Je nezákonné útek z väzenia Amazon Fire Stick?

>

Ak ste tu, určite to znamenajú dve veci. Po prvé, zakúpili ste si Amazon Fire TV Stick a po druhé, chcete uväzniť Fire Stick. Ale máte obavy, či Jailbroken Fire Stick je nezákonná a mohli by ste pristáť v nejakom právnom probléme? Už sa nemusíte báť, pretože ste na správnom mieste. Povieme vám všetko, čo je potrebné vedieť o právnych záležitostiach týkajúcich sa jailbroken Amazon Fire Stick.

Poznámka: Neodporúčame používať žiadny softvér / hardvér / službu na prístup k nezákonnému obsahu. Buďte dobrým sudcom svojich konaní.

Je nezákonné útek z väzenia FireStick?

jailbreak fire stick stick nezákonný

Útek z väzenia Fire Stick nie je nejaká raketová veda a žiadne dieťa s trochou technologického know-how dokáže ľahko útek z väzenia / hack / odomknúť Fire Stick. Ale je jailbroken Fire Stick nelegálne? Odpoveď je NO. Útek z väzenia, hackovanie alebo odomykanie vašej Amazon Fire TV Stick nie je rozhodne nezákonné. Je to čisto legálne jednoducho preto, že je to váš osobný majetok. Môžete si to vychutnať tak, ako si želáte, kým a pokiaľ nezasahujete do užívania majetku nikoho iného ani do porušenia akéhokoľvek národného štatútu..

Takže určite môžete útek z väzenia Fire Stick bez toho, aby ste sa dostali do legálnych problémov. Kodi môžete nainštalovať aj na Fire Stick bez akýchkoľvek problémov. Je tu však malý úlovok. Po nainštalovaní Kodi spolu s doplnkami na jailbroken Fire Stick sa otvorí oceán voľného multimediálneho obsahu na hacknutej Amazon Fire TV Stick. Máte prístup k tisícom kanálov a videí, ktoré by inak neboli dostupné zadarmo alebo by mohli byť dokonca zablokované vo vašom regióne.

Ide v podstate o úlovok. Jailbroken Fire Stick nie je striktne nezákonná, ale to, čo budete robiť ďalej, je veľmi dôležité. Napríklad, ak by ste na Kodi sledovali obsah chránený autorskými právami, určite by ste mohli mať problémy. Môžete sa dostať do problémov buď s vašou vládou v závislosti od autorských zákonov vašej krajiny, alebo od vášho poskytovateľa internetových služieb. Váš poskytovateľ internetových služieb môže na váš účet upozorniť kvôli prístupu k pirátskemu alebo nelegálnemu obsahu. Môže to dokonca zablokovať alebo pozastaviť váš internetový účet.

Môžete to však veľmi ľahko obísť. Všetko, čo musíte urobiť, je použiť nejakú virtuálnu súkromnú sieť (VPN). Ešte raz vám povieme, že používanie VPN nie je úplne nezákonné, ale rovnako to nie je legálne. Za obsah, ku ktorému pristupujete pomocou tejto siete VPN, budete veľmi zodpovední a ak bude čokoľvek spätne vysledované, môžete byť zodpovední. Preto opatrne šliapajte na svoje vlastné riziko. Sieť VPN môžete použiť na prístup k obsahu blokovanému vo vašej geografickej oblasti alebo na zabezpečenie anonymity. Dôrazne odporúčame získať iba tie najlepšie VPN pre FireStick namiesto bezplatných možností.

Ako používať VPN na FireStick pre bezpečné streamovanie

Ja osobne používam a odporúčam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Je priateľský voči Kodi a veľmi ľahko sa inštaluje na Fire TV / Stick.

Skôr ako začnete používať jailbroken Fire Stick, pozrime sa, ako používať ExpressVPN na ochranu vašich streamovacích aktivít pred zvedavými očami..

Krok 1: Získajte ExpressVPN TU. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

Krok 2: Na televízore Fire Stick / Stick prejdite na možnosť „Vyhľadať“. Je úplne vľavo. Teraz vyhľadajte na vyhľadávacom paneli výraz „Expressvpn“ (bez úvodzoviek) a otvorte ExpressVPN, keď sa zobrazí vo výsledkoch vyhľadávania.

nainštalujte expressvpn na jailbroken firestick

Krok 3: Kliknite na tlačidlo „Stiahnuť“ pomocou tlačidla „Vybrať“ na diaľkovom ovládači FireStick. Stiahne a nainštaluje aplikáciu ExpressVPN na váš Fire TV / Stick.

dostať vpn jailbroken firestick

Krok 4: Otvorte aplikáciu ExpressVPN a prihláste sa pomocou e-mailu a hesla, ktoré ste použili pri nákupe predplatného ExpressVPN. Kliknite na položku Prihlásiť sa

login expressvpn na firestick

Krok 5: Na pripojenie k serveru VPN použite ikonu napájania (pozri obrázok nižšie). Teraz je vaše pripojenie zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre FireStick.

pripojiť expressvpn na oheň palicu

Môžete si tiež prečítať podrobnejšie informácie o používaní ExpressVPN s Fire TV / Stick.

záver

Takže zhrnutie vecí. Hacking alebo útek z väzenia Amazon Fire Stick nie je nezákonný. Nikto ťa nebude žalovať za útek z väzenia Fire Fire. Inštalácia Kodi alebo akýchkoľvek iných aplikácií FireStick tiež nie je nezákonná. Ak však pristupujete k obsahu chránenému autorskými právami pomocou stavieb alebo doplnkov Kodi, môžete sa veľmi ťažko dostať do problémov so svojou vládou alebo poskytovateľom internetových služieb. Je to veľmi podobné torrentingu. Hoci torrent sám o sebe nie je nezákonný, ale pirátsky a obsah chránený autorskými právami je.

Dúfame, že sme vám veci objasnili. Teraz sa môžete sami rozhodnúť, či chcete útek z väzenia Fire Stick alebo nie. Ak máte ďalšie otázky, môžete svoje komentáre stiahnuť nižšie.

Súvisiace príručky:

  • Ako nastaviť Amazon FireStick prvýkrát
  • Ako nainštalovať Cinema APK na Fire Stick
  • Ako nainštalovať Titanium TV na
  • Ako nainštalovať CyberFlix TV na FireStick
  • Najlepšie alternatívy televízie Terárium

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me