Jak zainstalować dodatek Supremacy na Kodi

>

W tym artykule dowiemy się, jak zainstalować dodatek Supremacy na Kodi 18.2 / 18.1 Leia i Kodi 17.6 Krypton. Istnieje kilka dodatków, które umożliwiają bezpłatne oglądanie ulubionych treści, takich jak programy telewizyjne i filmy. Ale zwykle te dodatki Kodi są wariantami lub widelcami albo już istniejących, bardziej popularnych dodatków, albo tych, które są już nieczynne. Z drugiej strony dodatek Supremacy zapewnia nowe wrażenia. Ten dodatek nie został zbudowany na żadnym innym dodatku i jest w nim odrobina nowości.

Dodatek Supremacy Kodi oferuje również imponujący katalog filmów i programów telewizyjnych z wieloma linkami do przesyłania strumieniowego HD i SD. Zauważyłem, że ten dodatek zazwyczaj pobiera tylko wysokiej jakości linki, które rzadko wyrzucają cię ze strumienia. Uważam też, że Supremacy jest odrobinę szybszy niż większość takich dodatków.

: Dodatek supremacji jest obecnie niedostępny, ponieważ repozytorium supremacji jest wyłączone. Możesz przeglądać inne dodatki podobne dodatki z naszej listy najlepszych dodatków do Kodi

Supremacja to jednak nie tylko dodatek na żądanie. Jest to jeden z najlepszych uniwersalnych dodatków, jakie można uzyskać z opcjami przesyłania strumieniowego treści sportowych, telewizji na żywo, filmów za jednym kliknięciem, filmów 3D i wielu innych.

Instalacja tego dodatku jest łatwa. W tym artykule przeprowadzę cię przez prosty proces instalacji dodatku Supremacy na Kodi. Czytaj dalej!

Jak zainstalować Supremacy Kodi Addon

Zanim zaczniesz instalować Supremacy na Kodi 18 lub Kodi 17.6, upewnij się, że w aplikacji Kodi jest włączona opcja „Nieznane źródła”. Jest domyślnie wyłączony, więc jeśli nie włączyłeś go wcześniej, musisz to zrobić teraz. Umożliwi to zainstalowanie dodatków Kodi, takich jak Supremacy, które nie są dostępne w oficjalnym repozytorium Kodi. Wykonaj poniższe czynności, aby włączyć „Nieznane źródła”.

  • Otwórz Ustawienia w lewym górnym rogu ekranu
  • Ustawienia systemu (lub System w Leia)
  • Dodatki na lewym pasku bocznym
  • Włącz nieznane źródła

Zobaczmy teraz, jak zainstalować Supremacy Addon na Kodi.

# 1. Otwórz ustawienia (ikona koła zębatego)

ustawienia kodi

# 2. Otwórz Menedżera plików (znajdziesz go w lewym górnym rogu w górnym rzędzie w Leia)

menedżer plików kodi

# 3. Kliknij dwukrotnie „Dodaj źródło”

  Как установить Mancave Wizard Kodi Builds

dodaj kodi źródła repo

# 4. Kliknij „Brak” i wpisz adres URL repozytorium Supremacy – W tej chwili nie działa

# 5. Wpisz „supremacy” w polu źródła nazwy nośnika i kliknij OK. (Zobacz zdjęcie poniżej)

dodaj adres źródłowy repo supremacy

# 6. Przejdź do strony głównej Kodi i otwórz menu „Dodatki” na lewym pasku bocznym

menu dodatków kodi

# 7. Otwórz Instalatora pakietów (ikona pola) w lewym górnym rogu ekranu

instalator pakietu kodi

# 8. Kliknij „Zainstaluj z pliku zip”

zainstaluj z pliku zip kodi

# 9. Kliknij „supremacja” > „Repository.supremacy-x, x”

zainstaluj supremacy repozytorium kodi

# 10. Poczekaj na zainstalowanie repozytorium supremacji i przejdź do następnego kroku, gdy pojawi się powiadomienie o sukcesie w prawym górnym rogu.

# 11. Otwórz „Instaluj z repozytorium”

instalacja kodi z repozytorium

# 12. Kliknij „Supremacy” > „Dodatki wideo” > “Zwierzchnictwo”

jak zainstalować supremacy kodi addon

# 13. Kliknij przycisk „Zainstaluj”. Pobierze i zainstaluje Supremacy Addon na Kodi.

Jeśli masz Leię, kliknij OK, gdy pojawi się okienko z listą dodatkowych dodatków

jak zainstalować supremację na kodi

# 14. Możesz uzyskać dostęp do Supremacy Kodi Addon, przechodząc do ekranu głównego > Dodatki > Dodatki wideo.

Zanim zaczniesz streamować za pomocą Kodi Addons / Builds, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo na Kodi, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim (darmowe filmy, programy telewizyjne, sport) może spowodować problemy prawne.

Użytkownikom Kodi zaleca się połączenie VPN podczas przesyłania strumieniowego. VPN dla Kodi obejdzie ograniczanie przepustowości ISP, nadzór rządowy i ograniczenia geograficzne popularnych dodatków. Zawsze się łączę ExpressVPN na wszystkich moich urządzeniach do przesyłania strumieniowego i sugeruję zrobić to samo.

ExpressVPN to najszybsza i najbezpieczniejsza sieć VPN. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

UWAGA: Nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale co się stanie, jeśli skończysz na przesyłaniu strumieniowo treści z nielegalnego źródła? Nie zawsze łatwo jest odróżnić legalne i nielegalne źródło.

Zanim zaczniesz streamować na Kodi, oto jak uzyskać ochronę VPN w 3 prostych krokach.

Krok 1: Uzyskaj subskrypcję ExpressVPN TUTAJ.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla Kodi.

  A 2023-ban felhasználható 6 legjobb Kodi-alternatíva

połącz expressvpn dla kodi

Supremacy Kodi Addon nie instaluje się

Najpierw upewnij się, że używasz nowego linku – Link nie działa w tej chwili

Instalacja dodatku Supremacy Kodi zajmuje w większości kilka szybkich i łatwych kroków. Ale niektórzy użytkownicy zgłosili problemy podczas procesu.

Problemy z instalacją są rzadkie, ale mogą się zdarzyć. Pierwszą rzeczą, którą chcesz się upewnić, jest to, że urządzenie takie jak komputer, smartfon lub FireStick jest podłączone do Internetu.

Jeśli masz problemy z dodaniem źródła, istnieje prawdopodobieństwo, że serwer, na którym znajdują się pliki dodatków Supremacy, ma przestój. Serwer jest czasem wyłączony podczas regularnej konserwacji. W takim przypadku jedyną opcją jest poczekanie, aż serwer wróci i uruchomi się. Na szczęście zaplanowana konserwacja nie trwa długo.

Jeśli pomyślnie dodałeś źródło, ale nie możesz zainstalować z niego dodatku, może to oznaczać problem z serwerem ponownie. Czasami jednak problem ma charakter lokalny i często można go rozwiązać poprzez ponowne uruchomienie urządzenia, a następnie ponowne uruchomienie Kodi. Po ponownym uruchomieniu wykonaj czynności instalacyjne jeszcze raz, a jeśli serwer Supremacy jest uruchomiony, powinieneś być w stanie zainstalować dodatek teraz.

Supremacy Kodi Addon nie działa

Jeśli nie możesz użyć dodatku Supremacy, problemem może być ponownie serwer. Jeśli próbujesz uruchomić dodatek w okresie planowej konserwacji, żadne strumienie nie zostaną pobrane. Lub, jeśli serwer ma przestoje z jakiegokolwiek innego powodu, jedyną opcją jest poczekanie, aż zacznie ponownie działać.

Jeśli dodatek Supremacy w ogóle nie działa, istnieje szansa, że ​​instalacja nie została poprawnie ukończona. To rzadkie, ale nie niemożliwe. Na szczęście można to łatwo naprawić. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do dodatków > Moje dodatki z ekranu głównego Kodi i odinstaluj dodatek Supremacy. Gdy to zrobisz, zainstaluj ponownie ten dodatek, wykonując proces instalacji opisany powyżej.

Zalecam odinstalowanie dodatku przed rozpoczęciem instalacji. Świeża instalacja często rozwiązuje problemy. Ponowne zainstalowanie dodatku bez uprzedniego usunięcia istniejącej instalacji czasami nie usuwa złych, uszkodzonych plików, a zatem może nadal występować problem.

Jeśli Supremacy działa ogólnie i to nie jest konkretny film lub program, który nie byłby przesyłany strumieniowo, może to oznaczać problem z linkami do przesyłania strumieniowego lub serwerem, z którego dodatek próbuje przesyłać strumieniowo zawartość. Zwykle dzieje się tak w przypadku ostatnio dodanych treści lub bardzo popularnych z dużym ruchem serwerów. Dodatek Supremacy Kodi zapewnia wiele linków do określonej zawartości. Jeśli jeden link nie działa, wypróbuj inne. Istnieje spora szansa, że ​​znajdziesz link, który faktycznie działa.

  Mikä on Kodi, miten se toimii, ja kaikki muu, mikä merkitsee

Za każdym razem, gdy występują problemy z Supremacy lub jakimkolwiek innym dodatkiem, zawsze warto ponownie uruchomić urządzenie, a następnie ponownie uruchomić Kodi. Ponowne uruchomienie odświeża system i aplikacje i często rozwiązuje problemy związane z dodatkami.

Żadnych dostępnych strumieni nie można naprawić za pomocą Real Debrid na Kodi. Jest to jednak usługa premium i być może trzeba wydać kilka dolców. Użytkownicy FireStick mogą również zresetować Kodi w celu naprawy różnych błędów.

Jeśli dodatek Supremacy Kodi jest przesyłany strumieniowo, ale czasami działa wolno i zawiesza się, możesz przeczytać nasz przewodnik na temat rozwiązywania problemów z buforowaniem Kodi.

Sugeruję również sprawdzenie dziennika Kodi, aby uzyskać więcej informacji na temat błędów.

Jeśli chcesz wypróbować alternatywne dodatki Kodi, sprawdź poniższe linki:

  • Jak zainstalować Exodus Redux Kodi Addon
  • Jak zainstalować The Magic Dragon Kodi Addon
  • Jak zainstalować Yoda Kodi Addon
  • Jak zainstalować Seren Kodi Addon
  • Jak zainstalować Venom Addon na Kodi

Możesz także sprawdzić nasze listy najlepszych dodatków Kodi i najlepszych wersji Kodi.

Wniosek

Jeśli szukasz nowego dodatku Kodi do strumieniowego przesyłania filmów i programów, polecam wypróbowanie Supremacy. Dodatek Supremacy Kodi jest oryginalnym dodatkiem wielofunkcyjnym, a nie wariantem żadnego innego dodatku. Znajduje wysokiej jakości łącza do przesyłania strumieniowego i pozwala oglądać ulubione treści w jakości Full HD, 1080 oraz HD 720. Zawiera prawie wszystkie treści, które można znaleźć, w tym filmy, programy, telewizję na żywo, sport, filmy 3D i wiele więcej . Chociaż możesz uczynić Supremacy początkowym dodatkiem do przesyłania strumieniowego, może również stać się głównym źródłem wszystkich Twoich potrzeb w zakresie rozrywki. Zainstaluj ten dodatek w szybkich, łatwych krokach, które udostępniłem Ci powyżej. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, daj mi znać za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej.

Kliknij tutaj, aby uzyskać tajne triki do cięcia przewodów bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me