10 FireStick padomi un ieteikumi auklas griešanas iesācējiem

>

Šajā rokasgrāmatā es sniedzu labākos FireStick padomus un padomus auklu griezējiem. Šie triki darbojas visās Fire TV ierīcēs, ieskaitot Fire TV Stick 2nd Gen, FireStick 4K un Fire TV Cube..


labākie ugunsdrošības padomi un viltībasFireStick, iespējams, šobrīd ir labākā straumēšanas ierīce. Tas ir rentabls, ātrs un ļoti lietotājam draudzīgs. Ierīce darbojas ar plašu straumēšanas platformu klāstu, ieskaitot Netflix, Hulu, Disney + un citas. Turklāt tas ļauj jums viegli lejupielādēt, instalēt un izmantot dažādas trešo personu programmas.

Tomēr ir daudz veidu, kā uzlabot kopējo pieredzi ar dažiem maziem un noderīgiem padomiem un trikiem. Par to mēs šajā sarunā runāsim.

Es vairākus gadus izmantoju Fire TV ierīces. Es esmu auklas griezējs, un padomi, kurus šajā rakstā esmu noapaļojis, ir palīdzējis man maksimāli izmantot visas ierīces iespējas. Es ceru, ka tas jums palīdzēs tāpat.

Labākie FireStick padomi un ieteikumi auklu griezējiem

Tātad, šeit ir mans populārāko FireStick padomu saraksts. Tie ir vienkārši, droši un viegli piemērojami.

1. Jailbreak FireStick

10 FireStick padomi un ieteikumi auklas griešanas iesācējiemJailbreak jūsu FireStick, lai pēc iespējas labāk izmantotu to. Tomēr mēs nerunājam par parasto jailbreak procesu, kā jūs darāt ar savu tālruni. Jailbreaking FireStick ir vienkāršs, bez riska process. Viss, kas jums jādara, ir jāielādē trešās puses jailbreak lietotnes.

Kad jūs izlaužat FireStick, jūs atļaujat sev neierobežotu piekļuvi filmām, šoviem, sportam, ziņām un daudz kam citam..

Lai ieslodzītu ierīci cietumā, jums nav vajadzīgas nekādas tehniskās zināšanas. Pat tāds nespeciālists kā es to var izdarīt dažu minūšu laikā.

Iepazīstieties ar mūsu detalizēto ceļvedi par to, kā atbrīvot savu FireStick un izpētīt nebeidzamo straumēšanas pasauli.

2. Izmantojiet tālruni kā FireStick tālvadības pulti

Ja jums pieder Android vai iOS tālrunis, varat to izmantot kā FireStick tālvadības pulti. Jums vienkārši jālejuplādē lietotne Amazon Fire TV no Google Play Store vai Apple App Store.

ugunskuru triki un padomi auklu griezējiem

Tālvadības lietotnei Amazon Fire TV ir tādas pašas vadības ierīces kā fiziskajai tālvadības pultsi (izņemot televizora skaļuma un barošanas pogas). Navigācijas gredzena un pogas Select / OK vietā mobilajām ierīcēm paredzētajā tālvadības lietotnē ir skārienpaliktnis. Varat vilkt skārienpaliktni uz augšu / uz leju vai pa kreisi / pa labi, lai pārvietotos FireStick, kā arī visās instalētajās lietotnēs. Lai noklikšķinātu, vienkārši pieskarieties jebkuram skārienpaliktņa punktam.

Ja jūsu tālvadības pults FireStick nedarbojas vai vienkārši vēlaties alternatīvu tālvadības pulti, Fire TV tālvadības lietotne var būt diezgan efektīva. Tas darbojas ar FireStick 2nd Gen, Fire TV Stick 4K, kā arī Fire TV Cube.

3. Instalējiet peles pārslēgšanas taustiņu, lai pārvietotos noteiktās lietotnēs

labākās lietotnes ugunsgrēka TV nūjaiDaži APK nav paredzēti televizoram vai jūsu FireStick. Tie ir izstrādāti skārienierīcēm, piemēram, jūsu mobilajam tālrunim. Jūs joprojām varat tos ielādēt savā FireStick / Fire TV ierīcē. Tomēr būtu grūti - pat neiespējami - orientēties šādās lietotnēs. Jūsu attālā navigācija vienkārši nesasniegs noteiktas sadaļas neatkarīgi no tā, cik daudz jūs mēģināt.

Šādos gadījumos varat instalēt trešās puses lietotni ar nosaukumu Peles pārslēgšana. Šī lietotne parāda peles rādītāju jūsu FireStick. Jūs varat pārvietoties šajā rādītājā ar tālvadības pulti. Šo rādītāju var izmantot, lai sasniegtu un noklikšķinātu uz dažādu lietotņu sadaļām, kur jūsu FireStick tālvadības pults netiks sasniegta.

Es iesaku Peles pārslēgšanu kā vienu no obligātajām lietotnēm. Faktiski tas ir arī mūsu FireStick labāko lietotņu sarakstā.

Kā instalēt Peles pārslēgšanu vietnē FireStick

4. Kalibrējiet televizora displeju, lai tas būtu piemērots video

Ja domājat, ka videoklipi nav pareizi kalibrēti atbilstoši jūsu TV ekrāna lielumam, to var novērst. Neatkarīgi no tā, vai video ir sarukts vai ekrāns ir pārāk liels, kalibrēšana palīdzēs jums pielāgot ekrāna izmēru. Par laimi jums tas nav jādara katru reizi, kad vēlaties kaut ko skatīties; jums tas vienkārši jādara vienreiz.

Tālāk ir norādītas darbības, lai FireStick ekrānu kalibrētu ar televizoru.

 1. Atveriet Iestatījumi savā FireStick (atlasiet to izvēlnes joslā augšpusē)
 2. Klikšķis Displejs & Izklausās
 3. Klikšķis Displejs
 4. Klikšķis Kalibrēt displeju
 5. Nospiediet tālvadības pults augšup vai lejup vērsto pogu, lai pielāgotu displeju

labākie triecieni ar uguntiņu un padomi nagiem

5. Izmantojiet VPN, lai nodrošinātu drošāku un labāku straumēšanas pieredzi

privāta straumēšanaEs uzskatu, ka VPN ir obligāts priekš vada griešanas ierīcēm. Pirmkārt, tas aizsargā jūs. Straumēšanas laikā tā slēpj jūsu identitāti un novērš jūs no valdības uzraudzības, hakeru, trešo personu un pat jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja ziņkārīgajām acīm. VPN kļūst vēl svarīgāks, straumējot bezmaksas saturu no tādām lietotnēm kā Cinema APK un Kodi.

Otrkārt, VPN palīdz jums iegūt neierobežotu piekļuvi ģeogrāfiski bloķētam saturam populārajās straumēšanas platformās, piemēram, Netflix, Hulu utt..

Un, kas ir ļoti svarīgi, izmantojot VPN, jūs varat izvairīties no ātruma samazināšanas un baudīt straumēšanu bez bufera.

Es savā Firestick un citās straumēšanas ierīcēs vienmēr izmantoju ExpressVPN. Tas ir visaugstāk novērtētais VPN un nevainojami darbojas ar tālvadības ierīcēm. Ja jūs jau neizmantojat VPN, es ļoti iesaku jums to izmēģināt. ExpressVPN nodrošina 30 dienu naudas atgriešanas garantiju, kas nozīmē, ka varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas un saņemt pilnu naudas atmaksu, ja nevēlaties to turpināt. Pateicoties īpašajam svētku darījumam, tas ir pieejams arī ar 49% atlaidi salīdzinājumā ar parasto cenu.

Lasiet: Kā instalēt un izmantot VPN vietnē Amazon Firestick un Fire TV

6. Izmantojiet Alexa balss vadībai un balss meklēšanai

kamīna tālvadības balss pogaTas varētu būt ērts FireStick triks auklu griezējiem. Jūs droši vien jau zināt, ka jūsu FireStick ir iebūvēts, mīļi runājošs AI ar nosaukumu Alexa. Tas var atbildēt uz daudziem jūsu jautājumiem, piemēram, “cik laika apstākļi ir Manhetenā” vai “Atrodi man visaugstāk novērtētās maiznīcas Sinsinati”.

Tomēr tas var darīt daudz vairāk, nekā tikai atbildēt uz jūsu jautājumiem. Alexa var arī jums atvērt straumēšanas lietotnes - pat meklējiet nosaukumu. Tas nozīmē, ka jums visu laiku nav jāizmanto tālvadības pults FireStick.

Ņemiet vērā, ka Alexa darbojas tikai ar oficiālajām lietotnēm no Amazon Store. Tas jums neatvērs trešo pušu lietotnes.

7. Pievienojiet Bluetooth austiņas / skaļruņus FireStick

Ar FireStick var savienot Bluetooth austiņas vai skaļruni. Ja vēlaties skatīties filmu vēlu vakarā un nevēlaties, lai citi apkārtējie tiktu traucēti, varat pievienot Bluetooth austiņas. Vai arī, ja jūs meklējat nedaudz kinematogrāfisku audio pieredzi, varat savienot pārī ar Bluetooth savietojamos ārējos skaļruņus ar FireStick.

Lai to izdarītu, veiciet tālāk norādītās darbības.

 • Ieslēdziet austiņas vai skaļruni. Ieslēdziet Bluetooth un pārliecinieties, vai tas ir “uztveramā” režīmā
 • Atveriet FireStick Iestatījumi no sākuma ekrāna
 • Noklikšķiniet uz opcijas Kontrolieri & Bluetooth ierīces
 • Klikšķis Citas Bluetooth ierīces
 • Klikšķis Pievienojiet Bluetooth ierīces
 • Pagaidiet, kamēr FireStick meklē pieejamās Bluetooth ierīces
 • Pēc dažām sekundēm jūsu ierīce parādīsies televizorā. Noklikšķiniet uz savas ierīces, lai to savienotu pārī ar FireStick / Fire TV

ugunstieņu padomi auklu griezējiem

8. Atiestatīt lietotnes (notīrīt datus / notīrīt kešatmiņu)

Jūs, kā vadu griezējs, var būt pieredzējis, ka noteiktas lietotnes sāk darboties kļūdaini bez redzama iemesla. Tas varētu notikt ar Amazon Store lietotnēm, kā arī trešo personu lietotnēm.

Lai labotu problēmu, bieži saņemsit ieteikumu atinstalēt un atkārtoti instalēt problēmas lietotni. Faktiski šī traucējummeklēšanas tehnika bieži darbojas. Tomēr, pirms turpināt ilgstošo lietotnes atinstalēšanas un atkārtotas instalēšanas procesu, iespējams, vēlēsities vispirms atiestatīt lietotni (vai pat notīrīt kešatmiņu). Tas varētu ietaupīt laiku.

Atiestatot lietotni, jūs to atjaunojat sākotnējos rūpnīcas iestatījumos. To var izdarīt šādi:

 • Dodieties uz FireStick Iestatījumi no sākuma ekrāna
 • Klikšķis Lietojumprogrammas
 • Atveriet opciju Pārvaldiet instalētās lietojumprogrammas
 • Nākamajā ekrānā parādīto lietotņu sarakstā izvēlieties problemātisko lietotni
 • Klikšķis Iztīrīt kešatmiņu (ja vēlaties tikai notīrīt kešatmiņu, nevis atiestatīt lietotni)
  Klikšķis Izdzēst datus ja vēlaties atiestatīt lietotni (tas arī notīra kešatmiņu)
 • Klikšķis Izdzēst datus vēlreiz (ja iepriekšējā solī izvēlējāties Notīrīt datus)

amazon firestick padomi un viltības

9. Apraidiet / spoguļojiet videoklipus FireStick

Jūs varat apraidīt / spoguļot saturu no citām ierīcēm uz FireStick. Spoguļošana darbojas ar mobilajiem telefoniem, planšetdatoriem, kā arī datoriem.

Lai tā darbotos, platformai, kurā skatāties video, ir jāatbalsta apraides funkcija. Arī FireStick un apraides ierīcei jābūt savienotai ar to pašu Wi-Fi tīklu.

Piemēram, YouTube atbalsta demonstrēšanu vai atspoguļošanu. Ja spēlējat YouTube videoklipu datorā vai mobilajā ierīcē, noklikšķiniet uz apraides opciju un izvēlieties savu FireStick. Video sāks demonstrēt televizorā.

mest uz ugunskuru

Jā, tas ir viss, kas jums jādara. Man patīk šī funkcija kā auklas griezējam. Es varu atskaņot daudzus video dažādās platformās, kurus nevaru ievietot savā FireStick.

10. Iegūstiet IPTV abonementu

Tas, iespējams, ir viens no labākajiem FireStick trikiem vadu griezējam, kurš meklē veidu, kā straumēt kabeļtelevīzijas kanālus par pieņemamu cenu.

Ir daži visaugstāk novērtētie IPTV pakalpojumi, kas sniedz piekļuvi simtiem satelīta kanālu par maksas abonēšanu. Šie pakalpojumi piedāvā rentablu IPTV risinājumu, salīdzinot ar citiem kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzējiem.

Apskatiet labāko apkopoto IPTV pakalpojumu sniedzēju sarakstu. Jūs atradīsit arī saiti uz katra pakalpojuma instalēšanas rokasgrāmatām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs neesam pārbaudījuši šo pakalpojumu sniedzēju autentiskumu. Esiet labs savas darbības tiesnesis un straumējiet tikai no likumīgiem avotiem. Vienmēr izmantojiet VPN, lai saglabātu savu privātumu un anonimitāti.

BONUSS: Get Real Debrid un Trakt

Real Debrid un Trakt ir divi dažādi pakalpojumi. Real Debrid ir premium līmeņa uzturētājs, kas darbojas ar dažādām trešo pušu lietotnēm un vairākiem Kodi papildinājumiem. Tas ļauj piekļūt vairākām jaunām un augstas kvalitātes straumēšanas saitēm, kad pieprasāt video atskaņošanu (filmas un epizodes). Manuprāt, Real Debrid ir obligāta prasība auklu griezējiem.

Lasiet: Kā iestatīt un izmantot Real Debrid

Trakt darbojas arī ar daudzām trešo personu lietotnēm un Kodi papildinājumiem. Šis pakalpojums ļauj sinhronizēt straumēšanas datus dažādās mediju platformās. Tas sinhronizēs jūsu skatīšanās vēsturi, vēlmju sarakstu (vai videoklipus, kurus esat atzīmējis, lai tos skatītos vēlāk) un daudz ko citu. Ja vairākās ierīcēs izmantojat vairākas straumēšanas platformas, Trakt ir laba iespēja.

Lasiet: Kā iestatīt un lietot Trakt

Iesaiņošana

Tātad, šis ir mans labāko FireStick padomu un triku saraksts auklu griezējiem. Ja man rodas kāds jauns lielisks triks, es pārliecinos, ka tas nekavējoties tiek pievienots sarakstam. Ja jūs esat pamanījis kaut ko satriecošu un tas vēl nav šajā sarakstā, lūdzu, nekautrējieties paziņot man, izmantojot zemāk esošo komentāru sadaļu. Es to ļoti novērtēšu.

Vairāk interesantu tēmu:

Firestick iestatījumi jums jāmaina tagad
Kā pirmo reizi iestatīt Firestick
Kā atjaunināt Kodi vietnē Firestick
Kā instalēt Kodi Firestick
Kā instalēt Sapphire Secure IPTV

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me