Je nezákonné útěk z vězení Amazon Fire Stick?

>

Pokud jste tady, rozhodně to znamená dvě věci. Za prvé, zakoupili jste si Amazon Fire TV Stick a za druhé, chcete žonglovat Fire Stick. Ale máte obavy, zda Jailbroken Fire Stick je nezákonná a může vás přistát v nějakých právních potížích? Už se nemusíte starat, protože jste na správném místě. Řekneme vám vše, co je třeba vědět o právních otázkách týkajících se jailbroken Amazon Fire Stick.

Poznámka: Nedoporučujeme používat k přístupu k nelegálnímu obsahu žádný software / hardware / službu. Buďte dobrým soudcem vašich jednání.

Je nezákonné útěk z vězení FireStick?

jailbreak fire stick stick nezákonný

Jailbreaking Fire Stick není žádná raketová věda a žádný kluk s trochou technologického know-how může snadno útěk z vězení / hack / odemknout Fire Stick. Ale je jailbroken Fire Stick nelegální? Odpověď je NE. Útěk z vězení, hackování nebo odemykání vaší Amazon Fire TV Stick rozhodně není nezákonný. Je to čistě legální jednoduše proto, že je to váš osobní majetek. Můžete si to užít tak, jak si přejete, dokud a pokud nezasahujete do užívání majetku někoho jiného nebo porušování jakéhokoli národního statutu.

Takže můžete určitě útěk z vězení Fire Stick, aniž byste se dostali do legálních potíží. Kodi můžete také nainstalovat na Fire Stick bez jakýchkoli problémů. Je tu však malý úlovek. Jakmile nainstalujete Kodi spolu s doplňky na jailbroken Fire Stick, otevře se vám na vašem hacknutém Amazon Fire TV Stick oceán volného multimediálního obsahu. Můžete přistupovat k tisícům kanálů a videí, které by jinak nebyly dostupné zdarma nebo by mohly být ve vaší oblasti blokovány.

To je v podstatě úlovek. Jailbroken Fire Stick není přísně nelegální, ale to, co budete dělat dál, je velmi důležité. Například, pokud byste sledovali obsah chráněný autorskými právy na Kodi, pak byste se určitě mohli dostat do potíží. Můžete se dostat do potíží buď s vaší vládou v závislosti na autorských zákonech vaší země, nebo u vašeho poskytovatele internetových služeb. Váš poskytovatel internetových služeb může vydat sankci proti vašemu účtu za přístup k pirátskému nebo nelegálnímu obsahu. Může to dokonce blokovat nebo pozastavit váš internetový účet.

To však můžete velmi snadno obejít. Vše, co musíte udělat, je použít virtuální privátní síť (VPN). Nyní vám ještě jednou řekneme, že používání VPN není zcela nezákonné, ale také to není legální. Za obsah, ke kterému přistupujete pomocí této VPN, budete velmi zodpovědní a pokud bude něco vysledováno zpět, můžete být zodpovědní. Takže opatrně šlapejte na vlastní nebezpečí. Síť VPN můžete použít k přístupu k obsahu blokovanému ve vaší zeměpisné oblasti nebo k zabezpečené anonymitě. Důrazně doporučuji získat pouze nejlepší VPN pro FireStick místo bezplatných možností.

Jak používat VPN na FireStick pro bezpečné streamování

Já osobně používám a doporučuji ExpressVPN, což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Je kompatibilní s Kodi a velmi snadno se instaluje na Fire TV / Stick.

Než začnete používat ohnivou tyčinku jailbroken, podívejme se, jak pomocí ExpressVPN chránit vaše streamovací aktivity před zvědavýma očima.

Krok 1: Získejte ExpressVPN TADY. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete používat zdarma prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

Krok 2: Na Fire FirePack / Stick přejděte na možnost „Vyhledat“. Je zcela vlevo. Nyní ve vyhledávacím řádku vyhledejte výraz „Expressvpn“ (bez uvozovek) a otevřete ExpressVPN, když se zobrazí ve výsledcích vyhledávání.

nainstalovat expressvpn na jailbroken firestick

Krok 3: Klikněte na tlačítko „Stáhnout“ pomocí tlačítka „Vybrat“ na dálkovém ovladači FireStick. Stáhne a nainstaluje aplikaci ExpressVPN na vaši Fire TV / Stick.

dostat vpn jailbroken firestick

Krok 4: Otevřete aplikaci ExpressVPN a přihlaste se pomocí e-mailu a hesla, které jste použili při nákupu předplatného ExpressVPN. Klikněte na „Přihlásit se“

login expressvpn na firestick

Krok 5: Pomocí ikony napájení (viz obrázek níže) se připojte k serveru VPN. Nyní je vaše připojení zabezpečené pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro FireStick.

připojit expressvpn na oheň stick

Můžete si také přečíst podrobnější informace o používání ExpressVPN s Fire TV / Stick.

Závěr

Takže shrnutí věcí. Hacking nebo útěk z vězení Amazon Fire Stick není nezákonný. Nikdo vás nebude žalovat za útěk z vězení u Fire Fire. Instalace Kodi nebo jiných podobných aplikací FireStick také není nezákonná. Pokud však přistupujete k obsahu chráněnému autorskými právy pomocí sestav nebo doplňků společnosti Kodi, můžete se s vládou nebo poskytovatelem internetových služeb setkat s problémy. Je to jako torrent. Zatímco torrenty samy o sobě nejsou nelegální, ale pirátský a obsah chráněný autorskými právy je.

Doufáme, že jsme vám vše objasnili. Nyní se můžete sami rozhodnout, zda si přejete útěk z vězení Fire Stick, nebo ne. Pokud máte jakékoli další dotazy, můžete své komentáře níže vypustit.

Související příručky:

  • Jak nastavit Amazon FireStick poprvé
  • Jak nainstalovat Cinema APK na Fire Stick
  • Jak nainstalovat Titanium TV na FireStick
  • Jak nainstalovat CyberFlix TV na FireStick
  • Nejlepší alternativy Terarijní televize

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me