Nejlepší fotbalové mistrovství světa ve fotbale 2018 Kodi pro živé přenosy

>

V této příručce vám ukážu ty nejlepší doplňky Kodi pro sledování FIFA World Cup 2018 streamlive stream na Kodi 17.6 ✅. Tyto FIFA World Cup Kodi Addons budou fungovat pro každé zařízení, které podporuje Kodi, jako je Amazon FireStick, PC, Mobily, Xbox One atd..

32 mezinárodních fotbalových týmů se znovu sejde a bojuje o nadvládu na ruském trávníku v největší sportovní události světa - FIFA World Cup 2018. Akce začíná 14. června a potrvá déle než měsíc. Stovky milionů fotbalových fanoušků zůstanou připojeny k jejich televizi a stovky tisíc budou sledovat naživo na stadionech. Mistrovství světa ve fotbale není jen obyčejnou sportovní akcí, je to pro mnohé jeden celý měsíc slavnosti. Jak tedy plánujete letos sledovat live stream? Pokud se jedná o Kodi, tento článek vám pomůže naučit se streamovat FIFA naživo pomocí doplňků Kodi.

Jak sledovat fotbalový Mistrovství světa ve fotbale 2018 na Kodi

nejlepší fifa světový pohár kodi addonsSvětový pohár FIFA 2018 bude vysílán na řadě satelitních kanálů po celém světě a bude oficiálně k dispozici pro online streamování na několika webových stránkách. Ale pro nadšence Kodi se nic nehodí lépe. Mnoho našich čtenářů se nás ptalo, jak sledovat Kodaň ve Světovém poháru FIFA 2018. Nakonec jsme tady s naším komplexním průvodcem. Prozkoumali jsme a vybrali jsme některé z nejlepších doplňků společnosti Kodi, které vám umožní přístup k tomuto fotbalovému karnevalu na vašem FireStick / PC / Smartphone nebo jakékoli jiné krabi Kodi. Pokud dojde k nějakému novému vývoji, budeme vás průběžně aktualizovat. Přijďte a připojte se k večírku!!

Doporučeno: Pokud již nepoužíváte Kodi na FireStick, zde je návod, jak jailbreak Fire TV nebo FireStick.

FIFA World Cup 2018 Live Streaming s BBC iPlayer WWW Kodi Addon

iPlayer WWW je sportovní doplněk Kodi, který je přední částí webové stránky iPlayer od velmi populárního a nejstaršího televizního operátora BBC. Tento doplněk nabízí spoustu proudů pro různé sporty včetně fotbalu, ragby, F1 a dalších.

BBC je oficiálním provozovatelem fotbalového mistrovství světa ve fotbale FIFA 2018 ve Velké Británii. Pokud byste chtěli streamovat vysílání zdarma přes internet zdarma, iPlayer WWW bude jednou z nejlepších možností. Je opravdu úžasné, že tento doplněk je legální a zcela zdarma.

S tímto doplňkem však existuje jeden malý problém. Její toky jsou geograficky omezeny na obyvatele Spojeného království. Pokud žijete mimo Spojené království, nedovolí vám stahovat stream. Ale to je v pořádku; víme, jak tento problém napravit pomocí Kodi VPN. Více o VPN později; nejprve se naučíme, jak nainstalovat iPlayer WWW na Kodi.

# 1. Spusťte aplikaci Kodi a v levém postranním panelu vyberte položku Doplňky

jak se dívat na pět mistrovství světa v kodi

# 2. Nyní vlevo nahoře vyberte ikonu „Installer Package“ (vypadá jako otevřené pole)

fifa world cup live stream na firestick kodi

# 3. Nyní vyberte „Instalovat z úložiště“

nejlepší fifa světový pohár kodi addons

# 4. Nyní vyberte „Úložiště doplňků Kodi“

nejlepší kodi addony pro mistrovství světa v pěti

# 5. Na další obrazovce otevřete položku „Doplňky videa“

Nejlepší fotbalové mistrovství světa ve fotbale 2018 Kodi pro živé přenosy

# 6. Přejděte dolů a otevřete iPlayer WWW. Budete se muset hodně posouvat, protože se jedná o velký seznam

podívejte se na mistrovství světa v pěti

# 7. Stiskněte tlačítko „Instalovat“ vpravo dole na další obrazovce

fifa fotbalový světový pohár live stream na kodi

# 8. Nejnovější verzi vyberte pouze z úložiště doplňků Kodi. Pokud máte nainstalované jiné úložiště, které také obsahuje iPlayer WWW, nepoužívejte jej

kodi addons sledovat živé fifa world cup

# 9. Nyní počkejte, až se v pravém horním rohu obrazovky zobrazí oznámení „Doplněk nainstalován“

jak se dívat na živé vysílání mistrovství světa v USA

# 10. Vraťte se na úvodní obrazovku Kodi a znovu otevřete „Doplňky“

světový pohár fifa na přímém přenosu na kodi

# 11. Nyní vyberte „Doplňky videa“ a do seznamu se zobrazí doplněk BBC iPlayer

fifa world cup live stream on firestick

# 12. Otevřete doplněk iPlayer WWW a otevřete kategorii z následujícího seznamu

jak se dívat na pět mistrovství světa ve fotbale na kodi

# 13. Na další obrazovce přejděte dolů a otevřete „Sport“.

iplayer www addon addon for fifa

Nyní uvidíte seznam všech dostupných streamů v kategorii Sport. Protože mistrovství světa nezačalo psát tuto příručku, nemůžete pro něj vidět žádné dostupné streamy. Je to však sekce, která bude s největší pravděpodobností představovat živé přenosy pro Mistrovství světa ve fotbale 2018.

iPlayer WWW neteče ve vašem regionu? Žádný problém! Tady je lék

Když jsem se pokusil přehrát stream přes iPlayer, narazil jsem na následující chybu:

jak používat iplayer www kodi addon mimo uk

Jak jsem již uvedl, BBC iPlayer je ve Spojeném království geograficky omezen. Pokud se nacházíte v USA / Kanadě nebo v jiné zemi, streamy se prostě nebudou hrát.

Nenechte se zklamat! Máme pro vás neuvěřitelné řešení, které spojí vaše internetové připojení s IP adresou ve Velké Británii a umožní vám hrát iPlayer WWW bez jakýchkoli potíží..

Službu VPN můžete použít k úplnému přemístění vaší IP, aniž byste se museli pohybovat o palec. Nejlepší věc na VPN je, že také skrývá všechny vaše internetové aktivity před zvědavýma očima.

Používám a doporučuji ExpressVPN, což je nejrychlejší VPN. Je šetrný ke Kodi a poskytuje vám bezkonkurenční zážitek z streamování zdarma. ExpressVPN nabízí stovky serverů po celém světě a mnoho z nich je ve Velké Británii. Budete si prostě muset vybrat britský server. Po připojení se můžete vrátit do Kodi a restartovat iPlayer WWW add-on.

Odblokujte webovou stránku iPlayer

Live Stream FIFA World Cup s Fox Sports GO Kodi Addon

FOX je oficiálními vysílateli mistrovství světa FIFA 2018 ve Spojených státech. Fox Sports Go je webové rozhraní této sítě satelitní televize. Všechny sportovní programy, které jsou v současné době vysílány společností FOX, můžete streamovat na adrese www.FOXSportsGo.com

Streamování prohlížeče však není vždy tak zábavné a kvalitní jako streamování aplikací. Mobilní prohlížeče jsou obzvláště buggy a jsou náchylné k selhání. Aplikaci FOX Sports Go si můžete stáhnout z obchodu Google Play nebo Apple App Store. Pro uživatele Kodi je však zážitek Kodi nesrovnatelný.

Naštěstí má Fox Sports Go oficiální doplněk Kodi, který si můžete přímo nainstalovat z oficiálního úložiště Kodi.

Doplněk Fox Sports Go bude fungovat, pouze pokud máte předplatné od některého z autorizovaných poskytovatelů kabelové televize v USA. To znamená, že musíte být rezidentem USA a mít satelitní televizní připojení od poskytovatele v zemi. Zde je seznam všech provozovatelů kabelové televize podporovaných FOX: https://www.foxsportsgo.com/register?#moremore

Na této stránce je uveden seznam hlavních poskytovatelů kabelové televize. Kliknutím na odkaz „Více poskytovatelů televizního vysílání“ získáte úplný seznam poskytovatelů.

Dobrou zprávou je, že pokud již máte předplatné FOX Sports u vašeho televizního poskytovatele, můžete sledovat FOX Sports Go na Kodi zdarma. Pokud váš televizní balíček náhodou neobsahuje FOX Sports, obraťte se na svého poskytovatele televize a získejte si ho nyní a užijte si doplněk Fox Sports Go Kodi..

Nyní se naučíme, jak nainstalovat a používat FOX Sports Go Kodi Addon a sledovat live stream FIFA World Cup 2018.

# 1. Na domovské obrazovce Kodi vyberte doplňky na levém postranním panelu

fox sports go kodi addon

# 2. Vlevo nahoře klikněte na ikonu „Installer Package“ (vypadá jako ikona Dropbox nebo ikona otevřeného pole)

jak se dívat na čísla o liškových sportech jít kodi addon

# 3. Na další obrazovce vyberte možnost Instalovat z úložiště

jak se dívat na pět živých přenosů v USA

# 4. Otevřete úložiště doplňků Kodi

fotbalové mistrovství světa ve fotbale doplňků

# 5. Na další obrazovce otevřete položku „Doplňky videa“

sledovat fotbalový světový pohár na fox sporty jít

# 6. V seznamu doplňků přejděte dolů a otevřete „FOX Sports Go“

jak sledovat fotbalový světový pohár

# 7. Nainstalujte doplněk kliknutím na tlačítko „Install“

zdroje živého proudu fotbalového mistrovství světa

# 8. Budete vědět, že doplněk byl nainstalován, jakmile se v pravém horním rohu zobrazí oznámení „Doplněk nainstalován“ (obrázek níže)

kde se dívat na mistrovství světa v pěti

# 9. Nyní se vraťte na domovskou obrazovku Kodi stisknutím tlačítka Backspace a znovu vyberte položku Add-ons (Doplňky)

kodi addony pro živé fotbalové přenosy světových pohárů

# 10. Otevřete „Doplňky videa“ na levém postranním panelu a poté v seznamu nainstalovaných doplňků vyberte „FOX Sports Go“.

jak nainstalovat Fox Sports jít kodi addon

# 11. Zobrazí se vyskakovací okno s aktivačním kódem. Nyní se musíte přihlásit k poskytovateli televizních služeb na adrese www.foxsportsgo.com/activate pomocí aktivačního kódu

jak aktivovat fox sporty jít na kodi

# 12. Takto webová stránka vypadá. Zadejte aktivační kód a stiskněte tlačítko Odeslat

Fox Sports jít aktivační kód

Nyní se musíte přihlásit u svého poskytovatele kabelové televize

Poskytovatelé kabelových sítí na lišky

Pokud váš poskytovatel televizního vysílání není na této stránce uveden, klikněte na odkaz Další poskytovatelé televizního vysílání. Uvidíte stránku s kompletním seznamem:

aktivovat liškové sporty na kodi

Jednoduše vyberte poskytovatele televize a přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů. Například, pokud máte předplatné služby u Comcast Xfinity, bude vypadat vaše přihlašovací obrazovka:

aktivujte liškové sporty s kabelem xfinity

Pokud nemáte přihlašovací jméno nebo přihlašovací údaje, můžete kliknout na „Vytvořit“ v pravé dolní části stránky. Chcete-li pokračovat, budete potřebovat buď své mobilní číslo v souboru s Comcast Xfinity, Social Security Number nebo Xfinity Account Number. Takto to funguje u všech poskytovatelů služeb.

nainstalovat liškové sporty jít na mistrovství světa pěti

Jakmile jste podepsáni poskytovatelem televizních služeb, vraťte se zpět do Kodi a stiskněte OK.

Chcete-li rychle shrnout, sledovat živé mistrovství světa pomocí FOX Sports Go on Kodi, budete potřebovat fyzické kabelové televizní připojení od jednoho z poskytovatelů televizních služeb v USA. Doplněk FOX Sports Go lze aktivovat přihlášením k poskytovateli televizního vysílání pomocí aktivačního kódu.

Nejlepší doplňky třetích stran pro Live Streaming FIFA World Cup 2018

Kromě výše uvedených oficiálních doplňků Kodi existuje několik doplňků třetích stran, které mohou ve vašem zařízení streamovat FIFA 2018. Níže uvádíme seznam těchto doplňků s odkazem na jejich průvodce instalací.

Než začnete streamovat, rád bych vás varoval, že vše, co streamujete na Kodi, je viditelné pro vašeho poskytovatele internetových služeb a vládu. To znamená, že streamování obsahu chráněného autorskými právy (zdarma Sport, filmy, televizní pořady) vás může dostat do legálních potíží.

Naštěstí existuje spolehlivý způsob, jak zabránit všem vašim činnostem v oblasti streamování před poskytovatelem internetových služeb a vládou. Vše, co potřebujete, je dobrá VPN pro Kodi. Síť VPN vám pomůže obejít online sledování, omezení ISP a geo-omezení obsahu.

Já osobně používám a doporučuji ExpressVPN, což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Je kompatibilní s Kodi a velmi snadno se instaluje na jakékoli zařízení, včetně počítačů, Fire TV Stick, Smartphone, Android boxu, Nvidia Shield a dalších Kodi boxů.

Podívejme se, jak používat ExpressVPN k tomu, aby se vaše streamovací aktivity schovávaly před zvědavými očima.

Krok 1: Získejte předplatné ExpressVPN TADY.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu napájení připojte server VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro Kodi.

připojit expressvpn pro kodi

Pokud jste uživatelem Fire Stick, zde je návod, jak nainstalovat VPN na Amazon Fire TV Stick.

Nyní, když máte ochranu ExpressVPN, podívejte se na doplňky Kodi třetích stran níže.

Kick Off Addon

Kick-off addon je jednou z nejvíce životaschopných možností sledovat FIFA World Cup 2018 live na Kodi. Tento doplněk je velmi oblíbený u sportovních nadšenců. Kick-off zahrnuje širokou škálu fotbalových her z celého světa. Můžete také sledovat živé hry, živé kanály a zvýraznění.

Po instalaci doplňku budete potřebovat PIN každé 4 hodiny, aby fungoval. Kód PIN můžete vygenerovat zdarma na adrese https://pinsystem.co.uk. Náš hlavní článek o Kick-off popisuje postup instalace a způsob použití doplňku vygenerováním kódu PIN.

cCloud TV

Přestože cCloud TV není specializovaným sportovním doplňkem, existuje reálná šance, že bude obsahovat živé přenosy kanálů pro sledování FIFA World Cup 2018.

Po instalaci aplikace cCloud můžete v této kategorii otevřít kategorii Sport a najdete desítky živých sportovních kanálů. Jakmile nastane mistrovství světa, pravděpodobně najdete živý televizní proud pro kanály, které pokrývají událost.

cCloud TV je také k dispozici prostřednictvím úložiště Kodil. Pokud z nějakého důvodu nemůžete během startu Světového poháru získat Kick-off nebo jakýkoli jiný addon, budete mít jako alternativu cCloud.

Jak nainstalovat cCloud TV na Kodi

SportsDevil

SportsDevil je další velmi oblíbený sportovní doplněk pro Kodi. Tento doplněk zahrnuje pokrytí různých sportů včetně fotbalu. Existuje docela slušná šance, že SportsDevil bude zahrnovat živé přenosy pro Mistrovství světa ve fotbale 2018.

Tento doplněk můžete nainstalovat z úložiště Kodil. Tento doplněk najdete také v repozitáři Maverick. Zdá se však, že Kodil má nejaktuálnější verzi.

Jak nainstalovat SportsDevil na Kodi

Seznamy britských turků

Zatímco UK Turk Playlists je primárně addon pro zábavu, má sekci Sports, která obsahuje desítky kategorií pro různé sporty. Vzhledem k tomu, že tento doplněk má několik možností pro streamování fotbalu, jsem nucen věřit, že také poskytne živé přenosy pro fotbalový světový pohár 2018..

Seznamy skladeb UK Turk jsou k dispozici v úložišti UKTurk Addon Repository. Instalace UK Turk Playlistů na Kodi netrvá déle než 5 minut.

I když pro používání seznamů skladeb UK Turk nepotřebujete žádné registrace ani předplatné, budete muset pro použití tohoto addonu vygenerovat kód PIN na adrese UTPIN.com..

Jak nainstalovat UK Turks na Kodi

Fotbal dnes Addon

Toto je další addon, který si můžete stáhnout a nainstalovat přímo z úložiště Kodi. Football Today, jak už název napovídá, je vyhrazeným doplňkem pro fotbal. Najdete tu desítky proudů pro nedávno vysílané zápasy z hlavních lig světa. Pokud je v současné době kdekoli na světě vysílána nějaká důležitá shoda, najdete live stream s addonem Football Today Kodi.

Doufám, že společnost Football Today představí také živé streamy pro Mistrovství světa ve fotbale 2018. Proto jsem tento doplněk uvedl na tento seznam. Jděte do toho a nainstalujte Football Today z repro Kodil.

Zabalení: Nejlepší doplňky Kodi pro Mistrovství světa ve fotbale 2018

Zde je náš seznam nejlepších doplňků společnosti Kodi, díky nimž můžete streamovat fotbalový světový pohár FIFA 2018 naživo. Jak jsem již řekl, pokud dojde k nějakému novému vývoji, budu vás informovat prostřednictvím tohoto článku. Světový pohár je stále téměř týden a věci se mění s doplňky Kodi, někdy poměrně rychle. Do té doby se také může představit mnoho nových doplňků. Nebojte se! Pořád budu na vyhlídce a zůstanu na vrcholu. Ujistěte se, že máte mnoho možností sledovat tuto sportovní událost ještě před jejím zahájením. Pravidelně navštěvujte tento článek, abyste zůstali aktuální. Kodi podporuje řadu sportovních doplňků a ty, které jsme zde uvedli, jsou pravděpodobně nejlepší uchazeči.

Související příručky:

  • Jak nainstalovat Mobdro na Kodi
  • Nejlepší doplňky Kodi
  • Nejlepší živé televizní doplňky Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me