Kā paslēpt savu IP adresi

>

Kā paslēpt savu IP adresi? Mēs esam saņēmuši daudzus šādus jautājumus no mūsu lasītājiem, kuri vēlas uzzināt, kā paslēpt IP adresi. Tāpēc mēs domājām, ka tagad būtu īstais laiks rakstīt šo ziņu. Šajā apmācībā parādītās metodes ietver gan bezmaksas, gan maksas risinājumus. Varat izmantot to, kas vislabāk atbilst jūsu prasībām.

Kas īsti ir IP adrese?

IP nozīmē interneta protokolu. Šis protokols nosaka, kā notiek datu apmaiņa starp jūsu interneta savienojumu un globālo tīmekli. Pat vienkāršāk sakot, IP palīdz savienot ierīces ar internetu.

Tāpat kā jūsu mājas adrese ir unikāla, arī IP adrese ir unikāla jūsu interneta savienojumam. Mēģinot piekļūt vietnei, tieši jūsu IP adrese pasaka vietnei, uz kuru ierīci informācija ir jānosūta.

Tā kā IP adrese ir unikāla interneta savienojumam, tā ir arī tā tīkla un, iespējams, arī jūs. Jūsu ISP ir jūsu personīgā informācija, piemēram, jūsu SSN, mājas adrese, e-pasta adrese utt. Izmantojot savu IP adresi, tā var uzzināt, kuras vietnes esat apmeklējis un kāda veida saturu esat pārlūkojis..

Kāpēc man jāslēpj mana IP adrese??

Ir vairāki iemesli, kāpēc jūs vēlaties slēpt savu IP adresi. Šeit ir daži no visbiežāk sastopamajiem iemesliem, kāpēc lietotāji vēlas slēpt IP adresi.

1- Pievienojieties internetam privāti un anonīmi

Privātuma pārkāpumi šajos laikos ir kļuvuši biežāki nekā jebkad agrāk. Mēs īsti nezinām, kas, iespējams, seko mūsu tiešsaistes darbībām. Mēs pat nezinām, vai mūsu interneta pakalpojumu sniedzējs aizsargā mūsu personisko informāciju, dalās tajā ar valdību vai pārdod to visaugstākajam solītājam. Jūsu IP adreses slēpšana izklausās kā saprātīga rīcība.

2 – paslēpiet savu ģeogrāfisko atrašanās vietu

Jūsu IP adrese ir piesaistīta jūsu interneta savienojumam, ko nodrošina jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs. Pērkot interneta pakalpojumus, jums jāsniedz sava personīgā informācija, piemēram, SSN, mājas adrese, e-pasta adrese utt.

Jums piešķirtā IP adrese ir unikāla, un to var izmantot, lai iegūtu personisko informāciju, kā arī atrašanās vietu.

Slēpjot savu IP adresi, es arī slēpju savu atrašanās vietu.

3 – atbloķējiet ģeogrāfiski ierobežotu un IP ierobežotu saturu

Dažas vietnes un straumēšanas saturs ir ierobežots ar noteiktiem reģioniem. Viņiem var piekļūt ar jebkuru IP adresi, kuras izcelsme ir šajos reģionos. Jebkuram intelektuālajam īpašumam ārpus šī reģiona ir ierobežota piekļuve tam.

IP adreses slēpšana un IP adreses iegūšana reģionā, no kura vēlaties piekļūt vietnēm un citam saturam, ir lielisks veids, kā apiet šādus ierobežojumus..

Šeit rodas vajadzība slēpt savu IP adresi. Tātad, šeit ir daudz veidu, kā to izdarīt.

Kā paslēpt IP adresi

Es uzskaitīju četrus veidus (trīs ir bezmaksas), kā jūs varat paslēpt savu sākotnējo IP adresi un pārlūkot internetu ar viltotu. Pirmā metode ir visdrošākā un ieteicama lielākajai daļai lietotāju. Tomēr jūs varat veikt izvēli, ņemot vērā jūsu prasību raksturu.

1. Izmantojiet VPN pakalpojumu – ātrākais un uzticamākais

Es pilnīgi nešaubos, ka VPN izmantošana ir labākais veids, kā noslēpt manu IP adresi. Galvenie VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā augstākās klases drošības protokolus, kas padara jūsu interneta savienojumu pilnīgi neaizsargātu pret kiberdraudiem un hakeru mēģinājumiem..

kā noslēpt IP adresi ar

VPN pakalpojumi piedāvā arī aizsardzību pret IP noplūdi un pārliecinieties, ka sākotnējā IP adrese nekad netiek atbrīvota, kad esat izveidojis savienojumu ar internetu.

Virtuālā privātā tīkla darbība ir diezgan vienkārša. Tas maskē jūsu IP adresi un piešķir tai pilnīgi jaunu IP adresi no tā servera, ar kuru esat izveidojis savienojumu. Tas jums ļauj tiešsaistē pilnībā anonimizēt.

Visu interneta trafiku, kas rodas no jūsu pievienotās VPN ierīces, vispirms šifrē VPN lietotne. Pēc tam trafiks tiek novirzīts caur VPN serveri, ar kuru esat izvēlējies izveidot savienojumu. Kad jūsu trafiks nonāk VPN serverī, tas iegūst servera identitāti un jūsu IP adrese tiek slēpta. Kad satiksme atgriežas jūsu ierīcē, tā atkal iet caur to pašu serveri. Šifrēšana nodrošina, ka pat jūsu ISP nesaņem jūsu tiešsaistes aktivitāšu pēdas.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties straumēt privāti, atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotas vietnes un saturu, nodrošināt straumēšanas aktivitātes vai pasargāt tiešsaistes aktivitātes no uzraudzības, VPN ir ideāls veids, kā iet.

Esmu izmantojis virkni VPN lietojumprogrammu. ExpressVPN ir tas, kas skaidri izceļas no pūļa. Ir zināms, ka tas ir ātrākais VPN. Tomēr tas nav vienīgais iemesls, kāpēc es to iesaku. ExpressVPN ir milzīgs 3000 un vairāk serveru tīkls 160 vietās un 90 un vairāk valstīs.

Katram serverim ir unikāla IP adrese. Tas nozīmē, ka ExpressVPN ir vairāk nekā 3000 unikālu iespēju slēpt manu IP. Lai iegūtu sīkāku informāciju par tā funkcijām, varat izlasīt manu Expressvpn pārskatu.

2. Slēpt IP ar starpniekserveri – lēns un neuzticams

Jūs varat domāt par starpniekserveri kā mini-VPN vai, iespējams, ļoti mazinātu VPN versiju.

Tāpat kā VPN, viņi kanālu jūsu tiešsaistes trafiku, izmantojot savu serveri, ļaujot jums paslēpt savu IP adresi. Labi ir tas, ka vairumam starpniekserveru, piemēram, hide.me, ir bez maksas. Liela daļa no tām ir balstītas uz tīmekli. Jums ierīcē nav jālejupielādē neviena lietotne. Vienkārši apmeklējiet starpniekservera vietni un ievadiet URL, kuram vēlaties piekļūt.

paslēpiet savu IP adresi ar starpniekserveri

Ciktāl tas attiecas uz jūsu satiksmi, starpniekservera darbības veids ļoti atšķiras no VPN. Lai gan VPN spēj novirzīt visu jūsu izejošo interneta trafiku caur savu serveri, starpniekservera pakalpojums slēpj tikai noteiktas darbības. Ļaujiet man sniegt jums piemēru, kam vajadzētu padarīt lietas skaidrākas:

Ierīcē instalētais VPN klients pilnībā pārvalda jūsu interneta trafiku, izmantojot robustos šifrēšanas protokolus. No otras puses, izmantojot starpniekserveri, jums jāpasaka, kuru konkrēto tiešsaistes darbību vēlaties novirzīt caur starpniekserveri. Teiksim, ir vietne, kurā jūs nevēlaties, lai jūsu oriģinālās IP pēdas būtu redzamas. Jūs apmeklējat starpniekserveri, izvēlaties serveri un norādāt viņiem vietnes URL. Starpniekservera pakalpojums novirza jūsu pieprasījumu caur savu serveri un ielādē vietni pārlūkprogrammā. Jūsu ISP zinātu tikai to, ka esat apmeklējis starpniekservera vietni (kas ir pilnīgi likumīga). Tas nezinātu, kuru vietni jūs faktiski apmeklējāt, izmantojot starpniekserveri.

Starpniekserveris var būt neticami rīks, lai piekļūtu vietnei, kurai ir ierobežota ģeogrāfiskā atrašanās vieta, vai arī atbloķētu reģionu ierobežotu saturu. Tomēr visaugstākās straumēšanas platformas, piemēram, Netflix, tērē daudz naudas Proxy un VPN serveru izsekošanai un bloķēšanai. Lai arī maksas VPN pakalpojumu sniedzēji var atļauties iekļaut jaunus serverus, to nevar teikt par bezmaksas starpniekservera pakalpojumiem.

Starpniekservera pakalpojumiem ir arī daži citi nopietni trūkumi. Drošības jomā tie nav visuzticamākie. IP noplūdes, IP iedarbība nav nekas neparasts. Viņi pat neizmanto tos pašus augstākās kvalitātes šifrēšanas protokolus. Un mēs nezinām, cik droša ir jūsu personiskā informācija ar viņiem.

Kā jau teicu, starpniekserveris parasti slēpj manu IP tikai no konkrētām tīmekļa vietnēm, kuras apmeklēja caur tām. Tas nav šifrējis visu jūsu interneta trafiku. Tādēļ jūs joprojām esat pakļauts draudiem un neaizsargāti pret tiešsaistes uzraudzību un uzraudzību. Turklāt, lai arī lielākajā daļā VPN pakalpojumu tiek uzturēta politika, kurā netiek reģistrēts, starpniekservera pakalpojumi var reģistrēt un reģistrēt jūsu darbības.  

Lēna savienojamība ir arī izaicinājums, kuru mēs nevarējām nepamanīt. Tā kā starpniekserveri ir bezmaksas un viegli pieejami, to serveri parasti ir pārslogoti, izraisot ievērojamu ātruma kritumu un nobīdi. Viņi var atbloķēt saturu, kas cenzēts vai ģeogrāfiski ierobežots; jūs joprojām varat piedzīvot buferizāciju. Protams, daudz kas ir atkarīgs no diennakts laika un servera, ar kuru esat izveidojis savienojumu.

Ja jūs meklējat pilnīgu anonimitāti un drošību ar pienācīgu savienojuma ātrumu, VPN ir vienīgā reālā iespēja.

3. TOR savienojamība – droša, bet lēna un riskanta

TOR ir vēl viens IP adreses slēpšanas rīks, kuru jūs varētu izmantot, lai tīmeklī paliktu anonīms. TOR nozīmē The Onion Router. Tāpat kā sīpoliem ir daudz slāņu, arī TOR piedāvā daudzslāņu drošību caur serveru ķēdi, ko vada brīvprātīgie un kiber aktīvisti.

Kad izveidojat savienojumu ar TOR klientu, tiešsaistes trafiks tiek novirzīts caur vairākiem serveriem. Tas maskē jūsu IP adresi un ļauj anonīmi pārlūkot tīmekli.

TOR drošība nav apšaubāma. Tomēr tam ir dažas nopietnas nepilnības.

TOR ir paralēls tīkls, kurā jūsu tiešsaistes trafiks tiek vadīts caur vairākiem serveru slāņiem. Katru reizi, kad jūsu tiešsaistes trafiks iet caur papildu serveri, tas zaudē ātrumu. Un, ja tam ir jāiet cauri vairākiem serveriem, var būt ievērojams ātruma zudums. Tāpēc jums rodas lēna ielāde, straumēšana un buferizēšana.

paslēpt IP adresiFoto kredīti: hotspotshield.com

Piekļuve vienkāršībai un anonimitātes solīšana ir padarījusi TOR par noziedznieku patvērumu. TOR tīklā tiek veikts daudz nelegālu darījumu, ieskaitot narkotiku tirdzniecību, ieroču pārdošanu un daudz ko citu.

Kaut arī savienošanās ar TOR lielākajā daļā valstu nav nelikumīga, jūs varat sagādāt nepatikšanas, ja pat netīšām esat nokļuvis nelikumīgos darījumos..

Atkal, ņemot vērā ātrumu, privātumu un drošību, VPN ir skaidra izvēle, ja domājat par to, kā paslēpt manu IP adresi.

4. Izmantojiet publisko Wi-Fi savienojumu – ne visdrošāko

Publiskā Wi-Fi savienojuma izmantošana ir vēl viena iespēja anonīmi pārlūkot tīmekli, neatklājot savu IP adresi. Daudzos mazumtirdzniecības punktos, sabiedriskās vietās, piemēram, lidostās, kā arī pārtikas preču apvienībās un kafejnīcās ir pieejams bezmaksas bezvadu internets. Tā kā jūs izmantojat kāda cita interneta savienojumu, jūsu IP adrese netiek atklāta.

Tas tomēr nenozīmē, ka publiskie Wi-Fi pakalpojumi ir droši. Faktiski pastāv ievērojams risks. Jūs varētu galu galā pakļaut ierīci hakerim, izmantojot to pašu tīklu un dažu minūšu laikā izmantojot iespēju nozagt jūsu personisko informāciju.

Šīs divas metodes patiesībā neslēpj jūsu IP. Tie galvenokārt tiek pievienoti šeit, ja jūs vienkārši vēlaties mainīt savu IP bez anonimitātes.

5. Izmantojiet savu mobilo tīklāju – tik tikko anonīms un lēns

Visiem mobilajiem tālruņiem ir Hotspot funkcija, kas ļauj tos izmantot kā Wi-Fi tīklu. Lai karstais punkts darbotos, mobilo pakalpojumu sniedzējam jābūt savienotam ar datu tīklu.

ip hider

Hotspot tīkla iestatīšana mobilajā telefonā ir vienkārša. Tomēr process dažādās ierīcēs var atšķirties. Ja neesat pārliecināts, kā rīkoties, Google to.

Tāpat kā parastais Wi-Fi, Hotspot ļauj savienot visas ierīces, ieskaitot datorus, citus mobilos tālruņus, planšetdatorus utt.

Šī ir lieliska iespēja, ja nevēlaties izveidot savienojumu ar savu platjoslas Wi-Fi tīklu dažām īpašām tiešsaistes darbībām. Hotspot patiesībā neslēpj manu IP adresi. Tā vietā tas ļauj man izmantot sava mobilā tīkla IP adresi.

Tomēr atcerieties, ka tas nepiedāvā nekādu reālu anonimitāti. Jūsu tiešsaistes aktivitātes joprojām var izsekot, izmantojot mobilā tīkla IP adresi. Jūsu mobilo pakalpojumu sniedzējam ir daudz jūsu personiskās informācijas.

Tāpat kā jūsu platjoslas, Wi-Fi savienojums, arī mobilais datu tīkls nav šifrēts. Tāpēc jūsu ierīces ir tikpat neaizsargātas. Un mobilie tīkli ir daudz lēnāki nekā platjoslas savienojumi.

6. Mainiet sava savienojuma IP adresi

Šī ir vēl viena sarežģīta un sarežģīta metode, kā savam interneta savienojumam piešķirt jaunu IP adresi. Vadu un bezvadu savienojumiem process ir atšķirīgs. Turklāt metodes atšķiras arī dažādās ierīcēs.

IP maiņas process ir tehnisks, un bieži vien jums jāgaida vairākas stundas, pirms iegūstat jaunu. Jums diezgan ilgi modems būs jāizslēdz. Un, ja jūs to atkal ieslēdzat pirms procesa pabeigšanas, tas atgriezīsies pie vecās IP adreses, un jums būs jāsāk process no jauna.

Es šeit neiedziļinos procesa tehniskajās detaļās. Tas nav ne ļoti praktisks, ne arī ieteicams. Tomēr, ja jūs joprojām vēlaties to darīt, jūs varat meklēt modemam un ierīcei specifiskas instrukcijas Google (vai citā jūsu izvēlētā meklētājprogrammā).

Kā būtu ar bezmaksas VPN pakalpojumiem?

Ļaujiet man sākt ar laika ziņā nēsātu frāzi: “ja tas ir bez maksas, jūs esat produkts”. Vai, iespējams, “nav bezmaksas maltīšu”!

Lai arī noklikšķinājuši šie teicieni varētu izklausīties, tie joprojām sniedz nozīmi pakalpojumu sniedzēja un patērētāja vidē.

Jā, tā ir taisnība, ka tur ir daudz bezmaksas VPN pakalpojumu. Esmu izmēģinājis daudzus no viņiem personīgi. Ja godīgi, viņi šķiet ļoti daudzsološi. Dažiem no viņiem pat ir profesionāli dizaini, kas viņiem piešķir ticamību. Bet, runājot par drošību un privātumu, tiek atklāta to patiesā būtība.

Jūs varat paslēpt savu IP adresi ar bezmaksas VPN, taču neaizmirstiet, ka vienmēr ir jāmaksā kāda cena.

VPN serveru izveidošana un uzturēšana prasa daudz naudas un darbaspēka. Ja VPN ir bezmaksas, tam joprojām no kaut kurienes jāuzkrāj dolāri. Daudzi bezmaksas VPN klienti ir balstīti uz reklāmām. Ik pa brīdim, mēģinot izmantot bezmaksas VPN lietotni, tiek parādīta kaitinoša reklāma. Tas ir viens no veidiem, kā viņi nopelna naudu. Ar to nekas nav kārtībā, ja vien uznirstošās reklāmas nav ļaunprātīgas. Tomēr dažreiz tie ir.

Daži bezmaksas VPN ir mēģinājuši mierīgi ieslīgt ļaunprogrammatūrā un reklāmprogrammatūrā, ko mūsu antivīruss tūlīt atzīmēja. Tomēr arī daži ir ātri atmetuši antivīrusu aizsardzību. Drošība man ir ļoti svarīga, un šo risku es nekad neuzņemos, jo tas nāk ar daudziem bezmaksas VPN.

Bet tas nav tas. Tiek ziņots, ka daudzi bezmaksas VPN ir pārdevuši solītājiem savu abonentu personisko informāciju. Atšķirībā no daudziem maksas VPN pakalpojumiem, kas piedāvā nulles žurnāla politiku, lielākajā daļā bezmaksas VPN tiks izveidots jūsu personiskās informācijas, kā arī tiešsaistes darbību konts. Tas ir uzticības un privātuma pārkāpums. Jūs varat lasīt vairāk par to, kā bezmaksas VPN pelna naudu.

Kaut arī bezmaksas VPN var šķist laba iespēja IP slēpšanai, parasti tie nav. Runājot par drošību un konfidencialitāti, es nemetu kauliņus. Tāpēc mana nauda vienmēr ir par maksas, slaveniem un uzticamiem VPN pakalpojumiem, piemēram, ExpressVPN.

Iesaiņošana

Tas diezgan daudz apkopo veidus, kā paslēpt savu IP, un iemeslus, kāpēc jūs vēlaties slēpt savu IP adresi.

Ja jūs meklējat visaptverošu aizsardzību un gandrīz drošu veidu, kā paslēpt savu IP adresi, nav cita labāka veida kā VPN. Tas uzvar gan drošības, gan ātruma frontēs. Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju piedāvā vairākus vienlaicīgus savienojumus. Tas nozīmē, ka jūs varētu visas ierīces vienlaikus aizsargāt.

Mēs esam mēģinājuši šajā rakstā iekļaut visu būtisko informāciju, kas varētu palīdzēt tādiem netehniskiem darbiniekiem kā es. Ja jums ir atsauksmes vai ieteikumi, lūdzu, nekautrējieties paziņot mums, izmantojot zemāk esošo komentāru sadaļu.