8 najlepších alternatív Showboxu (2023)

>

Tu je náš zoznam najlepšie alternatívy prehliadača Showbox. Tento zoznam som musel zostaviť, pretože Showbox sa nedávno zastavil navždy. Showbox APK bol jednou z najčastejšie používaných streamingových aplikácií pre filmy a televízne relácie. To bolo tiež veľmi populárne medzi užívateľmi FireStick. od tej doby Showbox nefunguje už len malo zmysel nájsť jeho náhradu.

Nebolo to veľmi ťažké, pretože som prednedávnom uverejnil tie najlepšie alternatívy televízie Terrarium. Showbox a Terrarium TV boli veľmi podobné. Preto sa ich alternatívy tiež veľmi nelíšia. Z množstva som si vybral to najlepšie. Som presvedčený, že jednu (alebo viac) z nich nájdete ako vhodnú alternatívu Showboxu. Pozri sa!

Možnosti prezentácie

Aplikácie uvedené v tomto zozname ako alternatívy k Showboxu boli testované a v súčasnosti patria medzi najobľúbenejšie. Sú rovnako dobré ako Showbox alebo dokonca lepšie. Showbox nebol vzdialený a pracoval najlepšie s aplikáciou Mouse Toggle na vašom FireStick. To bolo trochu nepríjemné. Našťastie žiadna z týchto nahradení Showboxu nevyžaduje, aby ste si nainštalovali ďalšiu aplikáciu. Nainštalujte ich a všetky sú nastavené na používanie.

najlepšie alternatívy výstavného priestoru

pozor: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa na vašom zariadení zistí streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, môžete sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť VPN a skryli svoju identitu, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil.

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

  • Ako nainštalovať VPN na FireStick / Fire TV
  • Ako nainštalovať VPN na iných streamovacích zariadeniach

1. Kino APK (filmy vo vysokom rozlíšení)

Keď som Terrarium TV spustil, začal som sa o tejto aplikácii veľa zaujímať a teraz som presvedčený, že je to jedna z najlepších aplikácií pre filmy a relácie. Cinema APK je aplikácia pre Android, ktorá bez problémov funguje na zariadeniach FireStick, FireStick 4K a Fire TV. Táto aplikácia je stopercentne diaľkovo kompatibilná, čo umožňuje bezproblémovú interakciu.

Kino APK sa môže pochváliť obrovskou zbierkou filmov a televíznych relácií. Obsah sa aktualizuje tak pravidelne, že niekedy nájdem nový obsah do niekoľkých minút od jeho vydania. Aplikácia používa špičkové škrabky, ktoré nájdu desiatky pracovných odkazov. Kvalita streamov je dobrá a zlepšuje sa, keď sa prihlásite pomocou aplikácie Real-Debrid.

  38 najlepších aplikácií Amazon Fire Stick na odkrytie káblovej televízie

Vďaka prehľadnému, ľahko použiteľnému rozhraniu a neuveriteľnej knižnici obsahu je Cinema APK určite jednou z najlepších alternatív ShowBoxu..

Ako nainštalovať Cinema APK na FireStick

2. Titánová televízia

alternatíva showboxuTitánová televízia je široko považovaná za klon televízie Terrarium a pochopiteľne tak preto, lebo obidve majú spoločné niektoré nápadne spoločné rysy. V skutočnosti sú obidve takmer úplne totožné. Nainštalujte Titanium TV na FireStick a budete vedieť, o čom hovorím (ak ste predtým Terrarium TV používali). Teraz, keď je Showbox preč, povedal by som, že Titanium TV slúži ako vynikajúca alternatíva k aplikácii ShowBox.

Aj titánová televízia má veľký katalóg filmov a televíznych relácií. Od najnovších filmov po najnovšie epizódy nájdete všetko tu. Som tiež ohromený kvalitou prehrávania videa, ktorú táto aplikácia ponúka. Na výber prehrávania je veľa streamov. A rovnako ako Cinema APK, aj Titanium TV vám umožní prihlásiť sa pomocou funkcie Real Debrid, aby ste dosiahli ešte úžasnejší zážitok zo sledovania.

Pretože Titanium TV je diaľkovo prístupný, môžete ho používať bez akýchkoľvek problémov na zariadeniach FireStick a ďalších zariadeniach radu Fire TV. Ak hľadáte aplikácie ako Showbox, musíte vyskúšať Titanium TV.

Ako nainštalovať Titanium TV na FireStick

3. CatMouse APK

Nové aplikácie na streamovanie na požiadanie sa zverejňujú takmer každý deň. Existuje len niekoľko z nich, ktoré zviditeľňujú. CatMouse APK je relatívne nový v porovnaní s ostatnými aplikáciami v tomto zozname. Svoju prítomnosť však už cítil dosť dôrazne.

CatMouse sa môže pochváliť pôsobivou zostavou filmov a televíznych relácií. Zbierka tiež dostáva pravidelné aktualizácie, akonáhle sa objaví nový film alebo nedávno vysielaná epizóda. Inými slovami, aplikácia zaistí, že nebude dostatok zábavy.

Čo ma ešte viac ohromuje, je to, ako rýchlo CatMouse načíta streamingové odkazy zo širokej škály online zdrojov. Ale to nie je ono. Získajú tiež vysoko kvalitné odkazy. Často vidím niekoľko pracovných odkazov vo formáte 1080p.

Svoje zážitky zo streamovania môžete vylepšiť o mnoho stupňov vyššie pomocou funkcií ako Real Debrid a Trakt integrácia.

Táto aplikácia je stopercentne prístupná na diaľku a na FireStick funguje hladko. Je to skutočne jedna z úžasných alternatív Showboxu, ktoré môžete získať.

Nainštalujte CatMouse na FireStick

4. OdomkniteMyTV

Teraz je to ďalšia neuveriteľná aplikácia na požiadanie, ktorú by ste chceli streamovať svoje obľúbené filmy a epizódy. UnlockMyTV má rozsiahlu knižnicu médií, ktorá tiež dostáva pravidelné aktualizácie. Táto aplikácia ponúka stovky hodín nepretržitej zábavy pre vaše potešenie z pozerania.

Rovnako ako CatMouse je UnlockMyTV novšia ako iné aplikácie v našom zozname najlepších alternatív pre Showbox. Napriek tomu sa mu tu podarilo nájsť cestu kvôli jeho špičkovému výkonu. Táto ľahká aplikácia umožňuje plynulú navigáciu, rýchlo načíta odkazy na streamovanie a umožňuje rýchle prehrávanie. Nezabudnite, že získate vysoko kvalitné toky, ktoré prúdia v rozlíšení až 1080p.

  Ako nainštalovať MX Player na Amazon FireStick

Táto aplikácia bohatá na funkcie vám tiež umožňuje integrovať účty Real Debrid a Trakt. Ak vám chýba Showbox, vyskúšajte UnlockMyTV. Som presvedčený, že sa vám bude páčiť.

Nainštalujte UnlockMyTV na FireStick

5. Kodi

najlepšie alternatívy výstavného priestoruKodi je mediálna aplikácia, ktorá dokáže ľahko nahradiť ktorúkoľvek inú takúto aplikáciu takmer kedykoľvek. Táto aplikácia vám umožňuje prístup k obrovskému svetu filmov, relácií, živej televízie, športu a podobne. Všetko, čo musíte urobiť, je nainštalovať doplnky Kodi a začať.

Jednou z najväčších výhod Kodi je, že nezávisí od žiadneho vývojára aplikácií. Táto platforma s otvoreným zdrojom bola vyvinutá obrovskou komunitou dobrovoľníkov. Tento nástroj je neustále monitorovaný a aktualizovaný. Ako som už povedal, všetko, čo potrebujete, sú videonahrávky, aby ste mohli začať pracovať so spoločnosťou Kodi. K dispozícii sú tu desiatky bezplatne.

Kodi je jednou z najlepších alternatív k Showboxu. Nemusí to byť jedna z podobných aplikácií, ale určite je to skvelá náhrada Showboxu. Môžete ho nainštalovať do 5 minút na vašom FireStick. V skutočnosti je podporovaný na širokom spektre zariadení vrátane Android, Windows, Mac, iOS a ďalších.

Ako útek z väzenia FireStick s Kodi

Ako používať Kodi – Príručka pre začiatočníkov

6. TeaTV

teatv pre firestick

Keď sa televízor Terrarium vypol, TeaTV sa náhle zvýšila na vrchol, aj keď už nejaký čas existoval. Teraz, keď je Showbox tiež preč, nevidím žiaden dôvod, prečo by ste nemohli vyskúšať TeaTV. Túto aplikáciu uvádzame ako jednu z najlepších alternatív k televízii Terrarium. Použite ho a budete vedieť, prečo si zaslúži medzeru tu aj v tomto zozname najlepších alternatív Showboxu.

Podobne ako väčšina aplikácií na požiadanie tu nájdete značný počet filmov a titulov televíznych relácií. Som tiež veľmi spokojný so škrabkami, ktoré vám poskytujú najlepšie odkazy z celého webu. Rýchlosť prehrávania nie je taká rýchla, ako som videl v kinách APK a Titanium TV, ale kvalita videa je úplne prijateľná. TeaTV zvyčajne sťahuje 720p a SD odkazy, ale niekedy dostanete aj 1080. S funkciou Real-Debrid môžete opäť očakávať toky vyššej kvality.

Ako nainštalovať TeaTV na FireStick

7. CyberFlix TV

CyberFlix TV je ďalšia aplikácia, ktorú by ste chceli vyskúšať, ak hľadáte vhodné alternatívy k Showboxu. Je to skôr ako titánová televízia a považuje sa tiež za klon televízie Terrarium. Rozhranie, rozloženie a organizácia televízie CyberFlix sú takmer rovnaké.

Páči sa mi televízor CyberFlix, pretože má všetky základné základy. Aplikácia má veľký mediálny katalóg, ktorý sa včas aktualizuje. Vždy nájdete najnovšie filmy a relácie, ktoré sú k dispozícii na streamovanie. Rovnako ako ostatní na tomto zozname, CyberFlix TV získava viac odkazov, čo vám dáva dostatok možností na nájdenie kvalitného prehrávania. Jedná sa o aplikáciu FireStick vzdialenú na používanie, ktorá sa ľahko používa. Je ľahký a rýchly.

  Ako nainštalovať Mobdro na Amazon FireStick

Ako nainštalovať CyberFlix TV na FireStick

8. TVZion

TVZion nie je v skutočnosti najlepšou alternatívou k ShowBoxu, ale myslím, že aj tak nemáme veľa možností. Nehovorím, že aplikácia je zlá. V skutočnosti je to celkom slušné. Vďaka pevnej knižnici obsahu a elegantnému rozhraniu ponúka TVZion dobrý zážitok zo zábavy. Nie je to však také dobré ako ostatné v tomto zozname, najmä ak ich porovnáte s kino APK a Titanium TV.

Nainštalujte túto aplikáciu a všetky trendy a populárne tituly nájdete priamo na domovskej obrazovke. Prostredníctvom ponuky v hornej časti môžete rýchlo prepínať medzi filmami a televíznymi programami. TVZion je priateľský na diaľku, a preto je navigácia na vašich zariadeniach FireStick plynulá. Funguje to skvele aj na zariadeniach s Androidom.

Prehrávanie s TVZion je obmedzené na 500 hodín. Pri inštalácii aplikácie z Obchodu Google Play odporúčanej touto aplikáciou však môžete získať ďalších 1 000 hodín. Pretože FireStick nepodporuje obchod Play, tento trik na ňom nefunguje. Riešením je odinštalovanie a opätovná inštalácia aplikácie, keď vám dôjdu hodiny.

Ako nainštalovať TVZion na Fire Stick

Ako bezpečne používať alternatívy prezentácie

Teraz, keď máte niekoľko možností, ako použiť APK Showbox, by som vás chcel upozorniť, že všetko, čo streamujete, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. To znamená, že streamovanie bezplatného obsahu (filmy, televízne programy) vás môže dostať do problémov.

Našťastie existuje spoľahlivý spôsob, ako zabrániť všetkým poskytovateľom streamovacích aktivít pred poskytovateľom internetových služieb a vládou. Potrebujete iba dobrú VPN. Sieť VPN vám pomôže obísť dohľad nad internetom, škrtenie poskytovateľa internetových služieb a geografické obmedzenia obsahu.

Ja osobne používam a odporúčam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Inštalácia je tiež veľmi jednoduchá na Fire TV / Stick alebo na iné zariadenia, ako napríklad Windows PC, Mac, Android alebo iPhone.

Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Skôr ako začnete tieto aplikácie používať, pozrime sa, ako používať ExpressVPN na ochranu vašich streamovacích aktivít pred zvedavými očami..

Krok 1: Prihláste sa na odber ExpressVPN TU. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Kliknutím na ikonu Napájanie sa pripojíte k serveru VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN v odbore.

connect expressvpn pre kodi

verdikt

Toto je náš zoznam najlepších alternatív Showboxu. Ak ste používali program Showbox, som presvedčený, že sa vám tieto možnosti budú páčiť. Sú do značnej miery rovnaké. S každou aplikáciou som tiež uviedol odkaz na inštalačných sprievodcov. To vám pomôže rýchlo nainštalovať aplikáciu podľa vášho výberu do vášho zariadenia FireStick. Ak máte akékoľvek otázky alebo sa s nami chcete podeliť o svoje skúsenosti, môžete použiť nižšie uvedenú časť s komentármi.

súvisiace:

Cinema APK Alternatívy
Alternatívy Cotomovies
Putlocker Alternatívy