Kaip paslėpti savo IP adresą
>
Kaip paslėpti savo IP adresą? Gavome daugybę tokių klausimų iš savo skaitytojų, norinčių žinoti, kaip paslėpti IP adresą. Todėl manėme, kad dabar bus puikus laikas parašyti šį įrašą. Šiame vadovėlyje parodyti metodai apima nemokamus ir mokamus sprendimus. Galite naudoti tai, kas labiausiai atitinka jūsų reikalavimus.
Kas tiksliai yra IP adresas?
IP reiškia interneto protokolą. Būtent šis protokolas nustato, kaip keičiasi duomenys tarp jūsų interneto ryšio ir žiniatinklio. Dar paprastesniais žodžiais tariant, IP padeda jums prijungti savo įrenginius prie interneto.
Kaip ir jūsų namo adresas yra unikalus, IP adresas yra unikalus jūsų interneto ryšiui. Kai bandote patekti į svetainę, būtent jūsų IP adresas nurodo svetainę, kuriam įrenginiui reikia siųsti informaciją.
Kadangi IP adresas yra unikalus interneto ryšiui, jis taip pat yra jo tinklo ir galiausiai jūsų identifikatorius. IPT turi jūsų asmeninę informaciją, tokią kaip SSN, namo adresą, el. Pašto adresą ir tt. Turėdamas IP adresą, jis gali sužinoti, kuriose svetainėse lankėtės ir kokį turinį naršėte..
Kodėl turiu slėpti savo IP adresą?
Yra daugybė priežasčių, kodėl norėtumėte paslėpti savo IP adresą. Čia yra keletas dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl vartotojai nori slėpti IP adresą.
1- Prisijunkite prie interneto privačiai ir anonimiškai
Privatumo pažeidimai šiais laikais tapo dažnesni nei bet kada anksčiau. Mes tikrai nežinome, kas galėtų stebėti mūsų veiklą internete. Mes net nežinome, ar mūsų interneto paslaugų teikėjas saugo mūsų asmeninę informaciją, dalijasi ja su vyriausybe ar parduoda ją aukščiausią kainą pasiūliusiam asmeniui. Paslėpti savo IP adresą skamba protingai.
2 – Paslėpkite savo geografinę vietą
Jūsų IP adresas yra susietas su jūsų interneto ryšiu, kurį teikia jūsų IPT. Pirkdami interneto paslaugas, turite pateikti savo asmeninę informaciją, tokią kaip SSN, namų adresą, el. Pašto adresą ir kt.
Jums priskirtas IP adresas yra unikalus ir gali būti naudojamas gaunant jūsų asmeninę informaciją ir vietą.
Slėpdamas savo IP adresą, paslepiu ir savo vietą.
3 – Panaikinkite geografinio ir IP apriboto turinio blokavimą
Tam tikros svetainės ir srautiniu būdu perduodamas turinys yra tik tam tikruose regionuose. Juos galima pasiekti bet kokiu tų regionų IP adresu. Bet kuri intelektinė nuosavybė, esanti už regiono ribų, negali naudotis ja.
Paslėpti savo IP adresą ir įsigyti IP adresą regione, iš kurio norite pasiekti svetaines ir kitą turinį, yra puikus būdas apeiti tokius apribojimus..
Čia iškyla poreikis paslėpti savo IP adresą. Taigi, čia yra daugybė būdų tai padaryti.
Kaip paslėpti IP adresą
Aš išvardijau keturis būdus (trys nemokami) galite paslėpti savo pradinį IP adresą ir naršyti internete suklastotu. Pirmasis metodas yra pats saugiausias ir rekomenduojamas daugumai vartotojų. Tačiau galite pasirinkti pagal savo pobūdį.
1. Naudokitės VPN paslauga – greičiausia ir patikimiausia
Aš visiškai neabejoju, kad VPN naudojimas yra geriausias būdas paslėpti mano IP adresą. Aukščiausi VPT paslaugų teikėjai siūlo aukščiausio lygio saugumo protokolus, kurie daro jūsų interneto ryšį visiškai neliečiamą dėl kibernetinių grėsmių ir įsilaužimo bandymų..
VPN paslaugos taip pat siūlo apsaugą nuo IP nuotėkio ir įsitikinkite, kad prisijungus prie interneto jūsų pradinis IP adresas niekada nebus paleistas.
Virtualaus privataus tinklo veikimas yra gana paprastas. Jis slepia jūsų IP adresą ir priskiria visiškai naują IP adresą iš serverio, prie kurio esate prisijungę. Tai leidžia jums visiškai anonimiškai prisijungti.
Bet kokį interneto srautą, kurį sukuria jūsų prijungtas prie VPN įrenginys, pirmiausia užšifruoja VPN programa. Tada srautas nukreipiamas per VPN serverį, prie kurio pasirinkote prisijungti. Kai srautas pasiekia VPN serverį, reikia serverio tapatybės ir jūsų IP adresas yra paslėptas. Kai srautas grįžta į jūsų įrenginį, jis vėl eina per tą patį serverį. Šifravimas užtikrina, kad net jūsų IPT negauna jūsų internetinės veiklos pliūpsnio.
Nesvarbu, ar norite srautiniu būdu transliuoti privačius tinklus, atblokuoti geografiškai ribotas svetaines ir turinį, apsaugoti savo „torrent“ veiklą ar saugoti savo internetinę veiklą nuo informacijos stebėjimo, VPN yra puikus būdas eiti.
Aš naudojau įvairias VPN programas. „ExpressVPN“ yra tas, kuris aiškiai išsiskiria iš minios. Žinoma, kad tai greičiausias VPN. Vis dėlto, tai nėra vienintelė priežastis, kodėl aš rekomenduoju. „ExpressVPN“ turi didžiulį 3000+ serverių tinklą 160 vietų ir 90 ir daugiau šalių.
Kiekvienas serveris yra unikalus IP adresas. Tai reiškia, kad „ExpressVPN“ turi daugiau nei 3000 unikalių galimybių paslėpti mano IP. Norėdami gauti daugiau informacijos apie jos savybes, galite perskaityti mano „Expressvpn“ apžvalgą.
2. Slėpti IP naudojant tarpinį serverį – lėtas ir nepatikimas
Galite galvoti apie tarpinį serverį kaip apie mažąjį VPN arba tikriausiai smarkiai pašalintą VPN versiją.
Kaip ir VPN, jie nukreipia jūsų internetinį srautą per savo serverį, leidžiantį jums paslėpti savo IP adresą. Gerai tai, kad dauguma tarpinių serverių, tokių kaip hide.me, yra nemokami. Nemaža jų dalis yra internetinė. Nereikia atsisiųsti jokios programos iš savo įrenginio. Tiesiog apsilankykite tarpinio serverio svetainėje ir įveskite URL, kurį norite pasiekti.
Kalbant apie tunelių srautą, tarpinio serverio veikimo būdas labai skiriasi nuo VPN. Nors VPN gali nukreipti visą išeinančio interneto srautą per savo serverį, tarpinio serverio paslauga slepia tik konkrečią veiklą. Leiskite pateikti jums pavyzdį, kuris turėtų viską paaiškinti:
Jūsų įrenginyje įdiegtas VPN klientas visiškai kontroliuoja jūsų interneto srautą, naudodamas patikimus šifravimo protokolus. Kita vertus, naudodamiesi tarpiniu serveriu, turite pasakyti, kurią konkrečią internetinę veiklą norite nukreipti per tarpinį serverį. Tarkime, yra svetainė, kurioje nenorite savo originalių IP pėdsakų. Jūs einate į tarpinį serverį, pasirenkate serverį ir nurodote jiems svetainės URL. Tarpinio serverio paslauga perkelia jūsų prašymą per savo serverį ir įkelia svetainę į jūsų naršyklę. Jūsų IPT žinotų tik tai, kad lankėtės tarpinio serverio svetainėje (kuri yra visiškai teisėta). Nežinotų, kurioje svetainėje iš tikrųjų lankėtės per tarpinį serverį.
Tarpinis serveris gali būti neįtikėtina priemonė norint pasiekti svetainę, kuriai taikomi geografiniai apribojimai, ar net atblokuoti turinį, kuriame ribojamas regionas. Tačiau geriausios srautinio perdavimo platformos, tokios kaip „Netflix“, išleidžia daug pinigų „Proxy“ ir VPN serverių sekimui ir blokavimui. Mokami VPN teikėjai gali sau leisti integruoti naujus serverius, to negalima pasakyti apie nemokamas tarpinio serverio paslaugas.
Tarpinio serverio paslaugos turi ir kitų rimtų trūkumų. Saugumo srityje jie nėra patikimiausi. IP nutekėjimai, IP ekspozicijos nėra neįprasta. Jie net nenaudoja tų pačių aukščiausio lygio šifravimo protokolų. Ir mes nežinome, kokia saugi yra jūsų asmeninė informacija su jais.
Kaip jau sakiau, tarpinis serveris paprastai slepia mano intelektinę nuosavybę nuo konkrečių svetainių, lankomų per jas. Tai neužšifruoja viso jūsų interneto srauto. Todėl jūs vis dar susiduriate su grėsmėmis ir esate pažeidžiami stebėjimo ir stebėjimo internete. Be to, nors dauguma VPN paslaugų palaiko neprisijungimo politiką, įgaliotosios tarnybos gali įrašyti ir registruoti jūsų veiklą.
Lėtas ryšys taip pat yra iššūkis, kurio negalėtume nepastebėti. Kadangi tarpiniai serveriai yra nemokami ir lengvai prieinami, jų serveriai paprastai yra perkrauti, sukeldami reikšmingą greičio kritimą ir atsilikimą. Jie gali atblokuoti cenzūruotą ar geografiškai ribotą turinį; vis tiek galite patirti buferizaciją. Žinoma, daug kas priklauso nuo paros laiko ir serverio, prie kurio esate prisijungę.
Jei ieškote visiško anonimiškumo ir saugumo esant tinkamam ryšio greičiui, VPN yra vienintelis perspektyvus pasirinkimas.
3. TOR ryšys – saugus, bet lėtas ir rizikingas
TOR yra dar vienas IP adreso slėptuvės įrankis, kurį galite naudoti norėdami likti anonimi internete. TOR reiškia „The Onion Router“. Kaip svogūnas turi daug sluoksnių, TOR siūlo daugiasluoksnį saugumą per serverių, kuriuos valdo savanoriai ir kibernetiniai aktyvistai, grandinę..
Prisijungus prie TOR kliento, internetinis srautas yra nukreipiamas per kelis serverius. Tai slepia jūsų IP adresą ir leidžia anonimiškai naršyti internete.
TOR saugumas neabejotinas. Tačiau ji turi rimtų trūkumų.
TOR yra lygiagretus tinklas, kuriame jūsų internetinis srautas nukreipiamas per kelis serverių sluoksnius. Kiekvieną kartą, kai jūsų internetinis srautas eina per papildomą serverį, jis praranda greitį. Ir kai jis turi eiti per kelis serverius, greičio praradimas gali būti didelis. Todėl jūs patiriate lėtą krovimą, transliaciją, buferizavimą.
Nuotraukų kreditai: hotspotshield.com
Paprastas priėjimas ir pažadėtas anonimiškumas TOR padarė nusikaltėlių prieglobstį. TOR tinkle vykdoma daug nelegalių sandorių, įskaitant narkotikų prekybą, ginklų pardavimą ir kita.
Nors prisijungimas prie TOR daugelyje šalių nėra nelegalus, jei susidursite su neteisėtais sandoriais, net netyčia, galite pritraukti rūpesčių..
Vėlgi, atsižvelgiant į greitį, privatumą ir saugumą, VPN yra aiškus pasirinkimas, jei galvojate apie tai, kaip paslėpti mano IP adresą.
4. Naudokite viešąjį „Wi-Fi“ ryšį – ne pats saugiausias
Naudojimasis viešuoju „Wi-Fi“ ryšiu yra dar viena galimybė anonimiškai naršyti internete, neatskleidžiant savo IP adreso. Daugybė mažmeninės prekybos vietų, viešų vietų, tokių kaip oro uostai, maisto jungtys ir kavinės siūlo nemokamą belaidį internetą. Kadangi naudojatės kažkieno interneto ryšiu, jūsų IP adresas neatskleidžiamas.
Tačiau tai nereiškia, kad viešosios „Wi-Fi“ paslaugos yra saugios. Tiesą sakant, su tuo susijusi nemaža rizika. Galėtumėte parodyti savo įrenginį įsilaužėjui naudodamiesi tuo pačiu tinklu ir galėdami per kelias minutes pavogti jūsų asmeninę informaciją.
Šie du būdai tikrai neslepia jūsų IP. Jie dažniausiai pridedami čia, jei norite tiesiog pakeisti savo IP be anonimiškumo.
5. Naudokitės savo mobiliuoju interneto prieigos tašku – vos anoniminiu ir lėtu
Visi mobilieji telefonai aprūpinti „Hotspot“ funkcija, leidžiančia juos naudoti kaip „Wi-Fi“ tinklą. Kad interneto prieigos taškas veiktų, mobiliųjų paslaugų teikėjas turite būti prisijungę prie duomenų tinklo.
„Hotspot“ tinklą mobiliajame telefone nustatyti nesunku. Tačiau procesas skirtinguose įrenginiuose gali skirtis. Jei nesate tikri, kaip tai padaryti, „Google“.
Kaip ir įprastas „Wi-Fi“, „Hotspot“ leidžia sujungti visus savo įrenginius, įskaitant kompiuterius, kitus mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir kt.
Tai puikus pasirinkimas, jei nenorite prisijungti prie plačiajuosčio „Wi-Fi“ tinklo, kad galėtumėte atlikti tam tikrą internetinę veiklą. „Hotspot“ tikrai neslepia mano IP adreso. Vietoj to, tai leidžia man naudoti savo mobiliojo tinklo IP adresą.
Tačiau atminkite, kad tai nereiškia jokio anonimiškumo. Jūsų veikla internete vis dar gali būti nustatyta jūsų mobiliojo tinklo IP adresu. Jūsų mobiliųjų paslaugų teikėjas turi daug jūsų asmeninės informacijos.
Kaip ir jūsų plačiajuosčio ryšio, „Wi-Fi“ ryšys, mobiliųjų duomenų tinklas taip pat nėra užšifruotas. Todėl jūsų įrenginiai yra tokie pat pažeidžiami. O mobilieji tinklai yra daug lėtesni nei plačiajuosčio ryšio.
6. Pakeiskite savo ryšio IP adresą
Tai dar vienas sudėtingas ir sudėtingas būdas interneto ryšiui priskirti naują IP adresą. Laidinio ir belaidžio ryšio procesai skiriasi. Be to, metodai skirtinguose įrenginiuose taip pat skiriasi.
IP pakeitimo procesas yra techninis ir dažnai turite laukti valandas, kol gausite naują. Turėsite gana ilgai išjungti modemą. Ir jei atsitiksite, kad vėl įjungsite, kol procesas nebus baigtas, jis grįš į seną IP adresą ir turėsite pradėti procesą iš naujo.
Čia nesigilinu į technines proceso detales. Tai nėra nei labai praktiška, nei rekomenduojama. Tačiau jei vis tiek norite tai padaryti, galite ieškoti modemo ir konkretaus įrenginio instrukcijų „Google“ (ar bet kuriame kitame jūsų pasirinktame paieškos variklyje)..
Kaip apie nemokamas VPN paslaugas?
Leiskite man pradėti nuo laiko dėvinčios frazės „jei tai nemokama, tu esi produktas“. Arba tikriausiai: „nėra nemokamo maitinimo“!
Nepaisant to, kad spustelėti šie posakiai gali skambėti, jie vis tiek turi svarbos teikėjo ir vartotojo aplinkoje.
Taip, tiesa, kad ten yra daugybė nemokamų VPN paslaugų. Aš išbandžiau daugelį jų asmeniškai. Sąžiningai, jie atrodo labai perspektyvūs. Kai kurie iš jų netgi turi profesionalų dizainą, kuris suteikia jiems patikimumą. Tačiau kalbant apie saugumą ir privatumą, paaiškėja tikroji jų prigimtis.
Galite paslėpti savo IP adresą naudodami nemokamą VPN, tačiau nepamirškite, kad visada reikia mokėti.
Norint sukurti ir prižiūrėti VPN serverius, reikia daug pinigų ir darbo jėgos. Jei VPN yra nemokamas, jis vis tiek turi kažkur kaupti dolerius. Daugelis nemokamų VPN klientų yra pagrįsti skelbimais. Bandant naudoti nemokamą VPN programą, kaskart pasirodo erzinantis skelbimas. Taigi, tai yra vienas iš būdų užsidirbti pinigų. Nieko blogo, jei tik pasirodantys skelbimai nėra kenkėjiški. Tačiau kartais jie yra.
Kai kurie nemokami VPT bandė tyliai įskiepyti kenkėjiškas programas ir reklamines programas, kurias greitai pažymėjo mūsų antivirusai. Tačiau kai kurie greitai atsitraukė ir nuo antivirusinės apsaugos. Saugumas man labai svarbus ir kad niekada nerizikuosiu, rizikuojame su daugybe nemokamų VPT.
Bet tai ne tai. Pranešama, kad daugelis nemokamų VPT pardavėjams pateikė savo abonentų asmeninę informaciją. Skirtingai nuo daugelio mokamų VPN paslaugų, teikiančių nulinio žurnalo politiką, dauguma nemokamų VPT saugo jūsų asmeninės informacijos, taip pat ir jūsų internetinės veiklos, sąskaitą. Tai yra pasitikėjimo ir privatumo pažeidimas. Galite perskaityti daugiau apie tai, kaip nemokami VPT uždirba pinigus.
Nors nemokami VPT gali būti gera galimybė paslėpti IP, jie dažniausiai nėra. Kalbėdamas apie saugumą ir privatumą, aš nemeluoju jokių kauliukų. Todėl mano pinigai visada yra mokamose, žinomose ir patikimose VPT paslaugose, tokiose kaip „ExpressVPN“.
Apvyniokite
Tai gana apibendrina būdus, kaip paslėpti savo IP, ir priežastis, kodėl norėtumėte paslėpti savo IP adresą.
Jei ieškote visapusiškos apsaugos ir beveik nepriekaištingo būdo paslėpti savo IP adresą, nėra jokio kito geresnio būdo nei VPN. Jis laimi tiek saugumo, tiek greičio srityse. Daugelis VPT teikėjų siūlo kelis vienu metu vykstančius ryšius. Tai reiškia, kad visus savo įrenginius galite apsaugoti tuo pačiu metu.
Šiame straipsnyje mes bandėme aprėpti visą reikiamą informaciją, kuri galėtų padėti netechniniams žmonėms, tokiems kaip aš. Jei turite atsiliepimų ar pasiūlymų, nedvejodami praneškite mums per žemiau pateiktą komentarų skyrių.
Jameson
16.04.2023 @ 16:03
, jūsų asmeninė informacija ir naršymo istorija yra visiškai saugios. Be to, VPN paslaugos leidžia pasirinkti iš daugybės serverių visame pasaulyje, todėl galite pasirinkti serverį, esantį bet kurioje pasaulio vietoje, ir naršyti internete kaip būtų iš tos vietos. 2. Slėpti IP naudojant tarpinį serverį – lėtas ir nepatikimas Tarpinis serveris yra serveris, kuris veikia kaip tarpininkas tarp jūsų ir interneto. Jūsų interneto ryšys eina per tarpinį serverį, o ne tiesiogiai į internetą, todėl jūsų IP adresas yra paslėptas. Tačiau šis metodas yra lėtas ir nepatikimas, nes tarpinis serveris gali būti perpildytas ir sukelti lėtą interneto ryšį. Be to, tarpinis serveris gali būti lengvai aptiktas ir blokuojamas. 3. TOR ryšys – saugus, bet lėtas ir rizikingas TOR yra nemokama paslauga, kuri leidžia paslėpti savo IP adresą ir naršyti internete anonimiškai. Tačiau TOR ryšys yra labai lėtas ir rizikingas, nes jis gali būti lengvai aptiktas ir blokuojamas. Be to, TOR ryšys yra dažnai naudojamas nusikaltėliams ir teroristams, todėl jūsų naršymo istorija gali būti stebima ir stebima. 4. Naudokite viešąjį „Wi-Fi“ ryšį –