Najlepsze dodatki FIFA Football World Cup 2018 Kodi do transmisji na żywo

>

W tym przewodniku pokażę najlepsze dodatki Kodi do oglądania transmisji FIFA World Cup 2018 na Kodi 17.6. Te dodatki FIFA World Cup Kodi będą działać na każdym urządzeniu obsługującym Kodi, takim jak Amazon FireStick, PC, telefony komórkowe, Xbox One itp..

32 międzynarodowe drużyny piłkarskie ponownie spotykają się i walczą o dominację na rosyjskiej murawie podczas największej imprezy sportowej na świecie - FIFA World Cup 2018. Impreza rozpocznie się 14 czerwca i potrwa ponad miesiąc. Setki milionów fanów piłki nożnej pozostaną podłączeni do swojego telewizora, a setki tysięcy będą oglądać go na żywo na stadionach. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to nie tylko zwykłe wydarzenie sportowe, dla wielu to jeden pełny miesiąc festynu. Jak planujesz oglądać transmisję na żywo w tym roku? Jeśli jest to Kodi, w tym artykule dowiesz się, jak przesyłać strumieniowo FIFA na żywo za pomocą Kodi Addons.

Jak oglądać FIFA Football World Cup 2018 na Kodi

najlepsze dodatki do kodi mistrzostw świata w piłce nożnejMistrzostwa Świata FIFA 2018 będą transmitowane na wielu kanałach satelitarnych na całym świecie i będą oficjalnie dostępne do streamingu online na kilku stronach internetowych. Ale dla entuzjastów Kodi nic nie pasuje lepiej. Wielu naszych czytelników pyta nas, jak oglądać FIFA World Cup 2018 na Kodi. Wreszcie jesteśmy tutaj z naszym kompleksowym przewodnikiem. Przebadaliśmy i wybraliśmy jedne z najlepszych dodatków Kodi, które dadzą Ci dostęp do tego karnawału piłkarskiego na FireStick / PC / Smartphone lub innym pudełku Kodi. Jeśli pojawią się jakieś nowe zmiany, będziemy Cię na bieżąco informować. Przyjdź i dołącz do imprezy!!

Zalecana: Jeśli jeszcze nie używasz Kodi w FireStick, oto jak jailbreak Fire TV lub FireStick.

Strefa FIFA World Cup 2018 na żywo z BBC iPlayer WWW Kodi Addon

iPlayer WWW to dodatek sportowy Kodi, który jest frontonem strony iPlayer od bardzo popularnego i najstarszego nadawcy BBC. Ten dodatek oferuje wiele strumieni dla różnych dyscyplin sportowych, w tym piłki nożnej, rugby, F1 i innych.

BBC jest oficjalnym nadawcą Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Wielkiej Brytanii. Jeśli chcesz bezpłatnie przesyłać strumieniowo transmisję przez Internet, iPlayer WWW będzie jedną z najlepszych opcji. Naprawdę niesamowite jest to, że ten dodatek jest legalny i całkowicie darmowy.

Jest jednak jeden mały problem z tym dodatkiem. Jego strumienie są ograniczone geograficznie do mieszkańców Wielkiej Brytanii. Jeśli mieszkasz poza Wielką Brytanią, nie pozwoli ci pobrać strumienia. Ale to dobrze; wiemy, jak rozwiązać ten problem za pomocą Kodi VPN. Więcej o VPNach później; najpierw dowiedzmy się, jak zainstalować iPlayer WWW na Kodi.

# 1. Uruchom Kodi i wybierz „Dodatki” na lewym pasku bocznym

jak oglądać Mistrzostwa Świata w FIFA na Kodi

# 2. Teraz wybierz ikonę „Package Installer” (wygląda jak otwarte okno) w lewym górnym rogu

Puchar Świata FIFA na żywo na Firestick Kodi

# 3. Teraz wybierz „Zainstaluj z repozytorium”

najlepsze dodatki do kodi mistrzostw świata w piłce nożnej

# 4. Teraz wybierz „Repozytorium dodatków Kodi”

najlepsze dodatki Kodi na Mistrzostwa Świata w FIFA

# 5. Otwórz „Dodatki wideo” na następnym ekranie

Najlepsze dodatki FIFA Football World Cup 2018 Kodi do transmisji na żywo

# 6. Przewiń w dół i otwórz iPlayer WWW. Trzeba będzie dużo przewijać, ponieważ jest to duża lista

oglądać Mistrzostwa Świata w FIFA na Kodi

# 7. Naciśnij przycisk „Zainstaluj” w prawym dolnym rogu na następnym ekranie

Puchar Świata w piłce nożnej na żywo na kodi

# 8. Wybierz najnowszą wersję tylko z repozytorium dodatków Kodi. Jeśli masz zainstalowane inne repozytorium, które również zawiera iPlayer WWW, nie używaj go

dodatki Kodi do obejrzenia na żywo mistrzostw świata w piłce nożnej

# 9. Teraz poczekaj, aż w prawym górnym rogu ekranu pojawi się powiadomienie „Zainstalowano dodatek”

jak oglądać transmisje z Mistrzostw Świata w piłce nożnej na żywo w USA

# 10. Wróć do ekranu głównego Kodi i ponownie otwórz „Dodatki”

Puchar Świata w FIFA na żywo w Kodi

# 11. Teraz wybierz „Dodatki wideo”, a zobaczysz dodatek BBC iPlayer dodany do listy

Puchar Świata w piłce nożnej na żywo na Firestick

# 12. Otwórz dodatek iPlayer WWW i otwórz „Kategorie” z następnej listy

jak oglądać mistrzostwa świata w piłce nożnej na kodi

# 13. Na następnym ekranie przewiń w dół i otwórz „Sport”

iplayer www kodi addon dla fifa

Teraz będziesz mógł zobaczyć listę wszystkich dostępnych strumieni w kategorii Sport. Ponieważ Mistrzostwa Świata nie rozpoczęły się w momencie pisania tego przewodnika, nie możesz znaleźć żadnych dostępnych dla niego transmisji. Ale jest to sekcja, która najprawdopodobniej będzie zawierać transmisje na żywo z Mistrzostw Świata FIFA 2018.

iPlayer WWW nie przesyła strumieniowo w twoim regionie? Nie ma problemu! Oto lekarstwo

Podczas próby odtworzenia strumienia za pośrednictwem iPlayera napotkałem następujący błąd:

jak korzystać z iplayer www kodi addon poza Wielką Brytanią

Jak już wspomniałem, BBC iPlayer jest objęty ograniczeniami geograficznymi w Wielkiej Brytanii. Jeśli znajdujesz się w USA / Kanadzie lub innym kraju, strumienie po prostu nie będą odtwarzane.

Nie zawiedź się! Mamy dla Ciebie niewiarygodne obejście, które połączy twoje połączenie internetowe z adresem IP w Wielkiej Brytanii i pozwoli ci grać w iPlayer WWW bez żadnych kłopotów.

Możesz użyć usługi VPN, aby całkowicie przenieść IP bez konieczności przesuwania się o cal. Najlepszą rzeczą w VPN jest to, że ukrywa ona również wszystkie twoje działania internetowe przed wścibskimi oczami.

Używam i polecam ExpressVPN, która jest najszybszą siecią VPN. Jest przyjazny dla Kodi i zapewnia bezkonkurencyjne buforowanie. ExpressVPN oferuje setki serwerów na całym świecie, a wiele z nich znajduje się w Wielkiej Brytanii. Musisz po prostu wybrać serwer w Wielkiej Brytanii. Po nawiązaniu połączenia możesz wrócić do Kodi i ponownie uruchomić dodatek iPlayer WWW.

Odblokuj iPlayer WWW

Transmisja na żywo FIFA World Cup z Fox Sports GO Kodi Addon

FOX jest oficjalnym nadawcą Mistrzostw Świata FIFA 2018 w Stanach Zjednoczonych. Fox Sports Go to frontend sieciowy tej sieci telewizji satelitarnej. Możesz przesyłać strumieniowo wszystkie programy sportowe obecnie nadawane przez FOX na stronie www.FOXSportsGo.com

Jednak strumieniowanie w przeglądarce nie zawsze jest tak zabawne i jakościowe, jak strumieniowanie aplikacji. Przeglądarki mobilne są szczególnie wadliwe i są podatne na awarie. Możesz pobrać aplikację FOX Sports Go ze sklepu Google Play lub Apple App Store. Jednak dla użytkownika Kodi doświadczenie Kodi jest niezrównane.

Na szczęście Fox Sports Go ma oficjalny dodatek Kodi, który można zainstalować bezpośrednio z oficjalnego repozytorium Kodi.

Dodatek Fox Sports Go będzie działał tylko, jeśli masz abonament od jednego z autoryzowanych dostawców telewizji kablowej w USA. Oznacza to, że musisz być mieszkańcem USA i mieć połączenie z telewizją satelitarną od dostawcy w tym kraju. Oto lista wszystkich operatorów telewizji kablowej obsługiwanych przez FOX: https://www.foxsportsgo.com/register?#more

Ta strona pokazuje listę polecanych dostawców telewizji kablowej. Możesz kliknąć „Więcej dostawców telewizji”, aby wyświetlić pełną listę dostawców.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​jeśli masz już abonament FOX Sports za pośrednictwem swojego dostawcy telewizji, możesz oglądać FOX Sports Go na Kodi za darmo. Jeśli Twój pakiet telewizyjny nie zawiera FOX Sports, przypadkiem skontaktuj się z dostawcą telewizji i uzyskaj go, aby móc cieszyć się dodatkiem Fox Sports Go Kodi.

Nauczmy się teraz, jak zainstalować i korzystać z FOX Sports Go Kodi Addon, aby oglądać transmisję na żywo FIFA World Cup 2018.

# 1. Wybierz Dodatki na lewym pasku bocznym na ekranie głównym Kodi

Fox Sports Go Kodi Addon

# 2. Kliknij ikonę „Package Installer” w lewym górnym rogu (wygląda jak ikona Dropbox lub ikona open box)

jak oglądać FIFA na Fox Sports Go Kodi Addon

# 3. Wybierz „Zainstaluj z repozytorium” na następnym ekranie

jak oglądać transmisję na żywo w FIFA w USA

# 4. Otwórz „Repozytorium dodatków Kodi”

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Kodi Addons

# 5. Otwórz „Dodatki wideo” na następnym ekranie

oglądać mistrzostwa świata w piłce nożnej na Fox Sports Go

# 6. Przewiń w dół i otwórz „FOX Sports Go” z listy dodatków

jak oglądać mistrzostwa świata w piłce nożnej

# 7. Kliknij „Zainstaluj” w prawym dolnym rogu, aby zainstalować dodatek

Puchar Świata w piłce nożnej na żywo

# 8. Dowiesz się, że dodatek został zainstalowany, gdy zobaczysz powiadomienie „Zainstalowano dodatek” w prawym górnym rogu (obrazek poniżej)

gdzie oglądać puchar świata fifa

# 9. Teraz wróć do ekranu głównego Kodi, naciskając przycisk Backspace i ponownie wybierając „Dodatki”

dodatki Kodi do transmisji na żywo z mistrzostw świata w piłce nożnej

# 10. Otwórz „Dodatki wideo” na lewym pasku bocznym, a następnie wybierz „FOX Sports Go” z listy zainstalowanych dodatków

jak zainstalować Fox Sports Go Kodi Addon

# 11. Zobaczysz teraz wyskakujące okienko z kodem aktywacyjnym. Teraz musisz zalogować się do swojego dostawcy telewizji pod adresem www.foxsportsgo.com/activate za pomocą kodu aktywacyjnego

jak aktywować Fox Sports Go na Kodi

# 12. Oto jak wygląda strona internetowa. Wpisz kod aktywacyjny i naciśnij przycisk Prześlij

Kod aktywacyjny Fox Sports Go

Teraz musisz zalogować się do swojego dostawcy telewizji kablowej

fox sports go dostawcy kabli

Jeśli Twojego dostawcy telewizji nie ma na tej stronie, kliknij link „Więcej dostawców telewizji”. Zobaczysz stronę z pełną listą:

aktywuj Fox Sports go na kodi

Po prostu wybierz dostawcę telewizji i zaloguj się przy użyciu poświadczeń. Na przykład, jeśli masz subskrypcję usługi z Comcast Xfinity, tak będzie wyglądał ekran logowania:

aktywuj Fox Sports Go za pomocą kabla XFinity

Jeśli nie masz nazwy użytkownika ani danych logowania, możesz kliknąć „Utwórz” w prawym dolnym rogu strony. Aby kontynuować, będziesz potrzebować numeru telefonu komórkowego zapisanego w Comcast Xfinity, numerze ubezpieczenia społecznego lub numerze konta Xfinity. Tak to działa w przypadku wszystkich dostawców usług.

zainstaluj Fox Sports idź na Puchar Świata FIFA

Po podpisaniu umowy z dostawcą telewizji wróć do Kodi i naciśnij OK.

Aby szybko podsumować, oglądać Mistrzostwa Świata na żywo za pomocą FOX Sports Go na Kodi, potrzebujesz fizycznego połączenia telewizji kablowej od jednego z dostawców telewizji w USA. Dodatek FOX Sports Go można aktywować, logując się do dostawcy telewizji za pomocą kodu aktywacyjnego.

Najlepsze dodatki innych firm do transmisji na żywo FIFA World Cup 2018

Oprócz oficjalnych dodatków Kodi powyżej, istnieje również kilka dodatków innych firm, które mogą przesyłać strumieniowo FIFA 2018 na twoje urządzenie. Poniżej wymienię te dodatki z linkiem do ich przewodników instalacji.

Zanim zaczniesz streamować, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo na Kodi, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim (bezpłatne programy sportowe, filmy, programy telewizyjne) może powodować problemy prawne.

Na szczęście istnieje niezawodny sposób na ukrycie wszystkich działań związanych z przesyłaniem strumieniowym przed dostawcą usług internetowych i rządem. Wszystko czego potrzebujesz to dobra sieć VPN dla Kodi. VPN pomaga ominąć nadzór online, ograniczanie przepustowości dostawcy usług internetowych i ograniczenia geograficzne treści.

Ja osobiście korzystam i polecam ExpressVPN, która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN. Jest przyjazny dla Kodi i bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na komputerach, Fire TV Stick, smartfonach, urządzeniach z Androidem, Nvidia Shield i innych urządzeniach Kodi.

Zobaczmy, jak korzystać z ExpressVPN, aby ukryć swoje transmisje strumieniowe przed wścibskimi oczami.

Krok 1: Uzyskaj subskrypcję ExpressVPN TUTAJ.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla Kodi.

połącz expressvpn dla kodi

Jeśli jesteś użytkownikiem Fire Stick, oto jak zainstalować VPN na Amazon Fire TV Stick.

Teraz, gdy masz ochronę ExpressVPN, sprawdź poniżej dodatki Kodi innych firm.

Rozpocznij dodatek

Dodatek startowy to jedna z najbardziej realnych opcji oglądania FIFA World Cup 2018 na żywo na Kodi. Ten dodatek jest bardzo popularny wśród entuzjastów sportu. Rozpoczęcie obejmuje szeroki zakres gier piłkarskich z całego świata. Możesz także oglądać gry na żywo, kanały na żywo i najważniejsze wydarzenia.

Po zainstalowaniu dodatku będziesz potrzebować kodu PIN co 4 godziny, aby działał. Możesz wygenerować PIN za darmo pod adresem https://pinsystem.co.uk. Nasz główny artykuł o rozpoczęciu obejmuje procedurę instalacji, a także sposób korzystania z dodatku poprzez wygenerowanie kodu PIN.

cCloud TV

Mimo że cCloud TV nie jest dedykowanym dodatkiem sportowym, istnieje spora szansa, że ​​obejrzy transmisje na żywo z kanałów FIFA World Cup 2018.

Po zainstalowaniu cCloud możesz otworzyć kategorię „Sport” i znaleźć dziesiątki kanałów sportowych na żywo. Gdy rozpocznie się Puchar Świata, prawdopodobnie znajdziesz transmisję telewizyjną na żywo dla kanałów z tego wydarzenia.

Telewizja cCloud jest również dostępna za pośrednictwem repozytorium Kodil. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uzyskać Kick-off ani żadnego innego dodatku działającego podczas transmisji z Mistrzostw Świata, będziesz mieć cCloud jako alternatywę.

Jak zainstalować cCloud TV na Kodi

SportsDevil

SportsDevil to kolejny bardzo popularny dodatek sportowy do Kodi. Ten dodatek zawiera informacje o różnych dyscyplinach sportowych, w tym piłce nożnej. Istnieje całkiem spora szansa, że ​​SportsDevil uwzględni transmisje na żywo z Mistrzostw Świata FIFA 2018.

Możesz zainstalować ten dodatek z repozytorium Kodil. Ten dodatek znajdziesz również w repozytorium Maverick. Wydaje się jednak, że Kodil ma najnowszą wersję.

Jak zainstalować SportsDevil na Kodi

Listy odtwarzania Turka brytyjskiego

Podczas gdy brytyjskie listy odtwarzania Turk są przede wszystkim dodatkiem rozrywkowym, ma sekcję sportową, która zawiera dziesiątki kategorii dla różnych dyscyplin sportowych. Ponieważ ten dodatek ma kilka opcji strumieniowania piłki nożnej, jestem przekonany, że zapewni on również transmisje na żywo podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018.

Brytyjskie listy odtwarzania Turk są dostępne w repozytorium dodatków UKTurk. Instalacja brytyjskich list odtwarzania Turk na Kodi zajmuje nie więcej niż 5 minut.

Nawet jeśli nie potrzebujesz żadnej rejestracji ani subskrypcji, aby korzystać z brytyjskich list odtwarzania Turk, musisz wygenerować kod PIN na UTPIN.com, aby użyć tego dodatku.

Jak zainstalować Turks UK na Kodi

Football Today Addon

To kolejny dodatek, który możesz pobrać i zainstalować bezpośrednio z repozytorium Kodi. Football Today, jak sama nazwa wskazuje, to dedykowany dodatek do piłki nożnej. Znajdziesz dziesiątki transmisji z ostatnich meczów telewizyjnych z głównych lig świata. Jeśli istnieje jakikolwiek ważny mecz aktualnie transmitowany w dowolnym miejscu na świecie, znajdziesz transmisję na żywo z Football Today Kodi addon.

Mam nadzieję, że Football Today będzie również zawierać transmisje na żywo z Mistrzostw Świata FIFA 2018. Dlatego umieściłem ten dodatek na tej liście. Śmiało i zainstaluj Football Today z repozytorium Kodil.

Podsumowanie: Najlepsze dodatki Kodi na Mistrzostwa Świata FIFA 2018

Oto nasza lista najlepszych dodatków Kodi do przesyłania strumieniowego FIFA Football World Cup 2018 na żywo. Jak już powiedziałem, jeśli pojawią się jakieś nowe wydarzenia, będę Cię informować i informować za pośrednictwem tego artykułu. Puchar Świata jest jeszcze blisko tygodnia, a wraz z dodatkami Kodi wszystko się zmienia, czasem dość szybko. Do tego czasu może zostać wprowadzonych wiele nowych dodatków. Nie martw się! Cały czas będę obserwować i będę na bieżąco. Zadbam o to, abyście mieli wiele możliwości oglądania tego wydarzenia sportowego jeszcze przed jego rozpoczęciem. Od czasu do czasu odwiedzaj ten artykuł, aby być na bieżąco. Kodi obsługuje wiele dodatków sportowych, a te, które wymieniliśmy, są prawdopodobnie najlepszymi konkurentami.

Powiązane przewodniki:

  • Jak zainstalować Mobdro na Kodi
  • Najlepsze dodatki Kodi
  • Najlepsze dodatki Kodi do telewizji na żywo

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me