Amazon FireStick auklas griešanas resursi

>

Ja esat esošs FireStick lietotājs vai plānojat to iegādāties, tas ir vienīgais resurss, kas jums jebkad būs nepieciešams. Šajā rokasgrāmatā es apskatīšu katru triku, kas jums varētu būt nepieciešams, lai straumētu filmas, TV tiešraidi, šovus, sportu vai citas lietas.

ugunskurs

Amazon FireStick ir maza, tomēr neticami noderīga multivides ierīce, kas jebkuru parasto televizoru uzreiz pārvērš viedajā televizorā. Tas ir pievienots televizora HDMI portam un ļauj straumēt iecienīto saturu, izmantojot Wi-Fi. FireStick ir pārnēsājama ierīce, kuru varat iebāzt kabatā un nēsāt visur. Kamēr jums ir pieejams televizors ar HDMI ieeju un Wi-Fi, FireStick varat izmantot visur, kur vēlaties.

FireStick ir rentabls veids, kā jums atvērt visu straumēšanas iespēju pasauli. Jaunākais FireStick 4K maksā 49,99 USD. Jaunajā ierīcē ir 4K straumēšanas iespējas, kas ir ievērojams jauninājums no tā priekšgājēja, kurš piedāvā tikai Full HD (1080) straumēšanu.

FireStick darbojas ar modificētu Android operētājsistēmas versiju un kā oficiālo lietotņu veikalu izmanto Amazon Store. Ir desmitiem lietotņu un spēļu, kuras var lejupielādēt un lietot.

Papildus populārajiem, uz abonēšanu balstītajiem izklaides pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Hulu, Prime Videos, FireStick arī sniedz jums piekļuvi neierobežotai bezmaksas straumēšanai, izmantojot trešo pušu lietotnes un Kodi multivides atskaņotāju. FireStick ļauj jums viegli ielādēt trešo personu lietotnes, kas nav atrodamas Amazon veikalā.

Pievienojiet šai lapai grāmatzīmi, lai vienmēr būtu atjaunināta ar FireStick, Kodi un citām straumēšanas lietotnēm.

FireStick: darba sākšana

Pievienojiet FireStick strāvas avotam un pievienojiet to televizoram, izmantojot HDMI portu. Ļaujiet tai ieslēgties. Ja šī ir pirmā reize, ierīce palīdzēs jums veikt vienkāršu iestatīšanas procesu. Lai iestatītu, jums būs nepieciešams Amazon konts un Wi-Fi. Jūs varat uzzināt visu iestatīšanas procesu, izmantojot zemāk esošo saiti.

Kā pirmo reizi iestatīt FireStick

Skatieties bezmaksas filmas, TV šovus, sportu

Tagad, kad jūsu FireStick ir gatavs, nākamais, ko jūs vēlētos, ir sākt skatīties bezmaksas filmas, TV šovus, sportu un citu saturu pēc jūsu izvēles. Tātad nākamajā raksta daļā es dalīšos ar interesantiem ceļvežiem, lai uzlādētu jūsu FireStick. Turpiniet lasīt!

Jailbreak Fire Stick

Lielākā daļa lietotāju jailbreak savu FireStick par bezmaksas satura straumēšanu savā ierīcē. Termins “jailbreak” šeit nav nekas cits kā spēlēties ar aparatūru, bet vienkārši instalēt lietotni ar nosaukumu “Kodi”, kas nav pieejama Amazon App Store. Tāpēc esiet drošs, ka jūsu FireStick nojaukšana ir pilnīgi droša un negarantē garantiju. Varat izmantot zemāk esošo saiti, lai viegli saprotamu soli pa solim sniegtu rokasgrāmatu.

Kā Jailbreak FireStick

Palieciet ārpus nepatikšanām

Pirms sākat lietot savu Jailbroken FireStick, es vēlētos brīdināt, ka jums jāizmanto labs Fire Stick VPN, lai straumēšanas darbības paliktu privātas. Jūsu valdība, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs un pat noteiktas trešo personu vienības, iespējams, seko visām jūsu tiešsaistes darbībām (ieskaitot tās, kas saistītas ar FireStick izmantošanu).

Jailbreak FireStick vai izmantojat trešo personu izklaides lietotnes bezmaksas straumēšanai, jūs varat nonākt juridiskās nepatikšanās. Lai arī es nekad nepieļauju ar autortiesībām aizsargāta satura straumēšanu, es noteikti uzskatu, ka jūsu privātums nekad nedrīkst tikt apdraudēts. Tāpēc es iesaku izmantot VPN.

Es straumēšanas ierīcēs izmantoju ExpressVPN, un es iesaku jums rīkoties tāpat. To var ātri instalēt, izmantojot zemāk esošo saiti.

Kā instalēt un izmantot VPN vietnē FireStick

Kodi: vienas pieturas aģentūra visām jūsu straumēšanas vajadzībām

Es uzskatu, ka jūs esat iznīcinājis savu FireStick ar Kodi, sekojot iepriekš norādītajai saitei. Bet jums jāzina, ka Kodi ir multivides atskaņotājs, kuram nav sava satura. Tomēr, izmantojot Kodi papildinājumus un versijas, jūs atveraties uz nebeidzamām straumēšanas iespējām FireStick.

Lai sāktu darbu ar Kodi savā FireStick, jums ir nepieciešami daži papildinājumi. Šeit ir daži noderīgi resursi:

Iesācējiem - Kā lietot Kodi

Mana pilnā Addons kolekcija - Labākie Kodi papildinājumi

Obligāti jāzina ceļvedis - Kā instalēt jebkuru papildinājumu Kodi

Populārie papildinājumi

Inde Kodi Addon

Exodus Redux Kodi Addon

7 no 9 papildinājumiem

Odins Kodi Addons

DeathStar Kodi Addon

SportsDevil Kodi Addon

Jums ir nepieciešami tikai papildinājumi, lai sāktu iecienītā satura straumēšanu. Kodi būve nav nebūtiska, bet ieteicama. Konstrukcija uzlabo jūsu pieredzi, vizuāli uzlabojot interfeisu un pievienojot interfeisam vairāk interaktīvu elementu. Parasti būvēm ir arī iepriekš instalēti papildinājumi. Visaugstāk novērtētās būves ir atjauninātas ar jaunākajiem un populārākajiem papildinājumiem.

Mana pilnā celtņu kolekcija - Labākie Kodi būvē

Populāras būves

Titāna Kodi būve

Nav ierobežojumu Magic Builds

Xanax būvēt

Racionalizēt būvi

Dažreiz ar Kodi var saskarties problēmas. Tādā gadījumā zemāk ir daži resursi, kas varētu būt noderīgi.

Kā atiestatīt Kodi vietnē FireStick

Kā pārtraukt buferizāciju Kodi

Kā novērst Kodi kļūdu “Neizdevās instalēt atkarību”

Lai jūsu Kodi pieredzi sasniegtu pilnīgi jaunā līmenī, iesaku reģistrēties Real Debrid. Šis pakalpojums pievieno desmitiem augstas kvalitātes, augstas kvalitātes straumēšanas saišu, kad pieprasāt video atskaņošanu. Šīs saites piedāvā Full HD straumēšanu, un tām ir visaugstākais atskaņošanas panākumu līmenis. Īsts Debridžs ir labākais Kodi multimediji un pārliecinās, ka, skatoties iecienīto video, jūs saņemat vismazāko buferizāciju..

Kā lietot Real Debrid kopā ar Kodi

Labākās FireStick straumēšanas lietotnes

Amazon veikalā ir daudz lietotņu augstas kvalitātes straumēšanai. FireStick arī ļauj abonēt dažādus kanālus vai izvēlēties maksas par skatījumu straumēšanu. Tas ir lieliski. Bet tas dažreiz maksā daudz naudas.

Firestick reālais potenciāls ir spēja atbalstīt trešo pušu lietotnes, kas ļauj bez maksas izpētīt neierobežotas filmas, šovus, TV tiešraidi, sportu un daudz ko citu. Trešo pušu lietotņu izmantošana bezmaksas straumēšanai parasti ir pazīstama ar nosaukumu “Jailbreaking”.

Tur ir daudz lietotņu. Tomēr ne visi ir piemēroti FireStick. Ir tikai virkne Android lietotņu, kas pielāgojas televizora ekrānam. Lai nodrošinātu labu pieredzi, šai lietotnei jābūt draudzīgai attālinātībai.

Šeit ir mūsu resursi un ieteikumi:

Kino APK (HD filmas) - šī lietotne ir strauji pavirzījusies augšup pa kāpnēm un, iespējams, ir labākā bezmaksas straumēšanas lietotne pilsētā.

Titāna TV - pazīstama kā Terrarium TV klons, šī lietotne ļauj bez maksas skatīties visas iecienītās filmas un šovus..

Mobdro - šī ir ideāla lietotne auklu griezējiem, kuri vēlas skatīties TV tiešraidi vietnē FireStick

CyberFlix TV - vēl viens Terrarium TV klons, šī filmu un šovu lietotne ļoti īsā laika posmā ir radījusi lielisku iespaidu

UnlockMyTV - šī lietotne pēc pieprasījuma nodrošina jums lielu filmu un šovu bibliotēku bezgalīgām stundām ilgi pārmērīgas skatīšanās

Šeit ir visu populāro un labāko FireStick lietotņu saraksts, kuras varat izmēģināt.

Citi populārie resursi FireStick

Kā instalēt Downloader vietnē FireStick

Kā instalēt Peles pārslēgšanu vietnē FireStick

Kā instalēt MX Player

Kā instalēt FileLinked vietnē FireStick

Kā novērst FireStick attālos jautājumus

Fire TV / Stick varianti

Pašlaik ir nopērkami četri Fire TV varianti:

Uguns TV Stick 4K: Visjaunākā Fire TV Stick sērijā parādītā šī 3. paaudzes ierīce atbalsta 4K (UHD) atskaņošanu un pilnīgi jauno Alexa Voice Remote.

Fire TV Stick (vai vienkārši FireStick): Šī otrās paaudzes straumēšanas ierīce joprojām ir vispopulārākā Fire TV sērijās.

Uguns TV 3 paaudze: Ar nedaudz lielāku procesora jaudu, divreiz vairāk RAM un 4K atbalstu šī Fire TV ierīce ir ievērojams uzlabojums, salīdzinot ar Fire TV Stick

Uguns TV kubs: Aprīkots ar atbalss punktu un tālās balss atpazīšanu, Fire TV Cube ir vismodernākais no visiem. Tas ne tikai nodrošina neticamu izklaides pieredzi, bet arī pierāda tā utilitāro vērtību, ļaujot jums ar savu balsi kontrolēt visas viedās ierīces mājās..

Uguns TV nūjaUguns TV Stick 4KUgunsdzēsības TV (3. paaudze)Uguns TV kubs
Cena 39,99 USD 49,99 USD 69,99 USD 119,99 USD
4K Ultra HD
HDR-10
Iebūvētais skaļrunis
Tāla lauka balss vadība
Balss tālvadības pults Alexa
Procesors (četrkodolu) 1,3 GHz 1,7 GHz 1,5 GHz 1,5 GHz
Uzglabāšana 8 GB 8 GB 8 GB 16 GB
Operatīvā atmiņa 1 GB 1,5 GB 2 GB 2 GB
Atbalstīts audio Dolby Audio Dolby Atmos Dolby Atmos Dolby Atmos
Ethernet adapteris Nopirku atsevišķi Nopirku atsevišķi Nopirku atsevišķi Iekļauts

Secinājums

Tātad, šeit ir viss nepieciešamais, lai sāktu darbu ar FireStick. Es labprāt dzirdētu no jums. Paziņojiet man, kā ir bijusi jūsu pieredze ar FireStick, izmantojot zemāk esošo komentāru sadaļu.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me