Jak nainstalovat Supremacy Addon na Kodi

>

V tomto článku se naučíme, jak nainstalovat doplněk Supremacy na Kodi 18.2 / 18.1 Leia a Kodi 17.6 Krypton. Existuje několik doplňků, které vám umožní sledovat váš oblíbený obsah, jako jsou televizní pořady a filmy zdarma. Obvykle jsou však tyto doplňky Kodi variantami nebo vidličkami již existujících, populárnějších doplňků nebo těch, které jsou nyní zaniklé. Na druhou stranu vám doplněk Supremacy přináší nový zážitek. Tento doplněk nebyl postaven na žádném jiném doplňku a existuje náznak novosti.

Supremacy Kodi addon také nabízí působivý katalog filmů a televizních pořadů s více odkazy na streamování HD a SD. Všiml jsem si, že tento doplněk obvykle získává pouze kvalitní odkazy, které vás jen zřídka vyhodí z proudu. Také jsem našel Supremacy o trochu rychleji než většina takových doplňků.

: Supremacy Addon je momentálně nedostupný, protože Supremacy Repo je vypnuto. Můžete si prohlédnout další addony podobné addony z našeho seznamu Best Addons for Kodi

Nadřazenost však není jen doplňkem na vyžádání. Je to jeden z nejlepších víceúčelových doplňků, které můžete získat, s možnostmi streamování sportovního obsahu, živého televizního vysílání, filmů na jedno kliknutí, 3D filmů a mnoho dalšího.

Instalace tohoto doplňku je snadná. V tomto článku vás provedu jednoduchým procesem instalace doplňku Supremacy na Kodi. Čti dál!

Jak nainstalovat Supremacy Kodi Addon

Než začnete instalovat Supremacy na Kodi 18 nebo Kodi 17.6, ujistěte se, že v aplikaci Kodi je povoleno „Neznámé zdroje“. Ve výchozím nastavení je zakázáno, takže pokud jste jej předtím nezapnuli, musíte to udělat hned. Umožní vám nainstalovat doplňky Kodi, jako je Supremacy, které nejsou k dispozici v oficiálním úložišti Kodi. Postupujte podle níže uvedených kroků a povolte „Neznámé zdroje“.

  • Otevřete Nastavení v levém horním rohu obrazovky
  • Nastavení systému (nebo systém v Leia)
  • Doplňky na levém postranním panelu
  • Zapněte neznámé zdroje

Nyní se podívejme, jak nainstalovat Supremacy Addon na Kodi.

# 1. Otevřete Nastavení (ozubená ikona)

kodi nastavení

# 2. Otevřete Správce souborů (najdete jej v levém horním rohu v horním řádku v Leia)

kodi správce souborů

# 3. Poklepejte na „Přidat zdroj“

přidat repo zdroj kodi

# 4. Klikněte na „Žádný“ a zadejte URL úložiště Supremacy – V tuto chvíli nefunguje

# 5. Do pole zdroje názvu média zadejte „supremacy“ a klikněte na OK. (Viz obrázek níže)

přidat zdrojovou adresu URL repo zdroje supremacy

# 6. Přejděte na domovskou stránku Kodi a otevřete nabídku „Doplňky“ na levém postranním panelu

kodi addons menu

# 7. Otevřete instalační program balíčku (ikona rámečku) v levém horním rohu obrazovky

instalační program kodi

# 8. Klikněte na „Instalovat ze souboru ZIP“

nainstalovat z zip souboru Kodi

# 9. Klikněte na „nadřazenost“ > “Repository.supremacy-x, x”

nainstalovat supremacy repozitář kodi

# 10. Počkejte na instalaci Supremacy Repository a pokračujte dalším krokem, jakmile dostanete oznámení o úspěchu vpravo nahoře.

# 11. Otevřete „Instalovat z úložiště“

instalace kodi z úložiště

# 12. Klikněte na „Nadřazenost“ > „Doplňky videa“ > “Svrchovanost”

jak nainstalovat nadřazený kodi addon

# 13. Klikněte na tlačítko „Instalovat“. Stáhne a nainstaluje Supremacy Addon na Kodi.

Pokud máte Leia, klikněte na OK, když se objeví vyskakovací okno se seznamem dalších doplňků

jak nainstalovat nadřazenost na kodi

# 14. Do Supremacy Kodi Addon se dostanete přístupem na domovskou obrazovku > Doplňky > Doplňky videa.

Než začnete streamovat s Kodi Addons / Builds, rád bych vás varoval, že vše, co streamujete na Kodi, je viditelné pro vašeho ISP a vládu. To znamená, že streamování obsahu chráněného autorskými právy (bezplatné filmy, televizní pořady, sport) vás může dostat do legálních potíží.

Uživatelé Kodi důrazně doporučujeme, aby se připojili k VPN během streamování. VPN pro Kodi obejde škrtení ISP, vládní dohled a geo-omezení populárních doplňků. Vždy se připojuji ExpressVPN na všech mých streamovacích zařízeních a navrhuji, abyste udělali totéž.

ExpressVPN je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete volně používat prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

POZNÁMKA: Neodporujeme porušování autorských zákonů. Co když ale neúmyslně skončíte streamování obsahu z nelegitimního zdroje? Není vždy snadné rozeznat rozdíl mezi legitimním a nezákonným zdrojem.

Než začnete streamovat na Kodi, zde je návod, jak získat ochranu VPN ve 3 jednoduchých krocích.

Krok 1: Získejte předplatné ExpressVPN TADY.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu napájení připojte server VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro Kodi.

připojit expressvpn pro kodi

Supremacy Kodi Addon se nenainstaluje

Nejprve se ujistěte, že používáte nový odkaz – Odkaz v tuto chvíli nefunguje

Instalace doplňku Supremacy Kodi jen z velké části provede několik rychlých a snadných kroků. Někteří uživatelé však během procesu zaznamenali potíže.

Problémy s instalací jsou neobvyklé, ale mohou se stále vyskytovat. Nejprve se ujistěte, že je vaše zařízení, jako je PC, Smartphone nebo FireStick, připojeno k internetu.

Pokud máte potíže s přidáváním zdroje, je pravděpodobné, že na serveru, na kterém jsou umístěny soubory doplňku Supremacy, dochází k výpadkům. Server je někdy v době pravidelné údržby mimo provoz. V takovém případě je jedinou možností počkat, až se server vrátí a bude spuštěn. Naštěstí plánovaná údržba netrvá dlouho.

Pokud jste úspěšně přidali zdroj, ale z něj nemůžete nainstalovat doplněk, může to být problém se serverem znovu. Někdy je však problém lokální a často jej lze vyřešit restartováním zařízení a restartováním Kodi. Po restartování postupujte ještě jednou podle instalačních kroků a pokud je spuštěn server Supremacy, měli byste mít možnost nainstalovat addon nyní.

Supremacy Kodi Addon nefunguje

Pokud nemůžete použít doplněk Supremacy, problémem může být opět server. Pokud se pokusíte spustit doplněk během plánované údržby, nebudou staženy žádné toky. Nebo, pokud server zaznamenává výpadky z jakéhokoli jiného důvodu, jedinou možností je počkat, až bude znovu funkční.

Pokud doplněk Supremacy vůbec nefunguje, existuje možnost, že instalace nebyla správně dokončena. To je vzácné, ale ne nemožné. Naštěstí to lze snadno opravit. Vše, co musíte udělat, je přejít na doplňky > Moje doplňky z domovské obrazovky Kodi a odinstalovat doplněk Supremacy. Jakmile to uděláte, přeinstalujte tento doplněk podle postupu instalace, který jsme stanovili výše.

Doporučuji odinstalovat doplněk nejprve před provedením procesu instalace. O problémy se často stará čerstvá instalace. Přeinstalace doplňku bez odstranění stávající instalace nejprve neodstraní špatné a poškozené soubory, a proto se můžete setkat s problémy.

Pokud Supremacy pracuje obecně a jedná se pouze o konkrétní film nebo představení, které by se neproudilo, mohlo by dojít k potížím s odkazy na streamování nebo se serverem, ze kterého se addon pokouší streamovat obsah. K tomu obvykle dochází u naposledy přidaného obsahu nebo u velmi oblíbeného obsahu se silným provozem na serveru. Supremacy Kodi addon poskytuje více streamovacích odkazů na konkrétní obsah. Pokud jeden odkaz nefunguje, zkuste ostatní. Existuje reálná šance, že najdete odkaz, který skutečně funguje.

Kdykoli se setkáte s jakýmkoli problémem s programem Supremacy nebo s jakýmkoli jiným doplňkem, vždy je dobré restartovat zařízení a restartovat Kodi. Restartování obnoví systém a aplikace a často se stará o problémy související s doplňkem.

Pomocí Real Debrid v Kodi nelze opravit žádné toky. Jedná se však o nadstandardní službu a možná budete muset utratit pár babek. Uživatelé FireSticku mohou také obnovit Kodi kvůli opravě různých chyb.

Pokud je doplněk Supremacy Kodi streamován, ale je občas pomalý a mrazivý, můžete si přečíst příručku o opravě problémů s vyrovnáváním Kodi..

Navrhuji také zkontrolovat v protokolu Kodi další informace o chybách.

Pokud chcete vyzkoušet alternativní doplňky Kodi, podívejte se na níže uvedené odkazy:

  • Jak nainstalovat Exodus Redux Kodi Addon
  • Jak nainstalovat doplněk Magic Dragon Kodi
  • Jak nainstalovat Yoda Kodi Addon
  • Jak nainstalovat Seren Kodi Addon
  • Jak nainstalovat Venom Addon na Kodi

Můžete si také prohlédnout naše seznamy nejlepších doplňků Kodi a nejlepších sestav Kodi.

Závěr

Pokud hledáte nový doplněk Kodi pro streamování filmů a pořadů, doporučujeme vyzkoušet Supremacy. Doplněk Supremacy Kodi je originální víceúčelový doplněk a není variantou jiného doplňku. Nalezne kvalitní odkazy pro streamování a umožňuje sledovat váš oblíbený obsah v rozlišení Full HD, 1080 a HD 720. Má téměř každý obsah, který byste našli, včetně filmů, představení, živé televize, sportu, 3D filmů a mnoho dalšího . I když můžete ze Supremacy učinit záložní doplněk pro streamování zpočátku, může se také stát vaším primárním zdrojem pro všechny vaše potřeby v oblasti zábavy. Nainstalujte tento doplněk v rychlých a snadných krocích, které jsem s vámi sdílel výše. Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, dejte mi vědět v sekci komentářů níže.

Klepnutím sem získáte tajné triky pro řezání kabelů přímo do vaší doručené pošty.