Ako útek z väzenia FireStick (február 2020)

>

V tejto príručke sa dozviete ako útek z väzenia FireStick a inštalujte populárne aplikácie na streamovanie bezplatných filmov, televíznych relácií, živej televízie, športu a ešte oveľa viac. Pracuje sa tu aj na demonštračnej metóde útek z väzenia z roku 2020 FireStick 4K, Fire TV a Fire TV Cube.

Ak chcete dosiahnuť úžasný zážitok zo streamingu, nezabudnite postupovať krok za krokom tak, ako je to znázornené v tejto príručke.

útek z väzeniaAmazon FireStick je neuveriteľne populárne zariadenie na streamovanie údajov. Toto jednoduché zariadenie, ktoré je napriek tomu bohaté na funkcie, je nízkonákladovým riešením na premenu akéhokoľvek bežného televízora s kompatibilitou HDMI na inteligentný televízor. FireStick vám umožňuje streamovať obsah z rôznych online mediálnych a zábavných služieb, ako sú Netflix, Amazon Prime Video, Hulu a niekoľko televíznych sietí..

To je všetko úžasné. Existuje však veľká nevýhoda. Ak chcete sledovať obsah prostredníctvom týchto zábavných služieb, musíte zaplatiť predplatné. A ich predplatné nie je lacné; môžu spáliť veľkú dieru vo vrecku.

Preto sme my útek z väzenia FireStick. Útek z väzenia vám umožňuje získať aplikácie na vysielanie prúdov tretích strán, ktoré vám poskytujú bezplatný prístup ku všetkým vašim obľúbeným filmom, reláciám, živým televíznym kanálom, športu a ďalším.

disclaimer: Nepodporujeme ani nepropagujeme streamovanie obsahu chráneného autorskými právami. Prosíme, buďte dobrým skutkom.

Čo je to Útek z väzenia FireStick?

Útek z väzenia je jednoduchý proces odomknutia vášho FireStick a umožňuje vám prístup k bezednému súboru obsahu na internete.

Keď na serveri FireStick uväzníte, prekonáte obmedzenia, ktoré sa vyskytli na vašom zariadení pri jeho prvom zakúpení.

Útek z väzenia FireStick zahŕňa inštaláciu aplikácií a služieb tretích strán, ktoré nie sú súčasťou obchodu Amazon Store.

Môžete si myslieť, že útek z väzenia môže viesť k stene, ktorá stojí medzi vami, a neobmedzenej zábave. Je to spôsob, ako preniknúť do systému Firestick, ale bez toho, aby došlo k poškodeniu zariadenia.

Útek z väzenia FireStick je určený pre každého používateľa, ktorý si chce vychutnať neobmedzené streamovanie a bez akýchkoľvek hraníc.

A našťastie je to taký ľahký proces, kto to môže urobiť každý bez akýchkoľvek technických znalostí.

Prečo útek z väzenia FireStick?

Odpoveď na túto otázku je pomerne jednoduchá. Útek z väzenia FireStick vám umožní neobmedzené / bezplatné streamovanie bez toho, aby ste museli vo vrecku vypáliť dieru.

Útek z väzenia prináša všetok obsah online streamujúci na dosah. Odomkne skutočný potenciál vášho FireStick.

Či už chcete sledovať filmy, televízne programy, živé televízne programy, športy alebo čokoľvek, jailbreaking vám to umožňuje. S jailbroken FireStick máte okamžitý prístup ku všetkému, čo chcete sledovať.

Chcete útek z väzenia FireStick, pretože vďaka tomu ste v pravom slova zmysle rezačom káblov.

Je to bezpečné & Zákonné na útek z väzenia FireStick?

Dovoľte mi upokojiť vašu myseľ.

Áno!

Jailbreaking FireStick je SAFE aj LEGAL pokiaľ streamujete žiadny obsah chránený autorskými právami.

Je to bezpečné, pretože to nezahŕňa žiadne zmeny v systémových súboroch operačného systému vášho zariadenia. Nie je to ako hackovanie Android pre Android alebo jailbreaking iOS.

Na útek z väzenia nepotrebujete root prístup vášho OS FireStick. Neupravujete žiadne súbory na základnej úrovni. Všetky tieto veci si vyžadujú určitú úroveň technickej odbornosti. Ako som však už povedal, útek z väzenia FireStick nevyžaduje žiadne technické znalosti. Som laik a ja by som mohol urobiť útek z väzenia za pár minút.

Keď urobíte útek z väzenia FireStick, všetko, čo urobíte, je získať určité aplikácie tretích strán, o ktorých sme sa bavili neskôr v tejto príručke. Tieto aplikácie nie sú dostupné v oficiálnom obchode s aplikáciami Amazonu. Nemusíte programovať FireStick iným spôsobom.

Pokiaľ ide o zákonnosť, útek z väzenia je 100% legálny. Vlastníte zariadenie a môžete s ním robiť, čo sa vám páči. Jednoducho sťahujete niektoré aplikácie, ktoré už používajú milióny. Nezruší to ani záruku vášho zariadenia. V skutočnosti vám samotný Amazon umožňuje takéto aplikácie dodatočne ukladať.

Je tu však pre vás slovo opatrnosti. Útek z väzenia sám osebe je legálny. Inštalujete však aplikácie tretích strán, ktoré vám umožňujú prístup k neobmedzenému obsahu. Toto nie sú vaše bežné aplikácie z obchodu Amazon App Store. Neprekračujte zákonné hranice streamovaním obsahu chráneného autorskými právami. Na FireStickTricks.com odporúčame, aby ste boli dobrým sudcom svojich akcií a prenášali obsah dostupný vo verejnej doméne.

Na zabezpečenie vášho súkromia tiež vždy používajte sieť VPN (viac o nej neskôr).

Ako útek z väzenia FireStick

Aj keď proces útek z väzenia Amazon Fire Fire nie je presne cestou, nie je to ani nejaká raketová veda. Tento proces som rozdelil podľa jednoduchých pokynov krok za krokom. Len sa uistite, že ich dodržiavate presne tak, ako je stanovené, a za pár minút budete mať k dispozícii jailbroken FireStick.

Možno ste už videli niektoré plne naložené Firesticks na predaj na internete. Takéto zariadenia sa zvyčajne predávajú o 40 - 50 USD nad maloobchodnú cenu. Naozaj nemusíte míňať tieto extra peniaze, keď to dokážete sami a ako som povedal, „v priebehu niekoľkých minút“. Navyše som videl ľudí, ktorí čelia legálnym bojom za predaj jailbroken FireSticks..

Dôsledne postupujte podľa krokov uvedených nižšie a vy budete ľahko schopní útek z väzenia Amazon Fire Stick. Tieto kroky som úspešne spustil niekoľkokrát v 2. generácii Firestick s Alexa Voice Remote, FireStick 4K a Fire TV Cube. V ďalšej časti tejto príručky vám ukážem, ako používať službu Jailbroken FireStick. Zostaňte naladení.

Pozor Používatelia FireStick: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa na vašej televíznej karte Fire TV zistí streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, mohli by ste sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne vám odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť FireStick VPN a skryli svoju identitu, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil..

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

Tu sú dôvody, prečo musíte neustále používať sieť VPN.


Prečítajte si: Ako nainštalovať a používať najlepšiu VPN pre FireStick

Krok 1: Nastavenie Fire Stick na útek z väzenia

Najprv je potrebné vyladiť nastavenie na Fire TV Stick / Cube, aby mohol proces útek z väzenia fungovať. Toto natívne nastavenie je všetko, čo musíte vyladiť, aby ste mohli začať. NENÍ infiltrujete akékoľvek systémové nastavenia ani manipulujete so základnými súbormi operačného systému. Tento útek z väzenia je jednoduchší, ako si väčšina ľudí myslí. Nepotrebujete ani počítač. Všetko, čo potrebujete, je váš FireStick, jeho diaľkové pripojenie a pripojenie na internet.

1. Zapnite si Amazon Fire TV Stick a počkajte, kým sa načíta táto domovská obrazovka

ako útek z väzenia

2. Zvýraznite lištu ponuky v hornej časti a prejdite na ňu nastavenie úplne vpravo

útek z väzenia

3. Teraz vyberte možnosť Moja požiarna televízia

moje nastavenia požiarnej televízie

4. V nasledujúcom okne položku otvorte Možnosti vývojára

kliknite na možnosti vývojára

5. Najskôr zapnite možnosť Ladenie ADB

zapnite ladenie adb

6. Ďalej zapnite možnosť Aplikácie z neznámych zdrojov

Získate tak povolenie na stiahnutie aplikácií mimo obchodu Amazon App Store.

Amazon firestick jailbroken

7. Táto výzva sa teraz musí zobraziť spolu so správou

Choďte do toho a vyberte si Zapnúť aby sme mohli pokračovať

zapnite aplikácie z neznámych zdrojov

8. Stlačte tlačidlo späť na diaľkovom ovládaní Amazon Fire TV

Zobrazí sa okno Nastavenia.

Otvorené Preferencie

otvorené požiarne preferencie

9. Otvorte Nastavenia ochrany osobných údajov

kroky k útek z väzenia

10. Vypnite nasledujúce možnosti, aby ste prestali zdieľať údaje o používaní po útek z väzenia Fire Stick v nastavení ochrany osobných údajov

 • Údaje o používaní zariadenia
 • Zhromažďujte údaje o používaní aplikácií

upravte nastavenia ochrany osobných údajov

11. Raz stlačte tlačidlo späť. Teraz by ste sa mali vrátiť k internetu Preferencie okno

cvaknutie Monitorovanie údajov

monitorovanie údajov

12. Teraz VYPNITE Monitorovanie údajov na ďalšej obrazovke

vypnite monitorovanie údajov

Krok 2: Nainštalujte si APK Downloader na FireStick

Útek z väzenia je o inštalácii APK tretích strán do zariadenia FireStick na bezplatné streamovanie. Obchod Amazon App Store tieto aplikácie nemá. Na inštaláciu aplikácií tretích strán potrebujete pomocnú aplikáciu. Je to preto, že Amazon Fire TV Stick nepodporuje priame sťahovanie prostredníctvom prehľadávača (ako to robíte na svojom telefóne s Androidom)..

Aplikácia, z ktorej nainštalujeme všetky naše aplikácie na útek z väzenia, je downloader.

Poznámka: Nepoužívame program ES File Explorer, pretože sa stal prémiovým a účtuje poplatok 9,99 dolárov mesačne

V tejto časti teda urobíme nasledujúce kroky: Nainštalujte aplikáciu Downloader z Amazon App Store

Poďme na to.

1. Znova prejdite na domovskú obrazovku svojej Amazon Fire TV Stick

ako útek z väzenia

2. Vyberte ikonu Vyhľadávanie možnosť dostupná v ľavom hornom rohu televíznej stanice Fire (je potrebné zvoliť ikonu objektívu)

útek z väzenia

3. Do tohto vyhľadávacieho okna zadajte názov aplikácie downloader

Kliknite na Downloader v návrhoch vyhľadávania zobrazených v okne Amazon FireStick

jailbreak amazon fire tv

4. Kliknite na ikonu downloader na ďalšej obrazovke

ako zaseknúť amazon oheň palicu

5. Vyberte Stiahnuť ▼ (alebo dostať) v nasledujúcom okne

kliknite na stiahnutie

6. Počkajte, kým sa stiahne a nainštaluje aplikácia Downloader

cvaknutie Otvorené na spustenie aplikácie Downloader

útek z väzenia

7. Zrušte všetky výzvy, ktoré sa zobrazia pri prvom použití aplikácie Downloader

Začnete kliknutím na časť aplikácie zvýraznenú na obrázku nižšie (kde sa zobrazuje) http: //)

aplikácia na sťahovanie

Krok 3: Útek z väzenia

Teraz začneme s inštaláciou rôznych aplikácií počnúc programom Kodi. Ak si nie ste vedomí, spoločnosť Kodi je mediálna aplikácia, ktorá vám umožňuje prístup do obrovského sveta bezplatnej zábavy. Umožňuje vám sledovať vaše obľúbené filmy, relácie, televízne kanály, šport, obsah pre deti a ešte oveľa viac. Áno, môžete streamovať všetko, čo chcete. Všetko, čo potrebujete, je ten správny doplnok a zostavenie Kodi.

Pomocou aplikácie Downloader, ktorú ste práve stiahli z obchodu Amazon, pošleme na spoločnosť Kodi FireStick s väzením. Tu sú kroky:

1. Otvorte downloader. Kliknite na textové pole URL, kde sa zobrazuje http: //

ako útek z väzenia s downloaderom

2. Po zobrazení tohto okna zadajte nasledujúcu adresu URL
https://www.firesticktricks.com/kapk

cvaknutie GO

stiahnuť útek z väzenia apk pre firestick

3. Počkajte, kým aplikáciu Downloader prevezme APK Kodi 18 Leia

sťahovanie kodi apk na fire tv stick

4. Kliknite na Inštalácia po stiahnutí súboru

inštalácia kodi apk na jailbreak fire tv stick

5. Počkajte na inštaláciu Kodi APK

inštalácia kodi s downloaderom

6. Aplikácia bola nainštalovaná upozornenie potvrdí, že Kodi bol nainštalovaný na vašu Amazon Fire TV Stick.

Skvelé! Váš FireStick je teraz zlomený.

cvaknutie Otvorené spustiť Kodi. Ak chcete Kodi otvoriť neskôr, kliknite na hotový. Môžete ich otvoriť neskôr zo svojich aplikácií & Zoznam kanálov.

ako útek z väzenia s downloaderom

7. Kodi sa otvorí po minúte, ak je to prvýkrát. To je normálne. Takto vyzerá domovská obrazovka Kodi.

to je to, ako vyzerá kriminálny požiar

Zaujíma vás, čo robiť ďalej? Kodi je teraz čistá bridlica, s ktorou nehrá nič. Ak sa chcete dozvedieť, ako používať jailbroken FireStick, čítajte ďalej.

Ako používať Jailbroken FireStick

Teraz, keď ste Fire Fire Stick prerušili, je čas, aby ste vedeli, ako zo svojho zariadenia vyťažiť maximum.

Predtým, ako začnete používať jailbroken Fire Stick, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo vysielate v aplikácii Kodi alebo iných streamovacích aplikáciách, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. To znamená, že streamovanie obsahu chráneného autorskými právami (bezplatné filmy, televízne programy, športy) by vás mohlo dostať do legálnych problémov.

Našťastie existuje spoľahlivý spôsob, ako zabrániť všetkým poskytovateľom streamovacích aktivít pred poskytovateľom internetových služieb a vládou. Potrebujete iba dobrú VPN pre Fire Stick. Sieť VPN vám pomôže obísť dohľad nad internetom, škrtenie poskytovateľa internetových služieb a geografické obmedzenia obsahu.

Ja osobne používam a odporúčam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Je priateľský voči Kodi a veľmi ľahko sa inštaluje na Fire TV / Stick.

Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Skôr ako začnete používať jailbroken Fire Stick, pozrime sa, ako používať ExpressVPN na ochranu vašich streamovacích aktivít pred zvedavými očami..

Krok 1: Prihláste sa na odber ExpressVPN TU. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

Krok 2: Zapnite televízor Fire / Stick a choďte na možnosť „Hľadať“ úplne vľavo. Teraz do vyhľadávacieho panela zadajte výraz „Expressvpn“ (bez úvodzoviek) a pri zobrazení vo výsledkoch vyhľadávania vyberte položku ExpressVPN.

nainštalujte expressvpn na jailbroken firestick

Krok 3: Kliknutím na „Stiahnuť“ nainštalujete aplikáciu ExpressVPN pre Fire TV / Stick.

dostať vpn jailbroken firestick

Krok 4: Otvorte aplikáciu a zadajte svoje prihlasovacie údaje, ktoré ste vytvorili pri nákupe predplatného ExpressVPN. Kliknite na položku Prihlásiť sa

login expressvpn na firestick

Krok 5: Kliknutím na ikonu Napájanie sa pripojíte k serveru VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre FireStick.

pripojiť expressvpn na oheň palicu

Môžete si tiež prečítať podrobnejšie informácie o používaní ExpressVPN s Fire TV / Stick.

Teraz, keď váš Firestick používa zabezpečené pripojenie, je čas začať používať jailbroken FireStick / Fire TV Cube / Firestick 4K.

Aj keď ste nainštalovali Kodi, proces útek z väzenia FireStick ešte nie je dokončený. Inštalácia prehrávača médií Kodi je len začiatok. Teraz musíme zistiť, ako používať Kodi na streamovanie bezplatných filmov, relácií, živých televízií atď.

Teraz musíte nainštalovať Doplnky alebo zostavenia Kodi.

Doplnky spoločnosti Kodi

Kodi nemá žiadne vlastné médiá. Médiá musia pochádzať z internetu. A na to potrebujete doplnok.

Na webe sú stovky doplnkov Kodi od rôznych nezávislých vývojárov. Iba niektoré z týchto doplnkov však ponúkajú kvalitné streamovanie.

Ručne sme vybrali niekoľko desiatok doplnkov a vložili ich do samostatného sprievodcu Best Addons for Kodi. Akonáhle budete mať Kodi, budete chcieť začať inštalovať doplnky Kodi.

Tu je rýchly pohľad na niektoré z najlepších doplnkov z tohto zoznamu bezplatných filmov, relácií a ďalších položiek:

1. Venom Addon (Filmy & Relácie): Venom je v súčasnosti jedným z najlepších doplnkov spoločnosti Kodi pre obsah na vyžiadanie. Má nielen obrovskú knižnicu obsahu, ale prináša aj veľa kvalitných odkazov na streamovanie.

Nainštalujte Venom na Kodi

2. Dohovor (filmy) & Relácie): Covenant je ďalší doplnok kvality, ktorý máte vo svojom inventári. Tento doplnok bol nedávno obnovený a funguje skvele pre filmy, relácie a ďalší obsah na požiadanie. Pokúsiť sa!

Nainštalujte zmluvu na Kodi

3. Exodus Redux (Filmy & Relácie): Exodus Redux je pravdepodobne najobľúbenejší doplnok Kodi v súčasnosti. Tento doplnok ponúka obrovský katalóg obsahu a priťahuje veľa pracovných tokov.

Nainštalujte program Exodus Redux na server Kodi

4. Neobmedzený (viacúčelový): Ak hľadáte doplnok all-in-one pre filmy, relácie, živé televízne vysielanie, dokumentárne filmy, športy a rôzne doplnky, skúste Limitless. Je to ľahký doplnok, ktorý na FireStick funguje skvele

Inštalácia bez obmedzenia na Kodi

5. Zostup (viacúčelový): Zostup je ďalší doplnok all-in-one, ktorý si zaslúži určitú pozornosť. Tento doplnok je v porovnaní s inými doplnkami celkom nový, ale robí fenomenálnu prácu ťahaním spojení najvyššej kvality.

Inštalácia zostupu na Kodi

Buduje spoločnosť Kodi

Na streamovanie bezplatných filmov a relácií potrebujete doplnky Kodi. Zostavenia spoločnosti Kodi sú na druhej strane voliteľné. Môžu však skutočne vylepšiť vaše skúsenosti s Kodi na Fire Stick.

Zostavenia Kodi organizujú vaše rozhranie Kodi jednoduchšie pre streamovanie. Predvolený vzhľad Kodi nie je len nudný, ale nie príliš použiteľný. Zostavy požičiavajú vášmu Kodi úplne nové rozhranie a vynikajúci spôsob použitia Kodi. Inými slovami, prispievajú k tomu, aby sa Kodi stalo viac.

Takže, keď útek z väzenia FireStick s Kodi, odporúčam vám tiež postaviť Kodi.

Ďalšou veľkou výhodou zostavení spoločnosti Kodi je to, že prichádzajú s predinštalovanými doplnkami. Nemusíte ich inštalovať samostatne.

Rovnako ako pri doplnkoch sme pripravili aj zoznam najlepších stavieb Kodi. Tu sú najlepšie výbery zo zoznamu:

1. No Limits Magic: S miliónmi používateľov je No Limits pravdepodobne najobľúbenejšou zostavou Kodi. Táto zostava ponúka úhľadné, neprehľadné a ľahko použiteľné rozhranie. Balí veľa ton predinštalovaných doplnkov videa pre filmy, relácie, živé televízie a ďalšie. Skús to!

Nainštalujte program Kodi No Limits Build

2. Xontech Build: Toto je ďalšia zostava, ktorú by ste chceli vystreliť, ak hľadáte upgrade svojho rozhrania Kodi. Vďaka elegantnému dizajnu a množstvu doplnkov s najvyšším hodnotením je toto zostavenie nevyhnutnosťou.

Nainštalujte Xontech Build na Kodi

3. Titánová zostava: Toto zostavenie je súčasťou populárneho sprievodcu Najvyššou zostavou. Titanium je ľahká konštrukcia, ktorá skvele funguje na všetkých zariadeniach Kodi. Je vybavený mnohými obľúbenými doplnkami pre všetky vaše streamovacie potreby.

Nainštalujte Titanium Build na Kodi

Pozrite si aj našu Príručku konečných začiatočníkov pre Kodi, ktorá vám pomôže naučiť sa používať Kodi.

Ako útek z väzenia FireStick (YouTube Video)

Ako útek z väzenia FireStick (metóda ES File Explorer)

Toto už nemusíte dodržať, ak ste už Firesticka vo vyššie uvedenom postupe uväznili. Ak aplikácia Downloader nie je vo vašom regióne k dispozícii, môžete použiť program ES File Explorer na útek z väzenia FireStick. Vezmite prosím na vedomie, že sideloading už nie je k dispozícii zadarmo v ES File Explorer. Potrebujete platené predplatné, ktoré stojí 9,99 dolárov každý mesiac. Aplikácia ponúka aj bezplatnú 7-dňovú skúšobnú verziu.

Firestick rozbijete podľa krokov uvedených nižšie:

 1. Ísť do nastavenie > Moja požiarna televízia
 2. Otvorené Možnosti vývojára
 3. Zapnúť Aplikácie z neznámych zdrojov
 4. Vráťte sa do nastavenie strana
 5. Otvorené Preferencie > Nastavenia ochrany osobných údajov
 6. zakázať Údaje o používaní zariadenia
 7. zakázať Zhromažďujte údaje o používaní aplikácií
 8. Prejdite na stránku Domovská obrazovka vašej palebnej karty
 9. Vyberte ikonu Vyhľadávanie nástroj v ľavom hornom rohu
 10. typ ES File Explorer pomocou diaľkového ovládača FireStick / Fire TV / Fire TV Cube
 11. cvaknutie Keď sa vo výsledkoch vyhľadávania objaví program ES File Explorer
 12. cvaknutie Stiahnuť ▼
 13. Počkajte, kým sa stiahne a nainštaluje program ES File Explorer
 14. cvaknutie Otvorené na spustenie aplikácie ES File Explorer
 15. V pravej časti programu ES File Explorer vyberte a kliknite na ikonu Downloader
 16. cvaknutie +Nový na spodku
 17. Zadajte webovú adresu https: // www.firesticktricks.com/kapk v poli Cesta. Do poľa Názov zadajte názov
 18. cvaknutie Stiahni teraz
 19. Po stiahnutí súboru Kodi APK kliknite na Otvorený súbor
 20. cvaknutie Inštalácia na ďalšiu výzvu
 21. Posuňte zobrazenie nadol do pravého dolného rohu nasledujúceho okna a kliknite na tlačidlo Inštalácia znovu
 22. Uvidíte Aplikácia je nainštalovaná oznámenie čoskoro. Skvelé! Máš Jailbroken Firestick teraz

Najlepšie aplikácie Útek z väzenia pre FireStick

Kodi je jeden skvelý spôsob, ako útek z väzenia FireStick. Nie je to však jediný spôsob. Existuje niekoľko úžasných súborov APK, ktoré si môžete nainštalovať a začať sledovať svoj obľúbený obsah v krátkom čase.

disclaimer: Nemôžem sa zaručiť za právne postavenie týchto aplikácií. Používatelia NESMÚ používať žiadne uvedené aplikácie na prístup k streamom chráneným autorskými právami. Odporúčam sledovať iba bezplatný obsah, ktorý je k dispozícii vo verejnej doméne a je bez akýchkoľvek autorských práv.

V tejto časti sprievodcu nainštalujeme rôzne aplikácie na Amazon Fire TV. Vďaka týmto aplikáciám získate prístup k neobmedzenému množstvu filmov, relácií, živej televízie a športu na bezplatné streamovanie. Tieto aplikácie boli starostlivo vybrané pre používateľov FireStick, ako ste vy a ja.

Tieto aplikácie nevyžadujú žiadnu registráciu, registráciu ani e-mailovú adresu.

Tu sú aplikácie, ktoré sme pre vás vybrali:

filmy & TV relácie

 • Kino APK
 • Typhoon APK

Živá televízia + šport

 • Mobdro
 • OLA
 • HDStreamz

Nezabudnite, že žiadna z vyššie uvedených aplikácií nie je k dispozícii v obchode s aplikáciami Amazon. Preto budete musieť povoliť aplikácie z neznámych zdrojov pre všetky tieto aplikácie tak, že prejdete do časti Nastavenia > Moja požiarna televízia > Možnosti vývojára.

Odporúčaná služba pre plynulé streamovanie

Hovoríme o tom, ako útek z väzenia FireStick. Diskusia by však bola sotva úplná, kým nebude uvedená táto konkrétna služba.

Skutočný debrid!

Real Debrid je prémiový generátor odkazov. Je to najpopulárnejší generátor prémiových odkazov, keď píšem túto príručku. Funguje s mnohými aplikáciami Fire TV a FireStick vrátane Kodi.

Po prihlásení sa na server Real Debrid môžete dramaticky vylepšiť zážitok zo streamovania na Amazon FireStick.

Zatiaľ čo aplikácie FireStick pre útek z väzenia, ktoré tu odporúčame, fungujú skvele, pri spárovaní so službou Real Debrid ponúkajú oveľa úžasnejší zážitok..

Používam túto službu, pretože si to ani nepamätám. Preto dôrazne odporúčam svojim čitateľom.

Túto službu môžete získať na jej oficiálnych webových stránkach. Neskôr v tejto príručke vám ukážem, ako nastaviť a používať Real Debrid s rôznymi aplikáciami Fire TV Stick pre lepší zážitok pri sledovaní filmov a televíznych relácií..

Kino APK (Filmy & Relácie)

Cinema APK je jednou z najobľúbenejších aplikácií na útek z väzenia od tretích strán, ktorá umožňuje bezplatné vysielanie filmov a televíznych relácií na požiadanie. Táto aplikácia existuje už nejaký čas a na celom svete jej dôverujú stovky tisícov používateľov Fire Cube / Fire TV Cube / FireStick.

Je to jednoduchá a užívateľsky prívetivá aplikácia s množstvom filmov a relácií pre nekonečný zážitok zo zábavy na Fire Stick.

Uistite sa, že aplikácie z neznámych zdrojov sú zapnuté (prejdite na Nastavenia FireStick > Moja požiarna televízia > Možnosti vývojára)

Tu je proces inštalácie na útek z väzenia FireStick / Fire TV zariadení pomocou Cinema APK:

1. Na karte Fire TV Stick otvorte aplikáciu Downloader. Na hlavnej obrazovke kliknite na požadované miesto http: //

downloader

2. Pomocou klávesnice na obrazovke zadajte nasledujúcu adresu URL - firesticktricks.com/cinema

Na diaľkovom ovládači stlačte tlačidlo Prehrať / Pozastaviť alebo kliknite na GO

stiahnite si aplikáciu s filmom v ohni

3. Počkajte na dokončenie sťahovania súboru Cinema HD APK

filmy zadarmo na ohnivú palicu Amazon

4. Kliknite na Inštalácia Ďalšie

kliknite na inštaláciu

5. Počkajte na inštaláciu Cinema HD APK

počkajte na inštaláciu

7. Kliknite na Otvorené po nainštalovaní aplikácie Útek z väzenia Cinema HD Fire Stick

útek z väzenia

Začnime s aplikáciou Cinema HD na vašom odomknutom FireStick. Po útek z väzenia Firestick / FireStick 4K vám táto aplikácia umožní voľný prístup k množstvu obsahu.

8. Ak ide o prvé spustenie, kliknite na tlačidlo dovoliť keď sa zobrazí výzva

ako útek z väzenia amazon oheň palicu s kina apk

9. Choďte do toho a kliknite na tlačidlo OK Inštalácia ak sa zobrazí výzva, inovujte na najnovšiu verziu

10. Kliknite na súhlasiť v tomto okne Vylúčenie zodpovednosti

kino app

11. Kliknite OK v tomto okne Changelog

denník zmeny aplikácie kina

Teraz je tu pre vás aplikácia Cinema HD. Toto je hlavná obrazovka, na ktorej nájdete televízne programy

domáce kino hd

Ak chcete usporiadať obsah podľa žánrov alebo kategórií, kliknite na trojuholník hore hore

útek z väzenia

Vyberte si z kategórií ako Populárne, Trendy, Najlepšie hodnotené atď.

ako používať jailbroken firestick v kine apk

V pravom hornom rohu obrazovky je možnosť Hľadať a filtrovať rok

ikona vyhľadávania v kine

Hľadáte namiesto toho filmy? Kliknutím na trojriadkovú možnosť v ľavom hornom rohu otvorte túto rozbaľovaciu ponuku

kliknite na ponuku

cvaknutie filmy tu

filmy

Ak chcete prispôsobiť alebo nastaviť Cinema APK HD, kliknite na nastavenie v rozbaľovacej ponuke.

nastavenie kina

Aj keď je tu veľa možností, dotkneme sa iba najdôležitejšej - nastavenie skutočného debetu

Posuňte zobrazenie nadol do časti Prémiový účet

cvaknutie Prihlásiť sa na Real-Debrid

kliknite na skutočný debrid

Zobrazí sa toto okno s autorizačným / aktivačným kódom

Použite svoj počítač alebo mobilný webový prehľadávač a prejdite na stránku https://real-debrid.com/device

Prihláste sa pomocou svojho účtu Real Debrid a zadajte kód, ktorý vidíte na obrazovke FireStick

jailbreak amazon fire tv

Po úspešnej autorizácii by sa vám zobrazila správa „Real-Debrid autorizovaná“

ako používať jailbroken firestick

Typhoon TV APK (Filmy & Relácie)

Typhoon TV je jednou z novších aplikácií pre útek z väzenia pre obsah na požiadanie. Napriek tomu, že je nový, vytvoril si pre seba celkom meno.

Táto aplikácia ponúka obrovskú zostavu filmov a relácií. To tiež ťahá najlepšie streaming odkazy z najspoľahlivejších zdrojov na webe.

Typhoon TV je ľahko použiteľná aplikácia pre útek z väzenia FireStick s priamym rozhraním. Verím, že útek z väzenia Fire Stick by bez tejto aplikácie nebol pravdivý.

Takto nainštalujete Typhoon TV na FireStick:

1. Otvorte downloader aplikácie na vašom zariadení

Kliknite na časť hlavnej obrazovky, kde sa zobrazuje http: //

Domovská stránka sťahovača

2. Zadajte nasledujúcu zdrojovú adresu URL: firesticktricks.com/typ

cvaknutie GO

odkaz na stiahnutie tajfúnu

3. Počkajte na prevzatie súboru Typhoon TV APK

počkajte na stiahnutie

4. Vyberte Inštalácia keď sa zobrazí táto výzva

útek z väzenia s tajfúnom

5. Počkajte na inštaláciu aplikácie Typhoon TV

inštalácia aplikácie tajfúnu na útek z väzenia

6. Kliknite na Otvorené keď je nainštalovaná táto aplikácia útek z väzenia FireStick

požiarny hack

7. Kliknite na dovoliť udeliť potrebné povolenie spoločnosti Typhoon TV

ako útek z väzenia

8. Kliknite na OK na tomto výzve na zmenulogu

denník zmeny tajfúnu

9. Vyberte požadovaný predvolený prehrávač videa. Odporúčam používať prehrávač MX Player

Toto je možné neskôr zmeniť v nastaveniach Typhoon TV Settings.

vyberte predvoleného hráča

10. Po zobrazení výzvy kliknite na tlačidlo súhlasiť v tomto okne pre vylúčenie zodpovednosti

kontextové vyhlásenie o vylúčení zodpovednosti za tajný príkaz

Toto by bolo hlavné okno aplikácie Typhoon TV. Na hlavnej obrazovke aplikácia najskôr zobrazí televízne relácie. Toto však môžete zmeniť v nastaveniach aplikácie

úvodná obrazovka tajfúnu

Medzi ponukami Filmy a relácie môžete tiež rýchlo prepínať

Kliknite na trojriadkovú ikonu v ľavom hornom rohu

nastavenia tajfúnu

V možnostiach vyberte možnosť Filmy

kliknite na filmy

Tu je obrazovka s filmami

V predvolenom nastavení sa najprv zobrazujú filmy z kategórie „Najobľúbenejšie“

bezplatná filmová aplikácia pre jailbroken firestick

Kliknutím na trojuholník hore hore vyberte ďalšie kategórie

aplikácia pre sledovanie filmov na jailbroken fire stick

V pravej hornej časti aplikácie môžete použiť možnosť vyhľadávania, ak hľadáte niečo konkrétne (napríklad môžete vyhľadávať podľa názvu filmu alebo relácie)

hľadať v tajfúne tv

Poďme sa rýchlo pozrieť na kategórie Typhoon TV a ako sa zaregistrovať do programu Real Debrid

Kliknite znova na tlačidlo s tromi riadkami vľavo hore a z rozbaľovacej ponuky kliknite na položku nastavenie

kliknite na nastavenia

Ako som už povedal, predvolený prehrávač môžete zmeniť v ponuke Nastavenia

zmeniť predvoleného hráča

Posuňte zobrazenie nadol na Real-Debrid časť

cvaknutie Prihlásiť sa na Real-Debrid

útek z väzenia

Po zobrazení tohto okna si poznačte autorizačný kód

Vo webovom prehliadači prejdite na adresu https://real-debrid.com/device a zadajte tento kód

Možno sa budete musieť prihlásiť do svojho účtu Real Debrid

skutočné debridné povolenie

Po dokončení autorizácie sa stav zmení na Prihlásený

jailbreak amazon fire tv

Televízne zariadenie Typhoon je teraz kompletné a pripravené na streamovanie vášho obľúbeného obsahu.

Mobdro (pre živé televízne vysielanie)

Mobdro je neuveriteľne populárna živá televízna aplikácia FireStick, ktorá odstraňuje všetky hranice a prináša kanály káblovej televízie priamo do vašej jailbroken Amazon Fire TV / FireStick..

Táto aplikácia obsahuje veľa kanálov z USA, Kanady, Európy a ďalších častí sveta. Jednoduché, ale vysoko funkčné rozhranie aplikácie vám uľahčí nájsť akýkoľvek kanál, ktorý hľadáte.

Známe kategórie vám uľahčujú výber typu obsahu, ktorý chcete sledovať, vrátane noviniek, relácií, filmov, športu, hudby a ďalších. Možnosť vyhľadávania vám umožní rýchlo nájsť televízne kanály, ktoré chcete sledovať na vašom zariadení FireStick.

Tu sú kroky na útek z väzenia FireStick / Fire TV / Fire TV Cube s Mobdro:

1. Spustite downloader v aplikácii FireStick a kliknite na textové pole, ktoré hovorí http: //

útek z väzenia pre živé televízne kanály

2. Zadajte adresu URL firesticktricks.com/mob

cvaknutie GO alebo stlačte tlačidlo Prehrať / Pauza na diaľkovom ovládači

bezplatná živá televízia na oheň tváre Amazonky

3. Počkajte, kým sa stiahne súbor Mobdro APK

sťahovanie živých TV apk

4. Kliknite na Inštalácia keď sa zobrazí výzva

nainštalujte aplikáciu mobdro útek z väzenia

5. Počkajte, kým je nainštalovaná aplikácia Útek z väzenia Mobdro pre FireStick

počkajte na inštaláciu

6. Kliknite na Otvorené po nainštalovaní aplikácie

nainštalovaný mobdro na firestick

7. Kliknite na súhlasiť keď sa zobrazí výzva. Táto výzva sa zobrazí iba pri prvom spustení aplikácie po inštalácii

úvodná obrazovka pre mobdro

8. Kliknite na dovoliť keď sa objaví táto výzva

Kanály s väznenými zločincami

Toto je hlavné okno aplikácie Mobdro

mobdro

V hornej časti môžete vidieť rôzne kategórie vrátane kanálov, správ, relácií, filmov, športu atď.

V kategórii Kanály nájdete všetky svoje kanály na jednom mieste. Ostatné kategórie môžete použiť na skúmanie kanálov podľa žánru.

zoznam kanálov

Takto vyzerá zoznam kanálov. Stačí kliknúť na kanál a začať streamovať.

populárne televízne kanály na firestick

Ak hľadáte konkrétny kanál, vráťte sa na domovskú obrazovku Mobdro a kliknite na ikonu Hľadať v ľavom hornom rohu.

hľadať kanály

Táto aplikácia je teraz pripravená na použitie.

TV OLA (pre živé televízne vysielanie) & Sports)

OLA TV je ďalšia skvelá aplikácia, ktorú môžete použiť na útek z väzenia FireStick. Aplikácia vám prináša rozsiahlu zbierku satelitných kanálov z celého sveta a celú z nich z USA.

Nájdete kanály takmer vo všetkých kategóriách vrátane správ, zábavy, životného štýlu, vzdelávania a ďalších. Má tiež silný športový segment, ktorý vám umožní sledovať vaše obľúbené športy vrátane baseballu, golfu, basketbalu, futbalu, futbalu atď.

Ola TV je v súčasnosti jednou z najpopulárnejších živých televíznych aplikácií. Poskytuje vám prístup k úplne načítaným kanálom Amazon Fire Stick. Vychutnáte si ho ako nožnice na káble.

Pri inštalácii Ola TV a útek z väzenia FireStick / Fire TV / TV Cube postupujte podľa týchto krokov:

1. Spustite downloader aplikáciu, ktorú ste nainštalovali skôr

Po zobrazení hlavnej obrazovky kliknite na, kde sa zobrazí textové pole http: //

útek z väzenia s TV ola

2. Na tejto obrazovke zadajte nasledujúcu adresu URL: firesticktricks.com/ola

cvaknutie GO alebo stlačte tlačidlo Prehrať / Pauza na diaľkovom ovládači

zadajte adresu URL

3. Počkajte niekoľko sekúnd, kým sa stiahne súbor aplikácie OEL TV jailbreak firestick

jailbroken fire stick

4. Kliknite na Inštalácia keď uvidíte toto okno

útek z väzenia

5. Počkajte na inštaláciu televízora Ola

počkajte na inštaláciu

6. Kliknite na OTVORENÉ na spustenie aplikácie

jailbroken firestick with ola tv

7. Okamžite sa dostanete na hlavnú obrazovku aplikácie. Toto je jediné okno, v ktorom sú uvedené živé televízne kanály

8. Pokračujte a vyberte jednu z možností

kanály na firestick

9. Na hlavnej obrazovke aplikácie nájdete súvisiace kanály v kategórii, ktorú ste vybrali. Vyberte kanál a začnite streamovať

živé televízne kanály na jailbroken fire stick 4k

Takto môžete pomocou aplikácie OLA TV útek z väzenia FireStick.

HD Streamz (šport)

Aj keď HD Streamz obsahuje presvedčivý zoznam živých televíznych kanálov, je najlepšie známy pre svoju zbierku športových kanálov.

Táto aplikácia ponúka veľa športových kanálov z USA a ďalších častí sveta. Môžete sledovať baseball, basketbal, tenis, zápas a ďalšie.

Okrem športových kanálov môžete tiež prehľadávať svoje obľúbené kanály v rôznych iných kategóriách vrátane zábavy, hudby, filmov a detí..

HD Streamz má jednoduché a užívateľsky príjemné rozhranie, ktoré vám pomôže rýchlo začať. Z tohto dôvodu som si ju vybral ako jednu z najlepších aplikácií na útek z väzenia Amazon Fire TV.

Postupujte podľa týchto krokov a získajte útek z väzenia FireStick pomocou HD Streamz:

1. Choďte na downloader na vašom FireStick a otvorte ho

ako sa pozerať na živé športy na amazonskom požiari

2. Zadajte nasledujúcu adresu URL firesticktricks.com/hds

Na diaľkovom ovládaní stlačte tlačidlo prehrávania / pozastavenia alebo kliknite na tlačidlo go

ako útek z väzenia s hd streamz

3. Počkajte na stiahnutie súboru APK HD Streamz, aby ste mohli útek z väzenia FireStick

počkajte na stiahnutie súboru APK

4. Kliknite na Inštalácia keď sa zobrazí výzva

nainštalujte aplikáciu hd streamz

5. Počkajte na dokončenie inštalácie aplikácie HD Streamz

útek z väzenia

6. Kliknite na OTVORENÉ pokračovať

kliknite na OPEN

7. Kliknite na dovoliť keď sa zobrazí táto kontextová správa

dovoliť

Toto je hlavná obrazovka aplikácie HD Streamz

Na hlavnej obrazovke obsahuje niektoré kanály. Ak nenájdete hľadaný kanál, kliknite na jednu z kategórií v strede s názvom Preskúmať kategórie.

kanály útek z väzenia

Napríklad, keď kliknete na kategóriu Šport, zobrazia sa súvisiace kanály.

Aj na tejto obrazovke môžete z ľavej ponuky prepnúť na jednu z ďalších kategórií.

športové kanály

Stačí si vybrať kanál, ktorý chcete sledovať, a začať streamovať.

Môžete vyhľadať kanál podľa jeho názvu. Stačí kliknúť na možnosť Hľadať v pravom hornom rohu.

ako útek z väzenia a použiť firestick

Takto môžete používať toky HD po útek z väzenia Amazon Fire Stick / Fire TV Cube.

Ako získať nový obchod App Store pre FireStick

Teraz, keď ste FireStick prerušili, ste pripravení začať streamovať. Ale viete, že s tým môžete urobiť oveľa viac?

Váš FireStick má oficiálny Amazon Store pre stovky aplikácií. Obchod Amazon však vynecháva veľa skvelých aplikácií, vďaka ktorým bude vaša práca s FireStick omnoho úžasnejšia.

Našťastie môžete na svoje zariadenie Fire Stick nainštalovať obchod s aplikáciami tretích strán s názvom Aptoide TV. Aptoide TV obsahuje celý rad neuveriteľných aplikácií, ktoré nenájdete v obchode Amazon.

Aptoide TV je dobre premyslený a profesionálne navrhnutý obchod s aplikáciami, ktorý vám umožní rýchlo nájsť a nainštalovať množstvo aplikácií tretích strán vrátane streamovania aplikácií a údržby. & pomocné aplikácie.

Poskytujem rýchle kroky na inštaláciu aplikácie Aptoide na váš FireStick / Fire Stick 4K. Podrobné pokyny nájdete v sprievodcovi inštaláciou & používať Aptoide TV na FireStick.

1. Otvorte aplikáciu Downloader

2. Zadajte nasledujúci odkaz: firesticktricks.com/store

Kliknite na tlačidlo Prejsť

nový obchod s aplikáciami pre Amazon firestick

3. Vyberte Otvorené po nainštalovaní aplikácie

útek z väzenia

4. Toto je hlavná obrazovka televízora Aptoide na Fire Stick. Môžete začať vyhľadávať aplikácie, ktoré chcete nainštalovať

úvodná obrazovka aptoide

Bonusový tip - získajte IPTV pre FireStick

Zatiaľ čo váš jailbroken FireStick / Fire Stick 4K vám poskytuje prístup k mnohým bezplatným možnostiam streamovania živej televízie, existuje niekoľko nákladovo efektívnych prémiových služieb IPTV, ktoré môžete použiť pre lepší zážitok zo streamingu..

Prémiové služby IPTV sú spoľahlivejšie ako ich bezplatné náprotivky. V porovnaní s bežným predplatným káblovej televízie však stoja iba zlomok.

Môžete si prezrieť náš úplný zoznam prémiových služieb IPTV tu.

Tu sú naše najlepšie výbery zo zoznamu pre živé filmy, televíziu, šport a ďalšie:

Sapphire Secure: Za 5 dolárov mesačne vám systém Sapphire Secure poskytuje prístup k takmer 4 000 kanálom z celého sveta. Súčasťou služby je aj dynamický elektronický programový sprievodca (EPG), ktorý umožňuje aktualizáciu harmonogramu.

Nainštalujte Sapphire Secure na FireStick

Sportz TV: Športz TV ponúka veľa káblových televíznych kanálov z USA, Veľkej Británie a ďalších krajín. Veľa kanálov streamuje v plnom HD rozlíšení. Mesačné programy začínajú na 9,95 dolárov mesačne a získate podporu pre najmenej 2 zariadenia.

Nainštalujte Sportz TV na FireStick

Nitro TV: Táto služba IPTV vám umožňuje prístup k viac ako 6000 káblovým televíznym kanálom z celého sveta za pouhých 20 dolárov mesačne (2 pripojenia). Aplikáciu Nitro TV APK môžete nainštalovať na FireStick. Podporuje tiež zoznam skladieb M3U, ktorý vám umožňuje používať ho s mnohými prehrávačmi IPTV.

Ako nainštalovať Nitro TV

často kladené otázky

Koľko to stojí na útek z väzenia?

Útek z väzenia je úplne ZADARMO proces. Počas útekov z väzenia môžete naložiť niektoré aplikácie, ktoré vám poskytujú prístup k neobmedzenému počtu filmov, relácií, živej televízie atď..

Čo to znamená útek z väzenia FireStick?

Jailbreaking FireStick jednoducho znamená inštaláciu určitých aplikácií na streamovanie iných zariadení do vášho zariadenia, akoby to bol len ďalší deň. Jailbreaking nevyžaduje žiadne zmeny na úrovni systému. Nevyžaduje sa ani žiadna špeciálna technická znalosť. Stačí základné porozumenie toho, ako naložiť do aplikácií aplikácie FireStick.

Môžete sa dostať do problémov s Jailbreaking a FireStick?

Jailbroken FireStick vám poskytuje neobmedzený prístup k bezplatnému obsahu. Musíte však postupovať opatrne. Môžete vedome skončiť streamovanie obsahu chráneného autorskými právami a dostať sa do právnych problémov.

Na FireStickTricks.com vždy odporúčame našim používateľom streamovať obsah vo verejnej doméne a byť dobrým sudcom ich konania. Zároveň sa zasadzujeme za vaše právo na súkromie. Preto sa dôrazne odporúča, aby ste so svojím zariadením so zlomeným väzením vždy používali VPN.

Čo môžete pozerať na Jailbroken FireStick?

Môžeš sledujte takmer všetko, čo chcete s vaším jailbroken FireStick. Po útek z väzenia FireStick odstránite všetky obmedzenia a získate prístup k filmom, reláciám, živej televízii, športu, dokumentárnym filmom a oveľa viac.

Čo robí Jailbroken FireStick?

Program Jailbroken FireStick vám poskytuje prístup k nekonečnému množstvu médií (vrátane filmov, relácií, živej televízie a oveľa viac) dostupných na internete. Úrazom z vášho zariadenia ukončíte obmedzenia stanovené výrobcom. Po útek z väzenia môžete nainštalovať aplikácie tretích strán, ako sú Kodi, Cinema HD, atď. Jailbroken FireStick vám pomáha šetriť peniaze.

Je bezpečné útek z väzenia FireStick?

Z technického hľadiska to, čo som v tejto príručke preukázal, nie je útek z väzenia. Skutočný proces útek z väzenia si vyžaduje vyladenie OS a získanie prístupu k koreňovým súborom. To, čo ste tu urobili, je jednoducho nainštalovaných niekoľko aplikácií do vášho FireStick. To znamená, náš proces útek z väzenia je 100% bez rizika.

Stratím záruku na Amazon FireStick, keď ju uväzním?

Nestratíte ani nestratíte záruku FireStick, pretože všetko, čo robíte, je inštalácia aplikácie a nevykonávanie zmien softvéru alebo hardvéru zariadenia.

Aké kanály sú na Jailbroken FireStick?

Akýkoľvek kanál, ktorý chcete. Po útek z väzenia FireStick budete mať prístup k množstvu aplikácií a kanálov tretích strán. Môžete však aj naďalej používať oficiálne kanály dostupné prostredníctvom Amazon Store. Možno budete chcieť preskúmať náš zoznam najlepších kanálov FireStick.

Spomalenie väzenia spomaľuje môj Amazon FireStick?

V ideálnom prípade nie. Kodi je ľahká aplikácia a nemá žiadny významný ani viditeľný vplyv na výkon FireStick. Úložný priestor Fire TV Stick je však obmedzený a ak už bolo zaberané veľa miesta, môžu sa vyskytnúť problémy s výkonom. Bolo by dobré vyčistiť úložisko FireStick všetkých neporiadkov a nepotrebných súborov. Napríklad, ak ste do FireStick nainštalovali aplikácie tretích strán, nezabudnite odstrániť súbory APK, aby ste uvoľnili miesto.

Ako útek z väzenia FireStick 4K?

Všetky rady zariadení Fire TV - vrátane FireStick 2nd Gen, Fire Stick 4K, Fire TV Cube - sú v podstate rovnaké. Preto metóda útek z väzenia, ktorú sme v tomto príspevku uviedli, funguje rovnako dobre pre FireStick 4K, ako pre všetky ostatné zariadenia Fire TV. Nepotrebujete nič iné. Na všetkých zariadeniach Fire TV som úspešne postupoval podľa rovnakých krokov. Môžete urobiť to isté. Ak však narazíte na jedinečný problém, kontaktujte nás prostredníctvom sekcie komentárov nižšie. Pokúsime sa poskytnúť čo najlepšiu pomoc.

Ako útek z väzenia FireStick bez účtu Amazon?

Na nastavenie svojho FireStick potrebujete pri prvom použití účet Amazon. FireStick môžete útek z väzenia vykonať až po jeho nastavení.

Bohužiaľ neexistuje spôsob, ako nastaviť zariadenie bez účtu Amazon. Z tohto dôvodu neexistuje žiadny spôsob, ako uväzniť zariadenie bez účtu Amazon.

Mal by som si kúpiť úplne naložený Fire Stick?

Som veľmi proti zakúpeniu vopred uväzneného zariadenia. Najlepšie je kúpiť originálny FireStick a použiť ho hneď po vybalení z krabice. Tí, ktorí vám predajú jailbroken FireStick / Fire TV / Cube, mohli s vaším softvérom alebo hardvérom manipulovať aj inými spôsobmi. Okrem toho existuje veľa známych prípadov, keď predajcovia väznených Firesticks čelia právnym poplatkom.

záver

Takže teraz viete, ako prepustiť z väzenia FireStick a ako fungujú FireSticks potom, čo sú uväznené. Proces útek z väzenia zahŕňa inštaláciu aplikácií útek z väzenia FireStick. Keď to urobíte, možno budete chcieť povýšiť svoj zábavný zážitok na ďalšiu úroveň. To môžete robiť s najlepšími aplikáciami FireStick, zostavami Kodi a doplnkami Kodi.

Útek z väzenia Amazon FireStick zakaždým, keď si kúpim nový. Tento útek z väzenia používam už niekoľko mesiacov bez škytaviek alebo problémov. Som presvedčený, že to bude fungovať aj pre vás. Ak by ste však narazili na nejaké problémy, môžete nám napísať komentár nižšie. Urobím maximum, aby som sa postaral o vaše problémy.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me