Jak útěk z vězení FireStick (únor 2020)

>

V této příručce se naučíte jak útěk z vězení FireStick a instalovat oblíbené streamingové aplikace pro filmy, televizní pořady, živé televizní pořady, sportovní přenosy a mnoho dalšího. Metoda útěk z vězení z roku 2020, která je zde ukázána, také funguje FireStick 4K, Fire TV a Fire TV Cube.

Chcete-li dosáhnout úžasného zážitku ze streamování, ujistěte se, že sledujete vše krok za krokem, jak je uvedeno v této příručce.

jailbreak firestickAmazon FireStick je neuvěřitelně populární streamovací zařízení. Toto jednoduché zařízení, přesto bohaté na funkce, je levným řešením pro převod jakéhokoli běžného televizoru s kompatibilitou HDMI na inteligentní televizi. FireStick vám umožňuje streamovat obsah z různých online mediálních a zábavních služeb, jako jsou Netflix, Amazon Prime Video, Hulu a několik televizních sítí.

To je skvělé. Existuje však velká nevýhoda. Abyste mohli sledovat obsah prostřednictvím těchto zábavních služeb, musíte zaplatit předplatné. A jejich předplatné není levné; mohou spálit velkou díru v kapse.

Proto jsme my útěk z vězení FireStick. Jailbreaking vám umožňuje získat aplikace pro streamování třetích stran, které vám poskytují volný přístup ke všem vašim oblíbeným filmům, pořadům, živým televizním kanálům, sportu a dalším.

Zřeknutí se odpovědnosti: Nepodporujeme ani nepodporujeme streamování obsahu chráněného autorskými právy. Prosím, buďte dobrým z vašich akcí.

Co je to útěk z vězení FireStick?

Útěk z vězení je jednoduchý proces odemykání FireSticku a umožňuje vám přístup k bezednému fondu obsahu na internetu.

Když do zařízení FireStick zaskočíte, překonáte omezení, která byla na zařízení uložena při jeho prvním zakoupení.

Útěk z vězení FireStick zahrnuje instalaci aplikací a služeb třetích stran, které nejsou součástí Amazon Store.

Můžete si myslet, že útěk z vězení bude znamenat pád zdi, která stojí mezi vámi, a neomezená zábava. Je to způsob, jak hacknout Firesticka, ale bez poškození zařízení.

Útěk z vězení FireStick je určen pro každého uživatele, který si chce vychutnat neomezené streamování a bez jakýchkoli hranic.

A naštěstí je to tak snadný proces, že to může udělat kdokoli bez jakýchkoli technických znalostí.

Proč jailbreak FireStick?

Odpověď na tuto otázku je poměrně jednoduchá. Útěk z vašeho FireSticku vám umožní neomezené / bezplatné streamování bez nutnosti vypálit díru v kapse.

Jailbreaking přináší veškerý online streamovací obsah na dosah. Odemkne skutečný potenciál vašeho FireStick.

Ať už chcete sledovat filmy, televizní pořady, živé televizní pořady, sportovní přenosy nebo cokoli jiného, ​​jailbreaking vám to umožňuje. Díky jailbroken FireStick máte okamžitý přístup ke všemu, co chcete sledovat.

Chcete ohromit svůj FireStick, protože to z vás dělá řezačku kabelů v pravém slova smyslu.

Je to bezpečné & Legální pro útěk z vězení FireStick?

Nechte mě upokojit vaši mysl.

Ano!

Jailbreaking FireStick je SAFE i LEGAL pokud streamujete žádný obsah chráněný autorskými právy.

Je to bezpečné, protože nezahrnuje žádné změny systémových souborů operačního systému vašeho zařízení. Není to jako hackovat Android pro mobily nebo jailbreaking iOS.

Pro útěk z vězení nepotřebujete kořenový přístup vašeho operačního systému FireStick. Neupravujete žádné soubory na základní úrovni. Všechny tyto věci vyžadují určitou úroveň technických znalostí. Jak jsem však řekl, jailbreaking FireStick nevyžaduje žádné technické znalosti. Jsem laik a já bych mohl udělat útěk z vězení během několika minut.

Když provedete útěk z vězení FireStick, vše, co uděláte, je získat určité aplikace třetích stran, o kterých jsme se v této příručce bavili později. Tyto aplikace nejsou k dispozici v oficiálním obchodě s aplikacemi Amazonu. Nemusíte programovat FireStick jiným způsobem.

Co se týče legality, útěk z vězení je 100% legální. Vlastníte zařízení a můžete s ním dělat, co se vám bude líbit. Stahujete jednoduše některé aplikace, které již používají miliony. Nezruší to ani záruku vašeho zařízení. Ve skutečnosti vám Amazon sám umožňuje takové aplikace stahovat.

Existuje však pro vás slovo opatrnosti. Samotné útěk z vězení je legální. Instalujete však aplikace třetích stran, které vám umožňují přístup k neomezenému obsahu. Nejedná se o běžné aplikace z obchodu Amazon App Store. Nepřekračujte zákonné hranice streamováním obsahu chráněného autorskými právy. Na FireStickTricks.com doporučujeme, abyste byli dobrým soudcem svých akcí a streamovali obsah dostupný ve veřejné doméně.

Pro zabezpečení vašeho soukromí používejte vždy také VPN (více o tom později).

Jak na útěk z vězení FireStick

Ačkoli proces útěku z vězení Amazon Fire Stick není zrovna dortem, není to ani nějaká věda o raketách. Tento proces jsem rozepsal tak, abych se snadno řídil pokyny krok za krokem. Jen se ujistěte, že je sledujete přesně tak, jak je stanoveno, a za pár minut budete mít k dispozici jailbroken FireStick.

Možná jste viděli některé plně naložené Firesticks k prodeji na internetu. Taková zařízení se obvykle prodávají o 40–50 USD nad maloobchodní cenou. Opravdu nemusíte utrácet ty extra peníze, když to dokážete sami a jak jsem řekl, „během několika minut“. Navíc jsem viděl lidi, kteří čelí legálním bitvám za prodej jailbroken FireSticks..

Jednoduše postupujte podle níže uvedených kroků a budete snadno schopni útěk z vězení Amazon Fire Stick. Tyto kroky jsem úspěšně provedl několikrát ve 2. generaci Firesticku s Alexa Voice Remote, FireStick 4K a Fire TV Cube. Také ukážu, jak používat Jailbroken FireStick v pozdější části této příručky. Zůstaňte naladěni.

Uživatelé FireStick Attention: Přečtěte si, než budete pokračovat

Vlády a poskytovatelé internetových služeb po celém světě sledují online aktivity svých uživatelů. Pokud zjistíte, že na kartě Fire TV Stick streamujete obsah chráněný autorskými právy, můžete se dostat do vážných potíží. V současné době je vaše IP viditelná pro všechny. Důrazně doporučujeme, abyste si pořídili dobrou FireStick VPN a skryli svou identitu, aby se váš zážitek ze sledování filmu nezhoršil..

používám ExpressVPN což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN v oboru. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon Fire TV Stick, je velmi snadná. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud se vám jejich služby nelíbí, můžete vždy požádat o vrácení peněz. ExpressVPN má také speciální nabídku, kde můžete získejte 3 měsíce zdarma a ušetřete 49% ročního plánu.

Zde jsou důvody, proč musíte používat VPN po celou dobu.


Přečtěte si: Jak nainstalovat a používat nejlepší VPN pro FireStick

Krok 1: Nastavení Fire Stick pro útěk z vězení

Nejprve je třeba vyladit nastavení na Fire TV Stick / Cube, aby mohl proces útěk z vězení fungovat. Toto nativní nastavení je vše, co potřebujete vyladit, abyste mohli začít. NENÍ infiltrujete žádná nastavení systému ani manipulujete s jádrovými soubory operačního systému. Tento hacker útěk z vězení je jednodušší, než si většina lidí myslí. Nepotřebujete ani počítač. Vše, co potřebujete, je váš FireStick, jeho dálkové ovládání a připojení k internetu.

1. Zapněte Amazon Fire TV Stick a počkejte, až se načte tato domovská obrazovka

jak útěk z vězení

2. Zvýrazněte panel nabídek v horní části a přejděte na Nastavení na krajní pravici

jailbreak firestick

3. Nyní vyberte možnost Moje požární televize

moje nastavení požární televize

4. V následujícím okně otevřete položku Vývojářské možnosti

klikněte na možnosti vývojáře

5. Nejprve zapněte možnost Ladění ADB

zapněte ladění adb

6. Dále zapněte možnost Aplikace z neznámých zdrojů

To vám dává oprávnění ke stahování aplikací mimo Amazon App Store.

amazonský ohnivý vězení

7. Nyní musíte vidět tuto výzvu se zprávou

Jděte do toho a zvolte Zapnout aby mohl pokračovat

zapnout aplikace z neznámých zdrojů

8. Stiskněte tlačítko Zpět na dálkovém ovladači Amazon Fire TV

Zobrazí se okno Nastavení.

otevřeno Preference

otevřete preference střelby

9. Otevřít Nastavení ochrany osobních údajů

kroky k útěku z vězení

10. Vypnutím následujících možností zastavíte sdílení dat o využití po útěku z vězení Fire Stick v nastavení ochrany osobních údajů

 • Data o použití zařízení
 • Shromažďujte data o používání aplikací

upravte nastavení ochrany osobních údajů

11. Stiskněte jednou tlačítko Zpět. Nyní byste se měli vrátit k internetu Preference okno

Klikněte na Monitorování dat

monitorování dat

12. Nyní VYPNĚTE Monitorování dat na další obrazovce

vypněte monitorování dat

Krok 2: Nainstalujte si APK Downloader na FireStick

Jailbreaking je o instalaci APK třetích stran na zařízení FireStick pro bezplatné streamování. Obchod Amazon App Store tyto aplikace nemá. Chcete-li nainstalovat aplikace třetích stran, potřebujete pomocnou aplikaci. Je to proto, že Amazon Fire TV Stick nepodporuje přímé stahování prostřednictvím prohlížeče (jako to děláte na mobilu Android).

Aplikace, ze které budeme instalovat všechny naše aplikace pro útěk z vězení, je Downloader.

Poznámka: Již nepoužíváme ES File Explorer, protože šlo o prémii a poplatky 9,99 $ měsíčně

Tady je tedy to, co uděláme v této části: Nainstalujte aplikaci Downloader z Amazon App Store

Pojďme na to teď.

1. Znovu přejděte na domovskou obrazovku své Amazon Fire TV Stick

jak útěk z vězení

2. Vyberte ikonu Vyhledávání možnost dostupná v levém horním rohu vaší požární televize (je to ikona objektivu, kterou musíte vybrat)

jailbreaking firestick

3. Do tohoto vyhledávacího okna zadejte název aplikace Downloader

Klikněte na Downloader v návrzích vyhledávání zobrazených v okně Amazon FireStick

jailbreak amazon fire tv

4. Klepněte na ikonu Downloader na další obrazovce

jak zaseknout amazonskou palici

5. Zvolte Stažení (nebo Dostat) v dalším okně

klikněte na stáhnout

6. Počkejte na stažení a instalaci aplikace Downloader

Klikněte na otevřeno spusťte aplikaci Downloader

jailbreak firestick

7. Zrušte všechny výzvy, které se zobrazí při prvním použití aplikace Downloader

Začnete kliknutím na část aplikace zvýrazněnou na obrázku níže (kde se zobrazuje) http: //)

aplikace pro stahování

Krok 3: Útěk z vězení

Nyní začneme instalovat různé aplikace počínaje Kodi. Pokud si nejste vědomi, Kodi je mediální aplikace, která vám umožní přístup do obrovského světa bezplatné zábavy. Umožňuje sledovat vaše oblíbené filmy, pořady, televizní kanály, sport, obsah pro děti a mnoho dalšího. Ano, můžete streamovat cokoli chcete. Vše, co potřebujete, je správné doplnění a sestavení Kodi.

Pomocí aplikace Downloader, kterou jste si právě stáhli z Amazon Store, zaútočíme na FireStick s Kodi. Zde jsou kroky:

1. Otevřete Downloader. Klepněte na textové pole URL, kde se zobrazuje http: //

jak útěk z vězení s downloaderem

2. Po zobrazení tohoto okna zadejte následující adresu URL
https://www.firesticktricks.com/kapk

Klikněte na JÍT

stáhněte jailbreak apk pro firestick

3. Počkejte, než si aplikace Downloader stáhne soubor API Kodi 18 Leia

stahování kodi apk na fire tv stick

4. Klepněte na Nainstalujte po stažení souboru

instalace kodi apk na jailbreak fire tv stick

5. Počkejte na instalaci Kodi APK

instalace kodi pomocí downloaderu

6. Aplikace nainstalována oznámení potvrdí, že na vaší Amazon Fire TV Stick byla nainstalována společnost Kodi.

Skvělý! Váš FireStick je nyní jailbroken.

Klikněte na otevřeno spustit Kodi. Chcete-li Kodi otevřít později, klikněte na Hotovo. Můžete jej otevřít později ze svých aplikací & Seznam kanálů.

jak útěk z vězení s downloaderem

7. Kodi bude trvat minutu, než se otevře, je-li to poprvé. To je normální. Takto vypadá domovská obrazovka Kodi.

to je, jak vypadá jailbroken firestick

Zajímá vás, co dělat dál? Kodi je prozatím čistá břidlice a nehraje nic. Chcete-li se naučit, jak používat jailbroken FireStick, pokračujte ve čtení.

Jak používat Jailbroken FireStick

Nyní, když jste ohnivzdornou TV Stick přerušili, je čas, abyste věděli, jak z vašeho zařízení vytěžit maximum.

Než však začnete používat jailbroken Fire Stick, chtěl bych vás upozornit, že vše, co streamujete prostřednictvím Kodi nebo jiných aplikací pro streamování, je viditelné pro vašeho poskytovatele internetových služeb a vládu. To znamená, že streamování obsahu chráněného autorskými právy (bezplatné filmy, televizní pořady, sport) vás může dostat do legálních potíží.

Naštěstí existuje spolehlivý způsob, jak zabránit všem vašim činnostem v oblasti streamování před poskytovatelem internetových služeb a vládou. Vše, co potřebujete, je dobrá VPN pro Fire Stick. Síť VPN vám pomůže obejít online sledování, omezení ISP a geo-omezení obsahu.

Já osobně používám a doporučuji ExpressVPN, což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Je kompatibilní s Kodi a velmi snadno se instaluje na Fire TV / Stick.

Neodporujeme porušování autorských zákonů. Co když ale neúmyslně skončíte streamování obsahu z nelegitimního zdroje? Není vždy snadné rozeznat rozdíl mezi legitimním a nezákonným zdrojem.

Než začnete používat ohnivou tyčinku jailbroken, podívejme se, jak pomocí ExpressVPN chránit vaše streamovací aktivity před zvědavýma očima.

Krok 1: Přihlaste se k odběru ExpressVPN TADY. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete používat zdarma prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

Krok 2: Zapněte svůj Fire TV / Stick a přejděte na možnost „Vyhledat“ zcela vlevo. Nyní do vyhledávacího pole zadejte „Expressvpn“ (bez uvozovek) a vyberte ExpressVPN, když se zobrazí ve výsledcích vyhledávání

nainstalovat expressvpn na jailbroken firestick

Krok 3: Klepnutím na „Stáhnout“ nainstalujte aplikaci ExpressVPN pro Fire TV / Stick.

dostat vpn jailbroken firestick

Krok 4: Otevřete aplikaci a zadejte přihlašovací údaje, které jste vytvořili při nákupu předplatného ExpressVPN. Klikněte na „Přihlásit se“

login expressvpn na firestick

Krok 5: Klepnutím na ikonu Napájení se připojte k serveru VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro FireStick.

připojit expressvpn na oheň stick

Můžete si také přečíst podrobnější informace o používání ExpressVPN s Fire TV / Stick.

Nyní, když váš Firestick používá zabezpečené připojení, je čas začít používat jailbroken FireStick / Fire TV Cube / Firestick 4K.

I když jste nainstalovali Kodi, proces útěk z vězení FireStick ještě není dokončen. Instalace přehrávače médií Kodi je jen začátek. Nyní musíme zjistit, jak používat Kodi pro streamování filmů, pořadů, živých televizí atd.

Nyní musíte nainstalovat Doplňky nebo sestavení Kodi.

Kodi Addons

Kodi nemá žádná vlastní média. Média musí pocházet z internetu. A k tomu potřebujete doplňky.

Na webu jsou stovky doplňků Kodi od různých nezávislých vývojářů. Kvalitní streamování však nabízí pouze několik z těchto doplňků.

Vybrali jsme několik desítek doplňků a vložili je do samostatného průvodce o Best Addons for Kodi. Až budete mít Kodi, budete chtít začít instalovat doplňky Kodi.

Zde je uveden rychlý pohled na některé z nejlepších doplňků z tohoto seznamu, kde najdete bezplatné filmy, pořady a další:

1. Venom Addon (Filmy & Představení): Venom je v současnosti jedním z nejlepších doplňků společnosti Kodi pro obsah na vyžádání. Nejen, že má obrovskou knihovnu obsahu, ale také vyvolává spoustu kvalitních streamovacích odkazů.

Nainstalujte Venom na Kodi

2. Smlouva (filmy) & Představení): Covenant je další kvalitní doplněk, který máte ve svém inventáři. Tento doplněk byl nedávno oživen a funguje skvěle pro filmy, pořady a další obsah na vyžádání. Pokusit se!

Nainstalujte Covenant na Kodi

3. Exodus Redux (Filmy & Představení): Exodus Redux je pravděpodobně nejpopulárnějším doplňkem Kodi v současnosti. Tento doplněk nabízí obrovský katalog obsahu a přitahuje spoustu pracovních toků.

Nainstalujte Exodus Redux na Kodi

4. Neomezené (víceúčelové): Pokud hledáte doplněk all-in-one pro filmy, pořady, živou televizi, dokumenty, sport a různé doplňky, zkuste Limitless. Je to lehký addon, který na FireSticku funguje skvěle

Nainstalujte bez omezení na Kodi

5. Sestup (víceúčelový): Sestup je další addon all-in-one, který si zaslouží určitou pozornost. Tento addon je ve srovnání s jinými addony docela nový, ale dělá fenomenální práci a stahuje odkazy nejvyšší kvality.

Nainstalujte sestup na Kodi

Staví společnost Kodi

Chcete-li streamovat filmy a pořady zdarma, potřebujete doplňky Kodi. Sestavy Kodi na druhé straně jsou volitelné. Mohou však skutečně vylepšit vaše prostředí Kodi na Fire Stick.

Společnost Kodi Builds organizuje vaše rozhraní Kodi snadnějším způsobem. Výchozí vzhled Kodi není jen nudný, ale také není příliš použitelný. Sestavy propůjčují vašemu Kodi zcela nové rozhraní a skvělý způsob, jak Kodi používat. Jinými slovy, dělají Kodi víc.

Když tedy u společnosti Kodi jailbreak FireStick doporučuji, nechte si také vytvořit sestavu Kodi.

Další velkou výhodou sestav Kodi je, že přicházejí s předinstalovanými doplňky. Nemusíte je instalovat samostatně.

Stejně jako u doplňků jsme připravili také seznam nejlepších sestav Kodi. Zde jsou nejlepší výběr ze seznamu:

1. No Limits Magic: S miliony uživatelů je No Limits pravděpodobně nejoblíbenější sestavou Kodi. Tato sestava nabízí úhledný, nepořádek a snadno použitelné rozhraní. Balí tuny předinstalovaných doplňků videa pro filmy, pořady, živé televizní pořady a další. Zkus to!

Nainstalujte Kodi No Limits Build

2. Xontech Build: Toto je další sestavení, které byste chtěli pořídit, pokud hledáte upgrade vašeho rozhraní Kodi. Úhledný design a spousta nejlépe hodnocených doplňků činí z tohoto sestavení nutnost.

Nainstalujte Xontech Build na Kodi

3. Titanová sestava: Toto sestavení je součástí populárního Průvodce nejvyšší sestavení. Titan je lehká konstrukce, která skvěle funguje na všech zařízeních Kodi. Je vybaven mnoha populárními doplňky pro všechny vaše streaming potřeby.

Nainstalujte Titanium Build na Kodi

Podívejte se také na naši příručku Ultimate Beginner's Guide pro Kodi, která vám pomůže naučit se používat Kodi.

Jak útěk z vězení FireStick (YouTube Video)

Jak Jailbreak FireStick (metoda ES File Explorer)

Pokud jste již Firesticka s výše uvedenou metodou již uvěznili, nemusíte to následovat. Pokud aplikace Downloader není ve vaší oblasti k dispozici, můžete pomocí aplikace ES File Explorer použít jailbreak FireStick. Vezměte prosím na vědomí, že sideloading již není k dispozici zdarma v ES File Explorer. Potřebujete placené předplatné, které stojí každý měsíc 9,99 $. Aplikace také nabízí 7denní zkušební verzi zdarma.

Firestick rozbijete podle níže uvedených kroků:

 1. Jít do Nastavení > Moje požární televize
 2. otevřeno Vývojářské možnosti
 3. Zapnout Aplikace z neznámých zdrojů
 4. Vraťte se do Nastavení stránka
 5. otevřeno Preference > Nastavení ochrany osobních údajů
 6. Zakázat Data o použití zařízení
 7. Zakázat Shromažďujte data o používání aplikací
 8. Přejít na Domovská obrazovka vaší Fire Stick
 9. Vybrat Vyhledávání nástroj v levém horním rohu
 10. Typ ES File Explorer pomocí dálkového ovladače vaší FireStick / Fire TV / Fire TV Cube
 11. Klikněte na ES File Explorer, když se objeví ve výsledcích vyhledávání
 12. Klikněte na Stažení
 13. Počkejte, až se ES File Explorer stáhne a nainstaluje
 14. Klikněte na otevřeno pro spuštění aplikace ES File Explorer
 15. V pravé části Průzkumníka souborů ES vyberte a klikněte na ikonu Downloader
 16. Klikněte na +Nový dole
 17. Zadejte adresu URL https: // www.firesticktricks.com/kapk v poli Cesta. Do pole Název zadejte název
 18. Klikněte na Stáhnout teď
 19. Po stažení souboru Kodi APK klikněte na Otevřít soubor
 20. Klikněte na Nainstalujte na další výzvu
 21. Přejděte dolů do pravého dolního rohu následujícího okna a klikněte na Nainstalujte znovu
 22. Uvidíte Aplikace nainstalována oznámení brzy. Skvělý! Máte jailbroken Firestick Nyní

Nejlepší aplikace pro útěk z vězení pro FireStick

Kodi je jeden skvělý způsob, jak útěk z vězení FireStick. Není to však jediný způsob. Existuje několik úžasných souborů APK, které si můžete nainstalovat a začít sledovat svůj oblíbený obsah v žádném okamžiku.

Zřeknutí se odpovědnosti: Nemohu se ručit za právní status těchto aplikací. Uživatelé NESMÍ používat žádné uvedené aplikace pro přístup k streamům chráněným autorskými právy. Doporučuji sledovat pouze bezplatný obsah, který je k dispozici ve veřejné doméně a je bez jakýchkoli autorských práv.

V této části průvodce nainstalujeme různé aplikace na Amazon Fire TV. Díky těmto aplikacím získáte přístup k neomezenému počtu filmů, pořadů, živých televizních programů a sportu pro bezplatné streamování. Tyto aplikace byly pečlivě vybrány pro uživatele FireStick, jako jste vy a já.

Tyto aplikace nevyžadují žádnou registraci, registraci ani e-mailovou adresu.

Zde jsou aplikace, které jsme pro vás vybrali:

Filmy & TV pořady

 • Kino APK
 • Typhoon APK

Živá TV + Sport

 • Mobdro
 • OLA
 • HDStreamz

Nezapomeňte, že žádná z výše uvedených aplikací není k dispozici v obchodě s aplikacemi Amazon. Proto bude nutné povolit aplikace z neznámých zdrojů pro všechny tyto aplikace tak, že přejdete do Nastavení > Moje požární televize > Vývojářské možnosti.

Doporučená služba pro plynulé streamování

Mluvíme o tom, jak útěk z vězení FireStick. Diskuse by však byla stěží dokončena, dokud nebude zmíněna tato konkrétní služba.

Real Debrid!

Real Debrid je prémiový generátor odkazů. A je to nejpopulárnější prémiový generátor odkazů, když píšu tuto příručku. Funguje s mnoha aplikacemi Fire TV a FireStick včetně Kodi.

Přihlášením Real Debrid můžete dramaticky vylepšit zážitek ze streamování na Amazon FireStick.

Přestože aplikace FireStick pro útěk z vězení, které zde doporučujeme, fungují skvěle, nabízejí ve spojení se službou Real Debrid mnohem úžasnější zážitek..

Byl jsem uživatelem této služby, protože si to ani nepamatuji. Proto důrazně doporučuji svým čtenářům.

Tuto službu můžete získat z oficiálních webových stránek. Později v této příručce vám ukážu, jak nastavit a používat Real Debrid s různými aplikacemi Fire TV Stick pro lepší zážitek při sledování filmů a televizních pořadů..

Kino APK (Filmy & Představení)

Cinema APK je jednou z nejpopulárnějších aplikací pro útěk z vězení pro třetí strany pro bezplatné streamování filmů a televizních pořadů na vyžádání. Tato aplikace existuje již nějakou dobu a je důvěryhodná stovkami tisíc uživatelů Fire TV / Fire TV Cube / FireStick po celém světě.

Je to jednoduchá a uživatelsky přívětivá aplikace se spoustou filmů a představení pro nekonečný zážitek ze zábavy na Fire Stick.

Ujistěte se, že je aplikace z neznámých zdrojů zapnutá (přejděte do nastavení FireStick Settings) > Moje požární televize > Vývojářské možnosti)

Zde je instalační proces pro útěk z vězení FireStick / Fire TV s Cinema APK:

1. Otevřete aplikaci Downloader na Fire TV Stick. Na hlavní obrazovce klikněte na její místo http: //

stahovač

2. Pomocí klávesnice na obrazovce zadejte následující adresu URL - firesticktricks.com/cinema

Stiskněte tlačítko Play / Pause na dálkovém ovladači nebo klikněte na JÍT

stáhněte si filmovou aplikaci na firestick

3. Počkejte na dokončení stahování souboru Cinema HD APK

filmy zdarma na amazonské palici

4. Klepněte na Nainstalujte další

klikněte na instalaci

5. Počkejte na instalaci Cinema HD APK

počkejte na instalaci

7. Klepněte na otevřeno po instalaci aplikace Cinema HD Fire Stick útěk z vězení

firestick jailbreak

Začněme s aplikací Cinema HD ve vašem odemčeném FireStick. Po útěku z vězení Firestick / FireStick 4K vám tato aplikace poskytne volný přístup ke spoustě obsahu.

8. Pokud se jedná o první spuštění, klikněte na Dovolit na výzvu

jak jailbreak amazon fire stick with cink apk

9. Pokračujte a klikněte Nainstalujte pokud budete vyzváni, upgradujte na nejnovější verzi

10. Klepněte na Přijmout v tomto okně Vyloučení odpovědnosti

kino app

11. Klepněte na OK v tomto okně Changelog

protokol změn aplikace kina

Nyní je pro vás aplikace Cinema HD. Toto je hlavní obrazovka, kde najdete televizní pořady

domácí kino hd

Chcete-li třídit obsah podle žánrů nebo kategorií, klikněte na trojúhelník vzhůru nohama nahoře

ohnivá tyčinka

Vyberte si z kategorií jako Populární, Trendy, Nejlépe hodnocené atd.

jak používat jailbroken firestick s kinem apk

Možnost Hledat a filtr roku jsou v pravém horním rohu obrazovky

ikona vyhledávání v kině

Hledáte místo toho filmy? Kliknutím na třířádkovou možnost v levém horním rohu otevřete tuto rozbalovací nabídku

klikněte na nabídku

Klikněte na Filmy tady

filmy

Chcete-li přizpůsobit nebo nastavit Cinema APK HD, klikněte na Nastavení v rozbalovací nabídce.

nastavení kina

Přestože je zde mnoho možností, dotkneme se pouze té nejdůležitější - nastavení skutečné debrid

Přejděte dolů do sekce Premium Account

Klikněte na Přihlaste se k Real-Debrid

klikněte na skutečné debrid

Zobrazí se toto okno s autorizačním / aktivačním kódem

Použijte svůj počítač nebo mobilní webový prohlížeč a přejděte na https://real-debrid.com/device

Přihlaste se pomocí svého účtu Real Debrid a zadejte kód, který vidíte na obrazovce FireStick

jailbreak amazon fire tv

Po úspěšné autorizaci se zobrazí zpráva „Real-Debrid autorizovaná“

jak používat jailbroken firestick

Typhoon TV APK (Filmy & Představení)

Typhoon TV je jednou z novějších aplikací pro útěk z vězení pro obsah na vyžádání. Nicméně, i když je nový, udělal si docela jméno pro sebe.

Tato aplikace nabízí obrovskou sestavu filmů a představení. To také přitahuje nejlepší streaming odkazy z nejspolehlivějších zdrojů na webu.

Typhoon TV je snadno použitelná aplikace pro útěk z vězení FireStick s přímým rozhraním. Věřím, že útěk z vězení Fire Stick by bez této aplikace nebyl pravdivý.

Jak nainstalovat Typhoon TV na FireStick:

1. Otevřete Downloader aplikace ve vašem zařízení

Klikněte na část hlavní obrazovky, kde se zobrazuje http: //

domovská stránka downloaderu

2. Zadejte následující zdrojovou adresu URL: firesticktricks.com/typ

Klikněte na JÍT

odkaz na stažení tajfunu

3. Počkejte, až se soubor Typhoon TV APK stáhne

počkejte na stažení

4. Zvolte Nainstalujte když se zobrazí tato výzva

jailbreaking firestick with typhoon tv

5. Počkejte na instalaci aplikace Typhoon TV

instalace aplikace tajfun pro útěk z vězení

6. Klepněte na otevřeno když je tato aplikace FireStick jailbreak nainstalována

výstřel ze střely

7. Klepněte na Dovolit udělit potřebné povolení pro Typhoon TV

jak útěk z vězení

8. Klepněte na OK na této výzvě changelog

protokol změn tajfunu

9. Vyberte požadovaný výchozí přehrávač videa. Doporučuji používat MX Player

To lze později změnit v nastavení Typhoon TV Settings.

zvolit výchozího hráče

10. Po zobrazení výzvy klikněte na Přijmout v tomto okně se zřeknutím se odpovědnosti

vyskakovací okno se zřeknutím se tajných práv

To by bylo hlavní okno aplikace Typhoon TV. Na hlavní obrazovce aplikace nejprve zobrazí televizní pořady. To však lze změnit v nastavení aplikace

úvodní obrazovka tajfunu

V nabídce aplikace můžete také rychle přepínat mezi filmy a pořady

Klikněte na ikonu se třemi řádky v levém horním rohu

nastavení tajfunu

V možnostech vyberte Filmy

klikněte na filmy

Zde je obrazovka s filmy

Ve výchozím nastavení jsou filmy z kategorie „Nejoblíbenější“ zobrazeny jako první

zdarma filmy aplikace pro jailbroken firestick

Kliknutím na trojúhelník vzhůru nohama nahoře vyberte další kategorie

aplikace pro sledování filmů na jailbroken fire stick

V pravé horní části aplikace můžete použít možnost hledání, pokud hledáte něco konkrétního (například můžete vyhledávat podle názvu filmu nebo show)

hledat v tajfunu tv

Podívejme se rychle na kategorie Typhoon TV a jak se zaregistrovat do Real Debrid

Klikněte znovu na tlačítko se třemi řádky nabídky v levém horním rohu a z rozbalovací nabídky klikněte na Nastavení

klikněte na nastavení

Jak jsem řekl, můžete změnit výchozího hráče z Nastavení

změnit výchozího hráče

Přejděte dolů na Real-Debrid sekce

Klikněte na Přihlaste se k Real-Debrid

jailbreaking firestick

Po zobrazení tohoto okna si poznamenejte autorizační kód

Ve webovém prohlížeči přejděte na adresu https://real-debrid.com/device a zadejte tento kód

Možná se budete muset přihlásit ke svému účtu Real Debrid

skutečné debridní oprávnění

Po dokončení autorizace se stav změní na Přihlášen

jailbreak amazon fire tv

Televizní stanice Typhoon je nyní kompletní a připravena streamovat váš oblíbený obsah.

Mobdro (pro živou televizi)

Mobdro je neuvěřitelně populární živá aplikace TV FireStick, která odstraňuje všechny hranice a přináší kanály kabelové televize přímo do vaší vězněné Amazon Fire TV / FireStick.

Tato aplikace obsahuje spoustu kanálů z USA, Kanady, Evropy a dalších částí světa. Jednoduché, ale vysoce funkční rozhraní aplikace vám usnadní nalezení jakéhokoli kanálu, který hledáte.

Seznam známých kategorií usnadňuje výběr typu obsahu, který chcete sledovat, včetně zpráv, přehlídek, filmů, sportu, hudby a dalších. Možnost vyhledávání umožňuje rychle najít televizní kanály, které chcete sledovat na vašem zařízení FireStick.

Zde jsou kroky k útěku z vězení FireStick / Fire TV / Fire TV Cube with Mobdro:

1. Spusťte Downloader v aplikaci FireStick a klikněte na textové pole, které říká http: //

jailbreak firestick pro živé televizní kanály

2. Zadejte adresu URL firesticktricks.com/mob

Klikněte na JÍT nebo stiskněte tlačítko Play / Pause na dálkovém ovladači

zdarma živá televize na amazonské palebné televizní kartě

3. Počkejte, až se soubor APK Mobdro stáhne

stahování živé televize apk

4. Klepněte na Nainstalujte na výzvu

nainstalovat mobdro aplikaci pro útěk z vězení

5. Počkejte, až bude nainstalována aplikace Mobdro útěk z vězení pro FireStick

počkejte na instalaci

6. Klepněte na otevřeno po instalaci aplikace

nainstalován mobdro na firestick

7. Klepněte na Souhlasit na výzvu. Tato výzva se zobrazí pouze při prvním spuštění aplikace po instalaci

úvodní obrazovka mobdro

8. Klepněte na Dovolit když se objeví tato výzva

jailbroken firestick kanály

Toto je hlavní okno aplikace Mobdro

mobdro

Nahoře můžete vidět různé kategorie včetně kanálů, zpráv, přehlídek, filmů, sportu atd.

V kategorii Kanály najdete všechny své kanály na jednom místě. Další kategorie můžete použít k prozkoumání kanálů podle žánru.

seznam kanálů

Takto vypadá seznam kanálů. Stačí kliknout na kanál a začít streamovat.

populární televizní kanály na firestick

Pokud hledáte nějaký konkrétní kanál, vraťte se na domovskou obrazovku Mobdro a klikněte na ikonu Hledat v levém horním rohu.

hledat kanály

Tato aplikace je nyní připravena k použití.

OLA TV (pro živé televizní vysílání) & Sportovní)

OLA TV je další skvělá aplikace, kterou můžete použít k útěku z vězení FireStick. Tato aplikace vám přináší rozsáhlou sbírku satelitních kanálů z celého světa a celé z nich z USA.

Najdete kanály téměř ve všech kategoriích, včetně zpráv, zábavy, životního stylu, vzdělávání a dalších. Má také silný sportovní segment, který vám umožní sledovat vaše oblíbené sporty včetně baseballu, golfu, basketbalu, fotbalu, fotbalu atd.

Ola TV je v současnosti jednou z nejpopulárnějších živých televizních aplikací. Poskytuje vám přístup k plně načteným kanálům Amazon Fire Stick. Užijete si to jako nůžky na šňůry.

Při instalaci Ola TV a útěku z vězení FireStick / Fire TV / TV Cube postupujte takto:

1. Spusťte Downloader aplikace, kterou jste nainstalovali dříve

Po zobrazení hlavní obrazovky klikněte na, kde se zobrazí textové pole http: //

jailbreak firestick with ola tv

2. Na této obrazovce zadejte následující adresu URL: firesticktricks.com/ola

Klikněte na JÍT nebo stiskněte tlačítko Play / Pause na dálkovém ovladači

zadejte adresu URL

3. Počkejte několik sekund, než se stáhne soubor aplikace OEL TV jailbreak firestick

jailbroken fire stick

4. Klepněte na Nainstalujte když uvidíte toto okno

amazonská ohnivá tyčinka

5. Počkejte na instalaci Ola TV

počkejte na instalaci

6. Klepněte na OTEVŘENO spusťte aplikaci

jailbroken firestick with ola tv

7. Okamžitě se dostanete na hlavní obrazovku aplikace. Ve skutečnosti je to jediné okno, ve kterém jsou uvedeny živé televizní kanály

8. Pokračujte a vyberte jednu z možností

kanály na firestick

9. Na domovské obrazovce aplikace najdete související kanály v kategorii, kterou jste vybrali. Vyberte kanál a začněte streamovat

živé televizní kanály na jailbroken fire stick 4k

Takto můžete pomocí aplikace OLA TV útěk z vězení přerušit.

HD Streamz (sportovní)

Zatímco HD Streamz obsahuje přesvědčivý seznam živých televizních kanálů, je nejlépe známý pro svou sbírku sportovních kanálů.

Tato aplikace obsahuje spoustu sportovních kanálů z USA i dalších částí světa. Můžete sledovat baseball, basketbal, tenis, zápas a další.

Kromě sportovních kanálů můžete také procházet oblíbené kanály v různých jiných kategoriích, včetně zábavy, hudby, filmů a dětí..

HD Streamz má jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní, které vám pomůže rychle začít. Proto jsem si ji vybral jako jednu z nejlepších aplikací pro útěk z vězení Amazon Fire TV.

Podívejme se na tyto kroky, abyste vytvořili útěk z vězení FireStick s HD Streamz:

1. Jděte na Downloader aplikaci ve vašem FireSticku a otevřete ji

jak sledovat živé sporty na jailbroken amazon firestick

2. Zadejte následující adresu URL firesticktricks.com/hds

Stiskněte tlačítko play / pause na dálkovém ovladači nebo klikněte na Jít

jak útěk z vězení s hd streamz

3. Počkejte, až se soubor APK HD Streamz stáhne, aby došlo k útěku z vězení FireStick

počkejte na stažení apk

4. Klepněte na Nainstalujte na výzvu

nainstalovat aplikaci hd streamz

5. Počkejte na dokončení instalace aplikace HD Streamz

firestick jailbreak

6. Klepněte na OTEVŘENO pokračovat

klikněte na OPEN

7. Klepněte na Dovolit když se zobrazí tato vyskakovací zpráva

dovolit

Toto je hlavní obrazovka aplikace HD Streamz

Na hlavní obrazovce obsahuje některé kanály. Pokud nemůžete najít hledaný kanál, klikněte uprostřed na jednu z kategorií s názvem „Prozkoumat kategorie“

požární hůlka útěk z vězení

Například když kliknete na kategorii Sport, zobrazí se související kanály.

I na této obrazovce můžete z levé nabídky přepnout na jednu z dalších kategorií.

sportovní kanály

Stačí si vybrat kanál, který chcete sledovat, a začít streamovat.

Můžete vyhledat kanál podle jeho názvu. Stačí kliknout na možnost Hledat v pravém horním rohu.

jak útěk z vězení a použití firestick

Tímto způsobem můžete používat proudy HD po útěku z vězení Amazon Fire Stick / Fire TV Cube.

Jak získat nový App Store pro FireStick

Nyní, když jste FireStick přerušili, jste připraveni začít streamovat. Ale víte, že s tím můžete udělat mnohem víc?

Váš FireStick má oficiální Amazon Store pro stovky aplikací. Amazon Store však vynechává spoustu skvělých aplikací, díky nimž bude váš zážitek z FireSticku mnohem úžasnější.

Naštěstí si můžete do zařízení Fire Stick nainstalovat obchod s aplikacemi třetích stran s názvem Aptoide TV. Aptoide TV obsahuje celou řadu neuvěřitelných aplikací, které v Amazon Store nenajdete.

Aptoide TV je promyšlený a profesionálně navržený obchod s aplikacemi, který vám umožní rychle najít a nainstalovat celou řadu aplikací třetích stran, včetně aplikací pro streamování a údržby & pomocné aplikace.

Poskytuji rychlé kroky k instalaci Aptoide na FireStick / Fire Stick 4K. Podrobné pokyny naleznete v naší příručce k instalaci & použijte Aptoide TV na FireStick.

1. Otevřete aplikaci Downloader

2. Zadejte následující odkaz: firesticktricks.com/store

Klepněte na tlačítko Přejít

nový obchod s aplikacemi pro amazonské firestick

3. Zvolte otevřeno po instalaci aplikace

jailbreak firestick

4. Toto je domovská obrazovka televizoru Aptoide na Fire Stick. Můžete začít hledat aplikace, které chcete nainstalovat

aptoide domovská obrazovka

Bonus Tip - Získejte IPTV pro FireStick

I když váš jailbroken FireStick / Fire Stick 4K poskytuje přístup k mnoha volným možnostem streamování živého televizního vysílání, existuje několik nákladově efektivních prémiových služeb IPTV, které můžete použít pro lepší zážitek ze streamování.

Prémiové služby IPTV jsou spolehlivější než jejich bezplatné protějšky. Ve srovnání s běžným předplatným kabelové televize však stojí jen zlomek.

Můžete si prohlédnout náš kompletní seznam prémiových služeb IPTV zde.

Zde jsou naše nejlepší tipy ze seznamu pro živé filmy, tv, sporty a další:

Sapphire Secure: Za pouhých 5 $ měsíčně vám aplikace Sapphire Secure poskytuje přístup k téměř 4 000 kanálům z celého světa. Součástí služby je také dynamický elektronický programový průvodce (EPG), který udržuje aktuální informace o plánu.

Nainstalujte Sapphire Secure na FireStick

Sportz TV: Sportz TV nabízí spoustu kabelových televizních kanálů z USA, Velké Británie a dalších zemí. Spousta kanálů streamuje v plném rozlišení HD. Měsíční tarify začínají na 9,95 $ měsíčně a získáte podporu pro alespoň 2 zařízení.

Nainstalujte si Sportz TV na FireStick

Nitro TV: Tato služba IPTV vám umožňuje přístup k více než 6000 kabelovým televizním kanálům z celého světa za pouhých 20 $ měsíčně (2 připojení). Na FireStick můžete nainstalovat Nitro TV APK. Podporuje také seznam skladeb M3U, který umožňuje jeho použití s ​​mnoha přehrávači IPTV.

Jak nainstalovat Nitro TV

Často kladené otázky

Kolik stojí Jailbreak Firestick?

Útěk z vězení je úplně VOLNÝ, UVOLNIT proces. Během útěku z vězení si stáhnete některé aplikace, které vám poskytují přístup k neomezenému počtu filmů, pořadů, živých televizních programů atd. Bez nákladů.

Co to znamená útěk z vězení FireStick?

Jailbreaking FireStick jednoduše znamená instalaci určitých aplikací pro streamování třetích stran do vašeho zařízení, jako by to byl jen další den. Jailbreaking nevyžaduje žádné změny na úrovni systému. Rovněž nevyžaduje žádné speciální technické znalosti. Stačí základní porozumění tomu, jak na FireStick stahovat aplikace.

Dokážete se dostat do potíží s Jailbreaking a FireStick?

Jailbroken FireStick vám poskytuje neomezený přístup k bezplatnému obsahu. Musíte však opatrně šlapat. Můžete nevědomky skončit streamování obsahu chráněného autorskými právy a dostat se do právních potíží.

Na webu FireStickTricks.com našim uživatelům vždy doporučujeme streamovat obsah ve veřejné doméně a být dobrým soudcem jejich jednání. Zároveň hájíme vaše právo na soukromí. Proto se důrazně doporučuje vždy používat VPN se zařízením s vězením.

Co můžete sledovat na Jailbroken FireStick?

Můžeš sledujte téměř cokoli chcete s vaším jailbroken FireStick. Jakmile jailbreak FireStick odstraníte všechna omezení a získáte přístup k filmům, přehlídkám, živé televizi, sportu, dokumentárním filmům a mnohem více.

Co dělá Jailbroken FireStick?

Jailbroken FireStick vám poskytuje přístup k nekonečnému fondu médií (včetně filmů, pořadů, živých televizí a mnohem více) dostupných na internetu. Úrazem z vašeho zařízení ukončíte omezení uložená výrobcem. Po útěku z vězení můžete nainstalovat aplikace třetích stran, jako je Kodi, Cinema HD atd. Jailbroken FireStick vám pomůže ušetřit peníze.

Je bezpečné útěk z vězení FireStick?

Technicky řečeno, to, co jsem v této příručce ukázal, není ve skutečnosti útěk z vězení. Skutečný proces útěk z vězení vyžaduje vyladění operačního systému a získání přístupu k kořenovým souborům. Zde jste jednoduše nainstalovali několik aplikací do vašeho FireStick. To znamená, náš proces útěk z vězení je 100% bez rizika.

Ztrácím záruku na Amazon FireStick, když ji uvězním?

Neztrácíte ani neztratíte záruku na FireStick, protože vše, co děláte, je instalace aplikace a neprovedení žádných změn v softwaru nebo hardwaru zařízení.

Jaké kanály jsou na Jailbroken FireStick?

Jakýkoli kanál, který chcete. Po útěku z vězení FireStick budete mít přístup k tunám aplikací a kanálů třetích stran. Můžete však i nadále používat oficiální kanály dostupné prostřednictvím Amazon Store. Můžete si prohlédnout náš seznam nejlepších kanálů FireStick.

Zpomaluje jailbreaking můj Amazon FireStick?

V ideálním případě to tak není. Kodi je odlehčená aplikace a nemá žádný významný nebo patrný dopad na výkon FireStick. Úložiště Fire TV Stick je však omezené a pokud již bylo zabíráno mnoho místa, můžete zaznamenat problémy s výkonem. Bylo by dobré vyčistit FireStick úložiště všech nepořádků a nepotřebných souborů. Pokud jste například na FireStick nainstalovali nějaké aplikace třetích stran, ujistěte se, že odstraníte soubory APK, abyste uvolnili místo.

Jak na útěk z vězení FireStick 4K?

Všechna řada zařízení Fire TV - včetně FireStick 2nd Gen, Fire Stick 4K, Fire TV Cube - jsou v podstatě stejné. Metoda útěk z vězení, kterou jsme v tomto příspěvku poskytli, tedy funguje stejně dobře pro FireStick 4K, jako u jiných zařízení Fire TV. Nemusíte dělat nic jiného. Na všech zařízeních Fire TV jsem úspěšně postupoval podle stejných kroků. Můžete udělat totéž. Pokud však narazíte na jedinečný problém, obraťte se na nás prostřednictvím níže uvedené poznámky. Pokusíme se poskytnout co nejlepší pomoc.

Jak útěk z vězení FireStick bez účtu Amazon?

K nastavení FireStick při prvním použití potřebujete účet Amazon. FireStick můžete útěknout z vězení pouze poté, co jste ho nastavili.

Bohužel neexistuje způsob, jak nastavit zařízení bez účtu Amazon. Z tohoto důvodu neexistuje žádný způsob, jak útěk z vězení přerušit bez účtu Amazon.

Měl bych si koupit plně naloženou Fire Stick?

Jsem velmi proti zakoupení zařízení před vězením. Nejlepší je koupit originální FireStick a použít jej přímo z krabice. Ti, kteří vám prodávají jailbroken FireStick / Fire TV / Cube, mohli manipulovat s vaším softwarem nebo hardwarem i jinými způsoby. Kromě toho existuje mnoho známých případů, kdy prodejci jailbroken Firesticks čelí právním poplatkům.

Závěr

Nyní tedy víte, jak jailbreakovat FireStick a jak FireSticks fungují poté, co jsou jailbroken. Proces útěk z vězení zahrnuje instalaci aplikací pro útěk z vězení FireStick. Jakmile to uděláte, možná budete chtít zvýšit svůj zážitek ze zábavy na další úroveň. To můžete dělat s nejlepšími aplikacemi FireStick, Kodi Builds a Kodi Addons.

Útěk z vězení Amazon FireStick pokaždé, když si koupím nový. Tento útěk z vězení používám několik měsíců bez škytavek nebo potíží. Jsem přesvědčen, že to bude skvěle fungovat i pro vás. Pokud se však setkáte s jakýmkoli problémem, můžete nám napsat níže uvedený komentář. Udělám, co bude v mých silách, abych se postaral o vaše problémy.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me