Canlı Akış için En İyi FIFA Futbol Dünya Kupası 2018 Kodi Eklentileri

>

Bu kılavuzda, Kodi 17.6 on'da FIFA Dünya Kupası 2018 ⚽live ​​akışını izlemek için en iyi Kodi Eklentilerini göstereceğim. Bu FIFA Dünya Kupası Kodi Eklentileri, Amazon FireStick, PC, Cep Telefonları, Xbox One, vb.Gibi Kodi'yi destekleyen her cihaz için çalışacaktır..

32 uluslararası futbol takımı bir araya geldi ve dünyanın en büyük spor etkinliğinde FIFA Dünya Kupası 2018'de Rus çiminde üstünlük için savaştı. Etkinlik 14 Haziran'da başlayacak ve bir aydan fazla sürecek. Yüz milyonlarca futbol taraftarı televizyonlarına bağlı kalacak ve yüz binlerce kişi bunu stadyumlarda canlı izleyecek. Futbol Dünya Kupası sadece sıradan bir spor etkinliği değil, birçokları için şenlik dolu bir aydır. Peki, bu yıl canlı akışı nasıl izlemeyi planlıyorsunuz? Kodi ise, bu makale Kodi Eklentileri ile FIFA'yı canlı olarak nasıl aktaracağınızı öğrenmeniz içindir..

Kodi'de FIFA Futbol Dünya Kupası 2018 Nasıl İzlenir

en iyi fifa dünya kupası kodi eklentileriFIFA Dünya Kupası 2018, dünya çapında bir dizi uydu kanalında yayınlanacak ve çeşitli web sitelerinde çevrimiçi akış için resmi olarak kullanılabilir olacak. Ancak, bir Kodi meraklısı için hiçbir şey daha iyi olamaz. Okuyucularımızın çoğu, FIFA Dünya Kupası 2018'i Kodi'de nasıl izleyeceğimizi soruyor. Son olarak, kapsamlı kılavuzumuzla buradayız. FireStick / PC / Smartphone veya başka bir Kodi kutunuzdaki bu futbol karnavalına erişmenizi sağlayacak en iyi Kodi eklentilerini keşfettik ve seçtik. Yeni gelişmeler varsa, sizi güncel tutacağız. Gelin ve partiye katılın!!

Önerilen: FireStick'te Kodi'yi henüz kullanmıyorsanız, Fire TV veya FireStick'i nasıl jailbreak yapacağınız aşağıda açıklanmıştır.

BBC iPlayer WWW Kodi Addon ile FIFA Dünya Kupası 2018 Canlı Akış

iPlayer WWW, en popüler ve en eski yayıncı BBC'nin iPlayer Web Sitesinin ön ucu olan bir Kodi spor eklentisidir. Bu eklenti, Futbol, ​​Rugby, F1 ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli sporlar için bol miktarda akış sunar.

BBC, İngiltere'deki FIFA Futbol Dünya Kupası 2018'in resmi yayıncısıdır. Yayını internet üzerinden ücretsiz yayınlamak istiyorsanız, iPlayer WWW en iyi seçeneklerden biri olacak. Gerçekten şaşırtıcı olan bu eklentinin yasal ve tamamen ücretsiz olmasıdır.

Bu eklenti ile ilgili küçük bir sorun olsa. Akarsuları, Birleşik Krallık sakinleriyle coğrafi olarak sınırlandırılmıştır. İngiltere dışında yaşıyorsanız, akışı indirmenize izin vermez. Ama sorun değil; Kodi VPN kullanarak bu sorunu nasıl çözeceğimizi biliyoruz. Daha sonra VPN'ler hakkında daha fazla bilgi; Önce Kodi'ye iPlayer WWW'nin nasıl kurulacağını öğrenelim.

# 1. Kodi'yi başlatın ve sol kenar çubuğundan 'Eklentiler'i seçin

kodi fifa dünya kupası izlemek nasıl

# 2. Şimdi sol üstteki "Paket Yükleyici" simgesini (açık bir kutu gibi görünüyor) seçin

fifa dünya kupası canlı akışı firestick kodi üzerinde

3.. Şimdi Rep Depodan Yükle’yi seçin

en iyi fifa dünya kupası kodi eklentileri

4.. Şimdi ‘Kodi Eklenti Deposu'nu seçin

fifa dünya kupası için en iyi kodi eklentileri

5.. Bir sonraki ekranda "Video Eklentileri" ni açın

Canlı Akış için En İyi FIFA Futbol Dünya Kupası 2018 Kodi Eklentileri

6.. Aşağı kaydırın ve iPlayer WWW'yi açın. Büyük bir liste olduğu için çok fazla kaydırmanız gerekecek

kodi fifa dünya kupasını izle

7.. Bir sonraki ekranda sağ alt taraftaki "Yükle" düğmesine basın

kodi fifa futbol dünya kupası canlı akışı

8.. En son sürümü yalnızca Kodi Eklenti Deposundan seçin. İPlayer WWW özelliğine sahip başka bir deponuz daha varsa, onu kullanmayın

kodi canlı fifa dünya kupasını izlemek için eklentiler

9.. Şimdi ‘Yüklü eklenti’ bildiriminin ekranın sağ üst köşesinde görünmesini bekleyin

abd'de canlı fifa dünya kupası akışı izlemek nasıl

10.. Kodi ana ekranına dönün ve tekrar "Eklentiler" i açın

fifa dünya kupası canlı kodi akışı

# 11. Şimdi 'Video eklentileri'ni seçin, listeye BBC iPlayer eklentisinin eklendiğini göreceksiniz

fifa dünya kupası firestick canlı akışı

# 12. İPlayer WWW eklentisini açın ve sonraki listeden "Kategoriler" i açın

kodi fifa futbol dünya kupası izlemek nasıl

# 13. Bir sonraki ekranda aşağı kaydırın ve "Spor" u açın

fifa için iplayer www kodi addon

Artık Spor kategorisindeki tüm mevcut yayınların listesini görebileceksiniz. Dünya Kupası bu kılavuzu yazarken başlamadığı için, bunun için kullanılabilir akış göremezsiniz. Ancak, bu, FIFA Dünya Kupası 2018 için canlı akışları sunması muhtemel bölümdür.

iPlayer WWW Bölgenizde Akış Yapmıyor mu? Sorun değil! İşte Çözüm

İPlayer üzerinden bir akış oynatmaya çalıştığımda, aşağıdaki hatayla karşılaştım:

iplayer nasıl kullanılır www kodi addon uk dışında

Daha önce de belirttiğim gibi, BBC iPlayer Birleşik Krallık'ta coğrafi olarak kısıtlanmıştır. ABD / Kanada veya başka bir ülkede bulunuyorsanız, akışlar oynatılmaz.

Hayal kırıklığına uğratma! İnternet bağlantınızı İngiltere'de bir IP adresine bağlayacak ve iPlayer WWW'yi sorunsuz bir şekilde oynamanıza izin verecek inanılmaz bir çözümümüz var.

Bir inç taşımak zorunda kalmadan IP'nizi tamamen yeniden konumlandırmak için bir VPN hizmeti kullanabilirsiniz. Bir VPN ile ilgili en iyi şey, tüm internet etkinliklerinizi meraklı gözlerden de gizlemesidir..

Kullanıyorum ve tavsiye ediyorum ExpressVPN, en hızlı VPN. Kodi dostudur ve size rakipsiz tamponlama ücretsiz akış deneyimi sağlar. ExpressVPN dünya çapında yüzlerce sunucu sunuyor ve bunların çoğu İngiltere'de bulunuyor. Bir İngiltere sunucusu seçmeniz yeterlidir. Bağlandıktan sonra Kodi'ye dönebilir ve iPlayer WWW eklentisini yeniden başlatabilirsiniz.

İPlayer WWW üzerindeki engellemeyi kaldır

Fox Sports GO ile Canlı Akış FIFA Dünya Kupası Kodi Addon

FOX, Amerika Birleşik Devletleri'nde FIFA 2018 Dünya Kupası'nın resmi yayıncılarıdır. Fox Sports Go, bu uydu TV ağının web ön ucudur. FOX tarafından yayınlanmakta olan tüm spor programlarını www.FOXSportsGo.com adresinden yayınlayabilirsiniz.

Ancak, tarayıcı akışı her zaman uygulama akışı kadar eğlenceli ve kaliteli değildir. Mobil tarayıcılar özellikle buggy ve çökmeye eğilimlidir. FOX Sports Go uygulamasını Google Play Store veya Apple App Store'dan indirebilirsiniz. Ancak, bir Kodi kullanıcısı için Kodi deneyimi eşlenemez.

Neyse ki, Fox Sports Go'nun doğrudan resmi Kodi Deposundan yükleyebileceğiniz resmi bir Kodi eklentisi var..

Fox Sports Go eklentisi, yalnızca ABD'deki yetkili kablolu TV sağlayıcılarından birinden aboneliğiniz varsa çalışır. Bu, ABD'de ikamet etmeniz ve ülkedeki bir sağlayıcıdan uydu TV bağlantınızın olması gerektiği anlamına gelir. İşte FOX destekli tüm kablolu TV operatörlerinin listesi: https://www.foxsportsgo.com/register?#more

Bu sayfa, öne çıkan kablolu TV sağlayıcılarının listesini gösterir. Sağlayıcıların tam listesi için "Diğer TV Sağlayıcıları" nı tıklayabilirsiniz.

İyi haber şu ki, TV sağlayıcınız üzerinden FOX Sports aboneliğiniz varsa, Kodi'de FOX Sports Go'yu ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Şans eseri, TV paketinizde FOX Sports bulunmuyorsa, TV sağlayıcınıza başvurun ve Fox Sports Go Kodi eklentisinin keyfini çıkarın.

Şimdi FIFA Dünya Kupası 2018 canlı akışını izlemek için FOX Sports Go Kodi Addon'un nasıl kurulacağını ve kullanılacağını öğrenelim.

# 1. Kodi ana ekranından sol kenar çubuğundan Eklentiler'i seçin

fox sports go kodi addon

# 2. Sol üst taraftaki ‘Paket Yükleyici’ simgesini tıklayın (bir Dropbox simgesi veya açık kutu simgesi gibi görünür)

tilki spor go kodi addon fifa izlemek nasıl

3.. Bir sonraki ekranda rep Havuzdan yükle’yi seçin

abd'de fifa canlı akışı nasıl izlenir

4.. "Kodi Eklenti deposunu" açın

futbol dünya kupası kodi eklentileri

5.. Bir sonraki ekranda "Video Eklentileri" ni açın

izle futbol dünya kupası fox spor gitmek

6.. Aşağı kaydırın ve eklentiler listesinden ‘FOX Sports Go’yu açın

futbol dünya kupası nasıl izlenir

7.. Eklentiyi yüklemek için sağ alt taraftaki "Yükle" yi tıklayın

futbol dünya kupası canlı akışı kaynakları

8.. Sağ üstte 'Yüklü eklenti' bildirimini gördüğünüzde eklentinin yüklendiğini bileceksiniz (aşağıdaki resim)

fifa dünya kupasını nerede izleyebilirim

9.. Şimdi Geri tuşuna basarak Kodi ana ekranına dönün ve tekrar 'Eklentiler'i seçin

futbol dünya kupası canlı akışlar için kodi eklentileri

10.. Sol kenar çubuğunda "Video Eklentileri" ni açın ve ardından yüklü eklentiler listesinden "FOX Sports Go" yu seçin

fox spor go kodi addon nasıl kurulur

# 11. Şimdi aktivasyon kodunu içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Şimdi adresinden TV sağlayıcınızda oturum açmanız gerekiyor www.foxsportsgo.com/activate aktivasyon kodunu kullanarak

nasıl etkinleştirilir tilki spor devam kodi

# 12. Web sayfası şöyle görünür. Aktivasyon kodunu girin ve Gönder düğmesine basın

fox spor gitmek aktivasyon kodu

Şimdi kablolu TV sağlayıcınızla oturum açmanız gerekiyor

fox sports go kablo sağlayıcıları

TV sağlayıcınız bu sayfada listelenmiyorsa, ‘Diğer TV Sağlayıcıları’ bağlantısını tıklayın. Tam listenin yer aldığı bir sayfa göreceksiniz:

etkinleştirmek tilki spor devam kodi

TV sağlayıcınızı seçin ve kimlik bilgilerinizle oturum açın. Örneğin, Comcast Xfinity ile bir hizmet aboneliğiniz varsa, giriş ekranınız şöyle görünür:

etkinleştirmek fox spor gitmek xfinity kablo

Kullanıcı adınız veya giriş kimlik bilgileriniz yoksa, sayfanın sağ alt kısmındaki one Bir tane oluştur ’bağlantısını tıklayabilirsiniz. Devam etmek için Comcast Xfinity, Social Security Number veya Xfinity Hesap Numarası ile kayıtlı cep telefonu numaranıza ihtiyacınız olacak. Bu neredeyse tüm servis sağlayıcılar için nasıl çalışıyor.

yüklemek tilki spor fifa dünya kupası için gitmek

TV sağlayıcısıyla oturum açtıktan sonra Kodi'ye dönün ve OK tuşuna basın.

Hızlı bir şekilde özetlemek için, Kodi'de FOX Sports Go kullanarak canlı Dünya Kupası izlemek için ABD'deki TV sağlayıcılarından birinden fiziksel bir kablo TV bağlantısına ihtiyacınız olacak. FOX Sports Go eklentisi, aktivasyon kodunu kullanarak TV sağlayıcınızda oturum açarak etkinleştirilebilir.

FIFA Dünya Kupası 2018 Canlı Akış için En İyi Üçüncü Taraf Eklentileri

Yukarıdaki resmi Kodi Eklentileri dışında, cihazınızda FIFA 2018'i aktarabilen birkaç üçüncü taraf Eklentisi de var. Bu eklentileri aşağıda kurulum kılavuzlarına bir bağlantıyla listeliyorum.

Akışa başlamadan önce, Kodi'de yayınladığınız her şeyin İSS'nize ve Hükümetinize görünebileceği konusunda sizi uyarmak istiyorum. Bu, telif hakkıyla korunan içeriğin (ücretsiz Spor, film, TV şovları) akışının sizi yasal sıkıntıya sokabileceği anlamına gelir.

Neyse ki, tüm akış etkinliklerinizi İSS'nizden ve Hükümetten gizli tutmanın kusursuz bir yolu var. Tek ihtiyacınız Kodi için iyi bir VPN. VPN, Çevrimiçi Gözetleme, ISS azaltma ve içerik coğrafi kısıtlamalarını atlamanıza yardımcı olur.

Şahsen kullanıyorum ve tavsiye ediyorum ExpressVPN, en hızlı ve en güvenli VPN. Kodi dostu ve PC'ler, Fire TV Stick, Akıllı Telefonlar, Android kutusu, Nvidia Shield ve diğer Kodi kutuları da dahil olmak üzere herhangi bir cihaza kurulumu çok kolay.

Akış etkinliklerinizi meraklı gözlerden gizlemek için ExpressVPN'in nasıl kullanılacağını görelim.

Aşama 1: ExpressVPN aboneliğini edinin BURAYA.

Adım 2: Tıklayın BURAYA uygulamasını ExpressVPN uygulamasını indirip yüklemek için.

Aşama 3: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. Kodi için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

kodi için expressvpn bağlamak

Fire Stick kullanıcısıysanız, Amazon Fire TV Stick'e VPN'yi nasıl yükleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

ExpressVPN korumasına sahip olduğunuza göre, aşağıdaki üçüncü taraf Kodi Eklentilerine göz atın.

Eklenti Başla

Başlangıç ​​eklentisi, FIFA Dünya Kupası 2018'i Kodi'de canlı olarak izlemek için en uygun seçeneklerden biridir. Bu addon spor tutkunları arasında çok popüler. Başlama vuruşu tüm dünyadan çok çeşitli futbol oyunlarını kapsamaktadır. Canlı oyunları, canlı kanalları ve öne çıkanları da izleyebilirsiniz..

Eklenti yüklendikten sonra, çalışması için her 4 saatte bir PIN girmeniz gerekir. PIN kodunu ücretsiz olarak şu adresten oluşturabilirsiniz: https://pinsystem.co.uk. Başlama ile ilgili ana makalemiz, kurulum prosedürünün yanı sıra PIN'i oluşturarak eklentinin nasıl kullanılacağını kapsar..

cCloud TV

CCloud TV özel bir spor eklentisi olmasa da, FIFA Dünya Kupası 2018'i izlemek için canlı kanal akışlarına sahip olma şansı var.

CCloud'u yükledikten sonra içinde "Spor" kategorisini açabilirsiniz ve düzinelerce canlı spor kanalı bulacaksınız. Dünya Kupası başladığında, etkinliği kapsayan kanallar için canlı TV akışını bulmanız muhtemeldir.

cCloud TV'ye Kodil deposu üzerinden de erişilebilir. Herhangi bir nedenden dolayı, Dünya Kupası yayını sırasında Başlama veya başka bir eklentiyi çalıştıramazsanız, alternatif olarak cCloud'a sahip olursunuz.

Kodi'ye cCloud TV nasıl kurulur

SportsDevil

SportsDevil, Kodi için çok popüler bir spor eklentisidir. Bu eklenti futbol da dahil olmak üzere çeşitli sporları kapsamaktadır. SportsDevil'in FIFA Dünya Kupası 2018 için canlı akışları dahil etmesi oldukça iyi bir şans var.

Bu eklentiyi Kodil deposundan yükleyebilirsiniz. Bu eklentiyi Maverick deposunda da bulacaksınız. Ancak, Kodil en güncel sürüme sahip gibi görünüyor.

Kodi'ye SportsDevil nasıl yüklenir

İngiliz Türk Oynatma Listeleri

İngiltere Türk Playlistleri öncelikle bir eğlence eklentisi olmakla birlikte, çeşitli sporlar için onlarca kategori içeren bir Spor bölümüne sahiptir. Bu eklentinin futbol akışı için çeşitli seçenekleri olduğundan, 2018 Dünya Futbol Kupası için canlı akışlar sağlayacağına inanmaya zorlandım.

İngiltere Türk Playlistleri UKTurk Addon Deposunda bulunmaktadır. Birleşik Krallık Türk Çalma Listelerinin Kodi'ye yüklenmesi 5 dakikadan fazla sürmez.

İngiltere Türk Oynatma Listelerini kullanmak için herhangi bir kayıt veya aboneliğe ihtiyacınız olmasa da, bu eklentiyi kullanmak için UTPIN.com'da bir PIN oluşturmanız gerekir..

UK Turks Kodi'ye Nasıl Yüklenir

Futbol Bugün Eklentisi

Bu, doğrudan Kodi deposundan indirip yükleyebileceğiniz başka bir eklentidir. Futbol Bugün, adından da anlaşılacağı gibi, Futbol için özel bir eklentidir. Dünyanın büyük liglerinden yakın zamanda yayın yapan maçlar için düzinelerce akış bulacaksınız. Eğer şu anda dünyanın herhangi bir yerinde yayınlanmakta olan önemli bir maç varsa, Football Today Kodi addon ile canlı bir yayın bulacaksınız..

Football Today'in ayrıca FIFA Dünya Kupası 2018 için canlı akışları da sunacağını umuyorum. Bu yüzden bu eklentiyi bu listeye koydum. Kodil deposundan Football Today'i yükleyin.

Sarma: FIFA Dünya Kupası 2018 için En İyi Kodi Eklentileri

İşte, FIFA Futbol Dünya Kupası 2018'i canlı olarak yayınlamanız için en iyi Kodi eklentileri listemiz. Daha önce de söylediğim gibi, eğer yeni gelişmeler olursa, bu yazı ile sizi bilgilendirmeye ve bilgilendirmeye devam edeceğim. Dünya Kupası hala yaklaşık bir hafta uzaklıktadır ve Kodi eklentileri ile işler bazen çok hızlı bir şekilde değişmektedir. O zamana kadar birçok yeni eklenti de sunulabilir. Endişelenme! Ben her zaman bir uyanık olacak ve üstüne kalacak. Bu spor etkinliğini başlamadan önce izlemek için birçok seçeneğiniz olduğundan emin olacağım. Güncel kalmak için zaman zaman bu makaleyi ziyaret etmeye devam edin. Kodi bir dizi spor eklentisini destekler ve listelediklerimiz muhtemelen en iyi yarışmacılardır.

İlgili Kılavuzlar:

  • Kodi'ye Mobdro nasıl kurulur
  • En İyi Kodi Eklentileri
  • En İyi Canlı TV Kodi Eklentileri

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me