Dünyada Kazanmak İçin En İyi Kodi Eklentileri [2023]

>

Bu yazıda, FireStick, Fire Stick 4K, Fire TV Cube, Android Cep Telefonları için en iyi Kodi eklentilerini topluyoruz & Tabletler, Windows & Mac bilgisayarlar ve tüm Kodi uyumlu donanım platformları. Bu eklentilerin çoğu en son Kodi 18.5 Leia ile ileri düzeyde uyumluluk sunar. Bu nedenle, Kodi 18.4’ten (veya başka bir eski sürümden) Kodi Leia 18.5’e yükseltme yaptıysanız, en sevdiğiniz filmleri, şovları, canlı TV’yi, sporları vb. Sorunsuzca izleyebilmeniz gerekir. Bu eklentileri sürekli olarak test ediyoruz ve önemli veya dikkate değer keşifler hakkında sizi güncel tutacağız. Bu arada, bulgularınızı bize bildirebilmeniz harika olurdu. Bu makalenin sonundaki yorumlar bölümüne bir not bırakın. Sadece bize değil, aynı zamanda Kodi kullanıcılarına da yardımcı olacak.

Böylece Kodi’yi PC / Amazon Fire TV Stick / Android veya başka bir cihaza başarıyla yüklediniz. (Henüz yapmadıysanız, Kodi’yi FireStick’e nasıl yükleyeceğinizi öğrenin). Ancak sadece Kodi’yi cihazınıza yüklemek hile yapmaz. Kodi’yi sonuna kadar kullanmak ve tüm avantajlarından yararlanmak için Kodi Eklentileri’ne ihtiyacınız olacak. Bu yüzden bu en iyi Kodi Eklentileri 2023 listesini yaptım. Bu Eklentiler, kullanıcıların tonlarca akış hizmetine, TV kanalına, Müzik’e erişmesine yardımcı olarak Kodi’yi tamamlıyor & Radyo İstasyonları, vb..

en iyi kodi eklentileri

Kodi için binlerce Eklenti şu anda internet üzerinden kullanılabiliyor. Bununla birlikte, birçok üçüncü taraf Kodi Eklentisi yetkililer tarafından reddedildi ve hatta birçok Kodi deposu artık çalışmıyor. Bu nedenle, PC / Fire TV Stick veya diğer Kodi kutuları için en iyi Kodi Eklentilerini seçmek çok sıkıcı bir iş haline geldi..

KODI Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Kodi Eklentileri / sürümleri sınırsız akış içeriği sunar, ancak ücretsiz Filmler / TV şovları / Spor akışı yakalanırsa sizi yasal sorunlara da sokabilir. Kodi kullanıcılarının çevrimiçi akış sırasında her zaman bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. İyi bir Kodi VPN kimliğinizi gizler, devlet gözetimini, coğrafi olarak engellenmiş içeriği ve İSS kısıtlamasını atlar (bu da arabelleğe aktarılmadan akışa yardımcı olur).

En hızlı ve en güvenli VPN olan ExpressVPN kullanıyorum. Amazon FireStick de dahil olmak üzere herhangi bir cihaza yüklemek çok kolaydır. 3 aylık ücretsizdir ve yıllık planlarında% 49 tasarruf edersiniz. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Memnun kalmazsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz.

3 aylık ücretsiz almak ve ExpressVPN’de% 49 tasarruf etmek için BURAYA tıklayın

Okuyun: Kodi VPN nasıl kurulur ve kullanılır

Devam etmeden önce Feragatnamemizi okumak için lütfen buraya tıklayın.

En İyi Kodi Eklentileri 2023

Kodi’yi birkaç yıl kullandıktan sonra, izlemek istediğiniz içerik türü ne olursa olsun yüzlerce eklentiye ihtiyacınız olmadığını fark ettim. Tek ihtiyacınız olan herhangi bir içerik kategorisi için 3 ila 5 farklı eklentidir. Ama asıl önemli olan, seçtiğiniz eklentilerin çalışıyor olması ve yüksek kaliteli akışlar sunması gerektiğidir. Bu nedenle, ‘En İyi Kodi Eklentileri’ listemizin SADECE çalınabilir akışlar oluşturan çalışan Kodi eklentilerini içerdiğinden emin olmak için% 100’ümü veriyorum.

Bununla birlikte, şu anda çalışan ve Filmler, TV Şovları, Müzik, Sosyal Medya, Spor ve diğer eğlencelerin tam dozunu almak istiyorsanız sahip olması gereken en iyi Kodi Eklentileri:

Filmler için En İyi Kodi Eklentileri & TV Şovları

filmler için en iyi kodi eklentileri

 1. Exodus Redux
 2. Sihirli Ejderha
 3. GAIA
 4. Seren
 5. Zehir
 6. FEN
 7. EXODUS V8
 8. Ben egosum
 9. fırtına
 10. Nemesis AIO
 11. Uranüs
 12. ReleaseBB
 13. Merkür Eklentisi
 14. DejaVu Eklentisi
 15. MTB’nin Yağlanmış Yıldırımları
 16. USS Defiant
 17. Yukarıdan Ölüm
 18. Kimsenin BT Eklentisi
 19. Alvin
 20. Yify Movies HD
 21. Gerçek Debrid Sadece Filmler
 22. Benim için bir korsan hayatı
 23. T2K 1 Tıklayın Film Eklentisi
 24. Ölüm Yıldızı
 25. büyü
 26. Scrubs
 27. İNGİLTERE TÜRK OYUN LİSTELERİ
 28. Watchdogs Videosu
 29. SÖZLEŞME

Exodus Redux

Ekim 2023’de tanıtılan Exodus Redux, muhtemelen en yeni isteğe bağlı Kodi eklentisidir. Yeni olmasına rağmen, Exodus Redux en iyi Kodi eklentileri listemizin en üstüne gelir. Sebeplerimiz basit.

Exodus Redux, son derece popüler (ve hala aktif) Kodi addon Exodus’un klonu olabilir. Ancak, Exodus yıllar boyunca aşınmış gibi görünüyor, Exodus Redux ufukta yeni, parlak yıldız.

Bu eklentilerin her ikisi de neredeyse aynı düzeni paylaşmaktadır. Ancak, Redux inanılmaz derecede etkili bir Açık Kazıyıcı seti ile donatılmıştır ve burası Exodus’u açıkça geride bırakmaktadır. Exodus Redux hızlıdır, en üst düzey akışları sunar ve çoğunlukla sıfır tamponlama sağlar. Gerçek Debrid ile entegre edin ve daha fazla Full HD oynatma seçeneğiyle daha da kaliteli akışlar elde edin.

Kodi Eklentilerini Güvenle Kullanma

Kodi Eklentileri / Sürümleri ile akış yapmaya başlamadan önce, Kodi’de akışla yayınladığınız her şeyin İSS’niz ve Hükümetiniz tarafından görülebileceği konusunda sizi uyarmak istiyorum. Bu, telif hakkıyla korunan içeriğin (ücretsiz filmler, TV şovları, Spor) akışının sizi yasal sıkıntıya sokabileceği anlamına gelir.

Kodi kullanıcılarının akış sırasında bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. Kodi için bir VPN, popüler Eklentilerde ISS azaltma, Devlet Gözetimi ve coğrafi kısıtlamayı atlayacaktır. Her zaman bağlanırım ExpressVPN tüm akış cihazlarımda ve aynı şeyi yapmanızı öneririm.

ExpressVPN en hızlı ve en güvenli VPN’dir. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam geri ödeme isteyebilirsiniz.

NOT: Telif hakkı yasalarının ihlalini teşvik etmiyoruz. Ancak, yanlışlıkla gayri meşru bir kaynaktan içerik akışı yaparsanız ne olur? Yasal ve yasadışı bir kaynak arasındaki farkı söylemek her zaman kolay değildir.

Kodi’de akış yapmaya başlamadan önce, 3 basit adımda VPN korumasını nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Aşama 1: ExpressVPN aboneliğini edinin BURAYA.

Adım 2: Tıklayın BURAYA uygulamasını ExpressVPN uygulamasını indirip yüklemek için.

Aşama 3: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. Kodi için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

kodi için expressvpn bağlamak

Bir VPN ile korunduğunuzda, Kodi Eklentilerini güvenle yüklemeye başlayabilirsiniz. Başlangıç ​​olarak, Exodus Redux Kodi Addon’u nasıl kuracağınız aşağıda açıklanmıştır.

Not:

 1. Kodi varsayılan olarak altyazı göstermez. Altyazılı filmler izliyorsanız, Kodi’ye nasıl altyazı ekleyeceğinizi de okumalısınız.
 2. Herhangi bir nedenle, bu sayfadaki eklentilerden herhangi birinde arabelleğe alma ile karşılaşıyorsanız, arabelleğe almanıza yardımcı olması gereken kılavuz şu şekildedir.

Sihirli Ejderha

İşte hiç bitmeyen eğlence deneyiminiz için inanılmaz bir TV bölüm kitaplığı ve hareketleri ile başka bir inanılmaz eklenti geliyor. Magic Dragon addon, piyasaya sürüldükten sonra birçok Kodi uzmanının ve kullanıcısının favorisi oldu. Bu hızlı ve kullanımı kolay addon, en son filmler ve şovlar dahil olmak üzere istediğiniz tüm içeriği size getiriyor.

Bir dizi en etkili kazıyıcıyla güçlendirilen Magic Dragon, orada bulunan en iyi akarsuları toplar. The Dogs Bollocks addon’un klonuna benziyor, ancak daha iyi ambalajlama ve kesinlikle daha iyi işlevlerle. Filmleri, şovları, belgeselleri, çocuk oyunlarını, sporla ilgili videoları izlemeyi veya sadece Müzik dinlemeyi seviyor olun, Magic Dragon sizi bekliyor. The Magic Dragon simgesini Diamond Build Repo’dan sadece birkaç dakika içinde kurabilirsin.

Veri Havuzu: Diamond Build Repo

Kaynak: http://repo.rubyjewelwizard.com

Sihirli Ejderha Kodi Eklentisi nasıl kurulur

GAIA

Gaia, en sevdiğiniz filmler ve TV şovları için isteğe bağlı bir eklentidir. Düzeni basit tutan eklenti, içeriği ana ekranda Filmler, Şovlar, Belgeseller, Çocuklar vb. Dahil olmak üzere kolay kategoriler halinde düzenler. Bir süre kapatıldıktan sonra Gaia tekrar çalışır durumda. Eklentinin en son sürümü (Gaia 4), öncekilere göre birkaç geliştirme ve iyileştirme getiriyor. Real-Debrid ile kullandığınızda en iyi sonucu verir.

Depo: Gaia

Kaynak: https://repo.gaiakodi.com/

Kodia Gaia addon Kurulumu

Seren

Seren, Kodi eklentileri dünyasına keyifli bir ektir. Orada yüzlerce eklenti var ve yeni olmasına rağmen Seren kendini farkettiriyor. Görünüşe göre Seren’in arkasındaki ekip hala addon geliştiriyor. Ama, zaten bana umut vaat ediyor.

Bu parçayı yazdığım için bu eklenti herhangi bir ücretsiz akış bağlantısı sunmuyor. Bunu iki premium ana bilgisayardan biriyle yapılandırmanız gerekir: Gerçek Debrid veya Premiumize. Tabii ki, Gerçek Debrid benim kişisel favorim ve sadece daha popüler olduğu için değil, aynı zamanda daha iyi olduğu için.

Seren premium bağlantılar kullandığı için daha iyi oynatma sunar. Akışlar hızlı bir şekilde çekilir, oynatılması hızlıdır ve daha fazla HD akış seçeneği vardır. Eklenti hala geliştirilmekte ve değiştirilmektedir. Gelecekte ücretsiz akışlar sunmaya başlaması için bir şans var. Ancak, bu henüz görülmedi. Her halükarda, bu eklentiyi kullanıyorum ve iyi beğeniyorum. İşe yarayanı bulmak için kötü bağlantıları gözden geçirmek zorunda değilim. Bir şans ver.

Kodi Seren Addon Nasıl Kurulur

Zehir

Bunu yazarken, Venom nispeten yeni bir eklenti. Bununla birlikte, hızlı bir şekilde popüler seçeneklerden biri olarak ortaya çıktı, çünkü muhtemelen en çok beğenilen ve popüler Kodi eklentileri dükkanları kapattı. Venom, Filmler ve TV Şovları kategorilerinde çok çeşitli akış seçenekleri sunar. Venom’dan ekstra veya süslü kategoriler beklemeyin. Ancak, çoğunlukla popüler filmleri ve şovları yayınlıyorsanız, Venom denemek için harika bir seçenektir. Lambda sıyırıcıları kullanır ve aktif geliştiricilerden oluşan bir ekip tarafından desteklenir. Venom’un içerik kütüphanesi büyük. Çeşitli kaynaklardan birinci sınıf akış bağlantıları çekiyor. Dene!

Venom Kodi Addon nasıl kurulabilir

FEN

FEN, bu listedeki eklentilerin çoğuna kıyasla nispeten yeni bir Kodi eklentisidir. Bununla birlikte, en iyi eklenti koleksiyonumuzun bir parçası olacak kadar layık olduğunu kanıtlamıştır. Bu hafif ve pürüzsüz eklenti, en sevdiğiniz filmleri ve şovları inanılmaz bir şekilde oynatmanızı sağlar. FireStick dahil olmak üzere tüm Kodi cihazlarında hızlı bir şekilde çalışır. Fen’in büyük bir içerik kütüphanesi vardır ve düzenli olarak yenileri eklenir. Bir şans ver!

FEN Kodi addon nasıl kurulabilir

EXODUS V8

Exodus bir zamanlar en popüler ve en yaygın kullanılan Kodi addon’uydu. Evet, bu eklenti hala çalışıyor. Ancak, sadece geçmiş ihtişamının kalıntılarını yaşıyor. Uzun bir koşunun ardından Exodus kapatıldı ve sonra yeniden canlandı. Ama artık eskisi gibi değil. Hala düzenli olarak güncellenen büyük bir içerik kütüphanesine sahip olsa da, bazen güvenilir değildir. Bu eklenti, iyi akış olduğu sürece listede tutuyorum. Dahası, Exodus hala birçok Kodi kullanıcısı için ilk tercihtir. Onlardan biriyseniz ve denemek istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıyı izleyerek Exodus’u yükleyebilirsiniz.

Exodus Kodi Addon nasıl kurulabilir

Ben egosum

Ben Ego addon Filmleri ve TV Şovlarını izlemek içindir. Yine de bir kategori Belgeseller sunuyor. Ancak, birincil odak noktası hala filmler ve diziler. İzlemek istediğiniz popüler film veya şovları burada bulabilirsiniz. Son çıkan filmler ve bölümler de düzenli olarak güncellenmektedir. Eklenti, üstün kaliteli akışlar sunmak için en son kazıma teknolojisini kullanır. Çözünürlük kalitesi 1080p’ye kadar çıkar. Ayrıca çok sayıda 720 ve SD bağlantısı bulacaksınız.

Nasıl kurulur I am Ego addon

fırtına

Tempest, Kodi 18’de harika çalışan ve size sağlam bir film ve TV Şovları kütüphanesi sunan başka bir eklenti. Bu eklenti en son filmleri ve yayınlanan bölümleri içerir. Burada ayrıca çok sayıda eski içerik bulacaksınız. Fırtına, bir Antlaşma çatalı gibi görünüyor. Sözleşme artık desteklenmeyebilir, ancak Tempest iyi korunur.

Tempest Kodi eklentisinin akış yönü etkileyici. Akışları bulmak hızlıdır, birçoğunu getirir ve hemen hemen hepsi oynar. Real Debrid ile daha da iyi çalışır. Tempest ayrıca Trakt entegrasyonunu da destekler. Bu eklentiyi beğendim ve istememen için hiçbir neden görmüyorum.

Tempest Kodi Eklentisi Nasıl Kurulur

Nemesis AIO

Nemesis AIO, isteğe bağlı içerik sunan çok kategorili bir eklentidir. Normal Filmler ve TV Şovları kategorilerinin yanı sıra Belgeseller, Web Kamerası, Oyun Videoları, Anime, Çizgi Filmler ve daha fazlası gibi özel kategorileri bulacaksınız. Nemesis yazarken mükemmel çalışıyor. Umarım mevcut performans seviyesi önümüzdeki dönemde de korunur. Gerçek Debrid hesabınız varsa, daha şaşırtıcı bir akış deneyimi için hesabınızı Nemesis AIO ile eşleştirmeyi unutmayın..

Kodi üzerine Nemesis AIO addon nasıl kurulabilir

Uranüs

Popüler cy4Root Deposu tarafından canlandırılan Uranus Kodi addon oyuna geri döndü. Yepyeni sıyırıcı setiyle bu eklenti hiç olmadığı kadar iyi çalışıyor. Tonlarca kaliteli bağlantı çekiyor. Düzgün akış da sunuyor. Uranüs’ün yenilenen sürümü Filmler, Şovlar ve daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda içeriğe sahiptir. Uranüs’ü daha önce kullandıysanız ve kaçırdıysanız, tekrar tadını çıkarabilirsiniz. Kodi’de yeniyseniz, şimdi bu eklentiyi deneyebilirsiniz.

Uranus Kodi Eklentisi Nasıl Kurulur

ReleaseBB

ReleaseBB, eğlence zevkleriniz için size çok sayıda film ve TV şovu getiriyor. Bu eklenti, premium sağlayıcılar aracılığıyla yüksek kaliteli akışı garanti eder. Yazarken, ReleaseBB herhangi bir serbest akış tedarik etmiyor. Video içeriğinin keyfini çıkarmak için premium bir kullanıcıyla oturum açmanız gerekir. Real Debrid, All-Debrid veya Premiumize Premium hizmetlerini kullanabilirsiniz. Orada bol miktarda ücretsiz eklenti olsa da, premium linklerle akış tamamen farklı bir deneyimdir. Bu eklentiyi bir kez deneyin!

ReleaseBB Kodi Addon nasıl kurulabilir

Merkür Eklentisi

Mercury, Kodi UK TV deposundan inanılmaz bir teklif. Bu eklenti üst sınıf sıyırıcıları içerir ve size en kaliteli akış bağlantılarını sağlar. Mercury Kodi eklentisiyle filmleri, TV dizilerini, belgeselleri ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz. Eklenti, FireStick, Android TV Kutuları, Bilgisayarlar ve daha fazlası gibi popüler akış platformlarının çoğunda çalışır. Eklenti şu anda en son film ve TV bölümleriyle düzenli olarak güncellenmektedir. Bir şans ver!

Mercury Addon nasıl kurulabilir

DejaVu Eklentisi

DejaVu addon, en sevdiğiniz filmler ve diziler dahil olmak üzere harika bir içerik akışı dizisi sunar. Ayrıca belgeseller, sporla ilgili içerik, Çocuklar için içerik ve çok daha fazlasını aktarabilirsiniz. Ana pencerede kullanımı kolay kategoriler, videoları keşfetme ve göz atma konusunda kesinlikle zorluk çekmemenizi sağlar. Hem torrent hem de kazıma teknolojilerini kullanan DejaVu Kodi addon, birinci sınıf akışları getirir. Gerçek Debrid ile eşleştirdiğinizde harika çalışır. Şu anda DejaVu sahip olmak için en iyi Kodi eklentilerinden biridir.

DejaVu Addon nasıl kurulabilir

MTB’nin Yağlanmış Yıldırımları

: Eklenti artık Yağlanmış Yıldırım Film Sineması olarak da mevcut

Popüler Movie Theatre Butter Preset Max eklentilerinin geliştiricileri, MTB’nin Greased Lightning – Fast AutoPlay adı verilen bir başka isteğe bağlı katı eklenti yayınladı. Otomatik oynatma gerçekten hızlı. Çalışma akışını bulmak ve oynatmak sadece birkaç saniye sürer. Hepsi bu kadar da değil. Greased Lightning, çok sayıda isteğe bağlı video içeriği koleksiyonuna sahiptir. Tüm favori Filmleriniz ve Şovlarınız burada olsa da, eklenti size birçok akış seçeneği sunar. Belgeselleri seyredebilir, podcast ve müzik dinleyebilir, klasikler yayınlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Navigasyon da çok hızlı. Eklenti, daha iyi bir akış deneyimi için Real Debrid ve Trakt’ta oturum açmaya izin verir.

MTB’nin Yağlanmış Yıldırım Eklentisi nasıl kurulabilir

USS Defiant

USS Defiant, filmlerin isteğe bağlı akışı için yeni bir eklentidir (bu kılavuzu yazarken) & Gösteriler. Ayrıca Korku Kralları, Kung Fu, Kentsel, vb.Gibi çeşitli özel akış kategorilerini bulacaksınız..

Bu addon tarafından kullanılan kazıyıcılar iyi bir iş çıkarıyor ve kaliteli akışlar çekiyor. Ancak, premium bağlantılara erişmenizi sağlayan Real Debrid ile en iyi şekilde çalışır.

Eklentinin kurulumu, kurulumu ve kullanımı kolaydır. Tüm Kodi uyumlu cihazlarda sorunsuz performans sunar.

USS Defiant eklentisi nasıl kurulur

Yukarıdan Ölüm

Death From Above, Falcon adlı geliştiriciler ekibinin tüm eklentilerinin bir koleksiyonudur. Bu eklenti, çocuklar için muazzam bir film, şov, belgesel, içerik koleksiyonu ve daha fazlasını sunar.

Yukarıdan Ölüm herhangi bir deponun bir parçası değildir. Doğrudan bir zip dosyasından yükleyebilirsiniz. Bu eklenti şu anda sekiz Falcon eklentisinin bir kütüphanesine sahiptir. Ancak, tüm eklentiler çalışmayabilir. Bu parçayı yazarken en son kontrol ettiğimde, dört eklenti işlevseldi. Bazı eklentiler çalışmıyor olsa da, diğerleri saatlerce eğlence için bol miktarda içerik sunuyor.

Death from Above ayrıca Real-Debrid entegrasyonu sunarak daha yüksek kaliteli ve Full HD akışlara erişmenizi sağlar. Düzen basittir, koleksiyondan en sevdiğiniz eklentiye hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar. Death From Above, bir grup eklenti koleksiyonu olduğundan, yüklenmesi birkaç dakika sürer. Ancak, yine de denemeye değer.

Repo Kaynağı: http://ajbuilds.uk/secret

Yukarıdaki Kodi Addon’dan Ölüm nasıl kurulur

Kimsenin BT Eklentisi

13Clowns Kodi addon için bir yedek arıyorsanız, IT Kodi addon by Nobody sizin için doğru seçim olabilir. Bu isteğe bağlı eklenti, büyük bir film ve şov koleksiyonuna sahiptir. Ayrıca belgeseller, youtube videoları, çocuklar için içerik ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer çeşitli video içeriği türlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Bu kılavuzu yazarken bu eklenti çok iyi bağlantılar alıyor. Umut verici görünüyor ve umarım gelecekte de kaliteli hizmet sunmaya devam eder. BT, T2K Repo’nun bir parçasıdır.

IT Addon nasıl kurulabilir

Alvin

Alvin Kodi addon oldukça bilinmeyen bir depo Ahtapotun bir parçasıdır (bunu yazarken). Ancak, bununla karşılaştığım için minnettarım. Bu ek, Exodus V8’in bir çatalına benziyor. Her ikisi de benzer – tamamen aynı değilse – düzeni vardır. Alvin bir çok kaliteli bağlantıyı ve birçoğunu 1080p’de çekiyor. Büyük bir içerik kütüphanesi de var. Çok fazla süslü kategori bulamayacak olsanız da, filmleri ve şovları yüksek kalitede yayınlamanızı kolaylaştıran basit bir eklenti arıyorsanız, kesinlikle Alvin addon’u düşünmelisiniz..

Kodi’ye Alvin Addon nasıl kurulur

Yify Movies HD

Bu addon, torrent dünyasında son derece popüler bir isim olan Yify’ın inanılmaz bir teklifidir. Sık torrent kullanıcıları bu isme aşina olmalıdır. Eğer yeniyseniz, Yify büyük bir ücretsiz film kaynağıdır. Bu filmleri bir P2P istemcisi kullanarak çeşitli torrent sitelerinden indirebilirsiniz.

Torrent sitelerinde yaşanan son baskı nedeniyle, film indirmek için iyi seçenekler bulmak giderek zorlaştı. Ancak, Yify’ın Yify Movies HD adlı yeni eklentisiyle Kodi aracılığıyla bu kaynaktan film akışına başlayabilirsiniz.

Tıpkı Seren addon gibi, Yify Movies HD şu anda yalnızca Real Debrid ve Premiumize gibi premium hoster hizmetleri aracılığıyla akış yapıyor. Eklenti yeni ve hala gelişiyor. Gelecekte ücretsiz bağlantılar eklenebilir veya eklenmeyebilir. Bir şey kesin olsa da. Premium bağlantılar sayesinde akış deneyimi, hiç olmadığı kadar çarpıcı bir şekilde daha iyidir. Gerçek Debrid ile eklentiyi deneyin ve farkı göreceksiniz.

Kodi’ye Yify Movies HD Kurulumu

Gerçek Debrid Sadece Filmler

Adından da anlaşılacağı gibi, Gerçek Debrid Özel Filmler film akışı için tasarlanmıştır. Ayrıca, yalnızca Gerçek Debrid ile eşleştirdiğinizde çalışır.

Real Debrid’in birinci sınıf bir link üreticisi olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, bu eklenti ile yüksek kaliteli akışlar bulmayı bekleyin.

Yazarken, bu addon hala geliştiriliyor. Bu nedenle, en iyi gezinme veya tarama deneyimini sunmayabilir. Yakında daha kullanıcı dostu bir arayüzle yükseltileceğini umuyorum.

Real Debrid Münhasıran Filmler nasıl kurulur

Benim için bir korsan hayatı

Güncelleme: Bu eklenti artık en güvenilir seçenek olmayabilir. Lütfen bu listedeki diğer eklentilerden birini deneyin. Bir süre çalışmazsa, listeden kaldıracağım.

Bir Korsanın Benim İçin Hayatı Kodi eklentisi size Filmler de dahil olmak üzere isteğe bağlı içerik getiriyor & TV Şovları yeni, ancak torrent önbellekleme adı verilen bir teknolojiyi hızla yakalar. Bu eklenti, web üzerindeki torrent bağlantılarını arar ve oynatmak için onları sıralar. Bazı ücretsiz akış seçenekleri bulacaksınız, ancak Korsan Hayatı Benim için esasen premium bir eklentidir. En iyi performansı elde etmek için Gerçek Debrid’i veya Premiumleştir’i kullanmalısınız.

Keşfedilmeyi bekleyen büyük bir film ve şov kütüphanesi var. Torrentleri birinci sınıf önbellekleme ile daha yüksek kaliteli oynatma ve daha iyi performans bekleyebilirsiniz. Ekte ayrıca bir IPTV bölümü de var, ancak çok iyi değil. Premium olmayan seçenekler de gerçekten iyi çalışmıyor. Dediğim gibi, premium bir hizmet ile kullanın ve daha çok keyif alacaksınız.

Kodi’de Benim İçin Korsan Hayatı Nasıl Kurulur

T2K 1 Tıklayın Film Eklentisi

T2K 1 Adını verdiği gibi Film Kodi addon’u tek tıklamayla (neredeyse) bir film oynatma hizmetidir. İzlemek istediğiniz filmi seçin ve listeden önceden seçilmiş akış bağlantılarından birini seçin. Favori filminiz zaten yayınlanıyor. T2K 1 Click Movie inanılmaz derecede hızlı bir eklentidir. Filmlerin listesine hızlı bir şekilde gitmenizi sağlar, bağlantıları anında açar ve videoları anında oynatır.

Yine de film kütüphanesinden memnun değilim. Eklenti, diğer tüm talep üzerine eklentilerde neredeyse her yerde bulunan en çok aranan film başlıklarını kaçırıyor. Eklentinin düzeni de çok iyi değil. Aralarından seçim yapabileceğiniz sadece bir ücretsiz kategori var. Real-Debrid kullanıcıları için başka bir premium kategori daha var. Hepsi bukadar.

Bununla birlikte, bazı iyi filmleri olduğu için hala T2K 1 Tıklama Filmini öneriyorum. Ve bu kadar hızlı oynadıklarını görmek büyük bir zevk. Devam et ve bir şans ver.

Kaynak: http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

Repo: T2K Repo

T2K 1 Click Movie Kodi Addon nasıl kurulabilir

Ölüm Yıldızı

DeathStar, sık karşılaştığınız normal eğlence eklentileriniz gibi değildir. Bu hoş bir bükülme ile bir addon. DeathStar, 35’ten fazla farklı Kodi eklentisinin karışımıdır. Bir eklenti yüklersiniz ve tüm akış gereksinimleriniz için tüm bir eklenti kitaplığına erişebilirsiniz. İster isteğe bağlı içerik ister Canlı TV, spor içeriği veya çocuk filmleri ve şovlarını izlemek isteyin, DeathStar’ın hepsine sahiptir.

DeathStar, tanınmış on Kodi geliştiricisinin işbirliğinin sonucudur. Birden çok geliştirici tarafından korunduğu için, her zaman yüksek kaliteli performans sunar. DeathStar’ı Ezzer Macs deposundan 5 dakikadan daha kısa bir sürede kurun ve harika bir akış deneyimine hazır olun.

Veri Havuzu: Ezzer Macs

Kaynak: http://ezzer-mac.com/repo

DeathStar Kodi Eklentisi Nasıl Kurulur

büyü

Voodoo, film ve TV şovları izlemek için bir eklentidir. Bununla birlikte, Canlı TV, Çocuklar ve Anime Yetişkinler için videolar şeklinde de birçok ekstra sunar. Bu eklentinin Canlı TV bölümü iyi çalışsa da, ona çok fazla güvenmem. Akış yapmak biraz yavaş ve bazen istenen kanalı oynatmıyor.

Filmler ve şovlar cephesinde, Voodoo addon iyi gidiyor ve bu yüzden En İyi eklentiler listemizin bir parçası. Eklenti, Real-Debrid hesabınızla oturum açmanıza olanak tanır. Ancak, Real-Debrid olmadan bile, bol miktarda yüksek kaliteli bağlantı sağlar. Navigasyon biraz yavaş, ama genel olarak bu eklentiyi seviyorum.

Voodoo Addon nasıl kurulabilir

Scrubs

Scrubs, onu en iyi Kodi eklentileri listemize yapan bir başka isteğe bağlı eklentidir. Bu bir Çıkış çatalı, ama sanırım öncekinden daha iyi olduğunu söylemeye gerek yok. Exodus, ince bir iplikle de olsa hala asılı olsa da, Scrubs size birkaç geliştirme ve iyileştirme getiriyor. Scrubs eklentisi, düzeni Filmler, TV Şovları, Filmlerim, TV Şovlarım, Yeni Filmler gibi tanıdık kategorilerle aynı tutar. Bu, gezinmenizi kolaylaştırır.

Scrubs çok sayıda bağlantı alır ve oldukça hızlıdır. Ancak, çok fazla 1080, tam HD akış bulmayı beklemeyin. Ve 720p ve SD bağlantılarının çoğunun da oynatılmadığını fark ettim. Bu, çalışan bir bağlantıyı keşfetmeden önce birkaç bağlantıyı kontrol etmeniz gerekeceği anlamına gelir. Real-Debrid hesabınızla oturum açarsanız işler daha iyi olur.

Repo: Yahudi Repo

Kaynak: https://jewbmx.github.io/

Scrubs Addon’u Kodi’ye Yükleme

İNGİLTERE TÜRK OYUN LİSTELERİ

İngiltere Türk Playlists Amazon Fire TV için çok popüler ve çok indirilen Kodi Addon. Sadece inanılmaz bir film ve TV şovları kütüphanesi sunmakla kalmaz, aynı zamanda Türk Filmlerine de ev sahipliği yapar & Şovlar, Çizgi Filmler, CCTV, Canlı TV, Stand-up Komedi, Belgeseller, Yemek Pornosu ve çok daha fazlası. Kullanıcı Arabirimi oldukça düzgün ve basittir ve eklenti kusursuz bir şekilde çalışır, bu nedenle üst Kodi Eklentileri’nin bu listesindeki görünümünü haklı çıkarır. Turk Repo’dan indirebilirsiniz –

Repo – İngiltere Türk

Kaynak – https://addoncloud.org/ukturk/install

Birleşik Krallık Türk Çalma Listeleri Kodi’ye Nasıl Yüklenir

Watchdogs Videosu

Watchdogs Kodi addonu, Hellhounds Deposu çevrimdışı olduğunda Mart 2023’da kapatıldı. Ancak, addon şimdi yeniden canlandırıldı ve tüm fırfırlar ve heyecanlarla geri döndü. Şimdi Watchdogs Video adıyla kullanılabilir ve bu eklentiyi Goldengun deposundan indirebilirsiniz.

Önceki avatarın aksine, Watchdogs Video’da Canlı TV bölümü bulunmuyor. Bununla birlikte, saatlerce tıkınırcasına seyretmek için çok sayıda harika isteğe bağlı video var. Eklenti düzenli olarak güncelleniyor ve bakımlı görünüyor. Bunu söylüyorum çünkü en yeni filmlerin ve bölümlerin hepsini buldum. Watchdogs iyi akış yaptığı için sıyırıcılar iyi bir iş yapıyor gibi görünüyor. Watchdogs’u En İyi Kodi eklentileri listemize koymaya karar verdim.

Kaynak: https://goldengunrepo.github.io/install/me/

Kodi’de Watchdogs addon nasıl kurulur

SÖZLEŞME

Covenant addon birçok iniş ve çıkışlar gördü. En uzun süre, orijinal geliştiricileri tarafından terk edilmiş ve herhangi bir güncelleme almamıştır. Bununla birlikte, bu inanılmaz derecede popüler Kodi addonu artık yeniden canlandırıldı ve iki Havuz – Cy4Root ve Covenant aracılığıyla kullanılabilir. Eklenti şimdi çok sayıda çalışma bağlantısı alıyor. Real Debrid ile de harika çalışıyor. Covenant’ı Kodi’ye birkaç dakika içinde yükleyebilirsiniz.

Repo: Sözleşme veya Cy4Root

Kaynak: https://covenant01.github.io/zip veya https://cy4root2.github.io/zip

KODI İÇİN EN İYİ: 3 aylık ücretsiz kazanın & ExpressVPN’in yıllık planlarında% 49 tasarruf edin

En İyi Çok Amaçlı Eklentiler

Filmler, şovlar, canlı TV, spor, belgeseller, çocuklar, müzik Kodi’de aradığımız en popüler içerik türlerinden bazıları. Genellikle, her kategori için özel eklentiler vardır. Örneğin, önceki bölümde, filmler ve şovlar için en çok talep gören video eklentilerinden bahsettik. Bir sonraki bölümde, en iyi canlı TV Kodi eklentilerini tartışacağız. Sonra, tüm bu kategorileri tek bir yerde sunan bazı eklentiler var. Ve bu yüzden onlar Çok Amaçlı Eklentiler. İşte bizim küçük ama sağlam bir listemiz.

 1. Sınırsız
 2. 7/9
 3. Fladnag
 4. Ekip
 5. iniş
 6. LaPlaza

Sınırsız

Sınırsız Kodi eklentisi, çeşitli heyecan verici kategoriler aracılığıyla sağlam bir içerik akışı yelpazesi sunar. İsteğe bağlı içeriğin hayranıysanız, birkaç saatlik tıkırtı akışının keyfini çıkarmanız için çok sayıda seçenek vardır. Kablo TV kanallarını yayınlandıkça izlemek isterseniz, sizin için de güvenilir bir Canlı TV bölümüne sahiptir. Ayrıca, Spor içeriği, Komedi, Çocuk içeriği ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.

Eklenti, kaliteli ücretsiz bağlantıları kazıyan etkili bir kazıyıcı seti ile desteklenmektedir. Ayrıca Gerçek Debrid ile çalışır ve premium bağlantıları da getirir. Bu eklentiyi bir süre kullandıktan sonra, sahip olduğum en iyi Kodi eklentilerinden biri olduğundan eminim.

Limitless Kodi Addon nasıl kurulabilir

7/9

Bu, Kodi’yi gördüğüm anda en iyi eklentiler listemizin bir parçası olması gereken başka bir Kodi addonu. Aralarından seçim yapabileceğiniz 30’dan fazla akış kategorisi var. Ve geliştiriciler, çoğu kategorinin neredeyse her zaman akış için çevrimiçi olduğundan emin olurlar. Sadece Filmler, Şovlar ve Canlı TV gibi düzenli seçenekler bulmakla kalmaz, aynı zamanda Lovers ‘Take, Tubitv – True 1- Click, Reddit Movies, Podcast’ler, Dövüş Sanatları ve daha fazlasını da bulabilirsiniz..

Aslında, 7 Of 9 Kodi eklentisi, hızlı bir seçim için ana ekranda bazı popüler alt türleri sıralar. Ayrıca, klasik (BNW) Filmler gibi, bu günlerde bulmak çok kolay olmayan bazı bölümleri var. 7 Of 9 katı bir addon ve bunu denemenizi tavsiye ederim.  

7/9 Kodi Addon nasıl kurulabilir

Fladnag

Fladnag sadece bir eklenti değil, bir dizi içerik sunan 6 eklentiden oluşan bir koleksiyon. Her eklenti ayrı olarak kurulmalıdır. Koleksiyonda Fladnag Kids Boxsets, Fladnag Karikatürleri, Faldnag Koleksiyonları, Faldnag Filmleri, Fladnag Sports ve Fladnag TV Şovları yer alıyor. Gördüğünüz gibi, her eklenti benzersiz bir içerik kümesi sunar. Bu eklentileri T2K deposundan yükleyebilirsiniz.

Repo: T2K

Kaynak: http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

Kodi’ye Eklentiler nasıl yüklenir

Ekip

Mürettebat, çeşitli akış seçeneklerinin bir çeşididir. Bu çok kazıyıcı Kodi eklentisi, canlı TV, spor, çocuk içeriği ve daha fazlasıyla birlikte film ve şovlar yayınlar. Mürettebat Kodi eklentisi yüzlerce saatlik aşırı değerli içerikle geliyor.

Her Kodi destekli cihazda neredeyse hatasız çalışan hafif bir eklentidir. Şirket içi havuzun The Crew olarak da adlandırılan kısmıdır. Eklentinin kurulumu kolaydır, kullanımı daha kolaydır. Üstün akış deneyimi sağlamak için Trakt ve Real Debrid gibi üçüncü taraf hizmetleri de destekler. Eklenti, hata düzeltmeleri ve geliştirmelerle de düzenli olarak güncellenir. Dene!

The Crew addon’u Kodi’ye yükleme

iniş

Descent Kodi eklentisi, Kodi için en iyi eklentiler listesinin en yeni girişlerinden biridir. Bugünlerde çok popülerlik kazanan Cy4Root Deposundan geliyor..

Descent ile tonlarca Film ve Şov yayınlayabilirsiniz. OpenScrapers’ı kullanmıştır ve size kaliteli linkleri almasını sağlar. Aynı zamanda, premium bağlantılara erişim sağlamak için Real Debrid ile kolay entegrasyon sağlar.

Trakt’ın Descent addon ile kurulumu da oldukça kolaydır.

Normal içeriğe ek olarak, birçok özel ve ekstra özelliğe sahip İniş kategorisini keşfedebilirsiniz. Bu kategori ayrıca Canlı TV akışı için IPTV bölümüne sahiptir. Sonuç olarak, İniş sahip olmak için harika bir eklenti.

Descent addon nasıl kurulabilir

LaPlaza

LaPlaza Kodi addon size Filmler, Şovlar, Belgeseller, Çocuk Köşesi, Fitness Bölgesi, Müzik, Radyo ve daha birçok akış seçeneği sunar. Canlı TV akışı için IPTV kategorisini bile içeriyor (tamamen güvenilir olmasa da).

Bu eklenti şu anda en güvenilir depolardan biri olan cy4Root Deposu tarafından barındırılmaktadır..

Laplaza tonlarca kaliteli akış bağlantısı çekiyor. Ayrıca Gerçek Debrid ve Trakt entegrasyonuna izin verir. Sonuçta, sahip olmak için sağlam bir akış addon.

LaPlaza Kodi Eklentisi nasıl kurulur

En İyi Canlı TV Eklentileri

Sen Kodi için en iyi canlı Eklentiler hızlı bir göz atabilirsiniz. Bunlardan daha fazlasına ihtiyacınız varsa, özellikle Canlı TV Kodi Eklentileri hakkında ayrı bir rehberim var.

 1. USTVNow
 2. Oyuncular Kulübü
 3. Kodi Çözümleri IPTV
 4. cCloud TV
 5. Robin Hood TV
 6. PVR IPTV Basit İstemci

USTVNow

Repo: Kodi Eklenti Deposu

USTVNow, Kodi üzerinden en sevdiğiniz Amerikan kablolu TV kanallarını izlemenin uygun maliyetli bir yoludur. Eklenti öncelikle Askeri personel ve yurtdışına seyahat eden Amerikalılar için tasarlanmış olsa da, herkes hizmete kaydolabilir ve kanalları izleyebilir. Bu hizmetin de web tabanlı bir platformu var, ancak Kodi deneyimiyle neredeyse hiç uyuşmuyor. Planları ayda 14,99 $ ‘dan başlıyor ve 24 kanala kadar erişim sağlıyor. Ücretli planlar arasında DVR desteği de bulunmaktadır. USTVNow’u resmi Kodi Eklenti Deposundan kurabilirsiniz. USTVNow Plus olarak mevcuttur.

Oyuncular Kulübü

Players Klub, Amerika’dan ve dünyadan yüzlerce TV kanalına erişmenizi sağlayan bir başka mükemmel Canlı TV Eklentisidir. Daha da şaşırtıcı olan, aylık planlarının ayda sadece 8 dolara mal olmasıdır. Oyuncular Klub Android de mevcuttur. Tek bir kayıtla, hizmeti hem Kodi hem de Android’de kullanabilirsiniz.

Players Klub IPTV’yi Kodi / FireStick’e nasıl kurarım

Kodi Çözümleri IPTV

Kodi’de yüksek kaliteli canlı TV izlemek için ucuz bir yol arıyorsanız, Kodi Solutions IPTV addon gerçekten sizin için bir çözümdür. Ayda 5 $ karşılığında, bu hizmet yaklaşık 4000 canlı TV kanalına erişmenizi sağlar. Filmleri veya Şovları, Müzik kanallarını veya Canlı Sporları, Yaşam Tarzı kanallarını veya Çocukların içeriğini izlemek isteyin, Kodi için Kodi Solutions eklentisi size.

Kodi Solutions IPTV ayrıca hizmeti FireStick ve Android cep telefonlarında kullanmanızı sağlayan bir Android uygulamasına da sahiptir. Ancak, bu Kodi `addon onu çok platformlu bir hizmet haline getirir. Bunun nedeni Kodi’nin Windows, Mac, iOS, Linux, Android Mobiles, FireStick ve Raspberry Pi’de desteklenmesi.

Bu eklenti, ABD’den onlarca kanal sunuyor. Ayrıca İngiltere, Kanada, Hindistan, Portekiz, Meksika, Güney Amerika, Orta Doğu ve diğer ülkelerden uluslararası canlı TV kanalları da bulacaksınız. Kodi Solutions IPTV, canlı TV izlemek için en iyi eklentilerden biridir. Bir şans ver.

Kodi Çözümleri IPTV’yi Kodi’ye Yükleme

cCloud TV

cCloud TV, Kodi’de uydu kanallarını izlemek isterseniz göz önünde bulundurmak istediğiniz başka bir canlı TV eklentisidir. Çok fazla yaygara olmadan, bu eklenti, ağır abonelik ücreti ödemek zorunda kalmadan en iyi tv ağlarını sunar. cCloud TV yüzde yüz ücretsizdir. Tüm Kanallar, FilmOn, Spor, Haberler, Belgesel ve daha pek çok şey arasından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kategori var. Ve cCloud TV canlı bir TV, IPTV eklentisi olsa da, filmler ve şovlar için özel isteğe bağlı kategoriler de vardır..

cCloud TV çoğu video için tek tıklamayla oynatım sunar. Ancak, istenen tüm videolar her zaman oynatılamayabilir. Bazen belirli akışlar çevrimdışı olabilir. Yine de, özellikle aynı kategorideki diğerleriyle karşılaştırdığınızda iyi bir canlı TV eklentisidir. Bu eklenti en iyi Kodi eklentileri arasında bir yeri hak ediyor. CCloud TV’yi Kodi Bae deposundan indirebilirsiniz.

Repo: Kodi Bae

Kaynak: http :: //lazykodi.com

CCloud TV Kodi Eklentisi Nasıl Kurulur

Robin Hood TV

Robin Hood TV eklentisi size Balkan bölgesi, çeşitli Avrupa ülkeleri (İngiltere dahil) ve ABD’den canlı TV akışı seçenekleri getiriyor. Eklenti, bu en iyi Kodi eklentileri listesinde diğer pek çok çeşitlilik sunmasa da, sunduğu bölgelerden ücretsiz canlı TV akışlarını izlemek isteyip istemediğinizi merak edebilirsiniz. Eklenti ayrıca ABD’den çok çeşitli kanalları da kapsıyor. Bununla birlikte, en çok arananlar bazıları bulunmayabilir. Yine de, en az bir kez denemek isteyebilirsiniz.

Kaynak: http://kodibalkan.com/repo/

Kodhood’a Robinhood TV nasıl kurulur

PVR IPTV Basit İstemci

PVR IPTV Basit İstemci, mevcut IPTV aboneliğinizi Kodi’ye bağlamak ve canlı TV kanalları yayınlamak için bir IPTV eklentisidir. Bu eklenti kendi başına içerik sunmasa da, çok çeşitli IPTV hizmetleriyle çalışır.

IPTV aboneliğinizi bu Kodi eklentisiyle M3U Oynatma Listesi URL’si veya XMLTV EPG URL’si ile yapılandırabilirsiniz. Başka hiçbir şekilde çalışmaz. URL’ler hakkında IPTV servis sağlayıcısına başvurabilirsiniz. E-posta gelen kutunuzu da kontrol etmek isteyebilirsiniz, çünkü genellikle bu URL’ler giriş bilgileriyle birlikte e-postada gönderilir.

PVR IPTV Basit İstemci nasıl kurulur

Spor için En İyi Kodi Eklentileri

canlı spor için en iyi kodi eklentileri

 1. SPORTSDEVIL
 2. Sportowa
 3. Fox Sports Go
 4. Yükselen gelgitler

SPORTSDEVIL

Sportsdevil en popüler spor eklentisidir. Bu addon bir süredir var ve yüksek kaliteli içerik sunmaya devam ediyor. Herhangi bir spor meraklısı için olmazsa olmaz bir eklentidir. Canlı Kriket, Futbol, ​​Tenis, Futbol, ​​Hokey vb. Maçları izleyebilmeniz için çeşitli spor kanallarının canlı yayınını sunar. Canlı aksiyonu kaçırmış olmanız durumunda en sevdiğiniz maçları bile izleyebilirsiniz. Daha önce Fusion repo’da mevcuttu, ancak şimdi çeşitli depolardan indirebilirsiniz.

Bu addon bir süredir var ve hala çalışıyor. Ancak, hemen hemen her kategoride birçok videonun yayınlanmadığını fark edebilirsiniz. SportsDevil tatmin edici bir performans sunmuyorsa, diğer spor eklentilerini denemek isteyebilirsiniz.

Repo: EzzerMacs

Kaynak: http://ezzer-mac.com/repo

Sportsdevil Kodi Addon nasıl kurulabilir

Sportowa

Sportowa TV’nin SportsDevil’den ilham alan bir eklenti olduğu görülüyor, ancak çok fazla akış seçeneği içermiyor. Yine de, bir şans vermek isteyebilirsiniz, çünkü aktarabileceğiniz birkaç spor kategorisi var. Ayrıca Futbol, ​​Tenis, Kriket, Masa Tenisi, Beyzbol, Basketbol ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli sporları kapsar. Eklenti, Canlı spor kanallarında da iyi bir seçim yapıyor. Birçok ölü akış var, ancak birçoğu da canlı ve çalışıyor.

Kaynak: https://mbebe.github.io/blomqvist

Sportowa TV Kodi Addon nasıl kurulabilir

Fox Sports Go

Fox Sports, spor severler için olmazsa olmazlardan. Bu Kodi addon, tüm spor severlerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu muhteşem Kodi Sports eklentisini kullanarak önemli spor etkinliklerini bile canlı yayınlayabilirsiniz. Bu, resmi Kodi Eklenti Deposunda bulunan resmi bir Fox teklifidir. Bu eklentinin Fox Sports kanal aboneliği gerektirdiğini lütfen unutmayın.

Repo: Kodi Eklenti Deposu

Yükselen gelgitler

Rising Tides, Kodi için bir başka spor eklentisidir. Bu eklenti, Futbol, ​​PPV etkinlikleri ve hatta çeşitli spor kablo TV kanallarını izlemenizi sağlar. Eklentinin çok fazla akış seçeneği yok, ancak bazı ilginç kategoriler var. Denemek isteyebilirsiniz.

Kaynak: http://mullafabz.xyz/Repository/

Çocuklar için en iyi Kodi Eklentileri, Çizgi Filmler & Anime

çizgi film için en iyi kodi eklentileri

CTOON Kodi (Çizgi Filmler) & Anime)

Şüphesiz, CTOON, animasyonlu ve anime içeriği için en iyi Kodi eklentilerinden biridir. Bu eklenti büyük bir koleksiyon taşıyor. Tek tıklamayla oynatma sunar ve inanılmaz derecede hızlıdır. Düzinelerce bağlantıyı test ettim ve hepsi çalıştı (evet, hepsi ‘neredeyse’ değil). Saatlerce eğlence için izleyebileceğiniz yüzlerce video var. Eklentinin ana ekranı Animasyonlu Filmler, Çizgi Filmler ve Anime için birden fazla kategoriye başlamanıza olanak tanır. Her kategori alfabetik olarak sıralanmıştır. Aradığınız işlevi bulmak için Arama işlevini de (sola gittiğinizde geri çekilebilir Kodi menüsünde görünür) kullanabilirsiniz. CTOON KOdi’yi denemediyseniz, devam edin ve şimdi yapın!

Repo: Doko

Kaynak: https://doko-desuka.github.io/

FunimationNow

FunimationNow, aylık 5.99 $ karşılığında çok büyük bir Anime video kütüphanesine erişmenizi sağlar. Biraz tasarruf arıyorsanız yıllık planı 59,99 $ karşılığında satın alabilirsiniz. FunimationNow ayrıca ücretsiz hizmet sunuyor ancak video kütüphanesini sınırlıyor. Ücretsiz videolar da reklamlarla yayınlanmaktadır. Ücretli abonelik en fazla iki eşzamanlı akış sunarken, ücretsiz olarak bir taneyle sınırlıdır. Ücretli abonelikle, Ev Video Dub’larına erken erişim elde edersiniz. FunimationNow’u resmi Kodi Eklenti Deposundan yükleyebilirsiniz.

Repo: Resmi Kodi Eklenti Deposu

Müzik Akışı için En İyi Kodi Eklentileri

ücretsiz müzik akışı için en iyi kodi eklentileri

MP3 AKIŞLARI

Bu, müzik tutkunları için harika bir Kodi eklentisidir. Oldukça uzun süredir orada olan popüler bir eklentidir. Medya kütüphanesi Billboard Top 100, en iyi albüm sanatçıları, rap, hip-hop, caz vb.Gibi farklı kategorilere ayrılmıştır. Burada kendi favori çalma listenizi bile oluşturabilirsiniz..

Repo: Bodrum Kapı TV

Kaynak: http://cellardoortv.com/repo/

Youtube

YouTube, dünyanın en büyük video paylaşım sitesidir. FireStick’inizde YouTube’u veya Kodi’yi kullanan başka bir cihazda video yayınlayıp yayınlayamayacağınızı merak ediyorsanız, cevap olumludur. YouTube Kodi eklentisi oldukça iyi bir iş çıkarır ve eklentiyi veya orijinal web sitesini kullanma arasında çok fazla fark hissetmezsiniz. YouTube için Kodi eklentisi, bir avantaj olan bazı harika özellikler de sunuyor. Bu harika eklentiyi deneyin.

Repo: Bodrum Kapı TV

Kaynak: http://cellardoortv.com/repo/

En İyi Kore Drama Eklentileri

ICDrama

İşte Kore filmlerini ve şovlarını izlemek isteyenler için özel bir muamele. ICDrama’nın Kore içeriklerinden oluşan büyük bir kütüphanesi vardır. Ancak, diğer ülkelerden de birçok video var. Hongkong, Çin, Japonya ve Tayvan’dan da içerik bulacaksınız. Tabii ki, eklentinin ana odak noktası Kore’den filmler ve bölümler.

Bu eklentinin Korece veya başka bir dili anlamadığı halde ICDrama’yı güvenilir ve hızlı bir eklenti olarak buldum. Tek tıkla oynatmayı ve denediğim hemen hemen tüm akışları çalıştırdı. Bu nedenle, bu Asya ülkelerinden birinden içerik izlemek istiyorsanız, bu eklentiyi şimdi edinin.

Repo: Aznhusband

Kaynak: https://aznhusband.github.io/repo/

Bu, şu anda çalışan en iyi Kodi Eklentileri listemizdi. Diğer bazı Eklentilerin bu listede bir yeri hak ettiğini düşünüyorsanız, lütfen aşağıdaki yorum kutusuna bildirin..

SSS

En popüler nedir & en iyi addon?

Exodus Redux şu anda en popüler Kodi eklentisidir. Bu eklenti, Filmler ve TV Şovları dahil isteğe bağlı akış seçenekleri sunar. Bir zamanlar son derece popüler olan Exodus addon’un çatalı.

Ayrıca, Venom ve The Crew eklentisi de çok popüler iki Kodi eklentisidir..

Kodi Eklentisi kullanmanın tehlikeleri nelerdir??

Telif hakkıyla korunan veya lisanslı içeriği akış olarak almak için üçüncü taraf bir eklenti kullanıyorsanız yasal sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, kullanıcılarımıza her zaman herkese açık alanda bulunan içeriği aktarmalarını öneriyoruz.

Ayrıca IP’nizi gizlemek ve güvenli bir akış deneyimi yaşamak için Kodi eklentileriyle akış yaparken bir VPN kullanmanızı öneririz.

Kodi eklentileri ile ne izleyebilirsiniz??

Kodi eklentileri ile hemen hemen istediğiniz her şeyi izleyebilirsiniz. Her şey, yayınlamak istediğiniz içerik için doğru eklentiyi bulmakla ilgilidir. Bu listede Filmler, Şovlar, Canlı TV, Spor, Fitness, Anime ve daha fazlası için Kodi eklentilerini bulacaksınız..

Kodi yasal ve kullanımı güvenli mi??

Evet, herkese açık alanda bulunan içerik akışı yapıyorsanız, Kodi yasal ve güvenlidir. Kodi ile akışlı bir VPN kullanırsanız çok daha güvenli bir deneyim yaşayacaksınız.

Kodi resmi olarak Microsoft Store ve Google Play Store’da bulunmaktadır. Bu açıkça onun gerçekliğini, güvenliğini ve yasallığını tasdik eder.

Kodi eklentilerini nasıl yükleyebilirim?

Bir Kodi eklentisi kurmak için önce kaynak URL’ye ihtiyacınız olacaktır. Kaynak URL’den, eklentiyi barındıran Kodi deposunu yüklersiniz. Son olarak, eklentiyi depodan yüklersiniz.

Bu listedeki tüm eklentiler için kurulum kılavuzlarına bağlantı sağladık. İstediğiniz eklentiyi yüklemek için adım adım talimatları izlemeniz yeterlidir.

Lütfen bu En İyi Kodi Eklentileri makalesinin yalnızca eğitim amaçlı olduğunu ve okuyucularımızın yukarıda belirtilen bu Kodi Eklentilerinden herhangi birini kullanarak yasaklanmış veya yasa dışı içeriğe erişmesini asla önermeyeceğimizi unutmayın.. 

İlişkili:

 • Jailbreak FireStick nasıl
 • Sinema nasıl kurulur APK
 • FireStick’te Kodi Sıfırlama
 • FireStick’te Kodi Nasıl Güncelleştirilir
 • FireStick’e Kodi Nasıl Yüklenir

Doğrudan gelen kutunuza Gizli Kablo Kesme Hileleri almak için burayı tıklayın.