האם זה לא חוקי Jailbreak אמזון Fire Stick?

>

אם אתה כאן, זה בהחלט אומר שני דברים. ראשית, רכשת מכשיר טלוויזיה Fire Fire של אמזון ושנית, ברצונך לפרוץ ג’ייל של Fire Stick. אבל אתה מודאג אם Jailbroken Fire Stick אינו חוקי ואולי ינחת אותך בצרה משפטית כלשהי? ובכן, אתם כבר לא צריכים לדאוג כשאתם במקום הנכון. אנו נספר לכם את כל מה שיש לדעת בנוגע לסוגיות המשפטיות הנוגעות לאמזון Fire Stick שבורה.

הערה: אנו לא מעודדים להשתמש בתוכנה / חומרה / שירות כלשהי לצורך גישה לתוכן הלא חוקי. אנא היה שופט טוב על מעשיך.

האם זה לא חוקי Jailbreak א FireStick?

פריצת האש מקל לא חוקי

Jailbreaking Fire Stick הוא לא מדע טילים וכל ילד עם קצת ידע טכנולוגי יכול בקלות לפצח / לפרוץ / לפתוח את נעילת Fire Stick. אבל זה ג’ייק-שברון פייר סטיק לא חוקי? התשובה היא לא. פריצת Jail או פריצה או ביטול נעילה של Amazon Fire TV Stick שלך היא בהחלט לא חוקית. זה חוקי גרידא פשוט בגלל העובדה שזה הרכוש האישי שלך. תוכלו ליהנות ממנה כפי שתרצו עד אלא אם לא תפריעו להנאתו של מישהו אחר מהרכוש שלהם או להפר כל חוק לאומי..

אז אתה בהחלט יכול לסבול את Jailbreak Fire Stick מבלי להסתבך בצרות משפטיות. אתה יכול גם להתקין Kodi ב- Fire Stick ללא בעיות. עם זאת, יש מלכוד קטן. לאחר שהתקנת את Kodi יחד עם התוספות שלה ב- Fire Stick הכלאית שלך, הוא פותח אוקיינוס ​​של תכני מולטימדיה חינמיים על Amazon Fire TV Stick הפרוץ שלך. אתה יכול לגשת לאלפי ערוצים וסרטונים שאולי לא יהיו זמינים בחינם אחרת או שאולי אפילו ייחסמו באזור שלך.

  Apakah ilegal menggunakan Jailbreak Amazon Fire Stick?

זה בעצם המלכוד. Jailbroken Fire Stick אינו חוקי לחלוטין, אך מה שתעשו לאחר מכן חשוב מאוד. לדוגמה, אם היית צופה בתוכן המוגן בזכויות יוצרים ב- Kodi, אתה בהחלט יכול לנחות בצרות. אתה יכול להסתבך עם הממשלה שלך בהתאם לחוקי זכויות היוצרים במדינה שלך או לספק שירותי האינטרנט שלך. ספק שירותי האינטרנט שלך עשוי לפרסם שביתה נגד חשבונך בגישה לתוכן פיראטי / לא חוקי. זה עשוי אפילו לחסום או להשעות את חשבון האינטרנט שלך.

עם זאת, תוכלו בקלות לעקוף זאת. כל שעליכם לעשות הוא להשתמש באיזו רשת וירטואלית פרטית (VPN). כעת, שוב נספר לכם כי השימוש ב- VPN אינו חוקי לחלוטין אך הוא גם אינו חוקי. אתה תהיה אחראי מאוד לתוכן שאליו אתה ניגש באמצעות VPN זה ועשוי להיות אחראי אם משהו יוחזר לך. לכן, דרכו בזהירות רבה על אחריותכם בלבד. אתה יכול להשתמש ב- VPN כדי לגשת לתוכן שנחסם באזור הגיאוגרפי שלך או לאנונימיות מאובטחת. אני ממליץ בחום להשיג רק את ה- VPN הטוב ביותר עבור FireStick במקום אפשרויות בחינם.

כיצד להשתמש ב- VPN ב- FireStick לצורך הזרמת בטוח

אני באופן אישי משתמש וממליץ ExpressVPN, שזה ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. זה ידידותי לקודי וקל מאוד להתקנה ב- Fire TV / Stick.

אז לפני שתתחיל להשתמש ב- Fire Stick הכלא-שבור שלך, בוא נראה כיצד להשתמש ב- ExpressVPN כדי להגן על פעילויות הסטרימינג שלך מעיניים סקרניות..

שלב 1: קבל ExpressVPN כאן. זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. כלומר, אתה יכול להשתמש בו בחופשיות במשך 30 הימים הראשונים, ואם אתה לא מרוצה מהביצועים (וזה מאוד לא סביר), אתה יכול לבקש את ההחזר המלא..

  Est-il illégal de jailbreaker Amazon Fire Stick?

שלב 2: עבור לאפשרות ‘חיפוש’ בטלוויזיה / מקל Fire שלך. זה בשמאל הקיצוני. עכשיו חפש “Expressvpn” (ללא ציטוטים) בסרגל החיפוש ופתח את ExpressVPN כאשר הוא מופיע בתוצאות החיפוש

התקן expressvpn על מקלות האש שבור

שלב 3: לחץ על “הורד” באמצעות לחצן ‘בחר’ בשלט הרחוק של FireStick. זה יהיה להוריד ולהתקין את אפליקציית ExpressVPN בטלוויזיה / מקל Fire שלך.

להשיג vpn אשכול שבור בכלא

שלב 4: פתח את אפליקציית ExpressVPN והתחבר באמצעות הדוא”ל והסיסמה שלך שבהם השתמשת בעת רכישת המנוי ExpressVPN. לחץ על “כניסה”

כניסה expressvpn על מקלות אש

שלב 5: השתמש בסמל ההפעלה (ראה תמונה למטה) כדי להתחבר לשרת VPN. כעת החיבור שלך מאובטח עם ה- VPN המהיר והטוב ביותר עבור FireStick.

חבר אקספרס על מקל האש

אתה יכול גם לקרוא מידע מפורט יותר על השימוש ב- ExpressVPN עם Fire TV / Stick.

סיכום

אז מסכם את הדברים. פריצה או פריצת Jailbreaking של אמזון פייר סטיק אינה חוקית. אף אחד לא הולך לתבוע אותך על כך שפרץ את מקל האש שלך. התקנת Kodi או כל אפליקציית FireStick אחרת שכזו איננה בלתי חוקית. עם זאת, אם אתה ניגש לתוכן זכויות יוצרים באמצעות Kodi builds או הרחבות, אתה יכול מאוד לנחות בצרות עם הממשלה שלך או ספק שירותי האינטרנט שלך. זה מאוד כמו סיקור. אמנם טורנטים אינם כשלעצמם אינם חוקיים, אלא יש תוכן מוגן המוגן בזכויות יוצרים.

אנו מקווים שהבהרנו לך את הדברים. עכשיו אתה יכול להחליט בעצמך אם ברצונך לפרוץ ג’ייק פייר סטיק או לא. אם יש לך שאלות נוספות, אל תהסס להוריד את התגובות שלך למטה.

מדריכים קשורים:

  • כיצד להגדיר אמזון פיירסטיק בפעם הראשונה
  • כיצד להתקין APK קולנוע על מקל
  • כיצד להתקין טלוויזיה טיטניום ב- FireStick
  • כיצד להתקין טלוויזיה CyberFlix על FireStick
  • החלופות הטובות ביותר לטלוויזיה חממה
  Adakah Ia Haram untuk Jailbreak Amazon Fire Stick?

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me