyberFlix در FireStick

3. BeeTV: این یکی دیگر از APK های بسیار محبوب است که می خواهید امتحان کنید. BeeTV یک کتابخانه رسانه ای جامد و یک رابط کاربرپسند روان و روان ارائه می دهد.

نحوه نصب BeeTV در FireStick

4. مبدرو: اگر تلویزیون زنده به ذهن شما خطور می کند ، احتمالاً هیچ چیز از Mobdro بهتر نمی شود. Mobdro با صدها کانال از سراسر جهان و جریان درجه یک ، بهترین پخش کننده جریان مناسب شما است.

نحوه نصب Mobdro در FireStick

ما اکیداً توصیه می کنیم از Debrid Real استفاده کنید

Real Debrid یک حق بیمه حق بیمه است که به شما امکان دسترسی به ده ها لینک جریان با کیفیت بالا را می دهد که در غیر این صورت در دسترس نیستند.

نهرهای گرفته شده توسط Real Debrid از اعتبار بالاتری برخوردار هستند. دبرید واقعی همچنین بافر را به سطح عالی کاهش می دهد.

شما می توانید Debrid Real را با افزونه های Kodi و APK ها ادغام کنید.

با کمتر از 5 دلار در ماه ، تجربه جریان شما به طرز چشمگیری افزایش می یابد.

نحوه تنظیم و استفاده از دبرید واقعی

کلمات نهایی

با وجودی که خاموش کردن مخازن و افزونه های مختلف محبوب Kodi یک مشکل اساسی محسوب می شود ، خوشبختانه ما هنوز گزینه های جریان زیادی در اختیار ما هستیم. نه تنها هنوز بسیاری از لوازم جانبی برتر سطح بالا وجود دارد ، بلکه ممکن است برای تماشای محتوای مورد علاقه خود از APK ها نیز استفاده کنید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کند در واگن استریم حرکت کنید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me