6 FireStick iestatījumi, kas jums jāzina un jāmaina tūlīt

>

ugunsdrošības iestatījumiŠajā rakstā es apskatīšu dažus FireStick iestatījumus, kas uzlabos jūsu straumēšanas pieredzi, uzlabos jūsu privātumu un uzlabos vispārējo ierīces pieredzi. To pašu var lietot arī citām Fire TV ierīcēm, ieskaitot FireStick 4K un Fire TV Cube.

Pirmoreiz iestatot savu Amazon FireStick, ierīcei tiek piešķirti noklusējuma iestatījumi (saukti arī par rūpnīcas iestatījumiem). Jūs varat turpināt lietot FireStick, nejūtot nepieciešamību mainīt kādu no iestatījumiem. Tomēr dažu iestatījumu mainīšana var pielāgot FireStick, kas ir vairāk piemērots jūsu vajadzībām.

Labākie iestatījumi FireStick

Nākamais ir saraksts ar dažādiem Firestick iestatījumiem, kurus varat mainīt. Lai gan jūs vienmēr varat atgriezties pie noklusējuma iestatījumiem, es iesaku saglabāt šos iestatījumus, lai baudītu Firestick pēc iespējas labāk, kā arī saglabātu jūsu privātumu.

Mēs runāsim par dažādiem iestatījumiem pa vienam (ne vienmēr kādā prioritārā secībā)

1. Iespējot lietotnes no nezināmiem avotiem & ADB atkļūdošana

Šis, iespējams, ir viens no pirmajiem iestatījumiem, kas jums jāmaina savā Firestick / Fire TV, īpaši iespējojot opciju Lietotnes no nezināmiem avotiem.

Kad ir iespējotas lietotnes no nezināmiem avotiem, FireStick varat sūtīt un instalēt trešo pušu lietotnes. Ne visas vēlamās lietotnes ir pieejamas Amazon veikalā; daudzi no tiem ir jāielādē manuāli.

Ja ir iespējota ADB atkļūdošana, varat izmantot noteiktas lietotnes, piemēram, Peles pārslēgšana. Jūs vēlaties, lai šī opcija būtu ieslēgta, ja vēlaties FireStick savienot ar datoru.

To var izdarīt šādi:

 • Piekļūstiet Iestatījumi opcija no FireStick / Fire TV / Firestick 4K sākuma ekrāna. Jūs to atradīsit izvēlnes joslā augšpusē

Labākie ugunsdzēsības iestatījumi labākai straumēšanas pieredzei

 • Izvēlieties opciju Mana uguns TV nākamajā logā

labākie iestatījumi amazon firestick

 • Tagad jūs vēlaties atvērt Izstrādātāja iespējas

Mainiet izstrādātāja opciju iestatījumus amazon firestick

 • Pārliecinieties, ka ir ieslēgtas gan lietotnes no nezināmiem avotiem, gan ADB atkļūdošana

nezināmu avotu instalēšanas iestatījumi

2. Pārvaldiet savus privātuma iestatījumus un atspējojiet datu uzraudzību

Amazon izlaida FireStick atjauninājumu 2018. gada beigās, kas pēc noklusējuma ļāva uzraudzīt datus un ļāva uzņēmumam apkopot lietotāju datus, kas saistīti ar lietotņu un ierīces izmantošanu.

Kaut arī Amazon ir slavena organizācija, mēs nevēlamies, lai kāds zagtu vai izmantotu mūsu datus jebkādā veidā, kas varētu apdraudēt jūsu privātumu.

Kaut arī FireStick konfidencialitātes iestatījumi pēc noklusējuma ir “Ieslēgti”, varat tos viegli izslēgt. Veiciet šādas darbības:

 • Dodieties uz FireStick Iestatījumi no sākuma ekrāna

ugunsdrošības iestatījumi labākai veiktspējai

 • Atvērt Preferences uz šī loga

firestick preferences iestatījumi

 • Klikšķis Privātuma iestatījumi kad tiek parādīts šāds opciju komplekts

privātuma iestatījumi uz firestick

 • Izslēdziet šādas iespējas: Ierīces lietošanas dati & Apkopojiet lietotņu lietojuma datus

Piezīme: pilnībā atkarīgs no jums, vai vēlaties ieslēgt vai izslēgt “Interešu reklāmas”. Lai būtu drošākā pusē, esmu atspējojis šo iespēju

atspējot ierīces lietošanas datu iestatījumu

 • Tagad vienreiz nospiediet atpakaļ pogu, lai vēlreiz atvērtu izvēlni Preferences (vai FireStick sākuma ekrānā dodieties uz Iestatījumi > Preferences)
 • Klikšķis Datu uzraudzība

datu uzraudzības iestatījumi

 • Pārliecinies Datu uzraudzība ir izslēgts nākamajā ekrānā

Vislabākie ugunsdrošības iestatījumi

3. Mainiet Amazon Appstore iestatījumus

Appstore iestatījumos ir dažas iespējas, kuras jūs varētu vēlēties mainīt, lai iegūtu labāku FireStick pieredzi. Lūk, ko jūs varat darīt:

 • Atveriet FireStick Iestatījumi atkal no mājas loga

firestick iestatījumu izvēlne

 • Izvēlieties un pēc tam noklikšķiniet uz opcijas Lietojumprogrammas

firestick lietojumprogrammu iestatījumi

 • Tālāk dodieties uz priekšu un atveriet Aplikāciju veikals

amazon lietotņu veikala iestatījumi

Lūk, kā jūs vēlaties, lai dažādi iestatījumi būtu šādi:

 • Automātiskā atjaunināšana: Turiet to ieslēgtu, lai lietotnes automātiski atjauninātos ikreiz, kad notiek atjaunināšana. Šī opcija darbojas tikai tām lietotnēm, kas instalētas no Amazon Appstore, un ne visām trešo pušu lietotnēm, kuras, iespējams, esat lejupielādējis
 • Ārējā tirgus saites: Dažām lietotnēm ir saites, kas jūs novirza uz Amazon Appstore citu lietotņu instalēšanai. Noklikšķiniet uz šīs opcijas un izvēlieties Jautāt pirms atvēršanas (ieteicams) vai Neatvērt.
 • Pirkumi lietotnē: Atstājiet šo opciju izslēgtu. Tas nodrošinās, ka nejauši neveicat pirkumus lietotnē. Tas arī neļaus bērniem veikt pirkumus lietotnē.
 • Paziņojumi: Varat izslēgt šo opciju, ja nevēlaties, lai jūs uztrauc Appstore paziņojumi
 • Slēpt mākoņa lietotnes: Pārliecinieties, vai šī opcija ir izslēgta, ja vēlaties turpināt skatīt to lietotņu sarakstu, kuras jums pieder, bet kuras vēl nav instalētas. Šādas lietotnes atrodas mākonī, un tās neaizņem vietas FireStick

pielāgojiet lietotņu veikala opcijas uz ugunsmūra

4. Mainiet lietotņu paziņojumu iestatījumus

Paziņojumi bieži vien ir kaitinošāki nekā noderīgi. Ir dažas jums vajadzīgas lietotnes, taču tās turpina rādīt neatbilstošus paziņojumus. Tas varētu kļūt nedaudz nomākts un var pat ietekmēt jūsu vispārējo FireStick un straumēšanas pieredzi.

Par laimi, jūs varat vispārēji atspējot lietotņu paziņojumus visām lietotnēm vai izvēlēties izslēgt paziņojumus par konkrētām lietotnēm. To var izdarīt arī lietotnēm no Amazon Store, kā arī trešo pušu lietotnēm, kas ir augšupielādētas FireStick.

Veiciet šīs darbības:

 • Atveriet Firestick Iestatījumi vēl vienu reizi

Labākie ugunsdzēsības iestatījumi labākai straumēšanas pieredzei

 • Atveriet opciju Preferences

kniebiens firestick iestatījumus ātruma uzlabošanai

 • Klikšķis Paziņojumu iestatījumi

paziņojumu iestatījumi

 • Ja vēlaties atspējot paziņojumus visās lietotnēs, ieslēdziet opciju NEPĀRTRAUKTI

No otras puses, ja vēlaties, lai paziņojumi tiktu atspējoti noteiktām lietotnēm, noklikšķiniet uz Paziņojumi par lietotni un izvēlieties vajadzīgo lietotni

nepārtrauciet un lietotņu paziņojumus amazon fire tv

5. Atspējojiet video un audio automātisko atskaņošanu

FireStick sākuma ekrānā augšpusē, zem izvēlnes joslas (un virs rindas Nesen) tiek parādīts “piedāvātais saturs”..

Video, audio un satura priekšskatījums tiek automātiski atskaņots, kad atstājat sākuma ekrānu dīkstāvē pat uz dažām sekundēm. Es personīgi uzskatu, ka tas ir nedaudz kaitinoši, un, ja jūs to darāt, lūk, kā jūs to varat atspējot:

 • Iet uz Iestatījumi Izvēlne vietnē FireStick

amazon fire tv iestatījumu izvēlne

 • Klikšķis Preferences

Firestick 4k iestatījumi

 • Klikšķis Piedāvātais saturs nākamajā ekrānā

Mainiet ugunsdrošības iestatījumus

 • Izslēdziet šādas iespējas: Atļaut automātisko atskaņošanu video un Atļaut audio automātisko atskaņošanu

atspējot video automātisko atskaņošanu uz tv tv

6. Mainiet Firestick Display iestatījumus

Pareiza video un displeja iestatījumu izvēle ir svarīga, ja vēlaties gludu un bez straumēšanas straumēšanas pieredzi. FireStick noklusējuma displeja iestatījumi bieži darbojas ar lielāko daļu straumēšanas lietojumprogrammu. Tomēr noteiktos laikos, pielāgojot iestatījumus, straumēšanas rezultāti var būt apmierinošāki.

Veiciet šādas darbības:

 • Atveriet Firestick Iestatījumi

firestick 4k displeja iestatījumi

 • Atveriet opciju Displejs & Izklausās

displeja un skaņu izvēlne amazon fire tv

 • Klikšķis Displejs nākamajā ekrānā

labākais amazon firestick displeja iestatījums

Šīs ir iespējas, kuras varat izpētīt:

 • Video izšķirtspēja: Izvēlieties vēlamo video izšķirtspēju. Tomēr es iesaku Automātiski režīmā, lai FireStick izvēlētos jums labāko pieejamo izšķirtspēju
 • Atbilst oriģinālajam kadru ātrumam: FireStick parasti darbojas vai nu ar 60Hz vai 50Hz kadru ātrumu. Tomēr daudz video parasti tiek uzņemti ar 25 Hz vai zemāku kadru ātrumu. Ja kadru nomaiņas ātrumi neatbilst, atskaņošanas laikā var redzēt neregulāru vērtētāju. Jūs varat pagriezt maču Match Original Frame Rate ON lai ļautu FireStick saskaņot vietējā satura kadru ātrumu, ja jūs izmantojat atbalstītu lietotni. Lai šī opcija darbotos, arī video izšķirtspējas iestatījumam jābūt iestatītam uz “Automātisks”
 • Krāsas dziļums: Izvēlieties starp 8 (noklusējuma), 10 vai 12 bitiem. Televizoram ir jāatbalsta jūsu izvēlētais krāsu dziļuma iestatījums
 • Krāsu formāts: Iestatiet to uz “Automātiski” un vislabāk ļaujiet FireStick izvēlēties jums vispiemērotāko formātu
 • Kalibrēt displeju: Lai iegūtu vislabāko straumēšanas pieredzi, vēlaties, lai videoklipi tiktu pilnībā parādīti. Ja to nav, izvēlieties šo opciju, lai kalibrētu displeju un saturētu videoklipus televizora četrās pusēs
 • Dinamiskā diapazona iestatījumi: Jūs varat izvēlēties starp “vienmēr HDR” un “adaptīvs”. Izvēlieties bijušo tikai tad, ja jūsu televizors atbalsta HDR

modificēt displeja iestatījumus uz ugunsdrošās vietas

#Bonusa padoms

Kad straumējat ar Kodi, bezmaksas filmu lietotnēm vai IPTV, vispirms jāuztraucas par jūsu privātumu. Lai gan iepriekš minētie iestatījumi palīdzēs jums aizsargāt jūsu privātumu no Amazon un tā partneriem, jūs joprojām esat pakļauts savam ISP, savai valdībai un hakeriem..

privāta straumēšanaLai novērstu šo problēmu, es visās savās straumēšanas ierīcēs vienmēr izmantoju ExpressVPN. Tas visas manas pārlūkošanas un straumēšanas darbības paslēpj no ziņkārīgo acīm. Ja jūs jau neizmantojat VPN, iesaku jums to izmēģināt. Labs VPN ne tikai palīdz aizsargāt jūsu privātumu, bet arī atbloķē ģeogrāfiski ierobežotu saturu, apiet ISP droseļvārstu un palīdz bez bufera straumēšanas.

ExpressVPN ir Firestick galvenais VPN. Tas nāk ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju, kas ļauj jums brīvi izmantot tā pakalpojumus pirmās 30 dienas, un tad jūs varat pieprasīt atmaksu, ja nevēlaties turpināt. Pateicoties svētku sezonai, pastāv arī pastāvīgs piedāvājums, kurā jūs varat ietaupīt 49%, salīdzinot ar parasto cenu.

Tālāk ir aprakstīts, kā instalēt un izmantot VPN Amazon Firestick un Fire TV ierīcēs.

Iesaiņošana

Tātad, šeit ir daži no visnoderīgākajiem Firestick iestatījumiem, kas, mainot tos, uzlabo jūsu vispārējo pieredzi ar ierīci. Tomēr, ja jūtat, ka esam palaiduši garām kaut ko svarīgu vai interesantu, paziņojiet mums, izmantojot komentāru sadaļu zemāk.

Interesantākas tēmas:

Kā Jailbreak Firestick
Kā restartēt Firestick
Kā novērst Firestick tālvadības problēmas
Labākie kanāli Firestick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me