Jak nainstalovat a používat Real-Debrid na Kodi / Firestick

>V této příručce vám ukážu, jak nastavit a používat Real-Debrid v aplikacích Kodi 18.5 Leia a Kodi 17.6 Krypton a FireStick. Když do aplikací Kodi nebo FireStick přidáte Real Debrid, získáte spoustu nových streamů pro konkrétní film nebo televizní show. Jedná se pravděpodobně o nejoblíbenější multiproster podporovaný na platformě Kodi a je kompatibilní s téměř všemi pravidelně používanými doplňky. Real Debrid na serverech Kodi a FireStick vám také nabízí spoustu zdrojů datových proudů Full HD, které jinde nenajdete. Mohlo by to prostě úplně transformovat vaše zážitky z Kodi. Samotný Real-Debrid není doplňkem, ale nástrojem, který umožňuje neomezené stahování pomocí doplňků, které již používáte. Přečtěte si úplného průvodce a užijte si streamování HD streamování zdarma na Kodi.

Kodi je známo, že poskytuje kvalitní obsah prostřednictvím stovek hostitelů z celého světa. Musíte pouze nainstalovat Kodi a nakonfigurovat některé z nejlepších kodi addonů. Tyto doplňky fungují jako agregátory a umožňují přístup k více odkazům pro streamování požadovaných videí. Na platformě Kodi je podporována celá řada doplňků agregátoru. Na Kodi jsou zdarma hodiny a hodiny zábavy.

To je skvělé! Ale je tu malý problém. Možná jste si všimli, že většina dostupných streamů pro váš oblíbený film nebo televizní seriály má nízké rozlišení. Najdete spoustu hostitelů nabízejících 720p nebo nižší kvalitu. Nalezení streamování ve vysokém rozlišení 1080p je však obtížné. I když jsou k dispozici streamy s plným HD, nefungují z velké části. S postupujícím vývojem našich hardwarových a zobrazovacích technologií, zrychlujícím se připojením k internetu a světem již stoupajícím na 4K rozlišení, by se mnoho z nás neuspokojilo s ničím menším než 1080 plným HD rozlišením. To je místo, kde Real Debrid přichází na obrázek.

Totéž platí i pro aplikace FireStick. I když můžete sledovat obsah pomocí bezplatných odkazů na streamování, nemusí být vždy spolehlivé. Když však spárujete podporované aplikace s Real Debrid, váš zážitek ze sledování se dramaticky zlepší.

Co je Real-Debrid

skutečný debrid

Real Debrid je multihoster, který nabízí svým předplatitelům přístup k prémiovým zdrojům streamování, na které se nemohou dostat ostatní uživatelé. Společnost se propaguje jako „neomezený stahovatel“, který vám umožní optimalizovat rychlost stahování na plný potenciál vašeho internetového připojení a poskytuje vám přístup k prémiovým hostitelům. Pokud je povoleno Real-Debrid, budete mít do seznamu přidáno mnoho nových (a nikdy předtím neviděných) zdrojů pro streamování.

Skutečný Debrid NENÍ doplněk; Jednoduše je to multihoster, který do vašeho stávajícího seznamu přidává další zdroje. Aby to fungovalo, musíte již mít alespoň jeden z doplňkových doplňků. Naštěstí je Real Debrid podporován řadou nejlepších doplňků Kodi, jako jsou Exodus Redux, Neptun Rising a několik aplikací FireStick včetně Cinema HD, Bee TV, CatMouse APK a dalších.

Pokud hledáte více nových a funkčních zdrojů pro streamování ve vysokém rozlišení HD, vysokorychlostní stahování a opravu problémů s vyrovnáváním Kodi, je vhodné zvážit Real-Debrid. Tato služba pracuje s různými mediálními platformami. V této příručce se naučíme, jak používat skutečný Debrid v Kodi. Zůstaňte naladěni!

Jak nastavit skutečný debrid účet online

Nejprve se musíme zaregistrovat do služby Real Debrid online a vytvořit si účet. Tento účet budete potřebovat k aktivaci Real Debrid na Kodi (o tom si povíme podrobněji později). Nejprve se naučíme, jak se přihlásit do služby Real Debrid.

Než se zaregistrujete pomocí Real-Debrid, Chtěl bych vám říct něco, o čem většina lidí neví. Mezi uživateli je mylná představa, že když používají Real-Debrid, jsou jejich streamingové aktivity soukromé, protože všechno přichází přes servery Real-Debrid. Pokud však projdete Zásady ochrany osobních údajů Real-Debrid, jasně se uvádí, že zaznamenává data uživatelů, jako je IP adresa, zeměpisná poloha a aktivity stahování. Navíc uvádí, že by mohla zveřejnit údaje uživatelů z právních důvodů. Níže je snímek obrazovky zásad ochrany soukromí Real-Debrid převzatý z jeho webových stránek.

  Nejlepší doplňky pro Kodi porno: Jak sledovat filmy pro dospělé na Kodi

skutečné debridní zásady ochrany osobních údajů

Pokud chcete zachovat anonymitu své streamovací aktivity a zabránit tomu, aby se vaše osobní údaje dostaly do rukou právních orgánů, jediným a nejlepším způsobem je – použít Kodi VPN.

Používám a doporučuji ExpressVPN, což je nejbezpečnější a nejrychlejší VPN pro Kodi.

Nyní, když jste si vědomi rizika, vám ukážu, jak získat účet Real-Debrid pro společnost Kodi.

# 1. Navštivte https://real-debrid.com a klikněte na tlačítko „Zaregistrovat se“ v pravém horním rohu (také vpravo dole)

# 2. Objeví se formulář pro registraci. Zadejte požadované osobní údaje a klikněte na tlačítko „Zaregistrujte se zdarma“

skutečný debridní účet

# 3. Na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli výše, obdržíte e-mail s žádostí o ověření účtu. Kliknutím na odkaz ověříte a aktivujete účet Real-Debrid

# 4. Nyní přejděte zpět na https://real-debrid.com a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ v pravém horním rohu stránky. Přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů, které jste vytvořili při registraci.

skutečný debridní bezplatný účet

Úspěšně jste vytvořili účet Real Debrid. Nyní můžete do Kodi přidat Real Debrid a začít používat služby. Služby můžete využívat zdarma. Nezapomeňte však, že pomocí bezplatného účtu získáte přístup k omezeným funkcím.

S bezplatným účtem můžete Real-Debrid používat pouze mezi 6:00 a 12:00 středoevropského času (5:00 – 11:00 GMT).

Během okna pro bezplatné použití (můžete to nazvat Happy Hours) je velké procento prémiových hostitelů offline.

Pokud si chcete užít plnohodnotnou službu Real Debrid, můžete si koupit jeden z dostupných prémiových plánů. Více o prémiovém členství níže.

Skutečné debridní prémiové členství & Ceny

Vývojáři Real-Debrid si nárokují některé z následujících doplňkových funkcí a výhod u prémiového účtu:

 1. Vysokorychlostní stahování a streamování až 300 Mb / s
 2. Více stahování a streamování současně
 3. Neomezený provoz
 4. Streamování HTML 5 bez doplňků
 5. Zkušenosti bez reklam a nulová čekací doba
 6. Spousta nových streamů v kvalitě HD, HD a SD

Real Debrid nabízí 4-stupňové stanovení cen s různým trváním předplatného a věrnostními body. Ceny jsou v eurech. Poskytl jsem hrubý odhad v USD podle aktuálního směnného kurzu. Zde je seznam plánů:

 1. 15 dní: 3 Eur (3,70 $) a 150 věrnostních bodů
 2. 30 dní: 4 Eur (4,93 $) a 200 věrnostních bodů
 3. 90 dní: 9 EUR (11,09 $) a 450 věrnostních bodů
 4. 180 dní: 16 EUR (19,71 $) a 800 věrnostních bodů

Podle webu Real-Debrid je nejpopulárnější 90denní plán.

Věrnostní body nabízejí dodatečný přístup ke službám. Pokud jste nashromáždili 1 000 věrnostních bodů, získáte 30 dní bezplatného přístupu k prémiovým službám.

skutečná debridní cena za kodi

Platbu můžete provést pomocí všech hlavních kreditních a debetních karet. Můžete také použít bitcoiny a Amazon Pay. Na následujícím obrázku jsou uvedeny všechny dostupné platební režimy.

Nyní, když jste se zaregistrovali ke službám (ať už zdarma nebo za prémii), naučte se nyní, jak používat Real Debrid s Kodi.

Jak nastavit skutečný debrid na Kodi (18 & 17.6)

Nastavení Real-Debrid na Kodi je poměrně snadné. Každý krok je však třeba sledovat správným způsobem. Přečtěte si proto pozorně tento průvodce.

Poznámka: Následující metoda je pro Kodi 17.6 spuštěná ve Windows 10. Poukázala jsem na rozdíly oproti Kodi 18, kdykoli to bylo potřeba. Rozhraní Kodi je téměř stejné na všech zařízeních, včetně Amazon Fire TV Stick, a proto tato metoda bude fungovat na všech zařízeních. Pokud jste novým uživatelem Fire Stick, zde je návod, jak umístit FireStick do jailbreak a nainstalovat na něj Kodi.

Vývojáři Kodi oficiálně vydali Kodi 18.5 Leia. Můžete pokračovat v používání Kodi Krypton 17.6. Pokud však chcete upgradovat na Kodi 18, podívejte se, jak aktualizovat Kodi a získat nejnovější verzi Leia.

  Ako nainštalovať Sprievodcu Mancave Kodi

Začněme!

# 1. Spusťte Kodi na svém zařízení a otevřete Nastavení (ikona ozubeného kola vlevo nahoře jako na obrázku níže)

kodi domů

# 2. Nyní vyberte „Systémová nastavení“ (nebo jen „Systém“ v Kodi 18)

Kodi nastavení systému

# 3. Vlevo dole vlevo vedle ikony Cog, pokud se říká „Základní“ (nebo cokoli jiného než „Pokročilé“), pokračujte v klikání, dokud neuvidíte „Pokročilé“ (viz dva obrázky níže)

skutečný debrid kodi

kodi pokročilá nastavení systému

# 4. Nyní vyberte doplňky na levém postranním panelu (klepněte na dotyková zařízení nebo umístěte kurzor myši na počítač)

# 5. Vyberte „Spravovat závislosti“ vpravo

kodi spravuje závislosti

# 6. Přejděte dolů až dolů a vyberte ‘URLResolver

Důležité!! Některé doplňky, jako je Exodus Redux, používají VyřešteURL závislost místo URLResolver.  Můžete jeden nebo oba najít.

Pokud vidíte oba, když jste postupovali podle kroků 6 až 17 pro URLResolver, opakujte je pro ResolveURL.

Poznámka: Pokud nevidíte URL Resolver, budete muset před provedením tohoto kroku nainstalovat Covenant Kodi Addon. Pro ResolveURL můžete nainstalovat doplněk Exodus Redux.

skutečný debrid na kodi

# 7. Na následující obrazovce vyberte „Konfigurovat“

nakonfigurovat kodi url resolver

# 8. Na obrazovce, která se objeví, vyberte „Universal Resolvers“

kodi univerzální resolvery

# 9. Přejděte dolů, dokud neuvidíte část „Real-Debrid“. V této sekci klikněte na „Priorita“

kodi url resolver skutečné debridní nastavení

# 10. Pomocí myši, klávesnice nebo dotykem zadejte hodnotu 90 (přesně) a vyberte „Hotovo“

skutečné nastavení debridního kodi url resolveru

# 11. Nyní stiskněte tlačítko „OK“ napravo (tento krok je důležitý nebo hodnota priority bude znovu nastavena na 100)

uložit skutečná nastavení debridního kodi

# 12. Klikněte znovu na „Konfigurovat“ (viz # 7 výše)

nakonfigurovat kodi url resolver

# 13. Znovu vyberte možnost „Universal Resolvers“ a ještě jednou přejděte dolů do sekce „Real-Debrid“. Vyberte možnost „Znovu autorizovat můj účet“

Poznámka – Než vyberete možnost „Znovu autorizovat můj účet“, je nejlepší jít na adresu https://real-debrid.com/device a nejprve se přihlásit, pokud jste tak již neučinili. To vám ušetří čas v dalším kroku, protože je nutné provést rychle.

kodi skutečný debrid

# 14. Na obrazovce se nyní zobrazí kód (viz obrázek níže), který musíte zadat na adrese https://real-debrid.com/device

Co potřebujete vědět:

 • Kód zůstane platný / aktivní pouze 2 minuty (120 sekund)
 • Kód nelze zkopírovat a vložit. Budete jej muset zadat ručně
 • Budete muset být přihlášeni k účtu Real-Debrid (který jste vytvořili při registraci služby) na webu, abyste mohli autorizovat služby na serveru Kodi
 • Tento kód NEJSOU velká a malá písmena

nastavit skutečný debrid na kodi

# 15. Takto bude vypadat autorizační stránka na adrese https://real-debrid.com/device. Pokračujte kliknutím na „Pokračovat“

kodi skutečné debridní nastavení

# 16. Je-li zadán správný kód a do 120 sekund se toto zobrazí na webové stránce

jak používat skutečné debrid na kodi

# 17. A to je to, co uvidíte na Kodi (vpravo nahoře) – upozornění s nápisem „Real-Debrid Resolver Authorized“

kodi skutečné debridní oprávnění

Takto přidáte Real Debrid do Kodi 18 Leia nebo 17,6 Krypton. Nyní, když je to hotovo, vám ukážu, jak používat Real-Debrid s Kodi. Pokud se při jakémkoli kroku setkáte s problémy, neváhejte se vyjádřit níže.

Než začnete streamovat s Kodi Addons / Builds, rád bych vás varoval, že vše, co streamujete na Kodi, je viditelné pro vašeho ISP a vládu. To znamená, že streamování obsahu chráněného autorskými právy (bezplatné filmy, televizní pořady, sport) vás může dostat do legálních potíží.

Uživatelé Kodi důrazně doporučujeme, aby se připojili k VPN během streamování. VPN pro Kodi obejde škrtení ISP, vládní dohled a geo-omezení populárních doplňků. Vždy se připojuji ExpressVPN na všech mých streamovacích zařízeních a navrhuji, abyste udělali totéž.

ExpressVPN je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete volně používat prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

POZNÁMKA: Neodporujeme porušování autorských zákonů. Co když ale neúmyslně skončíte streamování obsahu z nelegitimního zdroje? Není vždy snadné rozeznat rozdíl mezi legitimním a nezákonným zdrojem.

Než začnete streamovat na Kodi, zde je návod, jak získat ochranu VPN ve 3 jednoduchých krocích.

  Ako nainštalovať prehliadač Git na Kodi

Krok 1: Získejte předplatné ExpressVPN TADY.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu napájení připojte server VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro Kodi.

připojit expressvpn pro kodi

Jak používat Real-Debrid na Kodi

U většiny doplňků nemusíte vlastně dělat nic zvláštního ani dalšího, abyste mohli používat Kodi Real Debrid, jakmile se zaregistrujete ke službám a autorizujete je v aplikaci Kodi. Je to jako obvykle. Stačí otevřít film nebo televizní pořad, který chcete sledovat, a uvidíte několik přidaných nových streamů. Real-Debrid pracuje s většinou obsahu poskytováním doplňků, včetně oblíbených, jako jsou Covenant, Exodus a mnoho dalších.

Na dvou obrázcích níže vidíte rozdíl v počtu toků před a po přidání Real Debrid do Kodi. Zřetelně vidíme, že s Real Debrid existuje mnohem více streamů (zdroj proudu z Real Debrid má v sobě „RD“)

Před skutečným debutem na Kodi:

kodi skutečný debrid

Po skutečném debutu na Kodi:

skutečný debrid kodi

Co když Real-Debrid není automaticky povolen

Ve většině doplňků je Real Debrid povolen automaticky a není nutná žádná další změna nastavení. Exodus a Covenant jsou příklady, kde jednoduše přistupujete k obsahu s již naplněnými proudy Real Debrid.

Pokud však nevidíte datové proudy RD s konkrétním doplňkem, budete je muset povolit. To je přesně případ doplňku Neptun Rising. Pokud používáte Neptun Rising (nebo jakýkoli jiný doplněk s RD ve výchozím nastavení vypnutým), je třeba udělat následující kroky:

# 1. Na domovské obrazovce Kodi přejděte na Doplňky > Doplňky videa a otevřete Neptun Rising.

# 2. V seznamu vyberte „Nástroje“

Neptun stoupající nástroje

# 3. Otevřete NASTAVENÍ: Poskytovatelé

Neptun stoupající skutečný debrid

# 4. Na levém postranním panelu vyberte možnost Poskytovatelé. Nyní zapněte „Povolit zprostředkovatele debitů“ přesunutím přepínače doprava. Klikněte na tlačítko „OK“ (nezapomeňte to udělat).

používat skutečný debrid s Neptunem riskující kodi addon

Nyní jděte do toho a přejděte na film nebo televizní pořad, který chcete sledovat. Uvidíte nové streamy z RD.

Jak používat Real Debrid s FireStick Apps

Předpokládám, že jste se již zaregistrovali na prémiový účet Real Debrid. Pokud ne, podívejte se do této části této příručky.

Real Debrid je kompatibilní s několika aplikacemi FireStick třetích stran. Nastavení Real Debrid v aplikaci je relativně jednodušší nastavit na Kodi.

Pro demonstrační účely spárujeme Real Debrid s aplikací Cinema HD V2. Kroky však fungují víceméně stejným způsobem s ostatními kompatibilními aplikacemi.

Postupujte takto:

1: Otevřete aplikaci, se kterou chcete spárovat Real Debrid

Možnost Real Debrid často najdete v Nastavení aplikace. Nastavení najdete také v hlavní nabídce.

Následuje snímek obrazovky Cinema HD, kde klikneme na možnost nabídky v levém horním rohu

skutečný debrid na firestick

2: Nyní klikneme Nastavení v rozbalovací nabídce

jak používat skutečné debrid s firestick aplikací

3: Možná budete muset trochu posunout dolů, abyste našli možnost Real Debrid

Až na něj kliknete, klikněte na něj

klikněte na skutečný debrid na firestick aplikaci

4: Nyní byste měli vidět okno s kódem

jak nastavit skutečný debrid na firestick

5: Otevřete odkaz real-debrid.com/device v mobilním nebo počítačovém prohlížeči

Zadejte kód zobrazený na vašem televizoru

Možná už se budete muset přihlásit ke svému účtu Real Debrid, pokud ještě nejste

6: Vraťte se do aplikace na FireStick, kde uvidíte, že Real Debrid byl autorizován

skutečný debridní firestick autorized

7: Pokračujte a začněte streamovat. Najdete různé nové odkazy s „RD“, které jsou označeny jako odkazy Real Debrid

Zabalení

Takže to je skoro všechno o nastavení Real-Debrid Kodi. Nyní můžete začít zkoumat nové streamy a sledovat své oblíbené filmy a pořady v kvalitě Full HD. Real-Debrid jsem už nějakou dobu používal a z větší části se mi zdá, že stojí za peníze, které jsem utratil. Jen v ojedinělých případech jsem narazil na problémy, kdy jsem nemohl uvést do provozu nějaké proudy. Ale pak jsem vždy mohl přejít na jiný zdroj. Koneckonců, RD přidá do mých doplňků spoustu nových streamů. Doufám, že jste tento článek považovali za užitečný. Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, dejte nám vědět v sekci komentářů níže. Budeme více než rádi uznat. Šťastný streaming!

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me