Amazon FireStick piedāvājumi: 2019. gada melnā piektdiena

>

Šajā rakstā mēs apskatīsim dažus aizraujošos 2019. gada Melnās piektdienas piedāvājumus Amazon Fire TV un FireStick ierīcēm..

Amazon premjerministra dienas darījumi šī gada jūlijā bija laupījums. Tomēr, ja jūs to nokavējāt, neuztraucieties. Ne mazāk ir Melnās piektdienas piedāvājumi. Amazon atkal piedāvā milzīgas atlaides Fire TV ierīču līnijai. Kamēr Melnās piektdienas tirdzniecība citās ierīcēs sākās nedaudz agrāk, masīvas atlaides FireStick būs pieejamas no 2019. gada 27. novembra..

Mēs nezinām, cik ilgi piedāvājumi ilgs. Tātad, ja jūs to vēl neesat saķēris, dariet to tagad.

labākie ugunsdrošības piedāvājumi 2019. gada melnajam piektdienai

FireStick ir viena no populārākajām straumēšanas ierīcēm. Jūs ne tikai piekļūstat daudzām populārām Fire TV lietotnēm un kanāliem, piemēram, Netflix, Hulu, Starz, HBO un citiem, bet arī savā Fire TV Stick varat instalēt daudz trešo personu lietotņu. Izmantojot FireStick, ir bezgalīgas straumēšanas iespējas.

FireStick melnās piektdienas piedāvājumi 2019. gadā

Tālāk ir norādītas atlaides, kas paredzētas greiferiem:

FireStick 2. ģen: 19,99 USD (sākotnējā cena 39,99 USD)

Fire Stick 2nd Gen + 2 mēnešu abonements: 19,99 USD (sākotnējā cena 39,99 USD). Pieejams tikai premjerministriem

FireStick 4K: 24,99 USD (sākotnējā cena - 49 USD)

Fire Stick 2nd Gen ar Echo Dot Paketi: 41,99 USD (sākotnējā cena 89,98 USD). Izrakstīšanās laikā izmantojiet kodu ECHOTV

Fire Stick 4K ar Echo Dot Paketi: 46,99 ASV dolāri (sākotnēji - 99,98 ASV dolāri). Izrakstīšanās laikā izmantojiet kodu ECHO4K

FireStick 4K ar AmazonBasics HD antenu: 59,99 USD (sākotnējā cena 90,96 USD)

Kāda ir atšķirība starp FireStick 4K un FireStick 2nd Gen?

Funkcionāli gandrīz nav atšķirību starp FireStick 4K un Firestick 2nd Gen (nav 4K). Tomēr, runājot par izšķirtspēju un vizuālo pievilcību, atšķirība varētu būt ievērojama.

Pirmkārt, FireStick 4K atbalsta Ultra HD (UHD), kas plašāk pazīstams kā 4K izšķirtspēja. Turklāt tam ir HDR10 un Dolby Vision, lai iegūtu lielāku kontrastu, bagātīgākas krāsas un asākus attēlus. No otras puses, FireStck 2nd Gen var straumēt tikai līdz Full HD (1080p) kvalitātei. Tas nepiedāvā HDR vai Dolby Vision atbalstu.

Acīmredzot FireStick 4K piedāvā daudz labāku skatīšanās pieredzi. Tomēr ir nozveja. Lai izmantotu izšķirtspējas kvalitāti, ko ierīce spēj, ir jābūt 4K saderīgam televizoram. Turklāt straumēšanas lietotnei jābūt arī 4K videoklipiem. Lielākā daļa straumēšanas platformu, piemēram, Netflix vai Hulu, piedāvā 4K straumēšanu atkarībā no abonēšanas plāna.

Ja jums nav 4K televizora, jūs tikpat labi varētu iegādāties FireStick 2nd Gen. Tomēr, ja nākotnē plānojat uzlabot savu televizoru, tā vietā būtu ieteicams iegādāties 4K, it īpaši, ja tas maksā tikai USD 5 vairāk šajā Melnās piektdienas periodā.

Resursi FireStick lietotājiem

Kad esat ieguvis FireStick, varat to darīt daudz. Šeit ir daži no tiem:

Pirmoreiz iestatiet FireStick: Pirmoreiz ieslēdzot FireStick, tas ir jāiestata. Iestatīšanas procesa laikā jūs savienosit ierīci ar Wi-Fi, pierakstīsities ar savu Amazon kontu un konfigurēsit tālvadības pulti. Šeit ir mūsu ceļvedis par to, kā pirmo reizi iestatīt Amazon Fire Stick.

Jailbreak FireStick: Jūs varat jailbreak savu FireStick un piekļūt daudzām bezmaksas saturam, ieskaitot filmas, šovus, TV tiešraidi, sportu un citu. Jailbreaking ir ļoti viegli un neprasa īpašas tehniskas zināšanas. Tas ir arī pilnīgi drošs.

Kā ieslodzīt FireStick (ceļvedis ar ekrānuzņēmumiem)

Video ceļvedis Jailbreak a FireStick

Instalējiet trešo pušu lietotnes: Jūsu FireStick atbalsta Amazon Store, kur varat atrast daudz ierīces ierīču lietotņu. Tomēr ir dažas satriecošas lietotnes, kuras veikalā nav pieejamas. Par laimi, FireStick ļauj jums ielādēt trešo pušu lietotnes, kuras nevarat atrast Amazon veikalā. Izpētiet mūsu labāko Amazon Fire TV Stick lietotņu sarakstu, lai iegūtu pārsteidzošu pieredzi.

Drošības FireStick ar VPN: Tiešsaistes straumēšanai mēs uzskatām, ka VPN ir obligāts rīks. Izmantojot VPN, varat straumēt anonīmi, neuztraucoties par novērošanu, hakeriem un identitātes zagļiem. Turklāt VPN palīdz atbloķēt reģionu ierobežotu saturu tādos populāros straumēšanas pakalpojumos kā Netflix un Hulu. Šī raksta rakstīšanas laikā ir vairāki Melnās piektdienas VPN darījumi, taču ExpressVPN ir mans mīļākais un viens no labākajiem Firestick VPN. Izpildiet šo rokasgrāmatu, lai instalētu ExpressVPN uz Fire Stick.

Šeit ir daži citi FireStick resursi, kas jums varētu būt noderīgi:

  • Labākie FireStick kanāli
  • Labākie IPTV pakalpojumi
  • Kā instalēt Kodi vietnē FireStick
  • Labākie Kodi papildinājumi
  • Labākie Kodi būvē

FireStick melnās piektdienas darījumu FAQ

Šeit ir daži no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem un to atbildes:

Kad sākas Fire TV Stick melnās piektdienas darījums?

Kamēr pamata Amazon Melnās piektdienas darījumi sākās dažas dienas agrāk, Fire TV Stick pārdošanā nonāks no 2019. gada 27. novembra.

Ar ko beidzas Melnās piektdienas darījums?

Amazon nav norādījis darījumu beigu datumu. Mēs ceram, ka tas ilgs vismaz līdz piektdienai. Tomēr mēs neesam pārliecināti. Tāpēc, iespējams, vēlēsities veikt pirkumu pēc iespējas ātrāk.

Amazon sāk arī Kiber Pirmdienas izpārdošanu, kas ilgs nedēļu. Tomēr mēs nevaram pateikt, vai darījumi būs tikpat labi kā šie.

Vai Amazon šogad piedāvā vairāk atlaižu nekā pērn?

Jā, Fire TV Stick (nav 4K) 2018. gadā bija pieejams par USD 24,99, salīdzinot ar 19,99 USD šogad. Fire TV Stick 4K cena pērn bija USD 34,99, pretstatā 24,99 USD 2019. gadā.

Kopsavilkums

Amazon šogad rīko Melnās piektdienas darījumus Fire TV un Fire TV Stick ierīcēs. Tomēr, salīdzinot ar pagājušo gadu, salīdzinot ar 2018. gadu, 2019. gada darījumi noteikti ir labāki. Kā jau teicu, mēs neesam pārliecināti, cik ilgi darījumi ilgs. Tātad, pēc iespējas ātrāk iegādājieties savu iecienīto darījumu.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me